IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 345 346 347 348 349 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 17:29
Létrehozva: #6921

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 11:56) *
Hmm... remélem nem a takarítónőhöz való hasonlatosságom váltotta ezt ki benned. unsure.gif

Hová gondolsz? Te mint takanyanya? rolleyes.gif A hószállingózás (sztálingózás) miatt idéztem a humoristát. biggrin.gif
Kérd meg szépen Benzet, hogy ezt a postrészletet tegye át az asszony-topikba. Ne izéljél te ebben a jó ki topikban, mint egy bóbitás asszonyszemély fakanállal a kezében. Hát kell az neked, hogy orrba nyomjalak egy partvissal? Vidd innen a konyhát, ha lehet, minimum másfél kilométerre innen. (Kezemet csípőre tévős szmájli.biggrin.gif)

Azért ne aggódj, nem csinálok én olyan nagy népmozgalmat a konyhában, bár ha minden kötél szakad, megállom a helyem ott is.
Partvis. Nem is tennél te olyat. Tuti. Tényleg, a partvis msn646.gif ennek az SL változata? mosking.gif
Hát olyan sértődősnek ismersz te engem? Ordítva bömbölős szmájli helyett egyelőre ez: smiley_0488.gif

Épp ezt akartam kérdezni én is úgy három órája. biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-01-28 12:03) *
Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ki kellene próbálni. Csak a lustaság fog visszatartani mosking.gif
Ilyen spéci kőrözöttet még nem ettem. Na jó, az egész köményt kihagynám belőle, mert azzal ki lehet kergetni a világból smile.gif

Tényleg jó lett, eszik az itthoniak, mint a vett malac. Az egész kömény elhagyható, bár ha hiszi, ha nem, alig látni. Elbújik a masszában. smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-28 17:32

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 15:48
Létrehozva: #6922

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nyubocs @ 2013-01-28 14:30) *
Asszem az agyam most van eldurranóban, de teljesen, vérnyomásom 220/140 nhgalM0Ms0i.gif
Jártathatom én a pofám, ahogy akarom, meg lehet ott a terméklapon, hogy ne fizessen kp-ban bankszámlára, mert azzal szívok, mint a torkosborz, vagy ha mégis 200 forintot tegyen hozzá. A fizetési értesítőben is kihangsúlyozom a dolgot. És mégis, mégis, mégis, és természetesen nem teszi hozzá a rohadt 200 forintot.
Ma három kedves (a betűket ezek szerint nem ismerő) vevőm fizetett be így bankszámlára, természetesen mindegyik 1 csomag 300 forintos terméket vett.
A fizetési értesítőm módosítani fogom, beleírom, hogy nem fogom elküldeni a terméket, ha ílyen módon fizetnek és nem teszik hozzá a költséget.
SmileySuicide.gif

Ismerem... Nincs ott egy kis helyi takszöv?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-01-28 15:30
Létrehozva: #6923

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

Asszem az agyam most van eldurranóban, de teljesen, vérnyomásom 220/140 nhgalM0Ms0i.gif
Jártathatom én a pofám, ahogy akarom, meg lehet ott a terméklapon, hogy ne fizessen kp-ban bankszámlára, mert azzal szívok, mint a torkosborz, vagy ha mégis 200 forintot tegyen hozzá. A fizetési értesítőben is kihangsúlyozom a dolgot. És mégis, mégis, mégis, és természetesen nem teszi hozzá a rohadt 200 forintot.
Ma három kedves (a betűket ezek szerint nem ismerő) vevőm fizetett be így bankszámlára, természetesen mindegyik 1 csomag 300 forintos terméket vett.
A fizetési értesítőm módosítani fogom, beleírom, hogy nem fogom elküldeni a terméket, ha ílyen módon fizetnek és nem teszik hozzá a költséget.
SmileySuicide.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 13:17
Létrehozva: #6924

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-01-28 12:15) *
Furcsa lenne laugh1.gif

A keresztelőre hívja meg a fórumot. Ha kislány, legyen Szonja, ha fiú, akkor mindegy. mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-28 13:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-28 13:15
Létrehozva: #6925

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 12:14) *
Talán terhes? z.gif Van a családban egy terhes nő, ő sem bírja, ha ráharap. tongue.gif laugh.gif tongue.gif

Furcsa lenne laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 13:14
Létrehozva: #6926

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-01-28 12:03) *
Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ki kellene próbálni. Csak a lustaság fog visszatartani mosking.gif
Ilyen spéci kőrözöttet még nem ettem. Na jó, az egész köményt kihagynám belőle, mert azzal ki lehet kergetni a világból smile.gif

Talán terhes? z.gif Van a családban egy terhes nő, ő sem bírja, ha ráharap. tongue.gif laugh.gif tongue.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-28 13:03
Létrehozva: #6927

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Kérd meg szépen Benzet, hogy ezt a postrészletet tegye át az asszony-topikba. Ne izéljél te ebben a jó ki topikban, mint egy bóbitás asszonyszemély fakanállal a kezében. Hát kell az neked, hogy orrba nyomjalak egy partvissal? Vidd innen a konyhát, ha lehet, minimum másfél kilométerre innen. (Kezemet csípőre tévős szmájli.biggrin.gif)

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 12:56
Létrehozva: #6928

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 11:34) *
Most meg szegény néhai Boncz Géza jutott eszembe, mit eszembe, fejembe. Moszkvában, a Dzserzsinszkij téren sztálingózik a hó, közben a Ljubjanka folyosóinak homályában egy takarítónő az őrület határát súrolja.

Hmm... remélem nem a takarítónőhöz való hasonlatosságom váltotta ezt ki benned. unsure.gif

Hagyma! Tegnap csináltam kőrözöttet, abba is kellett hagyma. Nemszeretem meló apróra váni. Tök jó lett: Fél kg túró, szintén fél kg. juhtúró, kis, esetleg közepes hagyma, őrölt és egész kömény, kétféle paprika, őrölt és jó sok, tíz deka vaj, nagy tejfelből negyed, kevés mustár, majonéz... és keverni rendületlenül, szorgalmasan, majd állni hagyni. Na ezt nem várják be hozzátartozóim egy része. smile.gif

Már paráztam, hogy a szemtelenkedés miatt szóba sem állsz velem. biggrin.gif

Hát olyan sértődősnek ismersz te engem? Ordítva bömbölős szmájli helyett egyelőre ez: smiley_0488.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-28 12:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 12:34
Létrehozva: #6929

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 11:23) *
Itt most egészen kicsit szállingózik. De tényleg nem jelentős.smile.gif
Ja, hallottam a hagymát is, de valami rettenetesen nem szeretem a szagát. Szóval az nekem kiesik minden tekintetben. Csak főzéskor használom, de akkor sem lejtek örömtáncot a már ismert fűszoknyámban a lehetőségtől, hogy szagolhatom.mosking.gif

Most meg szegény néhai Boncz Géza jutott eszembe, mit eszembe, fejembe. Moszkvában, a Dzserzsinszkij téren sztálingózik a hó, közben a Ljubjanka folyosóinak homályában egy takarítónő az őrület határát súrolja.

Hagyma! Tegnap csináltam kőrözöttet, abba is kellett hagyma. Nemszeretem meló apróra váni. Tök jó lett: Fél kg túró, szintén fél kg. juhtúró, kis, esetleg közepes hagyma, őrölt és egész kömény, kétféle paprika, őrölt és jó sok, tíz deka vaj, nagy tejfelből negyed, kevés mustár, majonéz... és keverni rendületlenül, szorgalmasan, majd állni hagyni. Na ezt nem várják be hozzátartozóim egy része. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 11:25) *
Most nem.biggrin.gif A racionalitás jön, pl. számlázás, meg ilyenek. Utána meg a tanulóifjúság művészi hajlamainak ápolgatása.smile.gif

Már paráztam, hogy a szemtelenkedés miatt szóba sem állsz velem. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 12:25
Létrehozva: #6930

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-01-28 08:27) *
Itt van biza hó. dry.gif

Itt most egészen kicsit szállingózik. De tényleg nem jelentős.smile.gif

Mustárt még nem próbáltam, viszont a paradicsom vagy vöröshagyma az nálunk eddig bevált. smile.gif

Ja, hallottam a hagymát is, de valami rettenetesen nem szeretem a szagát. Szóval az nekem kiesik minden tekintetben. Csak főzéskor használom, de akkor sem lejtek örömtáncot a már ismert fűszoknyámban a lehetőségtől, hogy szagolhatom.mosking.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 08:34) *
...Alig várjuk az újabb zsengét. Fúdd meg bátran azt a fűzfa-lantot. Bocs! smiley-scared003.gif smile.gif

Most nem.biggrin.gif A racionalitás jön, pl. számlázás, meg ilyenek. Utána meg a tanulóifjúság művészi hajlamainak ápolgatása.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 09:34
Létrehozva: #6931

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 08:14) *
Akarod, hogy rosszul legyek? Elszédüljek, ne adj' Isten elájuljak? Mert akkor kifejtheted részletesen.biggrin.gif
Na megyek, jók legyetek, a többiek is, akik most még csak lappanganak az álom és az ébrenlét határmezsgyéjén. (Húúú, de költői voltam.mosking.gif)

A világért sem akarok ilyesmit. Nem is fejtem ki, meg aztán ezt látni kell. mosking.gif
Te, ez tényleg egészen lírai volt. good2.gif Fel is ötlött bennem a Tanú c. film egyik jelenete. "Egész jó írói vénád van Virág (Viktória) elvtárs(nő), miért nem írsz? " Miattunk ne fogd vissza magad. Alig várjuk az újabb zsengét. Fúdd meg bátran azt a fűzfa-lantot. Bocs! smiley-scared003.gif smile.gif

Szép napot! smile.gif
Nagyon fincsike lett a kávé. smile.gif thank_you.gif
Itt van biza hó. dry.gif
Mustárt még nem próbáltam, viszont a paradicsom vagy vöröshagyma az nálunk eddig bevált. smile.gif

Nálam mind a három bejön, főképp kolbászhoz, meg zsíros kenyérhez, szalonnához. smile.gif

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-28 09:27
Létrehozva: #6932

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 06:43) *
Neked is szépet, meleget, harmatosat, napsütéseset, madárcsicsergőset. smile.gif
Kérsz kávét? Már kifolyt, de még nem hűlt ki. kave.gif
(Nem esett le a paradicsom az ujjamról. Zseniális vagyok. mosking.gif )

Na és még néhány az erre tévedő koránkelőknek, és Surikának, aki megint eltűnt.
kave.gif kave.gif kave.gif kave.gif kave.gif

Szép napot! smile.gif
Nagyon fincsike lett a kávé. smile.gif thank_you.gif
Itt van biza hó. dry.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 08:05) *
Nem is csúfoltalak. unsure.gif Ha lehet - és lehet - a pirulákat kerülöm. Tényleg használt darázscsípésre a mustár. Én a kisebb sebészeti beavatkozásoktól sem riadok vissza. smile.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-28 09:25

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 09:14
Létrehozva: #6933

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 08:05) *
...Én a kisebb sebészeti beavatkozásoktól sem riadok vissza. smile.gif

Akarod, hogy rosszul legyek? Elszédüljek, ne adj' Isten elájuljak? Mert akkor kifejtheted részletesen.biggrin.gif
Na megyek, jók legyetek, a többiek is, akik most még csak lappanganak az álom és az ébrenlét határmezsgyéjén. (Húúú, de költői voltam.mosking.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 09:05
Létrehozva: #6934

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 07:53) *
tongue.gif Különben most nézem, így zuhanyzás után jobban látszik, hogy mégis csinált vele valamit. Szóval ma is paradicsommal töltöm az éjszakámat.biggrin.gif Jók ezek a népi cuccok egyébként, sokkal barátságosabbak, mint amit ma az orvostudomány mutatni tud. Ha az embernek megvan valamennyi az öngyógyító mechanizmusából. smile.gif
A mustárt komolyan mondod? unsure.gif
Az ember mindig vár valamit, ha mást nem, hát a buszt.biggrin.gif

Nem is csúfoltalak. unsure.gif Ha lehet - és lehet - a pirulákat kerülöm. Tényleg használt darázscsípésre a mustár. Én a kisebb sebészeti beavatkozásoktól sem riadok vissza. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 08:53
Létrehozva: #6935

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 07:35) *
Mustár, esetleg káposzta? smile.gif Az első nekem bejött, mikor egy lódarázs vállon szúrt. Én már nem is tudom mit várok, de valamit biztos. biggrin.gif

tongue.gif Különben most nézem, így zuhanyzás után jobban látszik, hogy mégis csinált vele valamit. Szóval ma is paradicsommal töltöm az éjszakámat.biggrin.gif Jók ezek a népi cuccok egyébként, sokkal barátságosabbak, mint amit ma az orvostudomány mutatni tud. Ha az embernek megvan valamennyi az öngyógyító mechanizmusából. smile.gif
A mustárt komolyan mondod? unsure.gif
Az ember mindig vár valamit, ha mást nem, hát a buszt.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 08:35
Létrehozva: #6936

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 07:14) *
Nem igazán... unsure.gif Szóval ezt benéztem, ma éjszakára mást találok ki.
Itt nincs hideg, bár meleg sincs, de a nyubocs által emlegetett csapadéknak sincs nyoma. Nem is bánom, én már a tavaszt várom, de főleg a nyarat.smile.gif

Mustár, esetleg káposzta? smile.gif Az első nekem bejött, mikor egy lódarázs vállon szúrt. Én már nem is tudom mit várok, de valamit biztos. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 08:14
Létrehozva: #6937

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 06:59) *
Kösz, nagyon kedves vagy. smile.gif
És lehúzta?

Megittam a felétek néző ablakban a kávét. Hát hallod, a meleg, csicsergős még arrébb van. Azért megpróbáltam elképzelni, de addig is ki nem dugom az orrom itthonról. smile.gif

Nem igazán... unsure.gif Szóval ezt benéztem, ma éjszakára mást találok ki.
Itt nincs hideg, bár meleg sincs, de a nyubocs által emlegetett csapadéknak sincs nyoma. Nem is bánom, én már a tavaszt várom, de főleg a nyarat.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 07:59
Létrehozva: #6938

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 06:43) *
Neked is szépet, meleget, harmatosat, napsütéseset, madárcsicsergőset.smile.gif
Kérsz kávét? Már kifolyt, de még nem hűlt ki.kave.gif
(Nem esett le a paradicsom az ujjamról. Zseniális vagyok.mosking.gif)

Kösz, nagyon kedves vagy. smile.gif
És lehúzta?

Megittam a felétek néző ablakban a kávét. Hát hallod, a meleg, csicsergős még arrébb van. Azért megpróbáltam elképzelni, de addig is ki nem dugom az orrom itthonról. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 07:43
Létrehozva: #6939

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-28 06:29) *
Szép reggelt! rolleyes.gif

Neked is szépet, meleget, harmatosat, napsütéseset, madárcsicsergőset.smile.gif
Kérsz kávét? Már kifolyt, de még nem hűlt ki.kave.gif
(Nem esett le a paradicsom az ujjamról. Zseniális vagyok.mosking.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-28 07:29
Létrehozva: #6940

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-28 06:21) *
Hát, attól tartok, hogy egyáltalán nem lett volna mosolyom.smile.gif
Értem. Tényleg.smile.gif Köszönöm a választ, na és hogy nem fogyasztott el villásreggelire. thank_you.gif

Szép reggelt! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 345 346 347 348 349 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-29 10:03