IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1537 Oldal V  « < 40 41 42 43 44 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-11 15:14
Létrehozva: #821

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-11 13:24) *
Az igazi gond a tegnapi Firefox frissítés volt. Leütni nem tudom a nagy gépen, a rendszer visszaállítás sem segít. Sőt, már el sem indul a böngésző. sad.gif Megfogadom Benz tanácsát, próbálok lényeges dolgokkal törődni, mert a böngészéshez nem árt egy üzemelő böngésző. Azt beszélik. mosking.gif
Lényeges dolgok: előtte elmegyek inni valamit. biggrin.gif Az segít!

Kedves vidaeff smile.gif

Egy barátom gépét tettem rendbe pár napja, azon is teljesen meghalt a FF.
Törlés, majd újratelepítés megoldotta.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-11 13:57
Létrehozva: #822

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

...
De mindez mostanra lényegtelen, mert az még hagyján, hogy egy nem rég kapott telefonos értesítésben közölte régi ismerősön, minap közzétett különös - és talán vitatható - értékelési szokásaim miatt a nem éppen megtisztelő szántóvető címet nyertem el egy külhelyen. Még akár igazuk is lehet anonim és kéretlen kritikusaimnak, de mit számít, meg aztán nem minden hallik az égig. biggrin.gif
...

Leparasztoztak, babám? Nem kell külső fórumokat olvasgatni.biggrin.gif Az sms-re nem tudok mit mondani, azt el kell. Viszont foglalkozni azzal sem kell. Úgy értékelsz, ahogy akarsz. Beszélgettünk. Elmondta neked Hati, elmondtam én, most talán Benzre hallgatsz. De nem kell, nem kötelező, és a te döntésed, hogy mit adsz. Ez még szabályozva sincsen.

...
Az igazi gond a tegnapi Firefox frissítés volt. Leütni nem tudom a nagy gépen, a rendszer visszaállítás sem segít. Sőt, már el sem indul a böngésző. sad.gif Megfogadom Benz tanácsát, próbálok lényeges dolgokkal törődni, mert a böngészéshez nem árt egy üzemelő böngésző. Azt beszélik. mosking.gif ...

Én is frissítettem tegnap, de működik.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-11 13:24
Létrehozva: #823

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-11 09:43) *
Nem akarom tudni, mi az. censored.gif biggrin.gif

Én meg végképp nem tudom. mosking.gif Mintha egy Zola regény, a Hölgyek öröme jutna eszembe. Csak találgatok.
De mindez mostanra lényegtelen, mert az még hagyján, hogy egy nem rég kapott telefonos értesítésben közölte régi ismerősön, minap közzétett különös - és talán vitatható - értékelési szokásaim miatt a nem éppen megtisztelő szántóvető címet nyertem el egy külhelyen. Még akár igazuk is lehet anonim és kéretlen kritikusaimnak, de mit számít, meg aztán nem minden hallik az égig. biggrin.gif

Az igazi gond a tegnapi Firefox frissítés volt. Leütni nem tudom a nagy gépen, a rendszer visszaállítás sem segít. Sőt, már el sem indul a böngésző. sad.gif Megfogadom Benz tanácsát, próbálok lényeges dolgokkal törődni, mert a böngészéshez nem árt egy üzemelő böngésző. Azt beszélik. mosking.gif
Lényeges dolgok: előtte elmegyek inni valamit. biggrin.gif Az segít!

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-11 13:27

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-11 09:43
Létrehozva: #824

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-11 09:07) *
....Máskor, másutt találtam ennél cifrább elhagyott holmit is az ágyam matraca és támlája közé szorulva, de azt nem vittem le a recepcióra, bár éreztem kísértést. Mivel azt sem szerettem volna, hogy az én távozásom után is ottmaradjon, az éj leple alatt kitettem a folyosóra, az ablakpárkányra. mosking.gif

Nem akarom tudni, mi az. censored.gif biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-11 09:07
Létrehozva: #825

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-10 12:51) *
Most a régi a kocsiban van, mert van pár cipő, amiben nem szeretek vezetni, sőt van egy, amiben nem is tudok. Egyszerűen nem érzem a pedálokat, mert magasított a talpa.

Pfuj! Megfogtad a kezeddel? smiley-shocked034.gif Glugy-boáááá.... Lyézusom! swoon.gif Te nem sikítottál, amikor megláttad? huh.gif

Szép reggelt!

Persze, nem vagyok sikítozós fajta. rolleyes.gif Ismeretlen felebarátom szorult helyzete lebegett előttem. Nem vettem volna lelkemre, hogy esetleges közönyöm miatt hosszú ideig tejbepapit egyen. Máskor, másutt találtam ennél cifrább elhagyott holmit is az ágyam matraca és támlája közé szorulva, de azt nem vittem le a recepcióra, bár éreztem kísértést. Mivel azt sem szerettem volna, hogy az én távozásom után is ottmaradjon, az éj leple alatt kitettem a folyosóra, az ablakpárkányra. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-10 12:51
Létrehozva: #826

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-10 10:58) *
Ja, úgy könnyebb a helyzet. Azt hittem egyszerre vetted a két párt, mint én a nadrágokat. mosking.gif ...

Most a régi a kocsiban van, mert van pár cipő, amiben nem szeretek vezetni, sőt van egy, amiben nem is tudok. Egyszerűen nem érzem a pedálokat, mert magasított a talpa.

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-10 10:58) *
... Egy ízben tanyát ütöttem egy dunántúli város szállodai szobájában. Pakolnék be az éjjeli szekrénybe, hát látom, valaki a fiókban hagyta kivehető fogsorát. Ráadásul blaszfém módon a biblia mellett. Betettem egy pohárba és leszóltam a recepcióra, hogy az elődöm itt hagyta egyik alkatrészét. Jött is a szobalány és ijedten felsikkantott, mikor nyújtottam felé az árván maradt holmit. Azért én mindenesetre megnyugtattam, hogy ez így nem harap. biggrin.gif

Pfuj! Megfogtad a kezeddel? smiley-shocked034.gif Glugy-boáááá.... Lyézusom! swoon.gif Te nem sikítottál, amikor megláttad? huh.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-10 10:58
Létrehozva: #827

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-10 10:22) *
A régi kopottabb. smile.gif De tegnapelőtt éppen lenéztem a lábamra és azt hittem, hogy felemásban vagyok, ami nem is lenne csoda, amennyire elvarázsolt vagyok, de aztán rájöttem, hogy mégsem. biggrin.gif

Ja, úgy könnyebb a helyzet. Azt hittem egyszerre vetted a két párt, mint én a nadrágokat. mosking.gif Elvarázsoltságnak én sem vagyok híján, rendre elhagyok ezt-azt. Talán olvastad odaát, annak a rádiónak az elődjét, amire licitálok régebben elhagytam. Persze elvben utánam küldik, ha felveszem az adott hellyel a kapcsolatot, de ebben az esetben nemhogy a szállodára nem emlékeztem, de már az országban sem voltam biztos. Csak később tűnt fel a készülék hiánya. Egy biztos, szétterítettem sokfelé otthagyott tisztálkodási szereim, különféle ruhaneműim stb. De más sem jobb. Egy ízben tanyát ütöttem egy dunántúli város szállodai szobájában. Pakolnék be az éjjeli szekrénybe, hát látom, valaki a fiókban hagyta kivehető fogsorát. Ráadásul blaszfém módon a biblia mellett. Betettem egy pohárba és leszóltam a recepcióra, hogy az elődöm itt hagyta egyik alkatrészét. Jött is a szobalány és ijedten felsikkantott, mikor nyújtottam felé az árván maradt holmit. Azért én mindenesetre megnyugtattam, hogy ez így nem harap. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-10 10:22
Létrehozva: #828

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-10 10:17) *
blush2.gif
Már csak egy nyitott kérdés van, a négy cipő dolga. Mi van ha nem egyformán kopnak? Hogy párosítod őket? Meg egyáltalán? Én ezt nagyon aggályosnak tartom. biggrin.gif

A régi kopottabb.smile.gif De tegnapelőtt éppen lenéztem a lábamra és azt hittem, hogy felemásban vagyok, ami nem is lenne csoda, amennyire elvarázsolt vagyok, de aztán rájöttem, hogy mégsem.biggrin.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-10 10:17
Létrehozva: #829

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-10 10:07) *
...
De a véleményemet szerintem ismered is, mert erről már beszéltünk. Na és én szeretlek, azért írom. smile.gif

smile.gif

blush2.gif
Már csak egy nyitott kérdés van, a négy cipő dolga. Mi van ha nem egyformán kopnak? Hogy párosítod őket? Meg egyáltalán? Én ezt nagyon aggályosnak tartom. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-10 10:07
Létrehozva: #830

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-09 22:06) *
... szeretem, ha emberszámba vesznek, ...

Az a helyzet, hogyha valaki nem vesz téged emberszámba, attól te még az vagy. Szerintem a történések nagy része nem azt minősíti, akire irányulnak, hanem azt aki megteszi azokat. Azaz, bizonyos szint alatt már nem mérvadó a véleménye, még akkor sem, ha az értékelés elmaradása valóban azt jelenti, hogy nem vesz emberszámba. De többnyire nem is azért, csak mert magasról tesz rá (nem rád, az értékelési rendszerre), vagy eleve utál értékelni. Persze, kellemetlen, amikor 500 alatt az ember majd megszakad, és kb. 30-40 elmaradt is lehet már az elmúlt évek tükrében, de 500 fölött érdektelen. Amúgy pedig ezt én azért mondhatom neked, mert régebben néha én is bekeményítettem ezen a téren, de felülbíráltam a hozzáállásomat és megváltoztattam ezt.
De a véleményemet szerintem ismered is, mert erről már beszéltünk. Na és én szeretlek, azért írom.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-10 08:58) *
...Elgondolkozom a dolgon. ...

smile.gif

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-10 10:07

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-09 20:38
Létrehozva: #831

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-09 20:15) *
Szerintem a dobozt csak kaptam, mert a fél világ nekem gyűjti a dobozokat. biggrin.gif Ha Bama, akkor az enyém, ha nem, akkor nem. Mert mostanában csak egy Bama cipőt vettem. (Jelzem, olyat csináltam, mint élő nő szerintem még soha, egy dettó ugyanolyan cipőt vettem, mint amilyen volt. mosking.gif )

Akkor ez nem a tiéd. smile.gif A cipővel ne legyen aggályod. rolleyes.gif Én három egyforma Marco P... fekete nadrágot vettem egyszer régen, ugyanazon a helyen. Tetszett, nagyon minőségi volt, kis szódával jó áron, szóval ennyi. Hogy meg tudjam őket különböztetni, egyszerű cselhez folyamodtam. Mivel nem vagyok jegenye alkat, élből fel kellett hajtanom mindet. Egy lett hajtóka nélküli, egy keskeny, egy pedig széles hajtókával. good2.gif

Arról nem is beszélve, nem egy átlag nőről, hanem egy Nőről van szó, ott meg ilyen bohémság belefér. smile.gif

Még az élők közt is. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-09 20:15
Létrehozva: #832

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-09 20:12) *
biggrin.gif
----
Megtaláltuk a repedést, de nagyon nehezen. smile.gif
-----
A cipős dobozodban nem tömedékelés céljából benne hagytad a - gondolom én - nemrég vásárolt cipőd háromnyelvű kezelési utasítását. Ha elakadsz használat közben, bátran keress! mosking.gif

Szerintem a dobozt csak kaptam, mert a fél világ nekem gyűjti a dobozokat.biggrin.gif Ha Bama, akkor az enyém, ha nem, akkor nem. Mert mostanában csak egy Bama cipőt vettem. (Jelzem, olyat csináltam, mint élő nő szerintem még soha, egy dettó ugyanolyan cipőt vettem, mint amilyen volt.mosking.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-09 20:12
Létrehozva: #833

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-09 08:29) *

biggrin.gif
----
Megtaláltuk a repedést, de nagyon nehezen. smile.gif
-----
A cipős dobozodban nem tömedékelés céljából benne hagytad a - gondolom én - nemrég vásárolt cipőd háromnyelvű kezelési utasítását. Ha elakadsz használat közben, bátran keress! mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-09 08:29
Létrehozva: #834

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hogy ez nekem mennyire tetszik! smile.gif animal-smiley-071.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-05-09 01:06
Létrehozva: #835

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(mechatri @ 2014-05-09 00:37) *
...Nehogy azt mondja valaki hogy én szúrtam el, mert hónon lövöm magam smile.gif

Hol? blink.gif

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-08 21:11
Létrehozva: #836

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-08 20:57) *
Nagyon szépen, gondosan fényképezel. good.gif Sehogy sem látom a hajszálrepedést, pedig még szemüveget is feltettem. biggrin.gif Ezt külön köszönjük, nagyon tetszenek. thank_you.gif

A hajszálrepedés ott van, fotókkal tudom bizonyítani.biggrin.gif De amúgy nagyon szívesen.smile.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-08 20:57
Létrehozva: #837

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-08 07:01) *
Nagyon szívesen. smile.gif Tényleg. rolleyes.gif

Nagyon szépen, gondosan fényképezel. good.gif Sehogy sem látom a hajszálrepedést, pedig még szemüveget is feltettem. biggrin.gif Ezt külön köszönjük, nagyon tetszenek. thank_you.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-08 07:01
Létrehozva: #838

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-08 06:44) *
Megkaptam, annyira köszönöm. _olel.gif

Nagyon szívesen.smile.gif Tényleg. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-08 06:44
Létrehozva: #839

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-07 12:55) *
Szerdánként 10 előtt nem érek haza. smile.gif Ha sok a dolgom még este (csomaggyártás, ilyesmi), akkor csak benézni tudok. De ígérem, egy pillanatra megállok ámokfutásom közepette, a szívemre teszem a kezemet és felidézlek magamban. biggrin.gif

Megkaptam, annyira köszönöm. _olel.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-07 12:58
Létrehozva: #840

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-07 12:55) *
Szerdánként 10 előtt nem érek haza. smile.gif Ha sok a dolgom még este (csomaggyártás, ilyesmi), akkor csak benézni tudok. De ígérem, egy pillanatra megállok ámokfutásom közepette, a szívemre teszem a kezemet és felidézlek magamban. biggrin.gif
rolleyes.gif Én meg tűkön állva várom a pakkom.

--------------------

+Quote Post

1537 Oldal V  « < 40 41 42 43 44 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-22 15:44