Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Tupperware kézi aprító
Vatera.hu Fórum > Általános > Keresem
horvathverus
Üdv!

Keresek tupperware kézi aprítót, többet is, ha egy helyről lenne több, jó lenne!
Szín mindegy, s ha nem is új, de legalább keveset használt, újszerű legyen! Erősen használt, karcos nem érdekel!

Termékemhez írj, köszönöm!
gaboca041
IDÉZET(horvathverus @ 2011-12-04 13:25) *
Üdv!

Keresek tupperware kézi aprítót, többet is, ha egy helyről lenne több, jó lenne!
Szín mindegy, s ha nem is új, de legalább keveset használt, újszerű legyen! Erősen használt, karcos nem érdekel!

Termékemhez írj, köszönöm!

Szia! Nekem van egy kék színü. Csak kipróbálásig használtam, mert nekem van másfajta. Ezt ajándékba kaptam. Ez nem elektromos, hanem kézzel kell tekergetni. Ilyenre gondoltál? Csak 1 db van. A vaterán viszont láttam, hogy van.
Üdv: gaboca041
horvathverus
Igen. kézzel tekerőset keresek. Igen, vannak vaterán is, de többet szeretnék (és minnél olcsóbban smile.gif ). Ezért írtam ide is. mennyiért adnád el?
gaboca041
IDÉZET(horvathverus @ 2011-12-04 15:39) *
Igen. kézzel tekerőset keresek. Igen, vannak vaterán is, de többet szeretnék (és minnél olcsóbban smile.gif ). Ezért írtam ide is. mennyiért adnád el?

Mivel ajándékba kaptam, nem vagyok képbe az árát illetően. Írj egy ajánlatot.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.