IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 496 497 498 499 500 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
svejku
hozzászólás 2012-09-25 00:25
Létrehozva: #9941

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-09-25 00:12) *
Kedves Svejku!
...
Inkább arra kellene nagyobb hangsúlyt fektetni, hogy közösen, összefogva a csalókat kiszűrni, ti is tudjátok
hogy ez sokkalta nagyobb, és nemesebb feladat lenne.
Mert nincs lehangolóbb azt olvasni, hogy már megint becsaptak valakit.

Ez most hogy jön ide? blink.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2012-09-25 00:19) *
Asszem a lényeget svejku kollega már leírta.

thank_you.gif good2.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-25 00:00) *
Drága Svejku! smile.gif

thank_you.gif

Nem (csak) miattad írtam, De ezt már nem hagyhattam szó nélkül.
Go to the top of the page

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-25 00:19
Létrehozva: #9942

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-09-25 00:12) *
Kedves Svejku!

Igazad van nincs eladásom, mert nem szakosodtam erre, de nagyon rossz állandóan azt olvasni a fórumon, hogy
milyen piszok dögök ezek a vevők, jól el kellene fenekelni őket. Csak arról feledkeztek meg, hogy ebből éltek,s
ha mi nem vásárolunk akkor hogy fog menni az üzlet?-vagy fordítva?
Vagyis ki volt előbb a tojás vagy a tyúk?
Vagy nem lehetne úgy megoldani ezt a problémát, hogy ne legyen sértő azokra nézve akik normálisan
elfogadják a szabályokat és nincs velük probléma? Én is követem az írott és íratlan szabályokat, mindent elkövetek, hogy
mind a két fél számára kellemes legyen az a kapcsolat ami adás-vétel között létrejön, ezt az értékeléseimből kiolvasható.
Inkább arra kellene nagyobb hangsúlyt fektetni, hogy közösen, összefogva a csalókat kiszűrni, ti is tudjátok

Na semmi olyat nem írtam amit Te itt felhozol és mégis belém martál.
Képzeld el még senkit nem csaptam be. Szerinted mi hogyan tudnánk kiszűrni a csalókat?
Mindegy tartsuk magunkat a megállapodáshoz. smile.gif

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-09-25 00:19
Létrehozva: #9943

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-09-24 22:53) *
Én nem szeretnék tőled venni semmit, félnék ettől a nagyfokú erőszakosságodtól.

Eddig bírtam, enélkül laugh1.gif aztán itt kirobbant belőlem.
Asszem a lényeget svejku kollega már leírta.

IDÉZET
Csak arról feledkeztek meg, hogy ebből éltek,s

Ha majd mi nem adunk el, akkor hol fogtok vásárolni smile.gif smile.gif
Hidd el, azért egy eladó élete sokkal macerásabb. Azért némiképp több forog kockán.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
Bobo13
hozzászólás 2012-09-25 00:12
Létrehozva: #9944

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-09 21:39
Azonosító: 1 543 700

IDÉZET(svejku @ 2012-09-24 23:55) *
Kedves Bobo13!
Mért' olyan nehéz elképzelni, hogy akinek több eladása van mint neked, azt igenis szorítja a 40 napos, és/vagy 10 ezer forintos értékeletlen aukciós limit. Természetesen nem "élet-halál" kérdése, de hidd el, hogy baromira kellemetlen, ha nem tud belépni a személyes menüjébe, mert nem mer/nem akar értékelni olyan aukciót, ahonnan nincs meg a vevő (hivatalos) véleménye. Szó sincs türelmetlenségről, pláne erőszakosságról. Sok vevő, miután megkapta a terméket, elvan vele mint a befőtt, nem foglalkozik semmivel. (Sőt most már nem is kell, ha a 60 napja eltelt.) Csak addig az eladó keményen szívja a témát...

Kedves Svejku!

Igazad van nincs eladásom, mert nem szakosodtam erre, de nagyon rossz állandóan azt olvasni a fórumon, hogy
milyen piszok dögök ezek a vevők, jól el kellene fenekelni őket. Csak arról feledkeztek meg, hogy ebből éltek,s
Vagyis ki volt előbb a tojás vagy a tyúk?
Vagy nem lehetne úgy megoldani ezt a problémát, hogy ne legyen sértő azokra nézve akik normálisan
elfogadják a szabályokat és nincs velük probléma? Én is követem az írott és íratlan szabályokat, mindent elkövetek, hogy
mind a két fél számára kellemes legyen az a kapcsolat ami adás-vétel között létrejön, ezt az értékeléseimből kiolvasható.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-25 00:00
Létrehozva: #9945

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-09-24 23:55) *
Kedves Bobo13!
Mért' olyan nehéz elképzelni, hogy akinek több eladása van mint neked, azt igenis szorítja a 40 napos, és/vagy 10 ezer forintos értékeletlen aukciós limit. Természetesen nem "élet-halál" kérdése, de hidd el, hogy baromira kellemetlen, ha nem tud belépni a személyes menüjébe, mert nem mer/nem akar értékelni olyan aukciót, ahonnan nincs meg a vevő (hivatalos) véleménye. Szó sincs türelmetlenségről, pláne erőszakosságról. Sok vevő, miután megkapta a terméket, elvan vele mint a befőtt, nem foglalkozik semmivel. (Sőt most már nem is kell, ha a 60 napja eltelt.) Csak addig az eladó keményen szívja a témát...

Drága Svejku! smile.gif

thank_you.gif love7.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-09-24 23:55
Létrehozva: #9946

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Kedves Suzukimaruti!

Mért olyan nehéz elképzelni, hogy talán tényleg nem volt ideje megnézni a csomagot, vagy, hogy tényleg még nem érkezett meg, miért kell
rögtön letámadni az értékeléssel. Én sem szeretném, ha vásárlás után valamelyik eladó rögtön azzal kezdené, hogy értékelj.
És ha a csillagokat lehúzzák, talán ezekért a türelmetlenségekért adják. Én nem szeretnék tőled venni semmit, félnék ettől a nagyfokú erőszakosságodtól.
Én elgondolkodnék egy kicsit a helyedben, nem kellene oly hevesen lehengerlően előadni, mivel ez nem élet halál kérdése.

Kedves Bobo13!

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-24 23:55
Létrehozva: #9947

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-09-24 23:46) *
Én is bele szoktam írni, hogy mindenképp jelezze, ha megkapta - ha nincs gond, akkor elég ha értékel, ha bármi nem oké, akkor próbáljuk meg megoldani. De engem pl nem nyugtat meg az önmagában, ha megírja, hogy megkapta és örvendezik (ma is volt egy ilyen), én biza ha lehet, kivárom, amíg ezt hivatalos formába lesz szíves önteni smile.gif

Mondjuk engem se nyugtat, mert volt rá példa ömlengős levél én vártam 3 hetet, nem értékelt én beértékeltem na rögtön utána Ő is, szövegesbe istenítés csillagok sutty le. Kérdésemre a válasza " laugh1.gif miért legyen jobb a Te átlagod? laugh1.gif " Na itt robbantam. blink.gif

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-09-24 23:49) *
Kedves Suzukimaruti!

Hát úgy lesz mint ahogyan írtad.

Kedves Bobo13!

Köszönöm szépen! thank_you.gif Miért van olyan érzésem, hogy tudom ki vagy? Semmihez nem szólsz hozzá, de az én hsz-re rögtön ugrottál. Ne is válaszolj, mert mondom érzem, hogy ki vagy!
További szép estét! smile.gif

"[i]Légy kedves az emberekkel, amikor felfelé mész.
Találkozhatsz velük lefelé is."

/Witron Mirner/
[/i]

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-24 23:51

+Quote Post
Bobo13
hozzászólás 2012-09-24 23:49
Létrehozva: #9948

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-24 23:06) *
Még valami, szó sem volt arról, hogy nem érkezett meg, azon kívül 10 nap után talán jogosan kérdezek rá.
Ha nem szeretnél venni akkor ne tedd.

Kedves Suzukimaruti!

Hát úgy lesz mint ahogyan írtad.

"[i]Légy kedves az emberekkel, amikor felfelé mész.
Találkozhatsz velük lefelé is."

/Witron Mirner/
[/i]

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-09-24 23:46
Létrehozva: #9949

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-24 23:41) *
Igen igazad van, így is történhet a dolog. smile.gif Tudod nekem csak azért ütött szöget a fejembe, mert csütörtökön írta megérkezett de Ő nem volt itthon, ma írta Ő megnézte és értékelt.
Na mindegy a lényeg, hogy jó lenne ha a vevők értékelnének előre vagy legalább írnának, hogy rendbe megkapta a terméket.
Nézd én például vettem valamit, megírta feladta és írta ha megkaptam értékeljem. Képzeld nem lettem idegbajos ettől a kéréstől, mivel jogosnak tartom. smile.gif

Én is bele szoktam írni, hogy mindenképp jelezze, ha megkapta - ha nincs gond, akkor elég ha értékel, ha bármi nem oké, akkor próbáljuk meg megoldani. De engem pl nem nyugtat meg az önmagában, ha megírja, hogy megkapta és örvendezik (ma is volt egy ilyen), én biza ha lehet, kivárom, amíg ezt hivatalos formába lesz szíves önteni smile.gif
Persze tudom, könnyen beszélek az egetverő forgalmammal biggrin.gif

A hozzászólást -pistineni- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-24 23:48

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-24 23:41
Létrehozva: #9950

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-09-24 23:35) *
Hát, az én vevőm 2 hete próbálkozott először, ma másodszor, és nem sikerült neki, pedig már nem kell megerősítés. Volt annyira figyelmes, hogy észrevette, hogy még ott van az értékelendők között (ez az egy), de ezt is csak a második körben, mert emlékezett, hogy ezt ő már egyszer rendezte, abban a hitben volt, hogy sikeresen. De első körben nem tűnt fel neki, utána még 2 hétig (amíg nem kapott újabb felszólítást) szintén nem, és ha figyelmetlenebb, vagy siet, vagy több cucc is van ott neki, akkor amúgy is simán átsiklik felette... szerintem smile.gif

Igen igazad van, így is történhet a dolog. smile.gif Tudod nekem csak azért ütött szöget a fejembe, mert csütörtökön írta megérkezett de Ő nem volt itthon, ma írta Ő megnézte és értékelt.
Na mindegy a lényeg, hogy jó lenne ha a vevők értékelnének előre vagy legalább írnának, hogy rendbe megkapta a terméket.
Nézd én például vettem valamit, megírta feladta és írta ha megkaptam értékeljem. Képzeld nem lettem idegbajos ettől a kéréstől, mivel jogosnak tartom. smile.gif

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-09-24 23:35
Létrehozva: #9951

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-24 23:28) *
Ezek még akkor fordultak elő mikor meg kellett erősíteni az értékelést. Most viszont egyből megy. Na és ha megnézi a nem értékeltet akkor látja, hogy nem értékelt.

Hát, az én vevőm 2 hete próbálkozott először, ma másodszor, és nem sikerült neki, pedig már nem kell megerősítés. Volt annyira figyelmes, hogy észrevette, hogy még ott van az értékelendők között (ez az egy), de ezt is csak a második körben, mert emlékezett, hogy ezt ő már egyszer rendezte, abban a hitben volt, hogy sikeresen. De első körben nem tűnt fel neki, utána még 2 hétig (amíg nem kapott újabb felszólítást) szintén nem, és ha figyelmetlenebb, vagy siet, vagy több cucc is van ott neki, akkor amúgy is simán átsiklik felette... szerintem smile.gif

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-24 23:28
Létrehozva: #9952

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-09-24 23:22) *
Legutóbb egy vevőmnek harmadik nekifutásra sikerült csak értékelnie (eddig tartott, míg meggyőztem, hogy a szem.menüjéből indítsa az aktust - ő mindenáron az emailben kapott linket akarta használni. El tudom képzelni, hogy valakinél egy ponton elszakad a cérna, és a végül leadott értékelés már nem is olyan lelkes, amilyen elsőre lett volna. De olyannal is találkoztam, aki szimplán nem értette meg, hogy mi a gond, és dühöngött a - végül sikeresen leadott - értékelésben (szerencsére nem én kaptam), hogy vajon még hányszor kell értékelnie. Látom, hogy a tiéd nem kezdő, de ettől függetlenül könnyen lehet, hogy ez van a dolog hátterében.

Ezen én is gondolkodtam, nekem is van most legalább kettő, aki jó eséllyel nem fog értékelni. Arra jutottam, hogy ez nem fogja befolyásolni az értékelésemet. Aki utánam jön, ha veszi a fáradságot hogy elolvassa a figyelmeztetést, akkor anélkül is látja, hogy a másik fél nem értékelt. Ha meg nem veszi a fáradságot, akkor nincs miről beszélni.
(Abban persze egyetértek, hogy az a normális, ha a vevő értékel elsőnek.)

Kedves Benz,
A téma kapcsán azon tűnődtem el a minap, hogy ha már valamiért nem lehet megoldani, hogy az értékelésre buzdító emlékeztetőben a link 100%-os biztonsággal működjön, akkor nem lenne-e jobb inkább nem tenni bele azt a linket...

Ezek még akkor fordultak elő mikor meg kellett erősíteni az értékelést. Most viszont egyből megy. Na és ha megnézi a nem értékeltet akkor látja, hogy nem értékelt.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-24 23:29

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-09-24 23:22
Létrehozva: #9953

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-24 23:06) *
Még valami, szó sem volt arról, hogy nem érkezett meg, azon kívül 10 nap után talán jogosan kérdezek rá.

Legutóbb egy vevőmnek harmadik nekifutásra sikerült csak értékelnie (eddig tartott, míg meggyőztem, hogy a szem.menüjéből indítsa az aktust - ő mindenáron az emailben kapott linket akarta használni. El tudom képzelni, hogy valakinél egy ponton elszakad a cérna, és a végül leadott értékelés már nem is olyan lelkes, amilyen elsőre lett volna. De olyannal is találkoztam, aki szimplán nem értette meg, hogy mi a gond, és dühöngött a - végül sikeresen leadott - értékelésben (szerencsére nem én kaptam), hogy vajon még hányszor kell értékelnie. Látom, hogy a tiéd nem kezdő, de ettől függetlenül könnyen lehet, hogy ez van a dolog hátterében.

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-24 20:58) *
Érdemes-e az utánam jövőknek ezt jelezni?

Ezen én is gondolkodtam, nekem is van most legalább kettő, aki jó eséllyel nem fog értékelni. Arra jutottam, hogy ez nem fogja befolyásolni az értékelésemet. Aki utánam jön, ha veszi a fáradságot hogy elolvassa a figyelmeztetést, akkor anélkül is látja, hogy a másik fél nem értékelt. Ha meg nem veszi a fáradságot, akkor nincs miről beszélni.
(Abban persze egyetértek, hogy az a normális, ha a vevő értékel elsőnek.)

Kedves Benz,
A téma kapcsán azon tűnődtem el a minap, hogy ha már valamiért nem lehet megoldani, hogy az értékelésre buzdító emlékeztetőben a link 100%-os biztonsággal működjön, akkor nem lenne-e jobb inkább nem tenni bele azt a linket...

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-24 23:06
Létrehozva: #9954

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Suzukimaruti!

Mért olyan nehéz elképzelni, hogy talán tényleg nem volt ideje megnézni a csomagot, vagy, hogy tényleg még nem érkezett meg, miért kell
rögtön letámadni az értékeléssel. Én sem szeretném, ha vásárlás után valamelyik eladó rögtön azzal kezdené, hogy értékelj.
És ha a csillagokat lehúzzák, talán ezekért a türelmetlenségekért adják. Én nem szeretnék tőled venni semmit, félnék ettől a nagyfokú erőszakosságodtól.
Én elgondolkodnék egy kicsit a helyedben, nem kellene oly hevesen lehengerlően előadni, mivel ez nem élet halál kérdése.

Kedves Bobo13

Elolvastad a folytatást is? Miszerint Ő értékelt! Mire alapozod az erőszakosságot? Olvastad a levelem amit neki küldtem?

Ha nem szeretnél venni akkor ne tedd.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-25 08:30

+Quote Post
Bobo13
hozzászólás 2012-09-24 22:53
Létrehozva: #9955

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-24 22:36) *
Kedves Benz!

Ellent kell mondjak. Van jelentősége, hogy a vevő értékeljen előbb. Tegyük fel én értékelem pozitív, majd Ő gondol egyet, hogy semleges vagy netán negatív azzal a jelszóval, hogy hozzá nem érkezett meg a termék. Bevallom hiába van nálam a feladást igazoló szelvény ezek után tuti nem mennék a postára kerestetni neki.
Most például 1 olyan esetem van ahol rákérdeztem csütörtökön, hogy megkapta-e a terméket, a válasza igen de nem voltam itthon. Ma szintén rákérdeztem, hogy létezik, hogy még mindég nem látta a terméket, mivel szeretném ha értékelne, hogy én is lezárhassam. A válasza én mit akarok Ő már értékelt blink.gif Szóval az ember itt elgondolkozik. unsure.gif

Kedves Suzukimaruti!

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-24 22:36
Létrehozva: #9956

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-24 21:21) *
Kedves zejopy!

Erre sajnos nem tudok határozott választ adni. A vevő nem köteles elsőként értékelést írni, őt is csak a személyes menü korlátozás kényszerítheti.
Szerintem normál esetben ennek nincs is jelentősége. A konkrét adásvételnél Önnek kell éreznie, hogy van-e "veszély" smile.gif

Kedves Benz!

Ellent kell mondjak. Van jelentősége, hogy a vevő értékeljen előbb. Tegyük fel én értékelem pozitív, majd Ő gondol egyet, hogy semleges vagy netán negatív azzal a jelszóval, hogy hozzá nem érkezett meg a termék. Bevallom hiába van nálam a feladást igazoló szelvény ezek után tuti nem mennék a postára kerestetni neki.
Most például 1 olyan esetem van ahol rákérdeztem csütörtökön, hogy megkapta-e a terméket, a válasza igen de nem voltam itthon. Ma szintén rákérdeztem, hogy létezik, hogy még mindég nem látta a terméket, mivel szeretném ha értékelne, hogy én is lezárhassam. A válasza én mit akarok Ő már értékelt blink.gif Szóval az ember itt elgondolkozik. unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-24 21:32
Létrehozva: #9957

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-24 21:21) *
Kedves zejopy!

Erre sajnos nem tudok határozott választ adni. A vevő nem köteles elsőként értékelést írni, őt is csak a személyes menü korlátozás kényszerítheti.
Szerintem normál esetben ennek nincs is jelentősége. A konkrét adásvételnél Önnek kell éreznie, hogy van-e "veszély" smile.gif

Lehet, hogy félreértett. A kérdés az, hogy milyen értékelést írjak neki. Akkor, amikor már tuti, hogy nem értékelt. Mert szerintem nem korrekt, hogy nem értékel.
Különben azon is gondolkodtam, hogy szerintem mindenképpen a vevőnek kellene értékelni először, így logikus. Gyakorlati okok miatt.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-24 21:21
Létrehozva: #9958

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-24 20:58) *
Kedves Benz! smile.gif

Kérdezhetek? Persze, hogy kérdezhetek, olyat még nem mondott, hogy nem. thank_you.gif
Abban az esetben, amikor szorongat az értékelési rendszer, és muszáj értékelnem, több termék megvásárlása esetén általában azt teszem, ha a vevő nem értékelt, hogy egyet nem értékelek, a többit igen. Így a jutalékkal sem "tartozom", és nem nyomaszt az a rengeteg értékeletlen cucc. (Most is kritikus a helyzet, de ennél a nagy tömegnél, akik a személyes menümben tolonganak, még nem kaptam meg a pénzt.)
Szóval marad egy darab. Most is van egy ilyen biztonsági tartalékom. Azt hiszem, 1.-én jár le az értékelési határideje. Mit tegyek, ha nem értékelt? Akkor én hogyan értékeljek? Mert azt hiszem, úgy érzem, azt tartom méltányosnak, hogyha megérkezett az áru és nem volt gond, akkor vegye a partner a fáradságot és írja meg azt a fránya értékelést, hiszen a Vatera rendjéhez ez hozzátartozik. Szóval az Ön kifinomult véleménye érdekel. Gyakorlat nem igazán van még, hiszen a rendszer friss. Mit tehetek, mit érdemes tennem? Érdemes-e az utánam jövőknek ezt jelezni?
Köszönöm, ha válaszol. smile.gif

Kedves zejopy!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-24 20:58
Létrehozva: #9959

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-24 20:55) *
smile.gif

Kedves Benz! smile.gif

Kérdezhetek? Persze, hogy kérdezhetek, olyat még nem mondott, hogy nem. thank_you.gif
Abban az esetben, amikor szorongat az értékelési rendszer, és muszáj értékelnem, több termék megvásárlása esetén általában azt teszem, ha a vevő nem értékelt, hogy egyet nem értékelek, a többit igen. Így a jutalékkal sem "tartozom", és nem nyomaszt az a rengeteg értékeletlen cucc. (Most is kritikus a helyzet, de ennél a nagy tömegnél, akik a személyes menümben tolonganak, még nem kaptam meg a pénzt.)
Szóval marad egy darab. Most is van egy ilyen biztonsági tartalékom. Azt hiszem, 1.-én jár le az értékelési határideje. Mit tegyek, ha nem értékelt? Akkor én hogyan értékeljek? Mert azt hiszem, úgy érzem, azt tartom méltányosnak, hogyha megérkezett az áru és nem volt gond, akkor vegye a partner a fáradságot és írja meg azt a fránya értékelést, hiszen a Vatera rendjéhez ez hozzátartozik. Szóval az Ön kifinomult véleménye érdekel. Gyakorlat nem igazán van még, hiszen a rendszer friss. Mit tehetek, mit érdemes tennem? Érdemes-e az utánam jövőknek ezt jelezni?
Köszönöm, ha válaszol. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-24 20:55
Létrehozva: #9960

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-24 17:40) *
Nem is Ön lenne az, ha nem rendezte volna. wink3.gif (Meg amúgy sem hiszem, hogy akad olyan helyzet, amikor a felajánlott vállamat igénybe venné. Ahhoz túl... mmm.... hmmm.... izé.... büszke (?), ha ez a jó szó.) Gyanítom, ahol Ön megjelenik, még a problémák is vigyázzba vágják magukat és azt mondják:
- Igenis,.........
Emlékszik még a mondatra? Megígértem, hát nem használom, pedig nagyon nehezen tartom most magam vissza. biggrin.gif

smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 496 497 498 499 500 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
2 felhasználó: zejopy, svejku

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 21:36