Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: "régi Idők Legendás Autói"
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Autók, motorok
Zbala802
Sziaszok!
Az apukámmal autó modelleket gyűjtünk. Keresek valakit, aki a "Régi idők Legendás Autói" sorozatot ismeri. Érdemes előfizeni? Köszönöm! smile.gif
TaZol30
IDÉZET(Zbala802 @ 2018-02-24 18:34) *
Sziaszok!
Az apukámmal autó modelleket gyűjtünk. Keresek valakit, aki a "Régi idők Legendás Autói" sorozatot ismeri. Érdemes előfizeni? Köszönöm! smile.gif

Szia, ismerem, a lengyel, román, cseh szorazotot, de mivel most nálink kapható nem tudtam nemet mondani. Amit tudnék javásoli, ha tényleg szinte az összes "szoci modellt" be akarod gyűjteni akkor érdemes előfizetni, ha pedig csak néhány modell érdekel, akkor jobban megéri a boltba menni.
Zbala802
Köszönöm a választ. Igen, még nem tudom hány dorobot szeretném megvenni. Az első szám már kaphatő, így megvettem, az ára is nagyon csábító volt!
VateraBenz
IDÉZET(Zbala802 @ 2018-03-07 13:30) *
...az ára is nagyon csábító volt!

Igen, ez a beetetési fázis, a későbbiekben már nem lesz ilyen csábító.
Zbala802
IDÉZET(VateraBenz @ 2018-03-07 21:02) *
Igen, ez a beetetési fázis, a későbbiekben már nem lesz ilyen csábító.

Ja, igen, de mégis nem rossz az ára. Megvetted is? ;)
VateraBenz
IDÉZET(Zbala802 @ 2018-03-07 21:47) *
Ja, igen, de mégis nem rossz az ára. Megvetted is? ;)

Nem vettem meg smile.gif Ennyit persze megér, de én helyhiány miatt már csak nagyon ritkán veszek új modellt és akkor inkább valami ritkát, különlegeset és a legapróbb részletekig profin kidolgozottat. Ráadásul csak egy autómárka érdekel annyira, hogy megvegyem kicsiben is.
Zbala802
IDÉZET(VateraBenz @ 2018-03-08 21:39) *
Nem vettem meg smile.gif Ennyit persze megér, de én helyhiány miatt már csak nagyon ritkán veszek új modellt és akkor inkább valami ritkát, különlegeset és a legapróbb részletekig profin kidolgozottat. Ráadásul csak egy autómárka érdekel annyira, hogy megvegyem kicsiben is.

Értem, nekem még belefér ;) de ha egy napon azt mondom, hogy helyhiány miatt nem veszek meg, akkor büszke leszek magamra smile.gif Eddig gyűjtök, új moddelt keresek tovább smile.gif
Zbala802
Megvan a 2. lapszám, így a következő skodát szereztem meg. Remélem több is lesz, ez egy olyan autó, ami sok pozitív élményt hoz.

TaZol30
IDÉZET(Zbala802 @ 2018-03-15 13:58) *
Megvan a 2. lapszám, így a következő skodát szereztem meg. Remélem több is lesz, ez egy olyan autó, ami sok pozitív élményt hoz.

Igen, igy van, nekem is ha a keleti blogra gondolok, ez az elso auto, ami eszembe jut. Jo ez a kiss modell.
Zbala802
Esetleg tudod mikor lesz a következő skoda makett?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.