IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1541 Oldal V  « < 431 432 433 434 435 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-11-28 14:44
Létrehozva: #8641

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-28 13:36) *
Pedig ha leosztod, akkor nem gáz. Szerintem.smile.gif

Nálam igen. rolleyes.gif Van itt olyan felhasználó, aki akár 4292 cuccot is egyetlen nega nélkül eladott. Nálam inkább az az etalon. good2.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 13:45
Létrehozva: #8642

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-28 11:59) *
Sziasztok! smile.gif

Ez a levelet a délelőtt folyamán kaptam, remélem nem veszi zokon a vásárlóm, hogy beidézem.
Kedves L. !
Megjöttek a fánik !!
Köszönöm szépen nagyon édik !
Kérdeztem a postáshölgyet,hogy :
Nem volt nehéz a kézbesítőtáska?
Kérdezte :Miért?
3 elefánt volt benne
ohmy.gif)
kézcsókom !

biggrin.gif

mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-28 13:27
Létrehozva: #8643

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-28 10:24) *
Azt a kinyithatót, amiket a maffiás filmekben látni? swoon.gif Muszáj ilyen veszélyes dolgokat használnod? Jobbnál jobb dupla, tripla pengés csodákat lehet kapni, amikkel szinte nem lehet megsérülni. Ha pedig nagyon érzékeny a bőröd, akkor használhatsz női borotvát is, az még jobb, csak hamarabb elkopik. Nem hiszem el, hogy ilyen eszközök kellenek... Még a végén valami bajod lesz. És különben is... Vááá, ez rettenetes, még a hideg is kirázott a gondolattól, hogy ilyen eszköz van az otthonodban. Nem is értem...

Olyat hát. rolleyes.gif Ezeket most is gyártják. Az enyém a neves, nagy múltú német cég gyártmánya, ében fogantyúval, részben aranyozott, gravírozott nemes acél penge. Kell hozzá érteni, de ezzel borotválkozva... good2.gif Szóval a sokpengés csodák sehol sincsenek. Amúgy nem mindig ezt használom, van szintén fémből a hagyományos cserélhető pengésem is. A fülemet amúgy ollóval sértettem meg. A női borotva aligha kell, mert nem érzékeny a bőröm, sőt egyesek szerint a szükségesnél vastagabb. mosking.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-28 11:59) *
Sziasztok! smile.gif

Ez a levelet a délelőtt folyamán kaptam, remélem nem veszi zokon a vásárlóm, hogy beidézem.
Kedves L. !
Megjöttek a fánik !!
3 elefánt volt benne
ohmy.gif)
kézcsókom !

biggrin.gif

Milyen lírikus vevő. good2.gif Gondoltam, nosza megfúvom én is fűzfa-lantomat, de semmi nem jut eszembe. Kivárom a múzsa csókját. biggrin.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-28 13:28

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-28 12:59
Létrehozva: #8644

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

Sziasztok! smile.gif

Kedves L. !
Megjöttek a fánik !!
3 elefánt volt benne
ohmy.gif)
kézcsókom !

biggrin.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 11:24
Létrehozva: #8645

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-28 10:14) *
Ügyesen. good2.gif Fél éve használok hagyományos, késes borotvát. Már egészen jól megy, főleg ha teljesen ébren vagyok, nem úgy mint ma. Egy nem odaillő dolgot akartam lenyisszantani, de nem volt rajtam pápaszem. mosking.gif A füllel az a baj, nagyon tud vérezni, de már jól kezelem a dolgot. Ahol a borotvaszappant veszem, ott kapható timsó tömb. Ezzel kell kezelni. Többes hatása van; csillapítja a vérzést, megcsinálja a szemtisztító kúrát és az emberfia fél percen belül kisdolgát is elvégzi, még akkor is, ha előtte úgy érezte, nem is kell. laugh.gif Ha makacs a dolog, akkor a sebre cigarettapapírt kell tenni, ez a kötés. Félóra múlva le lehet szakítani. Ezt én általában elfelejtem, de napközben szokott szólni valamelyik felebarátom.
Sapka? Beszélik, a fejükön hordják a népek. Én elhagyni szoktam. rolleyes.gif

Azt a kinyithatót, amiket a maffiás filmekben látni? swoon.gif Muszáj ilyen veszélyes dolgokat használnod? Jobbnál jobb dupla, tripla pengés csodákat lehet kapni, amikkel szinte nem lehet megsérülni. Ha pedig nagyon érzékeny a bőröd, akkor használhatsz női borotvát is, az még jobb, csak hamarabb elkopik. Nem hiszem el, hogy ilyen eszközök kellenek... Még a végén valami bajod lesz. És különben is... Vááá, ez rettenetes, még a hideg is kirázott a gondolattól, hogy ilyen eszköz van az otthonodban. Nem is értem...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-28 11:14
Létrehozva: #8646

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-28 09:39) *
Nahát.laugh.gif Hogy tudod magadat elvágni? Egy ember, aki felnőtt és már évek óta borotválkozik... Ráadásul a füledet. Mit kerestél ott egyáltalán? biggrin.gif Sapka? unsure.gif Az micsoda?

Ügyesen. good2.gif Fél éve használok hagyományos, késes borotvát. Már egészen jól megy, főleg ha teljesen ébren vagyok, nem úgy mint ma. Egy nem odaillő dolgot akartam lenyisszantani, de nem volt rajtam pápaszem. mosking.gif A füllel az a baj, nagyon tud vérezni, de már jól kezelem a dolgot. Ahol a borotvaszappant veszem, ott kapható timsó tömb. Ezzel kell kezelni. Többes hatása van; csillapítja a vérzést, megcsinálja a szemtisztító kúrát és az emberfia fél percen belül kisdolgát is elvégzi, még akkor is, ha előtte úgy érezte, nem is kell. laugh.gif Ha makacs a dolog, akkor a sebre cigarettapapírt kell tenni, ez a kötés. Félóra múlva le lehet szakítani. Ezt én általában elfelejtem, de napközben szokott szólni valamelyik felebarátom.
Sapka? Beszélik, a fejükön hordják a népek. Én elhagyni szoktam. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-28 11:15

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 10:39
Létrehozva: #8647

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-28 09:22) *
Szép reggelt. rolleyes.gif Tényleg szép az idő, fel sem tűnt, hogy megint elhagytam a sapkám. Pedig takarhatta volna a vérző fülem, mert borotválkozáskor többek azt is sikerült megvágnom alaposan. mosking.gif

Nahát.laugh.gif Hogy tudod magadat elvágni? Egy ember, aki felnőtt és már évek óta borotválkozik... Ráadásul a füledet. Mit kerestél ott egyáltalán? biggrin.gif Sapka? unsure.gif Az micsoda?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-28 10:22
Létrehozva: #8648

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-28 06:10) *
Jó reggelt, illatos kave.gif-t mindenkinek.smile.gif Aki még nem volt kint, annak jelzem, hogy nagyon szép meleg van. Tiszta tavasz.
Talán idén elmarad a tél. Nem bánnám. rolleyes.gif
Na jó egy hétig eshet a hó, de aztán jöhet a március.mosking.gif

Szép reggelt. rolleyes.gif Tényleg szép az idő, fel sem tűnt, hogy megint elhagytam a sapkám. Pedig takarhatta volna a vérző fülem, mert borotválkozáskor többek azt is sikerült megvágnom alaposan. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 09:12
Létrehozva: #8649

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-11-28 08:08) *
Akkor tanár lennél?

igen nagyon remélem. végre hétfőn túl leszek ezen az egészen

Igen, tanár vagyok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-11-28 09:08
Létrehozva: #8650

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

Akkor tanár lennél?

igen nagyon remélem. végre hétfőn túl leszek ezen az egészen

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 08:28
Létrehozva: #8651

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-11-28 07:22) *
Az igen. akkor próbálnak okosítani? csak nehogy lebukjál hogy vaterázol.

Jelenleg az utalására várok amit 30.-ára igért. 1 email tőle, válaszoltam neki de még válasz nem érkezett unsure.gif

Nem.biggrin.gif A helyzet fordított. Én okosítok, már amennyiben ez helytálló.smile.gif
Mindjárt 30-a, ha tényleg utal, akkor a pénz legkésőbb hétfőn nálad lesz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-11-28 08:22
Létrehozva: #8652

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az igen. akkor próbálnak okosítani? csak nehogy lebukjál hogy vaterázol.

Jelenleg az utalására várok amit 30.-ára igért. 1 email tőle, válaszoltam neki de még válasz nem érkezett unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 08:19
Létrehozva: #8653

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-11-28 07:15) *
Jó reggelt mindenkinek. Még nem mertem ki menni. De ma és holnap valóban nagyon jó időnek nézünk elébe!

Szia Surika.smile.gif Én már az iskolában vagyok. Eladtad a zászlódat?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-11-28 08:15
Létrehozva: #8654

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt mindenkinek. Még nem mertem ki menni. De ma és holnap valóban nagyon jó időnek nézünk elébe!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-28 07:10
Létrehozva: #8655

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt, illatos kave.gif-t mindenkinek.smile.gif Aki még nem volt kint, annak jelzem, hogy nagyon szép meleg van. Tiszta tavasz.
Talán idén elmarad a tél. Nem bánnám. rolleyes.gif
Na jó egy hétig eshet a hó, de aztán jöhet a március.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2012-11-28 00:21
Létrehozva: #8656

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-03 22:15
Azonosító: 1 429 390

IDÉZET(nyubocs @ 2012-11-27 22:57) *
Nem azt mondtam, hogy Te rontottad el, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy egy kicsit visszás lehet a csúsztatott értékelés.

A Hibiscus moscheutos-t (mert arról van szó, látom) én nem vetettem volna most el.
Legjobb időszak a február-március, akkor már nyúlnak a nappalok. Ezek vetéséhez pedig inkább palántaföldet és ne virágföldet használj.
Vetés előtt pedig célszerű egy éjszakára meleg vízbe áztatni a H.m magokat.

Nagyon aranyos vagy nyubocs, köszönöm!
A szakszerű tanácsadást pedig különösen. Lehet, hogy tavasszal újra ültetek, mert nagyon tetszik.
Az udvaron sajnos nem lehetnek virágaim, csak max. jó magasan, mert van egy kelekótya kutyám. Még a tujákat is sikerül kiírtania.
Pár éve kaptam anyukámtól egy diófa csemetét, annak kirágta a közepét, azóta van egy szép nagy bokrom, ami alig terem. Így legalább a kerti grillnek találtunk egy jó kis árnyékos helyet. mosking.gif

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-11-27 23:57
Létrehozva: #8657

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(bodnar64 @ 2012-11-27 22:14) *
Köszönöm a választ! thank_you.gif A szakértelmed is elfogadom, sajna igazad lehet. Biztos én bénáztam el, igazából nem nagyon értek a virágokhoz. Csak hát a fotón olyan jól mutattak és valamilyen ellenállhatatlan késztetést éreztem arra, hogy nekem is legyen ilyen!
Egyébként hibiscus magokról volt szó. Az eladó azt mondta ilyenkor is ellehet ültetni, ablak közelbe tettem, virágföldbe ültettem és csak módjával locsoltam.

Nem azt mondtam, hogy Te rontottad el, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy egy kicsit visszás lehet a csúsztatott értékelés.

A Hibiscus moscheutos-t (mert arról van szó, látom) én nem vetettem volna most el.
Legjobb időszak a február-március, akkor már nyúlnak a nappalok. Ezek vetéséhez pedig inkább palántaföldet és ne virágföldet használj.
Vetés előtt pedig célszerű egy éjszakára meleg vízbe áztatni a H.m magokat.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2012-11-27 23:14
Létrehozva: #8658

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-03 22:15
Azonosító: 1 429 390

IDÉZET(nyubocs @ 2012-11-27 21:29) *
Mint félig meddig érintett, azt kell mondanom, hogy nem értek vele egyet....
..... Hogy bedöglött magokat kaptál-e vagy Te szerencsétlenkedted el, azt nehéz kiszúrni.

A virághagymákra pedig még eleve a nagykereskedők is kizárják a reklamáció lehetőségét.

Köszönöm a választ! thank_you.gif A szakértelmed is elfogadom, sajna igazad lehet. Biztos én bénáztam el, igazából nem nagyon értek a virágokhoz. Csak hát a fotón olyan jól mutattak és valamilyen ellenállhatatlan késztetést éreztem arra, hogy nekem is legyen ilyen!
Egyébként hibiscus magokról volt szó. Az eladó azt mondta ilyenkor is ellehet ültetni, ablak közelbe tettem, virágföldbe ültettem és csak módjával locsoltam.
Van egy álomszép cserepes virágom, orchidea, ami mindig virágozni fog és még a végén lévő bimbói sem nyílnak ki soha.
Valódi műanyag, úgy látszik nekem csak az való! mosking.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-11-27 23:09
Létrehozva: #8659

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-27 21:38) *
...
Ha a termék nem eladó akár egy forintért is, akkor miért annyiról indította az aukciót?!
...

Hámer' sajnálja azt az 5-10 forint feltöltési díjat. dry.gif

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-11-27 22:29
Létrehozva: #8660

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(bodnar64 @ 2012-11-27 21:15) *
Más:
Tudom, hogy nem lehet, inkább csak költői a kérdésem. Akik valamilyen magokat vagy virághagymákat árulnak, azokat nem lehetne akkor leértékelni amikor már látom a végeredményt?
Konkrétabban már több mint másfél hónapja vásároltam virágmagot, gyorsan megkaptam, értékeltem, ültettem. Vártam 2 hetet, semmi, újabb 2 hét, semmi! Ma mind a tíz körmömmel kikapartam a cserepemet, de a magnak még csak a maradványait sem találtam, nemhogy valamilyen hajtásfélét.
Tavaly ugyanígy jártam egy másik eladóval.
Volt aki valamilyen fának a magjait vette meg, na hát arra is várhat heteket vagy hónapokat míg kikel! De értékelni kell és mennek a pozitívok, mert kaptam valamit, jó gyorsan.
Lehet, hogy volt már ezzel kapcsolatban másnak is felvetése, ha így van elnézést! sorry2.gif

Mint félig meddig érintett, azt kell mondanom, hogy nem értek vele egyet.
A magok kelése ugyanis jelentős mértékben függ attól, hogy milyen módszerrel ültetted.
Nem tudom milyen magot vettél, apró közepes vagy nagyszeműt, de ha 4 hét után nem találsz még magmaradványokat sem, akkor nagy valószínűséggel megrohasztottad vagy megfőzted. De lehetett rossz a talaj, esetleg hideg, betakartad a magot, pedig fényre csírázik, sorolhatnám a végtelenségig, hol csúszhat a folyamatba hiba. És akkor bevágnád a negativot 6 hónap - 1 év múlva, pedig Te voltál a béna?
A pálmamagok kelési ideje 1-3 hónap általában, de van amelyik elfekszik 1 évig is.
Adansonia digitata nálam 3 hónap után kelt, de van amelyik kinn a virágágyásban kelt ki 8 hónap után, mikor oda öntöttem ki a földet. Arról meg aztán 3 évig meg sem mondod, hogy egyáltalán az-e.
Ha valaki hülyeséget árul, azt elég gyorsan kiszúrom, olykor morgok is érte. Néha magamban, néha itt. De azok egyértelműen hülyeségek. Hogy bedöglött magokat kaptál-e vagy Te szerencsétlenkedted el, azt nehéz kiszúrni.

A virághagymákra pedig még eleve a nagykereskedők is kizárják a reklamáció lehetőségét.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post

1541 Oldal V  « < 431 432 433 434 435 > » 
Reply to this topicStart new topic
16 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (16 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 23:24