IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1483 Oldal V  « < 375 376 377 378 379 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-11-26 18:30
Létrehozva: #7521

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(hex21 @ 2012-11-26 16:05) *
Csóközön!

Ma higgadt vagyok és kedves (biztos a fáradtság)...

love7.gif

Zep: szerintem arra gondolt, hogy egy személy több nick - felahsznévvel kínálhatja e a portékáit...

Am elég zűrös-zavaros, pontatlan és csúnya volt a megfogalmazás... és gyanakvó is lettem.... de én már csak ilyen vagyok.

Csókok, sok és puha és finom.biggrin.gif
Több felhasználónévvel ugyanazt a cuccot? Mondjuk van három telefonja, és csinál 6 nevet és 6 névvel indít mind a három telefonról aukciót? És mit csinál, ha mind a hat néven leütik? Vigyorogva várom Benz érkezését, bár nem hiszem, hogy gépnél leszek, mert szerencsére volt eladás.

IDÉZET(masholishirdetek @ 2012-11-26 16:12) *
x és y felhasználónak lehet közös a bankszámlaszáma, e-mailcíme, telefonja?

Nem. Telefon lehet, de a többi nem.

akkor ha odaírom hogy máshol is hírdetek akkor az nem szabválytalan! akkor ha nem a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) a googleval hamar rám talál és ugrott a jutalék a vaterának

Nem feltétlenül. Mert nekem az apródon találtak rá cuccomra és azt kértem, itt üsse le. Tudod, az a 6% nem olyan nagy ár a nyugodt üzletmenetért cserében. Amúgy pedig ez nagyon kis vicces, hogy még ott van a tojáshéj a fenekeden, de már a kiskapukat kutatod. Illetve nem vicces, inkább szomorú. Persze ezzel a mentalitással nem leszel hosszú életű a Vaterán.

marcipános csokit hol lehet átvenni? rolleyes.gif

Hát úgy néz ki, hogyha ebben az iramban folytatod, akkor Benz fogja neked elküldeni "privát üzenetben".smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 18:31

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-26 18:02
Létrehozva: #7522

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(hex21 @ 2012-11-26 16:53) *
Szerintem, és ez lehet hibás következtetés is, csak úgy írható oda, hogy, pl: "Máshol is hírdetem a terméket, licit előtt érdeklődjön a termék iránt".

Mert ugye amíg nincs rá érvényes licit, addig miért ne hírdethetnéd akárhol ?
Én is hírdetek párhuzamosan terméket máshol is, nem írtam oda, mert figyelek rá, nehogy úgy ajánljam oda valakinek vaterán kívül, ha már itt lecsapták...
De ezt kivédheted zárt aukcióval is, akkor nem kerülsz kellemetlen helyzetbe.

Pusz-pusz smile.gif

Sztem azért nem hirdetheti mert ezen a néven ma regizett. Érdekes a kuszaság, főleg az rész amibe érdeklődik az adatok kiadása iránt.

akkor ha odaírom hogy máshol is hírdetek akkor az nem szabválytalan! akkor ha nem a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) a googleval hamar rám talál és ugrott a jutalék a vaterának

a gyanakvás sosem árt

Közértbe fizetés után. rolleyes.gif

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-11-26 17:53
Létrehozva: #7523

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

IDÉZET(masholishirdetek @ 2012-11-26 16:45) *
igen , komolyan kérdeztem csak lehet a fársadság miat én se vagyok önmagam
kérdésnek szántam, megprobálom átfogalmazni:
A leírás rászbe oda lehet büntetlenül írni : "Máshol is hírdetek!"? Mert ugye a google kiadja azonnal és akkor már meg is van kerülve a vatera.

Szerintem, és ez lehet hibás következtetés is, csak úgy írható oda, hogy, pl: "Máshol is hírdetem a terméket, licit előtt érdeklődjön a termék iránt".

Mert ugye amíg nincs rá érvényes licit, addig miért ne hírdethetnéd akárhol ?
Én is hírdetek párhuzamosan terméket máshol is, nem írtam oda, mert figyelek rá, nehogy úgy ajánljam oda valakinek vaterán kívül, ha már itt lecsapták...
De ezt kivédheted zárt aukcióval is, akkor nem kerülsz kellemetlen helyzetbe.

+Quote Post
masholishirdetek
hozzászólás 2012-11-26 17:45
Létrehozva: #7524

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-11-26 16:18
Azonosító: 1 901 274

IDÉZET(hex21 @ 2012-11-26 16:37) *
Ha a kérdéseidre komoly választ szeretnél, szerintem Benz Úr fog neked érdemben választ adni...
Én nem tudok mit kezdeni velük, számomra értelmetlen és zavaros...

Ez most kérdés vagy kijelentés ? (esetleg egyéb?):
"ja tényleg az szabályos ha a hírdetésbe kiírják hogy máshol is hírdetek, meg nézd meg a többi termékemet, csak pozítív értékelést adok..."
Találkoztam olyan figurával a vaterán, akinek több felhasználó neve volt, de hogy egy számlaszámmal és email címmel( ezt kétlem, szerintem ugyanazt az email cimet nem lehet kétszer felhasználni) regisztrált, azt nem tudom.

igen , komolyan kérdeztem csak lehet a fársadság miat én se vagyok önmagam
kérdésnek szántam, megprobálom átfogalmazni:
A leírás rászbe oda lehet büntetlenül írni : "Máshol is hírdetek!"? Mert ugye a google kiadja azonnal és akkor már meg is van kerülve a vatera.

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-11-26 17:37
Létrehozva: #7525

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

x és y felhasználónak lehet közös a bankszámlaszáma, e-mailcíme, telefonja? ......

Ha a kérdéseidre komoly választ szeretnél, szerintem Benz Úr fog neked érdemben választ adni...
Én nem tudok mit kezdeni velük, számomra értelmetlen és zavaros...

Ez most kérdés vagy kijelentés ? (esetleg egyéb?):
"ja tényleg az szabályos ha a hírdetésbe kiírják hogy máshol is hírdetek, meg nézd meg a többi termékemet, csak pozítív értékelést adok..."

Találkoztam olyan figurával a vaterán, akinek több felhasználó neve volt, de hogy egy számlaszámmal és email címmel( ezt kétlem, szerintem ugyanazt az email cimet nem lehet kétszer felhasználni) regisztrált, azt nem tudom.

+Quote Post
masholishirdetek
hozzászólás 2012-11-26 17:12
Létrehozva: #7526

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-26 16:01) *
Ezt nem értem. Mármint a kérdést.
Meg még egy tábla marcipános csokit is adnak. Az értékelések összeadódnak, de a figyelmeztetések nem hinném, hogy nullázódban.
Természetesen.
Nem szabálytalan, de nem mentesítő körülmény.

IDÉZET(hex21 @ 2012-11-26 16:05) *
Csóközön!

love7.gif

Zep: szerintem arra gondolt, hogy egy személy több nick - felahsznévvel kínálhatja e a portékáit...

Am elég zűrös-zavaros, pontatlan és csúnya volt a megfogalmazás... és gyanakvó is lettem.... de én már csak ilyen vagyok.

a gyanakvás sosem árt

A hozzászólást -masholishirdetek- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 17:10

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-11-26 17:05
Létrehozva: #7527

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Csóközön!

love7.gif

A hozzászólást -hex21- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 17:07

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-26 17:01
Létrehozva: #7528

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(masholishirdetek @ 2012-11-26 15:33) *
Üdv Mindenkinek!

Lehet e valakinek több felhasználója, mármint regisztrációja?

Ezt nem értem. Mármint a kérdést.

Ha egyesítem a regisztrációkat (mintha lenne ilyen lehetőség) a a figyelmeztetések nulázódnak és az értékelések maradnak?

Meg még egy tábla marcipános csokit is adnak. Az értékelések összeadódnak, de a figyelmeztetések nem hinném, hogy nullázódban.

személyes adatokat kiadje-e a vatera például rendörség NAV stb részére?

Természetesen.

ja tényleg az szabályos ha a hírdetésbe kiírják hogy máshol is hírdetek, meg nézd meg a többi termékemet, csak pozítív értékelést adok...

Nem szabálytalan, de nem mentesítő körülmény.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
masholishirdetek
hozzászólás 2012-11-26 16:33
Létrehozva: #7529

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Üdv Mindenkinek!

Lehet e valakinek több felhasználója, mármint regisztrációja? Ha egyesítem a regisztrációkat (mintha lenne ilyen lehetőség) a a figyelmeztetések nulázódnak és az értékelések maradnak?
személyes adatokat kiadje-e a vatera például rendörség NAV stb részére?

ja tényleg az szabályos ha a hírdetésbe kiírják hogy máshol is hírdetek, meg nézd meg a többi termékemet, csak pozítív értékelést adok...

Köszönet a válaszokért headbang.gif

A hozzászólást -masholishirdetek- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 16:35

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-26 16:29
Létrehozva: #7530

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-11-26 15:26) *
Azért majd számolj be arról, hogy december elején tényleg kifizette-e mosking.gif mosking.gif mosking.gif

Biztos ki fogja ... meg is sajnáltam...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-11-26 16:26
Létrehozva: #7531

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-26 15:10) *
Most hívott a vevő, hogy elnézést kér, újra leüti őket, és december elején fizet. Így korrekt. smile.gif

Azért majd számolj be arról, hogy december elején tényleg kifizette-e mosking.gif mosking.gif mosking.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-26 16:10
Létrehozva: #7532

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-26 14:50) *
Nem nagyjából kell véget vetni, hanem végleg.
Nem tudom én a karanténba teszem aki nem veszi át és negát kap, tehát nálam esélye sincs, hogy újra licitáljon. unsure.gif

Most hívott a vevő, hogy elnézést kér, újra leüti őket, és december elején fizet. Így korrekt. smile.gif
Végleg nem lehet lemondani, de a minimálisra kell csökkenteni.

IDÉZET(Badesign @ 2012-11-26 14:39) *
EGY KÉRDÉSEM LENNE....

Tsiztelt Badesign!

Legyen kedves kikapcsolni a Caps Lock-ot!

mosking.gif mosking.gif mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-26 15:50
Létrehozva: #7533

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-26 08:19) *
Kék vevő pár hete vett valamit. Elkészítettem neki a csomagot, ez volt egyébként az utoljára elkészített csomag, mert ez után döntöttem el, hogy ezen változtatni kell. Mentek a felszólítólevelek, aztán a negatív, és újraindítottam az aukciókat. A hölgy újra vásárolt ma éjjel. Másokat, hasonlóakat, és még egyet a régiből. El kellett gondolkodnom, hogyan tovább. A régi csomagot még nem szedtem szét, mert nem volt rá időm, viszont úgy érzem, mivel azt jelöltem be az értékelésnél, hogy az üzlet nem jött létre, nyugodtan úgy kezelhetem az előző vásárlást, mintha meg sem történt volna. Ha az előző rendelésből szeretne még valamit, akkor üsse le újra, és ha fizetett, akkor majd elkészítem a csomagot. Addig meg csak levelezgetek.
Ezek azok a zökkenők, amik a felelőtlen kékekkel együtt járnak. Túl sok plusz munka nincs vele, ami van, az csak a saját munkamániámnak köszönhető, de azzal már nem kell foglalkozni, mert elmúlt. (Ráadásul ennek hatására döntöttem el, hogy az előrecsomagolásnak nagyjából véget vetek.) Szóval az ember levelezget, esetleg feleslegesen, de ha mégsem, akkor viszont egészen szép eladásokra lehet szert tenni.

Nem nagyjából kell véget vetni, hanem végleg.
Nem tudom én a karanténba teszem aki nem veszi át és negát kap, tehát nálam esélye sincs, hogy újra licitáljon. unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-26 09:19
Létrehozva: #7534

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-26 05:15) *
....mesélek valamit.

Kék vevő pár hete vett valamit. Elkészítettem neki a csomagot, ez volt egyébként az utoljára elkészített csomag, mert ez után döntöttem el, hogy ezen változtatni kell. Mentek a felszólítólevelek, aztán a negatív, és újraindítottam az aukciókat. A hölgy újra vásárolt ma éjjel. Másokat, hasonlóakat, és még egyet a régiből. El kellett gondolkodnom, hogyan tovább. A régi csomagot még nem szedtem szét, mert nem volt rá időm, viszont úgy érzem, mivel azt jelöltem be az értékelésnél, hogy az üzlet nem jött létre, nyugodtan úgy kezelhetem az előző vásárlást, mintha meg sem történt volna. Ha az előző rendelésből szeretne még valamit, akkor üsse le újra, és ha fizetett, akkor majd elkészítem a csomagot. Addig meg csak levelezgetek.
Ezek azok a zökkenők, amik a felelőtlen kékekkel együtt járnak. Túl sok plusz munka nincs vele, ami van, az csak a saját munkamániámnak köszönhető, de azzal már nem kell foglalkozni, mert elmúlt. (Ráadásul ennek hatására döntöttem el, hogy az előrecsomagolásnak nagyjából véget vetek.) Szóval az ember levelezget, esetleg feleslegesen, de ha mégsem, akkor viszont egészen szép eladásokra lehet szert tenni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 09:20

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-26 06:15
Létrehozva: #7535

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-26 04:04) *
Jó reggelt kívánok a korán kelőknek és a későn ébredőknek! smile.gif

Zep, ez nagyon tetszik. good2.gif smile.gif

Neked is szép reggelt.smile.gif Nem értem ezt a hajnali kelést. Ilyenkor még visszaalszol? Rettenetes, nekem már az öt óra is megpróbáltatás.
Mindig ezt váltja ki belőlem guslof.smile.gif Már az első postjánál is emelgettem a szemöldökömet, de akkor még nem éreztem, hogy meg kellene nyilatkoznom.biggrin.gif De aztán nem bírtam magammal.mosking.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-26 05:03) *
air_kiss.gif Csak ilyet találtam, de egynek tudnék örülni,... a kávé után, vagy előtt,.. esetleg helyett? No, megyek és főzök egyet. wave.gif
A rózsa-smile.gif

Kösz, neked is. rolleyes.gif A koránkelő csoportba tartozom.
Nekem is tetszett. good2.gif

Köszönöm a rózsát.smile.gif Neked is legyen szép a reggeled. Örülök, ha tetszett.smile.gif
Én is megyek, főzök egy kave.gif-t. Aztán majd ha beértem a suliba, vagyis inkább az első óra után mesélek valamit.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 06:16

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-26 06:03
Létrehozva: #7536

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-25 22:39) *
Neked is szép álmokat.smile.gif Ez a rózsás csók felkeltette a kíváncsiságomat.biggrin.gif Én beérem egy markáns férficsókkal is, rózsa nélkül (illetve egy szál fehér rózsa persze előtte nem árt), na és mindenképpen az erősebbik nem egyik képviselőjétől.mosking.gif
Én is lépek, ha már a csókoknál tartunk, hát csóközön uraim és puszihegyek, hölgyeim.biggrin.gif

air_kiss.gif Csak ilyet találtam, de egynek tudnék örülni,... a kávé után, vagy előtt,.. esetleg helyett? No, megyek és főzök egyet. wave.gif
A rózsa-smile.gif
IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-26 04:04) *

Kösz, neked is. rolleyes.gif A koránkelő csoportba tartozom.
Nekem is tetszett. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-26 06:04

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-26 05:04
Létrehozva: #7537

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-25 18:01) *
Akkor? Szerinted mit engedjenek? Vagy hogyan? Gondold el. Azt mondjuk a Vaterának, hogy egy azonos árutípusból ne vehessen többet az új felhasználó, csak kettőt. A Vatera (biztosan mert részeg, vagy mert elmegy az esze), megteszi nekünk ezt a vad ötletet. Aztán kezdő vásárló szeretne 10 bélyegre licitálni, mert gyűjtő. Mindezek összértéke 10 Ft pont, mert a bélyegesek gyakran indítanak 1 Ft-os aukciókat. Igenám, de guslof kérésére csak két bélyegre tud licitálni. Jön az eladó, hogy ugyan már kedves Vatera, ez mégsem jó így. És akkor a Vatera nekiáll. Minden igényt kielégít, Minden megnyilatkozást komolyan vesz, minden irányban megfelel és 5 percenként változtatja a szabályait. Ember legyen a talpán, aki azt majd követni tudja, legyen felhasználó, vagy Vatera dolgozó.
Neeem. Az eladók tudják, hogy ez előfordulhat velük. A kiemeléseket a feltöltési díjat, a plusz, felesleges levelezést bekalkulálják, mint a cipő felhúzásához annak tisztán tartását. A fene sem szeret cipőt pucolni, de hozzátartozik. Ez meg az aukciózáshoz tartozik hozzá. A nem fizető vevő, a modortalan vevő, a tisztességtelen vevő is mind az életünk részét képezi. Lehet bosszankodni, esetleg sírni, aki szokott, de ezt tudjuk. Mert tudnunk kell.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 23:39
Létrehozva: #7538

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-25 22:17) *
Csak a húsvágóbárd van a konyhába, fejszéért ki kéne menni a műhelybe és hát hideg van. tongue.gif

Nyugodalmas jó éjt, szép álmokat, rózsás csókokat mindenkinek! smile.gif

Neked is szép álmokat.smile.gif Ez a rózsás csók felkeltette a kíváncsiságomat.biggrin.gif Én beérem egy markáns férficsókkal is, rózsa nélkül (illetve egy szál fehér rózsa persze előtte nem árt), na és mindenképpen az erősebbik nem egyik képviselőjétől.mosking.gif
Én is lépek, ha már a csókoknál tartunk, hát csóközön uraim és puszihegyek, hölgyeim.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-25 23:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-25 23:17
Létrehozva: #7539

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-25 22:02) *
laugh.gif Ja? Azt nem mondtad, hogy össze is akarod rakni. biggrin.gif Akkor fejszét ne használj. mosking.gif

Csak a húsvágóbárd van a konyhába, fejszéért ki kéne menni a műhelybe és hát hideg van. tongue.gif

Nyugodalmas jó éjt, szép álmokat, rózsás csókokat mindenkinek! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 23:02
Létrehozva: #7540

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-25 21:40) *
...Viszont ki tudja, ki tudja utána összerakni. mosking.gif

laugh.gif Ja? Azt nem mondtad, hogy össze is akarod rakni.biggrin.gif Akkor fejszét ne használj.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1483 Oldal V  « < 375 376 377 378 379 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-17 23:29