Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Szolgáltatás Kategória...?
Vatera.hu Fórum > Általános > Kategóriák
Putyur
Tisztelt Vatera!

Nem gondolkodtak még el egy "SZOLGÁLTATÁS" kategória bevezetésén? Szerintem lenne rá igény; én is tennék fel egyet, és elég sok (szabálytalan) szolgáltatásos aukció van szétszórva itt-ott. Ha lenne kategóriája, könnyebb lenne kordában tartani, ellenőrizni a hirdetéseket, és a legalizálással kedvet csinálva a szabálykövető felhasználóknak, extra bevételt is termelne.

Alapból fixáras, és holland aukcióra gondoltam, tehát itt nem is lehetne mást választani.

Mi a kollégák és a vezetőség/moderátorok véleménye?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2007-11-14 14:29) *
Tisztelt Vatera!

Nem gondolkodtak még el egy "SZOLGÁLTATÁS" kategória bevezetésén? Szerintem lenne rá igény; én is tennék fel egyet, és elég sok (szabálytalan) szolgáltatásos aukció van szétszórva itt-ott. Ha lenne kategóriája, könnyebb lenne kordában tartani, ellenőrizni a hirdetéseket, és a legalizálással kedvet csinálva a szabálykövető felhasználóknak, extra bevételt is termelne.

Alapból fixáras, és holland aukcióra gondoltam, tehát itt nem is lehetne mást választani.

Mi a kollégák és a vezetőség/moderátorok véleménye?

Kedves Putyur!

A kért kategória elkészült, az Egyebek főkategórián belül található.
Amennyiben megtelik és igény van rá tovább bővíthető, ezzel kapcsolatban várjuk a javaslatokat.
Putyur
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-11-14 16:47) *
Kedves Putyur!

A kért kategória elkészült, az Egyebek főkategórián belül található.
Amennyiben megtelik és igény van rá tovább bővíthető, ezzel kapcsolatban várjuk a javaslatokat.

Köszönjük a lehetőséget! (Gyorsan ki is használtam...) Mondjuk: én egy "emelettel" feljebb tettem volna, a nyitólapon megjelenő főkategóriák közé...
pensionato
[size="2"][/size]
Tisztelt VATERA!
Tisztelettel javasolnám, A "HORGÁSZAT" főcímet bontsuk legalább a legfőbb elemeire.
Pl. horgászbotok-horgászizsinórok-horgászorsók-horgászkellékek!
Tudom jól, az alcímeket is sok-sok továbbira bonthatnánk, de ez a "szétszedés" is sokat segítene.

Üdv: pensionato
Putyur
A "műszaki cikkek" között jó helye lenne egy "adathordozók" kategóriának. Rengeteg használt (és néha új) magnókazettát/szalagot/videokazettát árulnak - jelenleg szétszórva, bekeverve a készülékek közé. (Megfontolandó, hogy a "számítástechnika" kategóriából is ide kellene átirányítani az üres CD/DVD-ket - jelenlegi helyükön mennyiségük miatt átláthatatlanná teszik a listát.)
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.