Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kisgrafika, Exlibris
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Régiségek, műtárgyak
Kataline
Örököltem egy kisgrafika gyűjteményt (30 000!) db-os. Gross Arnoldtól Reich Károlyig minden van benne. A BÁV átvenné , kérdezték mennyit gondolok érte. Mondtam, hogy 15 milliót. Nagyon örültek és egészen megkönnyebbültnek tűntek. Azt hiszem aláértékeltem. Az üzlet még nem köttetett meg, előtte gondoltam megkérdezem a fórumozókat a véleményükről. A segítséget előre köszönöm.
robert.h
IDÉZET(Kataline @ 2010-08-25 12:13) *
Örököltem egy kisgrafika gyűjteményt (30 000!) db-os. Gross Arnoldtól Reich Károlyig minden van benne. A BÁV átvenné , kérdezték mennyit gondolok érte. Mondtam, hogy 15 milliót. Nagyon örültek és egészen megkönnyebbültnek tűntek. Azt hiszem aláértékeltem. Az üzlet még nem köttetett meg, előtte gondoltam megkérdezem a fórumozókat a véleményükről. A segítséget előre köszönöm.

Ejnye. Ilyen helyzetben nem mondunk árat, ha nem értünk hozzá.
Elvileg ez az 500 Ft/darabos ár nem valami magas, viszont nagy tételről van szó.
Keress meg olyan galériát vagy árverezőházat az anyaggal, akik főleg grafikával
foglalkoznak (pl. ARTE, vagy az Abigail) és kérj ajánlatot a gyűjteményre.
Kataline
IDÉZET(robert.h @ 2010-08-25 18:23) *
Ejnye. Ilyen helyzetben nem mondunk árat, ha nem értünk hozzá.
Elvileg ez az 500 Ft/darabos ár nem valami magas, viszont nagy tételről van szó.
Keress meg olyan galériát vagy árverezőházat az anyaggal, akik főleg grafikával
foglalkoznak (pl. ARTE, vagy az Abigail) és kérj ajánlatot a gyűjteményre.

Köszönöm a tippet. Mivel elég nagy a szórás a gyűjteményben, a több ezrestől a pár százasig, azért mondtam ezt az összeget. Különben meg egyenesen rákérdezett az illető, hogy mennyit gondolok érte.
Megpróbálom az említett helyeket. Korábban is kerestem galériát, de azt hitték, szórakozom velük mikor a darabszámot mondtam. Ígérete ellenére nem hívott visza a becsüs, ezután maradt a BÁV. Azt tudtam, hogy ők foglalkoznak árverések indításával.
Még egyszer köszönöm a segítséget!
mangoo123
Üdvözlöm,

Tudom, h. nem ez volt a cél...de én éppen Gross Arnold rézkarcot, vagy grafikát keresek. Nem nagy mennyiségben,,,csupán 1 vagy 2 db-ot. smile.gif
Ha pl. a Hajnal vagy a Reneszánsz c. megvan...vagy ha megírja, h. milyen Gross A. munkái vannak..azt örömmel venném.

További szép napokat:
T. Anett
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.