IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 420 421 422 423 424 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 15:17
Létrehozva: #8421

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 14:12) *
Vatera? Hallod mikor férjem kiejtette azt hogy netet akar én 10 körömmel nem-nem. Ahham na Ő nem Vaterázik max ki les magának valamit, hogy na üsd le nekem. biggrin.gif

Nálunk én akartam a netet is, a férjem nem. Aztán regisztrált, mert azt hittem, én nem vagyok rá képes. És ott be is fejeződött. Amikor már PEP tag lettem és nagyon dübörgött, akkor beszállt a csomagolásba, sőt néha a raktári csomagolásba is. Aztán szerintem beleunt, vagy nem tudom. Most már a csomaggyártás nagy része is az enyém újra, és a raktári csomagolásnál fel sem merül a segítségnyújtás.biggrin.gif Ez az én játékom, és jó ez így. Hiszen kiderült újra, hogy bármire képes vagyok. Sőt, kicsit még annál is többre.wink3.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 15:12
Létrehozva: #8422

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:56) *
Hát nem tudom, eléggé utópisztikusnak hangzik. smile.gif

Nem, ez nálunk így megy. A szüleim is így éltek/élnek, ezt láttam, ebben nőttem fel. Így tudom csak csinálni. biggrin.gif
Volt, hogy éjjel négykor jöttek haza, de minket már fél hétkor keltettek. Reggeli az asztalon, stb. Persze nekik nem volt Vatera. Én most a zenei részt kicsit lejjebb építettem, hogy erre több idő jusson.

Majd megismered ezt az érzést is, várni a szeretteidet. Na persze a 10-k nap már igen fáradt voltam. smile.gif Ezért van ma a fejből kinézés:D Bár kipakoltam mindent a fotózáshoz de..

Igen az ember átlagban viszi tovább amit otthon lát és tapasztal.

Vatera? Hallod mikor férjem kiejtette azt hogy netet akar én 10 körömmel nem-nem. Ahham na Ő nem Vaterázik max ki les magának valamit, hogy na üsd le nekem. biggrin.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-30 15:12

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:56
Létrehozva: #8423

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:52) *
Eljön az az idő mikor nem hogy bírni fogod hanem várod is majd! (Fiad, Menyed, Unokák). Mondjuk azért ma én csak kitakiztam és ülök, nézek ki a fejemből. biggrin.gif

Mond dinamittal töltött vagy? biggrin.gif

Hát nem tudom, eléggé utópisztikusnak hangzik.smile.gif

Nem, ez nálunk így megy. A szüleim is így éltek/élnek, ezt láttam, ebben nőttem fel. Így tudom csak csinálni.biggrin.gif
Volt, hogy éjjel négykor jöttek haza, de minket már fél hétkor keltettek. Reggeli az asztalon, stb. Persze nekik nem volt Vatera. Én most a zenei részt kicsit lejjebb építettem, hogy erre több idő jusson.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:52
Létrehozva: #8424

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:45) *
Na én meg a vendégvárást nem bírnám. smile.gif
Karácsonyra eléggé zizi szoktam lenni, bár talán idén nem lesz olyan gáz, legalábbis most úgy tűnik. Tavaly ilyenkor már kész voltam, most meg csúcsformában vagyok. Nagyon erősen szervezem a dolgaimat. Ha jól osztom be, akkor általában meg lehet csinálni. Odafigyelés kérdése. Volt olyan, hogy egy délután három különböző helyre mentünk koncertre. Az utolsó korábban kezdődött, mint ahogy az utolsó előttinek vége lett volna. laugh.gif

Eljön az az idő mikor nem hogy bírni fogod hanem várod is majd! (Fiad, Menyed, Unokák). Mondjuk azért ma én csak kitakiztam és ülök, nézek ki a fejemből. biggrin.gif

Mond dinamittal töltött vagy? biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:45
Létrehozva: #8425

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:39) *
Én az 5 vendéget szó szerint értettem, itt nálam voltak 10 napig, tegnap mentek haza. smile.gif
Én már azt a hajrát amit Te csinálsz messze nem bírnám! <kalapemelés>

Na én meg a vendégvárást nem bírnám.smile.gif
Karácsonyra eléggé zizi szoktam lenni, bár talán idén nem lesz olyan gáz, legalábbis most úgy tűnik. Tavaly ilyenkor már kész voltam, most meg csúcsformában vagyok. Nagyon erősen szervezem a dolgaimat. Ha jól osztom be, akkor általában meg lehet csinálni. Odafigyelés kérdése. Volt olyan, hogy egy délután három különböző helyre mentünk koncertre. Az utolsó korábban kezdődött, mint ahogy az utolsó előttinek vége lett volna.laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:39
Létrehozva: #8426

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:33) *
Unokatesóm ott van. Ott lakik. A toronyrobbanáskor is ott volt. De ő mindig ott van, ahol történik valami. biggrin.gif Mikor Izlandon nyaralt, akkor autóstól beleestek valami folyóba. Indiában meg tífuszt kapott. Én a helyében vennék egy összkomfortos pincét és beköltöznék örök időkre.

Nálam sem döng a bolt, de ez szerintem az utolsó szusszanás a karácsonyi hajrá előtt. Az nekem duplán nehéz, mert a bolt is nagyon pörög és a munkahelyeimen is összecsomósodnak az események. Koncert koncert hátán, vagy a gyerekekkel, vagy a zenekarral, vagy csak nekünk felnőtteknek valami. Bár idén nyugisabbnak tűnik az a része, legalábbis most még. De nálunk sosem lehet tudni, van, hogy két nappal előbb szólnak, hogy valahová el kellene menni.

Lehet keresi az izgalmakat? biggrin.gif Inkább atombiztos kéne neki. mosking.gif

Én az 5 vendéget szó szerint értettem, itt nálam voltak 10 napig, tegnap mentek haza. smile.gif
Én már azt a hajrát amit Te csinálsz messze nem bírnám! <kalapemelés>

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:33
Létrehozva: #8427

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:21) *
A nap sütés annyit segített, hogy száraz hideg van és nem a ködös nyálkás. Jaj hurrikánt ne is mond! Nagyon sajnálom őket! smiley_0488.gif

Unokatesóm ott van. Ott lakik. A toronyrobbanáskor is ott volt. De ő mindig ott van, ahol történik valami.biggrin.gif Mikor Izlandon nyaralt, akkor autóstól beleestek valami folyóba. Indiában meg tífuszt kapott. Én a helyében vennék egy összkomfortos pincét és beköltöznék örök időkre.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:21) *
Bevallom nekem ma nyugis. biggrin.gif 10 napig potom 5 vendégem volt, szóval ma már pihis napom van rolleyes.gif

Nálam sem döng a bolt, de ez szerintem az utolsó szusszanás a karácsonyi hajrá előtt. Az nekem duplán nehéz, mert a bolt is nagyon pörög és a munkahelyeimen is összecsomósodnak az események. Koncert koncert hátán, vagy a gyerekekkel, vagy a zenekarral, vagy csak nekünk felnőtteknek valami. Bár idén nyugisabbnak tűnik az a része, legalábbis most még. De nálunk sosem lehet tudni, van, hogy két nappal előbb szólnak, hogy valahová el kellene menni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:21
Létrehozva: #8428

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:05) *
Itt is hideg van, bár amióta süt a nap, azóta jobb. smile.gif
De még mindig jobb, mintha hurrikán lenne.

A nap sütés annyit segített, hogy száraz hideg van és nem a ködös nyálkás. Jaj hurrikánt ne is mond! Nagyon sajnálom őket! smiley_0488.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:16) *
Neked is. smile.gif

Bevallom nekem ma nyugis. biggrin.gif 10 napig potom 5 vendégem volt, szóval ma már pihis napom van rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:16
Létrehozva: #8429

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:14) *
Szép és nyugodt napot Mindenkinek! smile.gif

Neked is.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:14
Létrehozva: #8430

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép és nyugodt napot Mindenkinek! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:05
Létrehozva: #8431

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-10-30 12:51) *
dehogynem fázok. elérte a veszélyes keletet ez a hidegfront. gyűjtok is befelé a kazánban...

Itt is hideg van, bár amióta süt a nap, azóta jobb.smile.gif
De még mindig jobb, mintha hurrikán lenne.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-30 13:51
Létrehozva: #8432

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

dehogynem fázok. elérte a veszélyes keletet ez a hidegfront. gyűjtok is befelé a kazánban...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 12:09
Létrehozva: #8433

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Van, amit Ön mégsem mondhat ki.biggrin.gif RadírBenz a barázdált homlokával. mosking.gif
Egyszer régen ígértem Önnek egy fél kilós radírt. Esküszöm kerestem, de sehol sem találtam. smiley-scared003.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 09:40
Létrehozva: #8434

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-10-30 08:05) *
Jó reggelt kívánok, hölgyek urak!

Neked is jó reggelt Surika! smile.gif Nem fázol?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-30 09:05
Létrehozva: #8435

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

Jó reggelt kívánok, hölgyek urak!

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-29 23:59
Létrehozva: #8436

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-29 23:01) *
Jaj, hát a sorok mögött lehetett olvasni. Szerinte ez az opció a NAV kedvéért lett kitalálva. Egészen mélyen nem értem az összefüggéseket, de a csalódottság és a méltánytalan büntetés, ami a barátot érte, na és a már többször említett bűnbakkeresés már teljessé teszi a képet.smile.gif

Az a sztori ott nagyon-nagyon nem kerek.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-29 23:01
Létrehozva: #8437

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-29 21:56) *
Nem volt olyan régen, talán 2-3 éve. Volt egy időszak, amikor a személyes menüben az eladónak kellett áthelyezgetni a kategóriaváltásban érintett aukciókat.

Akkor azt én is elbénáztam, vagy nem volt az én kategóriám még átalakítva. Még nyomokban sem emlékszem.

A fórum nem erre való smile.gif

Olyan szigorú.sad.gif Az van kiírva, hogy tapasztalatcsere az aukciózásról.smile.gif Nem merek vitatkozni nagyon, mert nem tudom, mennyire kisimult, de ha megengedi, akkor egy kicsit érvelnék. Persze rövidre is zárhatja, ha nincs kedve. El tudom fogadni.smile.gif

Tényleg nagyon érdekelne a válasz smile_275.gif

Jaj, hát a sorok mögött lehetett olvasni. Szerinte ez az opció a NAV kedvéért lett kitalálva. Egészen mélyen nem értem az összefüggéseket, de a csalódottság és a méltánytalan büntetés, ami a barátot érte, na és a már többször említett bűnbakkeresés már teljessé teszi a képet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-29 22:56
Létrehozva: #8438

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-29 22:48) *
Pedig a helyes besorolás a jó eladást segíti elő. Szerintem.
Ez a lehetőség mikor volt? Még előttem? Mert nem emlékszem rá. (Akkor így nem továbbítom.smile.gif)

Nem volt olyan régen, talán 2-3 éve. Volt egy időszak, amikor a személyes menüben az eladónak kellett áthelyezgetni a kategóriaváltásban érintett aukciókat.
Kedves Benzünk.smile.gif Mi azt gondoljuk, hogy újabban Önök nagyon szigorúak ezzel a kéréssel. Mert szerintünk nagyon sokat lehet ám tanulni bizonyos szabálytalan aukciók bemutatásából. Mi magunk is itt szedtünk magunkra nagyon sokat, pont az ilyen esetek megtárgyalásakor.
Na jó, be kell látnom, nem megy nekem ez a királyi többes.smile.gif
Szóval szerintem nem baj az, ha a fórumot olvasó emberek tájékozottak. És sokan olvasnak ám. Nem feltétlenül jelentést kell minden esetben érteni ez alatt. Sokszor inkább érdeklődést. Értem én, hogy Ön nem postás, teljesen rendben van az az igénye, hogy napi 3 órát ne ezzel töltsön, de tényleg. Valami áthidaló megoldás jó lenne, hogy a szabálytalan aukciók felismerésében való jártasság is fejlődhessen, de Ön se olyannal foglalkozzon, ami nem feltétlenül dolga. Nem kritika, tudja. thank_you.gif

A fórum nem erre való smile.gif
Mondtam már, hogy szeretem a humorát?smile.gif

Tényleg nagyon érdekelne a válasz smile_275.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-29 22:48
Létrehozva: #8439

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-29 21:40) *
Kedves zejopy!

c.) elvileg jó lenne, de a gyakorlatban már nem annyira smile.gif
Régebben volt ilyen, "régi kategorizáltak" néven. Amit oda betettünk, az az idők végezetéig ott penészedett smile.gif
Sajnos, igen kevesen éreztek késztetést a megfelelő helyre történő önkéntes áthelyezésre... Kár, mert nekünk is egyszerűbb lenne.

Pedig a helyes besorolás a jó eladást segíti elő. Szerintem.
Ez a lehetőség mikor volt? Még előttem? Mert nem emlékszem rá. (Akkor így nem továbbítom.smile.gif)

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-29 21:40) *
Ha valaki a jól ismert kérésünk ellenére is a fórumon kívánja jelentgetni a szabálytalan aukciókat, akkor a link törlése is egy lehetséges eszköz a helyes út megmutatására smile.gif

Kedves Benzünk.smile.gif Mi azt gondoljuk, hogy újabban Önök nagyon szigorúak ezzel a kéréssel. Mert szerintünk nagyon sokat lehet ám tanulni bizonyos szabálytalan aukciók bemutatásából. Mi magunk is itt szedtünk magunkra nagyon sokat, pont az ilyen esetek megtárgyalásakor.
Na jó, be kell látnom, nem megy nekem ez a királyi többes.smile.gif
Szóval szerintem nem baj az, ha a fórumot olvasó emberek tájékozottak. És sokan olvasnak ám. Nem feltétlenül jelentést kell minden esetben érteni ez alatt. Sokszor inkább érdeklődést. Értem én, hogy Ön nem postás, teljesen rendben van az az igénye, hogy napi 3 órát ne ezzel töltsön, de tényleg. Valami áthidaló megoldás jó lenne, hogy a szabálytalan aukciók felismerésében való jártasság is fejlődhessen, de Ön se olyannal foglalkozzon, ami nem feltétlenül dolga. Nem kritika, tudja. thank_you.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-29 21:32) *
És mire jutott a gondolkodással? Miért született?!

Mondtam már, hogy szeretem a humorát?smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-29 22:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-29 22:40
Létrehozva: #8440

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-29 21:51) *
...
Kérem, mondjon egy:
a.) Jól van, okos a feje kedves zejopy, írja meg a fejlesztési javaslatot. rolleyes.gif
b.) Mi van ivott? Tökhülyeség. punish.gif
(Szabad a választás.biggrin.gif)

Kedves zejopy!

c.) elvileg jó lenne, de a gyakorlatban már nem annyira smile.gif
Régebben volt ilyen, "régi kategorizáltak" néven. Amit oda betettünk, az az idők végezetéig ott penészedett smile.gif
Sajnos, igen kevesen éreztek késztetést a megfelelő helyre történő önkéntes áthelyezésre... Kár, mert nekünk is egyszerűbb lenne.

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-29 18:16) *
Oké, de ez egy eset volt. Viszont én már többször láttam, hogy kiszedte a linket bizonyos postokból. Nem csak ilyen jellegűekből, hanem olyanból is, amikor más szabálytalanságról volt szó. Vagy az csak egyedi eset volt? Ne mondja, hogy mondjak példát.smile.gif Nem tudok ugyanis, hiszen ez csak kicsit feltűnt. Aztán máskor megint feltűnt, de nem mindig. Azt hittem, van valami logikája a dolognak.smile.gif

Ha valaki a jól ismert kérésünk ellenére is a fórumon kívánja jelentgetni a szabálytalan aukciókat, akkor a link törlése is egy lehetséges eszköz a helyes út megmutatására smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 420 421 422 423 424 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-20 05:20