IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1482 Oldal V  « < 482 483 484 485 486 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 23:00
Létrehozva: #9661

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 22:54) *
Én is így gondolom, sajnos semmit sad3.gif

Változik minden. Mindig változott. Ez most mintha gyorsulna. Aztán nekimegy a falnak és összeomlik? Lehet ennek más vége? És utána mi épül fel belőle?
Egyszerűen muszáj hozzá alkalmazkodni. Ezt itt a Vaterán tanultam meg. Öntől. Van egy csomó változás, ami nekem nem tetszik, de el kell fogadnom, mert bár bizonyos értékek feláldozásával jár, mégis érdekünk fűződik hozzá.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-14 23:01

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-14 22:54
Létrehozva: #9662

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-07-14 21:43) *
Csörömpöl a 6. érzékszervem!
Valahol, valami nem egészen kóser!

Legyen kedves normál (nem bold) módban írni a következő hozzászólásait. Köszönjük.

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-14 13:37) *
Néha elgondolkodom, mit lehetne ellene tenni, de nem lehet. ...

Én is így gondolom, sajnos semmit sad3.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 21:49
Létrehozva: #9663

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-07-14 21:43) *

Nekem csörömpöl már mindegyik. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
sakkmalacka
hozzászólás 2012-07-14 21:43
Létrehozva: #9664

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-01 22:03
Azonosító: 1 747 770

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 19:55
Létrehozva: #9665

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(elgringo22 @ 2012-07-14 19:27) *
://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jatek/konzol/playstation2_ps2/ps2_slim_1ft_nma_1615219148.html

Piszok nagy mázli, hogy idejött kérdezni. Mondjuk ez is milyen, hogy szegény elsőre belefutott egy "gyanús" eladóba.....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 18:53
Létrehozva: #9666

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-14 18:48) *
Mondjuk nem is feltételeztem, hogy ez a valóság juggling.gif onhishead.gif

Ez kedves tőled. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-14 18:48
Létrehozva: #9667

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-14 18:42) *
Ááá, csak elszabadult a fantáziám. biggrin.gif Néha megesik. Főleg így nyáridőben. Szerintem ebben a kellemes melegben (vagy a napkitörések hatására mosking.gif ) fokozódik az agyi tevékenységem.

Mondjuk nem is feltételeztem, hogy ez a valóság juggling.gif onhishead.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 18:42
Létrehozva: #9668

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-14 18:36) *
Na feltételezem, mióta pszichológushoz jársz azóta nem csak az elméd tisztul, hanem a zsebed is könnyebb lesz a szopogatott SZÁZ forintosoktól. Azért száz mert Te nem vagy igazgató és így nem szopogathatsz kétszázasokat. mosking.gif

Ááá, csak elszabadult a fantáziám. biggrin.gif Néha megesik. Főleg így nyáridőben. Szerintem ebben a kellemes melegben (vagy a napkitörések hatására mosking.gif ) fokozódik az agyi tevékenységem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-14 18:36
Létrehozva: #9669

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-14 18:25) *
Tudom, ez a napkitörések hatására van. Eleinte csak simán éhesek (nem csak a Vatera vezetése egyébként, hanem minden vezető beosztású ember).
Szóval a folyamathoz visszatérve. Nagy-nagy éhség lesz rajtuk úrrá. Mindenféle füstölt kolbászt, meg rántott húsokat esznek szalonnával és sült oldalassal. Ettől szomjasak lesznek, ezért nekiállnak inni, de ez sem csillapítja a kínzó éhség érzetet. Ezután jön a szexuális étvágy hatalmas mértékben való fokozódása, erről nem beszélek részletesen, elvégre volt nekem gyerekszobám. Aztán miután még mindig éhesek, rájönnek, hogy pénz kell. Múltkor is véletlenül betévedtem egy igazgatói értekezletre, hát basszus ott láttam egy csomó köztiszteletben álló igazgatót elegánsan felöltözve, és áhítatos csendben fém kétszázasokat szopogattak. Megdöbbentő volt, tudom szinte hihetetlen. Azóta is pszichológushoz járok naponta háromszor, mert nem bírtam feldolgozni az élményt.

Na feltételezem, mióta pszichológushoz jársz azóta nem csak az elméd tisztul, hanem a zsebed is könnyebb lesz a szopogatott SZÁZ forintosoktól. Azért száz mert Te nem vagy igazgató és így nem szopogathatsz kétszázasokat. mosking.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-14 22:53

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 18:25
Létrehozva: #9670

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(venge @ 2012-07-14 18:03) *
....a vezetőség nagyon pénzéhessé vált.....

Tudom, ez a napkitörések hatására van. Eleinte csak simán éhesek (nem csak a Vatera vezetése egyébként, hanem minden vezető beosztású ember).
Szóval a folyamathoz visszatérve. Nagy-nagy éhség lesz rajtuk úrrá. Mindenféle füstölt kolbászt, meg rántott húsokat esznek szalonnával és sült oldalassal. Ettől szomjasak lesznek, ezért nekiállnak inni, de ez sem csillapítja a kínzó éhség érzetet. Ezután jön a szexuális étvágy hatalmas mértékben való fokozódása, erről nem beszélek részletesen, elvégre volt nekem gyerekszobám. Aztán miután még mindig éhesek, rájönnek, hogy pénz kell. Múltkor is véletlenül betévedtem egy igazgatói értekezletre, hát basszus ott láttam egy csomó köztiszteletben álló igazgatót elegánsan felöltözve, és áhítatos csendben fém kétszázasokat szopogattak. Megdöbbentő volt, tudom szinte hihetetlen. Azóta is pszichológushoz járok naponta háromszor, mert nem bírtam feldolgozni az élményt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 13:37
Létrehozva: #9671

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 13:14) *
Az sajnos dry.gif

Néha elgondolkodom, mit lehetne ellene tenni, de nem lehet. Nagyon sok dolog van, ami nincs az ember befolyása alatt.
Csak azt lehet csinálni, hogy próbálkozni kell a saját szűk környezetben. Mármint, hogy a hozzánk közelálló gyerekek ne ilyenek legyenek. Gondolom, nekem több gyerek van a környezetemben, éppen ezért azt is látom, hogy nagyon megvannak náluk is a jellemző tulajdonságok, irányvonalak és semmiképpen sem lehet ezeket jelentősen megváltoztatni, erőszakkal pedig egyáltalán nem lehet hozzájuk nyúlni. Annyira a példa és a hozzájuk való viszonyulás a legerősebb eszköz, hogy az félelmetes.
Ha én tolerálom az ő dolgaikat, akkor ők is tolerálják az enyémeket. Eljön, nem gyakorolt, mert 3 tárgyból készült TéZé-re. Fogjuk, átfújjuk a feladott anyagot, nem szúrom le, miért tenném, elég baja van anélkül is. Aztán, amikor valamit akarok neki mondani, nem feltétlenül szakmai dolgot, akkor ő is meghallgat, elgondolkozik a dolgon, hiszen én is értőn meghallgattam őt, amikor úgy volt. És ezek azok a pillanatok, amikor lehet pici dolgokat elültetni. Ha szerencsésen alakulnak a dolgok, akkor máshonnan is kap olyan infókat, amik ezt megerősítik. Akkor nem ilyen lesz a viselkedése. De néha sírva tudnék fakadni egy-egy gyerek alakulásán. Amikor azt látom, hogy az a rengeteg együtt töltött idő nem hagyott nyomot. De azért ez ritka.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-14 13:14
Létrehozva: #9672

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-14 13:01) *
Ez sablon viselkedési forma. smile.gif

Az sajnos dry.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 13:01
Létrehozva: #9673

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 12:55) *
Kedves zejopy!

Őszintén szólva nem tudtam erről a korlátozásról. Az apródot csak "hátulról", moderációs szempontból ismerem valamennyire. Gondolom, hogy lehet valami értelme, de én is csak tippelni tudnék. Szerintem írjon az ottani Ügyfélszolgálatra és bizonyára adnak majd valami magyarázatot a kollégák.

Lehet, hogy megteszem. Most töltök fel könyveket, aztán majd ha lesz lelkierőm.smile.gif Köszönöm.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 12:55) *
Az apródon nyugodtan be is linkelheti a Vaterás termékeit, csak fordítva tilos.

Tényleg, ezt el is felejtettem, pedig egyszer már jól kitaláltam. Most majd utólag egyesével. (Jaj, de lökött vagyok...) Köszönöm, hogy szólt.smile.gif

Azt szeretném mondani, hogy szerintem abban a postban, amit törölt, most a technikaiból, szerintem teljesen igazam volt egyébként. Tudom, hogy az elsőt törölte, és azzal együtt az enyémet is. De totál az volt, amit írtam. smile.gif Ez sablon viselkedési forma. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-14 12:55
Létrehozva: #9674

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-14 11:42) *
...
Egyszerre csak 10 cuccot enged újralistázni az oldal. Pár óra múlva engedi a többit is. Nem érzem logikusnak, ha enged egyszerre több hirdetést feladni első alkalommal, akkor az újrázásnál mi értelme van a tilalomnak.

Kedves zejopy!

Őszintén szólva nem tudtam erről a korlátozásról. Az apródot csak "hátulról", moderációs szempontból ismerem valamennyire. Gondolom, hogy lehet valami értelme, de én is csak tippelni tudnék. Szerintem írjon az ottani Ügyfélszolgálatra és bizonyára adnak majd valami magyarázatot a kollégák.
A másik, hogy az egyik hirdetésem címében ott volt, hogy "Vaterás hirdetés", vagy valami hasonló, amit szerintem nem én írtam oda. Módosítottam a címet, nem tudom, hogy ezzel elkövettem-e valami szabálytalanságot, vagy sem.

Az apródon nyugodtan be is linkelheti a Vaterás termékeit, csak fordítva tilos.
Na de a lényeg. ...

Pontosan ez a lényeg good2.gif
A piactereken megtettük az egyszerűsítés érdekében, amit tudtunk. Akinek ez is bonyolult, annak ott van az apród és a grando.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 11:42
Létrehozva: #9675

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Főztem és gondolkodtam. Először a meggyilkolt lány körül forogtak a gondolataim, de aztán békésebb vizekre hajóztam, mert nem akartam kiborulni.
Ne haragudjon, hogy ezzel zaklatom, talán szabad, mert az Apród is Önökhöz tartozik, én pedig szívesebben fordulok Önhöz a kérdéseimmel, mint bárki máshoz, mert jó válaszokat ad.
Egyszerre csak 10 cuccot enged újralistázni az oldal. Pár óra múlva engedi a többit is. Nem érzem logikusnak, ha enged egyszerre több hirdetést feladni első alkalommal, akkor az újrázásnál mi értelme van a tilalomnak. Innen én úgy látom, hogy csak egy felesleges időveszteséget okoz, mert fejben kell tartani, később vissza kell térni, tehát bonyolítja a dolgot, pedig nem az a cél.
A másik, hogy az egyik hirdetésem címében ott volt, hogy "Vaterás hirdetés", vagy valami hasonló, amit szerintem nem én írtam oda. Módosítottam a címet, nem tudom, hogy ezzel elkövettem-e valami szabálytalanságot, vagy sem. Nincs vele gondom, ha látszik, hogy én elsősorban vaterás vagyok, sőt... de szerintem keresési szempontból nézve ez nem biztos, hogy hasznos.
A harmadik, hogy most van egy eladásom ott, és egy érdeklődőm, aki ma ad végleges választ. Telefonon hívtak és első dolgom az volt, hogy megpróbáltam őket átirányítani a Vaterára, mert hiába a jutalék, nekem egyszerűbb, ha itt megy el az áru, mert egyben kezelhetem a többivel, nem kell külön figyelmet fordítani, másik levelező stb.... szóval nekem van egy kialakult módszerem, ahogy árulok és intézem az eladásokat, ez Vatera felületen zajlik, ez nekem jó, kényelmes, megéri azt a pénzt, amit ezért fizetek.

Na de a lényeg. Mondták mindketten, akik amúgy teljesen normális emberek, mert egy telefonbeszélgetésből azért kiderül, ha valaki nagyon tájékozatlan, vagy buta, vagy ilyesmi. Szóval ők teljesen normális emberek. Azt mondta mindkettő, hogy ők a Vaterát próbálták, de nem megy, nagyon bonyolult. Nem értik, nem igazodnak el. Ezen elgondolkodtam. Régen az emberek, ha venni akartak valamit, megnézték az újság apróhirdetését, vagy vettek egy ilyen témájú újságot. Telefonáltak, elintézték. Ez a réteg az internet elterjedésével nyilván hasonló szokásokat akart kialakítani, mint amit addig élt. A licitálás az egy más világ. Ha visszaemlékszünk a régebbi filmekben, az árverések mindig olyan távoli dolognak tűntek, és az átlagembernek elérhetetlen világ volt. Így kialakult egy gondolkodásmód ezzel kapcsolatban és a dolog bekerült az emberek agyában egy fiókba, aminek a címkéje "ez nem az én világom". Ugyanitt foglal helyet a Porcshe, a 180 cm magas 120 cm mellbőségű szőke feleség és a 12 szobás nyaraló a Fekete-tenger mellett. Egy réteg felülemelkedett ezen, mert jól reklámozzák a Vaterát, vagy mert nincsenek ilyen jellegű vásárlási szokásai. Van aki viszont úgy maradt. Ők soha nem fognak vaterázni, vagy ha igen, akkor sem érzik jól magukat a rendszerben, mert mindig idegen marad számukra, hiszen más gondolatmenetben mozognak otthonosan. Azt hiszem, ugyanez lehet érvényes a Grandóra is, vagyis pontosabban ugyanez a mechanizmus. Ezt azért írtam le, mert most jöttem rá igazán, hogy ennek a két oldalnak a "vaterásítása" mennyire jó ötlet volt. Eddig is értettem, és el is hittem, de most meg is tapasztaltam, és mint tudjuk, az igazi tudás a tapasztalás. Azért írtam le ezt, mert nagyon sok negatív kritika éri a Vaterát, elsősorban a Grandó miatt és talán, aki kompromisszumkereső, megérti, vagy legalábbis elhiszi, hogy tényleg van ennek létjogosultsága.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-14 11:44

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 09:02
Létrehozva: #9676

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 08:35) *
Nem, dehogy. Az szabadon lobog a szélben mosking.gif

laugh.gif Kösse copfba. biggrin.gif Vaterás masnival.
Vagy csukja be az egyik ablakot és megszűnik a huzat. mosking.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 08:35) *
Néha kiengedhetnék a pitbullokat laugh1.gif

Nincs nekik. sad.gif Csak három macskájuk, és két tengerimalacuk. Az egyik macska tök agresszív, ha valaki megsimogatja, akkor megharapja a kezét. Talán azt lehetne kiengedni. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-14 08:35
Létrehozva: #9677

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 21:58) *
És ilyenkor a haját is beköti egy olyan turbánszerű bigyóval? biggrin.gif

Nem, dehogy. Az szabadon lobog a szélben mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 21:58) *
... És tehetetlenek.

Néha kiengedhetnék a pitbullokat laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-13 21:58
Létrehozva: #9678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-13 21:28) *
Nagyon kedves, de akkor az anyukája joggal kergethetne bennünket sodrófával és az nem lenne jó smile.gif

Ááá, nem mondanám meg, hogy Önnek loptam, csak úgy simán ellopnám, és akkor csak engem kergetne. biggrin.gif Óóó, milyen áldozatkész is vagyok. laugh.gif

Az kemény időszak volt, de szerencsére túl vagyok rajta smile.gif

Elhiszem, és örülök, hogy most nem.smile.gif

Természetesen Vatera mintás tongue.gif

Tudja, ez a látvány... szóval ezt azért nagyon megnézném. De szerintem jól mutatna pipacsmintás tűzpirosban is. laugh.gif
És ilyenkor a haját is beköti egy olyan turbánszerű bigyóval? biggrin.gif

Elmesélem.smile.gif Elmentem ma a barátnőmhöz. Beszélgettünk a kertjükben, egyszercsak nem hittem a fülemnek... komoly csobogás.... erre kicsit később ment valaki, hallom ám, nagyot odaköpött. blink.gif Néztem, mint a ... valami, ami nagyon néz ....Ez náluk így zajlik. Közel van a kocsma és út közben a kultúrlények kibocsátják önmagukból azon felesleges dolgokat, amik tulajdonképpen azzá tették őket, amik. Ez hol orálisan távozik, hol a szabályos úton, a bokor mellé állva. A huszonegyedik században. Szóval jobb, ha nem szólok én egy szót sem a furcsa szokásokkal rendelkező szomszédomra egy szót se, mert még mindig jobb, mint ilyesminek lenni kitéve. És tehetetlenek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-13 21:28
Létrehozva: #9679

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 21:06) *
...Akarja, hogy ellopjam Önnek? Csak egy szavába kerül. rolleyes.gif

Nagyon kedves, de akkor az anyukája joggal kergethetne bennünket sodrófával és az nem lenne jó smile.gif
Ugye a derékfájás nem a valóság? Emlékszem, volt egyszer már, amikor fájt, és azt mondta, hogy sokáig (több hétig). Annyira régen volt, hogy még Leóval együtt voltak, legalább két éve.

Az kemény időszak volt, de szerencsére túl vagyok rajta smile.gif
JA, és kérem, az otthonkája színéről és mintázatáról meséljen kicsit. biggrin.gif

Természetesen Vatera mintás tongue.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-13 21:06
Létrehozva: #9680

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-13 21:02) *
Kedves zejopy!

Igazán nincs mit, csak teszem a dolgomat.
Reggelente felöltöm az otthonkámat, fogom a partvist és a kislapátot, majd fájó derékkal (ámde töretlen lelkesedéssel) kitakarítok smile.gif

Kedves Benz! biggrin.gif

Látom, Önnek is elszabadult a fantáziája. Jó is az. biggrin.gif Láttam valamelyik bevásárlásom során olyan kislapátot, aminek hosszú nyele van. Nemiiiiis!!! Az anyukámnál láttam. biggrin.gif Akarja, hogy ellopjam Önnek? Csak egy szavába kerül. rolleyes.gif
Ugye a derékfájás nem a valóság? Emlékszem, volt egyszer már, amikor fájt, és azt mondta, hogy sokáig (több hétig). Annyira régen volt, hogy még Leóval együtt voltak, legalább két éve.
JA, és kérem, az otthonkája színéről és mintázatáról meséljen kicsit. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-13 21:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1482 Oldal V  « < 482 483 484 485 486 > » 
Reply to this topicStart new topic
11 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (11 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-16 06:19