IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 319 320 321 322 323 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 14:32
Létrehozva: #6401

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 13:10) *
Muszáj mindig az orrom alá dörgölni, hogy nekem nem megy ez. nea.gif tongue.gif

Ha volt is ilyen szándék, az csak tudat alatt lehetett. Bocs. smile.gif Nagy nyilvánosság előtt még soha nem mondtam. mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 13:10) *
Lehet, hogy sikerül. smile.gif

Biztos. Majd előszedem legjobb modorom és szelíden mosolygok. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 14:28
Létrehozva: #6402

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 12:52) *
... Simán megy mind a három és a sajt sem folyik ki. smile.gif ....

Muszáj mindig az orrom alá dörgölni, hogy nekem nem megy ez. nea.gif tongue.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 12:52) *
... Majd egy kedvező pillanatban szóba elegyedek a kislánnyal. Jó? rolleyes.gif ...

Lehet, hogy sikerül. smile.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-19 14:56

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 13:52
Létrehozva: #6403

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 12:34) *
Rántottsajtotkérekszépen. rolleyes.gif
Milyen egyszerű pedig valakinek pár boldog pillanatot szerezni. Ma a postán a hölgyet megkérdeztem, már ismeri az arcberendezésemet egyébként, hogy levágjam-e a futáros címiratról a felesleges részt, eddig nem mertem, hátha nekik kell a rányomtatás miatt a méret, vagy valami, és akkor nem nekik kellene. Hát basszus, szinte felragyogott. Nyilván nem azért, mert olyan nehéz levágni a felesleges részt, tehát nem a végkimerüléstől mentettem meg a felajánlásommal. Az a lényeg, hogy eszébe jutott valakinek, hogy esetleg neki is jó lehet valami. Komolyan mondom, látni kellett volna a változást. Amúgy is kedves hivatalból, de most egész más volt, még a hátát is egyenesebben tartotta, mert valaki a túloldalról embernek nézte és nem ... szóval érted.smile.gif De ezeket meg kell tanítani a gyerekeknek.
Igenis, hogy a kislány zavarában nem szólt neked, mert nem tudja/meri még használni a legszebb lefegyverező eszközét, talán anyukája meg sem tanította rá, hogy mekkora érték. Pedig tényleg a legtöbb, ami adható. És maradandó. Persze csak az igazi, nem az, amikor az ember csak úgy széthúzza a szája szélét és a fogait mutogatja. Szóval ne neheztelj a kislányra, majd megtanulja és ha mégsem, akkor ő lesz szegényebb, ami semmiképpen sem neheztelést, inkább elnézést érdemel.
Ne aggódj, az én fiam tud mosolyogni, nem is akárhogyan.
Szóval? Hol az a rántottsajt? Krokettel, vagy sültkrumplival (esetleg hasábburgonyával mosking.gif) kérem, de csak gyerekadagot, mert most ettem 3 db fornettit és nem igazán vagyok éhes.

Egy brokkolikrémlevest toltam a menzám, mert van otthon második. Én csináltam tegnap, de az neked nem jó, mert tonhal is van a paradicsomos-mozzarellás-fetás tésztában.
Mindjárt megyek haza és megcsinálom neked. Simán megy mind a három és a sajt sem folyik ki. smile.gif Ha kész, felhívlak, elkezdem enni és közben mesélem milyen. biggrin.gif

Az apja neveli, aki egy ritka mogorva, rideg ember. A bőbeszédű viciné (lányom csak a ház szerverének hívja mosking.gif ) állítólag egyszer látta mosolyogni...talán mikor egy gyászmenetben haladt?
Dehogy neheztelek rá, mi csak beszélgetünk valamiről. Majd egy kedvező pillanatban szóba elegyedek a kislánnyal. Jó? rolleyes.gif
Örülök a postai történetednek. Jó az ilyen. good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 13:34
Létrehozva: #6404

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 11:38) *
Gyakorló, jól képzett ( mosking.gif) szülőként magam is erre jutottam. Saját lányomat, fiamat át is segítettem a maga idejében ezeken az akadályokon; elmagyaráztam példákkal, X-nek így, y-nak amúgy. A köszönés feletti dilemma még érthető; csókolom vs. jó reggelt. No de egy szívességet -kapunyitás- némasággal reagálni egyszerű faragatlanság, semmi több. Bármely korban! Én személy szerint - az egészen zsenge gyermekeket leszámítva - a jó reggelt, jó napot... stb változatot kedvelem. Ha látok környezetemben lévő ifjaknál tétovaságot, akkor kedves, - de semmiképp paternalista - inkább partneri szóval biztatom is őket erre. De hallgatással bajban vagyok. Megyek a menzára valami jó kis levest enni. Kérsz valamit? rolleyes.gif

Rántottsajtotkérekszépen. rolleyes.gif
Milyen egyszerű pedig valakinek pár boldog pillanatot szerezni. Ma a postán a hölgyet megkérdeztem, már ismeri az arcberendezésemet egyébként, hogy levágjam-e a futáros címiratról a felesleges részt, eddig nem mertem, hátha nekik kell a rányomtatás miatt a méret, vagy valami, és akkor nem nekik kellene. Hát basszus, szinte felragyogott. Nyilván nem azért, mert olyan nehéz levágni a felesleges részt, tehát nem a végkimerüléstől mentettem meg a felajánlásommal. Az a lényeg, hogy eszébe jutott valakinek, hogy esetleg neki is jó lehet valami. Komolyan mondom, látni kellett volna a változást. Amúgy is kedves hivatalból, de most egész más volt, még a hátát is egyenesebben tartotta, mert valaki a túloldalról embernek nézte és nem ... szóval érted.smile.gif De ezeket meg kell tanítani a gyerekeknek.
Igenis, hogy a kislány zavarában nem szólt neked, mert nem tudja/meri még használni a legszebb lefegyverező eszközét, talán anyukája meg sem tanította rá, hogy mekkora érték. Pedig tényleg a legtöbb, ami adható. És maradandó. Persze csak az igazi, nem az, amikor az ember csak úgy széthúzza a szája szélét és a fogait mutogatja. Szóval ne neheztelj a kislányra, majd megtanulja és ha mégsem, akkor ő lesz szegényebb, ami semmiképpen sem neheztelést, inkább elnézést érdemel.
Ne aggódj, az én fiam tud mosolyogni, nem is akárhogyan.
Szóval? Hol az a rántottsajt? Krokettel, vagy sültkrumplival (esetleg hasábburgonyával mosking.gif) kérem, de csak gyerekadagot, mert most ettem 3 db fornettit és nem igazán vagyok éhes.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-19 13:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 12:38
Létrehozva: #6405

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 11:23) *
Ne felejtsük el, hogy ebben a korban a lányoknak sokkal nehezebb, mint a fiúknak, pedig nekik sem könnyű. Már nem viselkedhetnek gyerekként, de felnőttként még nem tudnak.smile.gif
csókolom/jó napot/szia
A bizonytalanságukat pedig nem feltétlenül jó módszerrel leplezik.

Gyakorló, jól képzett ( mosking.gif) szülőként magam is erre jutottam. Saját lányomat, fiamat át is segítettem a maga idejében ezeken az akadályokon; elmagyaráztam példákkal, X-nek így, y-nak amúgy. A köszönés feletti dilemma még érthető; csókolom vs. jó reggelt. No de egy szívességet -kapunyitás- némasággal reagálni egyszerű faragatlanság, semmi több. Bármely korban! Én személy szerint - az egészen zsenge gyermekeket leszámítva - a jó reggelt, jó napot... stb változatot kedvelem. Ha látok környezetemben lévő ifjaknál tétovaságot, akkor kedves, - de semmiképp paternalista - inkább partneri szóval biztatom is őket erre. De hallgatással bajban vagyok. Megyek a menzára valami jó kis levest enni. Kérsz valamit? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 12:23
Létrehozva: #6406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 10:51) *
Szomszéd 14 körüli gyereklánynak reggel nyitom a kaput, azaz előreengedem. Pedig nálam bicaj is volt, meg kis szódával az unokám lehetne. Szó nélkül elvonul, akár egy hercegnő. Azt se mondja, húzd meg a .... Persze utána köszönök: Jó reggelt kisasszony! Persze megfelelő hangütéssel. mad.gif

Ne felejtsük el, hogy ebben a korban a lányoknak sokkal nehezebb, mint a fiúknak, pedig nekik sem könnyű. Már nem viselkedhetnek gyerekként, de felnőttként még nem tudnak.smile.gif
csókolom/jó napot/szia
A bizonytalanságukat pedig nem feltétlenül jó módszerrel leplezik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 11:51
Létrehozva: #6407

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 10:25) *
Erősen. mosking.gif

Nem félek, mert ártatlan vagyok, mint a ma született bárány. mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 10:25) *
Más:
Néztem ezt a postot:

Pontosabban nézem két napja. Megköszöni? Nem köszöni? Mármint nem Benz, hanem az érintett, a kérdező. Vettem a fáradságot és megnéztem, mikor járt itt utoljára, azaz látta-e a választ.
Látta, mert tegnap itt volt. Annyit nehéz ideböfögni, hogy köszönöm? Tényleg annyira nagy teher egy ilyen kipréselni az embernek magából? Nem értem, nem, és nem. Vagy szűk az agyam keresztmetszete, vagy nem eléggé barázdált, vagy gyári hibás vagyok, de nem fér a fejembe, ha valaki, bárki is valamit megtesz, akkor miért nem lehet azt megköszönni neki? Mi benne az a rohadtul megerőltető?

Ez olyan trendi, semmibe venni a másikat, meg fél, még a végén leesik a karikagyűrű az ujjáról.

Szomszéd 14 körüli gyereklánynak reggel nyitom a kaput, azaz előreengedem. Pedig nálam bicaj is volt, meg kis szódával az unokám lehetne. Szó nélkül elvonul, akár egy hercegnő. Azt se mondja, húzd meg a .... Persze utána köszönök: Jó reggelt kisasszony! Persze megfelelő hangütéssel. mad.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 11:25
Létrehozva: #6408

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 09:11) *
Érik az a serpenyő! rolleyes.gif

Erősen. mosking.gif

Más:
Néztem ezt a postot:
IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-17 17:52) *
Ha ezt helyesen beállítja, akkor várhatóan megszűnik a probléma.

Pontosabban nézem két napja. Megköszöni? Nem köszöni? Mármint nem Benz, hanem az érintett, a kérdező. Vettem a fáradságot és megnéztem, mikor járt itt utoljára, azaz látta-e a választ.
Látta, mert tegnap itt volt. Annyit nehéz ideböfögni, hogy köszönöm? Tényleg annyira nagy teher egy ilyen kipréselni az embernek magából? Nem értem, nem, és nem. Vagy szűk az agyam keresztmetszete, vagy nem eléggé barázdált, vagy gyári hibás vagyok, de nem fér a fejembe, ha valaki, bárki is valamit megtesz, akkor miért nem lehet azt megköszönni neki? Mi benne az a rohadtul megerőltető?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 10:11
Létrehozva: #6409

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 09:09) *
mad.gif

Érik az a serpenyő! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 10:09
Létrehozva: #6410

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 09:01) *
...kis barikám. mosking.gif

mad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 10:01
Létrehozva: #6411

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 08:56) *
Az elv. Tudja, hogy kedden és csütörtökön nulladikom van, na és jöhet más kolléga is. Ne legyen leragadva a portán, ha mennie kell. De a telefont meg a kapunyitót tegye zsebre. Ennyi az elvárásom, semmi több. Nagyon benne van már a bögyömben egy ideje, próbálom a dolgot kezelni, azaz magamat nyugalomra inteni, de nagyon érik már, hogy a fejére borítom a bilit, amit amúgy ő kakált tele.
Tudod, hogyha lehet, nem balhézom, de az én türelmemnek is van határa. Már csak egy szó kell és előjön a csúnyábbik modorom...

Jól van, ne mérgelődj. _olel.gif Tudod, hogy mi viszont szeretünk...kis barikám. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 09:56
Létrehozva: #6412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 08:51) *
Én ráérek és éppen azon töprengem mivel tudnálak serpenyős hangulatba hozni. Vannak remek ötleteim, válogatok belőlük. z.gif mosking.gif Öt perc? Az semmi az örökkévalósághoz képest. biggrin.gif

Az elv. Tudja, hogy kedden és csütörtökön nulladikom van, na és jöhet más kolléga is. Ne legyen leragadva a portán, ha mennie kell. De a telefont meg a kapunyitót tegye zsebre. Ennyi az elvárásom, semmi több. Nagyon benne van már a bögyömben egy ideje, próbálom a dolgot kezelni, azaz magamat nyugalomra inteni, de nagyon érik már, hogy a fejére borítom a bilit, amit amúgy ő kakált tele.
Tudod, hogyha lehet, nem balhézom, de az én türelmemnek is van határa. Már csak egy szó kell és előjön a csúnyábbik modorom...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 09:51
Létrehozva: #6413

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 08:32) *
Egészségedre.smile.gif
Nem történik semmi a fórumon. Valakit meg kellene verni.biggrin.gif Reggel erős indíttatást éreztem, hogy a portással megtegyem, de aztán győzött a bennem élő birka, hangosan elbégette magát és megint szó nélkül hagytam, hogy öt percig álltam a kapuban a rajzos kolléganőm meg a főbejáratnál, mert ő nem volt a helyén...

Én ráérek és éppen azon töprengem mivel tudnálak serpenyős hangulatba hozni. Vannak remek ötleteim, válogatok belőlük. z.gif mosking.gif Öt perc? Az semmi az örökkévalósághoz képest. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 09:32
Létrehozva: #6414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-02-19 08:18) *
Neked is! smile.gif

Köszönöm elvettem egyet. Nagyon fini lett.

Egészségedre.smile.gif
Nem történik semmi a fórumon. Valakit meg kellene verni.biggrin.gif Reggel erős indíttatást éreztem, hogy a portással megtegyem, de aztán győzött a bennem élő birka, hangosan elbégette magát és megint szó nélkül hagytam, hogy öt percig álltam a kapuban a rajzos kolléganőm meg a főbejáratnál, mert ő nem volt a helyén...

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-19 09:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-02-19 09:18
Létrehozva: #6415

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 05:26) *
Csicsergőst mindenkinek. smile.gif
kave.gif kave.gif kave.gif kave.gif
Brrrr... én már ittam egyet. Hiába. Bezzeg éjjel felébredtem, olyan éber voltam, mint a csík.
0007.gif party.gif animal-smiley-037.gif (Ezt csak úgy sormintának, hátha vidor leszek tőle.)
Szerintem Surika ma vizsgázik. smile.gif

Neked is! smile.gif

Köszönöm elvettem egyet. Nagyon fini lett.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 07:30
Létrehozva: #6416

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-19 06:22) *
Kösz, neked is. smile.gif Ki kéne kelni az ágyból, de nem megy. biggrin.gif

Én meg már indulok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-19 07:22
Létrehozva: #6417

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-19 05:26) *
Brrrr... én már ittam egyet. Hiába. Bezzeg éjjel felébredtem, olyan éber voltam, mint a csík.
0007.gif party.gif animal-smiley-037.gif (Ezt csak úgy sormintának, hátha vidor leszek tőle.)

Kösz, neked is. smile.gif Ki kéne kelni az ágyból, de nem megy. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-19 06:26
Létrehozva: #6418

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-18 22:38
Létrehozva: #6419

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-18 21:27) *
Tüskevár icon_king.gif
Na jó, hallottam a hírekben...

Így nem jár a csoki, de meg sem buktatom.biggrin.gif
Én is hallgattam ma rádiót. Van egy szám, egy ütemet nagyon sokszor elénekel a csaj. Aztán egy kicsit másképpen a végét, mármint az ütem végét, és azt is sokszor elénekli, nehogy elfelejtsük. Aztán megint az elsőt. Rettenetes.sad1.gif Szóval kikapcsoltam. Így a híreket nem hallottam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-18 22:27
Létrehozva: #6420

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-18 20:34) *
wub.gif wub.gif Megérkezett az első gólya.
Benz, találóskérdés: hová? Ha tudja puska nélkül, kap egy csokit. Nem véletlenül Önt kérdezem. Ha nem tudja, akkor megbuktatom.smile.gif

Tüskevár icon_king.gif
Na jó, hallottam a hírekben...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 319 320 321 322 323 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-18 13:42