IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1541 Oldal V  « < 409 410 411 412 413 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Hathor14
hozzászólás 2012-12-17 22:02
Létrehozva: #8201

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-17 21:00) *
Már itthon dolgozom.smile.gif Iskolai munkát. Mindenki azt hiszi, hogy a tanároknak tiszta buli az élet. biggrin.gif

Szia Zep! party.gif van. biggrin.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 22:00
Létrehozva: #8202

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Surika @ 2012-12-17 20:45) *
az komoly. még jó sokáig eltolódik a munkaidőd. unsure.gif

Már itthon dolgozom.smile.gif Iskolai munkát. Mindenki azt hiszi, hogy a tanároknak tiszta buli az élet. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-12-17 21:57
Létrehozva: #8203

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(Surika @ 2012-12-17 20:45) *

Szia Surika!
Kérdezhetek valamit? rolleyes.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-12-17 21:45
Létrehozva: #8204

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 21:39
Létrehozva: #8205

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-12-17 20:10) *
köszönöm szépen. nekem is parádés volt. csak nagyon hamar elröppent!

Nekem még tart.smile.gif De már nem sok van vissza belőle.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-12-17 21:10
Létrehozva: #8206

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

köszönöm szépen. nekem is parádés volt. csak nagyon hamar elröppent!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 20:51
Létrehozva: #8207

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-12-17 19:42) *
Jó estét kívánok minden fórumosnak. remélem jó napotok volt!

Szia Surika. _olel.gif Persze, nagyon szép. Tényleg. És neked? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-12-17 20:42
Létrehozva: #8208

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó estét kívánok minden fórumosnak. remélem jó napotok volt!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-12-17 20:33
Létrehozva: #8209

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(pferde @ 2012-12-17 19:10) *
A vevőm most telefonált, hogy ma megkapta az elektromos szeletelőt tartalmazó csomagot, és nem tudja elindítani. Tudja, hol kell bekapcsolni, tehát nem azzal van a baj, csak nem indul neki.

A legelső lépés, hogy egy másik készülékkel meg kell nézni, hogy az adott konnektorban van-e áram?
Nincs ezeken valami védelem, hogy nyitott állapotban nem indul?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-17 20:22
Létrehozva: #8210

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(pferde @ 2012-12-17 19:10) *
Az alábbiakban kérem a segítségeketet:

A vevőm most telefonált, hogy ma megkapta az elektromos szeletelőt tartalmazó csomagot, és nem tudja elindítani. Tudja, hol kell bekapcsolni, tehát nem azzal van a baj, csak nem indul neki.
(Mivel kb. 1,5 éve használtuk utóljára és a kamrában állt azóta, csomagolás előtt is kipróbáltuk, tökéletesen működött.)
Én ajánlottam a törékenyként való postázást, és fel is hívtam a figyelmét, ha sima Standard csomagban kéri, az nem biztonságos.
Ezen kívül a "További információk a termék szállításával kapcsolatban"- menüben is szerepelt :
"Standard postával csak a vevő felelősségére, mert erre nem lehet "törékeny" kiegészítést kérni, így a termék nincs biztonságban. . MPL futárszolgálattal (törékeny felárral) 1.638,- Ft. a díj. "
Ezzel most nincs is probléma, hisz írásban átvállalta a felelősséget a vevő, csak abban kérnék segítséget (ha van valaki műszaki szaki itt köztetek), hogy mit nézzen meg a vevő (aki egy hölgy, és ahogy kivettem a szavaiból, nincs a közelben férfiember, aki megnézhetné sad.gif ), mi mehetett tönkre a készülékben...
Tudom, hogy a Start-csomagokat géppel rakodják, esetenként akár magasról is ledobhatják, stb., de a kérdés, mi mehet tönkre ilyen esetben egy ilyen elektromos szeletelőben, tehát hol kezdje a hölgy a készülék átvizsgálását?

Mivel ragaszkodott a vevő a legolcsóbb Start-csomaghoz, kb. 3-5 kiló újságpapír-galacsinnal kibéleltem a dobozt, nem sérült, csak gondolom a rázkódástól lett valami baja.

Tudom, hogy egy egyszerű "sajnálom"-mal lezárhatnám a témát (és lerázhatnám a felelősséget), de a gép jó (volt a szállítás előtt), és sajnálom ezt a hölgyet, mekkorát csalódhatott... meg bosszant is, mi hibásodhatott meg szállítás közben.

Köszönöm előre is, ha valakinek van valami ötlete.

Nehéz itt okosnak lenni, mert szerintem - ahogy leírtad - gondosan csomagoltál, ennélfogva nem lehetett baja a szállítás alatt. Bár a királyi posta csodákra képes. Szóval, másfél év nem kis idő. Ezekben általában un. kollektoros motor van. Próbálja meg indítási kísérlet közben a géptestet oldalról szelíden kocogtatni. Hátha a kefék nem érintkeznek megfelelően. Arra nagyon vigyázzon, keze ne legyen a penge közelében, mert a váratlan elindulás súlyos balesetet okozhat. smile.gif Az indító gomb is lehet káhás. Többször érdemes próbálkozni.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2012-12-17 20:10
Létrehozva: #8211

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Az alábbiakban kérem a segítségeketet:

(Mivel kb. 1,5 éve használtuk utóljára és a kamrában állt azóta, csomagolás előtt is kipróbáltuk, tökéletesen működött.)
Én ajánlottam a törékenyként való postázást, és fel is hívtam a figyelmét, ha sima Standard csomagban kéri, az nem biztonságos.
Ezen kívül a "További információk a termék szállításával kapcsolatban"- menüben is szerepelt :
"Standard postával csak a vevő felelősségére, mert erre nem lehet "törékeny" kiegészítést kérni, így a termék nincs biztonságban. . MPL futárszolgálattal (törékeny felárral) 1.638,- Ft. a díj. "
Ezzel most nincs is probléma, hisz írásban átvállalta a felelősséget a vevő, csak abban kérnék segítséget (ha van valaki műszaki szaki itt köztetek), hogy mit nézzen meg a vevő (aki egy hölgy, és ahogy kivettem a szavaiból, nincs a közelben férfiember, aki megnézhetné sad.gif ), mi mehetett tönkre a készülékben...
Tudom, hogy a Start-csomagokat géppel rakodják, esetenként akár magasról is ledobhatják, stb., de a kérdés, mi mehet tönkre ilyen esetben egy ilyen elektromos szeletelőben, tehát hol kezdje a hölgy a készülék átvizsgálását?

Mivel ragaszkodott a vevő a legolcsóbb Start-csomaghoz, kb. 3-5 kiló újságpapír-galacsinnal kibéleltem a dobozt, nem sérült, csak gondolom a rázkódástól lett valami baja.

Tudom, hogy egy egyszerű "sajnálom"-mal lezárhatnám a témát (és lerázhatnám a felelősséget), de a gép jó (volt a szállítás előtt), és sajnálom ezt a hölgyet, mekkorát csalódhatott... meg bosszant is, mi hibásodhatott meg szállítás közben.

Köszönöm előre is, ha valakinek van valami ötlete.

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-17 19:18
Létrehozva: #8212

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-17 17:21) *
Belefutottam egy tüntetésbe. Ültem a kocsiban és vártam, tudtam, hogy a gyerekem meg engem vár itthon, és gondolkodtam. Hogy tulajdonképpen milyen szerencsém is van, mert csak zajongtak és vonultak. Holott dobálhattak volna köveket is a várakozó autókra, mint a "gazdag" réteg képviselőire (én mint gazdag huh.gif) és folyhatott volna vér is. Rengeteg rendőr kint volt. Én még ennyit nem láttam egy rakáson, csak a TV-ben. Nagy hibám, hogy nem járok meccsre.smile.gif A villanyrendőr, bár üzemelt, a rendőr irányította a forgalmat. Mi sokára kerültünk sorra. Elfelejtettem a kézjeleket. unsure.gif Szerencsére az előttem álló autó vezetője ismerte és amikor ő elindult, akkor én is.
Szóval nem bosszankodtam, örültem, hogy lyuk van a fenekemen és szép illedelmesen üldögélhetek rajta, különösebb aggodalom nélkül.smile.gif

Olyanba én is beleakadtam úgy hat éve, (meg azóta is párszor) de másnap otthon voltam. mosking.gif Hazaértél rendben? smiley-shocked034.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 18:21
Létrehozva: #8213

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Belefutottam egy tüntetésbe. Ültem a kocsiban és vártam, tudtam, hogy a gyerekem meg engem vár itthon, és gondolkodtam. Hogy tulajdonképpen milyen szerencsém is van, mert csak zajongtak és vonultak. Holott dobálhattak volna köveket is a várakozó autókra, mint a "gazdag" réteg képviselőire (én mint gazdag huh.gif) és folyhatott volna vér is. Rengeteg rendőr kint volt. Én még ennyit nem láttam egy rakáson, csak a TV-ben. Nagy hibám, hogy nem járok meccsre.smile.gif A villanyrendőr, bár üzemelt, a rendőr irányította a forgalmat. Mi sokára kerültünk sorra. Elfelejtettem a kézjeleket. unsure.gif Szerencsére az előttem álló autó vezetője ismerte és amikor ő elindult, akkor én is.
Szóval nem bosszankodtam, örültem, hogy lyuk van a fenekemen és szép illedelmesen üldögélhetek rajta, különösebb aggodalom nélkül.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-17 14:06
Létrehozva: #8214

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-17 12:59) *
Mit hallgattál? smile.gif

Sosztakovics V. Meg a VIII.-ból az allegro
Más, mint a jazz szvit, de a hideg kirázott. good2.gif Nagyon fel tud kavarni a zene, néha a szükségesnél jobban is. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 13:59
Létrehozva: #8215

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-17 12:48) *
Elhiszem, mert ez tényleg ajándék. Jó, ha van az embernek erre szeme. Én az előbb egy próba részletét hallgattam. Annyira együtt voltak, látszott rajtuk valami elemi öröm és megindultság... és mindezt profi módon, ááá, ezt nem is tudom elmondani. Hallani kellett volna. Nekem ez volt mára az ajándék. smile.gif
director.gif Surika!

Mit hallgattál? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-17 13:48
Létrehozva: #8216

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-17 12:24) *
Tökre örültem.smile.gif Tényleg ajándéknak fogtam fel. Egy kis tavasz, vagy emlék a nyárból. És utána csupa jó történt velem.
Gyerekek, elveszett Surika. Tegnap sem láttam. unsure.gif

Elhiszem, mert ez tényleg ajándék. Jó, ha van az embernek erre szeme. Én az előbb egy próba részletét hallgattam. Annyira együtt voltak, látszott rajtuk valami elemi öröm és megindultság... és mindezt profi módon, ááá, ezt nem is tudom elmondani. Hallani kellett volna. Nekem ez volt mára az ajándék. smile.gif
director.gif Surika!

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-12-17 13:48

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 13:24
Létrehozva: #8217

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-17 12:08) *
De jó! rolleyes.gif

Tökre örültem.smile.gif Tényleg ajándéknak fogtam fel. Egy kis tavasz, vagy emlék a nyárból. És utána csupa jó történt velem.
Gyerekek, elveszett Surika. Tegnap sem láttam. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-17 13:08
Létrehozva: #8218

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-17 12:03) *
Ült egy pillangó a visszapillantó tükrömön. Igazi. Lefényképeztem, majd este megmutatom.smile.gif
Szerintem ez ajándék karácsonyra. rolleyes.gif Nekem. Behoztam a termembe.

De jó! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-17 09:26
Létrehozva: #8219

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-12-17 07:29) *
Jobbulást kívánok Neki az ügyes nagy Fiúkának! smile.gif
IDÉZET(vidaeff @ 2012-12-17 08:01) *

Jobbulást. smile.gif

Köszönöm, átadom, most éppen alszik.smile.gif És nekem is rohannom kell. animal-smiley-037.gif

smiley-shocked028.gif Amúgy szép új világ: "Kicsim, ne hívj, órám lesz és a koncert, írj a FB-on, amint tudok, ránézek. air_kiss.gif"
Rettenetes...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-17 09:01
Létrehozva: #8220

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-17 07:20) *
Húú, a diétás kaja... hát igen, ezek nem könnyű dolgok. Csöppnyi magzatom felkelve a fejét fájlalta, ami nem jellemző, mert mi nem vagyunk nyápic népek. Adtam neki gyógyszert, ami tök véletlenül van itthon. Megette. Kicsit később jött, hogy hányingere van. unsure.gif Hajaj, gondoltam magamban. Kicsit később hallottam, hogy csobog a WC-ben. Vissza az ágyba, lavór az ágy mellé, kértem, ha lehet, akkor érjen ki a WC-be, ne a padlószőnyeget terítse be. Az én gyerekem olyan ügyes, már négy éves korában is kiért ilyen esetekben. Bezzeg az unokatestvérem kislánya a legnagyobb lelki nyugalommal telehányta az lakást.biggrin.gif Szóval az én kicsi fiam komolyan bólintott, tudomásul vette az ismételt kérést, amit már több éve nem kellett mondanom, de most azért mégis megemlítettem.smile.gif Lefeküdt és szép fehér, mint a fal.
Az a jó, hogy ma is, és szerdán is koncertje lenne. A mait tuti, hogy kihagyja, talán a szerdaira összeszedi magát. smiley-shocked034.gif Jaj nekem. Most hiányzott egy hetet...

Jobbulást. smile.gif

--------------------

+Quote Post

1541 Oldal V  « < 409 410 411 412 413 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 18:52