IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1483 Oldal V  « < 441 442 443 444 445 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 05:15
Létrehozva: #8841

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-03 22:40) *
Megtudhatnánk, hogy ezekhez a súlyos megállapításokhoz milyen gyakorlati tapasztalatok vezettek? Mekkora minta megvizsgálása volt szükséges? Nem bátorkodom a következtetések valóságtartalmát vitatni, viszont kíváncsi vagyok. Én magam példának okáért benne vagyok az élet sűrűjében, de ennek ellenére nem tudok ilyen, a társadalom majd egészére vonatkozó hiteles kutatási adatokkal, elemzéssel szolgálni.
További szép estét!

Ki írt gyakorlati tapasztalatokról?
Érezd magad az 1%-ban és akkor nem lesz szükséged arra, hogy napok múlva előkeresd a postot és az én erkölcseimen keresztül vizsgáld a kérdést.
Persze, ha te magad benne vagy az élet sűrűjében és valamit másképpen látsz mint én, akkor csakis te láthatod jól.
Amúgy a tegnapi témához nem annyira tudom, hogyan jött a múltkori.
Még bírnék írni, de sajnos ilyenkor reggel nagyon sok a dolgom, ezért abbahagyom.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-04 05:16

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-03 22:40
Létrehozva: #8842

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2012-10-03 20:59) *
Jó szórakozást! pepsi.gif laugh1.gif
Kicsit irigykedni lehet? smile.gif
drinks.gif

Igazán jól esett, és nagyon szépen köszönöm. Nem kell, fogok rátok jó szívvel gondolni és biztosíthatlak, nagyon keményen megdolgoztam ezért. rolleyes.gif

IDÉZET(Surika @ 2012-10-03 21:34) *
vidaeff:
de jó neked. imádom a sört. jó szórakozást!

Igazán jól esett, és nagyon szépen köszönöm. rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-03 21:08) *
Mert az emberek 90%-a önértékelési válsággal küzd. ...
Némi földrajzi hiányosságot vélek felfedezni. unsure.gif

Kedves fórumtársam! rolleyes.gif
Jók ezek az autópálya parkolók, mert míg életünk párja a benzinkúton eposzi méretű vásárlását és toalettjét végzi, van időnk az autóból Digitália birodalmának ösvényére bekukkantani. Olybá tűnt, jutott nekem a vitriolból pár csepp. Sebaj, bírom én azt vederrel is. rolleyes.gif
Ha megjegyzésem pusztán földrajzi kérdésnek tűnt, az bizony sajnálatos. Volt mögöttes társadalomkritikai tartalma, de ez a portál ennek direk kifejtésére - nagyon helyesen - nem megfelelő terep. Ha a kódolt tartalom nem ment át, bizonyára az én hibám. Viszont ha már a kritikánál tartunk, kérdeznék. Akad itt találomra két elég sommás megjegyzés. Egy máról, a másik meg régebbről.
"Mert az emberek 90%-a önértékelési válsággal küzd.

Ezért írtam a kis esszémet a fiatalkorú sertésifjak korai "elférfiatlanodásáról".
(Amúgy csak halkan, éppen csak suttogva jegyzem meg, hogy ugyanez játszódik le korunk férfilakosságának 99%-ánál, a függők valós elvesztése nélkül. .. Jaj nekem, most mit kapok."

Megtudhatnánk, hogy ezekhez a súlyos megállapításokhoz milyen gyakorlati tapasztalatok vezettek? Mekkora minta megvizsgálása volt szükséges? Nem bátorkodom a következtetések valóságtartalmát vitatni, viszont kíváncsi vagyok. Én magam példának okáért benne vagyok az élet sűrűjében, de ennek ellenére nem tudok ilyen, a társadalom majd egészére vonatkozó hiteles kutatási adatokkal, elemzéssel szolgálni.
További szép estét!

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-03 21:34
Létrehozva: #8843

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

vidaeff:
de jó neked. imádom a sört. jó szórakozást!

A hozzászólást -Surika- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-03 21:34

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-03 21:08
Létrehozva: #8844

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-03 20:38) *
Nem is értem, komolyan nem, hogy hogyan lehet létezniük az ilyen oldalaknak, meg úgy egyáltalán...

Mert az emberek 90%-a önértékelési válsággal küzd. Azt hiszik, ha nem az övék a legjobb kocsi, a legtöbb nő, a legvastagabb bicepsz, akkor már nem érnek semmit. Azt pedig, hogy ezeket a dolgokat ki kell tapasztalni, végig kell járni, fel sem tudják tételezni. Különben ma belenéztem a videóba, hihetetlen igénytelen az egész....

Hiszen matematikailag bizonyított evidencia, hogy egy kétváltozós egyenletet csak az egyik változónak történő folyamatos értékadással, a másik ismerete nélkül, nem lehet az egyenletet megoldani.
Arról nem is is beszélve, hogy a másik változó a szó szoros értelmében az, de annyira, hogy a függvény értelmezési tartományát is erősen befolyásolja az állapota, a környezeti és szituációs hatások meg még ezen felül is igen erős hatással bírnak. A legtöbb esetben ráadásul még a leghalványabb szabályszerűséget, a leggyengébb periodicitást sem lehet felfedezni az egyébként kvantumechanikai téren tapasztalható legszaporább állapotváltásokat is magasan leköröző átlényegülések ütemében, még akkor is, ha az egész csak zavaró hatások szuperponálásával telített egyszerű folyamatnak tűnik, amit fourier sorok kivonási módszerével könnyen megoldhatunk. Nagyon úgy néz ki, hogy a megoldás csak komplex számokkal írható fel, amiben igen hangsúlyos szerepet kap az imaginárius egység.
Ennélfogva teljesen felesleges bármiféle okosságok hangoztatása, mert az nem több a valóságtól igencsak elrugaszkodott puffogtatásnál.

Hát kérlek, ahhez nem tudok mit hozzátenni. Csak csodállak. biggrin.gif

Erre egyébként rá is érezhettél, hisz nem magad próbáltál tanácsokat adni, ugyanakkor gyanús nekem, hogy valahol a kíváncsiság is szerepet kapott a dologban... rolleyes.gif

Nem adtam tanácsot, de kifejtettem abbéli hitemet, hogy amikor eljön a pillanat, akkor úgyis megtörténik az, aminek történnie kell.
Kíváncsi? laugh.gif Igen, arra, hogy ti is becsukjátok-e a szemeteket, de esküszöm, a követező alkalommal lesni fogok, tehát magam is utánajárok a dolognak. biggrin.gif
(Ma mindent félreértek elsőre..... A barátomnak persze én is adtam tanácsot, de nem a gyakorlati, hanem inkább a lelki részére rávilágítva, mert ott van mindig a kutya elásva. És igen, kíváncsi voltam, mit mondanak a pasiknak.smile.gif)

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-03 20:51) *
... megyünk innen Európába, ...

Némi földrajzi hiányosságot vélek felfedezni. unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-03 21:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-03 20:59
Létrehozva: #8845

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-03 20:51) *
... megyünk innen Európába, októberfestelni. rolleyes.gif Mindenki egészségére iszom majd a sereket. good2.gif Jók legyetek.

Jó szórakozást! pepsi.gif laugh1.gif
Kicsit irigykedni lehet? smile.gif
drinks.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-03 20:51
Létrehozva: #8846

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szóval, ennek már tegnap nekifutottam, de az időkorlát miatt nem ment el a poszt, aztán már más dolgom akadt, nem volt időm újra fogalmazni.

Tehát:
Nem is értem, komolyan nem, hogy hogyan lehet létezniük az ilyen oldalaknak, meg úgy egyáltalán. Hiszen matematikailag bizonyított evidencia, hogy egy kétváltozós egyenletet csak az egyik változónak történő folyamatos értékadással, a másik ismerete nélkül, nem lehet az egyenletet megoldani.
Arról nem is is beszélve, hogy a másik változó a szó szoros értelmében az, de annyira, hogy a függvény értelmezési tartományát is erősen befolyásolja az állapota, a környezeti és szituációs hatások meg még ezen felül is igen erős hatással bírnak. A legtöbb esetben ráadásul még a leghalványabb szabályszerűséget, a leggyengébb periodicitást sem lehet felfedezni az egyébként kvantumechanikai téren tapasztalható legszaporább állapotváltásokat is magasan leköröző átlényegülések ütemében, még akkor is, ha az egész csak zavaró hatások szuperponálásával telített egyszerű folyamatnak tűnik, amit fourier sorok kivonási módszerével könnyen megoldhatunk. Nagyon úgy néz ki, hogy a megoldás csak komplex számokkal írható fel, amiben igen hangsúlyos szerepet kap az imaginárius egység.
Ennélfogva teljesen felesleges bármiféle okosságok hangoztatása, mert az nem több a valóságtól igencsak elrugaszkodott puffogtatásnál.

Erre egyébként rá is érezhettél, hisz nem magad próbáltál tanácsokat adni, ugyanakkor gyanús nekem, hogy valahol a kíváncsiság is szerepet kapott a dologban... rolleyes.gif

Ez a napnál is világosabb. Hozzátenni nincs mit idő híján, mert perceken belül kocsiba vágjuk magunkat és megyünk innen Európába, októberfestelni. rolleyes.gif Mindenki egészségére iszom majd a sereket. good2.gif Jók legyetek.

--------------------

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-03 20:38
Létrehozva: #8847

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-02 14:42) *
Egy partnerproblémás barátom kedvéért regisztráltam egy helyre (a férfi nevemmel), ahol pasiknak adnak csábítási trükköket. smile.gif Gondoltam megnézem, mielőtt ajánlom neki az oldalt. biggrin.gif Általában törlöm a tőlük kapott leveleket, mert nincs rá idő, de ma olyan témát írtak, hogy mit kell tenni egy pasinak, ha a csók előtt lefagy. unsure.gif Ebből az aspektusból még sosem vizsgáltam a kérdést, hiszen én a másik oldalon állok. Szóval én vagy fogadom, vagy nem. Na de szegény pasik, nem tudják, hogy a nő akarja-e, vagy még nem, vagy soha nem is fogja akarni. Talán emiatt az aggodalom miatt lehet a lefagyás. Hmmm... Uraim, most együttérzésem jeléül egy hatalmas könnycsepp buggyant ki a látószervemen. biggrin.gif
Jelentkezzen, ki már lefagyott csók előtt. Aki még sosem csókolózott, az mindkét kezét emelje fel. Akinek nem voltak ilyen jellegű problémái, az maradjon csendben. biggrin.gif

Szóval, ennek már tegnap nekifutottam, de az időkorlát miatt nem ment el a poszt, aztán már más dolgom akadt, nem volt időm újra fogalmazni.

Tehát:
Nem is értem, komolyan nem, hogy hogyan lehet létezniük az ilyen oldalaknak, meg úgy egyáltalán. Hiszen matematikailag bizonyított evidencia, hogy egy kétváltozós egyenletet csak az egyik változónak történő folyamatos értékadással, a másik ismerete nélkül, nem lehet az egyenletet megoldani.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-03 15:01
Létrehozva: #8848

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-03 12:07) *
....
Nem vagyok meszes ám, emlékszem az utánvétes ígéretedre. tongue.gif
...

Leó ezt a részt elolvasva újra eltűnt pár hétre. icon_pirat_vat.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-03 12:07
Létrehozva: #8849

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-03 11:51) *
?Mit? ?Csinál? ?...?

Kérlek szépen, még csak a bevezetőt volt időm megnézni, tehát csak két technikát ismertem meg. Az egyik, bele kell nézni a nő jobb szemébe, aztán a balba és utána a szájára, és akkor lehet tudni, hogy a nő akarja-e, vagy sem, mert ha egy picit is elfordítja a fejét, akkor nem. Meg van valami fülbe súgós dolog is, de azt nem egészen értettem, mert itt néztem a suliban, de ma este esküszöm végignézem az egészet.
Amúgy szerintem ez a jobb szembe, bal szembe nézés egészen furcsa, mert saját tapasztalataim szerint egyszer csak eljön egy pillanat, egy hangulat, amikor a csóknak meg KELL történnie, ezt lehet érezni. Szerintem ember ilyenkor nem tud lefagyni, mert annyira adott minden. Ilyenkor a férfi ráközelít, a nő pedig automatikusan becsukja a szemét. Ezt nem tudom miért tesszük, de én pl. azt sem tudom, hogy a pasik becsukják-e az övéket, mert az enyém be van akkor csukva és szerintem még sosem csókolóztam nyitott szemmel. biggrin.gif Becsukjátok?
Furcsa az írásmódod. Ez valami új irányzat lesz nálad ezentúl? mosking.gif
Nem vagyok meszes ám, emlékszem az utánvétes ígéretedre. tongue.gif
Jaaaa, most látom, hogy a lefagyást nem értetted. Szóval neked sincs ilyen gondod. Mindegy, már nem törlöm az esszémet, hátha valaki hasznát veszi. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-03 12:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-10-03 11:51
Létrehozva: #8850

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

...ma olyan témát írtak, hogy mit kell tenni egy pasinak, ha a csók előtt lefagy.

¿Mit? ¿Csinál? ¿...?

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-03 09:37
Létrehozva: #8851

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem vagyok egy idegbeteg fajta, de most kissé kiborult a bili. Van egy visszatérő vevőm, aki általában nagyobb értékben szokott vásárolni. Mindig kissé lassú, de rendben lezajlik általában a dolog. Most viszont 9.-én vásárolt. 15.-e tájékán megkapta az utalási adatokat. 24.-én írtam, hogy ugyan már legyen kedves... Írta, hogy sok dolga volt, jövő héten küldi a lét. A jövő hét vasárnap elmúlt, ma már szerda van. Felhívtam. Mondtam, hogy kellene intézni a dolgot, fizetendőim vannak és egyébként is. Igazából nem azon lettem ideges, hogy még mindig nem fizetett, vagy valami, hanem a stílusától. Teljesen udvarias volt, de az a magabiztos üzletember típus, aki azt gondolja magáról, hogy ő a jófejcsávó, aki bármit megengedhet magának. Gondolom elvégzett hatszáz problémakezelő tanfolyamot, ahol pont azt tanítják meg, hogy egy ilyen helyzetben a nagy üres lufi mögé hogyan szuggerálja oda a tartalmat. (Én meg nem vagyok hüyle, felismerem ezt a típusú kommunikációt.) Azt mondja, nem kell aggódni, ha megígérte, akkor küldi a pénzt. Akkor már emiatt a nagyon erősen felismerhető jellegzetes stílus miatt annyira ideges voltam, hogy nem említettem, hogy ez az ígérete a múlt hétre szólt, nem a valamikori homályos jövőre, mert nem tudtam volna szépen mondani.
Utálom, hogy a pénzemért külön erőfeszítéseket kell tennem. Az dolgom, hogy megvegyem az árut, elmosogassam, lefényképezzem, becsomagoljam, hogy kezeljem az aukciókat és kérdés, vagy vásárlás esetén udvariasan kommunikáljak, végül pedig postázzak. De NEM dolgom, hogy a már megvásárolt áru ellenértékét úgy könyörögjem ki a vevőből, levelekkel, telefonnal, határidőkkel, mindezt úgy, hogy lehetőleg ne váljon fagyossá a modorom, hanem a hajlékonyságnak legalább a látszatát fenntartsam. Ezt utálom, gyűlölöm, megalázónak érzem. Különösen akkor, ha a másik oldalon a kötelezettségét nem teljesítő fél a világon a legmagabiztosabb, úgy társalog, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, holott egyáltalán nincs rendben semmi.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-03 09:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-02 20:56
Létrehozva: #8852

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-02 20:36) *
Akkor még jutott belőle neked is 399 mosking.gif

Erősen gondolkodtam rajta, de mivel a legszebbet már elvitték, inkább kihagytam. smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-02 20:36
Létrehozva: #8853

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-10-02 20:24) *

Akkor még jutott belőle neked is 399 mosking.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-02 20:24
Létrehozva: #8854

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

400 tégla
1 db tégla.
blink.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-02 19:53
Létrehozva: #8855

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(3llpfh @ 2012-10-02 19:48) *
Az elmult 2 hétben ötször íratkoztam le a hírlevélről. Azt írta a vatera, hogy 24 órán belül megtörténik a leíratkozás. El is mentettem több alkalommal. Hová kell fordulni? Talán a fogyasztóvédelemhez, hogy ilyen erőszakosan, gátlástalanul, tolakodóan küldi a reklámokat?

Forduljon az ügyfélszolgálathoz. Nem hinném, hogy ez valami rosszhiszemű dolog lenne az Ön bosszantására. Talán valami techn. bibi lehet. Általában megfelelően működnek itt a dolgok. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-02 19:52
Létrehozva: #8856

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(3llpfh @ 2012-10-02 19:48) *
Az elmult 2 hétben ötször íratkoztam le a hírlevélről. Azt írta a vatera, hogy 24 órán belül megtörténik a leíratkozás. El is mentettem több alkalommal. Hová kell fordulni? Talán a fogyasztóvédelemhez, hogy ilyen erőszakosan, gátlástalanul, tolakodóan küldi a reklámokat?

Írj a "kapcsolatfelvételen" keresztül a megfelelő menüpont kiválasztásával. A fogyasztóvédelemhez? Ki bántott? Gyere sírj, bár neked nem ajánlom a vállamat, túl izmos. A Vatera nagy betű, mert tulajdonnév.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
3llpfh
hozzászólás 2012-10-02 19:48
Létrehozva: #8857

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-10-02 19:36
Azonosító: 1 844 610

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-02 19:41
Létrehozva: #8858

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-02 17:24) *
Igyekszünk smile.gif

Igen, tényleg úgy szokott lenni, hogy mikor kelek, addigra már készen vannak.smile.gif

Reset? dontknow.gif

Látom, ilyen jellegű problémája még nem volt. mosking.gif

Azt hiszem, nem merném becézni rabbit.gif

Pedig lehet (sőt), csak tudni kell, mikor, és hogyan.smile.gif Tényleg nem vagyok egyszerű eset, de azért annyira rettenetes sem. Vagy igen? confused.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-02 19:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-02 17:24
Létrehozva: #8859

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-02 14:14) *
Karbantartás a Vaterán - október 3. 23.00 - október 4. 06.00
Szeretném, ha ötre végeznének, akkor kelek és első dolgom, hogy ide belesek.smile.gif
Ha végeztek, akkor meg legyenek kedvesek ugorjanak át hozzánk, mert a mosógép még mindig gyengélkedik. biggrin.gif

Igyekszünk smile.gif

...mit kell tenni egy pasinak, ha a csók előtt lefagy...

Reset? dontknow.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-02 13:29) *
Ejnye, Ön kicsit sem rutinos.biggrin.gif Azt kellett volna mondania, hogy becézni akart, csak közben zavarba jött, és elrontotta. biggrin.gif

Azt hiszem, nem merném becézni rabbit.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-02 14:51
Létrehozva: #8860

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Egy partnerproblémás barátom kedvéért regisztráltam egy helyre (a férfi nevemmel), ahol pasiknak adnak csábítási trükköket. smile.gif Gondoltam megnézem, mielőtt ajánlom neki az oldalt. biggrin.gif Általában törlöm a tőlük kapott leveleket, mert nincs rá idő, de ma olyan témát írtak, hogy mit kell tenni egy pasinak, ha a csók előtt lefagy. unsure.gif Ebből az aspektusból még sosem vizsgáltam a kérdést, hiszen én a másik oldalon állok. Szóval én vagy fogadom, vagy nem. Na de szegény pasik, nem tudják, hogy a nő akarja-e, vagy még nem, vagy soha nem is fogja akarni. Talán emiatt az aggodalom miatt lehet a lefagyás. Hmmm... Uraim, most együttérzésem jeléül egy hatalmas könnycsepp buggyant ki a látószervemen. biggrin.gif
Jelentkezzen, ki már lefagyott csók előtt. Aki még sosem csókolózott, az mindkét kezét emelje fel. Akinek nem voltak ilyen jellegű problémái, az maradjon csendben. biggrin.gif

Látom lelki szemeimmel, eltelik három hét, és egy post sem születik a Vészkijáratban..... laugh.gif
Természetesen ha más téma vetődik fel, az nem befolyásolja a szavazást. biggrin.gif

Kétszer is. Kisdiákként, majd katona koromban. Ez utóbbi nagy trauma volt. Az elbűvölő alkalmi partnerről a puszi kezdetén kiderült, személyi száma egyes volt..

--------------------

+Quote Post

1483 Oldal V  « < 441 442 443 444 445 > » 
Reply to this topicStart new topic
16 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (16 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 12:56