IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 405 406 407 408 409 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-11-10 10:12
Létrehozva: #8121

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-10 09:03) *
Szép reggelt!
Itt nincs köd, süt a nap smile.gif

Akkor legyen kedves pontos földrajzi paramétereket adni, viszem a porcelánjaimat, és a fényképezőgépemet, a terítőimet. animal-smiley-037.gif Talán asztalt tud nekem biztosítani. mosking.gif Ebéddel nem kell bajlódnia, elég egy sajtos szenyó, és sok, sok folyadék, pl citromlé formájában. Igazán nincsenek nagy igényeim. biggrin.gif
Mit csinál ma? Menjen, kiránduljon, de öltözzön fel rendesen, nehogy nekem végigtüsszögje a jövő hetet. acute.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-10 10:03
Létrehozva: #8122

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-10 08:45) *
Szép reggelt neked is, és mindenki másnak is, Önnek is kedves Benz!

Pocsék fehér ködös minden, hideg is van és nyirok. sad1.gif Szóval ez nem az én napom, különösen, hogy fényképeznem kell még. unsure.gif

Szép reggelt!
Itt nincs köd, süt a nap smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-10 09:45
Létrehozva: #8123

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-11-10 07:31) *
Szép jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Szép reggelt neked is, és mindenki másnak is, Önnek is kedves Benz!

Pocsék fehér ködös minden, hideg is van és nyirok. sad1.gif Szóval ez nem az én napom, különösen, hogy fényképeznem kell még. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-11-10 08:31
Létrehozva: #8124

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-09 20:09
Létrehozva: #8125

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-09 18:52) *
Nekem is nagyon tetszett. good2.gif

Köszi.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-09 19:52
Létrehozva: #8126

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-09 13:56) *
Ezek szerint tetszett.biggrin.gif thank_you.gif
Látom ám, hogy számolod a felkiáltójeleket. mosking.gif

Nekem is nagyon tetszett. good2.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-09 17:59
Létrehozva: #8127

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-09 14:57) *
Egy egy világszám vraagt.gif laughing.gif icon_king.gif party.gif
Ezt én is mentettem! laugh1.gif mosking.gif anim_44.gif

Köszi! biggrin.gif Be kell vallanom, én is mentettem, pedig ez nem megrögzött szokásom.mosking.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-09 15:48) *
Nos, majdnem így volt. De csak majdnem ok.gif

biggrin.gif Igen, miközben mentem tanítani rájöttem. Volt némi pontatlanság, ugyanis nem a Bencés-rendbe, hanem az Ágoston-rendbe akart bevonulni végső elkeseredésében, és nem gyógynövényt akart gyűjteni, hanem a koldulás mesterségét akarta tökélyre vinni (ld. Ágoston rend 1567). Azonkívül a Mercikből befolyt összeget nem Suzuki szalon építésére, hanem a Daciák népszerűsítését célzó kampányra szánta.mosking.gif
Legyen szép a kora estéje, és ha meleg helyen van, akkor gondoljon rám mély együttérzéssel, mert megyek ki az előkészítőbe hosszú időre, ahol nincs fűtés.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-09 18:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-09 16:48
Létrehozva: #8128

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-09 13:20) *
...
Hát kedves Benz! smile.gif Meri-e még azt mondani nekem, hogy nem tudom, hogyan zajlott a Fórum Nagytakarításának Éjszakája?

Nos, majdnem így volt. De csak majdnem ok.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-09 15:57
Létrehozva: #8129

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Mivel harminc aukciót lefényképeztem, ez összesen 124 képet jelent ebben az esetben, úgy érzem, megérdemlem pihenésképpen, hogy szabadon eresszem rabságban tartott fantáziámat. Már nagyon dörömbölt. biggrin.gif

A történet abban az időben játszódik, amikor Benz és Leó már túl voltak a fórumom a moderátori tevékenység első lépésein, akkortájt potyogtatták le testük gömbölydedebb részéről azt a bizonyos tojáshéjat. A kezdeti vihánc mellett már voltak elképzeléseik arról, hogy milyen egy igazi fórummoderátor, persze mindketten egyéniségük tükrében alakították a tevékenységüket. Kicsit olyanok voltak (fórum moderálás szempontjából), mint a kamaszok középidőszakban.
Egy reggelen Leó hatalmas lendülettel robbant be a Vaterához, elvégre egy átbulizott éjszaka miatt késében volt. Nem csoda, hogy elaludt, hiszen fizikumát kikezdte az éjszakai tevékenység, ami nem csak ivászatból állt. Talán van, aki emlékszik rá, volt egy éjjel, amikor hazánkban zokogó nők elhaló hangját sodorta a szél országszerte. Hát elmondom, hátha valaki nem tudja, ezek a hölgyek Leó tevékeny udvarlásának áldozatai, ők azok, akiknek aztán nem kérte meg a kezét. Szóval hős oroszlánunk a bűntudattól (ami a késés miatt volt) marcangolva, átlag 50 km/h sebességgel berobogott az irodába. A kezében lévő dolgokat lendületesen az asztalra csapta (hopp, egy csipkés harisnyatartó), és mindez Benzünk orra előtt, mondhatni a klaviatúráján landolt. Jelenlegi moderátorunk méla undorral kipiszkálta a halomból a mutatóujjával a női fehérneműt.
- Ez mi? Vidd innen!

Hát kedves Benz! smile.gif Meri-e még azt mondani nekem, hogy nem tudom, hogyan zajlott a Fórum Nagytakarításának Éjszakája?

Egy egy világszám vraagt.gif laughing.gif icon_king.gif party.gif
Ezt én is mentettem! laugh1.gif mosking.gif anim_44.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-09 14:56
Létrehozva: #8130

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-11-09 13:38) *
Kész! Behaltam!!!(3) w00t.gif laughing.gif ok.gif laugh2.gif rofl.gif

...és elmentettem magamnak headbang.gif

Ezek szerint tetszett.biggrin.gif thank_you.gif
Látom ám, hogy számolod a felkiáltójeleket. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-11-09 14:38
Létrehozva: #8131

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

Mivel harminc aukciót lefényképeztem, ez összesen 124 képet jelent ebben az esetben, úgy érzem, megérdemlem pihenésképpen, hogy szabadon eresszem rabságban tartott fantáziámat. Már nagyon dörömbölt. biggrin.gif
(...)
A történet abban az időben játszódik, amikor Benz és Leó már túl voltak a fórumom a moderátori tevékenység első lépésein, akkortájt potyogtatták le testük gömbölydedebb részéről azt a bizonyos tojáshéjat. A kezdeti vihánc mellett már voltak elképzeléseik arról, hogy milyen egy igazi fórummoderátor, persze mindketten egyéniségük tükrében alakították a tevékenységüket.

Kész! Behaltam!!!(3) w00t.gif laughing.gif ok.gif laugh2.gif rofl.gif

...és elmentettem magamnak headbang.gif

A hozzászólást -bijobaju- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-09 14:39

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-09 14:20
Létrehozva: #8132

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-08 22:37) *
2. Az a takarítás azért nem egészen úgy volt, ahogy Ön gondolja smile.gif

Mivel harminc aukciót lefényképeztem, ez összesen 124 képet jelent ebben az esetben, úgy érzem, megérdemlem pihenésképpen, hogy szabadon eresszem rabságban tartott fantáziámat. Már nagyon dörömbölt.biggrin.gif

A történet abban az időben játszódik, amikor Benz és Leó már túl voltak a fórumom a moderátori tevékenység első lépésein, akkortájt potyogtatták le testük gömbölydedebb részéről azt a bizonyos tojáshéjat. A kezdeti vihánc mellett már voltak elképzeléseik arról, hogy milyen egy igazi fórummoderátor, persze mindketten egyéniségük tükrében alakították a tevékenységüket. Kicsit olyanok voltak (fórum moderálás szempontjából), mint a kamaszok középidőszakban.
Egy reggelen Leó hatalmas lendülettel robbant be a Vaterához, elvégre egy átbulizott éjszaka miatt késében volt. Nem csoda, hogy elaludt, hiszen fizikumát kikezdte az éjszakai tevékenység, ami nem csak ivászatból állt. Talán van, aki emlékszik rá, volt egy éjjel, amikor hazánkban zokogó nők elhaló hangját sodorta a szél országszerte. Hát elmondom, hátha valaki nem tudja, ezek a hölgyek Leó tevékeny udvarlásának áldozatai, ők azok, akiknek aztán nem kérte meg a kezét. Szóval hős oroszlánunk a bűntudattól (ami a késés miatt volt) marcangolva, átlag 50 km/h sebességgel berobogott az irodába. A kezében lévő dolgokat lendületesen az asztalra csapta (hopp, egy csipkés harisnyatartó), és mindez Benzünk orra előtt, mondhatni a klaviatúráján landolt. Jelenlegi moderátorunk méla undorral kipiszkálta a halomból a mutatóujjával a női fehérneműt.
- Ez mi? Vidd innen!
Leónak feltűnt, hogy berregő barátja a szokottnál zordabb. Két szeme között a függőleges barázda a Mariana-árokkal vetekedett. Szemében fátyolos szomorúság, arcán némi borosta, de csak foltokban, ami arra engedett következtetni, hogy a reggeli borotválkozás megvolt ugyan, de a nívóját tekintve némi kívánnivalót hagyott maga után. Oroszlánunk hősi szívében a látvány hatására az empátia apró szikrái kezdtek el pattogni, hisz látható volt, hogy játszótársának az éjszakája búval terhelt, gondtól súlyos volt. Együtt érzően felnyögött:
- Mi a baj? Mondd mi bánt? Miért felhőzi gond értelemtől csillogó homlokodat?
A válasz elhaló volt a lelki fájdalomtól, egy végletekig pedáns ember önmarcangoló hangján:
- Nézd meg! Nézd meg ezt a fórumot. Hát hogy néz ki? Mindenki minden postra új topikot nyit. A tartalmak átfedik egymást! Átláthatatlan, rendetlen! Én nem tudok így élni és nem is akarok! Nem tudom vállalni az ezzel járó terheket, nem tudok nap mint nap ebben a rendetlenségben tevékenykedni. Munkaidőben nincs rá módom, hogy rendet tegyek. Sosem jutok el odáig. Súlyos döntést hoztam. Ha 3 napon belül nem történik valami, akkor elmegyek, de nem akárhogyan. A Mercijeimet elárverezem, a befolyt összeget egy Suzuki szalon építésére ajánlom fel. Én pedig bevonulok bencés szerzetesnek. Ez lesz, mert az életemet felőröli ez a rendetlenség. Majd szerzetesként gyűjtögetem a gyógynövényeket, szárítom őket a napon, és egyforma kis zacskókba töltöm őket, amiket szépen felállítok a polcra. Fáj, hogy meg kellett hoznom ezt a döntést, de hidd el, jó lesz ez így.
Leóban megfagyott a levegő. Hogy tudná Benzet nélkülözni, aki jóban, rosszban mellette állt? Tennie kell valami. És elkezdett körvonalazódni a terv benne.
Azoknak mondom, akik nem tudják, hogy a munkaidő vége a Vateránál nem szokásosan zajlik. Pontosan négy órakor Jenő bácsi, a portás végigmegy a folyosókon egy fél kilós csengővel, ezt rázva adja tudtára mindenkinek, hogy vége a mai munkának. Mivel az ő munkaideje fél ötig tart, mindenkinek el kell hagynia negyed ötig a helyszínt, mert akkor érkezik Mordizomadta Géza, az éjjeliőr, aki egyben a biztonsági szolgálatot is képviseli. Akit negyed ötkor Jenő bácsi még ott talál, azt egy erőteljes mozdulattal fejbe veri a csengőjével, amit mérete alapján nyugodtan nevezhetünk kolompnak is. Leó tisztában volt azzal, hogy nem maradhat tovább, mert egyszer már kapott Jenő bácsitól, és utána napokig borogatnia kellett a fejét, az agyrázkódással együtt járó émelygést pedig végképp nem kívánta vissza. Tudta, hogy csak Géza éjszakai szolgálata alatt lopózhat be, ami szintén veszélyes, mert ő erősen rövidlátó, egyszer Csupor urat verte laposra, mert nem ismerte fel, pedig neki szabad bejárása lenne bármilyen időpontban. De nem Leó lenne a rettenthetetlen hős, ha cserben hagyná gondterhelt moderátortársát. A terv körvonalazódását kialakulás követte és egy este a Benz által megadott három napon belül megtörtént az esemény, amit azóta is így nevez minden halandó: A Fórum Nagytakarításának Éjszakája.
Leó összekészített több söprűt (mert tudta, hogy egy elkopna, olyan mérhetetlen szemét gyűlt már fel), egy szemetes lapátot, egy felmosóvödröt és néhány felmosót (ezekből is többre volt szüksége). Ezek miatt kénytelen volt háromszor fordulni, ami ismerve Géza látáskárosultságát, csak is lopakodva és settenkedve történhetett. Az első két fordulónál nem is volt baj, Leó könnyelművé vált és a harmadik menetnél sajnos összekoccant a felmosóvödör és a szemeteslapát. Gézánk amennyire rosszul lát, olyan jól hall. Leó állt, fagyos rémület járta át a szívét, mert a felbőszült biztonsági ember magasra tartott székkel, hatalmas gyorsasággal közeledett felé. De hősünk fürgén lekuporodott egy poros szemeteszsák mögé és az alkalmas pillanatban előrevetődött, lesújtva a kezében tartott vödörrel. Így tehát végül bejutott az eszközeivel együtt. Feltűrte az ingujját, belebújt Julis néni (a régebben említett takarítónéni) 44-es gumicsizmájába és kitakarította a fórumot. Fél éjjel dolgozott, pók pókháló hátán nem maradt, feltekerte a szőnyegeket, csörömpölt, suvickolt, fényesített és pakolt. Nem mesélem el részleteiben a dolgot, hisz mindannyian tudjuk, milyen egy igazi nagytakarítás.
Mikor végzett, kilopódzott. Géza, a megviselt silbak akkor éledezett a felmosóvödör hatására ájultan töltött pihenéséből. Leó még éppen ki tudott surranni.
Másnap reggel időben kelt, mert nem akarta elmulasztani Benz érkezését, ami igazán nem kicsi teljesítmény egy ilyen éjszaka után.
Elsőként érkezett az irodába, leült a székére és lázas tevékenységet mímelt. Befutott Benzünk, szomorúan, mert közeledett a saját magának szabott határidő utolsó percéhez, amikor le kell mondania kedvenceiről, új életet kezdve, jövőjét a gyógynövényeknek szentelve. Minden kecsességet mellőzve lezuhant a székre, megadóan belőtte a gépet, és indult a depressziót keltő rendetlenségbe. Belépve takaros rend, tisztaság, fényes, világos falak fogadták, sorba rakott topikok, áttekinthetőség és szabály, szabály, szabály. És ekkor Benzünk lelke megtört. Amit nem tudott kiváltani az állandó rendetlenség, a kedvencekről való lemondás és az eljövendő gyógynövényes élet, azt Leó bátor, bajtársias cselekedete megtette. Sírva fakadt a fórum rettenetes ura. Zokogva vetette magát Leó nyakába és erőteljes, ámde szeretetteli mozdulatokkal lapogatta a hátát. Természetesen Leó sem bírta az érzelmek ilyen fokú kilengését, ő is könnyekre fakadt. Lassan a többi Vatera munkatárt is megérkezett és enyhe elnézéssel, szájuk sarkában bujkáló mosollyal nézték a két fórumőrt, miközben arra gondoltak, hogy ők ezt a munkakört inkább elkerülik.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-09 14:22

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-09 09:17
Létrehozva: #8133

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-09 03:53) *
kave.gif kave.gif kave.gif

Neked is nagyon szépet. kave.gif
Megyek, keresek egyet.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-09 08:13) *
Szia zejopy, legyen szép napod, meg a többieknek is. rolleyes.gif

Neked is.smile.gif Na tényleg már megyek kávézni. Asszem infúzió formájában.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-09 09:13
Létrehozva: #8134

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-09 03:53) *

És az arany legalább meglett? Nekem ezt ajánlották reggel. Azért a szakszervezeti elvtársak már '70-ben sem voltak valami szerények. mosking.gif

Szia zejopy, legyen szép napod, meg a többieknek is. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-09 09:15

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-09 09:11
Létrehozva: #8135

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Legyen nagyon szép a reggele.smile.gif

1. Nincs kimondott cél, ezért belefér a keresés is.
3. Tényleg periférián van, de a rendezetlenségével együtt pont jól van így rolleyes.gif
A kategória manager kollégák "területe" az általános/kategóriák topik (ez az, ahol én nem nagyon "nyúlkálok"). Ez nem tévesztendő össze a kategória témákkal, ott meg ők nem mozognak.

1. De az olyan idétlen, hogy nem a Keresemben van a keresés csak.biggrin.gif
2. Ááááá, Ön nem tudja, hogy én hogyan gondolom. smile.gif (Talán egyszer leírom, hogyan történt ez.mosking.gif)
3. Benz! Csalódni fogok Önben! Mi az, hogy valami nincs szabályosan, elvágólag egymás mellett és Önnek az úgy jó? Kezdem elhinni, hogy tényleg nincs rend az íróasztalán.smile.gif

A kategória manager kollégák "területe" az általános/kategóriák topik (ez az, ahol én nem nagyon "nyúlkálok"). Ez nem tévesztendő össze a kategória témákkal, ott meg ők nem mozognak.

Ja, valóban. Iszonyatosan fáradt voltam már tegnap este, amikor ezt írtam.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-09 04:53
Létrehozva: #8136

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-11-09 00:37
Létrehozva: #8137

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(eurohariertix @ 2012-11-08 23:31) *
Tips Adorn come of Your WordPress Blog

De még ha legalább egy hangyányi értelme lenne... Ezt vajh milyen nyelvből guglifordították? blink.gif

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-08 23:37
Létrehozva: #8138

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-08 21:07) *
Beeenz! smile.gif Köszönöm a választ, de kérdezek még valamit. Ez nem lesz illetlen, igazán nem szeretném túlságosan terhelni.
Van itt a fórumban lent a Kategória témák című hely. Ez kicsit olyan rendezetlen. Nagyon sokan Keresem témának használják, holott szerintem nem azért van, hanem azért, hogy a felhasználók egy adott kategóriához tartozó dolgot beszéljenek meg. Pl. a porcelánnál lehetne a jelzésekről, mintákról, árnyalatokról, a ruháknál a méretekről, ilyenekről beszélni.
1. Tévedek? Nem ez a célja?
2. Amikor Leó kitakarított egy görbe éjszaka után settenkedve, titkosan, akkor itt miért nem csinált rendet?
3. Ha ő nem csinált rendet, akkor miért nem tette meg Ön? Hiszen eléggé szigorú szabályok szerint moderál egyébként és minden topiknyitásért nagyon sok okos érvet kell felsorakoztatni. thank_you2.gif
Valahogy olyan érzésem van, hogy a fórum alsó része periférián van. Azt tudom, mert mondta és persze emlékszem, mert figyelek ám, hogy Ön ott nem nagyon nyúlkál, mert a Kategóriások területe. De azért néha ír is, meg nem engedi, hogy szabálytalanság legyen, tehát a szeme azért ott van, tudom.smile.gif
Nem kritika, csak kíváncsiság, de talán ezt már le sem kell írnom, hiszen úgyis tudja.smile.gif Ezt egyébként már nagyon régen meg akartam kérdezni, csak valahogy mindig elmaradt.

1. Nincs kimondott cél, ezért belefér a keresés is.
3. Tényleg periférián van, de a rendezetlenségével együtt pont jól van így rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-08 22:07
Létrehozva: #8139

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-08 20:47) *
Kedves zejopy!

Szerintem felhasználói szinten nincs jelentősége a marketing vezető személyének smile.gif

Beeenz! smile.gif Köszönöm a választ, de kérdezek még valamit. Ez nem lesz illetlen, igazán nem szeretném túlságosan terhelni.
Van itt a fórumban lent a Kategória témák című hely. Ez kicsit olyan rendezetlen. Nagyon sokan Keresem témának használják, holott szerintem nem azért van, hanem azért, hogy a felhasználók egy adott kategóriához tartozó dolgot beszéljenek meg. Pl. a porcelánnál lehetne a jelzésekről, mintákról, árnyalatokról, a ruháknál a méretekről, ilyenekről beszélni.
1. Tévedek? Nem ez a célja?
2. Amikor Leó kitakarított egy görbe éjszaka után settenkedve, titkosan, akkor itt miért nem csinált rendet?
3. Ha ő nem csinált rendet, akkor miért nem tette meg Ön? Hiszen eléggé szigorú szabályok szerint moderál egyébként és minden topiknyitásért nagyon sok okos érvet kell felsorakoztatni. thank_you2.gif
Valahogy olyan érzésem van, hogy a fórum alsó része periférián van. Azt tudom, mert mondta és persze emlékszem, mert figyelek ám, hogy Ön ott nem nagyon nyúlkál, mert a Kategóriások területe. De azért néha ír is, meg nem engedi, hogy szabálytalanság legyen, tehát a szeme azért ott van, tudom.smile.gif
Nem kritika, csak kíváncsiság, de talán ezt már le sem kell írnom, hiszen úgyis tudja.smile.gif Ezt egyébként már nagyon régen meg akartam kérdezni, csak valahogy mindig elmaradt.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-08 22:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-08 21:47
Létrehozva: #8140

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-08 16:28) *
Kedves Benz! smile.gif

Illetlent kérdezek, amire nem is válaszolhat negatívat.biggrin.gif
Nekünk jó L. Ádám kinevezése a marketingosztály élére? Nekünk, egyszerű felhasználóknak. Egyáltalán egy ilyen változást meg lehet érezni innen "lentről"?
Túl azon, hogy érdekel a válasza, (különösen a második fele, mert arra szerintem érdemben tud válaszolni) azért is kérdezem, mert szeretem elképzelni, ahogy ahogy a szemöldöke a felszalad egészen magasra. smile.gif wink3.gif

Kedves zejopy!

Szerintem felhasználói szinten nincs jelentősége a marketing vezető személyének smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 405 406 407 408 409 > » 
Reply to this topicStart new topic
20 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (20 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 18:41