IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 479 480 481 482 483 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 17:40
Létrehozva: #9601

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-18 17:26) *
Rondánnézésben verhetetlen vagyok, így ezzel tudom majd támogatni a kis csapatot smile.gif

Én meg majd a jelenlétemmel növelem a tömeget.biggrin.gif

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-18 17:26) *
Milyen volt a régi?

Én nagyon szerettem, előkeresem.

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 17:32) *
Én nagyon szerettem, előkeresem.

Hamar megtaláltam, de teljesen idétlenül mentettem el, így át kellett kicsit alakítanom. Nem túl nagy, de legalább kicsi. biggrin.gif Nagyíts rajta, ha nem látod jól.smile.gif
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/120718/R_gi_csillagok_szerk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-18 17:42

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-18 17:26
Létrehozva: #9602

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 16:43) *
Majd kitapossuk belőlük. biggrin.gif Mindenki vérmérséklete szerint. Odamegyünk és lesz aki korbácsot tart a kezében, más süteményt, sört, gintonikot, lesz, aki kiabál és az öklét rázza, de biztos akad olyan is, aki mosolyog és hízeleg. smile.gif

Rondánnézésben verhetetlen vagyok, így ezzel tudom majd támogatni a kis csapatot smile.gif
Sajnos nagy fájdalmam a régi csillagrendszer megújítása.

Milyen volt a régi?
smiley_0488.gif

Ó, ez a 3. számú kedvencem mosking.gif Pont tegnap hasított belém, hogy a kacsintóssal és a vigyorgós/vicsorgóssal nem csak az a bajom, hogy olyan rémesen szőrösek, hanem az is, hogy gülüszemük van. Mint ennek a pityergősnek biggrin.gif
Archiválják a terméklapokat.

Köszi a választ thank_you.gif Gyanítottam, de jobb a bizonyosság smile.gif
IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-18 16:50) *
Csakis csokisat és fagyísat biggrin.gif

A vendégem vagy friends.gif

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-18 16:50
Létrehozva: #9603

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-18 16:42) *
De adok!! Írtam, hogy jut mindenkinek, önkiszolgáló üzemmód van smile.gif Nem írtad meg, milyet kérsz...

Csakis csokisat és fagyísat biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 16:43
Létrehozva: #9604

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-18 16:08) *
Hm, nem azt írtam, hogy támogatom vagy akár elfogadom ezt a viselkedésformát, csupán arra utaltam, hogy a saját reakcióm tükrében kezdem érteni a mechanizmusát. Ettől függetlenül hibásnak - bár korrigálhatónak – tartom. smile.gif

Majd kitapossuk belőlük. biggrin.gif Mindenki vérmérséklete szerint. Odamegyünk és lesz aki korbácsot tart a kezében, más süteményt, sört, gintonikot, lesz, aki kiabál és az öklét rázza, de biztos akad olyan is, aki mosolyog és hízeleg. smile.gif

A fogadalmakról annyit, hogy most kicsit úgy érzem magam, mint takarítás után, vigyázok, hogy ne koszoljam össze az eredményt. Felmerült bennem, hogy soha többé nem adok el semmit, hogy ilyen szép maradjon az értékelésem biggrin.gif Annál is inkább, mert így talán nem érem el a 200 adásvételt, és nem kapok a 4 szép piros csillag helyett egy ronda szürkét biggrin.gif Ugyanis eleinte hetekig (sőt, talán hónapokig?) azt hittem, a piros csillag azt jelenti, hogy nagyon rendben van a felhasználó, a sárga azt, hogy oké, a szürke pedig, hogy kicsit gáz mosking.gif

Sajnos nagy fájdalmam a régi csillagrendszer megújítása. Az olyan nagyon szép volt, és szerettem is, wub.gif , de jött egy csúnya vaterás pasas, mert csakis férfi lehetett, és csinált egy trendi csillagrendszert. smiley_0488.gif
Ha egyszer megtehetném, hogy találkozzak vele, akkor teljes fizikai valómmal elé állnék, kihúznám magam, előreszegezném a mutatóujjamat és sűrűn bökdösve a mellkasát, kifejteném a véleményemet az uniformizálódásról. Asszem egy szót sem bírna szólni. biggrin.gif
Amúgy teljesen kreatív a csillagokról kialakított képed, sokkal jobb, mint a sablonos valóságos. good2.gif

Kedves Benz,
Felmerült bennem egy kérdés: jelen esetben a törlést alapvetően a terméklapra hivatkozva kértem/kaptam, noha az (számomra) már nem látható. Ezek szerint az ÜSZ „mindent lát”? Tehát az archivált terméklapokat ugyanúgy, mint a még mindenki számára láthatókat?
(Persze, ha más is biztosan tudja a választ, annak is örülni fogok smile.gif)

Archiválják a terméklapokat.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-18 16:42
Létrehozva: #9605

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-18 16:28) *
Álmodozás az élet megrontója, tehát én nem is álmodozom.
Viszont nekem nem is adtál a tortából hiába szorítottam. Most megyek és bekebelezek egy adag fagyit a sajátomból. beee.gif pepsi.gif

De adok!! Írtam, hogy jut mindenkinek, önkiszolgáló üzemmód van smile.gif Nem írtad meg, milyet kérsz...

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-18 16:28
Létrehozva: #9606

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hm, nem azt írtam, hogy támogatom vagy akár elfogadom ezt a viselkedésformát, csupán arra utaltam, hogy a saját reakcióm tükrében kezdem érteni a mechanizmusát. Ettől függetlenül hibásnak - bár korrigálhatónak – tartom. smile.gif
Őszintén remélem, hogy ennek alapvetően az lesz az oka, hogy ezentúl nem kapsz igazságtalan értékelést smile.gif (Álmodozni szabad, ugye?)

Álmodozás az élet megrontója, tehát én nem is álmodozom.
Viszont nekem nem is adtál a tortából hiába szorítottam. Most megyek és bekebelezek egy adag fagyit a sajátomból. beee.gif pepsi.gif

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-18 16:08
Létrehozva: #9607

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 14:59) *
Ne haragudj, ebben nem tudok egyetérteni.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-18 15:00) *
Részemről többet nem fordulok hozzájuk kéréssel...

Őszintén remélem, hogy ennek alapvetően az lesz az oka, hogy ezentúl nem kapsz igazságtalan értékelést smile.gif (Álmodozni szabad, ugye?)
Amit megbántam, első levelüknél értékeltem Őket

Én utólag értékeltem mind a három levelet, szerintem higgadtan és tényszerűen mosking.gif

A fogadalmakról annyit, hogy most kicsit úgy érzem magam, mint takarítás után, vigyázok, hogy ne koszoljam össze az eredményt. Felmerült bennem, hogy soha többé nem adok el semmit, hogy ilyen szép maradjon az értékelésem biggrin.gif Annál is inkább, mert így talán nem érem el a 200 adásvételt, és nem kapok a 4 szép piros csillag helyett egy ronda szürkét biggrin.gif Ugyanis eleinte hetekig (sőt, talán hónapokig?) azt hittem, a piros csillag azt jelenti, hogy nagyon rendben van a felhasználó, a sárga azt, hogy oké, a szürke pedig, hogy kicsit gáz mosking.gif
...
Szia svejku,
Ha már erre jársz, kérsz egy kis sör-tortát? Esetleg söralátét tortát (szabad asszociáció a keksz-torta nyomán smile.gif)
...
Kedves Benz,
Felmerült bennem egy kérdés: jelen esetben a törlést alapvetően a terméklapra hivatkozva kértem/kaptam, noha az (számomra) már nem látható. Ezek szerint az ÜSZ „mindent lát”? Tehát az archivált terméklapokat ugyanúgy, mint a még mindenki számára láthatókat?
(Persze, ha más is biztosan tudja a választ, annak is örülni fogok smile.gif)

A hozzászólást -pistineni- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-18 16:09

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-18 15:27
Létrehozva: #9608

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 15:21) *
Ez nem így van. Pontosan azért nem, mert régebben a semleges értékelés törlése egyáltalán nem volt gyakorlat, mert nem ront a statisztikán, igaz nem is javít. A másik meg az, hogy minden értékelés, ami nem pozitív, külön eset. Története van, saját oka, ezért (ha a bosszúnegáktól eltekintünk, mert az sablonreakció), akkor a nem igazságos értékelések mögött meghúzódó tartalom tényleg sok esetben nem bizonyítható. És bármennyire is rossz ezt kimondani, de tényleg sokszor nem egyértelmű. Sokszor persze az.
Amúgy nem hiszem, hogy előremutató hozzáállás a vevőket a másik oldalra állítani. Emberek vannak, ilyenek és olyanok. A közösség megosztására szerintem nincs szükség, legalábbis nem így. Természetes, ha a link alakok kikerülnek innen, de az, hogy vevő, vagy eladó, nem minősít semmit.
Valahogy a Habsburgok jutottak eszembe.

Szerintem nem állítottam sehova a vevőket, csak elgondolkoztam. Valóban nem bizonyított, hogy nem fizetett mikor Ő is elismeri. Mindegy részemről benyeltem és eddig se sokat zargattam az ÜSZ-t eztán még annyit sem. Teszem a magam dolgát, már ha akad. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 15:21
Létrehozva: #9609

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-18 15:11) *
....Tudod ebbe az az elgondolkoztató, ha a vevők rájönnek, hogy a jogtalan semlegest nem törlik, akkor elszabadul a pokol és lesznek itt további nem semmi hazugságok. dry.gif

Ez nem így van. Pontosan azért nem, mert régebben a semleges értékelés törlése egyáltalán nem volt gyakorlat, mert nem ront a statisztikán, igaz nem is javít. A másik meg az, hogy minden értékelés, ami nem pozitív, külön eset. Története van, saját oka, ezért (ha a bosszúnegáktól eltekintünk, mert az sablonreakció), akkor a nem igazságos értékelések mögött meghúzódó tartalom tényleg sok esetben nem bizonyítható. És bármennyire is rossz ezt kimondani, de tényleg sokszor nem egyértelmű. Sokszor persze az.
Amúgy nem hiszem, hogy előremutató hozzáállás a vevőket a másik oldalra állítani. Emberek vannak, ilyenek és olyanok. A közösség megosztására szerintem nincs szükség, legalábbis nem így. Természetes, ha a link alakok kikerülnek innen, de az, hogy vevő, vagy eladó, nem minősít semmit.
Valahogy a Habsburgok jutottak eszembe.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-18 15:11
Létrehozva: #9610

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 15:05) *
Különös, én jól megmondtam neki, hogy majd rosszul fogom értékelni, de már akkor tudtam, amikor írtam neki a levelet, hogy ezt a beszélgetést nem értékelem. smile.gif (Mármint az ÜSZ-sal a beszélgetést.) Ha nem muszáj és nem ötös, akkor nem szívesen... tudom, talán nem helyes, de lehet, hogy szült a kutyája, vagy melege volt, esetleg fázott....

Én megbántam az biztos, azt hittem a következő leveleknél is adja a lehetőséget. Egy tény a bizalmam már elveszett. Tudod ebbe az az elgondolkoztató, ha a vevők rájönnek, hogy a jogtalan semlegest nem törlik, akkor elszabadul a pokol és lesznek itt további nem semmi hazugságok. dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 15:05
Létrehozva: #9611

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

... Amit megbántam, első levelüknél értékeltem Őket csupa 5-re, na utána nem is adta az értékelés lehetőségét. ...

Különös, én jól megmondtam neki, hogy majd rosszul fogom értékelni, de már akkor tudtam, amikor írtam neki a levelet, hogy ezt a beszélgetést nem értékelem. smile.gif (Mármint az ÜSZ-sal a beszélgetést.) Ha nem muszáj és nem ötös, akkor nem szívesen... tudom, talán nem helyes, de lehet, hogy szült a kutyája, vagy melege volt, esetleg fázott....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-18 15:00
Létrehozva: #9612

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-18 13:24) *
Köszönöm, szép nagy, jut belőle nektek is smile.gif Gondolom fagyitorta, (mivel csak azt szeretem,) de ha valaki nem ért egyet, akkor feltétlenül vannak benne hagyományos tortaszeletek is biggrin.gif
Ígéretemhez híven megosztom a történetet:
Első körben sablonválaszt kaptam, ebben nincs is semmi meglepő. Viszont mivel a sablont sehogyan sem tudtam az adott ügyre vonatkoztatni, arra jutottam, nem igazán mélyedtek el a helyzetleírásomban (ami szintén nem okozott meglepetést így az első körben.) Írtam újra, kifejtve és indokolva a fentieket. Újabb válasz jött, és ez az a pont, ami nagyon tanulságos volt nekem, ugyanis kevés híján saját dugámba dőltem: ez is sablonos mondattal kezdődött, így elsőre a második mondatot el se olvastam (annyi a mentségem, hogy szokás szerint rohanásban voltam), gondoltam bla,bla, nem áll módunkban, sebaj, nem is reméltem komolyan, én legalább megtettem, amit tudtam... Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, pár perc múlva elolvastam mégegyszer, mondván, hátha találok valamit, ami megint nem érvényes a konkrét helyzetben. És ekkor csaknem hanyatt estem. A második mondat ui. arról szólt, hogy küldjem el a levelezés képernyőképét, megvizsgálják az ügyet, de ezt ne vegyem ígéretnek. Nem vettem annak, elküldtem az elküldendőt. És törölték!
Számomra a tanulság az, hogy ha én (először) felületesen olvastam el a kapott választ, annak ellenére, hogy nagyon is érdekelt a tartalma, akkor ennek fényében még kevésbé meglepő, hogy (néha, első körben legalábbis) az ÜSZ munkatársai is így tesznek, hiszen ahogy nekem volt (téves) elképzelésem az első mondat alapján arról, hogy mi lesz a másodikban, (pedig igazán nem sűrűn bonyolódok ilyes levelezésbe) akkor ez náluk is nyilván hasonlóképp működik, súlyosbítva azzal, hogy nem félévente egy ilyen emailt olvasnak. Úgyhogy én megfogadtam: a sablonválaszon nem csupán nem húzom fel magam eztán, hanem mélységes empátiával fogom szemlélni smile.gif

És köszönöm mindenkinek, aki biztatott, sőt, az egész ötletet köszönöm, magamtól soha nem jutott volna eszembe, hogy egy több, mint fél évvel ezelőtti értékelést megpróbáljak töröltetni thank_you.gif

Szia!
Szívből Gratulálok! nature.gif juggling.gif Nagyon ügyes voltál! Legalább neked sikerült. Részemről többet nem fordulok hozzájuk kéréssel, engem a harmadik levélbe határozottan helyretettek. Én beszéljem meg a vevővel. Mit beszéljek meg vele ha 1x nem jött, nem fizetett? Meg nem látnak bele, ott volt a teljes levelezés. Amit megbántam, első levelüknél értékeltem Őket csupa 5-re, na utána nem is adta az értékelés lehetőségét.
Na mindegy! A lényeg a sikered! smile.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-18 15:01

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 14:59
Létrehozva: #9613

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm, szép nagy, jut belőle nektek is smile.gif Gondolom fagyitorta, (mivel csak azt szeretem,) de ha valaki nem ért egyet, akkor feltétlenül vannak benne hagyományos tortaszeletek is biggrin.gif

Igen, ennek tükrében csakis fagyitorta, de ha már ilyen nagyvonalú voltál, akkor élek a lehetőséggel, legyen benne egy szelet keksz torta. Azt ugyanis nagyon szeretem, de idejét nem tudom, mikor ettem utoljára. smile.gif

Számomra a tanulság az, hogy ha én (először) felületesen olvastam el a kapott választ, annak ellenére, hogy nagyon is érdekelt a tartalma, akkor ennek fényében még kevésbé meglepő, hogy (néha, első körben legalábbis) az ÜSZ munkatársai is így tesznek, hiszen ahogy nekem volt (téves) elképzelésem az első mondat alapján arról, hogy mi lesz a másodikban, (pedig igazán nem sűrűn bonyolódok ilyes levelezésbe) akkor ez náluk is nyilván hasonlóképp működik, súlyosbítva azzal, hogy nem félévente egy ilyen emailt olvasnak.

Ne haragudj, ebben nem tudok egyetérteni. Ők ugyanis fizetést kapnak azért, hogy elolvassák a leveledet. Tehát, bár roppantmód megértő vagyok, ezt nem tartom járható útnak. Megértem mindig az egyes embert, az űzöttségét, a rossz napját, hogy melege van, vagy éppen fázik, szül a kutyája, ne adj' isten az anyósa, hogy a szomszéd néni vigyáz a lázas gyerekére. Szóval mindent, egyesével megértek. De magát a jelenséget, hogy esetleg előre unja a levelemet, mert ő tudja, hogy én mit fogok írni, azt nem tartom helyesnek.
Nagyon fontos érvem, mondtam már ezerszer Benznek régebben, hogy az az ember, aki hozzájuk fordul:
- bajban van.
- javasol, tehát a Vatera működésével kapcsolatban gondolkozik, időt, energiát áldoz a dologra.
Mindkettő eset olyan, ami miatt teljes figyelmet érdemel.
Szóval empátiám nekem is töretlen az egyes esetre leszűrve, de általánosságban nagyon komoly elvárásaim vannak.smile.gif

.....Úgyhogy én megfogadtam: a sablonválaszon nem csupán nem húzom fel magam eztán, hanem mélységes empátiával fogom szemlélni smile.gif

Ezt már én is megfogadtam, mert tudom, hogy sok esetben a sablonválasz megoldást nyújthat. Tényleg, ezt tartom is. Na de a harmadik (???), azt már nem szeretem. biggrin.gif Olyankor jön képbe a napi hangulatom. Hogy én űzött vagyok-e, rossz napom van-e, melegem van, vagy esetleg fázom, szül a kutyám, vagy az anyósom, és esetleg szép szőke hercegem lázasan fekszik anyámnál. És ettől függően tudom sportosan kezelni a kérdést. smile.gif

És köszönöm mindenkinek, aki biztatott, sőt, az egész ötletet köszönöm, magamtól soha nem jutott volna eszembe, hogy egy több, mint fél évvel ezelőtti értékelést megpróbáljak töröltetni thank_you.gif

Részemről igazán szívesen, és majd hasonló esetben én is biztosan szívesen hallom a szátokból, hogy "Hajrá, ne add fel!".

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-18 13:24
Létrehozva: #9614

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 12:17) *
Gratulálok, igazán örülök. party-smiley-023.gif (Tortát küldök, nem piát, az finomabb.smile.gif)

Ígéretemhez híven megosztom a történetet:
Első körben sablonválaszt kaptam, ebben nincs is semmi meglepő. Viszont mivel a sablont sehogyan sem tudtam az adott ügyre vonatkoztatni, arra jutottam, nem igazán mélyedtek el a helyzetleírásomban (ami szintén nem okozott meglepetést így az első körben.) Írtam újra, kifejtve és indokolva a fentieket. Újabb válasz jött, és ez az a pont, ami nagyon tanulságos volt nekem, ugyanis kevés híján saját dugámba dőltem: ez is sablonos mondattal kezdődött, így elsőre a második mondatot el se olvastam (annyi a mentségem, hogy szokás szerint rohanásban voltam), gondoltam bla,bla, nem áll módunkban, sebaj, nem is reméltem komolyan, én legalább megtettem, amit tudtam... Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, pár perc múlva elolvastam mégegyszer, mondván, hátha találok valamit, ami megint nem érvényes a konkrét helyzetben. És ekkor csaknem hanyatt estem. A második mondat ui. arról szólt, hogy küldjem el a levelezés képernyőképét, megvizsgálják az ügyet, de ezt ne vegyem ígéretnek. Nem vettem annak, elküldtem az elküldendőt. És törölték!
Számomra a tanulság az, hogy ha én (először) felületesen olvastam el a kapott választ, annak ellenére, hogy nagyon is érdekelt a tartalma, akkor ennek fényében még kevésbé meglepő, hogy (néha, első körben legalábbis) az ÜSZ munkatársai is így tesznek, hiszen ahogy nekem volt (téves) elképzelésem az első mondat alapján arról, hogy mi lesz a másodikban, (pedig igazán nem sűrűn bonyolódok ilyes levelezésbe) akkor ez náluk is nyilván hasonlóképp működik, súlyosbítva azzal, hogy nem félévente egy ilyen emailt olvasnak. Úgyhogy én megfogadtam: a sablonválaszon nem csupán nem húzom fel magam eztán, hanem mélységes empátiával fogom szemlélni smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 12:17
Létrehozva: #9615

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-18 12:08) *
Jöttem beszámolni a végkifejletről, és hitet adni minden kételkedőnek. Most csak ennyi:
152.gif
Később visszatérek kicsit részletesebben, mert vannak komoly tanulságok smile.gif
Minden erre járónak szép napot addig is smile.gif

Gratulálok, igazán örülök. party-smiley-023.gif (Tortát küldök, nem piát, az finomabb.smile.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-18 12:08
Létrehozva: #9616

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-16 17:04) *
... a győzelme esetén az ember újra hisz.smile.gif

Jöttem beszámolni a végkifejletről, és hitet adni minden kételkedőnek. Most csak ennyi:
152.gif
Később visszatérek kicsit részletesebben, mert vannak komoly tanulságok smile.gif
Minden erre járónak szép napot addig is smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 12:00
Létrehozva: #9617

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-18 11:53) *
Akkor biztosan igaz mosking.gif

Hát, ha mindketten ezt állítjuk, akkor csak az lehet. biggrin.gif 2002-es regről beszélt, de azzal a nevével nem mert írni. Annyira érdekes, hiszen Önnek csak két kattintás, esetleg kicsit több, de szerintem másfél perc alatt meg tudja keresni az eredeti profilt ez alapján. Két bajom van ezzel.
1. Feltételezi, hogy nem derül ki az azonosság.
2. Attól tart, ha panaszkodik, akkor a Vatera "visszaüt". Pedig szerintem a Vaterának arra nincs kapacitása, hogy számon tartsa azokat a negatív véleményezőket, akik elégedetlenek és az első adandó alkalommal lecsapjon. Matematikailag lehetetlen. Ha meg valaki mégis ettől tart, akkor miért nem úgy fogalmaz, hogy az megfelelő legyen?
Jaj, jaj.... mindig ugyanaz. Nem unja még?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-18 11:53
Létrehozva: #9618

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 11:50) *
good2.gif Én már tegnap is megmondtam. idea1.gif

Akkor biztosan igaz mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-18 11:50
Létrehozva: #9619

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(estragon @ 2012-07-18 09:26) *
....kedves vatera ....
IDÉZET(zejopy @ 2012-07-18 09:43) *

..... kedves Vatera ....
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-18 10:37) *

... kedves Vatera ....

biggrin.gif laugh.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-18 10:37) *
Igen, ez egy jó hely, .....

good2.gif Én már tegnap is megmondtam. idea1.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-17 17:40
Létrehozva: #9620

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-17 17:33) *
Továbbra sincs elfelejtve, de most nagyon el vagyunk havazva... amint lesz rá idő, kipróbálom smile.gif

Nekem ennyi elég, igazán köszönöm. _olel.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 479 480 481 482 483 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (16 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: svejku

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 22:45