IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1537 Oldal V  « < 480 481 482 483 484 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
nyubocs
hozzászólás 2012-10-22 21:00
Létrehozva: #9621

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-22 15:02) *
És észben tartasz? Mert szívesebben vennék tőled, ha már... smile.gif

Persze, hogy észben tartalak smile.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 19:46
Létrehozva: #9622

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-22 19:44) *
Vártam, mutatták a kollégák a levelét smile.gif
Saját?

Dehogy.biggrin.gif Akkoriban nekem még jogsim sem volt, és a Wartburgot még kevésbé tudom autónak nevezni, mint a Trabantot, vagy a Daciát.biggrin.gif
Szóval akkor inkább az örök gyaloglás. mosking.gif
Ön engedte meg, hogy ne kelljen kiszednem a rendszámot? Ha igen, köszönöm, biztosan nem sikerült volna szépen.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-22 19:46

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-22 19:44
Létrehozva: #9623

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(davidmaci92 @ 2012-10-22 14:35) *
Na kinek van ilyenje? mosking.gif

Vártam, mutatták a kollégák a levelét smile.gif
Saját?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 16:27
Létrehozva: #9624

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-22 16:01) *
Egyre jobban hüledezek ezen a felkészültségen. good2.gif Tényleg egy különálló légbefúvós benzinkályha volt a Zápor Jóskában, - másik ragadványnevén J.V. Sztálin utolsó bosszúja - elöl a csomagtartóban. Ha működött - ritkán - akkor nem lehetett megmaradni, olyan meleget csinált. Nekem ez volt a csajozós autóm. mosking.gif A lábnál lévő fém befúvó nyílás olyan meleg volt, hogy mostani nejem - akkor még menyasszonyom - harisnyáját kiégette, olvasztotta. Csak úgy sivalkodott szegény teremtés. Persze adtam neki puszit a bibire.
A Skoda és a Dacia tényleg hasonlított, hisz négy kereke meg ajtaja volt mindkettőnek. tongue.gif) A mostani Skoda egészen más világ, mint a régi farmotoros. Nagyon jó választás, bizonyos modellek már igencsak a felső középkategóriában vannak. Sosem érdekelt milyen autóm van, - most Skoda - vigyen el a-ból b-be, de ezzel nagyon elégedett vagyok.

De akkor tévedtem, mert azt hittem, olajradiátor.biggrin.gif
Nekem azért nem egészen mindegy. Ugye marad az álomautó a Smart (lila) és ha megnyerem a lottó ötöst, akkor veszek valami nagy dögös terepjárót, mert felköltözöm a hegyre, úttalan utakon fogok járni, és a kicsi lila Smartnak fogok bérelni egy garázst a városban. Szóval otthon beleülök a nagy négykerék meghajtású dögbe, ami olyan nagy lesz, hogy létrával kell belemászni, én leszek a turbóördög devil.gif aztán a garázsban átlényegülök úrinővé és még nyafogni is fogok, hogy ezt mindenki elhiggye nekem.mosking.gif Ja a ház? Két szintes lesz, nem túl nagy, bár lesz bejárónőm, égen földön nem lesz fűnyíró, fűrészelő szomszéd. A kertész meg a telek végén lakik, így a kertem is teljesen rendben lesz. De addig is, amíg mindez megvalósul, elmegyek és saját erőből befejezem a fürdőszoba takarítását. laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-22 16:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-22 16:01
Létrehozva: #9625

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-22 15:45) *
Állítólag a Zaporozsecben külön motorú olajradiátor volt.biggrin.gif
Amikor gyerek voltam, akkor a Skodát és a Daciát mindig összekevertem, mert hasonlítottak (ne mondd, hogy nem, igenis hogy nagyon hasonló volt a vonalvezetésük tongue.gif). Most van mindegyikből új, de én előítéletes vagyok (persze csak ebben), Skodát vennék, Daciát nem, pedig a barátnőméknek az van és teljesen rendben van.

Egyre jobban hüledezek ezen a felkészültségen. good2.gif Tényleg egy különálló légbefúvós benzinkályha volt a Zápor Jóskában, - másik ragadványnevén J.V. Sztálin utolsó bosszúja - elöl a csomagtartóban. Ha működött - ritkán - akkor nem lehetett megmaradni, olyan meleget csinált. Nekem ez volt a csajozós autóm. mosking.gif A lábnál lévő fém befúvó nyílás olyan meleg volt, hogy mostani nejem - akkor még menyasszonyom - harisnyáját kiégette, olvasztotta. Csak úgy sivalkodott szegény teremtés. Persze adtam neki puszit a bibire.
A Skoda és a Dacia tényleg hasonlított, hisz négy kereke meg ajtaja volt mindkettőnek. tongue.gif) A mostani Skoda egészen más világ, mint a régi farmotoros. Nagyon jó választás, bizonyos modellek már igencsak a felső középkategóriában vannak. Sosem érdekelt milyen autóm van, - most Skoda - vigyen el a-ból b-be, de ezzel nagyon elégedett vagyok.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 15:45
Létrehozva: #9626

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-22 15:38) *
Igen Zaporozsec. Életem első autója volt. Bűn rossz kocsi. A második Volga, az a szovjet nagy autó. 14-15 litert fogyasztott a városban. Csuda kényelmes volt. A harmadik meg tényleg a Polski. Azt szerettem, nagyon ment.
Nem véletlen van zártban, ilyen áron, csak egy napja. Annyira nem akarok megválni tőlük, csak gondoltam megmutatom. De persze van az a pénz, amiért korpás lehet az én fejem is. mosking.gif Amúgy nagyon ügyes vagy, hogy így felismerted ezeket az régi autókat. rolleyes.gif

Állítólag a Zaporozsecben külön motorú olajradiátor volt.biggrin.gif
Amikor gyerek voltam, akkor a Skodát és a Daciát mindig összekevertem, mert hasonlítottak (ne mondd, hogy nem, igenis hogy nagyon hasonló volt a vonalvezetésük tongue.gif). Most van mindegyikből új, de én előítéletes vagyok (persze csak ebben), Skodát vennék, Daciát nem, pedig a barátnőméknek az van és teljesen rendben van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-22 15:38
Létrehozva: #9627

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-22 15:28) *
Csak nem Zaporozsec az első? laugh.gif És ilyen drágán árulod? Én csak úgy 1 Ft-ról indítottam a poén kedvéért.biggrin.gif A második Volga, vagy Volvo? Ezeket mindig összekevertem, most meg már nem kell őket felismernem, mert ilyen régi cuccokkal nem nagyon járnak a népek. A harmadik meg Poski Fiat? Juj, hogy én milyen tájékozottnak tűnök ma délután. mosking.gif

Igen Zaporozsec. Életem első autója volt. Bűn rossz kocsi. A második Volga, az a szovjet nagy autó. 14-15 litert fogyasztott a városban. Csuda kényelmes volt. A harmadik meg tényleg a Polski. Azt szerettem, nagyon ment.
Nem véletlen van zártban, ilyen áron, csak egy napra. Annyira nem akarok megválni tőlük, csak gondoltam megmutatom. De persze van az a pénz, amiért korpás lehet az én fejem is. mosking.gif Amúgy nagyon ügyes vagy, hogy így felismerted ezeket az régi autókat. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-22 15:42

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 15:28
Létrehozva: #9628

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-22 15:24) *
Például nekem. mosking.gif Ezeket saját lábúlag követtem el. Sajnos egy 1977-es rekordomról nem maradt meg a kép.

Csak nem Zaporozsec az első? laugh.gif És ilyen drágán árulod? Én csak úgy 1 Ft-ról indítottam a poén kedvéért.biggrin.gif A második Volga, vagy Volvo? Ezeket mindig összekevertem, most meg már nem kell őket felismernem, mert ilyen régi cuccokkal nem nagyon járnak a népek. A harmadik meg Poski Fiat? Juj, hogy én milyen tájékozottnak tűnök ma délután. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-22 15:24
Létrehozva: #9629

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2012-10-22 14:35) *

Például nekem. mosking.gif Ezeket saját lábúlag követtem el. Sajnos egy 1977-es rekordomról nem maradt meg a kép.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 15:02
Létrehozva: #9630

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-22 14:48) *
Hali!

Majd valamikor november végére várható az érkezése. Mármint a magnak!

És észben tartasz? Mert szívesebben vennék tőled, ha már... smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-22 14:48
Létrehozva: #9631

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-22 09:25) *
Nyubocs! smile.gif Szia! Van ilyened?

Hali!

Majd valamikor november végére várható az érkezése. Mármint a magnak!

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2012-10-22 14:35
Létrehozva: #9632

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 09:25
Létrehozva: #9633

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nyubocs! smile.gif Szia! Van ilyened?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-22 08:18
Létrehozva: #9634

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-21 21:02) *
Az ajtó nem fenyőből van?

Kommersz ajtó, préselt lemez, vastag olajfestékkel. Nem azon jön át, mert a festék a szennyeződés alatt normális, hibátlan.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 23:17
Létrehozva: #9635

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-10-21 23:07) *
Csak az ajtóban lehet valami, hagyjátok szabadon pár hétig.
Esetleg: h ttp://jelenesek.freeweb.hu/akita.html

Jó volna tudni, mennyi idős az ajtó, mikor lett festve. Na de miért csak Big törölközője alatt? Szerintem az esetet úgy kell kezelni, mint egy aukciós problémát. Megnézni a festő előéletét, a festékgyár dolgozóinak névsorát, a pontos dátumot, amikor Big figyelmes lett erre és hasonlókat. biggrin.gif
Esetleg egy linket láthatnánk? mosking.gif
Amúgy kerestem én is a neten, de amire én gondoltam, arról nem találtam semmit, bár két könyvben is olvastam hasonlót, de mivel ez tőlem távol áll, el is felejtettem. Pedig racionális magyarázat volt a jelenségre.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-21 23:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-21 23:07
Létrehozva: #9636

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-21 20:00) *
Ehhez kapcsolódó X-Akta: ... Na, ez mi a nyavalya lehet?

Csak az ajtóban lehet valami, hagyjátok szabadon pár hétig.
Esetleg: h ttp://jelenesek.freeweb.hu/akita.html

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 21:33
Létrehozva: #9637

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-21 21:02) *

A gyanta világosabb. Szerintem. És nem is tud ilyen intenzíven átmenni a festéken, plusz a törölközőn is.smile.gif Ráadásul teljesen felismerhető az állaga és az évek során nem megolvad, hanem beszárad.

Különös ez a "garnitúra része" megnevezés. Számomra egyértelműnek tűnt, hogy valami készletnek egy darabja, vagy pár darabja, pl 6 db kistányér egy étkészletnek a része. Ahhoz kevés, hogy hiányos készletnek írjam, de a garnitúrának is kevés. Szerintem, ha ezt jelölöm be, akkor az semmiképpen nem azt jelenti, hogy a garnitúra többi része nálam van. Csak azt, hogy van, vagy volt valamikor, valahol. Most viszont egy vevőm kereste a többit.smile.gif Mondtam, hogy a másikat elvitte más. Csakhogy ő abból, hogy ez lett bejelölve, azt a következtetést vonta le, hogy nekem van még. Hát nincs. Viszont ezzel a megközelítéssel még sosem találkoztam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-21 21:02
Létrehozva: #9638

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ehhez kapcsolódó X-Akta: A fürdő ajtaján belül van a törülköző fogas. Egy idő óta a törölközőmön barnás színű foltok jelentek meg. (Tisztára olyan, mint annak a bizonyos végterméknek a színe, vagy alvadt véré). Én csak lestem egy ideig, hümmögtem magamban, kimostam gyorsan, (elég makacs dolog volt)... A párom egy ideig hallgatott (ő is látta, de nem szólt), de aztán kibökte: szerinte felületesen mosakodom khm, ott... meg felületesen használom a papírt... Én meg szabadkoztam, hogy dehogy is (mert tényleg), végül direkt nem használtam a törölközőt a teljes testemen, megoldottam másképp. De a foltok nem tágítottak, továbbra is megjelentek. Aztán jött a nagy felfedezés: Az ajtón, a törölközöm alatt egy kb. két tenyérnyi téglavörös - barnás foltot fedeztünk fel, pont a törölközőm alatt. A rossebb tudja hogy mi az, nagyon makacs szennyeződés, ciffel kellett lesúrolni. De újra megjelenik a rohadék. És csak az én törölközőm alatt. Tusfürdőt már cseréltem, nem vált be. Na, ez mi a nyavalya lehet?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 20:24
Létrehozva: #9639

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

....És csak az én törölközőm alatt. Tusfürdőt már cseréltem, nem vált be. Na, ez mi a nyavalya lehet?

Olvastam már ilyet. Hiszem is, nem is... nem fejteném ki, mert inkább nem hiszem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-21 20:00
Létrehozva: #9640

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-21 16:34) *
Ez a valami sötétlila cucc volt, mint az indigó, utólagosan nem sikerült megtalálnom, pedig erősen kerestem. Olyan volt a nyoma, mint valami festékpatronnak. Nem sok ruha ment tönkre, csak két törölköző, a halványlila pizsim, néhány tanga, és pár egyéb póló. Még nem vettem elő a gyereket, de úgyis hiába, mert körömszakadtáig tagadni fog, miközben ártatlan angyal módjára elkerekíti a gyönyörű kékséges szemeit.

Ehhez kapcsolódó X-Akta: A fürdő ajtaján belül van a törülköző fogas. Egy idő óta a törölközőmön barnás színű foltok jelentek meg. (Tisztára olyan, mint annak a bizonyos végterméknek a színe, vagy alvadt véré). Én csak lestem egy ideig, hümmögtem magamban, kimostam gyorsan, (elég makacs dolog volt)... A párom egy ideig hallgatott (ő is látta, de nem szólt), de aztán kibökte: szerinte felületesen mosakodom khm, ott... meg felületesen használom a papírt... Én meg szabadkoztam, hogy dehogy is (mert tényleg), végül direkt nem használtam a törölközőt a teljes testemen, megoldottam másképp. De a foltok nem tágítottak, továbbra is megjelentek. Aztán jött a nagy felfedezés: Az ajtón, a törölközöm alatt egy kb. két tenyérnyi téglavörös - barnás foltot fedeztünk fel, pont a törölközőm alatt. A rossebb tudja hogy mi az, nagyon makacs szennyeződés, ciffel kellett lesúrolni. De újra megjelenik a rohadék. És csak az én törölközőm alatt. Tusfürdőt már cseréltem, nem vált be. Na, ez mi a nyavalya lehet?

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post

1537 Oldal V  « < 480 481 482 483 484 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-21 10:12