Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Aukciózással Kapcsolatos Kérdések
Vatera.hu Fórum > Általános > Aukciók
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285
lanax29
IDÉZET(mazsolla @ 2008-08-06 14:02) *
Kiegészítés az előző írásomhoz:
Saját nyitó oldalad ( ahol a neved mellet ott az i+ ) Egér jobb gomb klikk másolás.
Terméklapod ahova tenni akarod, egér jobb gomb beillesztés ( bemásolás ) gondolom ezek valamelyik lehet.
( nem tudom magyar windows - nál milyen szavak vannak én ugyanis németet használok )

Hát köszi a segítséget. Én is így akarnám csinálni, de nálam nics sima másolás a legördülő menüben (csak olyan mint amit említettem az előbb). Még próbálkozom vele, hátha összejön. wink.gif Üdv
mazsolla
IDÉZET(lanax29 @ 2008-08-06 14:28) *
Hát köszi a segítséget. Én is így akarnám csinálni, de nálam nics sima másolás a legördülő menüben (csak olyan mint amit említettem az előbb). Még próbálkozom vele, hátha összejön. wink.gif Üdv

Sajnálom, ezen már nemtudok segíteni sad.gif
lanax29
IDÉZET(mazsolla @ 2008-08-06 14:33) *
Sajnálom, ezen már nemtudok segíteni sad.gif

Megvan a megoldás!! biggrin.gif Megpróbáltam explorerben és ott van másolás és azzal meg is tudom csinálni a beillesztést. Viszont én csak firefox-ot használok, úgyhogy még rá kell jönnöm, hogy abban hogyan lehet ugyanezt elérni.
mazsolla
IDÉZET(lanax29 @ 2008-08-06 16:34) *
Megvan a megoldás!! biggrin.gif Megpróbáltam explorerben és ott van másolás és azzal meg is tudom csinálni a beillesztést. Viszont én csak firefox-ot használok, úgyhogy még rá kell jönnöm, hogy abban hogyan lehet ugyanezt elérni.

Örülök neki. Mostmár csak sikerülni fog rolleyes.gif
holtangyalka
Mennyi idő után lehet újraindítani egy lejárt aukciót? Azonnal v kell várni vmennyit? (én csak vevő vagyok)
KapdKi
IDÉZET(holtangyalka @ 2008-08-07 10:02) *
Mennyi idő után lehet újraindítani egy lejárt aukciót? Azonnal v kell várni vmennyit? (én csak vevő vagyok)

Szinte azonnal ... smile.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
Kedves Felhasználónk!

Július 14-től több változtatást vezettünk be eladóink részére, többek között fizetőssé tettük a minimálár használatát (amennyiben a beérkező legmagasabb ajánlat nem éri el a minimálár szintjét). A változásokról hírlevelünkben, hirdetményünkben és a Vatera fórumán is értesítettük felhasználóinkat. Ennek ellenére több eladónk jelezte, hogy a szolgáltatás fizetőssé tételéről nem értesültek időben, ezért - és részben saját figyelmetlenségük miatt - automatikusan igénybe vették a minimálár lehetőségét új vagy újrainduló aukcióikban. Sokak esetében ez akár több száz termékfeltöltést jelentett, esetükben ez igen magas (és nem tervezett) költségeket jelentett.

Eladóink visszajelzései, a fórumokban megfogalmazott vélemények és az ügyfélszolgálatunkra beérkező visszajelzések alapján úgy ítéljük meg, hogy - szándékaink ellenére - a változtatás fentebb ismertetett kommunikációja nem volt megfelelő és teljes körű. Ezért úgy döntöttünk, hogy a 2008. július 14-től 2008. július 31. 24:00-ig tartó időszakra nem számolunk fel díjat a minimálár igénybe vételére, függetlenül attól, hogy egy eladó tudatosan, vagy figyelmetlenségtől választotta ezt az opciót. Ennek értelmében az erre az időszakra kiállított számlákban szereplő, a minimálárra vonatkozó összegeket jóváírjuk az érintett felhasználók egyenlegén. A 2008. augusztus 01. 00:00-tól indított aukciók esetében a minimálár használata (amennyiben a beérkező legmagasabb ajánlat nem éri el a minimálár szintjét) díjköteles és fizetendő a Vatera piacterén érvényes díjtáblázatban meghatározottak szerint!
A fenti időponttól kezdve a minimálár, mint fizető szolgáltatás igénybevételével kapcsolatos reklamációkat nem fogadunk el.

Felhívjuk figyelmét, hogy ellenőrizze a minimálár beállítását később indítandó valamint automatikusan újraindított aukciói esetében is!

Tájékoztatásul közöljük, hogy a jövőben minden, a felhasználókat érintő változás helyet fog kapni a Vatera főoldalán, valamint továbbra is mindenről beszámolunk a főoldal alján található "Hírek és információk a vateráról/Hírek" menüpont alatt . Kérjük, Ön is kísérje figyelemmel a Vatera életében meghatározó híreket, történéseket!

Heti hírlevelünkben szintén értesülhet a Vaterán történő változásokról, amelyre feliratkozhat a "Személyes menü"-ben a "Saját beállítások" alatt.

Amennyiben kérdése, észrevétele lenne, bátran forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.
rolandgajdos
Tisztelt Vatera!

Úgy vélem, ez nagyon korrekt eljárás az Önök részéről. rolleyes.gif
norbi20
Tisztelt Vatera! (bár céget nem szólítunk meg sosem, most ez kivétel)

Nagy meglepetéssel olvastam a tájékozató e-mailt, amelyben leírják a minimálár fizetőssé tételét...mivel ez nem egy ingyenes zsolgáltatásokat nyújtó portál, ill. ez a lépés is díjkötelessé tett egy szolgáltatást ez olyan mint egy szerződés-módosítás, amíg mindenki nem írja alá nem lehet rajta számonkérni! Így nem is értem, hogy miért a Vatera kft-nek áll feljebb, hogy ők bezzeg kiirták ide meg oda... ez kit érdekel??? Minimum e-malben kellett volna küldeni egy vagy több levelet egy linkel, amelyre rákattintás útján jelezhetjük, hogy elfogadjuk a változtatásokat!
Nem tudom miket képzelnek, kezdve a júliusi számla-díjjal kapcsolatban, ami szintén egy etikátlan húzás, amiért más cégeket már meg is bírságoltak! De önökkel sem lesz ez másképp!

Üdvözlettel: Norbert
KapdKi
IDÉZET(norbi20 @ 2008-08-07 17:52) *

Nagy meglepetéssel olvastam a tájékozató e-mailt, amelyben leírják a minimálár fizetőssé tételét...mivel ez nem egy ingyenes zsolgáltatásokat nyújtó portál, ill. ez a lépés is díjkötelessé tett egy szolgáltatást ez olyan mint egy szerződés-módosítás, amíg mindenki nem írja alá nem lehet rajta számonkérni! Így nem is értem, hogy miért a Vatera kft-nek áll feljebb, hogy ők bezzeg kiirták ide meg oda... ez kit érdekel??? Minimum e-malben kellett volna küldeni egy vagy több levelet egy linkel, amelyre rákattintás útján jelezhetjük, hogy elfogadjuk a változtatásokat!
Nem tudom miket képzelnek, kezdve a júliusi számla-díjjal kapcsolatban, ami szintén egy etikátlan húzás, amiért más cégeket már meg is bírságoltak! De önökkel sem lesz ez másképp!

Szia Norbi !

Csak halkan .. Ha bemész a pékhez és Ő 10 forinttal drágábban adja a kenyeret, akkor mit csinálsz ??? Vagy ha emelik a gáz árát ???
Vatera_Fórum_Moderátor

Kedves norbi20!

Eladóink visszajelzései, a fórumokban megfogalmazott vélemények és az ügyfélszolgálatunkra beérkező visszajelzések alapján úgy ítéljük meg, hogy - szándékaink ellenére - a változtatás fentebb ismertetett kommunikációja nem volt megfelelő és teljes körű. Ezért úgy döntöttünk, hogy a 2008. július 14-től 2008. július 31. 24:00-ig tartó időszakra nem számolunk fel díjat a minimálár igénybe vételére, függetlenül attól, hogy egy eladó tudatosan, vagy figyelmetlenségtől választotta ezt az opciót. Ennek értelmében az erre az időszakra kiállított számlákban szereplő, a minimálárra vonatkozó összegeket jóváírjuk az érintett felhasználók egyenlegén. A 2008. augusztus 01. 00:00-tól indított aukciók esetében a minimálár használata (amennyiben a beérkező legmagasabb ajánlat nem éri el a minimálár szintjét) díjköteles és fizetendő a Vatera piacterén érvényes díjtáblázatban meghatározottak szerint!
A fenti időponttól kezdve a minimálár, mint fizető szolgáltatás igénybevételével kapcsolatos reklamációkat nem fogadunk el.
Vateraforum

Kedves norbi20!

A félreértések elkerülése véget a számla kiállítása nem fizetős az a felhasználók rendelkezésére áll díjmentesen a vatera piacterén!

Amennyiben további kérdése lenne ezzel kapcsolatban nyisson egy külön topikot vagy lépjen velünk kapcsolatba a kapcsolatfelvételi menüponton keresztül.

Köszönjük!
foxicsaba
Igazából ezzel a levéllel kellett volna kezdeni az emelések előtt 1 hónappal, talán nem lett volna annyi felháborodás. De így is jó.
Lecsike
Tisztelt Modi ( Bácsi v. Néni ) !

Én nem írtam alá olyan hírlevelet amelyben kérek tájékoztatást a változásokról,mégis kaptam!
Hol lehet ezt lemondani? rolleyes.gif

Üdv:

L.
scaevola
IDÉZET(foxicsaba @ 2008-08-07 19:28) *
Igazából ezzel a levéllel kellett volna kezdeni az emelések előtt 1 hónappal, talán nem lett volna annyi felháborodás. De így is jó.

Volt előtte értesítés a hírlevélben, csak azok akik nem kértek hírlevelet, nem is kaphattak.
tobias87
Hát jól megszívtam most a Vaterán. Ma kaptam egy e-mailt a vateráról hogy fizetőssé teszik a minimáláras termékeket Augusztus 1-től. Én aug. 3-án raktam vissza a cuccaimat. Ezt marhára nem tartom korrekt dolognak! Késői tájékoztatás után elvárják hogy fizessünk? Ki a fene olvassa a híreket ? Most nagyot csalódtam. Ilyen mocskos módon húzzák le az embert :S
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(tobias87 @ 2008-08-07 19:55) *
Hát jól megszívtam most a Vaterán. Ma kaptam egy e-mailt a vateráról hogy fizetőssé teszik a minimáláras termékeket Augusztus 1-től. Én aug. 3-án raktam vissza a cuccaimat. Ezt marhára nem tartom korrekt dolognak! Késői tájékoztatás után elvárják hogy fizessünk? Ki a fene olvassa a híreket ? Most nagyot csalódtam. Ilyen mocskos módon húzzák le az embert :S

Kedves tobias87!

2008. június 25-én a Heti hírlevélben és itt a fórumon is tájékoztattuk a felhasználókat a változtatásokról.
Azon eladóknál ahol minimáláras aukciók voltak automatikus meghosszabbításra megjelölve, ott az automatikus
újraindításokat nullára állítottuk, így nem fordulhat elő, hogy minimáláras aukciók futnak az eladó tudta nélkül
hisz csak saját kezűleg tudja újraindítani, a figyelmeztetés pedig megjelent az újraindítás és az eladás lapon is.
csabi710
Én személy szerint egyetértek a minimáláras fizetéssel! Én is mikor vásárolok nézem az árat, mondom, hú de olcsó és tíz licit után is az jön ki, hogy sajnáljuk, de nem éri el a minimálárat! Ha valakinek eladó valami az tegye minimálárnak azt, amennyiért oda is adja! Nekem mindig a minimálár volt a kikiáltási ár is! Ha megvették, jó, ha nem, akkor legközelebb lejjebb vittem vagy nem adtam el!
Lecsike
Komolyan mondom, ez egy Végtelen Történet laugh.gif
1mrakos
Ez a minimál ár (főleg rejtett) egy nagy hülyeség.
Igazából én beszüntetném szivem szerint (és még vagy egy pár ezer vásárló is).
Különössen iritáló az a fajta hogy elindit 1ft aukciót egy irreális rejtett minimál árral valamit (vagy már 3 hónapja ökörködik ezzel egy konkrét illető).
Ez a fizetős dolog csak realitásra nevel.

Csak támogatni tudok minden korlátozást és szigorítást ez ügyben.
Aramir
IDÉZET(1mrakos @ 2008-08-07 22:30) *
Különössen iritáló az a fajta hogy elindit 1ft aukciót egy irreális rejtett minimál árral valamit (vagy már 3 hónapja ökörködik ezzel egy konkrét illető).

Ennél már csak az irrítálóbb, amikor a címbe még beis írják, hogy 1 Ft-ról, vagy NMÁ laugh.gif
Tommyka970
Sziasztok!
Az alábbiakban kérném a segítségeteket:
Sokszor találkoztam már licitálás alatt olyannal, hogy hiába licitáltam egy termékre, a gép kidobta, hogy valaki másnak levédett ajánlata van az adott termékre és amíg azt nem licitálom felül addíg az övé a termék. Értem is mi ennek a lényege, amit viszont nem tudok, hogy hogyan tudok én ilyen levédett ajánlatot tenni egy termékre????? Eddigi licitjeim során max. az előző árat tudtam felüllicitálni, de "levédetni" egy magasabb árral nem tudom hogy kell.
Örülnék ha tudna valaki segíteni!
Köszönettel előre is.
Lecsike
IDÉZET(Aramir @ 2008-08-07 23:53) *
Ennél már csak az irrítálóbb, amikor a címbe még beis írják, hogy 1 Ft-ról, vagy NMÁ laugh.gif

A jó magyar marketing ....
csabau
azt az árat kell a licit-ablakba írni, amennyit a vevőnek még megér a cucc.

amíg egy licitlépcsővel felül nem licitálják, addig a védett licitesé.

záráskor nem a védett összeg lesz a fizetendő, hanem az akkori aktuális licit.
Sprinkler1
Sziasztok!

Tudnátok segíteni? 4-én megnyetek tőlem egy babakád licitet. Azóta a vevőt SEMMILYEN formában nem érem el. Vaterára azóta nem lépett be.
Ment egy csomó emilke, telefon, vatera.biztonsag-ra levél, vaterának jelentés, sablonlevelet megkaptam.
Szerintetek várjak még, vagy adjak egy negát????

Jó volna eladni már a kádat, mert csak átesek rajta a fürdőben....

Köszönöm előre is!!!
mazsolla
Szerintetek mi az oka, ill. mit lehet ilyenkor tenni ?
Visszajön a levél ezzel a szöveggel: " A level kezbesitese nem sikerult, a levelet a cimzett blokkolta. "
Megpróbáltam két napja már két külömböző levelezőböl elküldeni a levelet. Válasz mindig ugyanaz ( ez ).
Orosz77
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-08-08 08:01) *
Sziasztok!

Tudnátok segíteni? 4-én megnyetek tőlem egy babakád licitet. Azóta a vevőt SEMMILYEN formában nem érem el. Vaterára azóta nem lépett be.
Ment egy csomó emilke, telefon, vatera.biztonsag-ra levél, vaterának jelentés, sablonlevelet megkaptam.
Szerintetek várjak még, vagy adjak egy negát????

Jó volna eladni már a kádat, mert csak átesek rajta a fürdőben....

Köszönöm előre is!!!

Ma még csak 8-a van. Szerintem érdemes még egy pár napig várni. A vaterára sem lépett be, ahogy írtad. Lehet hogy történt vele, vagy a számítógépével valami, azért nem elérhető.
Persze ez csak a "jó" dolgokat figyelembe véve.
Sprinkler1
IDÉZET(Orosz77 @ 2008-08-08 08:56) *
Ma még csak 8-a van. Szerintem érdemes még egy pár napig várni. A vaterára sem lépett be, ahogy írtad. Lehet hogy történt vele, vagy a számítógépével valami, azért nem elérhető.
Persze ez csak a "jó" dolgokat figyelembe véve.

Ez okés is, de 2 telefonszámról is hívtam és nem hívott vissza.
Meg nemis vette fel.
Rendben, várok még . Ja és nullás felhasználó. blink.gif
Tommyka970
IDÉZET(csabau @ 2008-08-08 07:37) *
azt az árat kell a licit-ablakba írni, amennyit a vevőnek még megér a cucc.

amíg egy licitlépcsővel felül nem licitálják, addig a védett licitesé.

záráskor nem a védett összeg lesz a fizetendő, hanem az akkori aktuális licit.

Ééééértem! rolleyes.gif
Köszi szépen!!! biggrin.gif
dante2
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-08-07 18:04) *
Kedves norbi20!

Üdv KEDVES VATERA...
az 1768ft havi dijaimbol, 1600 Ft a minimál ár, fizetössé tétele miatt adodott... Pontositok olyan termékekért, fizettek, melyeket nem adtam el...
hmm...csalodtam. pedig már egy pár éve itt vagyok.
a minimál árakat, már töröltem. (a legtöbb látható is volt...) 600 feletti terméknél, erre rá ment pár éjszakám..
sok terméket töröltem a rendszeretekböl.(komplett gépjármüveket) s ugy látom továbbra is törölnöm kell...
jól értem, hogy a ház, s alkategoriában is fizetnem kell listázási árat? ha nem adom el akkor is? ha egy betonkeveröt, vagy egy lábszelepet árulok akkor is?
legyen valaki oly jó hozzám hogy megtisztel hogy válaszol...mert nagyon nem mindegy..
ha igy van, további termékeket kell levegyek az oldalaitokról...
nem lenne egyszerübb, ha ujra inditanék egy-egy terméket, s megjelenne egy figyelmeztetés, hogy te paraszt ezért fizetni fogsz! ennyit s ennyit.(már bocs a szó használatért..) akarod? tényleg?
Például igy korrektnek érezném a helyzetet. (bár ha ez egyáltalán számit)
s eldönthetném, hogy meghirdessem jelen terméket vagy sem, az adott fizetési feltételekkel..
kiváncsi vagyok , itt kapok végre választ, vagy találgathatok tovább..
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(dante2 @ 2008-08-08 16:46) *
Üdv KEDVES VATERA...
az 1768ft havi dijaimbol, 1600 Ft a minimál ár, fizetössé tétele miatt adodott... Pontositok olyan termékekért, fizettek, melyeket nem adtam el...
hmm...csalodtam. pedig már egy pár éve itt vagyok.
a minimál árakat, már töröltem. (a legtöbb látható is volt...) 600 feletti terméknél, erre rá ment pár éjszakám..
sok terméket töröltem a rendszeretekböl.(komplett gépjármüveket) s ugy látom továbbra is törölnöm kell...
jól értem, hogy a ház, s alkategoriában is fizetnem kell listázási árat? ha nem adom el akkor is? ha egy betonkeveröt, vagy egy lábszelepet árulok akkor is?
legyen valaki oly jó hozzám hogy megtisztel hogy válaszol...mert nagyon nem mindegy..
ha igy van, további termékeket kell levegyek az oldalaitokról...
nem lenne egyszerübb, ha ujra inditanék egy-egy terméket, s megjelenne egy figyelmeztetés, hogy te paraszt ezért fizetni fogsz! ennyit s ennyit.(már bocs a szó használatért..) akarod? tényleg?
Például igy korrektnek érezném a helyzetet. (bár ha ez egyáltalán számit)
s eldönthetném, hogy meghirdessem jelen terméket vagy sem, az adott fizetési feltételekkel..
kiváncsi vagyok , itt kapok végre választ, vagy találgathatok tovább..

Kedves dante2!

2008. június 25-én a Heti hírlevélben és itt a fórumon is tájékoztattuk a felhasználókat a változtatásokról.
Azon eladóknál ahol minimáláras aukciók voltak automatikus meghosszabbításra megjelölve, ott az automatikus
újraindításokat nullára állítottuk, így nem fordulhat elő, hogy minimáláras aukciók futnak az eladó tudta nélkül
hisz csak saját kezűleg tudja újraindítani, a figyelmeztetés pedig megjelent az újraindítás és az eladás lapon is.

Listázási díj bevezetése az alábbi kategóriákban:
  • Egyéb jármű
  • Haszongépjármű, munkagép, busz
  • Légi jármű
  • Motor, robogó, quad
  • Személyautó
  • Versenyautó
  • Veterán jármű > Autó
  • Veterán jármű > Motor
  • Vízijármű

Ingatlan, Építkezés, Otthon > Ingatlan és alkategóriái
  • Garázs
  • Iroda, üzlethelységek
  • Külföld
  • Lakás, ház
  • Telek, hobbi, ültetvény
Új kategória: albérlet

A betonkeverő és a lábszelep nem ingatlan, albérlet, tehát listázási díjat nem számolunk fel amennyiben a termék a megfelelő kategóriában kerül meghirdetésre.

scaevola
IDÉZET(lacip @ 2008-08-08 20:12) *
Nem is tudom miért, de van egy fura érzésem: ha a Vatera minden felhasználóhoz taxival kiküldött volna valakit, hogy a szájába rágja a változásokat, akkor is még hónapok múltán is tömegesen jönnének ide a fórumra panaszkodni, hogy ők nem tudnak semmiről sem...

Senki ne sértődjön ám meg, csak vicc vót wink.gif

Úgy ahogy írod! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
eszbalint
Valaki tudna segíteni, hogy ki az az R. Bong??? Annyit már tudok, hogy karcokat készített, vagy készít, de semmi többet. Valaki, aki jártas ebben a témában???
A segítségeket előre is köszönöm rolleyes.gif !
Grobar
IDÉZET(eszbalint @ 2008-08-08 21:10) *
ki az az R. Bong???

Az semmi!! Ki az a Vass Laura?? laugh.gif
Karcsi
IDÉZET(MedveAS @ 2008-08-05 21:03) *
Tud valaki esetleg valamit: mikortól fog müködni a lentebbi 2 opció?

Második lehetőség opció:
Bevezetés: július közepe
A "második lehetőség" az eladói elégedettséget és hatékonyságot növelő eladási mód, amely arra szolgál, hogy az eladó egy nem nyertes licitálónak vásárlási esélyt biztosítson fix áras eladás formájában. Két alapesetben használható egy lezárult aukciót követően: a) a nyertes licitáló nem veszi át/nem fizeti ki a terméket, vagy más okok miatt eláll a vásárlástól. Ebben az esetben az eladó a második legmagasabb ajánlatot tevő számára tud másodlagos vásárlási lehetőséget biztosítani az új opció használatával, cool.gif az eladó több teljesen azonos termékkel rendelkezik, de azokat aukciós formában értékesíti (pl. promóciós célú 1 Ft-os aukciók, stb.). Az aukció során az ár olyan magas szintet ér el, hogy az eladónak a második, harmadik, stb. ajánlati árat elérő licitálónak is megéri értékesíteni a terméket az ajánlati ár szintjén. Az új opció használatával erre lehetőség nyílik. A "második lehetőség" használata díjmentes.

"Az én ajánlatom" opció:
Bevezetés: július közepe
"Az én ajánlatom"egy olyan funkció, amely segítségével - fix áras termékek esetén - a vásárló ajánlatot tehet a vásárlásra egy általa megválasztott áron. Az ajánlat beérkezését követően az eladó elfogadhatja, vagy elutasíthatja az ilyen módon beérkezett ajánlatot.

Engem is érdekelne, mert jó dolognak tartom!
dante2
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-08-08 18:56) *
Kedves dante2!

KEDVES VATERA!!
Köszönöm a gyors választ.! Többet fogok forumozni, mert itt ugy látom, van élet.. van válasz... s nem csak a kiborg levelek..
bár még van továbbra i egy kis agályom,,,
Sokak emlékeznek rá, mikor tömegesen FIGYELMEZTETÉS nélkül töröltétek nagyon sok felhasználó termékét.. Amit azzal magyaráztatok hogy nem a megfelelő kategoriában került meghirdetésre... Célszerü lenne megint egy nagy takaritás, de ezuttal nem ártana figyelmeztetni az adott felhasználokat, hogy rossz kategoriában hirdet. hogy korigálhassa azt. már csak azért is, hogy ne fizessen feleslegessen kategoria dijjat.!
Igy lenne korrekt. szerintem.
vagy esetleg mostantol maradhat minden, még ha nem jó helyen is van hirdetve? hmmm.....[size="3"][/size] ok válaszokat.
köszi, s további szép estét!
üdv:_________dante2
mazsolla
IDÉZET(Grobar @ 2008-08-08 21:11) *

Szerintem az öregnek a lánya dry.gif
dante2
IDÉZET(lacip @ 2008-08-08 20:12) *
Nem is tudom miért, de van egy fura érzésem: ha a Vatera minden felhasználóhoz taxival kiküldött volna valakit, hogy a szájába rágja a változásokat, akkor is még hónapok múltán is tömegesen jönnének ide a fórumra panaszkodni, hogy ők nem tudnak semmiről sem...

Senki ne sértődjön ám meg, csak vicc vót wink.gif

üdv. -naná hogy panaszkodom wazze...
most elöször....
. - nekem most elöször válaszolt valaki. .. hadd élvezem már... laugh.gif
Grobar
IDÉZET(mazsolla @ 2008-08-08 21:31) *
Szerintem az öregnek a lánya dry.gif

A nevét le ne írd!!! laugh.gif
foxicsaba
IDÉZET(Grobar @ 2008-08-08 21:11) *

Erre én is kiváncsi vagyok. Ki az a Vass Laura??? blink.gif mer' má' meghülyülök a kíváncsiságtól, annyit emlegettétek. Ironman húga? Vagy ő a Terminátorné? Csinált valami rosszat? Lopott? Ölt netán? Áruljátok már el, léccíííí!! sad.gif
csabau
IDÉZET(foxicsaba @ 2008-08-08 22:25) *
Erre én is kiváncsi vagyok. Ki az a Vass Laura??? blink.gif mer' má' meghülyülök a kíváncsiságtól, annyit emlegettétek. Ironman húga? Vagy ő a Terminátorné? Csinált valami rosszat? Lopott? Ölt netán? Áruljátok már el, léccíííí!! sad.gif

elvira néni a kulcs !

így már tiszta, nem ?
Grobar
IDÉZET(foxicsaba @ 2008-08-08 22:25) *

laugh.gif Passz. Egy júzer írta fenyegetésképpen, mailben egy másik felhasználónak "ismered Vass Laurát? Ő ismer Téged!"

Vass Laura egyszerűen a Tökéletes Katona!!!!! laugh.gif
Grobar
IDÉZET(csabau @ 2008-08-08 22:31) *
elvira néni a kulcs !

így már tiszta, nem ?

Így van!! Az egész, paradicsomos káposztával, kezdődött!! smile.gif
csabau
IDÉZET(Grobar @ 2008-08-08 22:32) *
Így van!! Az egész, paradicsomos káposztával, kezdődött!! smile.gif

de küldtem neki egy anzixot, mert ugye mereszti a senekét a nagy víz mellett,
hogy holnap tegye tiszteletét egy kávéra - mert lenne egy-s-más, amit tisztáznia kellene.

meg amúgy is a tartozásai...jön a dezsőbá is !

piros kalap lesz rata és pufajka - így könnyebb lesz ferihegyen megismerni.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(dante2 @ 2008-08-08 21:30) *
KEDVES VATERA!!
Köszönöm a gyors választ.! Többet fogok forumozni, mert itt ugy látom, van élet.. van válasz... s nem csak a kiborg levelek..
bár még van továbbra i egy kis agályom,,,
Sokak emlékeznek rá, mikor tömegesen FIGYELMEZTETÉS nélkül töröltétek nagyon sok felhasználó termékét.. Amit azzal magyaráztatok hogy nem a megfelelő kategoriában került meghirdetésre... Célszerü lenne megint egy nagy takaritás, de ezuttal nem ártana figyelmeztetni az adott felhasználokat, hogy rossz kategoriában hirdet. hogy korigálhassa azt. már csak azért is, hogy ne fizessen feleslegessen kategoria dijjat.!
Igy lenne korrekt. szerintem.
vagy esetleg mostantol maradhat minden, még ha nem jó helyen is van hirdetve? hmmm.....[size="3"][/size] ok válaszokat.
köszi, s további szép estét!
üdv:_________dante2

Kedves dante2!

Korábban a kategóriaidegen termékeket a megfelelő kategóriába mozgattuk át, majd a felhasználók
ezeket sorozatosan visszahelyezték. Ezt követően a kategóriaidegen termékeket lezártuk, a felhasználó
erről értesítést kapott, majd újra visszatöltötte a nem megfelelő kategóriába. Ezt követően az eladás lapon
is feltüntettük a figyelmeztetést, aukcióindításkor csak a meghirdetni kívánt termék legjellemzőbb
kategóriájában lehet azt elindítani. A nem megfelelő kategóriában megjelentetett aukciót a piactérről előzetes
figyelmeztetés nélkül eltávolítjuk.
Klarci
szerintetek le tudom mailomban tiltani a vaterát?Jó lenne ha spanek nézné a levelezőrenszerem ,mert már unom ezt a tömérdek mailt tőlük.
Razel58
IDÉZET(Klarci @ 2008-08-09 00:40) *
szerintetek le tudom mailomban tiltani a vaterát?Jó lenne ha spanek nézné a levelezőrenszerem ,mert már unom ezt a tömérdek mailt tőlük.

Persze,inaktiváld magad és kész.. laugh.gif laugh.gif
KapdKi
IDÉZET(Klarci @ 2008-08-09 00:40) *

Bárkit be tudsz állítani a SPAM szűrődben ...
Crazy4ev3r
lenne egy olyan kerdesem hogy ha a licitalt arut en nyerem el akkor mindenkeppen elkuldi nekem a felado? nem fordult még elo olyan hogy elsumakolta es elrakta a penzt??
mert nagyon kene az a termek de igy nem merek, mivel még nem vasaroltam itt a vateran...
legyszi valaszoljatok még ma koszi
Crazy4ev3r
csabau
IDÉZET(Crazy4ev3r @ 2008-08-09 16:14) *
lenne egy olyan kerdesem hogy ha a licitalt arut en nyerem el akkor mindenkeppen elkuldi nekem a felado? nem fordult még elo olyan hogy elsumakolta es elrakta a penzt??
mert nagyon kene az a termek de igy nem merek, mivel még nem vasaroltam itt a vateran...
legyszi valaszoljatok még ma koszi
Crazy4ev3r

a francia szótárnál 300 fölött pluszos az eladód, ő tuti nem tesz ilyet -
az angol szótár eladója is tisztának látszik, öt adás-vétellel a háta mögött.

az online aukciózás a kölcsönös bizalmon (is) nyugszik, ezt segítik az értékelések átnézése licitálás előtt.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.