IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1482 Oldal V  « < 483 484 485 486 487 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 11:42
Létrehozva: #9681

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Kedves Benz! smile.gif

Főztem és gondolkodtam. Először a meggyilkolt lány körül forogtak a gondolataim, de aztán békésebb vizekre hajóztam, mert nem akartam kiborulni.
Ne haragudjon, hogy ezzel zaklatom, talán szabad, mert az Apród is Önökhöz tartozik, én pedig szívesebben fordulok Önhöz a kérdéseimmel, mint bárki máshoz, mert jó válaszokat ad.
Egyszerre csak 10 cuccot enged újralistázni az oldal. Pár óra múlva engedi a többit is. Nem érzem logikusnak, ha enged egyszerre több hirdetést feladni első alkalommal, akkor az újrázásnál mi értelme van a tilalomnak. Innen én úgy látom, hogy csak egy felesleges időveszteséget okoz, mert fejben kell tartani, később vissza kell térni, tehát bonyolítja a dolgot, pedig nem az a cél.
A másik, hogy az egyik hirdetésem címében ott volt, hogy "Vaterás hirdetés", vagy valami hasonló, amit szerintem nem én írtam oda. Módosítottam a címet, nem tudom, hogy ezzel elkövettem-e valami szabálytalanságot, vagy sem. Nincs vele gondom, ha látszik, hogy én elsősorban vaterás vagyok, sőt... de szerintem keresési szempontból nézve ez nem biztos, hogy hasznos.
A harmadik, hogy most van egy eladásom ott, és egy érdeklődőm, aki ma ad végleges választ. Telefonon hívtak és első dolgom az volt, hogy megpróbáltam őket átirányítani a Vaterára, mert hiába a jutalék, nekem egyszerűbb, ha itt megy el az áru, mert egyben kezelhetem a többivel, nem kell külön figyelmet fordítani, másik levelező stb.... szóval nekem van egy kialakult módszerem, ahogy árulok és intézem az eladásokat, ez Vatera felületen zajlik, ez nekem jó, kényelmes, megéri azt a pénzt, amit ezért fizetek.

Na de a lényeg. Mondták mindketten, akik amúgy teljesen normális emberek, mert egy telefonbeszélgetésből azért kiderül, ha valaki nagyon tájékozatlan, vagy buta, vagy ilyesmi. Szóval ők teljesen normális emberek. Azt mondta mindkettő, hogy ők a Vaterát próbálták, de nem megy, nagyon bonyolult. Nem értik, nem igazodnak el. Ezen elgondolkodtam. Régen az emberek, ha venni akartak valamit, megnézték az újság apróhirdetését, vagy vettek egy ilyen témájú újságot. Telefonáltak, elintézték. Ez a réteg az internet elterjedésével nyilván hasonló szokásokat akart kialakítani, mint amit addig élt. A licitálás az egy más világ. Ha visszaemlékszünk a régebbi filmekben, az árverések mindig olyan távoli dolognak tűntek, és az átlagembernek elérhetetlen világ volt. Így kialakult egy gondolkodásmód ezzel kapcsolatban és a dolog bekerült az emberek agyában egy fiókba, aminek a címkéje "ez nem az én világom". Ugyanitt foglal helyet a Porcshe, a 180 cm magas 120 cm mellbőségű szőke feleség és a 12 szobás nyaraló a Fekete-tenger mellett. Egy réteg felülemelkedett ezen, mert jól reklámozzák a Vaterát, vagy mert nincsenek ilyen jellegű vásárlási szokásai. Van aki viszont úgy maradt. Ők soha nem fognak vaterázni, vagy ha igen, akkor sem érzik jól magukat a rendszerben, mert mindig idegen marad számukra, hiszen más gondolatmenetben mozognak otthonosan. Azt hiszem, ugyanez lehet érvényes a Grandóra is, vagyis pontosabban ugyanez a mechanizmus. Ezt azért írtam le, mert most jöttem rá igazán, hogy ennek a két oldalnak a "vaterásítása" mennyire jó ötlet volt. Eddig is értettem, és el is hittem, de most meg is tapasztaltam, és mint tudjuk, az igazi tudás a tapasztalás. Azért írtam le ezt, mert nagyon sok negatív kritika éri a Vaterát, elsősorban a Grandó miatt és talán, aki kompromisszumkereső, megérti, vagy legalábbis elhiszi, hogy tényleg van ennek létjogosultsága.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-14 11:44

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-14 09:02
Létrehozva: #9682

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 08:35) *
Nem, dehogy. Az szabadon lobog a szélben mosking.gif

laugh.gif Kösse copfba. biggrin.gif Vaterás masnival.
Vagy csukja be az egyik ablakot és megszűnik a huzat. mosking.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-14 08:35) *
Néha kiengedhetnék a pitbullokat laugh1.gif

Nincs nekik. sad.gif Csak három macskájuk, és két tengerimalacuk. Az egyik macska tök agresszív, ha valaki megsimogatja, akkor megharapja a kezét. Talán azt lehetne kiengedni. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-14 08:35
Létrehozva: #9683

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 21:58) *
És ilyenkor a haját is beköti egy olyan turbánszerű bigyóval? biggrin.gif

Nem, dehogy. Az szabadon lobog a szélben mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 21:58) *
... És tehetetlenek.

Néha kiengedhetnék a pitbullokat laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-13 21:58
Létrehozva: #9684

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-13 21:28) *
Nagyon kedves, de akkor az anyukája joggal kergethetne bennünket sodrófával és az nem lenne jó smile.gif

Ááá, nem mondanám meg, hogy Önnek loptam, csak úgy simán ellopnám, és akkor csak engem kergetne. biggrin.gif Óóó, milyen áldozatkész is vagyok. laugh.gif

Az kemény időszak volt, de szerencsére túl vagyok rajta smile.gif

Elhiszem, és örülök, hogy most nem.smile.gif

Természetesen Vatera mintás tongue.gif

Tudja, ez a látvány... szóval ezt azért nagyon megnézném. De szerintem jól mutatna pipacsmintás tűzpirosban is. laugh.gif
És ilyenkor a haját is beköti egy olyan turbánszerű bigyóval? biggrin.gif

Elmesélem.smile.gif Elmentem ma a barátnőmhöz. Beszélgettünk a kertjükben, egyszercsak nem hittem a fülemnek... komoly csobogás.... erre kicsit később ment valaki, hallom ám, nagyot odaköpött. blink.gif Néztem, mint a ... valami, ami nagyon néz ....Ez náluk így zajlik. Közel van a kocsma és út közben a kultúrlények kibocsátják önmagukból azon felesleges dolgokat, amik tulajdonképpen azzá tették őket, amik. Ez hol orálisan távozik, hol a szabályos úton, a bokor mellé állva. A huszonegyedik században. Szóval jobb, ha nem szólok én egy szót sem a furcsa szokásokkal rendelkező szomszédomra egy szót se, mert még mindig jobb, mint ilyesminek lenni kitéve. És tehetetlenek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-13 21:28
Létrehozva: #9685

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 21:06) *
...Akarja, hogy ellopjam Önnek? Csak egy szavába kerül. rolleyes.gif

Nagyon kedves, de akkor az anyukája joggal kergethetne bennünket sodrófával és az nem lenne jó smile.gif
Ugye a derékfájás nem a valóság? Emlékszem, volt egyszer már, amikor fájt, és azt mondta, hogy sokáig (több hétig). Annyira régen volt, hogy még Leóval együtt voltak, legalább két éve.

Az kemény időszak volt, de szerencsére túl vagyok rajta smile.gif
JA, és kérem, az otthonkája színéről és mintázatáról meséljen kicsit. biggrin.gif

Természetesen Vatera mintás tongue.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-13 21:06
Létrehozva: #9686

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-13 21:02) *
Kedves zejopy!

Igazán nincs mit, csak teszem a dolgomat.
Reggelente felöltöm az otthonkámat, fogom a partvist és a kislapátot, majd fájó derékkal (ámde töretlen lelkesedéssel) kitakarítok smile.gif

Kedves Benz! biggrin.gif

Látom, Önnek is elszabadult a fantáziája. Jó is az. biggrin.gif Láttam valamelyik bevásárlásom során olyan kislapátot, aminek hosszú nyele van. Nemiiiiis!!! Az anyukámnál láttam. biggrin.gif Akarja, hogy ellopjam Önnek? Csak egy szavába kerül. rolleyes.gif
Ugye a derékfájás nem a valóság? Emlékszem, volt egyszer már, amikor fájt, és azt mondta, hogy sokáig (több hétig). Annyira régen volt, hogy még Leóval együtt voltak, legalább két éve.
JA, és kérem, az otthonkája színéről és mintázatáról meséljen kicsit. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-13 21:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-13 21:02
Létrehozva: #9687

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-13 19:46) *
Kedves Benz! smile.gif

Nagyon köszönöm, hogy ma valamikor radírozott. smile.gif Éppen kérni akartam, de előtte megnéztem, mert tudom, hogy mennyire gondos. thank_you.gif
Tényleg nagyon kedves, bár láttam, hogy az előzőt is .... szóval kicsit olyan volt most, mintha elmentem volna valahonnan, rendetlenséget hagytam volna magam után, Ön pedig eltüntette azt. Szóval igazán.... és kérés nélkül, ez külön.... rolleyes.gif

Kedves zejopy!

Igazán nincs mit, csak teszem a dolgomat.
Reggelente felöltöm az otthonkámat, fogom a partvist és a kislapátot, majd fájó derékkal (ámde töretlen lelkesedéssel) kitakarítok smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-13 19:46
Létrehozva: #9688

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Nagyon köszönöm, hogy ma valamikor radírozott. smile.gif Éppen kérni akartam, de előtte megnéztem, mert tudom, hogy mennyire gondos. thank_you.gif
Tényleg nagyon kedves, bár láttam, hogy az előzőt is .... szóval kicsit olyan volt most, mintha elmentem volna valahonnan, rendetlenséget hagytam volna magam után, Ön pedig eltüntette azt. Szóval igazán.... és kérés nélkül, ez külön.... rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 23:35
Létrehozva: #9689

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-12 23:22) *
(Feloldozom magam, mivel a „ma már” úgyis nemsokára letelik.)
Nem hittem azt, hogy még nem jelezték előttem, csak azon buktam ki, hogy megint ennyire vaksi voltam. Ez már orvosi eset. (Új lapon megnyitottam a linket, elkezdtem olvasni, közben jött egy telefon, aztán olvastam tovább, észrevételeztem a hibát, válaszoltam 2 emailre, jöttem-mentem, reagáltam, majd visszamentem olvasni, és durr belevertem a fejem az idézett hsz-ba biggrin.gif)

Nem rád gondoltam. Svejku hangjából hallottam ki némi szemrehányást és általában is szoktam érezni, ha valami nem oldódik meg rögtön, akkor hajlamosak az emberek azt hinni, hogy el van felejtve. Azt levettem, hogy ezzel te most találkoztál először.smile.gif
Én meg már aludni készültem, csak benéztem még egyszer. A holnapi nap kész őrültekháza lesz, ráadásul hajnalban kell kelnem. Kb. két napi tennivalót zsúfoltam bele. biggrin.gif És este még feltölteni is szeretnék. Nem biztos, hogy össze tudom hozni.
Nem baj, legalább Benznek lesz egy laza napja. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-12 23:22
Létrehozva: #9690

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 22:41) *
Mindig azt hiszitek, hogy a ti hibajelzésetek az első. smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-07-12 22:32) *
Nincs ezzel semmi gond, épp ideje volt, hogy Valaki észrevegye, hogy ez a téves szöveg még mindig ott van! thank_you.gif

(Feloldozom magam, mivel a „ma már” úgyis nemsokára letelik.)
Nem hittem azt, hogy még nem jelezték előttem, csak azon buktam ki, hogy megint ennyire vaksi voltam. Ez már orvosi eset. (Új lapon megnyitottam a linket, elkezdtem olvasni, közben jött egy telefon, aztán olvastam tovább, észrevételeztem a hibát, válaszoltam 2 emailre, jöttem-mentem, reagáltam, majd visszamentem olvasni, és durr belevertem a fejem az idézett hsz-ba biggrin.gif)

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 22:58
Létrehozva: #9691

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-12 22:56) *
Nem szeretném átvenni itt a fórumon az ügyfélszolgálat és a sales hatásköreit smile.gif

Jól van, csak vicc volt amúgyis. biggrin.gif Éppen elég dolga van velünk is. smile.gif thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-12 22:56
Létrehozva: #9692

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 18:03) *
Na pont ilyen tartalmú levelet szeretnék kapni, annyi különbséggel, hogy:
Mivel az ügyben VateraBenz nevű munkatársunk szavát tartjuk döntő értékűnek, így biztos választ csak ő adhat, ezért a kérdését közvetlenül felteheti feléjük (a már megszokott moderátori többes tongue.gif ) is a Vatera fórumon keresztül.

Nem szeretném átvenni itt a fórumon az ügyfélszolgálat és a sales hatásköreit smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 22:08
Létrehozva: #9693

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(WellnessUtazas @ 2012-07-12 21:53) *
Látom sikerült kiragadni a lényeget zejopy.................

......VateraBenz moderátor már kinyilvánította állspontjukat, miszerint "Kizártnak tartom, hogy az Ügyfélszolgálat ezzel a kérdéssel a Vatera fórumára irányította volna".
.....

49467ed2a966123.gif 49467ed2a966123.gif 49467ed2a966123.gif 49467ed2a966123.gif 49467ed2a966123.gif
Húúú, de nem jön ez a rosszindulatúskodó stílus be nekem. És ilyen lappangós, sunnyogó módon..... agresszív lettem sajnos.... Kimegyek, elszívok egy cigit. Nem lát a pályán, de még ..... cussing.gif cussing.gif
És még burkoltan fenyegeti Benzet. laugh.gif Beszarok, de tényleg..... 0022.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-12 22:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-12 21:26
Létrehozva: #9694

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 15:34) *
biggrin.gif Ha valami nem a helyén van, akkor képes vagyok nem meglátni. biggrin.gif Pl az íróasztal másik oldalán. laugh.gif Ha pánikban keresek, akkor ez a hatás fokozódik. Képes vagyok egy kék betűkkel írt felsorolásban egy lilát nem meglátni, mert izgulok. Folyamatosan megyek végig a kékeken és a lilát átugrom.....

Hm, hát csak ott sántít a hasonlat, hogy az én esetemben minden a helyén volt - leszámítva a saját agysejtjeimet biggrin.gif
(Az én szemem azt hajlamos átugrani, ami nagyobb betűvel van írva. Ez sem túl előnyös, múlt héten emiatt hiúsult meg pl a gyerekemmel tervezett félnapos programunk - bár, mint utóbb kiderült, talán jobb is így. Helyette ültünk a parton és beszélgettünk. Azt mondta, hogy ez így nagyon jó volt. És nekem nagyon jó volt, hogy ezt mondta smile.gif )
Ui. Arra jöttem rá, hogy miután oly nehezen tudtam azt a törlési kérelmet elküldeni, már attól sikerélményem van, hogy végül összehoztam, így tényleg nem fogok összezuhanni, ha elküldenek. Ráadásul pont a lényeg maradt ki belőle, mivel eredetileg a válaszra válaszolva írtam, úgy egyértelmű lett volna, viszont így, hogy ue. irományt elküldtem a KF-nek, némely részletek (előzmények) kimaradtak biggrin.gif
Szóval ma rendkívül hasznos és mélyértelmű cselekedeteim vannak/voltak/(lesznek?)

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 18:03
Létrehozva: #9695

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mmmm... és a 12:20-as postomra nem is reagált. biggrin.gif Ejnye, pedig olyan jót vigyorogtam, miközben írtam.smile.gif
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-12 17:44) *
Dede, pár napja is kénytelen voltam smile.gif

Hát hol voltam én akkor? És mit csináltam? Nem emlékszem.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-12 17:44) *
kuss.gif rolleyes.gif

Na most vajon arra biztat-e, hogy építsem meg a házi oltárt, vagy azt fejezi ki, hogy csúcsteljesítménye eddig is nyilvánvaló volt? És hol marad a fokhagymát dugdosó pirulós szmájli? biggrin.gif Nem győzök hogyan udvarolni, csak hogy használja. (Na azért amiket mondtam, azok állnak ám mind. rolleyes.gif )

IDÉZET(WellnessUtazas @ 2012-07-12 17:57) *
Mivel az ügyben moderátor munkatársaink szavát tartjuk döntő értékűnek, így biztos választ csak ők adhatnak, ezért a kérdését közvetlenül felteheti feléjük is a TeszVesz fórumon keresztül.

Na pont ilyen tartalmú levelet szeretnék kapni, annyi különbséggel, hogy:
Mivel az ügyben VateraBenz nevű munkatársunk szavát tartjuk döntő értékűnek, így biztos választ csak ő adhat, ezért a kérdését közvetlenül felteheti feléjük (a már megszokott moderátori többes tongue.gif ) is a Vatera fórumon keresztül.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-12 18:06

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-12 17:44
Létrehozva: #9696

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 15:34) *
...Ilyet már száz éve nem csinált. smile.gif

Dede, pár napja is kénytelen voltam smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 17:02) *
Na ugye, hogy a fórum a Vatera legjobb helye? Na ugye, hogy Benz az aki mindent tud? laugh.gif Rögvest megyek faanyagért, szögekért, kalapácsért, és emelek egy házi oltárt VateraBenz felirattal, ahol minden este állatokat fogok áldozni, miközben üveges szemekkel Benz nevét zsolozsmázom. Sajnos az állat maximum szúnyog lehet, ezért nem tudom, hogy decemberben hogy fog működni a dolog. w00t.gif w00t.gif
Bocs Benz a fantáziám... tudja, már kislány koromban is.... mosking.gif
(Csak halkan jegyzem meg, hogy szerintem valamit félreértett a kérdező, nem létezik, hogy az ÜSZ azt mondta, jöjjön a fórumra. Vagy mégis? unsure.gif )

kuss.gif rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 17:02
Létrehozva: #9697

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(WellnessUtazas @ 2012-07-12 16:15) *
Sziasztok!
Nem enged új topicot indítani,viszont kérdésem lenne. Már írtam az ügyfélszolgálatnak, Ők ide irányítottak.
.....

Na ugye, hogy a fórum a Vatera legjobb helye? Na ugye, hogy Benz az aki mindent tud? laugh.gif Rögvest megyek faanyagért, szögekért, kalapácsért, és emelek egy házi oltárt VateraBenz felirattal, ahol minden este állatokat fogok áldozni, miközben üveges szemekkel Benz nevét zsolozsmázom. Sajnos az állat maximum szúnyog lehet, ezért nem tudom, hogy decemberben hogy fog működni a dolog. w00t.gif w00t.gif
Bocs Benz a fantáziám... tudja, már kislány koromban is.... mosking.gif
(Csak halkan jegyzem meg, hogy szerintem valamit félreértett a kérdező, nem létezik, hogy az ÜSZ azt mondta, jöjjön a fórumra. Vagy mégis? unsure.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 15:34
Létrehozva: #9698

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-12 15:26) *
Kösziiii smile.gif
Orrba-szájba túrtam az egész menüt, hihetetlen, hogy a hisztérikus keresés milyen fokú vakságot eredményez nálam biggrin.gif

És már meg is jött az azonosítós válasz smile.gif Ezek szerint sanszos, hogy az előző kettő tényleg nem ért oda.
Köszi mégegyszer a segítséget smile.gif Nem megyek a Dunának, ha nem törlik, alapvetően nem számítok rá, de az nagyon bosszantott, hogy még kérni sem sikerül mosking.gif

Sőt, most már az is bevillant, hogy hányszor láttam Benz "Értékelés törlését a Kapcsolatfelvételen..." kezdetű sablonját. De egyszerűen leállt az agyműködésem biggrin.gif Remélem, lassan újraindul...

biggrin.gif Ha valami nem a helyén van, akkor képes vagyok nem meglátni. biggrin.gif Pl az íróasztal másik oldalán. laugh.gif Ha pánikban keresek, akkor ez a hatás fokozódik. Képes vagyok egy kék betűkkel írt felsorolásban egy lilát nem meglátni, mert izgulok. Folyamatosan megyek végig a kékeken és a lilát átugrom..... eszméletlen, mikre vagyok képes egy kis izgalom hatására. Teljes blokk. Az az egy a megnyugtató, hogy igazi vészhelyzetben olyan vagyok, mint a jég. Megcsinálom amit akkor hirtelen kell a baj elkerülése érdekében, utána pedig rosszul leszek. biggrin.gif Sokáig és markánsan. laugh.gif

Jaj, nahát kedves Benz! smile.gif Nem értettem azt a délelőtti hozzászólást a lakattal, de most láttam. Hát ejnye. biggrin.gif Ilyet már száz éve nem csinált. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-12 15:35

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-12 15:26
Létrehozva: #9699

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 15:00) *
Aukcióval kapcsolatos probléma -> Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Én íde szoktam. Nem tudom, sürgetően hat-e, de akár úgy hat, akár nem, ők ettől függetlenül fogják a kérésedet elbírálni. Szóval nyugi.smile.gif

Kösziiii smile.gif
Orrba-szájba túrtam az egész menüt, hihetetlen, hogy a hisztérikus keresés milyen fokú vakságot eredményez nálam biggrin.gif

És már meg is jött az azonosítós válasz smile.gif Ezek szerint sanszos, hogy az előző kettő tényleg nem ért oda.
Köszi mégegyszer a segítséget smile.gif Nem megyek a Dunának, ha nem törlik, alapvetően nem számítok rá, de az nagyon bosszantott, hogy még kérni sem sikerül mosking.gif

Sőt, most már az is bevillant, hogy hányszor láttam Benz "Értékelés törlését a Kapcsolatfelvételen..." kezdetű sablonját. De egyszerűen leállt az agyműködésem biggrin.gif Remélem, lassan újraindul...

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-12 15:00
Létrehozva: #9700

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-12 14:46) *
Eredetileg így akartam ma én is, de nem találtam olyan témát, ami testhez állt volna, ezért gondoltam, biztos rosszul emlékszem, és nem is így kell. Te melyik témát választottad?
A tegnapit meg pont a tárgysort-nem-módosítós válaszként írtam.
Az a dilemmám, hogy ha harmadszor is írok (ezúttal a kapcs.felv.-en keresztül), és netán mégis megérkezett az előző 2, akkor az sürgetőzésnek fog hatni. Ha viszont nem érkezett meg valamely sötét okból, akkor azt én honnan a búbánatból fogom tudni vajh blink.gif

Aukcióval kapcsolatos probléma -> Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Én íde szoktam. Nem tudom, sürgetően hat-e, de akár úgy hat, akár nem, ők ettől függetlenül fogják a kérésedet elbírálni. Szóval nyugi.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1482 Oldal V  « < 483 484 485 486 487 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-16 21:37