IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1537 Oldal V  « < 495 496 497 498 499 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
bijobaju
hozzászólás 2012-10-05 20:49
Létrehozva: #9921

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

Kedves Benz! rolleyes.gif

Az Ügyfélszolgálaton keresztül megköszöntem a kedves hangú, ajándékokkal és jókívánságokkal tele levelüket.
Szeretném Önnek külön megköszönni a lehetőséget, hogy 4 éve "együtt dolgozunk". thank_you.gif
(nem hivatalosan: Benz ez a Öné air_kiss.gif , addig a kedves fórumtársak takarják el a szemüket mosking.gif )
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-05 16:46
Létrehozva: #9922

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-05 16:15) *
Kedves zejopy!

Ha minden igaz, az aláírásoknál felhasználható karakterszám 100-ról 200-ra módosult smile.gif

Kedves Benz!

Egyet áruljon el nekem.smile.gif Az aláírásom módosításával értem el, vagy az ÜSZ-tal való levelezésemmel?

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-05 16:15) *
Egyben egy másik fájdalmas problémát is elhárítottunk kuss.gif

a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:)?

Óóóó, nahát, és igazán... Nem is tudok mit mondani. Köszönöm. notworthy.gif
Ön járta ki? wub.gif Mondtam már, hogy ....?
De jóóó. rolleyes.gif
thank_you.gif thank_you.gif thank_you.gif thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-05 16:48

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-05 16:15
Létrehozva: #9923

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Kedves zejopy!

Ha minden igaz, az aláírásoknál felhasználható karakterszám 100-ról 200-ra módosult smile.gif
Egyben egy másik fájdalmas problémát is elhárítottunk kuss.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 19:24
Létrehozva: #9924

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

smile.gif Sikerélmény.
Vevő kérdezett egy leveses csészéről, illetve hatról. Aztán elmentem a könyvelőmhöz, mire visszaértem, addigra a rendelés már a postafiókomban lapult.
A megjegyzésben pedig: elnézést,még uj vagyok..emiatt regisztráltam smile.gif
Most olyan büszke vagyok magamra, azt hittem, csak Hytech szuper cuccai hoznak új felhasználót a Vaterának, de ő már rövid időn belül a második. Az első egy vajtartó volt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 11:04
Létrehozva: #9925

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-04 09:07) *
good2.gif
Tudom. Sokat tanultam Tőled (is). smile.gif

Én is rengeteget tanultam itt. Igazából csak az alaposságom és a pontosságom volt meg, amikor ide bekattintottam. Az összes többi itt ragadt rám. A jó példák, de a rosszak is iránymutatóak voltak.smile.gif

Kedves Benz! Önnek pedig köszönöm. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-04 09:07
Létrehozva: #9926

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-04 08:34) *
Igen, én is azt gondolom, hogy nem probléma, ha becsúszik valami néha, hiszen az eljárásom korrekt. Talán elsődlegesen ez a lényeg.smile.gif Mivel ez nem minden második adásvételnél fordul elő, hanem csak elvétve, ezért igazából nem kell vele foglalkozni, legalábbis abból a szempontból, hogy magamba zuhanjak és a szokásaimat esetleg átalakítsam, vagy ilyesmi.

good2.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-04 08:34) *
Tudom mennyire figyelek egyébként, és hogy eléggé nagy gondot fordítok ezekre.

Tudom. Sokat tanultam Tőled (is). smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 08:34
Létrehozva: #9927

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-04 08:13) *
Eszembe jutott még valami... Ha úgy adódna (de nem fog), hogy mégsem érkezik meg a levél, ajánlj fel a vevőnek több opciót, beszerzed a terméket és újra elküldöd neki ajánlottan saját költségedre vagy választ egy másik terméket, amit szintén saját költségedre ajánlottan postázol stb. (Mivel sajnos te hibáztál) Ezt persze csak akkor, ha valószínűsíthető, hogy nem érkezett meg a levél (nehogy vérszemet kapjon a vevő), ebben az esetben mindenképpen LNK küldemény legyen. Lehet, hogy túlzás amit írtam, de én így járnék el. smile.gif
Ne ess kétsége, mindenki hibázik, velem olyan fordult elő, hogy kb. 20 db különböző kütyüt kellett postáznom és 2 darab kimaradt. Saját költségemen elküldtem a hiányzó termékeket. Tudom, ez más eset, de emberek vagyunk.

Igen, én is azt gondolom, hogy nem probléma, ha becsúszik valami néha, hiszen az eljárásom korrekt. Talán elsődlegesen ez a lényeg.smile.gif Mivel ez nem minden második adásvételnél fordul elő, hanem csak elvétve, ezért igazából nem kell vele foglalkozni, legalábbis abból a szempontból, hogy magamba zuhanjak és a szokásaimat esetleg átalakítsam, vagy ilyesmi. Tudom mennyire figyelek egyébként, és hogy eléggé nagy gondot fordítok ezekre. Szóval ebből a szempontból nem vagyok megzuhanva. Egyszerűen olyan, mintha egy rossz hangot fújtam volna a hangszerbe, ami mindig előfordul, mégsem vagdosom fel az ereimet, hiszen az egész amúgy rendben van. Nem hiszem, hogy ezt a könyvet be tudom szerezni, de valóban fel fogom ajánlani a több lehetőséget (ha). A porcelánnál könnyű dolgom lenne, mert abból eléggé széles a kínálat, de a könyv az nem üzleti tevékenység, tehát teljesen más kondíciókkal rendelkezem ezen a téren.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-04 08:13
Létrehozva: #9928

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-04 07:39) *
good2.gif Milyen igazad van. smile.gif

Eszembe jutott még valami... Ha úgy adódna (de nem fog), hogy mégsem érkezik meg a levél, ajánlj fel a vevőnek több opciót, beszerzed a terméket és újra elküldöd neki ajánlottan saját költségedre vagy választ egy másik terméket, amit szintén saját költségedre ajánlottan postázol stb. (Mivel sajnos te hibáztál) Ezt persze csak akkor, ha valószínűsíthető, hogy nem érkezett meg a levél (nehogy vérszemet kapjon a vevő), ebben az esetben mindenképpen LNK küldemény legyen. Lehet, hogy túlzás amit írtam, de én így járnék el. smile.gif
Ne ess kétsége, mindenki hibázik, velem olyan fordult elő, hogy kb. 20 db különböző kütyüt kellett postáznom és 2 darab kimaradt. Saját költségemen elküldtem a hiányzó termékeket. Tudom, ez más eset, de emberek vagyunk.

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-04 08:14

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 07:39
Létrehozva: #9929

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-04 07:37) *
....Esetleg érdemes lenne egy rövid telefonhívást megejteni, mea culpa, kedves Zep hang stb. Szerinted? rolleyes.gif

good2.gif Milyen igazad van. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-04 07:37
Létrehozva: #9930

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-04 07:12) *
Már én is a másodikat.smile.gif
Van időm még, mert ez az órám csak 45 perces.
Kettőt, vagy hármat küldtem, mind odaért. Viszont most nagyon aggódom. A kis regemmel elfelejtettem odaadni a feladóvevényt a férjemnek.... megint kapkodtam. Ilyenkor meg szokta kérdezni, hogy hol a papír, aztán vagy mondom, hogy töltsön ki egyet, vagy azt mondom, hogy sima. Most nem kérdezte, basszus, elküldte simán. Mindjárt este írtam a vevőnek egy mea culpás levelet, visszautaltam a 240 Ft-ot és mondtam, ha elveszik, természetesen minden pénzt visszaküldök. Kértem, hogy jelezze, mi a helyzet. Hétvégén még egyszer ráírtam, hogy megvan-e a cucc, de nem reagált, úgyhogy némiképpen feszült vagyok, hiszen ez az én hibám lesz, ha elveszik. Miután visszautalom az összes lét (ha szól), gondolom semlegesnél rosszabbat nem nagyon adhat, de sajnálom, mert azon a regemen csak pozitív értékelések vannak. Szóval ez a postod most némi enyhülést nyújtott.smile.gif Azonban a pár pozitív tapasztalat ellenére is azt mondom, hogy jobb "papírral" küldeni a dolgainkat. smile.gif

Sajnálom. sad.gif Remélem ettől függetlenül rendben megérkezik a leveled és a vevőd is megértő lesz. Esetleg érdemes lenne egy rövid telefonhívást megejteni, mea culpa, kedves Zep hang stb. Szerinted? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 07:12
Létrehozva: #9931

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-04 06:30) *
smile.gif Köszönöm! Én már a második kave.gif-t kortyolgatom. rolleyes.gif
Ha jól emlékszem azt írtad nemrég itt a Vészben, hogy mostanában adtál fel simán is leveleket.
Érdekelne, hogy megkapták-e a címzettek a leveleket.

Múlt héten kellemes meglepetés ért, egy buborékos borítékban érkezett levelemet nem ragasztotta le rendesen a feladó,
a Magyar Posta hermetikusan lezárta műanyag fóliával és volt benne egy levél, melyből idézek egy részletet: Tájékoztatjuk, hogy az Önnek
címzett nemzetközi levélposta küldemény a Magyar Posta Zrt kezelésébe sérüléssel (a burkolat hasadásával) érkezett külföldről.
A küldemény bontása nélkül a burkolatot megerősítettük, a sérült részt, a tartalom megóvása végett "Posta Budapest 2005" zöld
feliratú műanyag zacskóba raktuk/ragasztószalaggal láttuk el."
A borítékból semmi sem hiányzott. Piros pont a Postának, csak sajnos még mindig több a fekete.

Már én is a másodikat.smile.gif
Van időm még, mert ez az órám csak 45 perces.
Kettőt, vagy hármat küldtem, mind odaért. Viszont most nagyon aggódom. A kis regemmel elfelejtettem odaadni a feladóvevényt a férjemnek.... megint kapkodtam. Ilyenkor meg szokta kérdezni, hogy hol a papír, aztán vagy mondom, hogy töltsön ki egyet, vagy azt mondom, hogy sima. Most nem kérdezte, basszus, elküldte simán. Mindjárt este írtam a vevőnek egy mea culpás levelet, visszautaltam a 240 Ft-ot és mondtam, ha elveszik, természetesen minden pénzt visszaküldök. Kértem, hogy jelezze, mi a helyzet. Hétvégén még egyszer ráírtam, hogy megvan-e a cucc, de nem reagált, úgyhogy némiképpen feszült vagyok, hiszen ez az én hibám lesz, ha elveszik. Miután visszautalom az összes lét (ha szól), gondolom semlegesnél rosszabbat nem nagyon adhat, de sajnálom, mert azon a regemen csak pozitív értékelések vannak. Szóval ez a postod most némi enyhülést nyújtott.smile.gif Azonban a pár pozitív tapasztalat ellenére is azt mondom, hogy jobb "papírral" küldeni a dolgainkat. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-04 06:30
Létrehozva: #9932

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-04 06:10) *
Szia! smile.gif Köszönöm, ilyen hajnali órán a kávé akár infúzióban is jól jön. biggrin.gif
Kérdezz nyugodtan, de csak nyolc után válaszolok, mert nulladik órám van. Utána, ha tudok, válaszolok.smile.gif

smile.gif Köszönöm! Én már a második kave.gif-t kortyolgatom. rolleyes.gif
Ha jól emlékszem azt írtad nemrég itt a Vészben, hogy mostanában adtál fel simán is leveleket.
Érdekelne, hogy megkapták-e a címzettek a leveleket.

Múlt héten kellemes meglepetés ért, egy buborékos borítékban érkezett levelemet nem ragasztotta le rendesen a feladó,
a Magyar Posta hermetikusan lezárta műanyag fóliával és volt benne egy levél, melyből idézek egy részletet: Tájékoztatjuk, hogy az Önnek
címzett nemzetközi levélposta küldemény a Magyar Posta Zrt kezelésébe sérüléssel (a burkolat hasadásával) érkezett külföldről.
A küldemény bontása nélkül a burkolatot megerősítettük, a sérült részt, a tartalom megóvása végett "Posta Budapest 2005" zöld
feliratú műanyag zacskóba raktuk/ragasztószalaggal láttuk el."
A borítékból semmi sem hiányzott. Piros pont a Postának, csak sajnos még mindig több a fekete.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 06:10
Létrehozva: #9933

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-04 05:47) *
Szia Zep! smile.gif
Küldök Neked egy finom kave.gif-t. Kérdezhetek? rolleyes.gif (postázással kapcsolatos)

Szia! smile.gif Köszönöm, ilyen hajnali órán a kávé akár infúzióban is jól jön. biggrin.gif
Kérdezz nyugodtan, de csak nyolc után válaszolok, mert nulladik órám van. Utána, ha tudok, válaszolok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-04 05:47
Létrehozva: #9934

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-04 05:15) *
Még bírnék írni, de sajnos ilyenkor reggel nagyon sok a dolgom, ezért abbahagyom.

Szia Zep! smile.gif
Küldök Neked egy finom kave.gif-t. Kérdezhetek? rolleyes.gif (postázással kapcsolatos)

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-04 05:15
Létrehozva: #9935

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-03 22:40) *
Megtudhatnánk, hogy ezekhez a súlyos megállapításokhoz milyen gyakorlati tapasztalatok vezettek? Mekkora minta megvizsgálása volt szükséges? Nem bátorkodom a következtetések valóságtartalmát vitatni, viszont kíváncsi vagyok. Én magam példának okáért benne vagyok az élet sűrűjében, de ennek ellenére nem tudok ilyen, a társadalom majd egészére vonatkozó hiteles kutatási adatokkal, elemzéssel szolgálni.
További szép estét!

Ki írt gyakorlati tapasztalatokról?
Érezd magad az 1%-ban és akkor nem lesz szükséged arra, hogy napok múlva előkeresd a postot és az én erkölcseimen keresztül vizsgáld a kérdést.
Persze, ha te magad benne vagy az élet sűrűjében és valamit másképpen látsz mint én, akkor csakis te láthatod jól.
Amúgy a tegnapi témához nem annyira tudom, hogyan jött a múltkori.
Még bírnék írni, de sajnos ilyenkor reggel nagyon sok a dolgom, ezért abbahagyom.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-04 05:16

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-03 22:40
Létrehozva: #9936

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2012-10-03 20:59) *
Jó szórakozást! pepsi.gif laugh1.gif
Kicsit irigykedni lehet? smile.gif
drinks.gif

Igazán jól esett, és nagyon szépen köszönöm. Nem kell, fogok rátok jó szívvel gondolni és biztosíthatlak, nagyon keményen megdolgoztam ezért. rolleyes.gif

IDÉZET(Surika @ 2012-10-03 21:34) *
vidaeff:
de jó neked. imádom a sört. jó szórakozást!

Igazán jól esett, és nagyon szépen köszönöm. rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-03 21:08) *
Mert az emberek 90%-a önértékelési válsággal küzd. ...
Némi földrajzi hiányosságot vélek felfedezni. unsure.gif

Kedves fórumtársam! rolleyes.gif
Jók ezek az autópálya parkolók, mert míg életünk párja a benzinkúton eposzi méretű vásárlását és toalettjét végzi, van időnk az autóból Digitália birodalmának ösvényére bekukkantani. Olybá tűnt, jutott nekem a vitriolból pár csepp. Sebaj, bírom én azt vederrel is. rolleyes.gif
Ha megjegyzésem pusztán földrajzi kérdésnek tűnt, az bizony sajnálatos. Volt mögöttes társadalomkritikai tartalma, de ez a portál ennek direk kifejtésére - nagyon helyesen - nem megfelelő terep. Ha a kódolt tartalom nem ment át, bizonyára az én hibám. Viszont ha már a kritikánál tartunk, kérdeznék. Akad itt találomra két elég sommás megjegyzés. Egy máról, a másik meg régebbről.
"Mert az emberek 90%-a önértékelési válsággal küzd.

Ezért írtam a kis esszémet a fiatalkorú sertésifjak korai "elférfiatlanodásáról".
(Amúgy csak halkan, éppen csak suttogva jegyzem meg, hogy ugyanez játszódik le korunk férfilakosságának 99%-ánál, a függők valós elvesztése nélkül. .. Jaj nekem, most mit kapok."

Megtudhatnánk, hogy ezekhez a súlyos megállapításokhoz milyen gyakorlati tapasztalatok vezettek? Mekkora minta megvizsgálása volt szükséges? Nem bátorkodom a következtetések valóságtartalmát vitatni, viszont kíváncsi vagyok. Én magam példának okáért benne vagyok az élet sűrűjében, de ennek ellenére nem tudok ilyen, a társadalom majd egészére vonatkozó hiteles kutatási adatokkal, elemzéssel szolgálni.
További szép estét!

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-03 21:34
Létrehozva: #9937

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

vidaeff:
de jó neked. imádom a sört. jó szórakozást!

A hozzászólást -Surika- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-03 21:34

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-03 21:08
Létrehozva: #9938

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-03 20:38) *
Nem is értem, komolyan nem, hogy hogyan lehet létezniük az ilyen oldalaknak, meg úgy egyáltalán...

Mert az emberek 90%-a önértékelési válsággal küzd. Azt hiszik, ha nem az övék a legjobb kocsi, a legtöbb nő, a legvastagabb bicepsz, akkor már nem érnek semmit. Azt pedig, hogy ezeket a dolgokat ki kell tapasztalni, végig kell járni, fel sem tudják tételezni. Különben ma belenéztem a videóba, hihetetlen igénytelen az egész....

Hiszen matematikailag bizonyított evidencia, hogy egy kétváltozós egyenletet csak az egyik változónak történő folyamatos értékadással, a másik ismerete nélkül, nem lehet az egyenletet megoldani.
Arról nem is is beszélve, hogy a másik változó a szó szoros értelmében az, de annyira, hogy a függvény értelmezési tartományát is erősen befolyásolja az állapota, a környezeti és szituációs hatások meg még ezen felül is igen erős hatással bírnak. A legtöbb esetben ráadásul még a leghalványabb szabályszerűséget, a leggyengébb periodicitást sem lehet felfedezni az egyébként kvantumechanikai téren tapasztalható legszaporább állapotváltásokat is magasan leköröző átlényegülések ütemében, még akkor is, ha az egész csak zavaró hatások szuperponálásával telített egyszerű folyamatnak tűnik, amit fourier sorok kivonási módszerével könnyen megoldhatunk. Nagyon úgy néz ki, hogy a megoldás csak komplex számokkal írható fel, amiben igen hangsúlyos szerepet kap az imaginárius egység.
Ennélfogva teljesen felesleges bármiféle okosságok hangoztatása, mert az nem több a valóságtól igencsak elrugaszkodott puffogtatásnál.

Hát kérlek, ahhez nem tudok mit hozzátenni. Csak csodállak. biggrin.gif

Erre egyébként rá is érezhettél, hisz nem magad próbáltál tanácsokat adni, ugyanakkor gyanús nekem, hogy valahol a kíváncsiság is szerepet kapott a dologban... rolleyes.gif

Nem adtam tanácsot, de kifejtettem abbéli hitemet, hogy amikor eljön a pillanat, akkor úgyis megtörténik az, aminek történnie kell.
Kíváncsi? laugh.gif Igen, arra, hogy ti is becsukjátok-e a szemeteket, de esküszöm, a követező alkalommal lesni fogok, tehát magam is utánajárok a dolognak. biggrin.gif
(Ma mindent félreértek elsőre..... A barátomnak persze én is adtam tanácsot, de nem a gyakorlati, hanem inkább a lelki részére rávilágítva, mert ott van mindig a kutya elásva. És igen, kíváncsi voltam, mit mondanak a pasiknak.smile.gif)

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-03 20:51) *
... megyünk innen Európába, ...

Némi földrajzi hiányosságot vélek felfedezni. unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-03 21:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-03 20:59
Létrehozva: #9939

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-03 20:51) *
... megyünk innen Európába, októberfestelni. rolleyes.gif Mindenki egészségére iszom majd a sereket. good2.gif Jók legyetek.

Jó szórakozást! pepsi.gif laugh1.gif
Kicsit irigykedni lehet? smile.gif
drinks.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-03 20:51
Létrehozva: #9940

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szóval, ennek már tegnap nekifutottam, de az időkorlát miatt nem ment el a poszt, aztán már más dolgom akadt, nem volt időm újra fogalmazni.

Tehát:
Nem is értem, komolyan nem, hogy hogyan lehet létezniük az ilyen oldalaknak, meg úgy egyáltalán. Hiszen matematikailag bizonyított evidencia, hogy egy kétváltozós egyenletet csak az egyik változónak történő folyamatos értékadással, a másik ismerete nélkül, nem lehet az egyenletet megoldani.
Arról nem is is beszélve, hogy a másik változó a szó szoros értelmében az, de annyira, hogy a függvény értelmezési tartományát is erősen befolyásolja az állapota, a környezeti és szituációs hatások meg még ezen felül is igen erős hatással bírnak. A legtöbb esetben ráadásul még a leghalványabb szabályszerűséget, a leggyengébb periodicitást sem lehet felfedezni az egyébként kvantumechanikai téren tapasztalható legszaporább állapotváltásokat is magasan leköröző átlényegülések ütemében, még akkor is, ha az egész csak zavaró hatások szuperponálásával telített egyszerű folyamatnak tűnik, amit fourier sorok kivonási módszerével könnyen megoldhatunk. Nagyon úgy néz ki, hogy a megoldás csak komplex számokkal írható fel, amiben igen hangsúlyos szerepet kap az imaginárius egység.
Ennélfogva teljesen felesleges bármiféle okosságok hangoztatása, mert az nem több a valóságtól igencsak elrugaszkodott puffogtatásnál.

Erre egyébként rá is érezhettél, hisz nem magad próbáltál tanácsokat adni, ugyanakkor gyanús nekem, hogy valahol a kíváncsiság is szerepet kapott a dologban... rolleyes.gif

Ez a napnál is világosabb. Hozzátenni nincs mit idő híján, mert perceken belül kocsiba vágjuk magunkat és megyünk innen Európába, októberfestelni. rolleyes.gif Mindenki egészségére iszom majd a sereket. good2.gif Jók legyetek.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

1537 Oldal V  « < 495 496 497 498 499 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: Hathor14

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-23 20:02