Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
bennyer
IDÉZET(vwPoloGTi @ 2008-08-15 07:15) *
Szerintem egy picivel lehenének kisebbek az új ikonok, engem zavaróak, hogy olyan nagyok blink.gif

nekem is valami ilyesmi bajom van, ezért javasoltam a helycserét. könnyeb összepárosítani a képet a termék címével
üdv
fraulein

T.Vatera!

Mit lehet kezdeni egy ilyen vevővel? http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...31&avatip=2
Hülye voltam, 11 napja elküldtem neki egy 7000 Ft-os csomagot előre, amelyet persze nem fizetett ki.
Levelekre nem reagál ( vagyis igen, 8 napja, hogy átutalta, ami persze nem történt meg ) telefont nem veszi fel...
Hogyan tovább?
Le lehet tiltani?
Igaz hogy sovány vígasz, de legalább mást már ne LOPJON meg

Egyáltalán? Hogy lehet ilyen ember még aktív? 69-ből 19 értékelés semleges meg nagatív nemfizetés, nemjelentkezés miatt

Éva
tamasmester
Határozottan tetszenek ezek a nagybéretű jól látható ikonok a termékeladási listában. Legalább a picikijelzős lapitopimon is látszanak rendesen. Köszönöm ezt az újítást.
Sprinkler1
IDÉZET(fraulein @ 2008-08-15 13:56) *
T.Vatera!
Mit lehet kezdeni egy ilyen vevővel? http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...31&avatip=2
Hülye voltam, 11 napja elküldtem neki egy 7000 Ft-os csomagot előre, amelyet persze nem fizetett ki.
Levelekre nem reagál ( vagyis igen, 8 napja, hogy átutalta, ami persze nem történt meg ) telefont nem veszi fel...
Hogyan tovább?
Le lehet tiltani?

Egyáltalán? Hogy lehet ilyen ember még aktív? 69-ből 19 értékelés semleges meg nagatív nemfizetés, nemjelentkezés miatt

Éva

Szia!

Nyomj neki egy negát, valószínűleg ad egy bosszúnegát is majd.
De legalább megtetted azt, amit ilyenkor megtehetsz. És így tovább rontja az esélyeit.

És szívből sajnálom, hogy belebotlottál egy ilyen emberbe.
Megjegyzem gusztustalannak tartom, hogy állandóan beteg gyermekére hivatkozik...

Grobar
IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-08-15 14:33) *
Szia!

Nyomj neki egy negát, valószínűleg ad egy bosszúnegát is majd.
De legalább megtetted azt, amit ilyenkor megtehetsz. És így tovább rontja az esélyeit.

És szívből sajnálom, hogy belebotlottál egy ilyen emberbe.
Megjegyzem gusztustalannak tartom, hogy állandóan beteg gyermekére hivatkozik...

Ha meg nem beteg, akkor méggusztustalanabb, hogy ilyeneket kamuzik.
Sprinkler1
IDÉZET(Grobar @ 2008-08-15 14:39) *
Ha meg nem beteg, akkor méggusztustalanabb, hogy ilyeneket kamuzik.

Na igen, az ilyenektől meg még ez is kitellik!
mazsolla
Kérnék a Vaterától erre magyarázatot:

Havi egyenleg: -225 Ft

Előző időszakból fennmaradó összeg: 225 Ft ( ez az összeg a visszatéritett jutalék, amit kiszámláztak Aug.14 előtti term. kiemelésért )
Összesített egyenleg: 0 Ft

Annak ellenére, hogy ma befizettem a jutalékot, az oldalon továbbra is a -225 Ft. szerepel ( amit pluszba kaptam vissza wink.gif )
Vateraforum
IDÉZET(fraulein @ 2008-08-15 13:56) *
T.Vatera!
Hogyan tovább?
Le lehet tiltani?

Éva

Kedves fraulein!

Kérjük, a Kapcsolatfelvételen keresztül vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatos kollégáinkkal.
Vateraforum
IDÉZET(mazsolla @ 2008-08-15 15:40) *
Kérnék a Vaterától erre magyarázatot:

Havi egyenleg: -225 Ft

Előző időszakból fennmaradó összeg: 225 Ft ( ez az összeg a visszatéritett jutalék, amit kiszámláztak Aug.14 előtti term. kiemelésért )
Összesített egyenleg: 0 Ft

Annak ellenére, hogy ma befizettem a jutalékot, az oldalon továbbra is a -225 Ft. szerepel ( amit pluszba kaptam vissza wink.gif )

Kedves mazsolla!

Kérjük, a Kapcsolatfelvételen keresztül vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatos kollégáinkkal.
mazsolla
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-08-15 16:25) *
Kedves mazsolla!

Kedves Vateraforum !

Köszönöm a választ. Ha Ön javasolja, természetessen megteszem. Bár ami itt hetek óta megy ( nem megy ) megkérdezhetem van értelme ?
Kapok egy " számot " amivel kérdésem regisztrálva lessz. Ezzel arhiválják Önök az utókor részére. A jelenkor választ nem kap ( tapasztalat sad.gif )
molvany
Tisztelt Ügyfélszolgálat !

2008. Jul. 31.-én 07:25 - kor elküldtem egy levelet. Az Önök válasza: 2008073110000271

Ennek már Tízenöt ( 15 ) napja + Néhány órája !

Remélhetek még ebben az évben egy emberi intézkedést ??

Köszönöm.

Molvany

Ui: Kérhetnék egy választ arra vonatkozóan, az anyagi érdekeltségen kívül mennyire is " felhasználóbarát " ez az Önök hozzáállása ?
cashure
Most látom csak, hogy ez az őrült változtatási mánia eluralkodott a régi jó kis jelek fölött is. A termék képét már alig látni, de a zöld nyíl, vagy a villámár kiszúrja az ember szemét. Mikor hagyják már abba ezt az örökösen változatassunk meg minden című népi játékot? mad.gif
ltama
Tisztelt Moderátor!
Hova tünt a biztonsag@vatera.com topik?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(ltama @ 2008-08-18 15:07) *
Tisztelt Moderátor!
Hova tünt a biztonsag@vatera.com topik?

Kedves ltama!

Az azonos témájú topikokat összevonjuk. A hozzászólások továbbra is olvashatóak az alábbi topikban:
http://www.vatera.hu/forum/index.php?showtopic=20586
szavadika
Üdvözlök mindenkit. Segítséget szeretnék kérni, mert halvány fogalmam sincs, hogy ezt az új funkciót aminek a neve:
érvényes ajánlataim, hogy kell használni.
Ha valaki tudja, kérem segítsen. sad.gif
watchhu
IDÉZET(szavadika @ 2008-08-18 21:55) *
Üdvözlök mindenkit. Segítséget szeretnék kérni, mert halvány fogalmam sincs, hogy ezt az új funkciót aminek a neve:
érvényes ajánlataim, hogy kell használni.
Ha valaki tudja, kérem segítsen. sad.gif

Szia!
Neked sehogy, csak eladókat érint.
forevergsm
IDÉZET(cashure @ 2008-08-16 12:36) *
Most látom csak, hogy ez az őrült változtatási mánia eluralkodott a régi jó kis jelek fölött is. A termék képét már alig látni, de a zöld nyíl, vagy a villámár kiszúrja az ember szemét. Mikor hagyják már abba ezt az örökösen változatassunk meg minden című népi játékot? mad.gif

...az eddigi jelek nagyságrenddel jobbak voltak... a mostaniak inkább az óvodába illenek... bocsi vatera, de ez van...
horex
Miért nem tudom lezárni a licitált aukciómat?
Nincs hova kattintani.

by horex
horex
IDÉZET(watchhu @ 2008-08-19 08:21) *
Szia!

Mert mér'?
Az van oda irva "Eddig tett ajánlataim". Ki a fene tesz ajánlatot, ha eladó?

by horex
watchhu
IDÉZET(watchhu @ 2008-08-19 08:21) *
Szia!

Bocs, ezt benéztem.
vwPoloGTi
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Idáig csekken fizettem a járulékot, de a mostani 200ft-os előállitási költség miatt úgy gondoltam változtatok rajta és számlaszámon fizetem be. A fizetés módját átállitottam Banki utalásra. Mire kell számitsak most? hogy kapok figyelmeztetést a befizetésről? Automatikusan hozzá fog férni a számlaszámomhoz a vatera (amit nem szeretnék) vagy nekem kell egy megadott számlaszámra utalnom? Erről valaki irjon már legyen szives.

Köszönettel : vwPoloGTi
watchhu
IDÉZET(vwPoloGTi @ 2008-08-20 15:38) *
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Idáig csekken fizettem a járulékot, de a mostani 200ft-os előállitási költség miatt úgy gondoltam változtatok rajta és számlaszámon fizetem be. A fizetés módját átállitottam Banki utalásra. Mire kell számitsak most? hogy kapok figyelmeztetést a befizetésről? Automatikusan hozzá fog férni a számlaszámomhoz a vatera (amit nem szeretnék) vagy nekem kell egy megadott számlaszámra utalnom? Erről valaki irjon már legyen szives.

Szia!
Neked kell egy megadott számlaszámra utalnod. Emailben küldenek számlát a befizetendő összegről, a számlaszámról amire utalnod kell. Az utaláskor a közlemény rovatban tüntesd fel a felhasználói nevedet és a számla sorszámát!
Grobar
IDÉZET(vwPoloGTi @ 2008-08-20 15:38) *

Nem férnek hozzá a automatikusan. Mailben kapsz értesítést a számlákról! Fizetheted banki átutalással, vagy bank kártyáról azonnal a személyes menüdben, a számlázott tételeknél!! Bármilyen számlaszámról utalhatod, nemcsak a regisztrációnál megadottról! A közleménybe írd be a számla sorszámát és a felhasználó neved! De a bankártyás fizetés a leggyorsabb!
Nekem van egy eurocard mastercardom, amire mindig csak annyit utalok rá, amennyit azonnal el is költök!
Így ha hozzá is férnek, akkor sem történik semmi mert üres! Azonkívül levenni nem tudnak róla, mert ha meg is szerzi valaki az azonosítómat, jelszavamat, cv2 kódomat akkor sincs baj, mert minden utalásról küldenek egy smst-t, abban egy megerősítő kódot amit be kell írni az utalásnál! A tel számot meg szintén nem tudják átírni, mert arról is megerősítő kódót küldenek. Úgyhogy biztonságos, és azonnal könyvelődik!
Grobar
Tisztelt Vatera Team!

Lenne mégegy javaslatom! Ha valaki zárt aukcióra jelentkezik, az látszódhatna a személyes menü nyitólapján!
A múltkor is lemaradt 2 jelentkező, mert az email szolgáltatóm "karbantartott" és majd egy napig nem tudtam belépni, a postafiókomba! Mondjuk új üzenetként lehetne olvasni!

Üdvözlettel, Grobar
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Grobar @ 2008-08-20 18:15) *
Tisztelt Vatera Team!

Lenne mégegy javaslatom! Ha valaki zárt aukcióra jelentkezik, az látszódhatna a személyes menü nyitólapján!
A múltkor is lemaradt 2 jelentkező, mert az email szolgáltatóm "karbantartott" és majd egy napig nem tudtam belépni, a postafiókomba! Mondjuk új üzenetként lehetne olvasni!

Üdvözlettel, Grobar

Kedves Grobar!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(horex @ 2008-08-20 03:21) *
Miért nem tudom lezárni a licitált aukciómat?
Nincs hova kattintani.

by horex

Kedves horex!

Az aukció 24 órán belül lejárt, ezért személyes menüjében nem jelent meg a 24 órán belüli zárás lehetősége.
Grobar
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-08-21 09:31) *
Kedves Grobar!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé.

Nagyon köszönöm!
pintern
Sziasztok! Nem biztos, hogy jó helyre írok, előre is bocs. Szóval a nem rég bevezetett "minimálár díj"-ról lenne kérdésem. Ez egy egyszeri díj, vagy minden egyes lezárt árverésnél ki kell fizetni. Előre is köszi.
Grobar
IDÉZET(pintern @ 2008-08-21 16:37) *
Sziasztok! Nem biztos, hogy jó helyre írok, előre is bocs. Szóval a nem rég bevezetett "minimálár díj"-ról lenne kérdésem. Ez egy egyszeri díj, vagy minden egyes lezárt árverésnél ki kell fizetni. Előre is köszi.

Ha minimál árral indítasz egy aukciót és azt nem éri el, tehát nem kel el, akkor 100Ft-ot kell fizetned!
Természetesen minden lezárt árverésnél, ki kell fizetned, ahol igénybe vetted és nem kelt el a termék!
Ha elkelt, ergo elérte a minimál árat, akkor nem kell kifizetned!
Vigyázz, mert elég szép összegeket lehet, eltapsolni így. Javaslom arról az árról indítsd az aukciókat, amennyiért már oda is adod!
mesuger
Tisztelt Vatara Csapat!

Nagyon jónak tartom hogy az aukcióból hátralévő utolsó másodperceket kijelzik!
Csak azért nem tartom jónak a kivitelezést mert csak frissítéskor ugrik az idó!
Ezt meg lehetett volna oldani az oldalba épített flash animációval vagy egyébb számlálóval ami frissítések nélkül is számolna visszafelé!

Remélem elolvassa valaki nálam hozzáértőbb és alkalmazzák!

Üdv: mesuger
KapdKi
IDÉZET(mesuger @ 2008-08-21 20:07) *
Tisztelt Vatara Csapat!

Ezt meg lehetett volna oldani az oldalba épített flash animációval vagy egyébb számlálóval ami frissítések nélkül is számolna visszafelé!

Biztos, hogy fogják olvasni, de nem fogják alkalmazni ... Mert nincs értelme ...
watchhu
IDÉZET(KapdKi @ 2008-08-21 20:11) *
... Mert nincs értelme ...

Miért nincs értelme?
Koplicsek
Miért nem lehet megoldani hogy a levelezést ne lehessen törölni,mert rengeteg információ eltünik a vásárlók elől,legtöbb esetben az eladók ugymond kozmetikázzák a levelezést,csak azokat a kérdéseket ill ajánlatokat hagyják a termék alatt ami jól mutat.erre nem lehet megoldást találni?köszönettel:Rizsa
Grobar
IDÉZET(mesuger @ 2008-08-21 20:07) *
Tisztelt Vatara Csapat!

Remek ötlet!!!! Támogatva!! smile.gif
Grobar
IDÉZET(Koplicsek @ 2008-08-22 09:12) *
Miért nem lehet megoldani hogy a levelezést ne lehessen törölni,mert rengeteg információ eltünik a vásárlók elől,legtöbb esetben az eladók ugymond kozmetikázzák a levelezést,csak azokat a kérdéseket ill ajánlatokat hagyják a termék alatt ami jól mutat.erre nem lehet megoldást találni?köszönettel:Rizsa

Nem jó ötlet. Sok hü..egyerek írkál a terméklapokra, jó hogy lehet tötörlni!
watchhu
IDÉZET(Koplicsek @ 2008-08-22 09:12) *

Még csak az kéne, hogy a sok *** beírásait ne lehessen törölni! A terméklap kvázi egy bolti polc. Jól néznénk ki ha az áruházakban is odaírkálhatná bárki az okosságait vagy kevésbé okosságait a polcra. Még továbbmennék: csak azokat a beírásokat hagynám megjelenni amikhez az eladó kimondottan hozzájárul.
Koplicsek
Igy viszont a vásárlót megfosztják a hiányzó információtól,tehát magyarán mondva balekolják, tisztelet a kivételnek.nem adok igazat nektek mert szerintem ami odakerül az maradjon is ott igy minden érdeklődő saját maga eldöntheti,hogy mennyire megbízható az eladó,hiába van 300 adásvétele ha az gyufásskatulyából gyüjt össze,viszont egy nagyobb dolognál kicsit ferdül...
Köszönettel:Rizsa
watchhu
IDÉZET(Koplicsek @ 2008-08-22 10:03) *
Igy viszont a vásárlót megfosztják a hiányzó információtól,tehát magyarán mondva balekolják, tisztelet a kivételnek.nem adok igazat nektek mert szerintem ami odakerül az maradjon is ott igy minden érdeklődő saját maga eldöntheti,hogy mennyire megbízható az eladó,hiába van 300 adásvétele ha az gyufásskatulyából gyüjt össze,viszont egy nagyobb dolognál kicsit ferdül...

Majd megváltozik a véleményed ha eladó leszel ...
Grobar
IDÉZET(Koplicsek @ 2008-08-22 10:03) *

Persze mikor nyomja a sok nullás a hü...e csereajánlatát.......... Az az igazi, persze hogy törlöm....
fraulein
IDÉZET(watchhu @ 2008-08-22 10:07) *
Majd megváltozik a véleményed ha eladó leszel ...

Na igen... az biztos.
És különben is, a termékleírásban benne van aminek benne kell legyen
Nagyon is jo ötlet volt hogy azt viszont nem lehet módosítani ahogy régen amikor érkezik rá licit.
Ugyanis mondjuk feltett valaki egy terméket, bele írta hogy makulátlan, aztán a 20-ik licitnél kiírta hogy törött...
De hogy a levelezés megmaradjon...nemá
A beírások 50%-a gyerekes, primitív, vagy üzlet rontó.
Van egy termék, felteszem.Évek óta nem kapható sehol. Erre jön az okos, hogy mekkora szemét vagyok mert
itt meg ott fele ennyiért kapni...namár most amikor megkérdezem hogy na hol is? Akkor nem válaszol, vagy ad
egy olyan döglött linket, ami már 2 éve volt frissítve.Netán ki van irva hogy az áru már nem kapható 2 éve.
Ha ott maradna a "jóindulatú" iromány, akkor az egy csomo embert eltántorítana a terméktől.
Az olyan beírkálásokról már nem is beszélek, amikor 2 cm-es betűkkel kint van hogy postaköltség 500 ft, erre jön a kérdés
hogy elnézést kérek mennyi a postaköltség. No meg a lentebb említett csere ajánlatok...
Amikor a hentesnél megkérdezed hogy elnézést az a kolbász jó-e a bablevesbe, a párbeszédet nem fogja a hentes felírni egy táblára...
Szal nem támogatom a levelezés megmaradását...

"hiába van 300 adásvétele ha az gyufásskatulyából gyüjt össze"
Erre meg azt mondom hogy nem a terméket értékeled, hanem az eladót
Vagyis hogy ha veszel tőle valamit hogy áll a dolgokhoz ( kommunikáció, gyorsaság, emberség )
Ha a terméket kellene értékelni, akkor számítana hogy gyufás doboz, vagy ferrari
KapdKi
IDÉZET(watchhu @ 2008-08-22 08:34) *
Miért nincs értelme?

Technika ... Hosszú ... Mindig hamis marad az információ, amit Te látsz éppen ...
Felixbi
IDÉZET(watchhu @ 2008-08-22 09:34) *
Még csak az kéne, hogy a sok *** beírásait ne lehessen törölni! ... Még továbbmennék: csak azokat a beírásokat hagynám megjelenni amikhez az eladó kimondottan hozzájárul.

Nagyon egyetértek a javaslatoddal, az jelenjen meg a termék mellett, amihez az eladó hozzájárul. Képzeld el, kimegyek a piacra és a motyómat 5.000-re tartom. Jön egy érdeklődő, alkuszik, 3.000-et kínál, én lemegyek 4.000-re. Nem jön létre az üzlet. Nos a következő érdeklődőnek már csak 4.000-ért kínálhatom??? Szóval ne jelenjen meg, vagy törölhető legyen az, ami nem tartozik a többi látogatóra.
scaevola
Kedves Modi!

Az hogy létezik ? Van 2db. DVD-m ami majd 20:11-kor indul, de már van 1-1 látogató?
KapdKi
IDÉZET(scaevola @ 2008-08-26 17:41) *
Kedves Modi!

Az hogy létezik ? Van 2db. DVD-m ami majd 20:11-kor indul, de már van 1-1 látogató?

Időutazás ????
Grobar
Kedves Modi!

Időhasadás, hipertér, antianyag SZELLEM LÁTOGATÓK!! Mi kell még?? laugh.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
Kedves Modi!

Kedves scaevola!

A számláló az aukció feltöltésétől és nem az indulás időpontjától számolja a rákattintásokat,
így a saját terméklapját megtekintő eladó vagy a moderátor is látogatóként jelenik meg.
scaevola
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-08-27 09:49) *
Kedves scaevola!

A számláló az aukció feltöltésétől és nem az indulás időpontjától számolja a rákattintásokat,
így a saját terméklapját megtekintő eladó vagy a moderátor is látogatóként jelenik meg.

Köszönöm a választ. Akkor a modi lehetett a látogató.
tdktvvatera
Helló!

Ha fizetős szolgáltatással indítok egy terméket (min ár, kiemelés, fizető kategória stb) akkor az AZONNAL megjelenik a számlázandó tételek között

-vagy csak akkor ha a termék eladásra került/lejárt (3 hét múlva pl.)?

Köszönöm
psanyi1
Az lenne a kérdésem hogy lehet az hogy még elsem indult az aukcióm( még 5 óra van hátra) de már azt mutatja hogy 5 látogatom volt az oldalon!
csabau
IDÉZET(psanyi1 @ 2008-08-27 18:43) *
Az lenne a kérdésem hogy lehet az hogy még elsem indult az aukcióm( még 5 óra van hátra) de már azt mutatja hogy 5 látogatom volt az oldalon!

húsz centit lejjebb olvasol - és ott a válasz...
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.