IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1548 Oldal V  « < 479 480 481 482 483 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 14:39
Létrehozva: #9601

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

PayU megint bezárta.mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-02 14:39

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 14:02
Létrehozva: #9602

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-02 12:15) *
Igen, de ehhez nincs szükség a tiltott kapcsolatfelvételi próbálkozásokra. A fórum erre való.

Persze. Nem a szigorúságot nehezményeztem, hanem a visszajelzés hiányát. Na és nem Öntől várom, mert erről már egyszer beszéltünk a Pinkbaby ügy kapcsán. Én szerettem volna, ha Öntől jön egy hivatalos post, valami ilyesmi:
Kedves felhasználók!

A közelmúltban zajlott csalássorozat elkövetőit kézrekerítették, (szerintem ez egyben van) a károsultak visszakapták/nem kapták vissza/most kapják vissza a pénzüket.

Ön ezt valamiért nem szerette volna. Akkor ezt megbeszéltük, el is tudtam fogadni, de abban megegyeztünk, hogy a károsultak visszaszólhatnának. Ez is tipikus egyébként, hogy amíg baj van, addig mindenki erről beszél, amikor meg rendeződik a probléma, akkor elfelejtődik a dolog.
És tényleg nagyon jó lenne, ha valós példákkal tudnánk szolgálni azoknak a felhasználóknak, akik kételkednek, vagy nem biztosak abban, hogy elmenjenek-e a rendőrségre. A legkisebb királyfi példája ma már nem elég. Az emberek nem azért akarnak legkisebb királyfiak lenni, mert az úgy helyes, vagy mert előremutató az a viselkedési forma, hanem a végén várható fele királyság és a királylány keze a legfőbb motiváció. Sajnos az mesékben a legkisebb királyfi nem a várt jutalomért cselekszik helyesen, hanem önmagáért a tettért. A többi már csak hab a tortán.
Ha körülnézek, nem sok legkisebb királyfit látok. A helyes cselekedetek viszont jobbá teszik a világot, ezért azt hiszem, minden eszközt meg kellene ragadni, ami arra sarkallja az embereket, hogy megtegyék, amit kell. Vagy csak álmodozom? Ilyen nincs?

Kedves Benz! smile.gif

Szerintem ezt nem látta, szokatlanul sokat írtunk. És érdekelne a válasza. thank_you.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-11-02 08:56) *
Néha még annál is később látom erre.smile.gif (Szeretem amikor ezt a madaras szmájlit használja. love7.gif Jól áll Önnek.smile.gif)
Kérdezek valamit, már így kávé után képes vagyok összeszedetten fogalmazni.smile.gif
Van egy vevőm, két kék nevet csinált, mert két cuccot akart venni. Szólt is, hogy a két cuccot egy helyre küldjem, de ha lehet, még vásárolna. Vártam, vártam, de nem vásárolt. Aztán most írtam neki, de nem is válaszolt. Tiszta sor, megy a negatív, ha nem jelentkezik, azaz végigcsinálom vele is a protokollt, csak a biztonsagra nem küldöm el a leveleket. Szóval ezzel nincs gond, ez megy. Viszont felmerült bennem a kérdés, ha valaki kékként két különböző reggel is beszed egy-egy negát, akkor újra tud regisztrálni kéknek azzal a névvel? Vagy egyáltalán pl. tud majd rendes felhasználónevet csinálni később magának? Vagy a rendszer eltárolja ezeket és a normális regisztrációra nem lesz lehetőség? Remélem sikerült értelmesen megfogalmaznom. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-02 13:53

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-02 13:15
Létrehozva: #9603

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-02 12:13) *
Mondjuk nem baj, ha megtudjuk esetleg, hogy mi lett az ügy vége. Mennyien kapták vissza a pénzt, leültették-e az illetőt, stb. Gyakran kérdezik egyéb ügyekben károsultak, hogy volt-e már rá példa.. Szóval jó tudni, és jó, ha azt mondhatja az ember, hogy igen, menj el, tedd meg a feljelentést, mert nagyon sok olyan esetről olvastunk, amiben eredményre vezetett. Amíg ez nincs, addig valóban csak az erkölcsi okok miatt tudjuk javasolni.

Igen, de ehhez nincs szükség a tiltott kapcsolatfelvételi próbálkozásokra. A fórum erre való.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 13:13
Létrehozva: #9604

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-02 12:07) *
Szerintem nincs még lezárva a téma, minden bizonnyal lesz még folytatás abban a topikban...
Az élet számos területén valóban sokat számít az összefogás, de szerintem itt semmire sem jó, szükségtelen, erősen pótcselekvésnek tűnik.
Mitől lesz valaki előrébb, ha tudja a másik károsult e-mail címét? Akkor is saját magának kell eljárnia a saját ügyében és a hatóság majd indokolt esetben egyesíti az eljárásokat. Ezen túlmenően nincs tennivaló.

Mondjuk nem baj, ha megtudjuk esetleg, hogy mi lett az ügy vége. Mennyien kapták vissza a pénzt, leültették-e az illetőt, stb. Gyakran kérdezik egyéb ügyekben károsultak, hogy volt-e már rá példa.. Szóval jó tudni, és jó, ha azt mondhatja az ember, hogy igen, menj el, tedd meg a feljelentést, mert nagyon sok olyan esetről olvastunk, amiben eredményre vezetett. Amíg ez nincs, addig valóban csak az erkölcsi okok miatt tudjuk javasolni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-02 13:07
Létrehozva: #9605

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-02 09:25) *
Köszi Zep, azt hiszem sikerült! thank_you.gif

Kedves Benz!

Remélem nem haragszik, hogy az Ön postját idéztem be? rolleyes.gif
Bélyegeket is gyűjt?

Kedves Hathor14!

Gyerekkoromban gyűjtöttem, azóta nem foglalkozom vele.
A beidézett vásárlás kivételes eset volt, ott a motívum miatt volt szükségem arra a néhány bélyegre smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-02 09:43) *
biggrin.gif laugh.gif Azt a postot nekem is nehéz volt szó nélkül hagyni. ...

Szerintem nincs még lezárva a téma, minden bizonnyal lesz még folytatás abban a topikban...
Az élet számos területén valóban sokat számít az összefogás, de szerintem itt semmire sem jó, szükségtelen, erősen pótcselekvésnek tűnik.
Mitől lesz valaki előrébb, ha tudja a másik károsult e-mail címét? Akkor is saját magának kell eljárnia a saját ügyében és a hatóság majd indokolt esetben egyesíti az eljárásokat. Ezen túlmenően nincs tennivaló.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 11:57
Létrehozva: #9606

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-02 09:54) *
Figyelemmel kísértem a Viki boltja sztorit és teljes mértékben egyetértek Veled, Benz remekül kezelte a hozzászólásokat, de tényleg. smile.gif wink.gif

Old VateraBenz.biggrin.gif De tényleg. wink3.gif
Én biztosan rárepültem volna a következőkre:
"mert persze én is a vaterától nem kaptam segítséget"
Ez nekem egy vörös posztó.smile.gif
"remélem adminunk most nem tesz lapátra"
Mintha Benz egy fenevad lenne. Én biztosan megsértődtem volna. mosking.gif
"azzal is megjutalmaztak"
A szabálytalanságért szankció jár, kár ezt így kiforgatni.
"hogy velem/velünk a becsületes, nem kevés pénz generáló 1738db 99%-ban pozitív eladással rendelkező, 2007-s "őskövületet" good2.gif igy helyben hagyjanak....szóval baromira szarul éreztem magam, még most is hogy írok róla, s mindezt egy csaló miatt."
Szembeállítja önmagát a csalóval, azt sugallja, hogy a Vatera a csaló pártját fogja, holott egyáltalán nem erről van szó, csak arról, hogy egy "bűnös" kézrekerítése érdekében sem megengedett a szabálytalan eszközök igénybevétele. És a másik, amit nem nagyon kedvelek, mikor valaki kiáll az aréna közepére, elkezdi döngetni a mellkasát, mint egy hím csimpánz és azt kiabálja, hogy én vagyok a jófej, a valaki, akinek a múltja miatt előjogaim vannak. Ez bennem mindig visszatetszést kelt.
"Jó lenne ha lenne valami jóvététel a "cégtől...""
Hát nem tudom. Miért? Mert PEP-es volt? Na de a PEP-esektől van egy elvárás, ami azt is magában foglalja, hogy a Vatera szabályait tiszteletben tarja az illető. Nem azt jelenti, hogy ilyen jellegű előnyeink vannak. Kiszolgálást kapunk, hamarválaszokat az ÜSZ-tól ( wub.gif ) és 3 Ft-os FD-at. Na de a szabályokat nekünk fokozottan be kell tartani.
"Köszönöm a felhasználóbarát válaszát,"
Hát nem tudom, hogy ez őszinte volt-e, vagy inkább élc.
"főleg egy régi, előtte soha nem hibázó, vétséget nem tévő emberrel."
Ha ez lett volna az első hibája, akkor nem a 72 órás felfüggesztést kapta volna és nem vették volna el a PEP-et. Tehát nem mondott igazat, azt pedig nem szeretem, de ez az én magánproblémám. Egy biztos, ha én rájövök, hogy valaki hazudott... szóval erre nincs bocsánat.smile.gif

Na és feltettem az ebédet, esik az eső, és olyan álmosforma hangulatom van. lazy2.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-02 11:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-02 10:54
Létrehozva: #9607

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-02 11:43) *
biggrin.gif laugh.gif Azt a postot nekem is nehéz volt szó nélkül hagyni. És egyébként volt ott a egy másik nagyon magvas téma, a Viki boltjával kapcsolatban, ami szintén gondolatokat ébresztett bennem.
Olvasd végig, valami eszméletlen volt, hogy Benz mennyire kezelte a helyzetet. Nem vette fel azokat az élceket, amik neki szóltak, vagy a Vaterának. Pedig tuti, hogy értette, mert jól érti a magyar nyelvet, annak minden árnyalatával. De ő nem reagálta le. Egyszerűen teljesen figyelmen kívül hagyta és maradt a tényeknél. Tanítani lehetne. Én teljesen másképpen csináltam volna, nem is lettem volna olyan eredményes. mosking.gif. Ez az:
http://www.vatera.hu/forum/index.php?showt...p;#entry1548338

Figyelemmel kísértem a Viki boltja sztorit és teljes mértékben egyetértek Veled, Benz remekül kezelte a hozzászólásokat, de tényleg. smile.gif wink.gif

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-02 10:56

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 10:43
Létrehozva: #9608

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-02 09:25) *

Kedves Benz!

Bélyegeket is gyűjt?

biggrin.gif laugh.gif Azt a postot nekem is nehéz volt szó nélkül hagyni. És egyébként volt ott a egy másik nagyon magvas téma, a Viki boltjával kapcsolatban, ami szintén gondolatokat ébresztett bennem.
Olvasd végig, valami eszméletlen volt, hogy Benz mennyire kezelte a helyzetet. Nem vette fel azokat az élceket, amik neki szóltak, vagy a Vaterának. Pedig tuti, hogy értette, mert jól érti a magyar nyelvet, annak minden árnyalatával. De ő nem reagálta le. Egyszerűen teljesen figyelmen kívül hagyta és maradt a tényeknél. Tanítani lehetne. Én teljesen másképpen csináltam volna, nem is lettem volna olyan eredményes. mosking.gif. Ez az:
http://www.vatera.hu/forum/index.php?showt...p;#entry1548338

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-02 10:25
Létrehozva: #9609

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-28 22:39) *
Én már vettem olyan egzotikus bélyegeket, amelyeken a postai bélyegző is egyértelműen nyomdai úton került a papírra laugh1.gif

Kedves Benz!

Bélyegeket is gyűjt?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 10:11
Létrehozva: #9610

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-02 09:02) *
Szívesen és köszönöm! thank_you.gif
Másik topikból hogy lehet beidézni egy hsz.-t? Eddig még nem sikerült rájönnöm. rolleyes.gif

Megnyomod az idézet gombot, akkor a + jelből - jel lesz, csak átjössz a megfelelő topikba és megnyomod a hozzászól gombot (felül). Ami fontos, hogy sosem a választ, akkor sem, ha abból a topikból is akarsz idézni. Akkor ott is az idézetet kell megnyomni. Többet is idézhetsz, egy csomó topikból áthozhatsz nagyon sokat is egyszerre, de van valamennyi maximálás, már volt, hogy nekem kiírta, hogy ennyit nem idézhetek. mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-02 10:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-02 10:02
Létrehozva: #9611

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-02 10:56) *
Szia! Köszi. wub.gif Persze, hogy lehet.smile.gif

Szívesen és köszönöm! thank_you.gif
Másik topikból hogy lehet beidézni egy hsz.-t? Eddig még nem sikerült rájönnöm. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 09:56
Létrehozva: #9612

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-11-02 08:27) *
Szép jó reggelt kívánok mindenkinek! smile.gif

Zep, küldök Neked egy forró kave.gif-t. smile.gif
Lehetne egy technikai kérdésem? rolleyes.gif

Szia! Köszi. wub.gif Persze, hogy lehet.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-02 08:41) *
Kedves zejopy!

A fél tizenegy még nem olyan késő, de valóban nem vagyok egy éjszakai bird1.gif típus mosking.gif

Néha még annál is később látom erre.smile.gif (Szeretem amikor ezt a madaras szmájlit használja. love7.gif Jól áll Önnek.smile.gif)
Kérdezek valamit, már így kávé után képes vagyok összeszedetten fogalmazni.smile.gif
Van egy vevőm, két kék nevet csinált, mert két cuccot akart venni. Szólt is, hogy a két cuccot egy helyre küldjem, de ha lehet, még vásárolna. Vártam, vártam, de nem vásárolt. Aztán most írtam neki, de nem is válaszolt. Tiszta sor, megy a negatív, ha nem jelentkezik, azaz végigcsinálom vele is a protokollt, csak a biztonsagra nem küldöm el a leveleket. Szóval ezzel nincs gond, ez megy. Viszont felmerült bennem a kérdés, ha valaki kékként két különböző reggel is beszed egy-egy negát, akkor újra tud regisztrálni kéknek azzal a névvel? Vagy egyáltalán pl. tud majd rendes felhasználónevet csinálni később magának? Vagy a rendszer eltárolja ezeket és a normális regisztrációra nem lesz lehetőség? Remélem sikerült értelmesen megfogalmaznom. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-02 09:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-02 09:41
Létrehozva: #9613

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-01 22:39) *
Fáradtnak tűnik.smile.gif Persze holnap, mikor visszajön, azt mondja:
"Kedves zejopy!

Dehogy voltam fáradt, teljesen pihenten érkeztem este fél tizenegykor, hiszen nincs az a mennyiség, ami nekem sok lenne."

mosking.gif

Kedves zejopy!

A fél tizenegy még nem olyan késő, de valóban nem vagyok egy éjszakai bird1.gif típus mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-11-02 09:27
Létrehozva: #9614

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-02 10:17) *
Jó reggelt mindenkinek.smile.gif Napsütésben minden könnyebb. Még a kihívások is.smile.gif
Kell egy kave.gif ...

Szép jó reggelt kívánok mindenkinek! smile.gif

Zep, küldök Neked egy forró kave.gif-t. smile.gif
Lehetne egy technikai kérdésem? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-02 09:17
Létrehozva: #9615

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-02 08:15) *
A napsütés rám is fér. Nagy kihívások állnak ma előttem, kissé ideges vagyok.

Jó reggelt mindenkinek.smile.gif Napsütésben minden könnyebb. Még a kihívások is.smile.gif
Kell egy kave.gif ...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-02 09:15
Létrehozva: #9616

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-02 07:12) *
Szép napot Mindenkinek! smile.gif

Jelentem napsütésre ébredtem, egyből jó lett a kedvem! smile.gif

A napsütés rám is fér. Nagy kihívások állnak ma előttem, kissé ideges vagyok.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-02 08:12
Létrehozva: #9617

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Szép napot Mindenkinek! smile.gif

Jelentem napsütésre ébredtem, egyből jó lett a kedvem! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-01 23:39
Létrehozva: #9618

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-01 22:34) *
smile.gif

Fáradtnak tűnik.smile.gif Persze holnap, mikor visszajön, azt mondja:
"Kedves zejopy!

Dehogy voltam fáradt, teljesen pihenten érkeztem este fél tizenegykor, hiszen nincs az a mennyiség, ami nekem sok lenne."

mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-01 23:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-01 23:34
Létrehozva: #9619

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-01 19:00) *
Megnyugtatott. smile.gif Valamikor régen említettem, már biztosan elfelejtette. Napi 3 x 1 evőkanál Benz és garantáltan jól telik a napja, pontosabban nyugalomban.smile.gif

smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-01 20:00
Létrehozva: #9620

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-01 16:51) *
Nem igazán, de szerintem nem én tehetek róla smile.gif

Megnyugtatott. smile.gif Valamikor régen említettem, már biztosan elfelejtette. Napi 3 x 1 evőkanál Benz és garantáltan jól telik a napja, pontosabban nyugalomban.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1548 Oldal V  « < 479 480 481 482 483 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-23 18:23