Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Volvo
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Autók, motorok
alyz79
thank_you.gif Sziasztok! SZERETNÉK SEGITSÉGET KÉRNI HOGY MIT CSINÁLJAK AZ AUTOMMAL!
Van egy 850-t5 öm.Nem értek nagyon a szereléshez mert nő vagyok,de azt tudom hogy jo autom van,de a tulajtol mikor megvettem nem irattam át csak kölcsön adásival jártam vele, kivonattam mert beteg lettem.
A tulaj nem akar uj adásvételit irni az eladásrol,az auto papirjai nálam vannak a törzskönyve is
Kérdésem a következő:ALKATRÉSZNEK ADJAM EL V.ALÁIRHATOM AZ ADÁSVÉTELIT AZ EREDETI TULAJ NEVÉVEL?
AZ NEM OKIRATHAMISITÁS?
AKI OKOSABB NÁLAM AZ ÍRJON MERT MÁR 2 ÉVE ÁLL AZ AUTO EGYHELYBEN ÉS NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK VELE.
ELÖRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT :ALYZ
KoreaAUTO
IDÉZET(alyz79 @ 2010-03-28 09:30) *
thank_you.gif Sziasztok! SZERETNÉK SEGITSÉGET KÉRNI HOGY MIT CSINÁLJAK AZ AUTOMMAL!
Van egy 850-t5 öm.Nem értek nagyon a szereléshez mert nő vagyok,de azt tudom hogy jo autom van,de a tulajtol mikor megvettem nem irattam át csak kölcsön adásival jártam vele, kivonattam mert beteg lettem.
A tulaj nem akar uj adásvételit irni az eladásrol,az auto papirjai nálam vannak a törzskönyve is
Kérdésem a következő:ALKATRÉSZNEK ADJAM EL V.ALÁIRHATOM AZ ADÁSVÉTELIT AZ EREDETI TULAJ NEVÉVEL?
AZ NEM OKIRATHAMISITÁS?
AKI OKOSABB NÁLAM AZ ÍRJON MERT MÁR 2 ÉVE ÁLL AZ AUTO EGYHELYBEN ÉS NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK VELE.
ELÖRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT :ALYZ

Annak idején nem született adás-vételi szerződés? Ezek szerint még mindig az ő tulajdonában van az autó.
Más nevében nem lehet aláírni!
Meg kell győzni az eredeti tulajt, hogy írjon egy új szerződést, de persze biztosítani kell őt abban, ha ezzel kapcsolatban költsége merül fel(pl. súlyadó stb.) azt megtéríti, ill. a kölcsönadást is rögzíteni, nehogy olyan félelme legyen, hogy a kocsival balesetet stb. okoztak.
Azzal is lehet érvelni , hogy amíg az ő nevén van az autó, addig a forgalomból kivonatás költsége is őt terheli.
Különben csak alkatrészként.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.