IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 496 497 498 499 500 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-10-19 15:37
Létrehozva: #9941

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-19 15:32) *
Scusi, lehagytam egy betűt a végéről... rolleyes.gif
Tehát: h ttp://www.nav.gov.hu/nav/ugyfelszolg/regiok/eszak_alfold/eszakalfold/aktualis/az_e_kereskedelem.html

thank_you.gif Működik.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-10-19 15:32
Létrehozva: #9942

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-19 15:12) *
Már eltüntették. Csak a címlap jön be.

Scusi, lehagytam egy betűt a végéről... rolleyes.gif
Tehát: h ttp://www.nav.gov.hu/nav/ugyfelszolg/regiok/eszak_alfold/eszakalfold/aktualis/az_e_kereskedelem.html

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-19 15:12
Létrehozva: #9943

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-19 15:05) *
..
h ttp://www.nav.gov.hu/nav/ugyfelszolg/regiok/eszak_alfold/eszakalfold/aktualis/az_e_kereskedelem.htm

Tanulságos... laugh.gif

Már eltüntették. Csak a címlap jön be.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-10-19 15:05
Létrehozva: #9944

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-19 10:53) *
Azzal nem értek egyet, hogy sávosan kell kitöltenem....

MPL Vatifutit nem nézted még? Elég nagyvonalúak a súlyhatárok, és lehet törékenyen is küldeni.

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-19 11:32) *
Kedves Leó!
Visszatérve a fenti felvetésre eszembe jutott még valami.
Én a darabszám alapú kedvezményt a következő módon állítottam be: 2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
A darabszám alapú kedvezmény nagyon praktikus, kosaras vásárlásnál a vevő nem kap szívrohamot, ha pl. 20 db fix áras terméket üt le,
mert nem lesz 20x380 ft-os postaköltség. Viszont itt lenne jó (technikailag nem tudom kivitelezhető-e), ha súly alapú díjat lehetne beállítani,
mivel akármennyi darabot üt le a vevő, a szállítási költség változatlan, darabszámra viszont nehéz lenne kikalkulálni a postaköltséget.
Remélem érthetően fogalmaztam. smile.gif

Kedves Hathor14!

Teljesen érthető smile.gif Szinte pont ugyanebben gondolkodok én is. Csak ugye ez a súlyalapú díjszámítás érdemben csak akkor tud működni, ha az érintett termékeknél megad az eladó súlyt is. Mindazonáltal én úgy gondolom, hogy sokan lehetnek, akiknek ez a megoldás jobban használható tud lenni, mint a mostani kettő (darabszám ill. kosárérték), és ezért cserébe megteszik a plusz "befektetést".
Aztán persze lehet, hogy árnyékra vetődtem mosking.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-19 11:55) *
Kedves Leo!

Nem tudom jól értelmezem-e ezt a beintegrálást, de azért van a dolognak buktatója szerintem.
Mondjuk van egy termékem, aminek az önsúlya 990 gramm, ezt a rendszer belövi 1 kg alá, de ...
Ott van a csomagolás súlya is, ami nem biztos, hogy egy vagy több adott terméket benntart az 1 kg alatt, viszont még előre sokszor pontosan meg sem becsülhető, mert függ a termék jellegétől is.
Mert nem ugyanúgy csomagolok be egy páfrányt (Zejopy a megmondhatója, hogy a dobozban elmozdíthatatlanul volt rögzítve) mint egy üvegben levő csiliszószt, amikor a dobozt teletömöm papírral, plusz még az üveget is körbetekerem háromszor buborékos fóliával.

Kedves nyubocs!

Én arra gondoltam, hogy a feltöltőlapon azonnal "be tudnánk húzni" súlyalapú szállítási mód megadásánál a postai vagy futárdíjat, nem kellene külön nézegetni a díjtáblázatokat. Tehát pl. megadja, hogy levélben küldés 500-750 grammig, a rendszer azonnal kiírja hozzá a díjat. Beállít mellé még egy sávot, hogy 750-2000-ig, ahhoz is megjelenik rögtön az ár.

A termék súlyát érintő felvetést értem, és jogos, nyilván bizonyos esetekben ráhagyással lenne érdemes ezt megadni. Persze termékfüggő is, hogy mondjuk darabszám vagy súlyalapú küldés jön jobban. Az említett páfránynál én sem választanám a súlyalapút.

Amúgy hallottam egy szolgáltatásról, ahol nem súly, hanem méretalapon szállítanak. Tehát adva van három vagy négy dobozméret és az alapján vannak a díjak, a súly egységesen lehet asszem max 20 kg.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-19 14:14) *
Még nem hallottam mosking.gif

h ttp://www.nav.gov.hu/nav/ugyfelszolg/regiok/eszak_alfold/eszakalfold/aktualis/az_e_kereskedelem.htm

Tanulságos... laugh.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-19 14:20
Létrehozva: #9945

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-19 14:15) *
Kedves Benz! smile.gif

Látom, a fiaskó ki lett küszöbölve, viszont akkor az én postomban (2012-10-18 19:11) és az Ön válaszában (20:05) is szerintem át kéne írni.smile.gif
Javasolt módszer: fantáziátlan #-ek beírása, esetleg .... beillesztése.smile.gif

Kedves zejopy!

Megoldottam ... nélkül smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-19 14:15
Létrehozva: #9946

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Kedves Benz! smile.gif

Látom, a fiaskó ki lett küszöbölve, viszont akkor az én postomban (2012-10-18 19:11) és az Ön válaszában (20:05) is szerintem át kéne írni.smile.gif
Javasolt módszer: fantáziátlan #-ek beírása, esetleg .... beillesztése.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-19 14:16

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-19 14:14
Létrehozva: #9947

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-19 10:21) *
...
Tudjátok, hogy hívja a NAV? "Eladói bizomány" mosking.gif

Még nem hallottam mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-19 12:41
Létrehozva: #9948

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-19 11:55) *
...
Mert nem ugyanúgy csomagolok be egy páfrányt (Zejopy a megmondhatója, hogy a dobozban elmozdíthatatlanul volt rögzítve) ....

Még a legkisebb levélkéje sem rezdült. thank_you.gif
(Különben ezt az egész szállítási mizériát az okozza, hogy a csomagolóanyagot nem nagyon lehet előre belőni. Meg pl nálam vannak egészen kicsi dolgok, amiket nem lehet borítékba tenni, kell egy minimum méret a doboznak a posta elvárása szerint ahhoz, hogy ne vesszen el. Tehát a sok holt helyet ki kell tömni, ebbe az esetben több a tömedék, mint a cucc.
Pl ez: http://muveszet-kezmuvesseg.vatera.hu/kezm...1655744786.html
(Szégyen ez a kép, kell újat csinálnom...)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-19 12:45

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-19 11:55
Létrehozva: #9949

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-18 16:19) *
Szép napot!
Lényegében igen, csak ugye ezt most úgy lehet beállítani a Vaterán, hogy 2 db-tól nem X, hanem Y az összeg.
Én pedig arra gondoltam, hogy darab helyett gramm. Nyilván ehhez fel kell vinni a súlyt az eladásnál, viszont pl. a posta- vagy futárdíjat integrálhatjuk akár az adatbázisba.

Kedves Leo!

Nem tudom jól értelmezem-e ezt a beintegrálást, de azért van a dolognak buktatója szerintem.
Mondjuk van egy termékem, aminek az önsúlya 990 gramm, ezt a rendszer belövi 1 kg alá, de ...
Ott van a csomagolás súlya is, ami nem biztos, hogy egy vagy több adott terméket benntart az 1 kg alatt, viszont még előre sokszor pontosan meg sem becsülhető, mert függ a termék jellegétől is.
Mert nem ugyanúgy csomagolok be egy páfrányt (Zejopy a megmondhatója, hogy a dobozban elmozdíthatatlanul volt rögzítve) mint egy üvegben levő csiliszószt, amikor a dobozt teletömöm papírral, plusz még az üveget is körbetekerem háromszor buborékos fóliával.

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-19 11:56

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-19 11:32
Létrehozva: #9950

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-17 15:41) *
Más:
Súlyalapú szállítási díj meghatározás és kedvezményszámítás... Ki mit gondol?

Kedves Leó!
Visszatérve a fenti felvetésre eszembe jutott még valami.
Én a darabszám alapú kedvezményt a következő módon állítottam be: 2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
A darabszám alapú kedvezmény nagyon praktikus, kosaras vásárlásnál a vevő nem kap szívrohamot, ha pl. 20 db fix áras terméket üt le,
mert nem lesz 20x380 ft-os postaköltség. Viszont itt lenne jó (technikailag nem tudom kivitelezhető-e), ha súly alapú díjat lehetne beállítani,
mivel akármennyi darabot üt le a vevő, a szállítási költség változatlan, darabszámra viszont nehéz lenne kikalkulálni a postaköltséget.
Remélem érthetően fogalmaztam. smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-19 10:53
Létrehozva: #9951

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép reggelt! (igen, nálam még az van... smile.gif )

Ööö, a reggelre fogom, de ezt a második mondatot nem teljesen értem... smile.gif
Azzal nem értesz egyet, hogy kötelező; vagy azzal, hogy kötelező ugyan, de nem áll kézre a kitöltése; esetleg azzal, hogy nem nézik?

Neked is szép reggelt.smile.gif
Azzal nem értek egyet, hogy sávosan kell kitöltenem. Mindenképpen saccolnom kell, mert lehet ugyan, hogy a mártásos tál csak 640 gramm, de csomagolással tuti, hogy átmegy a 750-2000 grammig terjedő sávba. Nem lehet pontosan belőni, ha megfeszülök sem. És a könyvnél sem, mert mit írsz egy 470 grammos könyvhöz? Ugye az 500-750 grammig terjedő árat. És van, hogy annyi, van, hogy mégsem. Éppen ezért mindenképpen a fizetési információk megírása előtt mérnem kell. Tehát, csak egy olyan plusz elvárás, aminek nem tudok megfelelni a saját igényeim alapján. Elég lenne, hogy levélként, vagy csomagként megy-e, de annak meg nem lenne semmi értelme. Esetleg elfogadható lenne, hogyha odaírnám, hogy a szállítási díj tájékoztató jellegű, biztosat csak a csomag elkészülte után tudok mondani. Nem kérdeztem még, hogy ezt odaírhatom-e. Mert ezzel meg az a baj, hogy fölé nem mehetek, azaz az alap az, hogy többet nem kérhetek, csak kevesebbet. Ezért a kérdéses áruknál, ahol nem vagyok biztos a dolgomban, mert határeset, mindig a nagyobbat írom oda. Ami viszont esetenként elriasztja a vevőt, legalábbis azokat, akik túlzottan anyagiasak is.
És az is zavar, hogy nem nézik, igen, de erről nem tehet senki, csak az, aki nem nézi. Szóval ezzel nem érdemes foglalkozni, csak amikor olyan kérdés jön, akkor mindig felteszem magamnak a kérdést, hogy mi a fenének bajlódom ezzel. A kitöltése a sablonok miatt teljesen jó, kézre áll, és mivel én csináltam, nekem kézenfekvő, tudom, hogy a felajánlott lehetőségek közül mit kell keresnie a szememnek.
Nálam tehát úgy működik, hogy a kötelezően kitöltendőt kiválasztom és minden sablon szöveges része olyan, hogy nagy valószínűséggel a vevő is megértheti, és nekem is eléggé tág teret ad ahhoz, hogy ne legyek szabálytalan. Nekem ugyanis ez a legnagyobb gondom. Tudom, hogy becsületes vagyok és nem csapom be a vevőt (persze ezt a vevő előre nem tudhatja). Tehát a lelkiismeretem tiszta, viszont nem szeretnék úgy járni, hogy teljesen ártatlanul, egy nem milliméterre pontos valami miatt figyelmeztetést kapok, mert tudom, hogy ezek nem évülnek el, és nekem fontos az, amit itt csinálok. Na és már van is mit féltenem. Szóval elsősorban az aggodalmam arról szól, hogy nem tudok megfelelni egy elvárt követelménynek.
Látom, hogy nálam sokkal lazábban postázó emberek is tök jól elvannak, de engem ez nem érdekel, úgy érzem, más lazasága nem mentesít. Ilyen esetekben pedig nem próbálgatom a korlátaimat, hanem feltétlenül belül akarok maradni. Nem mondom, vannak helyzetek, amikor még át is lépem őket, de sosem a munkában.

Ha már itt tartunk, csak kérdezem (a többiektől is): jól használható (átlátható, kézreálló, gyors, egyszerű...) ezeknek a szállítási módoknak a kitöltése? Én - bevallom töredelmesen - már elég rég nem töltöttem fel semmit, de amikor "nagyüzemben" csináltam, emlékszem hogy sokszor kerültem agyvérzés közeli állapotba. Bal kezemnél a mérleg, jobb kezemnél a postai díjtáblázat, előttem a legördülő menük, mezők, gombok sokasága, szóval... vélemény?

Teljesen rendben van a dolog (szerintem). Meg kell csinálni a szállítási sablonokat egy évben egyszer. Az ember általában 5-6 sablont használ, ez nem ügy, negyed óra. Ennek a használatával mellőzhető a postai díjtáblázat, amit februárra egyébként amúgy is fejből tud az ember, ha rendszeresen elad.
És átlátható, érthető. Nyilván meg kell tanulni, de ha elmész egy új munkahelyre titkárnőnek, akkor is meg kell tanulnod az ottani kávézási szokásokat. Rendben van, hogy a vevők ne tudjanak semmit, de az eladók nyugodtan magukra szedhetik a hiányzó ismereteket, mert egyrészt az új tudás mindig érték, másrészt meg keresni akarnak és ehhez be is kell fektetni, nem csak pénzt, hanem energiát is. Szerintem megéri.

Ehemm, öhömm... blink.gif
Erős a gyanúm, hogy valamilyen ügy kapcsán a fórumadminban mókerált és nem tudta, hogy az oda érvényes felhasználónevek megjelennek moderátorként a listában biggrin.gif

Vajon jót tett, vagy rosszat? smile.gif (Természetesen a kérdés az én egészen sajátos megközelítésemből értendő. mosking.gif)

Szerk:
Ezt még muszáj hozzátennem:

Gyönyörű.... általában egész. Nem tudok erre a kereskedelemre egyenrangúként tekinteni. Pedig biztos, hogy volt hasonló már a régi, internet előtti, szamárhátas, szekeres időszakban is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-10-19 10:21
Létrehozva: #9952

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép reggelt! (igen, nálam még az van... smile.gif )
IDÉZET(Hathor14 @ 2012-10-18 18:47) *
Ilyen formában, hogy választható, szerintem praktikus lehet. Én csak leveleket adok fel, jellemzően 500 g alatt, nekem pl.
nincs szükségem állandó méregetésre, nagyjából be tudom "lőni", mennyi lesz a levél súlya csomagolás után.

Akkor lehet, hogy megpróbálunk valamit ezzel kapcsolatban.

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-18 19:11) *
Hogy gondoltátok a választási lehetőség felajánlását? Esetleg a Forintos belövésnél is írhatnátok összegeket.smile.gif

Ööö, a reggelre fogom, de ezt a második mondatot nem teljesen értem... smile.gif

...igazából nem vagyok megbékélve ezzel a kötelező szállítási módok kitöltésével. Nagyon sokan kérdeznek rá, pedig ott van és az esetek 90%-ában teljesen korrekt.

Azzal nem értesz egyet, hogy kötelező; vagy azzal, hogy kötelező ugyan, de nem áll kézre a kitöltése; esetleg azzal, hogy nem nézik?

Ha már itt tartunk, csak kérdezem (a többiektől is): jól használható (átlátható, kézreálló, gyors, egyszerű...) ezeknek a szállítási módoknak a kitöltése? Én - bevallom töredelmesen - már elég rég nem töltöttem fel semmit, de amikor "nagyüzemben" csináltam, emlékszem hogy sokszor kerültem agyvérzés közeli állapotba. Bal kezemnél a mérleg, jobb kezemnél a postai díjtáblázat, előttem a legördülő menük, mezők, gombok sokasága, szóval... vélemény?

A moderátorlistán látok egy ilyen tagot: Lehotzky Norbert.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-18 20:55) *
Nos ööö, Leo, erre mit mondunk? fejvakar.gif
A kolléga vélhetően nem szándékosan írta be így a nevet. Vagy mégis?
Holnap kiderül smile.gif

Ehemm, öhömm... blink.gif
Erős a gyanúm, hogy valamilyen ügy kapcsán a fórumadminban mókerált és nem tudta, hogy az oda érvényes felhasználónevek megjelennek moderátorként a listában biggrin.gif

Szerk:
Ezt még muszáj hozzátennem:
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-15 21:05) *
Ez a dropship kereskedelem.

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-19 10:24

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-19 09:54
Létrehozva: #9953

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Legyen szép a reggele, bár szerintem Önnél már a nap telik. smile.gif

Holnap kiderül smile.gif

Kiderült?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-19 08:42
Létrehozva: #9954

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-19 00:51) *
Már alszotok is? .... nemér!

Akkor már igen.smile.gif Csütörtök estére mindig nagyon elfáradok, de függ az előzményektől is.smile.gif

IDÉZET(Surika @ 2012-10-19 07:30) *
én már fel is keltem. viszont nagyon jót aludtam.... rolleyes.gif

Én is már felkeltem, jól aludtam, de lehet, hogy visszaalszom, mert fázom. biggrin.gif

Szép csicsergőst mindenkinek. Ha ilyen napos marad az idő, lehet, hogy elmegyek a gyerekkel holnap délután a Malomvölgyi tóra. Körbesétáljuk, de csak akkor, ha a kamaszodás mellett ilyen apróságra tud időt szakítani. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-19 07:30
Létrehozva: #9955

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

én már fel is keltem. viszont nagyon jót aludtam.... rolleyes.gif

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-10-19 00:51
Létrehozva: #9956

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

Már alszotok is? .... nemér!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 21:03
Létrehozva: #9957

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Holnap kiderül smile.gif

Szóval belenyúltam már megint. laugh.gif
Elnézést, igazán nem akartam.smile.gif Tényleg nem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-18 20:55
Létrehozva: #9958

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...
Hmmm...
A moderátorlistán látok egy ilyen tagot: L. Norbert. Nem volt eddig. Mivel ez a nickneve, nem voltam szabálytalan, hogy leírtam, legalábbis remélem. Viszont nincs profilja, és nem is láttam írni még. Ebből következik számomra, hogy a fórumon történő változásokért az ő nevét kell áldanunk vagy átkoznunk. Tévedek? Vagy Benzünk új jövőbeli segítsége lesz?
Remélem, ezúttal illedelmes kérdést tettem fel, amire szabad válaszolni.smile.gif

Holnap kiderül smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-18 19:11
Létrehozva: #9959

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-18 18:20) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Félreérthetően fogalmaztam, nem kell, hanem lehet smile.gif

Többiek?

Rendben, a kuvaiti olajsejkkel tervezett nász kilőve, és a nagykéseket is kenyérszeletelésre használom.biggrin.gif
Különben értékeltem abbéli igyekezetedet, hogy központilag belőnétek a postai díjtáblázatot, ami azért is jó, mert olvastam ma egy terméklapot, ahol oda volt írva, hogy törékenyként 2-3000 Ft is lehet a feladási díj. Nem tudják az emberek.
(Amúgy elképzeltem magamat, amint grammra pontosan megpróbálom belőni az étkészleteimet.biggrin.gif)
Valamit akartam írni még ezzel kapcsolatban, de elfelejtettem.smile.gif A vasúti átkelőnél megelőzött egy autó. Végig a fenekemben volt, gondoltam, hogy az első adandó alkalommal lépni fog, de ettől a húzásától kissé meghökkentem. Már csak azért is, mert tök huplis az az átjáró, mindig attól félek, hogy megindulnak a nem létező veseköveim. mosking.gif )
Hogy gondoltátok a választási lehetőség felajánlását? Esetleg a Forintos belövésnél is írhatnátok összegeket.smile.gif
Ja, tudom. Mármint amit mondani akartam. Hogy igazából nem vagyok megbékélve ezzel a kötelező szállítási módok kitöltésével. Nagyon sokan kérdeznek rá, pedig ott van és az esetek 90%-ában teljesen korrekt. De persze reflex, na és az új feltöltő sablonokkal meg már amúgy is ott van.smile.gif

Hmmm...
A moderátorlistán látok egy ilyen tagot: L. Norbert. Nem volt eddig. Mivel ez a nickneve, nem voltam szabálytalan, hogy leírtam, legalábbis remélem. Viszont nincs profilja, és nem is láttam írni még. Ebből következik számomra, hogy a fórumon történő változásokért az ő nevét kell áldanunk vagy átkoznunk. Tévedek? Vagy Benzünk új jövőbeli segítsége lesz?
Remélem, ezúttal illedelmes kérdést tettem fel, amire szabad válaszolni.smile.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-19 14:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-10-18 18:47
Létrehozva: #9960

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-10-18 18:20) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Félreérthetően fogalmaztam, nem kell, hanem lehet smile.gif

Többiek?

Üdvözlet kedves Leó! smile.gif

Ilyen formában, hogy választható, szerintem praktikus lehet. Én csak leveleket adok fel, jellemzően 500 g alatt, nekem pl.
nincs szükségem állandó méregetésre, nagyjából be tudom "lőni", mennyi lesz a levél súlya csomagolás után.
Zep esete persze egészen más.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 496 497 498 499 500 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-30 15:50