Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Személyautót Keresek Részletre.......
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Autók, motorok
mzsolesz73
Üdv!Használt személyautót keresek részletre magánszemélytől,mivel önhibámon kívül bar listára kerültem és ez az autókereskedésben derült ki! 500ezer Ft-ig minden érdekel havi 30ezer törlesztőt tudok vállalni,hivatalosan ügyvédi,közjegyzői papírral!Megbízható ember vagyok!A kocsi a munkámhoz kell,mert csak úgy tudok bejárni dolgozni és ha nem fogok tudni bejárni mert nincs mivel,elküldenek,hiszen van jelentkező bőven manapság minden állásra!Előre is köszönöm,bármilyen megoldás érdekel!!!
Brigcike
Szia.
Nekem van egy Opel vectra 2.0 1993-as évjáratú.300ezer ft-os irányáron.Érdekel? headbang.gif
mzsolesz73
IDÉZET(Brigcike @ 2010-07-07 09:37) *
Szia.
Nekem van egy Opel vectra 2.0 1993-as évjáratú.300ezer ft-os irányáron.Érdekel? headbang.gif

Szia!Igen érdekel!! Nagyon megörültem a válaszodnak!!!!Lehet többet tudni róla??Felteszed aukcióra??Köszönöm Zsolt.
mzsolesz73
IDÉZET(mzsolesz73 @ 2010-07-07 19:23) *
Szia!Igen érdekel!! Nagyon megörültem a válaszodnak!!!!Lehet többet tudni róla??Felteszed aukcióra??Köszönöm Zsolt.

Ja és meg kéne egyeznünk a részletekben!Műszaki ugye van rajta?Mikor láthatom?Köszönettel Zsolt
Brigcike
Szia!
Természetesen van rajta,2011 II.hóig és biztositás is.Jelenleg is napi használatban van good2.gif
A korának teljesen megfelel az állapota,van mit "csiszolgatni" rajta.Mi vettünk egy másikat ezért nem akarunk már rá költeni.A párom imádta nagyon,cserben még nem hagyott bennünket.A 2000 cm3 ellenére a fogyasztása 8-9 liter.
Feltöltöm a képeit és nézd meg yes3.gif
ferytool
IDÉZET(mzsolesz73 @ 2010-07-04 13:10) *
Üdv!Használt személyautót keresek részletre magánszemélytől,mivel önhibámon kívül bar listára kerültem és ez az autókereskedésben derült ki! 500ezer Ft-ig minden érdekel havi 30ezer törlesztőt tudok vállalni,hivatalosan ügyvédi,közjegyzői papírral!Megbízható ember vagyok!A kocsi a munkámhoz kell,mert csak úgy tudok bejárni dolgozni és ha nem fogok tudni bejárni mert nincs mivel,elküldenek,hiszen van jelentkező bőven manapság minden állásra!Előre is köszönöm,bármilyen megoldás érdekel!!!

ferytool
VW polo érdekel? 1991 es évjárat.1,3 as benzines .Üdv: ferytool
optyka
Szia!Engem érdekelne.Mit lehet az autóról tudni?Köszönöm.
torrci
Sziasztok!

91-es Opel Kadett valakinek? 160e-ért odaadom.. Érvényes műszakival.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.