Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205
Putyur
Kedves Moderátor!

Van egy ilyen kategória: "Antennák,tarozékok". Nem lehetne a hiányzó szóközt és "T" betűt beilleszteni a megfelelő helyre...? Nem hinném, hogy nagy fáradság lenne, nekem viszont nagyon szúrja így a szememet... Köszönöm előre is!
draglion

''A Szuperdíjak sorsolásában való részvételre jogosító 1Ft-os minimálár nélkül indított aukciók, 5000 Ft feletti vásárlásokért gyűjtött esélyek''

Kedves Vatera,

A fenti idézetet a nyereményjáték oldaláról idéztem.
Az lenne a kérdésem hogy az eladók minden egyes 1 forintos minimálár nélküli aukció után amelyre érkezik érvényes licit (majd visszajelzés is) kapnak egy esélyt vagy csak akkor ha azok elérik az 5000 forintot a leütéskor ?

Üdvözlettel,
draglion
arany
Sziasztok!

Valamiért nem akar nekem a személyes menümben beállított termékfigyelő. A keresett tárgyat(szót) beírtam a helyére, és napi értesítést kértem arról, ha valaki ilyen terméket tölt fel. Ez nevezetesen egy fax lenne- nem kaptam értesítést -viszont láttam, hogy töltöttek fel. Valamit el lehet itt szúrni?
Előre is köszi a segítséget!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2008-01-26 20:36) *
Kedves Moderátor!

Van egy ilyen kategória: "Antennák,tarozékok". Nem lehetne a hiányzó szóközt és "T" betűt beilleszteni a megfelelő helyre...? Nem hinném, hogy nagy fáradság lenne, nekem viszont nagyon szúrja így a szememet... Köszönöm előre is!

Kedves Putyur!

Köszönjük az észrevételt, a hibát javítottuk.
Putyur
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-01-28 12:52) *
Kedves Putyur!

Köszönjük az észrevételt, a hibát javítottuk.

Köszönöm.
draglion
IDÉZET(draglion @ 2008-01-27 10:02) *
''A Szuperdíjak sorsolásában való részvételre jogosító 1Ft-os minimálár nélkül indított aukciók, 5000 Ft feletti vásárlásokért gyűjtött esélyek''

Kedves Vatera,

Az lenne a kérdésem hogy az eladók minden egyes 1 forintos minimálár nélküli aukció után amelyre érkezik érvényes licit (majd visszajelzés is) kapnak egy esélyt vagy csak akkor ha azok elérik az 5000 forintot a leütéskor ?

Üdvözlettel,
draglion

Kedves Vatera,

Várom rá a választ.

Üdvözlettel,
draglion

emiklos
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék a termékleírásban elhelyezni egy gombot amira ha rákattintanak megnyílik egy hivatkozás?
Illetve láttam olyan felhasználót akinek a termékleírásában kép van, ezt hogyan lehet megoldani?

Előre is nagyon köszönöm!

Miki
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(draglion @ 2008-01-27 10:02) *

Kedves Vatera,

Üdvözlettel,
draglion

Kedves draglion!

A nyereményjáték vásárlás alapú, tehát a vásárlók kapnak nyerési esélyt.
draglion
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-01-29 15:33) *
Kedves draglion!

A nyereményjáték vásárlás alapú, tehát a vásárlók kapnak nyerési esélyt.

Kedves Vatera Moderátor,

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Üdvözlettel,

draglion

molvany
Tudtommal az i+ oldalon, ha csak az eléhető vagyok vagy nem változtatásnál nem tűnik el az egész oldal
ellenőrzés céljára ( valamikor erröl volt szó !? )
Nálam azonban eltünt :
" A felhasználó oldala még nem ellenőrzött, kérjük látogassa meg később. "
Akkor most hogy is van ez ?
SPeti73
Üdvözletem!

Feltettem néhány terméket, ugyanolyan módon.

Ha keresést indítok, néhány termék a szűkítések után nem jelenik meg.
Azt vettem észre, hogy sem a fix áras-, sem az aukciósok között nem látom ezeket, csak ha mindkettőt együtt választom ki.
Egyik holmi sem fix áras, s ismétlem, a feladás lapon mindent ugyanúgy állítok be...
matiz61
Kedves Vatera Moderátor !

Érdeklődöm, hogy a keresés funkcióban az aukciós és fixáras termékek, csak aukciós termékek, csak fixáras termékek mellé a "csak villámáras termékek" leválogatásával lehetne-e bővíteni a lehetőségeket ?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(matiz61 @ 2008-01-31 08:46) *

Érdeklődöm, hogy a keresés funkcióban az aukciós és fixáras termékek, csak aukciós termékek, csak fixáras termékek mellé a "csak villámáras termékek" leválogatásával lehetne-e bővíteni a lehetőségeket ?

Kedves matiz61!

A kereső a csak fixáras termékekre szűkítve a csak villámáron megvásárolható termékeket listázza.
matiz61
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-01-31 09:30) *
Kedves matiz61!

A kereső a csak fixáras termékekre szűkítve a csak villámáron megvásárolható termékeket listázza.

A kereső a csak fixáras termékekre szűkítve a villámáron megvásárolható termékeket nálam nem listázza, csak fixárasok jelennek meg.
szeku
Tisztelt Vatera Moderátor!

A személyes lapomban kitöltöttem a részletes szállításra vonatkozó részt, de semmilyen kapcsolatfelvételre alkalmas adatot nem közöltem benne, hacsak az, hogy OTP bankban vezetem a számlámat mint még pár százezren ebben az országban.
A levél melyben jelezték, hogy nem aktiválják, csak sablon szöveget tartalmaz, nem tudom ebből meg, hogy mi volt a gond.
Kérem jelezzék részemre, pontosan mely mondattal volt problémájuk, hogy javíthassam.
Köszönettel .
pferde
Tegnap sikeresen lezárult egy aukcióm.
Még nem kaptam értesítőt, a vevő keresett meg. (Már ez is kellemetlen, mert nem először fordul elő, hogy magyarázkodnom kell, és vagy hiszi a vevő, vagy nem, hogy nem azért nem küldtem értesítést, mert nem figyelek a dolgokra, hanem mert nem volt tudomásom a vételéről.)
Ma megjött a rendszerértesítő az eladott tételről.
Éppen rendezgetem az árulistámat, és ámulok, mert az "Eladó áruk" között ott van a tegnap elkelt tétel: http://www.vatera.hu/rez_tal_es_antik_kep_50728861.html
Mit tegyek? Töröljem? (Még szerencse, hogy ott dolgozgatok a terméklapjaimon, és észrevettem. Mi történne, ha egy másik vevő is rányomna az "Elviszem"-gombra?)

Köszönettel.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(pferde @ 2008-01-31 20:31) *
Tegnap sikeresen lezárult egy aukcióm.
Még nem kaptam értesítőt, a vevő keresett meg. (Már ez is kellemetlen, mert nem először fordul elő, hogy magyarázkodnom kell, és vagy hiszi a vevő, vagy nem, hogy nem azért nem küldtem értesítést, mert nem figyelek a dolgokra, hanem mert nem volt tudomásom a vételéről.)
Ma megjött a rendszerértesítő az eladott tételről.
Éppen rendezgetem az árulistámat, és ámulok, mert az "Eladó áruk" között ott van a tegnap elkelt tétel: http://www.vatera.hu/rez_tal_es_antik_kep_50728861.html
Mit tegyek? Töröljem? (Még szerencse, hogy ott dolgozgatok a terméklapjaimon, és észrevettem. Mi történne, ha egy másik vevő is rányomna az "Elviszem"-gombra?)

Köszönettel.

Kedves pferde!

Két termék volt meghirdetve holland aukcióként. Az egyik darab elkelt, az aukció pedig automatikusan újraindult.
pferde
blink.gif ohmy.gif Ezt nem értem. Köszönöm, hogy utánajárt(ál) - tényleg, nem zavarna, ha felajánlanám a tegeződést? Én: 55. smile.gif - szóval nehezen tudom elképzelni, hogy kétszer tegyek fel egy árut, de bármi előfordulhat. Akkor törlöm, - gondolom lehet, ilyet még nem próbáltam.
Köszönöm még egyszer!
(Már töröltem is. Nagyon egyszerű volt.)
Putyur
Ezt láttátok már...?

vatera.sk

smile.gif
draglion
gratula a szlovák oldalhoz
hajrá fejlesztők wink.gif
draglion
IDÉZET(Putyur @ 2008-02-01 13:31) *
Ezt láttátok már...?

vatera.sk

smile.gif

láttuk rolleyes.gif
matiz61
IDÉZET(draglion @ 2008-02-01 16:47) *
gratula a szlovák oldalhoz
hajrá fejlesztők wink.gif

Csak éppen az itteni felhasználói név nem jó. sad.gif Újra kell regelni ? blink.gif
draglion
IDÉZET(matiz61 @ 2008-02-01 17:05) *
Csak éppen az itteni felhasználói név nem jó. sad.gif Újra kell regelni ? blink.gif

az pedig nem jó lehet még fejlsztés alatt van...

draglion
IDÉZET(matiz61 @ 2008-02-01 17:05) *

tényleg nem lehet...
akartam venni valamit de nem tudtam megvenni .... wink.gif
CellaTel
költséges lett volna a postaköltség. meg szerintem ahogy mi sem küldünk elöszeretettel oda. ök sem ide.

amugy mennyi lehet a pk egy átlag 2kg alatt terméknél?

hátha egyszer rászánom magam. igaz a nyelvel még birkoznom kell. bár ahogy elnéztem van 1-2 aki ott érteni madzsart
draglion
IDÉZET(CellaTel @ 2008-02-01 17:49) *
bár ahogy elnéztem van 1-2 aki ott érteni madzsart

azaz 1-2 valamivel azért több...

van akinek a szive csücske a Felvidék...bár a legtöbb honfitársunk akinek az volt ...már sajnos meghalt...

az idő telik...a magyar az magyar a szlovák az szlovák mindegy hogy a magyar szlovák és hogy a szlovák magyar

na erről ennyit , ... érdemes elgondolkodni rajta

draglion
IDÉZET(CellaTel @ 2008-02-01 17:49) *
amugy mennyi lehet a pk egy átlag 2kg alatt terméknél?

szerintem olyan 3000-3500 ft körül lehet (SK-ban persze)
CellaTel
IDÉZET(draglion @ 2008-02-01 19:07) *
azaz 1-2 valamivel azért több...

van akinek a szive csücske a Felvidék...bár a legtöbb honfitársunk akinek az volt ...már sajnos meghalt...

az idő telik...a magyar az magyar a szlovák az szlovák mindegy hogy a magyar szlovák és hogy a szlovák magyar

na erről ennyit , ... érdemes elgondolkodni rajta

megint félreértettél smile.gif

én a vatera.sk rol beszéltem. és ott a most fentlévö kb 20 eladobol 1 fö aki magyul irt/ beszélt. ezért is van remény hogy sikerül majd 1-2 jó boltot kötni.

a 3000pk elég zuzos.. 20-30e HUF fölött éri meg legelöször onnan rendelni.
draglion
IDÉZET(CellaTel @ 2008-02-01 20:07) *

igen..ha 10% a postaköltség akkor elfogadható

Angliából egy 10 kilós csomag 59 fontba kerül....
az 25000 Ft ....vagy magyarnak a gatyája laugh.gif
matiz61
IDÉZET(CellaTel @ 2008-02-01 20:07) *
megint félreértettél smile.gif

én a vatera.sk rol beszéltem. és ott a most fentlévö kb 20 eladobol 1 fö aki magyul irt/ beszélt. ezért is van remény hogy sikerül majd 1-2 jó boltot kötni.

Kedves CellaTel ! A szlovák postaköltséget nézd meg a szlovák posta honlapján. Ugyanúgy hívják mint a magyart, csak .hu helyett .sk
mhif
Na vajon hova tűnt a legutolsó hozzászólásom kedves Vatrea? smile.gif

Mind1, Ti tudjátok...
molvany
Köszönöm a Vaterának, hogy a Január 29. - én feltett kérdésemre " ennyire gyorsan tudtak válaszolni " !!
Ma már módosítottam ismét az i+ - ot hogy elérhető vagyok, ami ismét 1-2 napot vesz igénybe míg " aktiválják.
Szóval......
Varkonyi
Kedves Andrea!

Segítségüket szeretném kérni, mert több régi vevőm jelezte és sajnos én is tapasztalom, hogy a felhasználónevemre klikkelve, a "felhsználó termékei" menüpontot kérve egy üres oldal jelenik meg. Sem a vatera-logo, sem a termékek nem láthatók. Mivel ma is jár le 'egyforintos' aukcióm, jó lenne ha tennének valamit!
Segítségüket előre is megköszönve, tisztelettel: Varkonyi
Ajandek88
Üdv!
Felraktam eladásra egy terméket. Van rá érdeklődő, kérdeztek is a termékkel kapcsolatban , de hogy tudok válaszolni nekik?
csabau
IDÉZET(Ajandek88 @ 2008-02-03 12:20) *
Üdv!
Felraktam eladásra egy terméket. Van rá érdeklődő, kérdeztek is a termékkel kapcsolatban , de hogy tudok válaszolni nekik?

személyes menüd - leveleim - tárgyra katt...és mehet dry.gif
mazsolla
Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy mikorra is várható egy moderátor megjelenése, hogy innen kitörölje a nem idevaló hozzászólásokat.
A moderátor megjelenést értem ebben ez évben még, vagy az már csupán egy álom ? ( hogy megjelenik )
( mert ha nem tévedünk, " technikai topikban lennénk ).
Valamikor kapásból törölték a nem megfelelő topikban megjelent írásokat.
( itt értem a " csevegést kiváltó írást " )
KapdKi
IDÉZET(mazsolla @ 2008-02-03 18:42) *
Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy mikorra is várható egy moderátor megjelenése, hogy innen kitörölje a nem idevaló hozzászólásokat.
A moderátor megjelenést értem ebben ez évben még, vagy az már csupán egy álom ? ( hogy megjelenik )
( mert ha nem tévedünk, " technikai topikban lennénk ).
Valamikor kapásból törölték a nem megfelelő topikban megjelent írásokat.
( itt értem a " csevegést kiváltó írást " )

Bingó !
KapdKi

Emberjogi kérésem lenne Önök felé ... Megértettem azt és be is láttam, hogy a jelenlegi energiaköltségek mellett Önök úgy döntöttek, hogy az elektronokus megoldások helyett kínai kulikat alkalmaznak arra, hogy a biteket hátukon a memóriában egyik helyről a másikra átvigye ... Ez a költségkimélés egyik módja lehetett ...

De azt tapasztalom, hogy most a kínaiakat vietnamira cserélték le a további költségcsökkentés érdekében ... Sajnos, arról kell tájékoztatnom Önöket, hogy ezen vietnamiak, jóllehet (minden bizonnyal) olcsóbban dolgoznak, de nem érik el a kínai kulik teljesítményét sem !!!

Javasolhatnám, hogy nagyobb hátizsákot vegyenek nekik ??? Amiben több bit fér el egyidőben ??? Avagy fiatalabbakat ?? Akik gyorsabban szállítják azokat ???

Vagy ez már a szegény kulik olyan mértékű igénybevételét jelentené, hogy az Amnesty International figyelmét is felkeltené ??? Ez utóbbi esetben javaslatomat visszavonnám ...

Maradtam tisztelettel az Önök híve : Ottó
harmony001
nem biztos hogy érdemes ide írnom, de szeretnék vásárolni viszont nem jelennek meg az oldalak, akár egy adott eladó aukcióiról van szó, akár a megfigyelt dolgaimról... na szóval így nehéz lesz venni és eladni bármit is... csak üres oldalak vannak....
mikor lesz ez megcsinálva?

Putyur
IDÉZET(harmony001 @ 2008-02-04 07:55) *
nem biztos hogy érdemes ide írnom, de szeretnék vásárolni viszont nem jelennek meg az oldalak, akár egy adott eladó aukcióiról van szó, akár a megfigyelt dolgaimról... na szóval így nehéz lesz venni és eladni bármit is... csak üres oldalak vannak....
mikor lesz ez megcsinálva?

Átmeneti megoldásként ajánlom az F5, ill. CTRL+R szorgalmas nyomkodását... smile.gif
mazsolla
IDÉZET(Putyur @ 2008-02-04 08:49) *
Átmeneti megoldásként ajánlom az F5, ill. CTRL+R szorgalmas nyomkodását... smile.gif

Az is csak " 1/2 " megoldásnak jó ( ha bejön ).
Nálam már volt többször, hogy az sem segített.
Putyur
IDÉZET(mazsolla @ 2008-02-04 09:13) *
Az is csak " 1/2 " megoldásnak jó ( ha bejön ).
Nálam már volt többször, hogy az sem segített.

Nem mondom, hogy ez így tökéletes, de szükséghelyzetben megfelel... smile.gif
mazsolla
IDÉZET(Putyur @ 2008-02-04 09:15) *
Nem mondom, hogy ez így tökéletes, de szükséghelyzetben megfelel... smile.gif

Pl. tegnap este úgy 21:30 körül kikapcsoltam, mert már az sem segített, és nem volt már türelmem perceket várni az oldal/ak megjelenésére.
Szóval így nehézkes ( gondolom én ) " vevőket találni ".
Putyur
IDÉZET(mazsolla @ 2008-02-04 09:28) *
Pl. tegnap este úgy 21:30 körül kikapcsoltam, mert már az sem segített, és nem volt már türelmem perceket várni az oldal/ak megjelenésére.
Szóval így nehézkes ( gondolom én ) " vevőket találni ".

Esténként csak két dolog segít: hosszú, áhítatos ima; ill. birkatürelem. sad.gif
mazsolla
IDÉZET(Putyur @ 2008-02-04 09:34) *
Esténként csak két dolog segít: hosszú, áhítatos ima; ill. birkatürelem. sad.gif

Az az érzésem, ma már addig sem fogom " birni " mint tegnap.
Már most komoly percek kellenek egy oldal nyitásra stb. Kár !
Lehet, hogy egy tudatlan lassan őszülő, stb. vagyok, de akkor sem tudom megérteni azt, hogy miért tesznek tönkre valamit, ami működik ?
Na de.......
KapdKi
IDÉZET(mazsolla @ 2008-02-04 19:57) *
Az az érzésem, ma már addig sem fogom " birni " mint tegnap.
Már most komoly percek kellenek egy oldal nyitásra stb. Kár !
Lehet, hogy egy tudatlan lassan őszülő, stb. vagyok, de akkor sem tudom megérteni azt, hogy miért tesznek tönkre valamit, ami működik ?
Na de.......

Hát tutti, hogy nem idegbetegeknek való ez a mostani vatera ... Reménytkeltő viszont, hogy egy másik topikban leereszkedett végre egy mod és új szervert ígért ... Reméljük, ígéretét be is tartja ... Csak azt nem értem, miért kellett erre (a választ értem ezalatt) ennyit várni ??? Én csak tegnap szóltam, de előttem mások hetek óta emlegették ...

Már azt hittem - a mod válasza előtt - hogy a vatera összefogott az idegcsillapítót gyártó klánnal és új család alapításaba fogott ...

Bár ez utóbbit még most sem tartom kizártnak .. sad.gif

KapdKi
IDÉZET(KapdKi @ 2008-02-04 20:21) *
Hát tutti, hogy nem idegbetegeknek való ez a mostani vatera ... Reménytkeltő viszont, hogy egy másik topikban leereszkedett végre egy mod és új szervert ígért ... Reméljük, ígéretét be is tartja ... Csak azt nem értem, miért kellett erre (a választ értem ezalatt) ennyit várni ??? Én csak tegnap szóltam, de előttem mások hetek óta emlegették ...

Már azt hittem - a mod válasza előtt - hogy a vatera összefogott az idegcsillapítót gyártó klánnal és új család alapításaba fogott ...

Bár ez utóbbit még most sem tartom kizártnak .. sad.gif

Sikerélmény végre .... Alig 30 perc után tudom folytatni is ... Vaterának és Istennek hála így tudtam relaxálni és máris szebben látom a jövőt !!!

Meg kéne alakítani a postagalamb maffiát ... Szerintem gyorsabbak lennénk .. Ha valakinek van kontaktja valamelyik solymász egyesülettel, akkor a vírusirtás is megpldott lehet ... Ki száll bele ????
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Varkonyi @ 2008-02-03 11:21) *
Kedves Andrea!

Segítségüket szeretném kérni, mert több régi vevőm jelezte és sajnos én is tapasztalom, hogy a felhasználónevemre klikkelve, a "felhsználó termékei" menüpontot kérve egy üres oldal jelenik meg. Sem a vatera-logo, sem a termékek nem láthatók. Mivel ma is jár le 'egyforintos' aukcióm, jó lenne ha tennének valamit!
Segítségüket előre is megköszönve, tisztelettel: Varkonyi

Kedves Varkonyi!

A leírt jelenséget nem tapasztaljuk, illetve volt egy probléma ami némely esetben váratlanul egy
tetszőleges vatera oldalnál "fehér lapot" eredményezhetett, de azt technikus kollégáink még
akkor néhány órán belül javították.
mazsolla
Tisztelt Vatera !
Legyenek olyan kedvessek, Tegyenek már rendet a saját házuk táján.
Néhány napig nem voltam itthon. A vevőknek ment az automata értesítés.
A Vaterától jött a levél a lezárt aukciókról ( már amelyikröl !! )
Ma pl. jelentkezik egy vásárló, van ugyanis még kérdése a vásárlásával kapcsolatban.
Keresem szegény vevőt, de nem találom a magam elkészített listában ( amit az alapján állítok össze, ahogy jön a Vatera értesítés )
Bámulok mint az a kis boci az ...., hogy akkor ez most honnan került elő.
Kis keresgélés után megtalálom az eladott tételeknél az illetőt. Tehát vásárolt mégis akkor, amikor nem voltam itthon.
Vatera értesítő a vásárlásáról azonban már nem jött.
Tehát mégegyszer a kérésem a vatera felé: Ne csak kínálgassanak bennünket, hanem adjanak is.
draglion
IDÉZET(mazsolla @ 2008-02-05 13:55) *
Tisztelt Vatera !
Legyenek olyan kedvessek, Tegyenek már rendet a saját házuk táján.

Kis keresgélés után megtalálom az eladott tételeknél az illetőt. ....

ott kellett volna legelőször keresni

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.