Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Foto Film
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Fényképező, videokamera
bzsbmt
Kérdésem lenne a szakemberekhez találtam pár tekercs filmeket és fotokidolgozáshoz szükséges kellékeket de többségük 10-20 éves alapanyag szoval ha egy film bontatlan csomagolásban volt értékesithetö-e vagy már használhatatlan szemét. Gondolom a tárolástol is függ hogy jó e még egy alapanyag. válaszukat segitségüket elöre is köszönöm.
Grobar
IDÉZET(bzsbmt @ 2007-11-17 16:10) *
Kérdésem lenne a szakemberekhez találtam pár tekercs filmeket és fotokidolgozáshoz szükséges kellékeket de többségük 10-20 éves alapanyag szoval ha egy film bontatlan csomagolásban volt értékesithetö-e vagy már használhatatlan szemét. Gondolom a tárolástol is függ hogy jó e még egy alapanyag. válaszukat segitségüket elöre is köszönöm.

Szia a filmek milyenek??? A vegyszerek már biztos hogy nem jók.
amfy86
Szerintem a fixír például nyugodtan értékesíthető. A hívó neccesebb. Lejárt filmet meg rendszeresen árulnak olcsóbban a boltokban is. Fel kell tüntetni, hogy mikor járt le.

IDÉZET(Grobar @ 2007-12-05 21:13) *
Szia a filmek milyenek??? A vegyszerek már biztos hogy nem jók.

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.