IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 400 401 402 403 404 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 14:23
Létrehozva: #8021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-12 13:16) *
Ha megengeded valóban nem annyira jó ez a khmm "frappáns" ötlet. smile.gif

blush.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-12 13:17) *
Ha tényleges vásárlás, akkor nem smile.gif

Köszönöm. thank_you2.gif

Akkor este, vagy amikor lesz időm, kiszedegetlek benneteket. Ha valaki véletlenül bennmarad, legyen kedves szóljon rám, ne taszuljon lelki válságba.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-12 14:21
Létrehozva: #8022

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-12 07:42) *
Zep, ezt légyni ne... thank_you.gif
A bankokban sem mindenki keres sokat, csak a felsővezetés meg néhány kivételezett.
Lehet, hogy közútálat tárgya leszek, de vállalom. Több mint 20 éve dolgozom bankban,
felelősségteljes munkát végzek, napi több száz tételt dolgozok fel, alapos és pontos vagyok,
a hibaszázalékom elenyésző, elégedettek a munkámmal, a nettó fizetésem mégis alig több mint 100 e ft. Ez sok? unsure.gif

Utólagos engedelmeddel beszállok a szeretők táborába! _olel.gif Nem erőlteti meg magát a Bank se dry.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-12 14:17
Létrehozva: #8023

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 09:18) *
Szóval akkor Ön szerint nem lenne etikátlan? smile.gif ...

Ha tényleges vásárlás, akkor nem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-12 14:16
Létrehozva: #8024

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Csodálatos szép napot mindenkinek! smile.gif

Most estem be az ajtón. tongue.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 07:36) *
Akkor biztosan a bűntudat éreztette velem. Mert addigra kiakadt Suzy és te is, gondoltam talán mégsem annyira jó ez a frappáns ötletem. biggrin.gif
Majd Benz... Ha szerinte is a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok, akkor elmélyedek. biggrin.gif

Na, mi meg ahogy indultunk... Csomagok, gyerek öltönye, hozzá az apja cipője, mert a sajátját kinőtte, az én magassarkúmért úgy kellett visszarohanni, kaja, fuvolák, laptop, mindezt a Matizba bezsúfolni... no comment... (Persze mindez bősz futkározással kísérve, mert mindenki reggel mosott hajat, hárman tolongtunk a fürdőszobában.) Következő autóm egy IFA lesz. biggrin.gif

Ha megengeded valóban nem annyira jó ez a khmm "frappáns" ötlet. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 12:41
Létrehozva: #8025

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-11 22:37) *
Ha ez órabér, akkor vállalom smile.gif

Ez ugye 15 000 volt.smile.gif Tegnap este lefekvéskor jutott eszembe, hogy nekem van olyan ismerősöm, aki kb ilyen órabérért dolgozik. Ennyire nem magas, de majdnem. 12 000 Ft. Azért azzal már lehet valamit kezdeni. Persze van, hogy úgy alakul, hogy csak 9 jön össze.

Más, csak egy kis napfény: Ahol füstölök, ott narancssárga bogyós fák vannak. (Nyubocs biztos tudja a nevét is) Oda járnak a rigók enni. Az előbb is egy nagy feketerigó fiú biztosította a betevőjét, olyan színű volt a csőre, mint a bogyók. Erősen motoszkált, ahogy le-letépett egyet-egyet. Aztán rájött, hogy nézem, és zavarba jött.biggrin.gif De rámosolyogtam, ettől megnyugodott, és tovább tépkedett. Jó látvány volt.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 10:51
Létrehozva: #8026

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-12 09:49) *
Legyen szép napod! _olel.gif

Neked is. smile.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-12 09:49) *
Mi a baj? mellow.gif Ne légy ideges, na, légyszi.

Semmi, semmi, hamarosan rendezem magam, már csak pár perc, vagy fél óra és kimegy a gőz a fejemből.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-12 10:49
Létrehozva: #8027

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 08:03) *
Nem, ez nevetségesen kevés. Tényleg az. _olel.gif Én nem értem, nekem aki ismerősöm, még mindig kap ruhapénzt, étkezési hozzájárulást, meg ilyeneket, amiket tőlünk már évekkel ezelőtt megvontak (mi semmit nem kapunk), tehát láthatóan (innen) úgy tűnt, hogy az ott dolgozó átlagos embereket is megfizetik. (De azért az be kell látni, hogy a rendszer nem éppen emberbarát. sad3.gif És az csak ront a összképen, hogy nemcsak minket zsákmányolnak ki, hanem a saját dolgozóikat is.)
És nem leszel közutálat tárgya, mert közszeretet tárgya vagy, és akkor is az leszel, ha utcaseprőnek állsz, vagy sztriptíztáncosnak.biggrin.gif

Nem panasznak szántam ám, én ezt az összeget is nagyon megbecsülöm a jelenlegi helyeztben. smile.gif
Voltam már fél évig munkanélküli, remélem mostanság nem leszek, de ha mégis, akkor lehet, hogy
utcaseprőnek állok, vagy inkább postásnak. rolleyes.gif (A sztriptíztánc és egyéb hasonló dolgok nem az én világom)
Legyen szép napod! _olel.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 08:29) *
Elmegyek kicsit, állati ideges lettem, nem szólok, mert megfogadtam, tehát rágyújtok. Aztán megint rágyújtok és iszom egy kávét és újra rágyújtok. Aztán megrugdosom a kapufélfát, és megint rágyújtok, már a mentőben, mikor a törött lábammal visznek gipszelni. Aztán a gipszelés után újra rágyújtok, és aztán megverek valakit. Mivel tapasztalatlan verekedő vagyok, ezért a mentőben, mikor a törött kezemmel visznek gipszelni, újra rágyújtok, aztán meg rágyújtok, kicsit később meg rágyújtok. Mindezt csak azért, mert megfogadtam, hogy nem szólok.

Mi a baj? mellow.gif Ne légy ideges, na, légyszi.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-12 08:19) *
.. (Valóban szeretünk mindahányan! rolleyes.gif )..

rolleyes.gif + (pirulós szmájli)

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 10:18
Létrehozva: #8028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-12 09:06) *
Kétségkívül meglepő megoldás smile.gif

Szóval akkor Ön szerint nem lenne etikátlan? smile.gif Különben a megoldásaim általában nem szokványosak, de gyakran eléggé eredményesek.mosking.gif
De ha tényleg azt gondolja, hogy semmilyen nézőpont alapján nincs rá szükség.
Különben Önt pl be sem tettem.biggrin.gif laugh.gif Biztos nem írt még eleget. tongue.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-12 10:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-12 10:06
Létrehozva: #8029

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 23:15) *
...
Benz? Ön szerint? ...

Kétségkívül meglepő megoldás smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 09:29
Létrehozva: #8030

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elmegyek kicsit, állati ideges lettem, nem szólok, mert megfogadtam, tehát rágyújtok. Aztán megint rágyújtok és iszom egy kávét és újra rágyújtok. Aztán megrugdosom a kapufélfát, és megint rágyújtok, már a mentőben, mikor a törött lábammal visznek gipszelni. Aztán a gipszelés után újra rágyújtok, és aztán megverek valakit. Mivel tapasztalatlan verekedő vagyok, ezért a mentőben, mikor a törött kezemmel visznek gipszelni, újra rágyújtok, aztán meg rágyújtok, kicsit később meg rágyújtok. Mindezt csak azért, mert megfogadtam, hogy nem szólok.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-12 09:19
Létrehozva: #8031

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 07:36) *
...Következő autóm egy IFA lesz.biggrin.gif

Inkább ne, nagyon nehéz vezetni. Maradj a lila Smart-nál, limo változatban. rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 08:03) *
Nem, ez nevetségesen kevés. Tényleg az. _olel.gif Én nem értem, nekem aki ismerősöm, még mindig kap ruhapénzt, étkezési hozzájárulást, meg ilyeneket, amiket tőlünk már évekkel ezelőtt megvontak (mi semmit nem kapunk), tehát láthatóan (innen) úgy tűnt, hogy az ott dolgozó átlagos embereket is megfizetik. (De azért az be kell látni, hogy a rendszer nem éppen emberbarát. sad3.gif És az csak ront a összképen, hogy nemcsak minket zsákmányolnak ki, hanem a saját dolgozóikat is.)
És nem leszel közutálat tárgya, mert közszeretet tárgya vagy, és akkor is az leszel, ha utcaseprőnek állsz, vagy sztriptíztáncosnak.biggrin.gif

Ezt megnézném, esetleg söprögetés közben, mármint mikor a táncos sepreget. good2.gif (Valóban szeretünk mindahányan! rolleyes.gif )

A jövedelmi viszonyok tekintetében szavam nem lehet. Nálunk a felső vezetés és mi talpasok is egyaránt elégedettek vagyunk a fizetésekkel. A menedzsment az enyémmel én meg az övékével. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 09:03
Létrehozva: #8032

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-12 07:42) *
A bankokban sem mindenki keres sokat, csak a felsővezetés meg néhány kivételezett.
Lehet, hogy közútálat tárgya leszek, de vállalom. Több mint 20 éve dolgozom bankban,
felelősségteljes munkát végzek, napi több száz tételt dolgozok fel, alapos és pontos vagyok,
a hibaszázalékom elenyésző, elégedettek a munkámmal, a nettó fizetésem mégis alig több mint 100 e ft. Ez sok? unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-12 09:03

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-12 08:42
Létrehozva: #8033

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 07:25) *
Különben is kiakasztó, mert ez azért még mindig egy stabil réteg, belőlünk élnek, és ha összehasonlítjuk a közalkalmazotti réteggel, akkor lényegesen jobban vannak megfizetve, holott a munkájuk nagy része abból áll, hogy minket megfejjenek. (Mondjuk érdemes lenne egy banki fizetést összehasonlítani egy tanárival.)

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 08:36
Létrehozva: #8034

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-12 07:16) *
Én úgy emlékszem, csak szeretetteljes tisztelettel vázoltam némiképp eltérő álláspontom. rolleyes.gif

Akkor biztosan a bűntudat éreztette velem. Mert addigra kiakadt Suzy és te is, gondoltam talán mégsem annyira jó ez a frappáns ötletem.biggrin.gif
Majd Benz... Ha szerinte is a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok, akkor elmélyedek.biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-12 07:16) *
... Örülök ennek a kitörő jó kedvnek. Én még alig látok ki a fejemből. Mikor felkeltem, két gépet is bekapcsoltam és ezt a postot elkezdtem írni. Majd néztem bambán magam elé, mert nem találtam a betűket a képernyőn. Rossz billentyűzetet ütöttem. mosking.gif

Na, mi meg ahogy indultunk... Csomagok, gyerek öltönye, hozzá az apja cipője, mert a sajátját kinőtte, az én magassarkúmért úgy kellett visszarohanni, kaja, fuvolák, laptop, mindezt a Matizba bezsúfolni... no comment... (Persze mindez bősz futkározással kísérve, mert mindenki reggel mosott hajat, hárman tolongtunk a fürdőszobában.) Következő autóm egy IFA lesz.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-12 08:16
Létrehozva: #8035

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

.. Átgondolom akkor, mert vidaefftől is megkaptam a magamét.smile.gif ..

Én úgy emlékszem, csak szeretetteljes tisztelettel vázoltam némiképp eltérő álláspontom. rolleyes.gif Az átgondolást támogatom. Ne kapkodd el, ráér délelőttig. biggrin.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-12 05:07) *
Megvolt, csak mintha kicsit rövid lett volna. mosking.gif
Szép reggelt mindenkinek. 152.gif 0007.gif 0016.gif
kave.gif kave.gif kave.gif

Neked is szép reggelt, no meg mindenkinek. rolleyes.gif Örülök ennek a kitörő jó kedvnek. Én még alig látok ki a fejemből. Mikor felkeltem, két gépet is bekapcsoltam és ezt a postot elkezdtem írni. Majd néztem bambán magam elé, mert nem találtam a betűket a képernyőn. Rossz billentyűzetet ütöttem. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 06:07
Létrehozva: #8036

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-11-11 23:20) *
Jó éjt! :-) Aludj jól!

Megvolt, csak mintha kicsit rövid lett volna. mosking.gif
Szép reggelt mindenkinek. 152.gif 0007.gif 0016.gif
kave.gif kave.gif kave.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bobo13
hozzászólás 2012-11-12 01:03
Létrehozva: #8037

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-09 21:39
Azonosító: 1 543 700

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 22:53) *
Mert nagyon szoros kapcsolat alakult itt már ki közöttünk. Úgy érzem, nem lenne helyes, ha egymástól vásárolnánk, de legalábbis kissé bűzlene.smile.gif És tudod, nem elég jónak lenni, annak is kell látszani. Ez, ugyanúgy, mint a barátlista, nem érzelmi kérdés. Ha bárki azt mondja, ezt szeretném, leveszem és elküldöm.
Pl. nekem VateraMod is benne van a barátlistámban, pedig az érzelmeim nem mondhatóak barátinak irányában.smile.gif

Kedves Zejopy!

Nem hiszem, hogy ártana, ha egymástól vásárolnánk, mert ha tetszik a termék akkor miért ne vegyem meg, annak ellenére,
hogy a fórumon beszélgetünk, a kettő kizárja egymást, a fórum pedig jó, hisz sok hasznos információt adtok át egymásnak.
De vannak indulatok is, amit a hirtelen jövő elkeseredés vált ki az emberekből, ez így van jól, hisz mindenből lehet tanulni,
rá utalásokkal lehet orvosolni a felhevült érzelmeket.

Jó éjt !

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-11-12 00:20
Létrehozva: #8038

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

Én így látom, lehet, hogy nem jól.smile.gif De csak megkérdezted volna?! Ez viszonylag új dolog nálam, lehet, hogy ... szóval mivel mindenki az én fejemet üti, egy alkalmas pillanatban megrágom még a témát. Átgondolom akkor, mert vidaefftől is megkaptam a magamét.smile.gif
Benz? Ön szerint? Megint a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok? Ráér holnap válaszolni, most álmodjon inkább szépeket.smile.gif
Igen, úgy gondoltam.smile.gif

Én is megyek aludni, mert a jövő hét nehéz lesz, két koncerttel, ha minden igaz...
Jó éjt mindenkinek. smile.gif

Jó éjt! :-) Aludj jól!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-12 00:15
Létrehozva: #8039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-11-11 23:02) *
Szerintem ez egyáltalán nem így van, de Te tudod.
De még jó, hogy szóba került, mert egyáltalán nem tudtam volna hová tenni, ha szembesültem volna vele, akár vásárlási szándék, akár terméklapi kérdezés során.

Én így látom, lehet, hogy nem jól.smile.gif De csak megkérdezted volna?! Ez viszonylag új dolog nálam, lehet, hogy ... szóval mivel mindenki az én fejemet üti, egy alkalmas pillanatban megrágom még a témát. Átgondolom akkor, mert vidaefftől is megkaptam a magamét.smile.gif
Benz? Ön szerint? Megint a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok? Ráér holnap válaszolni, most álmodjon inkább szépeket.smile.gif

IDÉZET(hex21 @ 2012-11-11 23:05) *
Fiatal? Lol... persze, értem én.. nem írtam még eleget... :-)

Igen, úgy gondoltam.smile.gif

Én is megyek aludni, mert a jövő hét nehéz lesz, két koncerttel, ha minden igaz...
Jó éjt mindenkinek. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-11-12 00:05
Létrehozva: #8040

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 22:58) *
Nem vagy, legalábbis asszem nem, mert még nagyon fiatal vagy. Ha maradsz, akkor bekerülsz.biggrin.gif

Fiatal? Lol... persze, értem én.. nem írtam még eleget... :-)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 400 401 402 403 404 > » 
Reply to this topicStart new topic
22 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (22 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 11:19