Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Rossz, hibás háztartási gépeket keresek
Vatera.hu Fórum > Általános > Keresem
taaik19
Sziasztok!

Hibás, rossz háztartási gépeket keresek. Ha elromlott és kidobnád, ne tedd smile.gif Párom imád ilyennek szöszölni smile.gif Termékeimért cserébe (folyamatosan töltök fel), vagy baráti összegért, mert sajna lutri, hogy melyik része kuka és melyik használható, de minden ajánlatot várok ártól függetlenül.
Ha van bármi háztartási kisgéped, ami hibás, rossz írd meg smile.gif
Köszönöm
Szép napot
Taaik
csrita
IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-26 08:28) *
Sziasztok!

Hibás, rossz háztartási gépeket keresek. Ha elromlott és kidobnád, ne tedd smile.gif Párom imád ilyennek szöszölni smile.gif Termékeimért cserébe (folyamatosan töltök fel), vagy baráti összegért, mert sajna lutri, hogy melyik része kuka és melyik használható, de minden ajánlatot várok ártól függetlenül.
Köszönöm
Szép napot
Taaik

Szia, nekünk van 2 db kézimixerünk (Solac,Tefal) csere megfelel.
Küldenék képet róla de nem engedi a linket ide.
taaik19
IDÉZET(csrita @ 2012-01-29 11:34) *

Szia!

Tegyél a linkbe pár szóközt és akkor talán engedi

IDÉZET(csrita @ 2012-01-29 11:34) *

Amúgy mi a hibájuk?
csrita
IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-29 14:33) *
Szia!

Amúgy mi a hibájuk?

nem tudjuk pontosan, nem indul el bekapcsolásra (talán leégett a motor) nem értünk hozzá

IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-29 14:33) *
Szia!

Amúgy mi a hibájuk?

[azt irja tiltott link, de hogy miért nem értem
VateraBenz
IDÉZET(csrita @ 2012-01-29 16:16) *
nem tudjuk pontosan, nem indul el bekapcsolásra (talán leégett a motor) nem értünk hozzá

Tisztelt csrita!

Töltse fel a termékeket aukcióba.
need4speed
Szia !

Nekem lenne egy Grundig rádiós ébresztőórám. Termékkód:1542717902
taaik19
IDÉZET(csrita @ 2012-01-29 16:16) *

Szia!

Ha feltöltöd nekem zárt aukcióra, akkor mást nem érint, és én meg tudom nézni. Ha meg tudjuk beszélni a cserét, akkor nekem szuper lenne.

Köszönöm
Szép napot
Taaik
Monesz
Szia!

Nekem van egy vízforralom, aminek az a baja, hogy egyszer tej lett vele felforralva, és a fűtőszálára ráégett és a kanyargós részénél sajnos nem tudtam leszedni, amúgy semmi baja nincsen. good.gif
Meg lenne egy kézi mixer, aminek a baja az, hogy nem forgatja a lapátokat, mintha vmi elkopott volna benne. sad.gif
Ha érdekel titeket, akkor feltöltöm, és a csere okés lenne, már ki is néztem a termékeid közül egyet. mosking.gif

Szia
Mónika
DoctorSales
Van egy hűtőszekrényem. Nem hibás, csak viseltes. Ha érdekel...
mnniki
Szia,

nagyon megharagudtam a Senseo kávéfőzőnkre (cirka fél éves, kívülről hibátlan - belülről nem tudom - másfél év gari lenne még rajta, de nem találom a papírjait). Van, hogy lefőzi a vizet szépen, van, hogy semmit nem csinál, csak villog. Múlt héten kétszer vízkőoldóztam, mindkétszer gyönyörűen átfőzte, szép volt a hangja is - ma már nem csinál megint semmit. Leginkább csak idegesít. Vettem új kávéfőzőt - csak a teámat sajnálom. Szólj, ha esetleg a párodat érdekelné.
taaik19
IDÉZET(mnniki @ 2012-01-30 19:46) *
Szia,

nagyon megharagudtam a Senseo kávéfőzőnkre (cirka fél éves, kívülről hibátlan - belülről nem tudom - másfél év gari lenne még rajta, de nem találom a papírjait). Van, hogy lefőzi a vizet szépen, van, hogy semmit nem csinál, csak villog. Múlt héten kétszer vízkőoldóztam, mindkétszer gyönyörűen átfőzte, szép volt a hangja is - ma már nem csinál megint semmit. Leginkább csak idegesít. Vettem új kávéfőzőt - csak a teámat sajnálom. Szólj, ha esetleg a párodat érdekelné.

Szia!

Biztos érdekelné, mert tetszik neki a senseo, de sajna árfüggő a dolog. Csere szóbajöhet?
csrita
IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-30 10:12) *
Szia!

Ha feltöltöd nekem zárt aukcióra, akkor mást nem érint, és én meg tudom nézni. Ha meg tudjuk beszélni a cserét, akkor nekem szuper lenne.

Köszönöm
Szép napot
Taaik

feltettem aukcióra de most meg nem engedi zárt aukcióra tenni / de dolgozom rajta, lehet h. én bénázok valamit
Termékkód: 1543487819
taaik19
IDÉZET(Monesz @ 2012-01-30 12:41) *
Szia!

Nekem van egy vízforralom, aminek az a baja, hogy egyszer tej lett vele felforralva, és a fűtőszálára ráégett és a kanyargós részénél sajnos nem tudtam leszedni, amúgy semmi baja nincsen. good.gif
Meg lenne egy kézi mixer, aminek a baja az, hogy nem forgatja a lapátokat, mintha vmi elkopott volna benne. sad.gif
Ha érdekel titeket, akkor feltöltöm, és a csere okés lenne, már ki is néztem a termékeid közül egyet. mosking.gif

Szia
Mónika

Szia Mónika!
Mit néztél ki? smile.gif
Monesz
IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-31 09:18) *
Szia Mónika!
Mit néztél ki? smile.gif

Szia Taaik!

Hát, Csokibarna-krém fűző, míder 80/C Új termékedet néztem ki. rolleyes.gif

mnniki

A termékeid közül egyedül a kávés készlet érdekelne, de fogalmam sincs, egyébként mennyit érhet így a kávéfőző.

IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-30 21:09) *
Szia!

Biztos érdekelné, mert tetszik neki a senseo, de sajna árfüggő a dolog. Csere szóbajöhet?

dawnko
szia,
nekem egy solac porszivóm van, 16 ért vettük,most is kb annyiért árulják, sajnos nem vált be nagyon, az első 2 hétben a porszivó alatti guruloka lepattant,bár ez volt a legkisebb gond, mert ettől függetlenül müködött aztán a cső és a merevcső között szétvált (körbe lett ragasztózva ) szval ezek csak úgymond szépséghibák,viszont, egyszer pórszivóztam vele és tele volt már nagyon a tartály és vagy leégett vagy nem tudom, magától lekapcsolt ,azóta én nem mertem bedugni ,nem tudom hogy most csak vmi biztonsági kütyü van benne,h már érzékelte hogy nem tud szívni több port vagy tényleg leégettem.

amúgy nem sokat lett használva,mert csak két darab 100 X 150 centis szőnyeget porszivózgattam vele egy ideig.

érdekel ilyen porblémás gépezet?smile.gif
svejku
IDÉZET(dawnko @ 2012-02-04 21:03) *
szia,
nekem egy solac porszivóm van, 16 ért vettük,most is kb annyiért árulják, sajnos nem vált be nagyon, az első 2 hétben a porszivó alatti guruloka lepattant,bár ez volt a legkisebb gond, mert ettől függetlenül müködött aztán a cső és a merevcső között szétvált (körbe lett ragasztózva ) szval ezek csak úgymond szépséghibák,viszont, egyszer pórszivóztam vele és tele volt már nagyon a tartály és vagy leégett vagy nem tudom, magától lekapcsolt ,azóta én nem mertem bedugni ,nem tudom hogy most csak vmi biztonsági kütyü van benne,h már érzékelte hogy nem tud szívni több port vagy tényleg leégettem.

amúgy nem sokat lett használva,mert csak két darab 100 X 150 centis szőnyeget porszivózgattam vele egy ideig.

Takarítsd ki a portartályt, és nyugodtan dugd be. Ezekben van egy olyan védelem, hogy lekapcsol mielőtt leégne. (égett bakelit-szag nem volt ugye?)
taaik19
IDÉZET(dawnko @ 2012-02-04 21:03) *
szia,

megjavult a gép vagy még mindig felesleges?
hental
IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-26 08:28) *
Sziasztok!

Köszönöm
Szép napot
Taaik

Szia!

Supertech órásrádió (azt hiszem, az antennája megtört, egyébként működik) és Hauser hajszárító (nem tudom, mi baja) érdekel? A kettő együtt mondjuk 500 Ft + posta, érdekel? Ha igen felteszem zártra.

Szép napot
E.
teifipa
Szia! Tojásfőző érdekel? Hibája, hogy amint hálózatra kapcsoljuk, azonnal jelez, mintha befejezte volna a főzést - pedig el sem kezdte. Ha igen, felteszem aukcióra. (Ha minden igaz van egy másik is, ugyanolyan, megkeresem.)
hajduedit
Szia, érdekel még hibás elektromos dolog, vagy ez már lefutott, ha igen irj, mert biztosan van ez, az, csere is lehet,
Üdv.
taaik19
IDÉZET(hajduedit @ 2012-03-26 18:04) *
Szia, érdekel még hibás elektromos dolog, vagy ez már lefutott, ha igen irj, mert biztosan van ez, az, csere is lehet,
Üdv.

Szia!

Persze érdekel még.
sőt mindig smile.gif

Taaik19
hajduedit
IDÉZET(taaik19 @ 2012-03-26 19:42) *
Szia!

Persze érdekel még.
sőt mindig smile.gif

Taaik19

Van kettő (bakelit)lemezjátszom tű nélkül, szerintem még jók is , csak nem használjuk. Érdekelne?
Üdv. Edit
hajduedit
IDÉZET(hajduedit @ 2012-03-27 19:09) *
Van kettő (bakelit)lemezjátszom tű nélkül, szerintem még jók is , csak nem használjuk. Érdekelne?
Üdv. Edit

Kettő lemezjátszóm van, hangfalak nélkül,
az egy TESLA NZC160 stereo, a másik Scneider TS 2020 AM-FM stereo receiver.(kazettás magnó, rádió lemezjátszó egyben.)
mosur11
Szia! Lg mikro? :)
taaik19
IDÉZET(mosur11 @ 2012-04-05 18:31) *
Szia! Lg mikro? smile.gif

Szia!
Igen érdekel smile.gif
Mit lehet tudni róla? smile.gif
Erzsi1
IDÉZET(taaik19 @ 2012-01-26 09:28) *
Sziasztok!

Köszönöm
Szép napot
Taaik

Villanytűzhely háztartási kisgépnek minősül-e? Ha igen, kérlek, jelentkezz! ( Budapest VIII.kerület )
kiaat
IDÉZET(Erzsi1 @ 2012-04-10 10:38) *
Villanytűzhely háztartási kisgépnek minősül-e? Ha igen, kérlek, jelentkezz! ( Budapest VIII.kerület )

Szia!
Sajnos azzal nem tud mit kezdeni a párom sad.gif
De köszönöm szépen
rohamkocsi
Szia!
Van egy Electrolux EMS 2840 tipusú grillezős, 28 literes, 3 éves mikrohullámú sütőm, ami hibátlanul működik, de napi használat mellett kb. hetente egyszer-kétszer lecsapja a lakásban a biztosítékot. Visszakapcsolom és utána napokig hiba nélkül működik tovább. Más baja nincs, minden tartozéka megvan. Érdekel?
rohamkocsi
iknes
Heló! Nekem is lenne egy-két apróságom. Régi villanyborotva, egy nagyteljesítményű hajszárító, hősugárzó, morzsaporszívó, elektromos porszívófej, talán ennyi. Én postaköltségért is elküldöm, ha kell. Nálunk holnap, azaz szombaton lesz lomtalanítás, ha nem kapok választ estig, akkor kirakom őket. Ha valamelyik terméklapomon üzensz, úgy hamarabb megkapom az üzenetet. A postaköltség 1115 forint. Üdv.
taaik19
IDÉZET(iknes @ 2012-05-11 08:05) *
Heló! Nekem is lenne egy-két apróságom. Régi villanyborotva, egy nagyteljesítményű hajszárító, hősugárzó, morzsaporszívó, elektromos porszívófej, talán ennyi. Én postaköltségért is elküldöm, ha kell. Nálunk holnap, azaz szombaton lesz lomtalanítás, ha nem kapok választ estig, akkor kirakom őket. Ha valamelyik terméklapomon üzensz, úgy hamarabb megkapom az üzenetet. A postaköltség 1115 forint. Üdv.

Szia!
Köszönöm szépen, ha hazajön a párom megkérdezem, hogy hasznosak-e neki a holmik és jelentkezem.
Szép napot

pusi74
Szia!
Nekem van egy porszívóm a mi rossz.

Milyen néven talállak meg a piactéren?
mnniki
Szia,
ezúttal egy Orion szendvicssütőm dobta be a kulcsot - egyszer csak kikapcsolt a fűtés, és azóta sem kapcsolt vissza.
Vadiúj, ajándékba kaptam, csak a nagyszülők elhagyták a blokkját... Háromféle betéttel (szendvics, gofri, grill).
Talán három szendvicset ha sütöttem benne.
rohamkocsi
Sziasztok!

Köszönöm
Szép napot
Taaik

Szia!
Van egy 2 éves, rossz LG V-CP753RD tipusú porszívóm. Egyik bekapcsoláskor durrant egyet, és leállt a motor, azóta nem indul. Ha érdekel, írj, baráti áron átadom. Egyébként külsőleg olyan mint az új, minden tartozéka hibátlanul megvan.
Szép napot
rohamkocsi
taaik19
keresek smile.gif
dorkacicka
Nekem van egy Braun keverőgépem. Az a baja, hogy ahogy bekapcsolom, összeakadnak a keverő fejek, és nem pörögnek tovább. A motor meg megy tovább. Ingyen odaadom, ha kell.
Marcsi1001
Sziasztok!

Köszönöm
Szép napot
Taaik

Szia !
Orion TV érdekel? Hagyományos smile.gif T2130 ASTX Silver.
Üdv. Marcsi
Rami1126
Szia! Nézz szét nálam, rengeteg háztartási kisgépem van, vízforralók, kávé-teafőzők, porszívó, grill, stb.. stb.. Folyamatosan töltök fel, 1 Ft-tol jelképes összegig, de csere is érdekel! A nálam található termékek általános hibái: repedés, hőbiztosíték, tömítés! Hiányosságok: vízforraló talp, üvegkiöntő, termosz kiöntő és ilyesmik! Üdv:
zozo98
Valójában nem hibás, csak már nem komplett a készülék. Van egy Philips turmixgép alsórésze, a motorrész, a tartálya eltört.
Kiegészítőként van egy darálófej hozzá, természetesen az is Philips, hibátlan mindkettő.
Ha érdekel, felteszem postaköltség + 100,- forintért.

tengeres22
KERESEK mosogatógép alsó-, felső rácspolcot, fehér színűt, csak ép bevonatút.

ESF 691 tipusú, 12 TERÍTÉKES, ELECTROLUX mosogatógépembe.

9114775-01 A 130 Kód: PRC

Ugyancsak ehhez a géphez PROGRAM KAPCSOLÓ VEZETÉKEZÉSI MŰSZAKI RAJZOT.
taaik19
IDÉZET(tengeres22 @ 2012-11-28 22:18) *
KERESEK mosogatógép alsó-, felső rácspolcot, fehér színűt, csak ép bevonatút.

ESF 691 tipusú, 12 TERÍTÉKES, ELECTROLUX mosogatógépembe.

9114775-01 A 130 Kód: PRC

Ugyancsak ehhez a géphez PROGRAM KAPCSOLÓ VEZETÉKEZÉSI MŰSZAKI RAJZOT.

Szia!
Indíts külön témát, azt jobban látják.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.