IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1600 Oldal V  « < 375 376 377 378 379 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 18:44
Létrehozva: #7521

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-17 17:33) *
Idézőjelben gondoltam smile.gif

Ja, csak biztosan mutatta a két kezével a négy megfelelő ujját billegtetve, csak azt én nem láttam.mosking.gif (Az ollllyannnn elegáncs)

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-17 17:33) *
Azt mondja, hogy puhulok? smiley-shocked034.gif hehehmm.gif

Neeem, dehogy.smile.gif Tulajdonképpen valahogy sokkal markánsabb fegyelmezőre emlékszem, mint amilyen valójában. Tényleg nem volt sok ilyen eset, de nagyon hatásosan adta elő, hogy volt egy ilyen árnyalat bennem, hogy "Benz a vasszigorú". Meglepően keveset találtam. Valami baj lehet az arányérzékemmel.
Amúgy nem puhul, bár néha szeretném, de összességében teljesen jónak találom az állagát (az eszemmel, de persze én nem csak az eszem vagyok, hanem minden egyéb sallang is smile.gif), mert teljesen harmonikus a fórumlégkör, egy-két esettől eltekintve. Rend is van amúgy és sok dolog eltűnt, ami régen azért volt. És talán ez nem baj. Szóval kicsit megveregetheti a vállát, és közben mormolja a fogai között, hogy ezt zejopytól kapja.smile.gif (De basszus, ne ötkilós kalapáccsal, most nem ez a szándékom.biggrin.gif)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-17 18:33
Létrehozva: #7522

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 08:48) *
Jaj Beeeenz, ez akkor sem lenne szép gondolatmenet. Nemár, hogy valakinek van egy negája többszáz eladás után, tegyük fel, hogy jogos és akkor ilyen durva szankció arányban lenne?

Idézőjelben gondoltam smile.gif
Tudtam, hogy vannak alapmondatai a fegyelmezésre, és szerettem volna egyben látni, amúgy pedig csúfondáros hangulatomban voltam.smile.gif
Azt hittem, sokkal több volt belőlük. De pont ez az, hogy igazából nagyon régről is jöttek. Vagy mi vagyunk nagyon fegyelmezettek, vagy Ön tényleg édibédi, de bennem basszus sokkal több ilyen élt.

Azt mondja, hogy puhulok? smiley-shocked034.gif hehehmm.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 14:42
Létrehozva: #7523

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 13:33) *
Én elégedett vagyok vele. Amiket januárban vettem, azokra mind így akadtam. smile.gif

Hát ennek igazán örülök... nea.gif ... vagy inkább Benz fog neki örülni, hogy végre van egy ember, aki elégedett NePuAl-lal. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 14:33
Létrehozva: #7524

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 13:04) *
Neked van bűnöd? swoon.gif

Nincsen! Olyan amiről tudhat bárki. Meg aztán igyekszem korszerűen gondolkozni, ezért a parancsolatok némelyikét a kor kihívásainak megfelelően értelmezem. mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 13:04) *
Ez kérlekszépen egy melltartó és egy tanga együtt. Viseld egészséggel. mosking.gif
NePuAl-t néha én is megcsókolnám...

Én elégedett vagyok vele. Amiket januárban vettem, azokra mind így akadtam. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 14:04
Létrehozva: #7525

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 12:52) *
.... nincs olyan bűnöm, amiről tudhat. mosking.gif

Neked van bűnöd? swoon.gif

IDÉZET(svejku @ 2013-02-17 13:00) *
... Ez mi???

Egyébként szép napot mindenkinek! smile.gif

Ez kérlekszépen egy melltartó és egy tanga együtt. Viseld egészséggel. mosking.gif
NePuAl-t néha én is megcsókolnám... a részletek bemutatásától eltekintek, de jelen van az ábrándképben egy nagy kenyérsütő lapát és pár heves mozdulat.
Na és neked is legyen szép a napod.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-02-17 14:00
Létrehozva: #7526

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Csókoltatom az algoritmust! Tegnap ránéztem ugye arra szakadt ágyneműre, erre ma mit hoz nekem a saját könyvem alá, mint kapcsolódó termékeket? blink.gif

Más: Van egy ingyenes weblap tárhely, ahol 3 napja megjelent egy Vatera banner, amit kinyitva bejön a saját Vatera oldalam, a saját nevemmel belépve, és ezt a keresést tolja a képembe! mad.gif Ez mi???

Egyébként szép napot mindenkinek! smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 13:52
Létrehozva: #7527

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 12:40) *
Nem lehet, hogy életed szebbik fele titokban olvassa a fórumot és tanul az általam bemutatott kissé katonás, ámde hatékony módszerből? mosking.gif

Nem hinném. Itthon nem akar gép előtt ülni, a céges gépről meg nem lehet csak úgy böngészgetni. A Vaterára pl nem tud belépni. Meg aztán igen jámbor. Végeztem felderítést, ebéd lesz, meg aztán nincs olyan bűnöm, amiről tudhat. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 13:40
Létrehozva: #7528

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 12:31) *
Már csak az a kérdés, mit kapok és mit érdemlek. Észrevettem a kredencben egy meglehetősen vaskos, vadonatúj serpenyőt. Még nem láttam a hölgyek egyikét sem főzni benne. .... mosking.gif

Nem lehet, hogy életed szebbik fele titokban olvassa a fórumot és tanul az általam bemutatott kissé katonás, ámde hatékony módszerből? mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 13:31
Létrehozva: #7529

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 12:25) *
Hát persze, hogy megérdemled.biggrin.gif

Már csak az a kérdés, mit kapok és mit érdemlek. Észrevettem a kredencben egy meglehetősen vaskos, vadonatúj serpenyőt. Még nem láttam a hölgyek egyikét sem főzni benne. .... mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 13:25
Létrehozva: #7530

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 12:20) *
Zajok, illatok alapján úgy tűnik, én is kapok...mert megérdemlem. biggrin.gif

Hát persze, hogy megérdemled.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 13:20
Létrehozva: #7531

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 12:16) *
rolleyes.gif
És fent van az ebéd. good2.gif

Zajok, illatok alapján úgy tűnik, én is kapok...mert megérdemlem. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 13:16
Létrehozva: #7532

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 12:10) *
Hidd el,én tudom, és kalapot emelek. rolleyes.gif

rolleyes.gif
És fent van az ebéd. good2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 13:10
Létrehozva: #7533

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 11:38) *
Köszi! thank_you.gif Különben nem is biztos, hogy kellene neki moderátori nick, jöhetne úgy is, ahogy Leó szokott. Zöld névvel, Vatera logóval.
Különben csak a PEP-nek egy velejárója, ami nálam evidens, de csak gondoljatok bele. Szabad a vasárnap délelőttöm, olyan hűde nagy munkám nincs, a telót elfelejtettem persze bekapcsolni, illetve, amíg nincs értelmes fogalmazási készségem, addig nem akarom, mert eléggé morcos vagyok, ha abban a korai stádiumban akarnak velem beszélni. Na bekapcsoltam, volt persze elmulasztott hívásom, visszahívtam. Régóta visszatérő, ámde nyár óta nem "látott" vevőm volt. 20 percet beszélgettem vele, elmesélte vele mi történt, elmeséltem, velem mi történt, aztán a végén elmondta, mit szeretne venni. Ilyenkor a menet, hogy mivel ismerem az ízlését, bemegyek a személyes menümbe és kiválogatom az áruim közül azokat, amiket elmondott, és tudom, hogy érdekelheti.
Elküldöm a linkeket, így könnyebben válogat, és amikor döntött, elballag a piacra és leüti a cuccokat. Ebédfőzés sehol, viszont a levelek elmentek a vevőnek. Vagy főzök ebédet, vagy nem. Ezek azok a dolgok, amiket nem nagyon tudnak azok az eladók, akik nem így és nem ezt csinálják. És az még a szerencsésebb megoldás, ha a vasárnapi főzés marad el, de milyen gáz, amikor elhagyhatatlan dolgom van. Amikor tanítok, amikor csomagot gyártok, akkor ezekre nincs idő. Ilyenkor lehet éjszakába nyúlóan dolgozni, mert olyan nem fordulhat elő, hogy valaki megkeres kedvesen, a segítségemet kéri és én kelletlen, ne adj isten undok legyek vele. Akkor megteszem. Ha beledöglök is.smile.gif
Annyi apró dolog van a háttérben, de nagyon sokan csak a kis virágot látják, meg a 3 Ft-os FD-at. De basszus, hogy sokszor mi van mögötte...

Hidd el,én tudom, és kalapot emelek. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 12:38
Létrehozva: #7534

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 11:08) *
Azért csak összeszedted valahogy, mert ezt PEP dolgot szépen előadtad. good2.gif Engem személyesen nem érint, de jó gondolatiramlás lett ez a post. Az utolsó bekezdést nagyon pártolom. Kérem Benz, fontolja meg. smile.gif
"Miért nem csinál PEP-bácsinak egy moderátori profilt és akkor ő hetente egyszer benézne és helyretenné ezeket a dolgokat, mert ő nyilván szívén viseli a dolgot, nap mint nap ezzel foglalkozik és éppen ezért teljesen naprakész. "

Ma eddig jól mennek a dolgaim, eléggé szeretem munkát csinálok és az mégis más. Ugyanaz a torta, de másik szelet. Lénárd S. írta valahol: olyan mint a zongorázás; tíz percnyi Cerny elfárasztja, a Wohltemperiertes Klavier megnyugtatja a kezet.
Ma nekem nem Cerny jutott. biggrin.gif Szerencsére!

Köszi! thank_you.gif Különben nem is biztos, hogy kellene neki moderátori nick, jöhetne úgy is, ahogy Leó szokott. Zöld névvel, Vatera logóval.
Különben csak a PEP-nek egy velejárója, ami nálam evidens, de csak gondoljatok bele. Szabad a vasárnap délelőttöm, olyan hűde nagy munkám nincs, a telót elfelejtettem persze bekapcsolni, illetve, amíg nincs értelmes fogalmazási készségem, addig nem akarom, mert eléggé morcos vagyok, ha abban a korai stádiumban akarnak velem beszélni. Na bekapcsoltam, volt persze elmulasztott hívásom, visszahívtam. Régóta visszatérő, ámde nyár óta nem "látott" vevőm volt. 20 percet beszélgettem vele, elmesélte vele mi történt, elmeséltem, velem mi történt, aztán a végén elmondta, mit szeretne venni. Ilyenkor a menet, hogy mivel ismerem az ízlését, bemegyek a személyes menümbe és kiválogatom az áruim közül azokat, amiket elmondott, és tudom, hogy érdekelheti.
Elküldöm a linkeket, így könnyebben válogat, és amikor döntött, elballag a piacra és leüti a cuccokat. Ebédfőzés sehol, viszont a levelek elmentek a vevőnek. Vagy főzök ebédet, vagy nem. Ezek azok a dolgok, amiket nem nagyon tudnak azok az eladók, akik nem így és nem ezt csinálják. És az még a szerencsésebb megoldás, ha a vasárnapi főzés marad el, de milyen gáz, amikor elhagyhatatlan dolgom van. Amikor tanítok, amikor csomagot gyártok, akkor ezekre nincs idő. Ilyenkor lehet éjszakába nyúlóan dolgozni, mert olyan nem fordulhat elő, hogy valaki megkeres kedvesen, a segítségemet kéri és én kelletlen, ne adj isten undok legyek vele. Akkor megteszem. Ha beledöglök is.smile.gif
Annyi apró dolog van a háttérben, de nagyon sokan csak a kis virágot látják, meg a 3 Ft-os FD-at. De basszus, hogy sokszor mi van mögötte...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 12:08
Létrehozva: #7535

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-17 09:11) *
Jaj, nem bírom összeszedni az agyamat... smiley-shocked034.gif Pedig ez a PEP elvevő téma erősen mozgolódik bennem.

Azért csak összeszedted valahogy, mert ezt PEP dolgot szépen előadtad. good2.gif Engem személyesen nem érint, de jó gondolatiramlás lett ez a post. Az utolsó bekezdést nagyon pártolom. Kérem Benz, fontolja meg. smile.gif
"Miért nem csinál PEP-bácsinak egy moderátori profilt és akkor ő hetente egyszer benézne és helyretenné ezeket a dolgokat, mert ő nyilván szívén viseli a dolgot, nap mint nap ezzel foglalkozik és éppen ezért teljesen naprakész. "

Ma eddig jól mennek a dolgaim, eléggé szeretem munkát csinálok és az mégis más. Ugyanaz a torta, de másik szelet. Lénárd S. írta valahol: olyan mint a zongorázás; tíz percnyi Cerny elfárasztja, a Wohltemperiertes Klavier megnyugtatja a kezet.
Ma nekem nem Cerny jutott. biggrin.gif Szerencsére!

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-17 12:12

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 10:11
Létrehozva: #7536

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 09:04) *
Mindjárt, csak megint a teatojásommal bíbelődöm. Legyen friss, mire megjönnek a többiek a bótból, mert nincs semmi reggelinek való. smile.gif

Azt jól teszed, mert az enyémnek a valóságban is leginkább gesztus értéke van. mosking.gif

Jaj, nem bírom összeszedni az agyamat... smiley-shocked034.gif Pedig ez a PEP elvevő téma erősen mozgolódik bennem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 10:04
Létrehozva: #7537

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia! rolleyes.gif Köszi, légyszi gyújtsd meg. Jaj, de álmos vagyok.

Mindjárt, csak megint a teatojásommal bíbelődöm. Legyen friss, mire megjönnek a többiek a bótból, mert nincs semmi reggelinek való. smile.gif
Na megkeresem a materiális kávémat a virtuális nem volt elég, úgy tűnik.

Azt jól teszed, mert az enyémnek a valóságban is leginkább gesztus értéke van. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-17 09:48
Létrehozva: #7538

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KockaMuhely @ 2013-02-17 03:54) *
Nem kellene az illetőtől legalább a profi státuszt megvonni? ...

Újabban ez a slágermondat...

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-17 07:02) *
Szép vasárnapot! smile.gif
...
Főztem nektek kave.gif - t. Zejopy, te cigit is kapsz. Sőt, van három citromom, szóval komplett a menü, kedves egészségedre. rolleyes.gif

Szia! rolleyes.gif Köszi, légyszi gyújtsd meg. Jaj, de álmos vagyok.

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-17 08:33) *
Tisztelt major50!

Ez egy nagyon szép gondolatmenet lenne, ha már az elején nem lenne egy apró probléma.
...

Jaj Beeeenz, ez akkor sem lenne szép gondolatmenet. Nemár, hogy valakinek van egy negája többszáz eladás után, tegyük fel, hogy jogos és akkor ilyen durva szankció arányban lenne?

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-17 08:37) *
Deee, nagyon édibédi vagyok mosking.gif
Ezeket a régiségeket miért ásta elő?

Tudtam, hogy vannak alapmondatai a fegyelmezésre, és szerettem volna egyben látni, amúgy pedig csúfondáros hangulatomban voltam.smile.gif
Azt hittem, sokkal több volt belőlük. De pont ez az, hogy igazából nagyon régről is jöttek. Vagy mi vagyunk nagyon fegyelmezettek, vagy Ön tényleg édibédi, de bennem basszus sokkal több ilyen élt.

Na megkeresem a materiális kávémat a virtuális nem volt elég, úgy tűnik. Tök lassú vagyok. Ez a a PEP elvevés motoszkál bennem, de még nem tudom mi sül ki belőle.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-17 09:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-17 09:37
Létrehozva: #7539

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-16 22:07) *
Ááá, Benz, öregszik, vagy mi van, pedig itt szabadkoznia kellett volna, hogy jaj, hát én mingyá elpirulok, mer nem vagyok én olyan édibédi ám. mosking.gif

Deee, nagyon édibédi vagyok mosking.gif
Ezeket a régiségeket miért ásta elő?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-17 08:02
Létrehozva: #7540

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép vasárnapot! smile.gif

Már több mint órája itt vagyok, láttam minden jót. Közel tíz centis zsebórát, meg a keresemben egészen kövérre hízott NDK grillsütő saga-t. Ezen vihogtam, mert eszembe jutott egy réges-régi kabaré jelenet, a belvárosi telefonközpont. Ebben a technika ördöge szülte konferenciabeszélgetésben szabálytalan időközönként valaki a levehető ajtós NDK turmixgépet hajkurászta, de hiába, Honecker elvtárs ült rajta. mosking.gif
Főztem nektek kave.gif - t. Zejopy, te cigit is kapsz. Sőt, van három citromom, szóval komplett a menü, kedves egészségedre. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

1600 Oldal V  « < 375 376 377 378 379 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-05 06:24