IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1600 Oldal V  « < 32 33 34 35 36 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 19:47
Létrehozva: #661

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-01 18:34) *
Nekem működik még, mert eltettem egy lapot télire. mosking.gif Ide mutat haza. good2.gif

Na igen, én is ezt láttam, és mindjárt kényelmesen elterpeszkedtem teljes testi valómban a féloldalas székemben. (Azért féloldalas, mert az egyik karfát leszereltem - én magam - mert útban volt.) Most ravasz voltam, mert előkerestem a linket, amit Benz dugott a múltkor a fejembe.
Na de amiért jöttem, mert mutatni akarok valamit.smile.gif Megnéztem a top 10 keresést:
1. Converse
2. Adidas
3. Nike
4. iPhone 4
5. Lego
6. Medence
7. Kanapé
8. Fűnyíró
9. Abercrombie
10. Xbox 360
Ki keres medencét és fűnyírót novemberben? laugh.gif
Még hozzátenném, hogy senki sem keres olyan gyakran Bavaria teáskészletet, vagy Zsolnay bögrét, hogy benne legyen ebben a listában.unsure.gif (Mi lenne, ha beírnám a címbe: Bavaria teáskanna, nem Converse? mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-01 19:50

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-01 19:34
Létrehozva: #662

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-01 17:44) *
Tényleg megszűnt a Béta. smile.gif Béke poraira. Na és betonfátyol. icon_respekt.gif

Nekem működik még, mert eltettem egy lapot télire. mosking.gif Ide mutat haza. good2.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 10:18
Létrehozva: #663

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2014-12-01 06:00) *
Valaki még nálam is ügyesebb volt headbang.gif Akkor most illessem "szép" szavakkal? Nem tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=2007459860
Nem, tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

A kerek ár fölé jó tenni pár forintot, nem alá. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2014-12-01 07:00
Létrehozva: #664

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

IDÉZET(svejku @ 2014-11-29 10:09) *
Azt hiszed, hogy az enyhítő körülmény? biggrin.gif
Én is gyakran licitálok az utolsó 5-10 mp-ben, sőt olyankor szoktam akkora levédett ajánlatot, (ja, olyan már nincs), szóval akkora automatikusan beállított maximális licitösszeget (hogy ez mennyivel jobb? blink.gif ) tenni, amire már biztosan nem gondol senki. (csak egyszer össze ne akadjak valami hasonló fazonnal! wacko.gif )
Ja, és velem már az is előfordult, hogy továbbadtam amit vettem. animal0026.gif

Kedves Benz, az animal0026 smile kétszer is benne van a listában, helyette kaphatnánk valami mást, mondjuk egy Rattus norvegicust?

Valaki még nálam is ügyesebb volt headbang.gif Akkor most illessem "szép" szavakkal? Nem tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=2007459860

Nem, tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-11-30 14:22
Létrehozva: #665

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2014-11-29 10:09) *
Kedves Benz, az animal0026 smile kétszer is benne van a listában, helyette kaphatnánk valami mást, mondjuk egy Rattus norvegicust?

Kedves svejku!

A duplikáció sajnos marad, régebben már próbáltuk az egyiket törölni, de nem sikerült.
A másik kérdésben meglátom, mit tehetek smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-11-29 11:09
Létrehozva: #666

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(mucus42 @ 2014-11-29 07:08) *
Jelentkezem mint "patkány", de koránt sem további üzletelés céljából laugh1.gif

Azt hiszed, hogy az enyhítő körülmény? biggrin.gif
Én is gyakran licitálok az utolsó 5-10 mp-ben, sőt olyankor szoktam akkora levédett ajánlatot, (ja, olyan már nincs), szóval akkora automatikusan beállított maximális licitösszeget (hogy ez mennyivel jobb? blink.gif ) tenni, amire már biztosan nem gondol senki. (csak egyszer össze ne akadjak valami hasonló fazonnal! wacko.gif )
Ja, és velem már az is előfordult, hogy továbbadtam amit vettem. animal0026.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 23:14
Létrehozva: #667

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-11-28 22:06) *
Azt hiszem mondtam már, hogy túlértékel és ezzel erős kisebbségben lehet smile.gif
De persze köszönöm.

Általában kisebbségben vagyok, már megszoktam. Nem is zavar.smile.gif Sőt, már nem is próbálok senkit meggyőzni.
De nem értékelem túl. Látom a hibáit is, csak elfogadom őket. Azt gondolom - és ez nem csak Önnel kapcsolatban van így - hogy az ember a hibáival együtt az, aki. Úgy teljes. Én az életben is ilyen vagyok. Egyszerűen nem a negatív dolgokra teszem a figyelmemet. Most miért kellene arra fókuszálnom, hogy néha morcos, kissé merev és ilyenek? Hiszen emellett van számtalan egyéb, amik szebbek. Nekem is jobb így. Tök logikus. És ez nem valami rózsaszínű vattacukor, amiben élek. Látom, sőt értem a körülöttem lévő negatív dolgokat. Csak a helyükön kezelem őket. Ha tudok rajtuk változtatni, vagy azt hiszem, hogy sikerülhet, akkor teszek ellenük, ha nem, akkor - mivel rajtam kívül állnak - más megvilágításba helyezem őket. Én sem bonyolítom az életemet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-11-28 23:06
Létrehozva: #668

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-28 21:25) *
Hát akkor lássuk....

Azt hiszem mondtam már, hogy túlértékel és ezzel erős kisebbségben lehet smile.gif
De persze köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 22:25
Létrehozva: #669

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-28 18:41) *
Erre este érdemben fogok reagálni.smile.gif Addig is reszkessen! dirol.gif
Tudom, mit akarok mondani, csak nincs időm rá.

Hát akkor lássuk. Leírom, amit gondolok.
Ha a nagy csendesség a múlt vasárnapi beszélgetésünk folyománya, akkor elmondom, hogy a célom nem az volt, hogy betömedékeljem a száját. Elmondtam a véleményemet, de akkor most összesítem és árnyalom kicsit.
Sok mindent el lehet mondani Önről és nagyon sok dolgot olvastam az elmúlt években Önről. A szélsőséges véleményalkotások nem számítanak, mert azt olyan emberek írták, akiket a fórumfigyi hatására elvakított a gyűlölet. Nem látnak mást csak a saját haragjukat. Ők azon a szinten mozognak, nem látnak magasabbra önmaguknál. De beszéltem olyan emberekkel is, akik nem kedvelik Önt egyértelműen, na és olyanokkal is, akik igen. Egy dologban egybehangzóak a vélemények, az Ön szavát érdemes meghallgatni, mert értelem és tudás van mögöttük. (Csak azok nem látják ezt be, akik azt hiszik, hogy mindenkinél okosabbak, és irigyen pedzik már, hogy ez nem egészen így van. Ők sem számítanak, mert ugyanaz a kategória, mint az elvakultak tábora, csak őket nem a gyűlölet, hanem saját maguk nagyszerűségébe vetett hitük teszi látásképtelenné.) Na de vissza a fősodorba! Mondjuk én megszívtam, mert valamilyen kompatibilitás hatására nemcsak tisztelem, de kedvelem is Önt, ami nem összetévesztendő a hála érzésével, amit a segítőkészsége váltott ki. Van az is, de az más lapra tartozik. Ezt nem azért írtam le, hogy piros fejjel bebújjon az íróasztal alá, hanem azért, hogy egyértelműen tudassam azt, hogy mivel kedvelem, nem akarom bántani, megbántani, eldugítani. Tehát effektíve nem azt akartam, hogy többet ne szóljon, mert amikor úgy van itt, akkor a jelenléte kellemes és szórakoztató, na és persze sok esetben tanulságos.
Szeretném ha tudná, hogy szerintem Ön nem egy moderátor. Ön több és kevesebb is egy moderátornál, Ön egyszerűen Benz. Ez azt jelenti, hogy nincs szüksége arra, hogy moderátori eszközökkel éljen. Nincs szüksége sablonokra, mert Önnek a saját szavai és az azokban megfogalmazott mondanivalók többet érnek a sablonoknál. Igazából nincs szüksége keménységre sem, mert azt hiszem, hogy alapvetően van ahhoz érzéke, hogy a vergődő embert is meglássa a postolóban, akkor is, ha nem úgy kommunikál, ahogy az a legillendőbb. (Nyilván nem az extrém esetekre gondolok.) Tehát bejöhet ide strandpapucsban és kinyúlott melegítőben is, mert a szavai és ami mögöttük van, úgyis feleslegessé teszi a tiszti egyenruhát. Nem tudom, hogy kellőképpen sikerült-e megfogalmaznom azt, ami ezzel kapcsolatban bennem van, mert kissé kiestem abból a hangulatból, amiben indulás előtt voltam. Ennyi futotta ma belőlem. Az infót tegye oda a többi mellé, illessze közéjük és gyúrja össze.
Persze, ha eztán is a háttérben marad, akkor éppen elővehetem a lila serpenyőmet is.smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2014-11-28 18:59) *
Hetek óta nem is történt semmi a Fórumon, jól jött ez a kis rágcsálózás, feldobta a napomat!
(megyek mosogatni, mire Zep hazaér a bálból, addigra talán én is itt leszek) smile.gif

Volt egy tag az ajánlott aukciókkal kapcsolatos panaszával. Azért pl. izgultam, hogy ő ne kapjon figyit.
Amúgy visszajöttem a bálból. Mi a barátnőmmel először, utánunk a püspök. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-11-28 21:54
Létrehozva: #670

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-11-28 18:38) *
Vagyok, de csak csendben, lehetőleg a háttérben.
Most muszáj volt megszólalnom, ha már ilyen dolgok történnek körülöttünk animal0018.gif

Hetek óta nem is történt semmi a Fórumon, jól jött ez a kis rágcsálózás, feldobta a napomat!
(megyek mosogatni, mire Zep hazaér a bálból, addigra talán én is itt leszek) smile.gif

Itt is vagyok! smile.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-28 20:00

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 19:41
Létrehozva: #671

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-11-28 18:38) *
Most muszáj volt megszólalnom, ha már ilyen dolgok történnek körülöttünk animal0018.gif

Erre este érdemben fogok reagálni.smile.gif Addig is reszkessen! dirol.gif
Tudom, mit akarok mondani, csak nincs időm rá.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-11-28 19:38
Létrehozva: #672

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-28 18:29) *
Örülök, hogy látom.smile.gif Olyan csendes volt, hogy már azt hittem, hogy valami kóbor, beugró moderátor megvonta az írási jogát. Netán Ön saját magától. smiley-shocked034.gif
Oké, győzött! laugh.gif Ezt a mondatot felterjesztem valami békenóbeldijjra.mosking.gif Tuti elsöprő fölénnyel győzni fog.smile.gif
Íme a másik díjnyertes mondat.biggrin.gif

Most puszi arra a legendásan empatikus homlokára, ellejtek a kötelező bálra, míg visszajövök, eldöntheti, hogy legendásan sajátos humoromat figyelemre méltatja-e.wave.gif
Utánam a csóközön.biggrin.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 19:29
Létrehozva: #673

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-11-28 17:56) *
Ezt most ...

Örülök, hogy látom.smile.gif Olyan csendes volt, hogy már azt hittem, hogy valami kóbor, beugró moderátor megvonta az írási jogát. Netán Ön saját magától. smiley-shocked034.gif

...legendás empátiámat félretéve...

Oké, győzött! laugh.gif Ezt a mondatot felterjesztem valami békenóbeldijjra.mosking.gif Tuti elsöprő fölénnyel győzni fog.smile.gif

... Most nagyon szeretnék sok kérdőjelet használni, de sajnos a fórum szabályzata nem engedi...

Íme a másik díjnyertes mondat.biggrin.gif

Most puszi arra a legendásan empatikus homlokára, ellejtek a kötelező bálra, míg visszajövök, eldöntheti, hogy legendásan sajátos humoromat figyelemre méltatja-e.wave.gif
Utánam a csóközön.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-28 19:29

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 13:59
Létrehozva: #674

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-11-28 08:59) *
Abban hatalmas parkolóban nem lehetett egyszerű dolgod. mosking.gif

Már a fölsőben vagyok, azt még nem láttad. Láttam én az autómat, teljesen azt hittem, hogy az enyém, csak valahogy olyan hosszúnak tűnt. De nem volt az.biggrin.gif Az enyém volt.mosking.gif Nagyon ki voltam már merülve. Még a mai nap lesz ilyen agybeteg, meg a holnapi kissé zsúfolt, de a holnap már jó lesz. smile.gif
Amúgy pedig a felső parkoló sokkal nagyobb, de sokkal több az autó és valamiért az emberek nem szeretnek etikusan parkolni. Szóval alig jobb a helyzet, mint lent volt.nea.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2014-11-28 08:59) *
Akaratlanul is megvédtél, mert ez derék hozzászóló engem is besorolt a négylábú rágcsálók közé. Vevőként éppen ezek az utolsó pillanatok a legjobbak. Ha meg nem tudok ott lenni, akkor még mindig ott a védett ajánlat. Akkor csalódás sincs, hiszen annál többet semmiképp nem adnék érte. Ravasz egy patkány vagyok. mosking.gif

A csalódottság beszélt belőle. Ő elgondolta, hogy az arany zsebóráért ad 543 Ft-ot, mert neki erre ennyi a kerete. Az a "szemét" másik meg kifizette a 140 ezret is érte. unsure.gif Szerintem az van általában, amit ő akar, és ha nem az történik véletlenül, akkor mindenki hibás, aljas és minden rossz, csak éppen magában nem keresi meg azt a pontot, ahol egy kicsit igazítania kellene a nézőpontján. Na de ilyenek az emberek többségükben.
(Ma a főnököm szomorú kék szemekkel rám nézett - merthogy kék szeme van - és azt kérdezte tőlem, hogy hogyan fogjuk kibírni a bált. És akkor elmondtam neki, hogy van fűtés, csak ülni kell, nincs polgárháború, pedig akár lehetne is. És különben is, mehetnénk csúszva-mászva bakancsban zarándokolni is. Hát nem tök jó, hogy mehetünk bálba? Ennyi. Egészen megnyugodtam amúgy én is. Igaz, két napig emésztettem.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-28 13:59

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-11-28 09:59
Létrehozva: #675

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-27 21:34) *
... amikor a suli parkolójában meg kellett néznem a rendszámomat, ...

Abban hatalmas parkolóban nem lehetett egyszerű dolgod. mosking.gif
...Mindig azt hittem, hogy nem igazán tudok táncolni. ...

Tőlem nem eredeti, de vonatkozik rám. Én népi táncolni nem tudok, mert olyan nép nincs, ahogy én ropom a csűrdöngölőst. biggrin.gif
Ezdejóóóó! biggrin.gif
thank_you.gif
Ja, a lényeg, amiért jöttem. mosking.gif Végeztem zejopyval. Mármint a képekkel. rolleyes.gif
... Fátylat rá, betonból.

Ez jó! good.gif
-----
Beton szarkofág, mint Csernobilra?
IDÉZET(zejopy @ 2014-11-28 07:03) *
Patkány? blink.gif Erről szól a hagyományos aukciózás. A licitharcról, ami a végén a legkiélezettebb. ..

Akaratlanul is megvédtél, mert ez derék hozzászóló engem is besorolt a négylábú rágcsálók közé. Vevőként éppen ezek az utolsó pillanatok a legjobbak. Ha meg nem tudok ott lenni, akkor még mindig ott a védett ajánlat. Akkor csalódás sincs, hiszen annál többet semmiképp nem adnék érte. Ravasz egy patkány vagyok. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-27 22:34
Létrehozva: #676

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-11-27 12:20) *
Én nem rohanok. Fél tízkor keltem. smile.gif

Én azóta is. Akkor jöttem rá, hogy kissé túlpörögtem, amikor a suli parkolójában meg kellett néznem a rendszámomat, mert nem ismertem fel az autót. Na akkor azt mondtam, hogy most megállok, elszívok nyugodtan egy cigit és rendezem magamat. Rendeztem. Nem álltam meg, de legalább nem vagyok ideges.

Inkább húsz, de a cipellődre nagyon figyelj! biggrin.gif

Egy hete otthon voltam szalagavatón. Mindig azt hittem, hogy nem igazán tudok táncolni. De ahogy körülnéztem, be kellett látnom, hogy én tudok táncolni. De nem táncolok. Ott nem. Az lesz, hogy odamegyek, meghallgatom a köszöntőt, megnézem a műsort és nyolckor lelépek a többi renitenssel együtt.biggrin.gif

Erre a hócipőre gondoltál? mosking.gif

Ezdejóóóó! biggrin.gif

Jövök még este, csak van még egy fontos dolgom. Utánam a csóközön.biggrin.gif

Ja, a lényeg, amiért jöttem.mosking.gif Végeztem zejopyval. Mármint a képekkel. rolleyes.gif

Nnna. Akkor. Amikor a Béta még visszanyal a ködös múltból. Több mint 30 aukciót kellett törölnöm duplikáció miatt. Pontosabban volt, amelyik háromszorozva volt. Tuti, hogy akkor történt, amikor ment a töketlenkedés az újraindítással. Tiszta haszon, hogy eltűntek a képeim, különben csak akkor vettem volna észre, amikor másodszor is megveszik...
Jaj, nagyon "szép" időszak volt a Vatera életében - ezáltal az enyémben is - az elmúlt bő egy év. Fátylat rá, betonból.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-11-27 13:20
Létrehozva: #677

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-27 12:08) *
Miért? Biztosan érdekes lehetett. biggrin.gif
Reggelt? Szép napot. smile.gif Rohanok. Körülnéztem a baráti körömben és mindenki rohan.

Én nem rohanok. Fél tízkor keltem. smile.gif
.. Ha 10 percig ott vagyok, akkor az már jelenlét? huh.gif

Inkább húsz, de a cipellődre nagyon figyelj! biggrin.gif
Fúú, de tele van a hócipőm, és csak az illem kedvéért beszélek lábbeliről és nem valami másról.
Tényleg rohanok, vezetés közben összerakom az agyamat. smile.gif animal-smiley-037.gif wave.gif

Erre a hócipőre gondoltál? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-27 13:08
Létrehozva: #678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-11-27 11:15) *
Az állatokról jut eszembe - mit eszembe, fejembe! mosking.gif - nemrég egy bélyeggel volt dolgom. Az 1975-ös karagandai 3. nemzetközi karakül-juh szimpozium emlékére adták ki. De kár, hogy nem lehettem ott ezen az igen érdekfeszítő eseményen. Csak bégettem volna valamit én is. biggrin.gif
Szép reggelt! smile.gif

Miért? Biztosan érdekes lehetett.biggrin.gif
Reggelt? Szép napot.smile.gif Rohanok. Körülnéztem a baráti körömben és mindenki rohan. Miért kell? unsure.gif Olyan, mintha a tennivalóimból készült volna egy hatalmas ingatag toronylabirintus, ami bármelyik pillanatban a nyakamba dőlhet teljes súlyával. Én pedig lent a mélyben hol itt, hol ott tömök be egy rést, igazítok a helyére egy elemet, miközben a halmaz alig fogy, de legalábbis mikor szusszanhatnék egyet, akkor jön valami új, belezavarva a már megkezdett rendszerbe, növelve az instabilitást. Én pedig állok a kupi közepén, és azon erőlködöm, hogy legalább a közvetlen környezetemben rend legyen és persze legfőképpen bennem. Mert ha bennem is összeborul, akkor mi marad? És különben is, miért kell a fejemen lennie 3 kamion méretű leterheltségnek? És miért kell nekem kötelezően bálba mennem? mad.gif Hogy lehet egy bál kötelező? Közben meg értékes órák vesznek el. Ha 10 percig ott vagyok, akkor az már jelenlét? huh.gif
Fúú, de tele van a hócipőm, és csak az illem kedvéért beszélek lábbeliről és nem valami másról.
Tényleg rohanok, vezetés közben összerakom az agyamat.smile.gif animal-smiley-037.gif wave.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-11-27 12:15
Létrehozva: #679

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-11-25 08:31) *
Igen, az ostor szerintem is erős. mosking.gif Meg lehet a sündisznókat is simogatni anélkül, hogy megböknének. Csak tudni kell, hogyan. animal0018.gif

Az állatokról jut eszembe - mit eszembe, fejembe! mosking.gif - nemrég egy bélyeggel volt dolgom. Az 1975-ös karagandai 3. nemzetközi karakül-juh szimpozium emlékére adták ki. De kár, hogy nem lehettem ott ezen az igen érdekfeszítő eseményen. Csak bégettem volna valamit én is. biggrin.gif
Szép reggelt! smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-27 12:19

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-11-27 03:36
Létrehozva: #680

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-26 22:27) *
...de azért milyen jólesik). Szóval ez a nagyon jó nap (mert jó volt) nagyon jól zárult.

Bizony, egy ilyen gesztus nagyon jó tud lenni. smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2014-11-26 22:27) *
bunny and chicken friends.gif

Ez az én polgárpukkasztásomra került ide? biggrin.gif Ügyes. tongue.gif

--------------------

+Quote Post

1600 Oldal V  « < 32 33 34 35 36 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-02 10:07