IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 363 364 365 366 367 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 12:26
Létrehozva: #7281

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 11:11) *
Nem elég. Gyöngyszemeket nem csonkítunk. Uff smile.gif
Szexmániás indián haverom úgy mondaná: MUff!

Benz nem szereti.smile.gif Különben is ez nem volt gyöngyszem, csak szokásos rendetlenkedéseim, amikor már nagyon neveletlen vagyok.biggrin.gif De köszönöm, tök édes vagy. rolleyes.gif
Ez meg milyen aranyos. Levelezés:
http://antik.vatera.hu/porcelan/vaza_hamut...1696877282.html
Nem mondom, egy 40 000 Ft-os vásárlásnál lehet, hogy összekötném egy családlátogatással.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 12:11
Létrehozva: #7282

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 11:08) *
Biztosan sokkal érdekesebb volna.smile.gif De szerintem ilyen hosszú postnál nyugodtan elég, ha az első két sort beidézed. rolleyes.gif

Nem elég. Gyöngyszemeket nem csonkítunk. Uff smile.gif
Szexmániás indián haverom úgy mondaná: MUff!

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 12:12

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 12:08
Létrehozva: #7283

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 11:02) *
rofl.gif laughing.gif laugh.gif

Biztosan sokkal érdekesebb volna.smile.gif De szerintem ilyen hosszú postnál nyugodtan elég, ha az első két sort beidézed. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 12:02
Létrehozva: #7284

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 10:52) *
biggrin.gif Szóról szóra ugyanezt írtam, csak az én postom sokkal kifejezőbb volt, mert én tettem hozzá rendőrautót is, ami szirénázik és villogtat. animal0018.gif

Milyen viccesen nézne ki, ha a félhivatalos Benzszövegek is tele lennének szmájlikkal.
Pl. ha én lennék Benz, ilyeneket használnék, persze szigorúan királyi többesben:
- Legyen kedves visszaolvasni angry2.gif (Azért ezzel kezdtem, mert ez néha szokott lenni.)
- Ön csak ír, vagy olvas is? pottytrain1.gif
- Amennyiben nem dugul el, megvonjuk az írási jogát. fucku1.gif
- Viselkedjen tisztességesen, mert úgy jár, mint a lány a korsóval. Itt nem lehet következmény nélkül agresszív módon viselkedni. Ez egy szent hely, ahol én felügyelem a helyesírást, az illedelmes társalgást, a vizuális témarombolás megelőzését, az írásjelek szabályos számának megtartását, a Laps Lock billentyű helyes használatát, és a folyamatos benzingőzt. Amennyiben nem tud ehhez alkalmazkodni a következmény dugas.gif . Természetesen nem a hagyományos formában, hanem figyelmeztetés útján, e-mail fiókon keresztül.
- Az Ön postjában volt 3 helyesírási hiba. Amennyiben ez még egyszer előfordul, előveszem szótlan zejopy egyik kedvenc eszközét és nem félek használni. 49467ed2a966123.gif

Azt hiszem kedves Benz, érdemes ezen elgondolkodnia. Persze a variációs lehetőségek száma végtelen, használja a fantáziáját, bár nem tudom, férfiként van-e olyanja, de gondolom van azért.biggrin.gif

rofl.gif laughing.gif laugh.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 11:52
Létrehozva: #7285

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-01-08 10:19) *
Tisztelt nyuszkoo!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, ....

biggrin.gif Szóról szóra ugyanezt írtam, csak az én postom sokkal kifejezőbb volt, mert én tettem hozzá rendőrautót is, ami szirénázik és villogtat. animal0018.gif

Milyen viccesen nézne ki, ha a félhivatalos Benzszövegek is tele lennének szmájlikkal.
Pl. ha én lennék Benz, ilyeneket használnék, persze szigorúan királyi többesben:
- Legyen kedves visszaolvasni angry2.gif (Azért ezzel kezdtem, mert ez néha szokott lenni.)
- Ön csak ír, vagy olvas is? pottytrain1.gif
- Amennyiben nem dugul el, megvonjuk az írási jogát. fucku1.gif
- Viselkedjen tisztességesen, mert úgy jár, mint a lány a korsóval. Itt nem lehet következmény nélkül agresszív módon viselkedni. Ez egy szent hely, ahol én felügyelem a helyesírást, az illedelmes társalgást, a vizuális témarombolás megelőzését, az írásjelek szabályos számának megtartását, a Laps Lock billentyű helyes használatát, és a folyamatos benzingőzt. Amennyiben nem tud ehhez alkalmazkodni a következmény dugas.gif . Természetesen nem a hagyományos formában, hanem figyelmeztetés útján, e-mail fiókon keresztül.
- Az Ön postjában volt 3 helyesírási hiba. Amennyiben ez még egyszer előfordul, előveszem szótlan zejopy egyik kedvenc eszközét és nem félek használni. 49467ed2a966123.gif

Azt hiszem kedves Benz, érdemes ezen elgondolkodnia. Persze a variációs lehetőségek száma végtelen, használja a fantáziáját, bár nem tudom, férfiként van-e olyanja, de gondolom van azért.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 11:53

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 10:03
Létrehozva: #7286

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 08:53) *
Szerintem nem bírja, hogy az anyja egy autótól beizgul.biggrin.gif Nekem nem lenne jó. Sajnos, le kell róla mondanom, mert két autó felesleges, egy pedig mindenképpen kell a praktikus dolgaimnak. Csomagok, stb. Néha a Matizba sem férek be. Ha le kell cserélnem (remélem sokára), akkor minimum a Matiz, bár most láttam egy új Suzukit, ami tetszett, és nekem reális lenne. Bár akkor már inkább maradok a Matiznál, vagy ha újabb lesz (nyilván), akkor a Sparknál, mert az is csak Matiz.

Van három vevőm. Az egyiknek a nevét nem tudtam (őt már elértem, megvilágosodtam), a másik kettőnek a címét. Már mindenkitől többször kértem, bár mivel a pénzük sem érkezett meg, nem igazán sürgős. smile.gif

Nekem meg egy piszkos dzsekim, de egyedül vagyok itthon. Telefonos segítség kellett a mosógép bizgerálásához. Bezzeg a teknővel simán boldogulnék. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 09:53
Létrehozva: #7287

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 08:39) *
Miért, nem osztozik a lelkesedésedben? Pedig ha belegondolok nekem is megtenné. Arra az évi privátautós háromezer km-re, főleg úgy, hogy hétszámra a kerület határát át sem lépem, nagyon is jó. Meg aztán takarékos kis gép lehet. good2.gif És olyan helyes, igaz inkább csajos. Ha vennék, akkor feketét, vagy esetleg kéket. Neked persze lilát. Aztán a Zsolnay negyedben csinálnánk jó kis gyorsulási versenyt. A fődíj öt liter almalé. laugh.gif

Szerintem nem bírja, hogy az anyja egy autótól beizgul.biggrin.gif Nekem nem lenne jó. Sajnos, le kell róla mondanom, mert két autó felesleges, egy pedig mindenképpen kell a praktikus dolgaimnak. Csomagok, stb. Néha a Matizba sem férek be. Ha le kell cserélnem (remélem sokára), akkor minimum a Matiz, bár most láttam egy új Suzukit, ami tetszett, és nekem reális lenne. Bár akkor már inkább maradok a Matiznál, vagy ha újabb lesz (nyilván), akkor a Sparknál, mert az is csak Matiz.

Van három vevőm. Az egyiknek a nevét nem tudtam (őt már elértem, megvilágosodtam), a másik kettőnek a címét. Már mindenkitől többször kértem, bár mivel a pénzük sem érkezett meg, nem igazán sürgős. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 09:39
Létrehozva: #7288

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 08:31) *
Van négy személyes is, de nekem az nem jelent érzelmileg semmit. Olyan, mint a többi autó. Ez meg messziről felismerhető. Ha megyünk, és a ködös távolban látok egyet, mindig felujjongok. A gyerek meg fogja a fejét.biggrin.gif

Miért, nem osztozik a lelkesedésedben? Pedig ha belegondolok nekem is megtenné. Arra az évi privátautós háromezer km-re, főleg úgy, hogy hétszámra a kerület határát át sem lépem, nagyon is jó. Meg aztán takarékos kis gép lehet. good2.gif És olyan helyes, igaz inkább csajos. Ha vennék, akkor feketét, vagy esetleg kéket. Neked persze lilát. Aztán a Zsolnay negyedben csinálnánk jó kis gyorsulási versenyt. A fődíj öt liter almalé. laugh.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 09:39

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 09:31
Létrehozva: #7289

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 08:29) *
Én voltam, de nem magamtól. Dolgozni. Persze nem fellépőként! Nem könnyű a becsületben megőszült médiaproletárok élete. mosking.gif Amekkora gatyáim vannak, a színpadon sokra vihetném. biggrin.gif

Jaj, bocs. Igen, kétszemélyes volt. De nem olyan mind? Az a rövid modell.

Van négy személyes is, de nekem az nem jelent érzelmileg semmit. Olyan, mint a többi autó. Ez meg messziről felismerhető. Ha megyünk, és a ködös távolban látok egyet, mindig felujjongok. A gyerek meg fogja a fejét.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 09:29
Létrehozva: #7290

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 08:17) *
mosking.gif Hát, az nem egy hálás munkakör szerintem, bár a különböző fehérneműkbe beledugott pénzek esti összeszámolása azért nem lehet olyan rossz. Mondjuk én csak filmben láttam, ilyen helyen még nem voltam soha, de talán nem is leszek. smile.gif
Nem, de bizonyos viselkedésformák kiváltják még a legbékésebb emberből is az agressziót. Ami ha hatalommal jár együtt, akkor kellemetlen perceket okozhat. biggrin.gif

Én voltam, de nem magamtól. Dolgozni. Persze nem fellépőként! Nem könnyű a becsületben megőszült médiaproletárok élete. mosking.gif Amekkora gatyáim vannak, a színpadon sokra vihetném. biggrin.gif

Jaj, bocs. Igen, kétszemélyes volt. De nem olyan mind? Az a rövid modell.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 09:25

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 09:17
Létrehozva: #7291

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 08:10) *
Ez inkább kedv kérdése, mint a szívé. mosking.gif Ami engem illet, a válságra tekintettel még ez is megeshet, ha mellékállásban rúdtáncos leszek. Bár abba bele sem merek gondolni, a nagyérdemű mely rétegének kelthetném fel az érdeklődését. w00t.gif

mosking.gif Hát, az nem egy hálás munkakör szerintem, bár a különböző fehérneműkbe beledugott pénzek esti összeszámolása azért nem lehet olyan rossz. Mondjuk én csak filmben láttam, ilyen helyen még nem voltam soha, de talán nem is leszek.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 08:10) *
Formálisan nem tettem olyat, amiért megkaszálhattak volna.

Nem, de bizonyos viselkedésformák kiváltják még a legbékésebb emberből is az agressziót. Ami ha hatalommal jár együtt, akkor kellemetlen perceket okozhat. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 09:17

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 09:10
Létrehozva: #7292

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 07:19) *
Nem, de ha lenne szíved ránk adni, akkor megérdemelnéd te is, hogy abban feszíts.mosking.gif

Ez inkább kedv kérdése, mint a szívé. mosking.gif Ami engem illet, a válságra tekintettel még ez is megeshet, ha mellékállásban rúdtáncos leszek. Bár abba bele sem merek gondolni, a nagyérdemű mely rétegének kelthetném fel az érdeklődését. w00t.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 07:19) *
Nem tudom, miért kell provokálnod őket. Mert nők? Ha meg megbüntetnek, akkor nézegethetsz. Kell az neked? wink3.gif

Dehogyis. Hölgyekkel (egyéb felebarátainkkal is) mindig rendesek vagyunk. Csak kíváncsi voltam, meg jókedvemben egy ártatlan flörtre lett volna kedvem. Csak egyszer volt dolgom rendőrnővel, már úgy értem szolgálatilag, de az szörnyű eset, hagyjuk.... Van abban valami meg különös báj, ahogy rá van aggatva az a sok harcias rekvizítum. Én meg nézek bűnbánóan esdeklő tekintettel; nagy a vétkem kisasszony, fertelmes bűnök terhelnek, tegye a dolgát, büntessen meg. mosking.gif Formálisan nem tettem olyat, amiért megkaszálhattak volna.

--------------------

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2013-01-08 09:05
Létrehozva: #7293

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

Jó reggelt kívánok nektek. én még kicsit álmos vagyok ohmy.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 08:19
Létrehozva: #7294

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 06:28) *
Jajjj de korán van még. Szerinted jól néznék ki benne? mosking.gif
Szép reggelt! smile.gif

Nem, de ha lenne szíved ránk adni, akkor megérdemelnéd te is, hogy abban feszíts.mosking.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-01-08 06:29) *
Problémás? Ejnye! mosking.gif
Nincs hátul varrott harisnyám sem csipkés kötényem, a kalácsot fénypostával küldöm. smile.gif

Hát persze.biggrin.gif Skorpiós és bikás tapasztalatom családból van, szóval kuss.gif
Bezzeg a kos az igen. Teljesen problémamentes, könnyen kezelhető, és még mondhatnám a pozitív dolgokat.

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-08 06:43) *
Zejopy, nem is mondtam, tegnap a Naphegy tér felé utolértem egy Smart (!) rendőrautót. Mentem utánuk egy darabig és láttam, hogy csajszik ülnek benne. Villámgyorsan kilőttem a műszerfalon az ASR-t és nyomtam egy padlót, igen provokatív módon, füstölő, pörgő kerekekkel megelőztem őket, majd háromszáz méterrel arrébb megálltam. Gondoltam felkeltem a szüzek érdeklődését és hátha intézkedés alá vonnak. csorgat.gif Nem jött össze. Csak úgy elmentek mellettem, le se ... Itt egy vén kecske is... szmájli lenne, ha vóna mosking.gif

Két személyes volt? rolleyes.gif Nem tudom, miért kell provokálnod őket. Mert nők? Ha meg megbüntetnek, akkor nézegethetsz. Kell az neked? wink3.gif
Közben megérkeztem a suliba, tök jó, olyan pörgős, tiszta minden. Pedig kaparnom kellett reggel és sajnos az ujjaim végei... miért nincs itt didergős szmájli? Szerintem ennyi fázós fórumozónak kellene legalább egy didergős. Mit gondoltok? Van egy ötletem. Szerintem fogjunk össze és minden nap mindannyian írjunk az ÜSZ-nak, hogy kérünk. mosking.gif Aztán spam szűrőbe tennének minket. biggrin.gif laugh.gif De előtte keresnének egy inka főpapot, aki megátkoz minket, hogy életünk végéig ne tudjunk írni. smiley-rpg012.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 07:43
Létrehozva: #7295

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Zejopy, nem is mondtam, tegnap a Naphegy tér felé utolértem egy Smart (!) rendőrautót. Mentem utánuk egy darabig és láttam, hogy csajszik ülnek benne. Villámgyorsan kilőttem a műszerfalon az ASR-t és nyomtam egy padlót, igen provokatív módon, füstölő, pörgő kerekekkel megelőztem őket, majd háromszáz méterrel arrébb megálltam. Gondoltam felkeltem a szüzek érdeklődését és hátha intézkedés alá vonnak. csorgat.gif Nem jött össze. Csak úgy elmentek mellettem, le se ... Itt egy vén kecske is... szmájli lenne, ha vóna mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 07:44

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-01-08 07:29
Létrehozva: #7296

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 06:23) *
Na igen, ezt akartam mondani, de amíg rákerestem, megelőztél. Az elsőn két skorpió is, egy bak és egy bika, úgy látszik ide tették a problémásabb jegyeket.biggrin.gif A másodikon viszont találtam egy harmadik kost is.
Most készülök a második kávéhoz indulás előtt. Ha a kalácsot viszed Effnek, ne feledkezz meg a hátul varrott harisnyáról, hátha neked van ilyened. mosking.gif Ja, és holmi csipkés kötényről. A kalácsban legyen mazsola, mondd neki. hogy azt én küldöm... mármint a mazsolát.smile.gif

Problémás? Ejnye! mosking.gif
Nincs hátul varrott harisnyám sem csipkés kötényem, a kalácsot fénypostával küldöm. smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-08 07:28
Létrehozva: #7297

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 05:10) *
Hosszú... biggrin.gif
Szóval szép reggelt mindenkinek. Kávé mindjárt meglesz, teát és tejet készítem. Ma Eff felhúzhatja az áhított harisnyát és köténykét, mert most több nem telik tőlem.biggrin.gif

Jajjj de korán van még. Szerinted jól néznék ki benne? mosking.gif
Szép reggelt! smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 07:23
Létrehozva: #7298

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-01-08 06:09) *
Jó reggelt kívánok! smile.gif
Nekem csak kalácsot kell szervíroznom ezek szerint, az első kave.gif-t már elfogyasztottam.
Te Zep, én nem látok kost a képen, igaz reggel van még, help. mellow.gif
Közben megtaláltam a 2. képen ( tényleg reggel van ) van egy bak is. smile.gif

Na igen, ezt akartam mondani, de amíg rákerestem, megelőztél. Az elsőn két skorpió is, egy bak és egy bika, úgy látszik ide tették a problémásabb jegyeket.biggrin.gif A másodikon viszont találtam egy harmadik kost is.
Most készülök a második kávéhoz indulás előtt. Ha a kalácsot viszed Effnek, ne feledkezz meg a hátul varrott harisnyáról, hátha neked van ilyened. mosking.gif Ja, és holmi csipkés kötényről. A kalácsban legyen mazsola, mondd neki. hogy azt én küldöm... mármint a mazsolát.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-01-08 07:09
Létrehozva: #7299

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-08 05:10) *
Szóval szép reggelt mindenkinek. Kávé mindjárt meglesz, teát és tejet készítem. Ma Eff felhúzhatja az áhított harisnyát és köténykét, mert most több nem telik tőlem.biggrin.gif

Jó reggelt kívánok! smile.gif
Nekem csak kalácsot kell szervíroznom ezek szerint, az első kave.gif-t már elfogyasztottam.
Te Zep, én nem látok kost a képen, igaz reggel van még, help. mellow.gif
Közben megtaláltam a 2. képen ( tényleg reggel van ) van egy bak is. smile.gif

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-08 07:13

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-08 06:10
Létrehozva: #7300

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-01-07 22:29) *
Mi az aszcendensem? Mi az az aszcendens? blink.gif

Hosszú... biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 363 364 365 366 367 > » 
Reply to this topicStart new topic
12 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (12 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 05:44