IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 421 422 423 424 425 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 17:24
Létrehozva: #8441

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 16:15) *
Ott nekem volt eddig két nagy eladásom, aztán egyszer megszívtam, mert a csajnak megírtam az utalási adatokat, levettem innen, nehogy kétfelé menjen el, aztán nem utalt a lúd, én meg írhattam újra a terméklapot. Tanulság. Amíg nincs a lé a számlán, addig itt csak zártba tenni.
Na és volt egy érdeklődés, hogy mivel nem Zsolnay egy cuccom, hanem neve nincs készlet, féláron elvinné. Nem mondtam, hogy akkor inkább egy családi viszály alkalmával hasznosítom. biggrin.gif Jól nevelten visszautasítottam az ajánlatot. Mellesleg gyönyörű készlet. És volt egy utánvétes próbálkozás, de azt lepattintottam. Szóval az Apród csak úgy mellékesen van nekem, ami bejön, az jó, de nem lehet rá építeni. A Vatera a király még mindig. icon_king.gif
Ajánlom is, hogy így maradjon, mert szétcsapok közöttük. mosking.gif

Nálam is a Vatera icon_king.gif Apródon csak a férjuram cuccai vannak, eddig 2-t adtam el, mind a 2 személyes volt:)
Na ez a hasznosítás irtó nagy ötlet. mosking.gif Utánvét az sehol!
Szólj ha csapsz, megnézem laugh1.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 17:15
Létrehozva: #8442

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 16:10) *
Valóban a 60 napos szabályért nem is tudom mekkora hála jár. Na igen nálam is rend van azóta. biggrin.gif Kidobtam végre a rengeteg feladószelvényt. smile.gif

Képzeld ma laza nap lévén, az Apródon volt eladásom, de úgy hogy se perc és jöttek is érte! smile.gif

Ott nekem volt eddig két nagy eladásom, aztán egyszer megszívtam, mert a csajnak megírtam az utalási adatokat, levettem innen, nehogy kétfelé menjen el, aztán nem utalt a lúd, én meg írhattam újra a terméklapot. Tanulság. Amíg nincs a lé a számlán, addig itt csak zártba tenni.
Na és volt egy érdeklődés, hogy mivel nem Zsolnay egy cuccom, hanem neve nincs készlet, féláron elvinné. Nem mondtam, hogy akkor inkább egy családi viszály alkalmával hasznosítom.biggrin.gif Jól nevelten visszautasítottam az ajánlatot. Mellesleg gyönyörű készlet. És volt egy utánvétes próbálkozás, de azt lepattintottam. Szóval az Apród csak úgy mellékesen van nekem, ami bejön, az jó, de nem lehet rá építeni. A Vatera a király még mindig. icon_king.gif
Ajánlom is, hogy így maradjon, mert szétcsapok közöttük. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 17:12
Létrehozva: #8443

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 14:31) *
Nekem mmmyki mondta, aztán persze nem tette fel a cuccaimat a saját regjével, ezért kellett nekünk nekiállni. Örök hálám érte. biggrin.gif

Annyira élvezem ezt az új 60 napos szabályt. De tényleg. Rend van a levelezőmben, rend van a feladóvevényeim között, minden átlátható. Ez egy olyan fejlesztés, vagy újítás, vagy nem tudom mi, amivel akárhányszor kapcsolatba kerülök, mindig örülök. És ez az öröm nem múlik el, mint egy alkalmatlan, vagy kevésbé jól sikerült ajándéknál. Ez örök, mint egy jó íróasztal, vagy valami hasonló.
Imádom a Vaterát. wub.gif wub.gif
Nem is, mert az "imádom" az sosem olyan igazi, mint a szeretem. Szóval inkább szeretem. smile.gif

Valóban a 60 napos szabályért nem is tudom mekkora hála jár. Na igen nálam is rend van azóta. biggrin.gif Kidobtam végre a rengeteg feladószelvényt. smile.gif

Képzeld ma laza nap lévén, az Apródon volt eladásom, de úgy hogy se perc és jöttek is érte! smile.gif

IDÉZET(Surika @ 2012-10-30 14:43) *
attól minden jobb. talán már végre elvonul tőlik és nyugodság lesz.

napot 3 napja nem láttam biggrin.gif

Surika!

Biztos nem láttál napot? Ugyanis 3 órája eltűnt innen, nem Te vitted el? mosking.gif

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-30 15:43
Létrehozva: #8444

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 14:05) *
Itt is hideg van, bár amióta süt a nap, azóta jobb.smile.gif
De még mindig jobb, mintha hurrikán lenne.

attól minden jobb. talán már végre elvonul tőlik és nyugodság lesz.

napot 3 napja nem láttam biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 15:31
Létrehozva: #8445

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 14:22) *
Nálunk a Vaterát én találtam. Párom az be nem segít, max morog ha néha előfordul, hogy a kedves vevő 19 h helyett megérkezik 21 h kor. Mondjuk erről leszoktattam Őket mert közlöm a levélbe 20 h teló, csengő kikapcs. tongue.gif Ja még amit imád,mikor tele a szoba a vasalt terítőkkel. biggrin.gif

Nekem mmmyki mondta, aztán persze nem tette fel a cuccaimat a saját regjével, ezért kellett nekünk nekiállni. Örök hálám érte.biggrin.gif

Annyira élvezem ezt az új 60 napos szabályt. De tényleg. Rend van a levelezőmben, rend van a feladóvevényeim között, minden átlátható. Ez egy olyan fejlesztés, vagy újítás, vagy nem tudom mi, amivel akárhányszor kapcsolatba kerülök, mindig örülök. És ez az öröm nem múlik el, mint egy alkalmatlan, vagy kevésbé jól sikerült ajándéknál. Ez örök, mint egy jó íróasztal, vagy valami hasonló.
Imádom a Vaterát. wub.gif wub.gif
Nem is, mert az "imádom" az sosem olyan igazi, mint a szeretem. Szóval inkább szeretem. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-30 15:32

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 15:22
Létrehozva: #8446

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 14:17) *
Nálunk én akartam a netet is, a férjem nem. Aztán regisztrált, mert azt hittem, én nem vagyok rá képes. És ott be is fejeződött. Amikor már PEP tag lettem és nagyon dübörgött, akkor beszállt a csomagolásba, sőt néha a raktári csomagolásba is. Aztán szerintem beleunt, vagy nem tudom. Most már a csomaggyártás nagy része is az enyém újra, és a raktári csomagolásnál fel sem merül a segítségnyújtás. biggrin.gif Ez az én játékom, és jó ez így. Hiszen kiderült újra, hogy bármire képes vagyok. Sőt, kicsit még annál is többre. wink3.gif

Nálunk a Vaterát én találtam. Párom az be nem segít, max morog ha néha előfordul, hogy a kedves vevő 19 h helyett megérkezik 21 h kor. Mondjuk erről leszoktattam Őket mert közlöm a levélbe 20 h teló, csengő kikapcs. tongue.gif Ja még amit imád,mikor tele a szoba a vasalt terítőkkel. biggrin.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-30 15:23

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 15:17
Létrehozva: #8447

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 14:12) *
Vatera? Hallod mikor férjem kiejtette azt hogy netet akar én 10 körömmel nem-nem. Ahham na Ő nem Vaterázik max ki les magának valamit, hogy na üsd le nekem. biggrin.gif

Nálunk én akartam a netet is, a férjem nem. Aztán regisztrált, mert azt hittem, én nem vagyok rá képes. És ott be is fejeződött. Amikor már PEP tag lettem és nagyon dübörgött, akkor beszállt a csomagolásba, sőt néha a raktári csomagolásba is. Aztán szerintem beleunt, vagy nem tudom. Most már a csomaggyártás nagy része is az enyém újra, és a raktári csomagolásnál fel sem merül a segítségnyújtás.biggrin.gif Ez az én játékom, és jó ez így. Hiszen kiderült újra, hogy bármire képes vagyok. Sőt, kicsit még annál is többre.wink3.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 15:12
Létrehozva: #8448

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:56) *
Hát nem tudom, eléggé utópisztikusnak hangzik. smile.gif

Nem, ez nálunk így megy. A szüleim is így éltek/élnek, ezt láttam, ebben nőttem fel. Így tudom csak csinálni. biggrin.gif
Volt, hogy éjjel négykor jöttek haza, de minket már fél hétkor keltettek. Reggeli az asztalon, stb. Persze nekik nem volt Vatera. Én most a zenei részt kicsit lejjebb építettem, hogy erre több idő jusson.

Majd megismered ezt az érzést is, várni a szeretteidet. Na persze a 10-k nap már igen fáradt voltam. smile.gif Ezért van ma a fejből kinézés:D Bár kipakoltam mindent a fotózáshoz de..

Igen az ember átlagban viszi tovább amit otthon lát és tapasztal.

Vatera? Hallod mikor férjem kiejtette azt hogy netet akar én 10 körömmel nem-nem. Ahham na Ő nem Vaterázik max ki les magának valamit, hogy na üsd le nekem. biggrin.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-30 15:12

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:56
Létrehozva: #8449

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:52) *
Eljön az az idő mikor nem hogy bírni fogod hanem várod is majd! (Fiad, Menyed, Unokák). Mondjuk azért ma én csak kitakiztam és ülök, nézek ki a fejemből. biggrin.gif

Mond dinamittal töltött vagy? biggrin.gif

Hát nem tudom, eléggé utópisztikusnak hangzik.smile.gif

Nem, ez nálunk így megy. A szüleim is így éltek/élnek, ezt láttam, ebben nőttem fel. Így tudom csak csinálni.biggrin.gif
Volt, hogy éjjel négykor jöttek haza, de minket már fél hétkor keltettek. Reggeli az asztalon, stb. Persze nekik nem volt Vatera. Én most a zenei részt kicsit lejjebb építettem, hogy erre több idő jusson.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:52
Létrehozva: #8450

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:45) *
Na én meg a vendégvárást nem bírnám. smile.gif
Karácsonyra eléggé zizi szoktam lenni, bár talán idén nem lesz olyan gáz, legalábbis most úgy tűnik. Tavaly ilyenkor már kész voltam, most meg csúcsformában vagyok. Nagyon erősen szervezem a dolgaimat. Ha jól osztom be, akkor általában meg lehet csinálni. Odafigyelés kérdése. Volt olyan, hogy egy délután három különböző helyre mentünk koncertre. Az utolsó korábban kezdődött, mint ahogy az utolsó előttinek vége lett volna. laugh.gif

Eljön az az idő mikor nem hogy bírni fogod hanem várod is majd! (Fiad, Menyed, Unokák). Mondjuk azért ma én csak kitakiztam és ülök, nézek ki a fejemből. biggrin.gif

Mond dinamittal töltött vagy? biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:45
Létrehozva: #8451

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:39) *
Én az 5 vendéget szó szerint értettem, itt nálam voltak 10 napig, tegnap mentek haza. smile.gif
Én már azt a hajrát amit Te csinálsz messze nem bírnám! <kalapemelés>

Na én meg a vendégvárást nem bírnám.smile.gif
Karácsonyra eléggé zizi szoktam lenni, bár talán idén nem lesz olyan gáz, legalábbis most úgy tűnik. Tavaly ilyenkor már kész voltam, most meg csúcsformában vagyok. Nagyon erősen szervezem a dolgaimat. Ha jól osztom be, akkor általában meg lehet csinálni. Odafigyelés kérdése. Volt olyan, hogy egy délután három különböző helyre mentünk koncertre. Az utolsó korábban kezdődött, mint ahogy az utolsó előttinek vége lett volna.laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:39
Létrehozva: #8452

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:33) *
Unokatesóm ott van. Ott lakik. A toronyrobbanáskor is ott volt. De ő mindig ott van, ahol történik valami. biggrin.gif Mikor Izlandon nyaralt, akkor autóstól beleestek valami folyóba. Indiában meg tífuszt kapott. Én a helyében vennék egy összkomfortos pincét és beköltöznék örök időkre.

Nálam sem döng a bolt, de ez szerintem az utolsó szusszanás a karácsonyi hajrá előtt. Az nekem duplán nehéz, mert a bolt is nagyon pörög és a munkahelyeimen is összecsomósodnak az események. Koncert koncert hátán, vagy a gyerekekkel, vagy a zenekarral, vagy csak nekünk felnőtteknek valami. Bár idén nyugisabbnak tűnik az a része, legalábbis most még. De nálunk sosem lehet tudni, van, hogy két nappal előbb szólnak, hogy valahová el kellene menni.

Lehet keresi az izgalmakat? biggrin.gif Inkább atombiztos kéne neki. mosking.gif

Én az 5 vendéget szó szerint értettem, itt nálam voltak 10 napig, tegnap mentek haza. smile.gif
Én már azt a hajrát amit Te csinálsz messze nem bírnám! <kalapemelés>

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:33
Létrehozva: #8453

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:21) *
A nap sütés annyit segített, hogy száraz hideg van és nem a ködös nyálkás. Jaj hurrikánt ne is mond! Nagyon sajnálom őket! smiley_0488.gif

Unokatesóm ott van. Ott lakik. A toronyrobbanáskor is ott volt. De ő mindig ott van, ahol történik valami.biggrin.gif Mikor Izlandon nyaralt, akkor autóstól beleestek valami folyóba. Indiában meg tífuszt kapott. Én a helyében vennék egy összkomfortos pincét és beköltöznék örök időkre.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:21) *
Bevallom nekem ma nyugis. biggrin.gif 10 napig potom 5 vendégem volt, szóval ma már pihis napom van rolleyes.gif

Nálam sem döng a bolt, de ez szerintem az utolsó szusszanás a karácsonyi hajrá előtt. Az nekem duplán nehéz, mert a bolt is nagyon pörög és a munkahelyeimen is összecsomósodnak az események. Koncert koncert hátán, vagy a gyerekekkel, vagy a zenekarral, vagy csak nekünk felnőtteknek valami. Bár idén nyugisabbnak tűnik az a része, legalábbis most még. De nálunk sosem lehet tudni, van, hogy két nappal előbb szólnak, hogy valahová el kellene menni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:21
Létrehozva: #8454

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:05) *
Itt is hideg van, bár amióta süt a nap, azóta jobb. smile.gif

A nap sütés annyit segített, hogy száraz hideg van és nem a ködös nyálkás. Jaj hurrikánt ne is mond! Nagyon sajnálom őket! smiley_0488.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-30 13:16) *
Neked is. smile.gif

Bevallom nekem ma nyugis. biggrin.gif 10 napig potom 5 vendégem volt, szóval ma már pihis napom van rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:16
Létrehozva: #8455

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-30 13:14) *
Szép és nyugodt napot Mindenkinek! smile.gif

Neked is.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-30 14:14
Létrehozva: #8456

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép és nyugodt napot Mindenkinek! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 14:05
Létrehozva: #8457

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-10-30 12:51) *
dehogynem fázok. elérte a veszélyes keletet ez a hidegfront. gyűjtok is befelé a kazánban...

Itt is hideg van, bár amióta süt a nap, azóta jobb.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-30 13:51
Létrehozva: #8458

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

dehogynem fázok. elérte a veszélyes keletet ez a hidegfront. gyűjtok is befelé a kazánban...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 12:09
Létrehozva: #8459

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Van, amit Ön mégsem mondhat ki.biggrin.gif RadírBenz a barázdált homlokával. mosking.gif
Egyszer régen ígértem Önnek egy fél kilós radírt. Esküszöm kerestem, de sehol sem találtam. smiley-scared003.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 09:40
Létrehozva: #8460

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-10-30 08:05) *
Jó reggelt kívánok, hölgyek urak!

Neked is jó reggelt Surika! smile.gif Nem fázol?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 421 422 423 424 425 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 23:18