Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
Dodi54
IDÉZET(kamikazeee @ 2007-05-29 01:24) *
Tisztelt Üzemeltetők!

Elég régen töltöttem fel új terméket, így nem vettem észre, hogy már újabban órakellékek kategória is létezik. Remélem, ezért az alkatrészeimet nem fogják törölni a férfi és női órák közül...smile.gif

Csupán annyit szeretnék megjegyezni, hogy nem "szíjjak", hanem szíjak a helyes írásmódja az általam is árult termékeknek.

Üdvözlettel: kamikazeee

Szíjjak, vagy ne szíjjak ez itt a kérdés!?
macsekos
IDÉZET(MrVercetti @ 2007-05-29 00:57) *
Egyszer már jeleztem a Kapcsolatfelvételen keresztül régebben, hogy probléma van egy bizonyos felhasználó terméklapjaival, mert azokat megnyitva a második-harmadik után azonnal leáll az explorerem egy hibaüzenettel. Semmi nem történt.
Most reklámot csinálok így ennek a usernek, de akkor is beírom, Aenigma nevűről van szó. Érdekelne kinek mi a véleménye a terméklapjairól, egészen pontosan arról, ami nálam is a hibához vezet, és ami a leírás és a képek között található.
Pl: http://www.vatera.hu/eredeti_dvd_teljes_na...a_26699277.html, és így tovább, mindegyik termékénél.
Szerintem az ilyesmit nem kellene engedni.

Szia!

Hááát elég gáz...Szerintem. A baj az, hogy nem új ablakban hozza a termékeit...Én kb 3-t próbáltam belőle megnyitni, de inkább föladtam, mert nem tudtam olyan sokat lapozni...
kamikazeee
IDÉZET(Dodi54 @ 2007-05-29 01:33) *
Szíjjak, vagy ne szíjjak ez itt a kérdés!?

biggrin.gif Az is egy j. De értem a poént, kis Omlett. smile.gif
Dodi54
IDÉZET(kamikazeee @ 2007-05-30 22:38) *
biggrin.gif Az is egy j. De értem a poént, kis Omlett. smile.gif

Csak nyomatékosan kivántam közölni. rolleyes.gif
Chesterfield14
Kérdeztem egy eladótól, de törölni szeretném. Lehetséges??
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Chesterfield14 @ 2007-06-01 09:59) *
Kérdeztem egy eladótól, de törölni szeretném. Lehetséges??

Kedves Chesterfield14!

Csak az eladó tudja törölni a terméklapon feltett kérdést.
anita025
Érdeklődni szeretnék; hogy ha licitáltam egy termékre; de az a minimálárat nem érte el; akkor az aukció végén ha én vinném el a terméket; akkor elvihetem-e; vagy köteles vagyok-e elvinni?
Köszi
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(anita025 @ 2007-06-09 12:39) *
Érdeklődni szeretnék; hogy ha licitáltam egy termékre; de az a minimálárat nem érte el; akkor az aukció végén ha én vinném el a terméket; akkor elvihetem-e; vagy köteles vagyok-e elvinni?
Köszi

Kedves anita025!

Az aukció érvénytelenül lezárul. A partnerek nem kapják meg egymás elérhetőségeit és nem vehetik fel a kapcsolatot egymással.
simijohnny
Érdeklődni szeretnék, hogy mi a teendő akkor, ha megváltozott a telefonszámom és meg is változtattam az "elérhetőségeim" menüpontban, de így nem ellenőrzött ez a szám?! Küldenék én mégegyszer sms-t az új számról, de nem tudom hova kellene küldenem!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(simijohnny @ 2007-06-09 18:49) *
Érdeklődni szeretnék, hogy mi a teendő akkor, ha megváltozott a telefonszámom és meg is változtattam az "elérhetőségeim" menüpontban, de így nem ellenőrzött ez a szám?! Küldenék én mégegyszer sms-t az új számról, de nem tudom hova kellene küldenem!

Kedves simijohnny!

Teljes jogú felhasználói státusz esetén nincs szükség a megváltozott telefonszám ellenőrzésére.
tamasmester
IDÉZET(CellaTel @ 2007-05-28 20:14) *
106x is belinkelem... de jo lenne ha már végre idöben el is olvasnád nem várnál 50 oldalt.. amugy bal felsö sarokban van ám egy keresés gomb is.. (én is azt használtam) jéé laugh.gif

Nagyon nagyon köszönöm a választ. Megoldódott a problémám. Jól jött a segítség.
Köszönettel, tamasmester
tamasmester
Nagyon bosszantó, hogy a minimál árral hirdetett termékeknél nem az az induló ár. Mitől 1.-FT-s aukció az ahol a minimál ár magasabb. Csalogatónak nem rossz csak így semmi értelme. Persze hasznos lenne a minimál ár, ha az eladó eldönthetné utólag, hogy az utolsó ajánlattevőnek odaadja e annyiért a terméket amennyit a liciten kínált. De így csak a helyet foglalják és az én kilobájtjaimat zabálják és már csak azért sem licitálok rá!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(tamasmester @ 2007-06-10 13:03) *
Nagyon bosszantó, hogy a minimál árral hirdetett termékeknél nem az az induló ár. Mitől 1.-FT-s aukció az ahol a minimál ár magasabb. Csalogatónak nem rossz csak így semmi értelme. Persze hasznos lenne a minimál ár, ha az eladó eldönthetné utólag, hogy az utolsó ajánlattevőnek odaadja e annyiért a terméket amennyit a liciten kínált. De így csak a helyet foglalják és az én kilobájtjaimat zabálják és már csak azért sem licitálok rá!

Kedves tamasmester!

A keresési opciókban beállítható, hogy csak a minimálár nélküli termékeket listázza.
tamasmester
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-06-10 13:18) *
Kedves tamasmester!

A keresési opciókban beállítható, hogy csak a minimálár nélküli termékeket listázza.

Ez teljesen jogos! De azért fontolóra vehetnétek, hogy az utolsó legnagyobb licitet tevő vásárlóval az eladó felvehesse a kapcsolatot. Hisz meglehet, hogy csak egy pár forint választja el a minimálárat az utolsó licittől. Persze én megértem, hogy amelyik eladó taktikázni akar és nem írja ki a minimál árat az vessen magára smile.gif
Rendben ezentúl veszem a fáradságot és a részletes keresést választom.
Köszönettel a gyors választ, tamasmester
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(tamasmester @ 2007-06-10 15:30) *
Ez teljesen jogos! De azért fontolóra vehetnétek, hogy az utolsó legnagyobb licitet tevő vásárlóval az eladó felvehesse a kapcsolatot. Hisz meglehet, hogy csak egy pár forint választja el a minimálárat az utolsó licittől. Persze én megértem, hogy amelyik eladó taktikázni akar és nem írja ki a minimál árat az vessen magára smile.gif

Lehetőség van az aukció újraindítására alacsonyabb minimálárral. Az újraindított aukciókról email értesítőt kapnak a korábban esetlegesen licitáló felhasználók.
draglion
IDÉZET(tamasmester @ 2007-06-10 15:30) *

Valóban jó lenne ha fel lehetne ajánlani a legnagyobb licitet ajánlónak a végén a tételt,
valami az is jó lenne ha volna egy olyan opció hogy ajánlatot tehet valami egy tételre, ez az utóbbi azért lenne jó mert tőlem sokan kérnek engedményt és adnak árajánlatot e-mailben.
Erre megkérem őket hogy licitáljanak utána azon az áron adom amelyben megegyeztünk.
Ha lenne olya opció hogy vételi ajánlat ahová az érdeklődő feélhasználó beírná hogy mennyit szándékozik adni akkor azt ha az eladó elfogadja máris lezárulna az aukció eredményesen.
Ha nem ez történik akkor a felhasználók küldik az e-maileket és sokan megpróbálják vaterán kívűl kérni alacsonyabb árért tekintettel arra hogy ha vaterán kívűl lenne megvéve az eladónak nem kell jutalékot fizetni ....
Ez viszont nem helyes út és gondolom hogy könnyen vezethető egy statisztika arról hogy valaki elad 1 tételt majd 3 hasonlót levesz amely nagy valószínűséggel ugyanoda vándorol.
Hát ennek a csökkentése érdekében is és az alukdozni vágyó vásárlók vásárlási kedvének meghozatalában érdemes volna bevezetni.
Mindenki jól járna.

Üdvözlettel,
draglion
marcoov
Hello all!
Valaki legyen olyen kedves és mondja meg,hogyan lehet a vételt visszavonnni...?????????????
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(marcoov @ 2007-06-10 16:41) *
Hello all!
Valaki legyen olyen kedves és mondja meg,hogyan lehet a vételt visszavonnni...?????????????

Kedves marcoov!

A vétel visszavonására nincs lehetőség.
Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni.
A Vatera piacterén a felhasználót negatív jelzéssel lehet illetni, amennyiben nem teljesíti vállalt kötelezettségét a partner.
tamasmester
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-06-10 15:54) *
Lehetőség van az aukció újraindítására alacsonyabb minimálárral. Az újraindított aukciókról email értesítőt kapnak a korábban esetlegesen licitáló felhasználók.

Igen valóben ez egy jó megoldás. Ha jól emlékszem már én is kaptam ilyet. De ahhoz, hogy ezentúl is kaphassak, ahhoz minden terméket végig kell néznem, még azokat is amik minimál árral indultak. Sajna én mobiltelcsiről netezek és így elég költséges és macerás is.
Százszónak is egy a vége, maradok rendületlen híve a Vaterának!
Üdvözlettel, tamasmester
Aquiles177
Sziasztok!

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy: hogyan fizessem be a Vaterának a 100 Ft-ot úgy, hogy az ügyfélszámom is fel legyen tüntetve, ha azt írják, hogy "csekken, személyesen ill. postai utalványon nem lehet befizetni csak átutalással". Akkor hová, milyen "megjegyzés/tárgy" rovatba írjam azt a hatjegyű számot?

A másik problémám, hogy a Vaterának két oldalán is találtam számlaszámot, viszont azok 2 számban eltérnek egymástól. (10700024-25268209-51100005 és 10700024-25268209-52000005) Most akkor melyik a helyes számlaszám???

Ha valaki tud kérem segítsen! unsure.gif

Aquiles177
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Aquiles177 @ 2007-06-10 22:04) *
Sziasztok!

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy: hogyan fizessem be a Vaterának a 100 Ft-ot úgy, hogy az ügyfélszámom is fel legyen tüntetve, ha azt írják, hogy "csekken, személyesen ill. postai utalványon nem lehet befizetni csak átutalással". Akkor hová, milyen "megjegyzés/tárgy" rovatba írjam azt a hatjegyű számot?

A másik problémám, hogy a Vaterának két oldalán is találtam számlaszámot, viszont azok 2 számban eltérnek egymástól. (10700024-25268209-51100005 és 10700024-25268209-52000005) Most akkor melyik a helyes
számlaszám???

Ha valaki tud kérem segítsen! unsure.gif
Aquiles177

Kedves Aquiles177!

1. Ellenőrizze, hogy az adatainál megadta -e a bankszámlaszámát és az helyes -e. Az utalásnak a regisztrációnál megadott bankszámlaszámról kell érkeznie ellenkező esetben a teljes jogú felhasználó státusz nem lesz a felhasználónévhez rendelve. Amennyiben helytelenül vagy egyáltalán nincs az a bankszámlaszám a regisztrációs adatainál rögzítve amiről utalt, a státusz nem lesz a felhasználónévhez rendelve.

2. Szíveskedjen átutalni 100 Ft-ot a regisztrációnál megadott számlaszámáról a Vatera.hu Kft. kizárólag adatellenőrzésre szolgáló számlaszámára (10700024-25268209-52000001), úgy, hogy a banki átutalási megbízás megjegyzés/tárgy rovatában szíveskedjen feltüntetni az Ön Vatera ügyfélkódját. Az ügyfélkód és csakis a számjegyekből álló ügyfélkód kerüljön feltüntetésre a közlemény rovatba, más ne.

3, Ügyeljen az ügyfélkód helyes beírására, rendszerünk ezzel a számmal azonosítja Önt. Amennyiben a ügyfélkód helytelenül kerül megadásra az utaláson, esetleg több, vagy zavaró karaktereket tartalmaz, a rendszer nem fogja tudni automatikusan Önhöz rendelni az utalást. Az ügyfélkód és csakis a számjegyekből álló ügyfélkód kerüljön feltüntetésre a közlemény rovatba, más ne.
satman
Csak jelezni szeretném, hogy az értékelésről szóló visszaigazoló e-mail egy helyen hibás:

"Termékkód:................... 999999999
Link a termékre:.............
<a href="">http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=999999999
Értékelés:................... POZITÍV
Megjegyzés:.................</a>."XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!"
"

A "Link a termékre" után a hivatkozás elcsúszik egészen az "Értékelés:......" felirat utolsó előtti pontjáig.

Tudom, van ennél nagyobb hiba is... rolleyes.gif
Sanyesz85
Hali!!

Olyan problémám lenne hogy már 3 napja átutaltam 100 ft ot,biztonsági regisztrációnál,
de még mindíg sárga a nevem,nem vagyok teljes jogú felhasználó!!!
Pedig mindent a leírtaknak megfelelően csináltam!!!
speedgull
Hali. Az a gondom hogy nem tudok képet feltölteni!! Mi lehet a gond???
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(speedgull @ 2007-06-13 20:09) *
Hali. Az a gondom hogy nem tudok képet feltölteni!! Mi lehet a gond???

Kedves speedgull!

A kapcsolatfelvételen keresztül legyen kedves részletesen leírni a problémát a termékkóddal együtt, majd az automata válaszra reagálva csatolni a képet.
tibi100
Azért a program megjelölhetné, hogy melyik aukciót jelenítettem már meg a képernyőmön !!
draglion
IDÉZET(tibi100 @ 2007-06-14 22:36) *
Azért a program megjelölhetné, hogy melyik aukciót jelenítettem már meg a képernyőmön !!

nem rossz ötlet wink.gif
budvil21
Tisztelt Vatera!
A következő megtisztelés ért:Örömmel értesítjük, hogy Ön lett a 28025385 kódú Alig használt, 5 HETES D900 eladó!-re vonatkozó árverés szerencsés nyertese.
A vásárolt áru ára: 1 Ft.
Ez azt jelenti. hogy egy Vaterán kivüli egyezkedés közepébe csöppentem, akaratomon kivül.Az 1Ft-ra lehozott vételárat
a kivételezett vevő helyett én ütöttem le.
Szives intézkedésüket várva:
budvil21
draglion
IDÉZET(budvil21 @ 2007-06-15 23:43) *
Tisztelt Vatera!
A következő megtisztelés ért:Örömmel értesítjük, hogy Ön lett a 28025385 kódú Alig használt, 5 HETES D900 eladó!-re vonatkozó árverés szerencsés nyertese.
Ez azt jelenti. hogy egy Vaterán kivüli egyezkedés közepébe csöppentem, akaratomon kivül.Az 1Ft-ra lehozott vételárat
budvil21

''krivi85(0)
kérdés - 2007/06/12 18:00:50
43+postaköltségért azonnal megveszem?

snickymouse(6)
[RE] kérdés - 2007/06/13 07:55:33
Rendben!!! Ha neked megfelel akkor leviszem az árat 1FT-ra és üsd le ott OK?!''

''ELADVA "KIRIVI85-nek"!!!

NE LICITÁLJ!!!''

http://www.vatera.hu/alig_hasznalt_5_hetes...o_28025385.html

na ez nem semmi komolyan aggódom hogy egyesek hülyének nézik a tisztességes eladókat és a vaterát is

draglion
Tisztelt Vatera!
budvil21

a vatera szabályai szerint a tied a tétel wink.gif
Dodi54
IDÉZET(draglion @ 2007-06-16 01:08) *
a vatera szabályai szerint a tied a tétel wink.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
budvil21
Tisztelt Fórumozók!
Köszönöm a kiegészítéseket.Így méginkább látszik a tisztességtelen szándék és manipuláció.
Egy JELENSÉG-re szerettem volna a figyelmet felhívni!
Tisztelt Administrator!
Kérem törölni a személyes menümből a hivatkozott tételt.
Azt nem tartom elegendőnek, hogy 7nap múlva negatív értékelést adjak.
Technikailag kellene megelőzni a "jelenséget".
Üdvözlettel:
budvil21
Vateraforum
Tisztelt Vatera!
budvil21

A tétel a jelzett áron az Öné. Amennyiben nem adja át az eladó, akkor követelheti tőle vagy kártérítési igénnyel léphet fel ellene. Ez a Vaterától független polgári peres folyamat a két fél (eladó, vevő) közt. Természetesen az eljáró hatóság részére hivatalos megkeresés esetén a Vatera minden segítséget és információt megad.
Az eladót véglegesen kizártuk a Vatera piacteréről. Sajnos technikailag ezt a jelenséget a jelenlegi működési alapelvek szerint (termékfeltöltés díjmentessége, jutalékszámítás jelenlegi folyamata) nem igazán lehet megelőzni csak büntetni. Másrészt a mentalitáson is változtatni kellene (ha már vmit sikeresen el tudott adni az eladó, akkor minimálisan elvárható lenne, hogy az ellentételezés alól ne bújjon ki) tekintettel arra is, hogy pl egy offline apróhirdetés jóval drágább és ha sikeres volt ha nem fizetni kell érte. sad.gif
ZSOFIKA16
[font="Book Antiqua"]Tisztelt Vatera !
Érdeklödnék, hogy a nem az én hibámból meghíusúlt aukcióért miért kell díjat fizetnem ?
Köszönettel :ZSOFIKA16
[/font][size="4"][/size]
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(ZSOFIKA16 @ 2007-06-20 19:32) *
[font="Book Antiqua"]Tisztelt Vatera !
Érdeklödnék, hogy a nem az én hibámból meghíusúlt aukcióért miért kell díjat fizetnem ?
Köszönettel :ZSOFIKA16
[/font][size="4"][/size]

Kedves ZSOFIKA16!

Azoknak az aukcióknak a jutalékai kerülnek kiszámlázásra, amelyekre az eladó sikeres visszajelzést adott.
horex
Üdv.
Még mindig nem értem , miért nem nézhetem meg a csatolt képeket pl. a "keresem"fórumban?

by horex
mirci23
IDÉZET(draglion @ 2007-06-15 22:46) *
nem rossz ötlet wink.gif

Ezt olvasva kiderül számomra-hogy csak a lóvét számoljátok, mindamellet nem forditotok kelő energiát a hasonló tranzakció ill. netán téves irányadások által bekövetkezett veszteségekért-vagy uram bocsás meg... retorziokért?-kilépnek a vaterások népes táborábol-hiszen a jogorvoslatra semmi lehetöség-föleg akkor ha napiszinten elosztva lóvé!!!!! /ejnye-bejnye/ --------------------.!
HammerOfTheGods
Hello! Most licitáltam villámárral egy cipőre, és mivel a Segítség menüpont alatt azt írták, ha ilyesmi, mindenképpen megtekintendő terméket akar valaki venni, akkor jobb, ha villámáron elviszi és akkor megkapja az eladó elérhetőségeit e-mailben. Ez így jó is lenne, csak hogy én NEM KAPTAM SEMMIT E-MAILBEN! Erre az esetre a Segítség azt írja, hogy lépjek be a Személyes menüpontba a Vásárolt termékekhez és ott az eladó neve mellett lesz egy kis levél ikon, amire kattintva újra küldi az elérhetőségeit. Csak épp nekem NINCS LEVÉL IKON. Ilyenkor mit lehet csinálni ? [Sürgősen kéne az elérhetőség mert 2 nap múlva elutazom külföldre...]
HammerOfTheGods
Áh, most jelent meg a levél ikon, akkor az előző tárgytalan. Sorry.
Greeneye166
Ma akadtam rá a kedvencemre. Kb 170.000 körül adhatott el a Vaterán kívül és emellett ~26.000 a regisztrált eladása. Emellett természetesen 100% pozitívval nyomul. Egyre jobban csinálja. Ha nem egy másik kishaltól jutok el hozzá és nem nézem meg a lejárt aukcióit, akkor gyanút sem fogok. Nem írom ide a nevét, nem leszek besúgó. Csak a tanúlság kedvéért írtam. Egyenlőre nem ártott nekem.

Ő viszont már eltávozott közülünk Isten nyugosztalja, sokat szenvedett itt a Vaterán (túl sokat), ezalatt pedig jópár boldog percet okozott nekem 2 héten át: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=257612
Greeneye166
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-06-28 04:44) *
...Ő viszont már eltávozott közülünk Isten nyugosztalja, sokat szenvedett itt a Vaterán (túl sokat), ezalatt pedig jópár boldog percet okozott nekem 2 héten át: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=257612

...még annyit tennék, hozzá, hogy a belinkelt felhasználóra én adtam az első negatívat. Mielőtt még ez megtörtén volna, több alkalommal jeleztem a Vatera ügyfélszolgálatnak, hogy nézzenek a körmére a srácnak. Még 17 embert kellett becsapnia, hogy inaktív legyen!!! Én időben szóltam.
draglion
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-06-28 04:44) *
Ma akadtam rá a kedvencemre. Kb 170.000 körül adhatott el a Vaterán kívül és emellett ~26.000 a regisztrált eladása. Emellett természetesen 100% pozitívval nyomul. Egyre jobban csinálja. Ha nem egy másik kishaltól jutok el hozzá és nem nézem meg a lejárt aukcióit, akkor gyanút sem fogok. Nem írom ide a nevét, nem leszek besúgó. Csak a tanúlság kedvéért írtam. Egyenlőre nem ártott nekem.

Ő viszont már eltávozott közülünk Isten nyugosztalja, sokat szenvedett itt a Vaterán (túl sokat), ezalatt pedig jópár boldog percet okozott nekem 2 héten át: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=257612

nem leszel besúgó ha beírod a nevét, már azzal ártott nekünk hogy nem fizetett a vaterának sikerdíjat, ha valaki árt egy közösségnek akkor általában meg szokták büntetni, másképpen anarchia lesz
Greeneye166
IDÉZET(draglion @ 2007-06-28 16:41) *
nem leszel besúgó ha beírod a nevét, már azzal ártott nekünk hogy nem fizetett a vaterának sikerdíjat, ha valaki árt egy közösségnek akkor általában meg szokták büntetni, másképpen anarchia lesz

Tévedtem!!! Ebből a 130ezres tételt mégis a vaterán nyomta el (lehet nem így kalkulált). De előtte 1Fton kínálgatta a leírását, csak az az akció nem járt sikerrel és végül csak megvették. A másik termékét fel sem rakta csak a fényképét kínálgatta 1Ftért (lejárt aukcióiban pedig nem látom magát a terméket). Több hasonló, de kisebb stílű emberrel üzletelt.
Greeneye166
XXXY(3)
[RE] csere - 2007/06/27 10:38:52
Hali!Megoldható, hogy 50 ccm-es papírokkal legyen, ésakkor B-s jogsival lehet menni vele.Leütöm Régi fali fűszeres szekrényed, és felhívlak.Üdv:Speed

XXY(0)
csere - 2007/06/27 10:49:52
bocs de akkor én meg leütöm a varrógéped...mielőtt a motoros srác felhív...

YX(0)
csere - 2007/06/27 10:53:28
A francba... nekem nem kell a varrógéped... de most már értem, hogy hogy ,működik a vatera... lol

XY(1)
[RE] asztali - 2007/06/28 02:03:12
Hali! Bocsi csak most értem haza! Van egy LG 15 colos crt! Vagy esetleg egy 22colos tft de azt sajna nem adom a gépedért, vagy megbeszéljük!

Ez zajlik helyi idő szerin a Vaterán. MOST! 5 perc alatt találtam! (megjegyzem már törölt is itt hozzászólást a Vatera, de ez nem volt elég)
draglion
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-06-28 16:15) *
Tévedtem!!! Ebből a 130ezres tételt mégis a vaterán nyomta el (lehet nem így kalkulált). De előtte 1Fton kínálgatta a leírását, csak az az akció nem járt sikerrel és végül csak megvették. A másik termékét fel sem rakta csak a fényképét kínálgatta 1Ftért (lejárt aukcióiban pedig nem látom magát a terméket). Több hasonló, de kisebb stílű emberrel üzletelt.

ez elég komoly gondot okoz a vaterának és a korrekt felhasználóknak egyaránt
satman
Kicsit a programozók valamit elszúrhattak: ha belépek a Vaterára, akkor login után a fejlécben nem a "Kilépés", hanem a "Belépés" felirat jelenik meg. Ha rákattintok, akkor megjelenik a személyes menün. Átjöttem ide a fórumra, majd itt ráklikkolok a "Kijelentkezés"-re és kilépek... laugh.gif
djmars
Sziasztok van egy nagy problémám,most kezdtem a vaterán a hirdetéseket és sajnos nem adtam meg néhány termékhez minimál árat sajna elkezdtek rá licitálni de nem egésszen az az ar amit szeretnék,hogy tudnám beiktatni utolag a minimál árat?
draglion
IDÉZET(djmars @ 2007-06-29 20:16) *
Sziasztok van egy nagy problémám,most kezdtem a vaterán a hirdetéseket és sajnos nem adtam meg néhány termékhez minimál árat sajna elkezdtek rá licitálni de nem egésszen az az ar amit szeretnék,hogy tudnám beiktatni utolag a minimál árat?

nem lehet utólag megadni a minimálárat

üdvözlettel,
draglion
djmars
akkor bukom a termékemet?
Greeneye166
IDÉZET(djmars @ 2007-06-29 20:32) *
akkor bukom a termékemet?

Úgy tűnik.
Próbáld meg jelezni a Vaterának, bár a szabályzat szerint nem szedik le!
Nincs ismerősöd aki leütné őket (mármint a termékeket) és vissarakod őket minimáláron. Elég sokat fogsz így bukni és ha nem adod oda beperelhetnek. Ezt a Vatera is megértheti és ha visszarakod a terméket később a sikerdíjat sem csalod el a Vaterától, Sőt! A legtöbb amit azonnal tehetsz, hogy lezárod az árveréseket (24 óra zárásig, vagy reménykedsz, hogy valaki megad érte értelmes összeget)

Üdv Greeneye166
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.