IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 407 408 409 410 411 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 22:27
Létrehozva: #8161

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 21:22) *
Válaszolt is, ugyanazon a színvonalon... BangHead.gif

Jaj, de szerettem volna olvasni.laugh.gif
Hogy lehet, hogy nem láttam? Elárulja hogyan csinálta? Ott voltam végig, kellett volna látnom a postot. Kéremszépen. rolleyes.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 22:22
Létrehozva: #8162

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 21:18) *
Igen, láttam, hogy válaszolni készült, már élesítettem a nyelvemet.biggrin.gif
Ma jöhetett volna egy egész kicsit később. De ha már megjött, akkor érezze magát otthon. thank_you.gif

Válaszolt is, ugyanazon a színvonalon... BangHead.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 22:18
Létrehozva: #8163

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 21:16) *
Az. Ezeket én is gyűjtöm. A megfelelő helyre smile.gif

Igen, láttam, hogy válaszolni készült, már élesítettem a nyelvemet.biggrin.gif
Ma jöhetett volna egy egész kicsit később. De ha már megjött, akkor érezze magát otthon. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 22:16
Létrehozva: #8164

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 21:10) *
...Ez kuriózum volt. Illetve lett volna.smile.gif

Az. Ezeket én is gyűjtöm. A megfelelő helyre smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 22:10
Létrehozva: #8165

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 21:09) *
Értem a problémát smile.gif Szerintem próbálja meg újra ilyen részletesen leírva beküldeni, hátha vevők lesznek rá az illetékesek.

Vagy kapcsolja ki mégis a ragasztást rolleyes.gif Csak pár napra, kísérleti jelleggel.
Nem hiszem, hogy nálam több levelet kap naponta. Engem kiverne a víz, ha összeragasztaná őket a rendszer. Akkor is, ha amúgy logikailag összetartoznak. Erősen rühellem, ha valaki vagy valami helyettem akar gondolkodni, eldönteni, hogy nekem mi a jó. A túlvariált, túlbonyolított, túlautomatizált dolgok soha sem jók. Na jó, 80%-nak jók, de a maradék 20% idegbajt kap tőlük mosking.gif Szerintem.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez is csak szokás dolga smile.gif

Átgondolom.smile.gif A másik postot ne törölje, ha kérhetném.smile.gif
Kedves Benz, erős késztetést érzek, hogy az életére törjek. Olyan ritkán írok le ilyesmit... erre Ön törli? Ez kuriózum volt. Illetve lett volna.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-12-27 22:14

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 22:09
Létrehozva: #8166

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 17:35) *
...
Szóval szépen kérem, ha én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), mondja meg, és azt is, hogy hogyan ne legyek az, de ezzel kínlódom már évek óta.

Értem a problémát smile.gif Szerintem próbálja meg újra ilyen részletesen leírva beküldeni, hátha vevők lesznek rá az illetékesek.

Vagy kapcsolja ki mégis a ragasztást rolleyes.gif Csak pár napra, kísérleti jelleggel.
Nem hiszem, hogy nálam több levelet kap naponta. Engem kiverne a víz, ha összeragasztaná őket a rendszer. Akkor is, ha amúgy logikailag összetartoznak. Erősen rühellem, ha valaki vagy valami helyettem akar gondolkodni, eldönteni, hogy nekem mi a jó. A túlvariált, túlbonyolított, túlautomatizált dolgok soha sem jók. Na jó, 80%-nak talán jók, de a maradék 20% idegbajt kap tőlük mosking.gif Szerintem.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez is csak szokás dolga smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-27 20:53
Létrehozva: #8167

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 19:41) *
Ne sajnáld, úgy kell nekem.biggrin.gif laugh.gif Csak tettem a leveleket ilyen-olyan mappákba és a csokoládékat meg a számba, egy ilyen alakú, egy olyan színű, hopp egy marcipános, egy másik finom, na ebbe vajon mi van, és így tovább. És most cefetül érzem magamat, de mindjárt jobban leszek.smile.gif

smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 20:41
Létrehozva: #8168

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-27 19:37) *
Sajnálom. sad.gif

Ne sajnáld, úgy kell nekem.biggrin.gif laugh.gif Csak tettem a leveleket ilyen-olyan mappákba és a csokoládékat meg a számba, egy ilyen alakú, egy olyan színű, hopp egy marcipános, egy másik finom, na ebbe vajon mi van, és így tovább. És most cefetül érzem magamat, de mindjárt jobban leszek.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-27 20:37
Létrehozva: #8169

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 19:34) *
Az a baj, hogy kissé elrontottam a gyomromat és hányingerrel küszködöm, miközben az ÜSZ levelezéseit rakosgatom még mindig. Ezért a pirulás kizárt, mert amúgy is sápadtságra hajlamos színem tovább fakult. Ugyanezért a szememet sem merem lesütni, mert félek, hogy ... szóval ilyenkor jobb egyenesen előre nézni.
Ha valaki azt mondja, csokoládé, pláne marcipános, hát esküszöm, hogy... új laptopot kell vennem. unsure.gif

Sajnálom. sad.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 20:34
Létrehozva: #8170

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-27 19:05) *
Egy szemlesütős, kissé zavart és/vagy pirulós mosoly megteszi. biggrin.gif

Az a baj, hogy kissé elrontottam a gyomromat és hányingerrel küszködöm, miközben az ÜSZ levelezéseit rakosgatom még mindig. Ezért a pirulás kizárt, mert amúgy is sápadtságra hajlamos színem tovább fakult. Ugyanezért a szememet sem merem lesütni, mert félek, hogy ... szóval ilyenkor jobb egyenesen előre nézni.
Ha valaki azt mondja, csokoládé, pláne marcipános, hát esküszöm, hogy... új laptopot kell vennem. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-27 20:05
Létrehozva: #8171

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 19:03) *
Bocsáss meg, hogy ez nem jutott magamtól eszembe. diggin_smilie.gif
Hogy tudlak kiengesztelni? biggrin.gif

Egy szemlesütős, kissé zavart és/vagy pirulós mosoly megteszi. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 20:03
Létrehozva: #8172

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-27 18:57) *
Természetesen Engem olvastak. good2.gif Bástya elvtárs után szabadon: Virág elvtárs, tudja mit szeretek magamban? A szerénységemet. mosking.gif

Bocsáss meg, hogy ez nem jutott magamtól eszembe. diggin_smilie.gif
Hogy tudlak kiengesztelni? biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-27 19:57
Létrehozva: #8173

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 18:54) *
blink.gif Ezt úgy sem hiszem el:
A fórum legaktívabb pillanata (2 882 felhasználó): 2012-10-10 07:44
Mit csinált itt az a rettenetes tömeg? És mi volt akkor, hogy ekkora érdeklődést keltett a fórum? Nem tudok visszaemlékezni. huh.gif

Természetesen Engem olvastak. good2.gif Bástya elvtárs után szabadon: Virág elvtárs, tudja mit szeretek magamban? A szerénységemet. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 19:54
Létrehozva: #8174

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

blink.gif Ezt úgy sem hiszem el:
A fórum legaktívabb pillanata (2 882 felhasználó): 2012-10-10 07:44
Mit csinált itt az a rettenetes tömeg? És mi volt akkor, hogy ekkora érdeklődést keltett a fórum? Nem tudok visszaemlékezni. huh.gif
Mondjuk Tomcsa akkor írta az érdekes problémásba a kalocsai hímzést.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-12-27 19:56

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 18:35
Létrehozva: #8175

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 17:22) *
Ezt valami beállításnak köszönheti. Nekem is van gmail fiókon és semmit sem ragaszt össze.

Elmagyarázom. Kétféle beállítás van. Az összeragasztós és a nem összeragasztós. Ha összeragasztósra van beállítva, akkor az összetartozó leveleket egyben tartja. Én ezt használom, mert egy levélfüzért könnyebb kezelni, mint hat különálló levelet. Általában ez kényelmes, mert egy vevőhöz egy levelezés tartozik. A különálló beállításnál nem ragasztja össze, de akkor nincsenek együtt az egy vevőhöz tartozó levelek sem. Na az már káosz. Mikor esetenként tíz fölötti üzlet van folyamatban, darabonként 5-6-10 levéllel.
A Vatera piacteréről érkező renddelés GipszJakap felhasználótól típusúak külön maradnak, mert bent van GipszJakab, ezért nem ragasztja össze SutaJolánnal.
A Gratulálunk, Ön eladott egy terméket címűek nem tartalmazzák a felhasználónevet, így mindegyik azonos és csak azt látom, hogy van 4 db egyforma című levél, ha egyáltalán észreveszem, hogy négy van.
Ha beírnák, hogy Gratulálunk Ön eladott egy terméket GipszJakab felhasználónak, máris nem ragasztaná össze a rendszer. Megpróbáltam elmagyarázni az ÜSZ-nak is, de levettem a jeleket, hogy nem vágják, mit beszélek. Vagy nagyon pocsékul fogalmazok, vagy valamit nem tudok, de én ezt a kétféle beállítási lehetőséget találtam a gmail-ben, ezt is Bigdept segítségével. Szerintem a téma már többször volt műsoron. Ha jól emlékszem svejku is pengette.
Szóval szépen kérem, ha én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), mondja meg, és azt is, hogy hogyan ne legyek az, de ezzel kínlódom már évek óta.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 18:22
Létrehozva: #8176

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 16:54) *
...
A másik nagy probléma, az összeragasztott levelek esete. Mert a gmail mindent összeragaszt, ami azonos címmel jön, legyen az ÜSZ-os levél, vagy gratulálunk, Ön eladott egy terméket című. Egy módosítással helyre lehetne ezt állítani. Önök szeretik a gmail-t, hát szerintem ha annak van egy ilyen (és ez az egyetlen egy) hátránya, akkor az kompenzálhatnák egy címváltoztatással. Annyival kényelmesebb lenn, hogy az elmondhatatlan. Én nem tudom, hogy Ön hová kéri a vaterával kapcsolatos leveleit és azt sem tudom, hogy mennyi van. De abban szinte biztos vagyok, (mivel említette, hogy hobbizik), hogy darabszámra nem kap több levelet, mint én. Sokszor tényleg nagyon nehéz eligazodni, hogy melyik Gratulálunk levél melyik vevőhöz tertozik, különösen akkor, ha egyszerre több aukció jár le. sad1.gif

Ezt valami beállításnak köszönheti. Nekem is van gmail fiókon és semmit sem ragaszt össze.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 17:54
Létrehozva: #8177

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 16:36) *
Kedves zejopy!

Láttam smile.gif

Ön küldött hozzájuk a kérdéseimmel, ami érthető, elvégre Ön nem egy enciklopédia, ezt be kell látnom.
Sajnálom, de foglalkoztat a dolog és amiket kérdezek, javasolok, azoknak a 95%-a a használat során merül fel.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 16:36) *
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én minden fejlesztést elsőre megértek vagy átlátom a fontosságát smile.gif
Azt viszont tudom, hogy igen felkészült "agytröszt" hozza a döntéseket a fejlesztésekről és a prioritásukról.
Annyival vagyok Önnél jobb helyzetben, hogy közvetlenül tudok kérdezni, konzultálni és szükség esetén érvelni smile.gif
Higgye el, mindennek oka van.

Általában a felhasználótársaimnak privát beszélgetésekben nekem is a fő érvem ez, amit kililáztam.
Tényleg elhiszem, hogy a változtatások nem azért születnek, mert 12 dühös ember nagyon unatkozik és nem tudnak jódolgukban mit csinálni. Amit abban a levelemben kértem Önöktől, azt az i+ oldalon belül meg lehetne csinálni. Valahogy az i+ oldal lehetne sokkal aktívabb, egy olyan felület, ami valóban a felhasználókról szól, az eladóknak a vevőkhöz. Ha nem egy halott felület lenne, talán a vevők is jobban megnéznék. De van, akinek évek óta változatlan. Valahogy jó lenne, ha a terméklap oda irányítana és ... áhh, nem tudom, de ez egy inaktív felület. Tulajdonképpen csak arra jó, hogy az ember takarózzon vele, de még arra sem igazán, mert az elolvasása nem kötelező. Még valami olyat is el tudnék képzelni, hogy a Galéria egyik ablaka az i+ oldal lenne, ami persze egy sokkal mozgalmasabb hely lenne, mint most. Persze ebben az esetben nem lenne jó a 24 órás jóváhagyás sem. Majd lehet, hogy felmelegítem a kérdést egyszer, ha még a szünetben ráérek, de ezeknek a levelezéseknek a rendezése sokkal rázósabb, mint gondoltam.
A másik nagy probléma, az összeragasztott levelek esete. Mert a gmail mindent összeragaszt, ami azonos címmel jön, legyen az ÜSZ-os levél, vagy gratulálunk, Ön eladott egy terméket című. Egy módosítással helyre lehetne ezt állítani. Önök szeretik a gmail-t, hát szerintem ha annak van egy ilyen (és ez az egyetlen egy) hátránya, akkor az kompenzálhatnák egy címváltoztatással. Annyival kényelmesebb lenn, hogy az elmondhatatlan. Én nem tudom, hogy Ön hová kéri a vaterával kapcsolatos leveleit és azt sem tudom, hogy mennyi van. De abban szinte biztos vagyok, (mivel említette, hogy hobbizik), hogy darabszámra nem kap több levelet, mint én. Sokszor tényleg nagyon nehéz eligazodni, hogy melyik Gratulálunk levél melyik vevőhöz tertozik, különösen akkor, ha egyszerre több aukció jár le. sad1.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-12-27 17:56

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 17:36
Létrehozva: #8178

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-27 16:28) *
...Nem kettő van.smile.gif

Kedves zejopy!

Láttam smile.gif
Kérdéseim Önnek, mert ezeket tőlük mégsem kérdezhetem:
1. Nincs tele a hócipőjük még velem?
2. Nem sírják vissza a fejlesztési topikot?
3. Nem unalmas mindig az a sablon beillesztése, hogy "Köszönjük, hogy aukciós ... megkereste .." Köszönjük levelét", "Köszönjük figyelmét" és a többi sablon? Ők nem unják?

1. Nincs smile.gif
2. Nem.
3. Ez automatikus smile.gif
4. A kisebb fejlesztésekre tényleg nem jut idő...

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én minden fejlesztést elsőre megértek vagy átlátom a fontosságát smile.gif
Azt viszont tudom, hogy igen felkészült "agytröszt" hozza a döntéseket a fejlesztésekről és a prioritásukról.
Annyival vagyok Önnél jobb helyzetben, hogy közvetlenül tudok kérdezni, konzultálni és szükség esetén érvelni smile.gif
Higgye el, mindennek oka van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 17:28
Létrehozva: #8179

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Még mindig az ÜSZ-tal kapcsolatos levelezéseimet intézem. Nem kettő van.smile.gif
Kérdéseim Önnek, mert ezeket tőlük mégsem kérdezhetem:
1. Nincs tele a hócipőjük még velem?
2. Nem sírják vissza a fejlesztési topikot?
3. Nem unalmas mindig az a sablon beillesztése, hogy "Köszönjük, hogy aukciós ... megkereste .." Köszönjük levelét", "Köszönjük figyelmét" és a többi sablon? Ők nem unják?
4. A kisebb fejlesztésekre tényleg nem jut idő, ezt látom. Van pl. egy áprilisi javaslatom, amit még Ön bírált itt a fórumon: 2012042810001711. Szerintem nagyon jó javaslat volt, és Ön sem fakadt sírva, mikor olvasta, hiszen azért is küldtem be, mert Ön javasolta. Én ezt az igényemet megoldottam saját erőből, mégis azt gondolom, hogy jobb lenne, ha erre itt lenne lehetőség, mert ha valaki nekiül és gondolkodik, ha tényleg akar valamit, akkor azt megcsinálja, ha nem itt, akkor máshol. És ha akar akkor olyan hatalmas kiskapukat nyithat, amekkorákat nem szégyell. Sok esetben bizonyos dolgok megteremtése sokall nagyobb erő, mint egy tilalom. És talán jobb is. A nevelésben is járhatóbbnak tartom a mederben tartást, mint a gátakat. De lehet, hogy én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) idealista.
Pl. miért volt fontos az új beléptetési rendszer megvalósítása? Szerintem ennél fontosabb fejlesztések is vannak várólistán. Nem látom az értelmét, persze ez nem jelenti azt, hogy nincs, talán már említettem, nem vagyok informatikus.smile.gif Éppen ezért alapból elfogadom, hogy Önöknél a szaktudás, de azért szívesen megérteném a dolgot.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 08:00
Létrehozva: #8180

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-27 06:56) *
Megkerültem. smile.gif Annyira, hogy szerintem jövő szerdáig köntösben leszek, ki nem dugom az orrom itthonról. Nehezen tudnék olyan helyzetet elképzelni, ami ezen változtatna. A szilveszteri dáridóhoz már van egy üveg gyerek, meg egy felnőtt pezsgő. Legyen szép napod. smile.gif

Neked is legyen szép napod.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 407 408 409 410 411 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 05:58