IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 479 480 481 482 483 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-10-18 18:20
Létrehozva: #9601

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 16:34) *
Fúúú... Leó necsi... már az első verziónál is kikészültem, de ha nekem le kell grammoznom a mártásos tálaimat, akkor felvagdosom az ereimet és feleségül megyek egy arab sejkhez száztizenkettedik háremhölgynek. sad.gif sad1.gif weep.gif smiley_0488.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Félreérthetően fogalmaztam, nem kell, hanem lehet smile.gif

Többiek?

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 16:34
Létrehozva: #9602

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-18 16:19) *
Szép napot!
Lényegében igen, csak ugye ezt most úgy lehet beállítani a Vaterán, hogy 2 db-tól nem X, hanem Y az összeg.
Én pedig arra gondoltam, hogy darab helyett gramm. Nyilván ehhez fel kell vinni a súlyt az eladásnál, viszont pl. a posta- vagy futárdíjat integrálhatjuk akár az adatbázisba.

Fúúú... Leó necsi... már az első verziónál is kikészültem, de ha nekem le kell grammoznom a mártásos tálaimat, akkor felvagdosom az ereimet és feleségül megyek egy arab sejkhez száztizenkettedik háremhölgynek. sad.gif sad1.gif weep.gif smiley_0488.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-10-18 16:19
Létrehozva: #9603

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

Szép napot!

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-17 16:24) *
Én arra gondolok, hogy két mártásos tálat nem 2 x 1080 Ft ajánlott levélként küldöm, hanem 1 X 1115 ft-os standard postai csomagként. Nem jól gondolom? huh.gif Szólj rám, ha tévedek.smile.gif

Lényegében igen, csak ugye ezt most úgy lehet beállítani a Vaterán, hogy 2 db-tól nem X, hanem Y az összeg.
Én pedig arra gondoltam, hogy darab helyett gramm. Nyilván ehhez fel kell vinni a súlyt az eladásnál, viszont pl. a posta- vagy futárdíjat integrálhatjuk akár az adatbázisba.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 11:25
Létrehozva: #9604

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-18 11:21) *
Számítok rá thank_you.gif

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-18 11:21
Létrehozva: #9605

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 11:20) *
Ehhez nincs mit hozzáfűzni.smile.gif
Esetleg egy ígéretet. Ha így lesz, számíthat a benzinadagomra. good2.gif

Számítok rá thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 11:20
Létrehozva: #9606

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-18 11:18) *
Óóó, ez nagyon szép volt, köszönöm smile.gif
A leírt távoli jövőben már nem lesznek benzinkutak. Mindenki dögunalmas, uniformizált, zéró emissziós, vezető nélküli elektromos autókkal jár majd. De minden évben egyszer, Karácsony előtt eljön az a nap, amikor a nagypapák leveszik a ponyvát a garázs mélyén rejtegetett V8-as nagyvasakról, betöltik az év közben két decinként gyógyszertárban felvásárolt benzint és fiatalos ragyogással a szemükben csapatnak egy jót a műanyagautósok nagy rémületére smile.gif
Hihetetlen biztonságérzetet ad, amikor meghallja, megérzi a repülőgép hajtóműveiből áradó őserőt. Annyira semmiség egy ilyen gépnek azt a néhány utast elvinni A-ból B-be smile.gif

Ehhez nincs mit hozzáfűzni.smile.gif
Esetleg egy ígéretet. Ha így lesz, számíthat a benzinadagomra. good2.gif

Még sosem próbáltam.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-18 11:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-18 11:18
Létrehozva: #9607

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 10:38) *
...
Elszaladt a fantáziám.smile.gif ...

Óóó, ez nagyon szép volt, köszönöm smile.gif
A leírt távoli jövőben már nem lesznek benzinkutak. Mindenki dögunalmas, uniformizált, zéró emissziós, vezető nélküli elektromos autókkal jár majd. De minden évben egyszer, Karácsony előtt eljön az a nap, amikor a nagypapák leveszik a ponyvát a garázs mélyén rejtegetett V8-as nagyvasakról, betöltik az év közben két decinként gyógyszertárban felvásárolt benzint és fiatalos ragyogással a szemükben csapatnak egy jót a műanyagautósok nagy rémületére smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 11:09) *
Az nekem kevés. A repülőjegy megszerezhető, de a bátorság... csak képzelje, ott fent a magasban és alattam a nagy semmi... rettenetes. mosking.gif

Hihetetlen biztonságérzetet ad, amikor meghallja, megérzi a repülőgép hajtóműveiből áradó őserőt. Annyira semmiség egy ilyen gépnek azt a néhány utast elvinni A-ból B-be smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 11:09
Létrehozva: #9608

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-18 11:07) *
Repülőjegy. Leginkább tongue.gif

Az nekem kevés. A repülőjegy megszerezhető, de a bátorság... csak képzelje, ott fent a magasban és alattam a nagy semmi... rettenetes. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-18 11:07
Létrehozva: #9609

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 10:38) *
Nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy felüljek egy repülőre.smile.gif

Repülőjegy. Leginkább tongue.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 10:38
Létrehozva: #9610

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-18 09:14) *
...Csodás érzés lehet egy ilyen géppel fenn, a magasban szárnyalni. ...

Nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy felüljek egy repülőre.smile.gif

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-18 10:05) *
Zejopy: biztos nem fogsz meglepődni, bár a kérdés nem nekem szólt... nekem az első a motor indítás után a biztonsági öv bekapcsolása smile.gif
Sőt, van egy vállvédő párnácska is rajta, azt annyira megszoktam, hogy más autóban ülve már hiányzik is...

Én még a motor beindítása előtt. Egyébként rám nem jellemző módon a férjemnek egy rossz szokása, olyan agressziót vált ki belőlem, hogy össze tudnék törni valamit. Pl. a benzinkútnál, ha tankolunk és én fizetek, ők már bent ülnek az autóban, mire kimegyek. Esetenként csokoládé, ital van a kezemben, amit szétosztok, de pénztárca, blokk mindenképpen, tehát beülök, és tele van a kezem, el kell pakolni a táskámba is. Ő meg rögtön indít és megyünk. Sosem várja meg, amíg bekapcsolom magamat. Ez nekem szabály, amit be KELL tartani. Ha megy az autó, akkor a biztonsági övnek be kell lennie kapcsolva. És nem csak félreáll, hogy a mögöttünk levő is beállhasson, hanem megy rendesen ki a főútra.
Az a párna különös, még sosem láttam olyat.

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 08:47) *
Pedig mesélhetne érdekelne, de persze tudom, hogy vannak dolgok, amire a fórum nem alkalmas helyszín.smile.gif

Elszaladt a fantáziám.smile.gif Kimentem cigizni és belegondoltam, hogy esetenként milyen jó lenne, ha leülne a fórum közepére, én körbeülném, és mesélne. Biztosan élvezném. És ezen a szálon megbokrosodott a fantáziám, mint oly sokszor már és láttam nyugalmazott fórummoderátorként.smile.gif Egy zöldes árnyalatú karosszékben ült, valami otthoni öltözetben, a haja teljesen fehér volt, Ön kényelmesen hátradőlt és néhány unoka üldögélt körben a földön, hallgatva a meséjét. A karosszéknek rendes lábai voltak, nem az a földhöz tapasztott fotel volt, kissé idejét múlt, ódivatú, talán még kopott is. A gyerekek tekintete fényes volt, Ön pedig csak a szemével mosolygott. Könyvtárat képzeltem el, kicsit sötét színekkel, a dohányzóasztalon félbehagyott könyv volt becsukva, a könyvjelző kikandikált, mert nem tesz le könyvet hasra fektetve (gondolom). Az íróasztalon nyitott laptop, már elsötétedett monitorral és fahéj illat. Aztán mikor a gyerekek hazamennek, akkor biztosan előtör Önből a "lendület", kényelmesen átül az íróasztalhoz, belenéz az eladásaiba, a fórumra (mert a vér nem válik vízzé) és mikor ezen túl van, valami civilizáltabb ruhát húz és leakasztja a helyéről a slusszkulcsot....
Nekem meg gyakorolnom kellene, ehelyett meg mesélek.smile.gif Szóval ez volt a "Benz a nagypapa" című mese. (Kapaszkodjon, minimum négy unokát képzeltem, de akár nyolcat is fel tudok tételezni.smile.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-10-18 10:05
Létrehozva: #9611

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

Zejopy: biztos nem fogsz meglepődni, bár a kérdés nem nekem szólt... nekem az első a motor indítás után a biztonsági öv bekapcsolása smile.gif
Sőt, van egy vállvédő párnácska is rajta, azt annyira megszoktam, hogy más autóban ülve már hiányzik is...

Vidaeff: Éberebben álmodozz az utakon smile.gif

Kedves Benz: Ne legyen igazam... remélem segítettem... én csak utólag néztem meg az összes aukcióját... nekem felettéb gyanús, de tévedjek, és váljon profi eladóvá, jó árukészlettel mindenki örömére, sejtem, így nehéz lesz smile.gif

A hozzászólást -hex21- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-18 10:08

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-18 09:14
Létrehozva: #9612

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 08:53) *
Neked ehhez füles kell? Én teljesen önellátó módon oly mértékben tudok a gondolataimban elmélyedni, hogy minden segédeszköz nélkül képes vagyok hasonló dolgokat véghez vinni.biggrin.gif

Nekem is megy minden segédeszköz nélkül. biggrin.gif
Ehhez a melódiához egyéb élményem is kapcsolódik. Voltam egy légibemutatón Oroszországban. A reptéren nagy hangerővel ez a zene szólt és magasban SZU 30 vadászbombázók erre a melódiára táncoltatták a gépeket. Elképesztően bravúros dolgokat műveltek. A végén meg kis magasságban, - szinte földközelben - hangsebességgel húztak el a fejünk felett. Sosem fogom elfejteni és bevallom irigykedtem. Csodás érzés lehet egy ilyen géppel fenn, a magasban szárnyalni. Milyen szép is lenne, ha az ilyen csodálatos teljesítményű repülőket a világon mindenütt már csak légibemutatókon használnák.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-18 09:16

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 08:53
Létrehozva: #9613

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-18 08:48) *
Szép reggelt mindenkinek! rolleyes.gif

Felhívom mindenki figyelmét, a zene élvezete akár veszélyes is lehet. Ma semmittevő napot tervezek. Ezt általában a közelünkben lévő teraszos kávézóban szoktam megalapozni. Fejemen füles és kényelmes tempóban kerekezek a tetthelyre. A Bartókon épp Sosztakovics mester II. jazz szvitjének egyik keringőjét nyomják. Persze mit is? Az utolsó előtti tételt, azt a bizonyos II. keringőt. Ha ezt hallom, mindig majd be pisilek a gyönyörűségtől. Most is úgy elandalodtam, nem tűnt fel, az előttem haladó busz megállt felvenni az utasokat. Kis híján farba taszajtottam. A hátsó ablakban álló utasok remekül szórakoztak. mosking.gif

Neked ehhez füles kell? Én teljesen önellátó módon oly mértékben tudok a gondolataimban elmélyedni, hogy minden segédeszköz nélkül képes vagyok hasonló dolgokat véghez vinni.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-18 08:48
Létrehozva: #9614

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép reggelt mindenkinek! rolleyes.gif

Felhívom mindenki figyelmét, a zene élvezete akár veszélyes is lehet. Ma semmittevő napot tervezek. Ezt általában a közelünkben lévő teraszos kávézóban szoktam megalapozni. Fejemen füles és kényelmes tempóban kerekezek a tetthelyre. A Bartókon épp Sosztakovics mester II. jazz szvitjének egyik keringőjét nyomják. Persze mit is? Az utolsó előtti tételt, azt a bizonyos II. keringőt. Ha ezt hallom, mindig majd be pisilek a gyönyörűségtől. Most is úgy elandalodtam, nem tűnt fel, az előttem haladó busz megállt felvenni az utasokat. Kis híján farba taszajtottam. A hátsó ablakban álló utasok remekül szórakoztak. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 08:47
Létrehozva: #9615

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-18 08:38) *
Mindig. Sajnos, voltam már olyan helyzetben, amikor nagy segítség volt (ezt nem fejteném ki bővebben) smile.gif

Úgy gondoltam, használja, mert nagyon fegyelmezett, de azt gondoltam, nem szereti, mert korlátozza.
Pedig mesélhetne érdekelne, de persze tudom, hogy vannak dolgok, amire a fórum nem alkalmas helyszín.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-18 08:38
Létrehozva: #9616

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 08:30) *
...
Eszembe jutott még este, de aztán muszáj volt korán lefeküdnöm, ezért inkább áttoltam a kérdést mára. Használja a biztonsági övet?

Mindig. Sajnos, voltam már olyan helyzetben, amikor nagy segítség volt (ezt nem fejteném ki bővebben) smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 08:30
Létrehozva: #9617

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-18 07:57) *
Qqucs!

Napsütéses, kellemes reggelt - napot Nektek!

Szia Zejopy smile.gif
No, akkor még egy kicsit szundítok... smile.gif

Húú, hát én meg már túl vagyok az első órámon és le is számláztam. Te meg még alszol? De jó neked. De majd holnap én is.biggrin.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-18 08:03) *
Na szépnapos időt mindenkinek smile.gif

Csak ha megnézed, mindegyiknél az van bejelölve, hogy számlaadás, na az nincs.
Mert azért az a dropshipre is vonatkozna.

De azért tényleg Neked legyen igazad

Szia! Én általánosságban gondolkodtam, azt pl. nem is néztem, ad-e számlát, mert én ilyen helyen nem vásárolok.smile.gif De tényleg van egy csomó - a semmiből előtűnő - eladó, markáns árukészlettel. Igazából én a könyv kategóriában tapasztaltam ezt.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-18 08:20) *
Jól látja, de az ilyen felhasználók jelentős része csaló. Egy alapos ellenőrzést mindenképpen megér.

Ez azért megnyugtató. Mármint nem úgy értem ... Úgy értettem, hogy az a megnyugtató, hogy a régebben megtanult dolgokat nem kell a kukába dobni.smile.gif

Más:
Eszembe jutott még este, de aztán muszáj volt korán lefeküdnöm, ezért inkább áttoltam a kérdést mára. Használja a biztonsági övet?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-18 08:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-18 08:20
Létrehozva: #9618

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-17 23:50) *
Hello Hello!

Csókéspuszinyuszi no meg kézfogás a javából!

Ráleltem egy "ilyenre": http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/digital...1658867831.html
Mernétek utalni neki?
Én nem....
No azér elrakom figyeldébe... hátha kisül belőle valami...

És mi az ÚjSág erre felé?

Tisztelt hex21!

Megnézzük, köszönjük.

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 07:31) *
... Beeeenz. Jól látom? ...

Jól látja, de az ilyen felhasználók jelentős része csaló. Egy alapos ellenőrzést mindenképpen megér.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-18 08:03
Létrehozva: #9619

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 07:31) *
A vaterás réteg, azaz mi, akik ezen szocializálódtunk, szokatlan, gyanús, ráadásul személyes átvétel sincs. De lehet, hogy teljesen korrekt. Ezek az eladók már inkább azt a réteget célozzák meg, akikre tegnap Leó is utalt. Végülis elférünk egymás mellett, nagy a piac.

Na szépnapos időt mindenkinek smile.gif

Csak ha megnézed, mindegyiknél az van bejelölve, hogy számlaadás, na az nincs.
Mert azért az a dropshipre is vonatkozna.

De azért tényleg Neked legyen igazad

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-10-18 07:57
Létrehozva: #9620

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

Qqucs!

Napsütéses, kellemes reggelt - napot Nektek!

Szia Zejopy smile.gif

No, akkor még egy kicsit szundítok... smile.gif

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 479 480 481 482 483 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-01 13:50