Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Ünnepi Jókívánságok
Vatera.hu Fórum > Általános > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Flitter
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok

Köszönettel tartozom minden vásárlómnak, fórumos társaimnak, a néha néha prikazsériás hisztijeimet, hogy el tudták viselni.
Remélem még idén is vásárolnak és jövőre is megtisztelnek vásárlásaikkal!
Ezúton szeretném megköszönni a Vatera vezetőségének egész éves munkáját, igaz néha az agyukra mentem laugh.gif , bízok benne, hogy kapcsolatunk továbbra is felhőtlen marad!

Minden fórumos társamnak kívánok sok-sok-sok adásvételt, negatívokat kerüljétek, csak pozitívan álljatok mindenhez (hozzám is)!
CellaTel
[img]http://gondolkodom.hu/ecard/kep/karacsony/karacsony079.jpg[/img]

Csatlakozom az elöttem szolohoz.. bár péntek körül terveztem erröl topicot nyitni de ha már megelöztél akkor én is mindenkinek békés karácsonyi ünnepeket kivánok smile.gif
sagyu
Bóóóóóóóódogat! rolleyes.gif
Grobar
IDÉZET(Flitter @ 2007-12-17 21:26) *
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok

Köszönettel tartozom minden vásárlómnak, fórumos társaimnak, a néha néha prikazsériás hisztijeimet, hogy el tudták viselni.
Remélem még idén is vásárolnak és jövőre is megtisztelnek vásárlásaikkal!
Ezúton szeretném megköszönni a Vatera vezetőségének egész éves munkáját, igaz néha az agyukra mentem laugh.gif , bízok benne, hogy kapcsolatunk továbbra is felhőtlen marad!

Minden fórumos társamnak kívánok sok-sok-sok adásvételt, negatívokat kerüljétek, csak pozitívan álljatok mindenhez (hozzám is)!

Neked is és minden fórumosnak, Békés Boldog Ünnepeket kívánok! (ugye nincs harag?)
tusi74
Én is minden Vatera Felhasználónak, és a Vatera Csapatának szeretetben gazdag Karácsonyt, és sikerekeben gazdag új esztendőt kívánok.  rolleyes.gif
Flitter
IDÉZET(Grobar @ 2007-12-17 22:31) *
Neked is és minden fórumosnak, Békés Boldog Ünnepeket kívánok! (ugye nincs harag?)

Nem is voltén nem emléxem ilyenre rolleyes.gif
csabau
Topiktulajnak, mindenkinek, aki kapcsolatban áll a Vaterával és annak is, aki nem -
szeretetteljes boldog, békés karácsonyt kívánok.

Neked is, mint egy másik felhasználótársamnak, kivel eddíg köztudottan nem ápoltam
felhőtlen viszonyt - is felajánlok egy baráti jobbost és békekötést javaslok, ha elfogadod

csby rolleyes.gif
Flitter
IDÉZET(csabau @ 2007-12-18 08:27) *
Topiktulajnak, mindenkinek, aki kapcsolatban áll a Vaterával és annak is, aki nem -
szeretetteljes boldog, békés karácsonyt kívánok.

Neked is, mint egy másik felhasználótársamnak, kivel eddíg köztudottan nem ápoltam
felhőtlen viszonyt - is felajánlok egy baráti jobbost és békekötést javaslok, ha elfogadod

csby rolleyes.gif

rolleyes.gif wink.gif
Putyur
Ezúton kívánok én is boldog, békés, szeretetteljes ünnepet mindenkinek - barátaimnak, ellenségeimnek egyaránt.

wink.gif
Lecsike
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden Vaterásnak!

Kérem a Moderátort, hogy jókívánságaimat továbbítsa a felelős kollégáknak is ! rolleyes.gif
Flitter
Csak egy nyamvadt karácsonyi giffet kértem az ügyfélszolgálattól ebbe a topikba épp karácsony miatt. Meg is igérték megnézik mit tehetnek.

Látszik is ,semmit.

Azért ez ciki,hogy ennyit sem érdemeltünk meg mi fórumosok,mink akik ismét az 2007 év kereskedője címhez segitettük a vaterát.

Köszönjük ezt a rugalmasságot ezt az odaadást ezt a köszönetet amit értünk nem tettek meg.
Hát..............nem is tudok mit írni.Mert ha leírnám.....Már csak azért sem mert ugy járok mint Dodi,vagy már úgy is jártam.

Meglepetés lett volna..meg is lepődtem..én.
Vateraforum
Köszönjük az egész éves bizalmat és Békés Karácsonyt valamint Boldog Új Esztendőt kívánunk minden kedves felhasználónknak!

(Karácsonyi gif)
draglion
IDÉZET(Flitter @ 2007-12-21 19:27) *
.... mi fórumosok,mink akik ismét az 2007 év kereskedője címhez segitettük a vaterát.

Meglepetés lett volna..meg is lepődtem..én.

nem mi fórumosok segítettük hozzá a vaterát wink.gif
ők maguk saját magukat a felhasználók közreműködésével

a 30-40 fórumozó akár holnaptól elmehet kapálni attól a vatera még pont ugyanúgy működik , olyan lenne nekik mint az egész Földnek egy 6-os erősségű földrengés ...azaz szinte meg sem érződne

azért az is lényeges hogy csak akkorának lássuk magunkat amekkorák valóban vagyunk smile.gif)))

Flitter
IDÉZET(Vateraforum @ 2007-12-22 09:47) *
Köszönjük az egész éves bizalmat és Békés Karácsonyt valamint Boldog Új Esztendőt kívánunk minden kedves felhasználónknak!

(Karácsonyi gif)

Nahááááááááááááááááááááááááááááát laugh.gif
Thankyou!!!

Visszaszívtam az írtakat wink.gif

http://img.vatera.hu/images/langs/hu/cobra...b/karacsony.gif
Flitter
IDÉZET(draglion @ 2007-12-22 10:17) *
nem mi fórumosok segítettük hozzá a vaterát wink.gif
ők maguk saját magukat a felhasználók közreműködésével

a 30-40 fórumozó akár holnaptól elmehet kapálni attól a vatera még pont ugyanúgy működik , olyan lenne nekik mint az egész Földnek egy 6-os erősségű földrengés ...azaz szinte meg sem érződne

azért az is lényeges hogy csak akkorának lássuk magunkat amekkorák valóban vagyunk smile.gif )))

Igaz,el kell ismernem. Köszönöm a kijavitást. rolleyes.gif
draglion
IDÉZET(Flitter @ 2007-12-22 14:16) *
Igaz,el kell ismernem. Köszönöm a kijavitást. rolleyes.gif

azértt túl kicsinek se lássuk magunkat mert az sem jó :-))))
sok lúd disznót győz (feltéve ha a disznó nem szokik rá hogy közben megegye őket egyenként) laugh.gif laugh.gif

Orosz77
Boldog karácsonyi ünnepeket és eredményekben gazdag boldog új évet kívánok a Vatera munkatársainak, minden tisztességes eladónak, vevőnek és családjuknak, szeretteiknek! rolleyes.gif
Varkonyi
Mindenkinek kívánok különlegesen szép, boldog Karácsonyt és a lehető legjobbakat az Új Évre!
Szívből üdvözlök minden vaterást szerveren innen és túl! Köszönöm! Varkonyi
zsuzsabl
Békés boldog karácsonyi ünnepeket, és sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek!
draglion
Boldog Karácsonyt
matraig
Békés, szép karácsonyt és nagyon boldog új esztendőt kívánok Mindenkinek! rolleyes.gif [img]http://www.kepeslap.com/images/73/karacsony12.gif[/img]
horex
Boldog Karácsonyt mindenkinek és mindenki családjának.

by horex
Zajacka
Boldog Békés Karácsonyt mindenkinek!
Zajacka
radioslaci

Karácsony 2007

Itt a karácsony és havazott az éjjel! (legalábbis Kispesten) Remélem, hogy mindenki: pihentem ébredt és kóstolgatja az Ünnep hangulatát.
Régen jártam már itt a FÓRUMBAN, és most is csupán egy öt évvel ezelőtti, karácsonyi meglepetésre emlékeztetném azokat a Partnereimet, akik már tagjai voltak egy kezdő Csapatnak, az Internet világában.
Pontos dátumot nem ismerek, de 2002 novemberéből „őrzök” még egy terméklapot. aminek a fejlécén: KALAPÁCS olvasható
Jó közelítéssel 5 éve annak, hogy ezt a szép magyar szó, eltűnt az árverező piacunkról, és helyette jött egy új logó: VATERA (… mint pl. a görög fürdőhely)

Születésnap ( 5 éves) 2007

Lejegyezte: radioslaci

draglion
IDÉZET(radioslaci @ 2007-12-25 10:55) *
Karácsony 2007

Pontos dátumot nem ismerek, de 2002 novemberéből „őrzök” még egy terméklapot. aminek a fejlécén: KALAPÁCS olvasható

Születésnap ( 5 éves) 2007

Lejegyezte: radioslaci

kalapács wink.gif
megmaradt a logoban a kalapács wink.gif

Lecsike
Kedves pferde !

Boldog születésnapot és még sok sikeres Vaterás évet kívánok !

wink.gif
Fragreg
Így van, csatlakozom az előttem szólóhoz! És, lehetőleg kevesebb problémás vevőt wink.gif

(Lecsikének meg előzetesen is küldök szeptember 20-ra egy pacsit, ha már sikerült egy napon születnie a feleségemmel biggrin.gif )
pferde
Nagyon kedvesek vagytok és köszönöm! smile.gif
bambooflower
IDÉZET(pferde @ 2008-08-01 10:57) *

szia, tölem is minden jót! rolleyes.gif
Desiderius
IDÉZET(pferde @ 2008-08-01 10:57) *

Kedves pferde !

Még sok boldog születésnapot kívánok !
Razel58
Nagyon boldog szülinapot és további jó egészséget,vaterázást kívánok!
matiz61
Kedves pferde !

Boldog születésnapot és probléma mentes vevőket kívánok neked.
delikati
Itt is boldog szülinapit neked Ági! rolleyes.gif
Lecsike
(Lecsikének meg előzetesen is küldök szeptember 20-ra egy pacsit, ha már sikerült egy napon születnie a feleségemmel )

Köszi Frag wink.gif

Csak az a baj, hogy míg a kedves feleséged örökké 18 éves marad ( kézcsók neki rolleyes.gif ) addig én már idén a 36.-at töltöm be ... sad.gif

De a pacsi rendes volt wink.gif köszi rolleyes.gif
Fragreg
Ugyan már, az ideális férfikor. Mint minden év, 16 és 99 között biggrin.gif
Razel58
IDÉZET(Lecsike @ 2008-08-01 22:08) *
(Lecsikének meg előzetesen is küldök szeptember 20-ra egy pacsit, ha már sikerült egy napon születnie a feleségemmel )

Köszi Frag wink.gif

Csak az a baj, hogy míg a kedves feleséged örökké 18 éves marad ( kézcsók neki rolleyes.gif ) addig én már idén a 36.-at töltöm be ... sad.gif

De a pacsi rendes volt wink.gif köszi rolleyes.gif

Jajj,Te kisgyerek!Majd ha a 106-ot töltöd mint én......... laugh.gif
pferde
Elena, Kati, és a Többiek, nektek is köszönöm a jókívánságokat. smile.gif
(Csaby, rájöttem! Itt is u.úgy van, mint a lovas fórumon; a "Naptár"-menü tárolja a szülinapokat. Bibíííí! Amott egyébként 2006.szepemberében nyitottam a "Köszöntgetős"-t, azóta is él-virul. Jó dolog ez... rolleyes.gif )
Grobar
IDÉZET(Lecsike @ 2008-08-01 22:08) *
addig én már idén a 36.-at töltöm be ... sad.gif

Ugyan már!!! Figyeld csak meg egyszer az angol huligánokat! smile.gif A legtöbbjük, 30 és 50 év közötti!! laugh.gif
Lecsike
FLITTER

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED !

laugh.gif wink.gif laugh.gif
csabau
flitter - tőlem is boldog szülinapot ! rolleyes.gif
Razel58
Istenke éltessen,sok boldogságot
CellaTel!

rolleyes.gif laugh.gif rolleyes.gif
csabau
cella, Isten tartson meg soká ! rolleyes.gif
Fragreg
Boldog szülinapot, Cella! smile.gif
kinderlady
Nagyon boldog születésnapot kívánok én is!
CellaTel
Köszönöm mindannyiotoknak smile.gif
Grobar
Boldog Születésnapot Cella! smile.gif
bambooflower
Boldog szülinapot Grobar, teljesüljön minden kívánságod! rolleyes.gif
csabau
a jó Isten éltessen soká, kedves Grobar ! rolleyes.gif
scaevola
Boldog szülinapot Grobar!
matiz61
Boldog születésnapot Grobár !
Ne feledd, ez a napod mindig az első napja egy újabb 365 napos ingyenes utazásodnak a Nap körül......<FONT size=3><FONT face=Arial>
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.