Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Szolgáltatások
Vatera.hu Fórum > Általános > Aukciók
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Vatera_Fórum_Moderátor
Kedves Vaterások!

Elkészült a Vatera ismerj+ oldala!

Mostantól egyszerűen létrehozhatja az Ön testreszabott Vaterás bemutatkozó oldalát! Mutatkozzon be a Vatera felhasználóinak, a hasonló érdeklődésű partnerek így könnyebben találnak Önre! A bemutatkozó oldal létrehozását követően az Ön felhasználóneve mellett egy ikon fog megjelenni, amelyre kattintva elérhetővé válik az érdeklődők számára az Ön ismerj+ oldala.

Mire jó ez?

- Tájékoztathatja partnereit az Ön eladói/vevői gyakorlatáról!
- Amennyiben Ön speciális feltételekkel kereskedik a Vaterán megkönnyítheti leendő partnerei dolgát, minél bővebb, alapos tájékoztatással!
- Ha Ön eladó, írhat a speciális adásvételi feltételekről!
- A későbbi félreértések elkerülése véget, megismertetheti az érdeklődőket az Ön által kért fizetési feltételekkel és az Ön által biztosított kiszállítási lehetőségekkel. Jelezheti partnerei felé, ha Ön szabadságon van, vagy ideiglenesen nem elérhető.

Bemutatkozó oldalát a Személyes menü - Saját Beállítások - Ismerj+ oldal létrehozás, módosítás menüpont alatt tudja elkészíteni.

További sikeres Vaterázást kívánunk!

A Vatera Csapata
MEB
Egy karakterszámlálót nem ártana betenni! A vásárlási feltételekhez nem is írtam egyelőre semmit,miután a tizedik javítási kísérletre sem akarta elfogadni a rendszer... blink.gif
mazsolla
IDÉZET(MEB @ 2007-07-26 12:15) *
Egy karakterszámlálót nem ártana betenni! A vásárlási feltételekhez nem is írtam egyelőre semmit,miután a tizedik javítási kísérletre sem akarta elfogadni a rendszer... blink.gif

A karakter számláló valóban nagyon jó ötlet.
Bár nekem nem volt vele gondom,és a készet el is fogadta a rendszer.

Utólagossan pedig köszönet a Vaterának ezért. Végre csak megkaptuk. smile.gif
Putyur
Írásjelek dolgában eléggé finnyás a rendszer - vajh' miért...?
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 12:47) *

Gondolom a kukacokat nem szereti smile.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 12:47) *

A beviteli mezőkben csak a magyar abc kis és nagy betűi, számok és a következő karakterek szerepelhetnek (?!,;:._-).
Putyur
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-07-26 13:06) *
A beviteli mezőkben csak a magyar abc kis és nagy betűi, számok és a következő karakterek szerepelhetnek (?!,;:._-).

A zárójeleket nekem nem fogadta el, a pontosvesszőt sem.
Putyur
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 13:01) *
Gondolom a kukacokat nem szereti smile.gif

Eszembe sem jutott volna... dry.gif

OFF.
Van egy igazi érdekességem, kifejezetten Neked való: Forduljon Psmith-hez, magyar film 1975-ből. DVD-n. (Feleki Kamill, Márkus László, Huszti Péter... ilyenek.)
ON.
sagyu
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-07-26 13:06) *

Egyéb európai abc ékezetes betűi is használhatóak lesznek?
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 13:14) *
Eszembe sem jutott volna... dry.gif

OFF.
Van egy igazi érdekességem, kifejezetten Neked való: Forduljon Psmith-hez, magyar film 1975-ből. DVD-n. (Feleki Kamill, Márkus László, Huszti Péter... ilyenek.)
ON.

ezt nem ismerem, ebből lett később a Pogány Madonnás P.Smith? smile.gif

egyébként nem értem hogy pl. aposztrófot miért nem lehet használni. Én angolul is megírtam a bemutatkozó szövegemet, gondolván a külföldi érdeklődőkre.
Putyur
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 13:18) *
ezt nem ismerem, ebből lett később a Pogány Madonnás P.Smith? smile.gif
egyébként nem értem hogy pl. aposztrófot miért nem lehet használni. Én angolul is megírtam a bemutatkozó szövegemet, gondolván a külföldi érdeklődőkre.

Elvileg az a figura, de ezt eredetileg P. G. Wodehouse írta. Nagyon jó. És kortörténeti érdekesség.
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 13:27) *
Elvileg az a figura, de ezt eredetileg P. G. Wodehouse írta. Nagyon jó. És kortörténeti érdekesség.

Jó lett a bemutatkozóoldalad! Html-kódokat is használtál? Nálam valahogy a tördelés, kiemelés még nem megy.
molvany
Szóval most aztán eldobtam magam. Kész volt a szöveg,képek feltöltve, közben meggondoltam magam, az egyik képet töröltem.
Mi történt ?
A komplett szöveg vele együtt eltünt. Csak a másik kép maradt meg.
Egy óra munka elveszett.
Fejlesztők !
Lehetne ilyesmire odafigyelni ?
Köszönöm !
Putyur
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 13:48) *
Jó lett a bemutatkozóoldalad! Html-kódokat is használtál? Nálam valahogy a tördelés, kiemelés még nem megy.

Nincs abban semmilyen html-kód... (Egyszer már meg kellene tanulnom őket...) Csak úgy beirkáltam a szöveget. Majd még finomítok rajta... :-)
Putyur
Az ismerj+ oldalon miért csak az első 50 eladó termék látszik? Miért nem lehet lapozni? (Egyáltalán: minek kellenek ide a termékek? Itt saját magunkat "reklámozzuk", nem a cuccokat...)
MEB
Talán én nem értek hozzá,de hogyan lehet a bemutatkozó oldalakat megnézni... Úgy olvastam,hogy akinek van ilyen,annak ott a neve mellett egy ikon - de ezt egyelőre még nem látom. huh.gif
Putyur
IDÉZET(MEB @ 2007-07-26 14:02) *
Talán én nem értek hozzá,de hogyan lehet a bemutatkozó oldalakat megnézni... Úgy olvastam,hogy akinek van ilyen,annak ott a neve mellett egy ikon - de ezt egyelőre még nem látom. huh.gif

Valószínűleg kevesen csináltunk ilyet. :-) Sagyu kollégának pld. már van - meg nekem is...
MEB
Megvan,mi a baj.
Firefox-al nem látszik, IE-vel igen! Legalábbis itt nálam.
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 14:07) *
Valószínűleg kevesen csináltunk ilyet. :-) Sagyu kollégának pld. már van - meg nekem is...

Na, én most szerkesztettem még egy piszikét, hogy professzionálisabb legyen smile.gif
Azért jó lenne, ha tudnánk bekezdésekre tagolni, mert html-t nem engedélyez a rencer.
Putyur
IDÉZET(MEB @ 2007-07-26 14:09) *
Megvan,mi a baj.
Firefox-al nem látszik, IE-vel igen! Legalábbis itt nálam.

Mé' ne menne tűzrókávaa'...? Én is avval nézem... rolleyes.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 13:16) *
Egyéb európai abc ékezetes betűi is használhatóak lesznek?

Nem, kizárólag a magyar abc-ben is megtalálható karakterek használhatóak.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(molvany @ 2007-07-26 13:54) *
Szóval most aztán eldobtam magam. Kész volt a szöveg,képek feltöltve, közben meggondoltam magam, az egyik képet töröltem.
Mi történt ?
A komplett szöveg vele együtt eltünt. Csak a másik kép maradt meg.
Egy óra munka elveszett.
Fejlesztők !
Lehetne ilyesmire odafigyelni ?
Köszönöm !

Elnézést a kellemetlenségért a jelzett problémát megszüntettük.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(MEB @ 2007-07-26 12:15) *

A karakterszámláló elkészült.
sagyu
mivel az I+ ikon még nincs ott senkinél, az alábbi módon tudjuk addigis behozni a saját oldalt:
http://www.vatera.hu/aboutme/view.php?id=
Az = jel mögé a felhasználó azonosítószáma kerül
molvany
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 14:20) *
mivel az I+ ikon még nincs ott senkinél, az alábbi módon tudjuk addigis behozni a saját oldalt:
http://www.vatera.hu/aboutme/view.php?id=
Az = jel mögé a felhasználó azonosítószáma kerül

Miért ne lenne ott ? Nálam pl.ott van.
MEB
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 14:13) *
Mé' ne menne tűzrókávaa'...? Én is avval nézem... rolleyes.gif

Nekem nem megy.
Fogalmam sincs miért. Pedig a legújabb FF van fent. IE-vel látom az ikont...
sagyu
IDÉZET(molvany @ 2007-07-26 14:38) *

Én spec. nem látom az ikont se nálam se másnál. (Win Xp, Firefox 2.0.0.3) Elméletileg a felh. név mellett kell legyen.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 14:01) *
Az ismerj+ oldalon miért csak az első 50 eladó termék látszik? Miért nem lehet lapozni? (Egyáltalán: minek kellenek ide a termékek? Itt saját magunkat "reklámozzuk", nem a cuccokat...)

A lapozás lehetősége is aktiválásra került. Elnézést a kellemetlenségért!
draglion
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 14:43) *
Én spec. nem látom az ikont se nálam se másnál. (Win Xp, Firefox 2.0.0.3) Elméletileg a felh. név mellett kell legyen.

én sem találok egy ikont sem így nem tuzdom megnézni amit szerkesztettetek
molvany

Pl.nálad én sem látom. De MEB oldalát láttam és elolvastam. wink.gif
Putyur

Nyomj neki egy F5-öt.
draglion
IDÉZET(molvany @ 2007-07-26 14:38) *

nálad ott van wink.gif szuper laugh.gif

akkor lehet kell refresht-nyomni és ott lesz mindenkinél (akinek már van)
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 14:45) *
Nyomj neki egy F5-öt.

Köszi, most megy. Valószínűleg üríteni kellett a cache-t.
Karcsi
Kipróbáltam volna én is, de a bemutatkozásnál és a szállításnál hiába van 1000 üres karakter helyen még, mégis kipirosozza és nem enged továbblépni a rendszer. Akkor most mi a teendő?
molvany
IDÉZET(Karcsi @ 2007-07-26 14:50) *
Kipróbáltam volna én is, de a bemutatkozásnál és a szállításnál hiába van 1000 üres karakter helyen még, mégis kipirosozza és nem enged továbblépni a rendszer. Akkor most mi a teendő?

Nézd át. Valószínű valahol nem megengedett karaktered van a szövegben.
Putyur
IDÉZET(Karcsi @ 2007-07-26 14:50) *

Nem a karakter a sok, hanem valami spéci írásjelet használtál. Nekem sem engedte a zárójelet. Finnyás a drága... laugh.gif
mazsolla
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 14:52) *
Nem a karakter a sok, hanem valami spéci írásjelet használtál. Nekem sem engedte a zárójelet. Finnyás a drága... laugh.gif

Szerintem kár hogy pl. zárójel nem megengedett. sad.gif
Karcsi
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 14:52) *

Lehet, hogy ez a gond, de akkor meg miért van lentebb ebben a fórumban, az engedélyezett karakterek között?
Putyur
IDÉZET(Karcsi @ 2007-07-26 14:57) *
Lehet, hogy ez a gond, de akkor meg miért van lentebb ebben a fórumban, az engedélyezett karakterek között?

Jogos... unsure.gif
Az engedélyezett karakterek vannak zárójelben feltüntetve. Az ominózus karakterlánc mindkét végén nyitott intervallumként értelmezendő - tehát a két végpont nem eleme a halmaznak... blink.gif
Putyur
T. Moderátor!
Az előbb - egy pillanatra - a "licitált áruk" menüpont új, szebb, áttekinthetőbb köntösben jelentkezett; de csak egyszer... sad.gif Miért...? Jobb lenne ugyanaz a fajta nézet a "megfigyelt árverések" és a "licitált termékek" menüpontnál is...
sagyu
Gondolom most a moderáltoroknak betett hogy akárhányszáz módosított oldalt kell most sorra végigbogarászniuk smile.gif
Putyur
IDÉZET(sagyu @ 2007-07-26 15:05) *
Gondolom most a moderáltoroknak betett hogy akárhányszáz módosított oldalt kell most sorra végigbogarászniuk smile.gif

Dolgozzanak csak meg a pénzükért... tongue.gif
Karcsi
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 15:00) *
Jogos... unsure.gif
Az engedélyezett karakterek vannak zárójelben feltüntetve. Az ominózus karakterlánc mindkét végén nyitott intervallumként értelmezendő - tehát a két végpont nem eleme a halmaznak... blink.gif

Lehet, de egyértelműbb megoldás sokkal felhasználóbarátabb lett volna. Zárójelek nélkül tényleg sikerült! (köszönöm, a segítséget.)

Más. Tetszik a Vatera humora:

"Ha valamit elrontott, a vissza opcióval változtathat rajta, vagy a létrehoz opcióval véglegesítheti."

Remélem nem rontottam el semmit, mert már véglegesítettem ... ;-)))
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2007-07-26 15:04) *
T. Moderátor!
Az előbb - egy pillanatra - a "licitált áruk" menüpont új, szebb, áttekinthetőbb köntösben jelentkezett; de csak egyszer... sad.gif Miért...? Jobb lenne ugyanaz a fajta nézet a "megfigyelt árverések" és a "licitált termékek" menüpontnál is...

A lapon néhány apróbb változás történt és most már a megváltoztatott formában jelenik meg (esetleg egy lapfrissítés szükséges lehet).
CellaTel
Firefoxa nekem sem megy. bármit üritek akkor sem. v2.0.0.5

Szerk: közben jo lett...
szytam
Én is létrehoztam az oldalam néhány órája, mégsem látom az ikont.. :-(
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szytam @ 2007-07-26 21:16) *
Én is létrehoztam az oldalam néhány órája, mégsem látom az ikont.. :-(

Kedves szytam!

Az adatlap tartalmát a Vatera ellenőrzi.
Az ellenőrzés munkanapokon várhatóan 24 órán belül megtörténik, amelyről e-mailben értesítjük Önt!
szytam
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-07-26 21:21) *
Kedves szytam!

Az adatlap tartalmát a Vatera ellenőrzi.
Az ellenőrzés munkanapokon várhatóan 24 órán belül megtörténik, amelyről e-mailben értesítjük Önt!

Köszönöm az extragyors tájékoztatást!
mistahwax
megjött a mail, h aktiválva lett az ismerj+ oldal, megsem latom sehol.

van itt is valami 24H átfutás , vagy mi az oka, h nem látszik ???

Valakiiiii ????
sad.gif

Üdv !
sagyu
IDÉZET(mistahwax @ 2007-07-27 09:00) *
megjött a mail, h aktiválva lett az ismerj+ oldal, megsem latom sehol.

van itt is valami 24H átfutás , vagy mi az oka, h nem látszik ???

Valakiiiii ????
sad.gif

Üdv !

F5
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.