Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202
tomuci
Hello!
Licitálni próbáltam mint máskor csak most nem otthonról DATANETES hálózatból hanem telefonról TMOBILE GPRSNET segítségével de nem ment pedig a telos net aktív a LICITÁLJON gomb lenyomása után visszaadta ugyanazt az oldalt és hiába próbálom most is ugyan az van tehát a VATERát nem tudom így használni nézzetek utána kérlek mert ezekszerint TMOBILE GPRS NET-tel nem működik a licitálás.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(tomuci @ 2008-09-04 13:41) *
Hello!
Licitálni próbáltam mint máskor csak most nem otthonról DATANETES hálózatból hanem telefonról TMOBILE GPRSNET segítségével de nem ment pedig a telos net aktív a LICITÁLJON gomb lenyomása után visszaadta ugyanazt az oldalt és hiába próbálom most is ugyan az van tehát a VATERát nem tudom így használni nézzetek utána kérlek mert ezekszerint TMOBILE GPRS NET-tel nem működik a licitálás.

Kedves tomuci!

Az észrevételt továbbítottuk technikus kollégáink felé, a válaszig szíves türelmét kérjük!
bambooflower
IDÉZET(iveres @ 2008-09-04 13:24) *
Azta! smile.gif Ezt te javasoltad? Nem semmi, gratulálok. smile.gif

én már csak azt a problémát javasolnám, hogy ne számolja 2x a kiemelt termékeket.
sagyu
A szavazás jelenlegi állása: 28 ember szerint az előző belső menü volt jobb és csak 2-nek tetszik a jelenlegi. Eddig ugyan kevés a szavazat, de azért az arány nem mindegy.

snappoll.com/poll/290293.php
robert.h
Keresés opció sem igazán működik, pl. kategórián belüli keresésnél baloldalt kilistázza alkategóriákat és a talált darabszámot, de ha rákatt, 0 db terméket
ír ki. De lapozáskor is van hogy simán elszáll az egész n-edik oldal után. Vagy ha nagyobb képre váltanék listázásnál szintúgy.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(robert.h @ 2008-09-04 14:39) *
Keresés opció sem igazán működik, pl. kategórián belüli keresésnél baloldalt kilistázza alkategóriákat és a talált darabszámot, de ha rákatt, 0 db terméket
ír ki. De lapozáskor is van hogy simán elszáll az egész n-edik oldal után. Vagy ha nagyobb képre váltanék listázásnál szintúgy.

Kedves robert.h!

Legyen kedves leírni részletesen pontosan hol találkozik a problémával, miként történik. Köszönjük!
robert.h
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-04 14:54) *
Kedves robert.h!

Legyen kedves leírni részletesen pontosan hol találkozik a problémával, miként történik. Köszönjük!

Utoljára az 'Antik, műtárgy, régiség' kategóriában egy órája, de először tegnap este találkoztam a dologgal. Az elmúlt 12 órában feltöltött festményeket szerettem volna megnézni. Ki is listázta, de az alkategóriákon belül már csak a '0 találat, próbálkozzon hosszabb keresőszóval' (vagy valami hasonló) üzenet jött fel. Ömlesztve végül is végig tudtam nézni, kis képekkel (mert ha nagyra akartam váltani, szintén '0. találat'), de előfordult, hogy a kb. hét oldalból a negyediknél szintén ez az üzenet jött fel, az ötödiktől viszont listázta rendesen. A hiba egyébként nem folyamatosan jelentkezik, hanem csak kb. négy alkalomból egyszer.

draglion
Kedves Vatera,

Másodjára történt meg velem hogy az újralistázásnál jópár oldal ''lejárt tételek'' listázása után az ''eladott tételekre kattintottam és ujralistáztam, mivel felette található és érdemben nincs szembetűnő különbség a két oldal között simán ujralistáztam ...no ennek lett ám egy kis történelme is mert mire észrevettem már jópár tételt ujra megvettek ...csak akkor kapkodtam a fejeme amikor láttam hogy már ezt a tételt mintha eladtam volna.
Szerncsére minden vásárlóval sikerült szépen megegyeznem és más termékekkel kompenzálnom a hiányt természetesen a vásárló hasznára mivel én hibáztam.
Egy negatív visszajelzés is érkezett amelyben a vásárló azt feltételezte hogy a tétel azért van ujra listázva mert ő mást kapott és becsaptam...erre kitért a visszajelzésében is ... szerencsére azt a tételt egyszer vásárolták meg és korrekt módon jártam el.

Ma ujra megtörtént hogy ujra listáztam 50 tételt az eladott tételek közül (40 oldal lejárt tétel és 12 oldal eladott tétel volt amikor elkezdtem a listázást)
Magamat az ujralistázás kezdetén (ami 20-25 percet vesz igénybe mert odalanként kell ujralistázni) figyelmeztettem hogy vigyázzak nehogy megtörténjen hasonló eset.
Ennek ellenére megtörtént.
Az egyik 50 tételes oldal ujralistázásakor észrevettem hogy egy tétel ismerős és mintha eladtam volna....de már megnyomtam az ujralsitázást, majd listáztam még 50 tételt a lejárt tételekből és utána léptem be az eladott tételekhez ahol bizony már nem volt 12 oldalnyi hanem 11 ...ezért kézenfekvő volt hogy onnan listáztam 50 tételt.
Le is töröltem őket ( az 16.00 óra körüli aktivitásomból nyomonkövethető a törlés és az ujralistázás.

A lényege az lenne hogy ilyesmi ne fordulhasson elő.
Mivel másodjára történt meg és másodjára úgy történt meg hogy külön eszembe jutott a tévedés lehetősége ...ezért nem kizárt hogy ez többször is megtörténhet és nem biztos hogy észreveszi az ember csak amikor már késő...kibogozni és letörlni viszont kész kálvária akkor.

Mivel hasonló dologról már volt szó és felvetettem pár évvel ezelőtt hogy nagy a rizikó az efféle téves listázásokra és most ujra ezt tapasztaltam kérem szépen vegyék figyelembe mert nagyon komoly károkat és nézeteltéréseket tud okozni egy felhasználónak.

Ha a két oldal egymás felett vagy mellett érhető el és érdembeli különbség első ránézésre nincs a két megjelenő oldal között akkor a nagy számok törvénye szerint a hibalehetőség a listázandó oldalak számával potenciálisan növekszik mivel monoton ujralistázásról van szó ahol az agy a képi információra hagyatkozik és amit lát az fogadja el jónak.
Ha nincs különbség az oldal struktúrájában , gombok színében gombok elhelyezkedésében és egyéb a két oldalat egybemosó felépítésben valamint a belépést ugyanarról a helyről csak az alsó vagy a felső ugyanolyan linkről kell megtenni ...szóval akkor a hibázási lehetőség esélye igen nagy.

Üdvözlettel
draglion
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(draglion @ 2008-09-04 16:39) *
Kedves Vatera,

Másodjára történt meg velem hogy az újralistázásnál jópár oldal ''lejárt tételek'' listázása után az ''eladott tételekre kattintottam és ujralistáztam, mivel felette található és érdemben nincs szembetűnő különbség a két oldal között simán ujralistáztam ..
Üdvözlettel
draglion

Kedves draglion!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.
draglion
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-04 16:51) *
Kedves draglion!

Kedves Vatera,
Nagyon szépen köszönöm.

Üdvözlettel,
draglion

siker888
hello!
Direkt változott meg az "eladott,licitált,eladó" áruk oldal ha rákattintok.....nem tetszik,Zavaró,és kivehetetlen?? sad.gif mad.gif
robert.h
Néhány perce jött, a szokásos, "Vatera - A hamarosan befejeződő, Ön által megfigyelt aukció(k) értesítője" címmel:

"Kedves XXXXX XXXXX!

Az Ön felhasználóneve......:robert.h
Email:.....................:xxxxxxxxxxxxxx@xxxx.com

Tájékoztatjuk, hogy az Ön által megfigyelt aukció(k) a holnapi nap fognak befejeződni:

A termék neve: 8
Link a termékre: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=8
Aktuális ár: 8,-Ft.
Az aukció vége : 8

Üdvözlettel:
A Vatera csapata
www.vatera.hu"

Semmi ilyesmit nem tettem aukciófigyelőbe, a termékre mutató linkre kattintva pedig kiderül,
hogy ilyen termék nem található a rendszerben.

Üdv, R.

8

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(robert.h @ 2008-09-04 17:44) *
Néhány perce jött, a szokásos, "Vatera - A hamarosan befejeződő, Ön által megfigyelt aukció(k) értesítője" címmel:

"Kedves XXXXX XXXXX!
Semmi ilyesmit nem tettem aukciófigyelőbe, a termékre mutató linkre kattintva pedig kiderül,
hogy ilyen termék nem található a rendszerben.

Üdv, R.
8

Kedves robert.h!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!
liebherr356
Pozitív: 37 (45 adásvétel)
Semleges: 2 (2 adásvétel)
Negatív: 0 (0 adásvétel)
Összesen: 39 (47 adásvétel)

liebherr356(37)

Üdvözletem!

Nem értem ha összesen 47 adásvételem van ebből 2 semleges 1-et még nem értékeltem akkor nem 44-nek kéne lennie a nevem mellet?

S.Péter
robert.h
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-04 18:20) *
Kedves robert.h!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

Nem kellemetlenség, csak gondoltam jobb ha tudnak róla.

Üdv, R.
szytam
Az eladó termélistában duplán jelennek meg a kiemelt termékek, erre azt írja az ügyfélszolgálat, hogy ez nem hiba!

Na,ha nem technikai probléma, akkor ez egy újabb "gyöngyszeme" az újítási hullámnak.

Mert hogy mire jó, ill. miért hasznos ez, valaki magyarázza el ezt nekem legyenek szivesek.

Ugyanis baromi zavaró, hogy duplán listáz a rendszer, és a terméklapon a galériás ajánlóban is kétszer jelenik meg a kiemeléses ternék.

Ennek az égvilágon semmi haszna, azonkívül, hogy -ismétlem- rettentő zavaró!
Juanita77
IDÉZET(szytam @ 2008-09-04 20:00) *
Az eladó termélistában duplán jelennek meg a kiemelt termékek, erre azt írja az ügyfélszolgálat, hogy ez nem hiba!

Na,ha nem technikai probléma, akkor ez egy újabb "gyöngyszeme" az újítási hullámnak.

Mert hogy mire jó, ill. miért hasznos ez, valaki magyarázza el ezt nekem legyenek szivesek.

Ugyanis baromi zavaró, hogy duplán listáz a rendszer, és a terméklapon a galériás ajánlóban is kétszer jelenik meg a kiemeléses ternék.

Ennek az égvilágon semmi haszna, azonkívül, hogy -ismétlem- rettentő zavaró!

Szia!

Szerintem ha elolvasod az előzményt akkor benne van!
Éppen ideje volt ennek a változtatásnak, azt szolgálja aki kiemeli a termékeit!
Ha pluszt kapunk már az se jó?smile.gif
Én határozottan díjazom a dolgot!
És kifejezetten örülök neki hogy végre nem csak elkülönül a kiemelt termék hanem ténylegesen ki is van emelve és 2 helyen jelenik meg..
Juanita
foxicsaba
T. Vatera!

Lenne egy apró észrevételem az értékelésekről.
Sok esetben, ha nem jött létre az adásvétel, sokan mégis pozitívan értékelnek, holott a szabályzat ezt tiltja(?).
Miért nem oldják meg két lépcsőben az értékelést? Első lépcsőben csak egy kérdés legyen két válaszlehetőséggel: Adásvétel létrejött? Igen-Nem. Ha a nem-re kattintanak, a következő lépcsőben (előugró ablak) csak két értékelést lehetne választani: semleges ill. negatív. Amennyiben Igen, akkor lehetne mindhárom értékelési lehetőség.
Tudom, ez nem világmegváltó ötlet, de talán hasznos lehet.
Juanita77
Nekifutok! Mikor bevezették a listázások elejére opció közel 300 forintos árát, teljesen jogosan panasszal éltem mert ha drágább akkor legyen használható is!
Eddig ha kiemelted a terméked akkor csak a legelején volt látható a termék. Ha valaki azt csinálta hogy a lejáratokat időrendbe szedte a kiemelt termék csak elől látszódott!
Oldalakkal hátrébb ahol ugyanabban az időben lejáró kiemeletlen termékek vannak nyoma se volt a kiemelt termékeknek.
Szerintem ha fizetünk ez a legkevesebb hogy ez az opció így működjön!
Többen fogják látni a terméket, szerintem ez egy építő változás!
szytam
Akkor áruld már el , mi értelme van, hogy a saját oldalamon egymás alatt, mellett kétszer jelenik meg ugyanaz az egy darab termék??!!
Juanita77
IDÉZET(szytam @ 2008-09-04 20:21) *
Akkor áruld már el , mi értelme van, hogy a saját oldalamon egymás alatt, mellett kétszer jelenik meg ugyanaz az egy darab termék??!!

Szerintem ha elszakadnál a saját oldaladtól, és marketing szempontból közelítenéd meg a kérdést a válasz teljesen világossá válna!
Nem csak elkülönül a termék hanem ténylegesen kiemelt lesz! Ezáltal többen látják, ezáltal több az esélyed a magasabb ár arányra...
Ha nem érted akkor hiába próbálom elmondani, hidd el építő a változás!
Határozottan köszönet érte!
Innentől szívesebben emelem ki a termékeim!
Én eddig havi 2-300 aukciót mindig kiemeltem!
Mióta felment az ára jó ha havonta 30at, mert az amit nyújtott édeskevés volt!
Viszont innentől sokkal szívesebben emelek ki mindent!
KapdKi
IDÉZET(Juanita77 @ 2008-09-04 20:30) *
Szerintem ha elszakadnál a saját oldaladtól, és marketing szempontból közelítenéd meg a kérdést a válasz teljesen világossá válna!
Nem csak elkülönül a termék hanem ténylegesen kiemelt lesz! Ezáltal többen látják, ezáltal több az esélyed a magasabb ár arányra...
Ha nem érted akkor hiába próbálom elmondani, hidd el építő a változás!
Határozottan köszönet érte!
Mióta felment az ára jó ha havonta 30at, mert az amit nyújtott édeskevés volt!

Kedves Juanita !

Attól, hogy ez általában építő változás, még szytam-nal igaza van ! Tök feleslegesen jeéenik meg kétszer ... smile.gif Ez utóbbi : hiba ... bug ... Ki kell javítani és kész !
Juanita77
IDÉZET(KapdKi @ 2008-09-04 20:41) *
Kedves Juanita !

Attól, hogy ez általában építő változás, még szytam-nal igaza van ! Tök feleslegesen jeéenik meg kétszer ... smile.gif Ez utóbbi : hiba ... bug ... Ki kell javítani és kész !

Kedves KapdKi !

Szerintem ezen nem veszünk össze:)
Semmi hiba sincs benne, ennek az opciónak pont ez a lényege:)
Ha egyszer jelenne meg ugyanott lennénk ahol a part szakad.
Szerintem hamar megszokja majd mindenki!
foxicsaba
IDÉZET(Juanita77 @ 2008-09-04 20:30) *

...és ha az eredeti és a klón termékedre is érkezik licit? Bár nem tudom, hogy lehet-e a klónra licitálni. Mi van, ha a klónra sokkal többen licitálnak, mint az eredetire? Mi van ha mindkét aukciód sikeres volt, de csak egy terméked van..?
Mi van ha a klón aukciók kiemeléséért is benyújtják a számlát?... Ez sok kérdést felvet. ez inkább bug mint direkt plusz szolgáltatás..

Juanita77
IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-04 20:53) *
...és ha az eredeti és a klón termékedre is érkezik licit? Bár nem tudom, hogy lehet-e a klónra licitálni. Mi van, ha a klónra sokkal többen licitálnak, mint az eredetire? Mi van ha mindkét aukciód sikeres volt, de csak egy terméked van..?
Mi van ha a klón aukciók kiemeléséért is benyújtják a számlát?... Ez sok kérdést felvet. ez inkább bug mint direkt plusz szolgáltatás..

Neeeem nincs 2 termék! Termék csak 1 van de két helyen látható ezért látod klónnak!
Látható a kiemeltek között és a kiemeletlenek között is!
Két helyen jelenik meg ezért hiszed azt hogy klón!
szytam
Kedves Juanita77!

szakadjak el az oldalamtól marketing szempontbóül?? ez most egy vicc???? nem az oldalam van a marketingért , hanem fordítva!
És továbbra sem érted a probléma egész lényegét, nem is válaszolsz rá, hogy mi értelme van annak, azon kivül, hogy baromi zavaró,a saját oldalamon a fizetett gaélriás megjelenésnél EGYMÁS MELLETT duplán megjelenik ugyanaz az egy termék?? Sőt, így azt a látszatot kelti, mintha nem egy darab eredeti termék lenne, hanem több ugyanolyan. Ez mitől kiemelés?? mit mitől és hova emel ki?

Kérem ennek mihamarabbi megszüntetését és a normális működés helyreállítását!

De engedelmet, erre inkább a Vatera válaszát várnám, köszönettel: szytam
Juanita77
IDÉZET(szytam @ 2008-09-04 20:56) *
Kedves Juanita77!

szakadjak el az oldalamtól marketing szempontbóül?? ez most egy vicc???? nem az oldalam van a marketingért , hanem fordítva!
És továbbra sem érted a probléma egész lényegét, nem is válaszolsz rá, hogy mi értelme van annak, azon kivül, hogy baromi zavaró,a saját oldalamon a fizetett gaélriás megjelenésnél EGYMÁS MELLETT duplán megjelenik ugyanaz az egy termék?? Sőt, így azt a látszatot kelti, mintha nem egy darab eredeti termék lenne, hanem több ugyanolyan. Ez mitől kiemelés?? mit mitől és hova emel ki?

Kérem ennek mihamarabbi megszüntetését és a normális működés helyreállítását!
De engedelmet, erre inkább a Vatera válaszát várnám, köszönettel: szytam

Semmi gond! De előtte engem kérdeztél én csak válaszoltam!
És innentől pont. Nem kívánok jobban belemerülni.

Szerintem meg végre kezd normálisan működni a vatera!
De ez az én egyéni véleményem, és még mielőtt sértésnek vennéd a szavaim, nem neked szólnak!
szytam
Kedves Juanita77!

A javító szándékot nem vontam kétségbe, és nincs is ebből sértődés, sőt, azt sem vitattam el egy szóval sem, hogy a kategórialistákban a kiemelt termékek jelenjenek meg a nem kiemeltek között is. (bár annak se látom értelmét)

viszont a saját termékek listában és a galériás ajánlóban duplikálni a termékeket kifejezetten zavaró, és értelmetlen.

szytam
Tisztelt Vatera!
További kkonkrét probléma ezzel a duplikált megjelenítéssel z is, hogy én fizetek a havi galériás termékajánlóért, ami azt vállalja, hogy véletlenszerűen 15 termékemet betölti a terméklapom alá. Na most ezzel az új rendszerrel ha van például 8 kiemelt termékem van, és a többi nem kiemelt, akkor csak 8 kerül a galériába a 15 helyett mert 7 megduplázva kerül be, ez nem egyezik a leírt, vállalt 15különböző véletenszerű ajánlással! Na ezért is értelmetlen ez az új rendszer!

KapdKi
Nehéz ügy .... Itt most tudtokon kívül fejlesztési koncepcióról vitatkoztok .... Juaníta csak azt látja, amit a nála idősebbek egy Deijsktra és Jackson névvel jellemzett módszerben látnak vissza .... Lássuk meg mindenben, mi az, ami közös és azt kezeljük egységesen ... Tehát mindegy, hogy saját oldalaidat nézed, avagy másét, ugyanazt és ugyanúgy kell látnod ... Ez egyfajta filozófia ... Ezen nevelkedtünk néhányan ...

De azt is látni kell szerintem, hogy mi az, ami nem közös !!!! Nem közös a vevői és az eladói szemlélet ! A vevő mindig más szempontból fogja vizsgálni a feltett termékeket, mint az eladó .... Mert a pult másik oldalán vannak ...

Vannak közös érdeklődési pontjaik, de azok nem egyezőek !

Más filozófiával kellene megkreálni a vevői és az eladói lekérdezéseket ...

Vagy (uram bocsá!) a folyamatos szűkítési és rendezési feltételek használatával rugalmasá tenni, hogy a két (vevői-eladói) filozófia ne kerüljön ellentmondásba ...
szytam
Én a terméklapjaimat vevőszemmel is igyekszem nézni , és ez az ikerítés se a vevőnek se az eladónak nem jó! Mert miért jó a vevőnek, hogy ugyanazt a terméket közvetlenül egymás mellett alatt látja kettőzve. Éppenségel hibát sejthet,és hagyja a licitálást másra..
Eladói oldalt már kifejtettem.
KapdKi
IDÉZET(szytam @ 2008-09-04 21:47) *
Én a terméklapjaimat vevőszemmel is igyekszem nézni , és ez az ikerítés se a vevőnek se az eladónak nem jó! Mert miért jó a vevőnek, hogy ugyanazt a terméket közvetlenül egymás mellett alatt látja kettőzve. Éppenségel hibát sejthet,és hagyja a licitálást másra..
Eladói oldalt már kifejtettem.

A harmadik szempont ... Ha a Vatera felszámítja a kiemelési díjat, akkor azért teljesít is ... smile.gif Most csak így tudja ... sad.gif
szytam
Ezt nem is értem.., eddig is kiemelték a fizetett termékeket csak olcsóbb volt. Most drágább és rosszabb

A saját termékeim listáztatva kiírja , hogy az antik műtárgy kategóriában 5 termékem van, holott csak 3, mert a két kiemeltet duplán számolja!
Ez se hiba?
Grobar
IDÉZET(liebherr356 @ 2008-09-04 19:22) *
Pozitív: 37 (45 adásvétel)
Semleges: 2 (2 adásvétel)
Negatív: 0 (0 adásvétel)
Összesen: 39 (47 adásvétel)

liebherr356(37)

Üdvözletem!

Nem értem ha összesen 47 adásvételem van ebből 2 semleges 1-et még nem értékeltem akkor nem 44-nek kéne lennie a nevem mellet?

S.Péter

Nem, ugyanattól a felhasználótól, kapott értékelések, egynek számítanak. Mármint a csillagok szempontjából.
fraulein

Örömmel látom hogy azért kétoldalú a kommunikáció, mert legalább az eladó áruknál a termékkód már nem zárójelben van
Tisztelt Vatera!
Tervezik a terméklapok fejléchez való szélesítését, vagy ne is reménykedjünk benne?
Üdv
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szytam @ 2008-09-04 21:24) *
Tisztelt Vatera!
További kkonkrét probléma ezzel a duplikált megjelenítéssel z is, hogy én fizetek a havi galériás termékajánlóért, ami azt vállalja, hogy véletlenszerűen 15 termékemet betölti a terméklapom alá. Na most ezzel az új rendszerrel ha van például 8 kiemelt termékem van, és a többi nem kiemelt, akkor csak 8 kerül a galériába a 15 helyett mert 7 megduplázva kerül be, ez nem egyezik a leírt, vállalt 15különböző véletenszerű ajánlással! Na ezért is értelmetlen ez az új rendszer!

Kedves szytam!

szytam
Köszönöm!
inverterbolt
Tisztelt Vatera!

Nem érkezett még válasz sem itt a fórumon, sem e-mailben.
A hibás bankártyás fízetés témában.

[Ticket#2008090310000409] Pénzügy, számlázás => A tranzakció nem jöttlétre, vagy nem abban az összegben.

Üdvözlettel: Jónás Szilárd

adri26
lehet nem jó helyre írok,mást nem találtam...szőőőőőőőrnyűűűűűűű az új imidzs,nehezemre esik megnézni az eladó áruimat ,széthúzott sorokat,nekem legalábbis nagyon nehéz követni.sokkal jobb volt a régi!!de egyáltalán miert is kellett megváltoztatni ha jó volt?vagy arra is voltak panaszok?az igaz olyan sosem lesz ami mindenkinek jó, rolleyes.gif nem kérhetnénk vissza a régit?
mazsolla
Kezd már lassan ez az ujjíás kialakulni. unsure.gif
Mondjuk, ha még esetleg egy kis színt adnának hozzá, értem az eladott ill. eladó árúknál
( pl. egyik sor halvány szürke, másik kicsit sötétebb szürke ), hogy a már létező kereten belüli ne olvadjon bele a háttér színbe ( a fehér is szín wink.gif )
szóval, véleményem szerint lehet hogy " barátságossab képet nyújtana "
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szytam @ 2008-09-04 21:24) *
Tisztelt Vatera!

Kedves szytam!

foxicsaba
IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-04 20:13) *
T. Vatera!

Lenne egy apró észrevételem az értékelésekről.
Sok esetben, ha nem jött létre az adásvétel, sokan mégis pozitívan értékelnek, holott a szabályzat ezt tiltja(?).
Miért nem oldják meg két lépcsőben az értékelést? Első lépcsőben csak egy kérdés legyen két válaszlehetőséggel: Adásvétel létrejött? Igen-Nem. Ha a nem-re kattintanak, a következő lépcsőben (előugró ablak) csak két értékelést lehetne választani: semleges ill. negatív. Amennyiben Igen, akkor lehetne mindhárom értékelési lehetőség.
Tudom, ez nem világmegváltó ötlet, de talán hasznos lehet.

Pl. ez is:
Értékelő: *****(64) Dátum: 2008/07/04 14:59:09 Tárgy: 78250931 Eladó
Pozitív vélemény: Mégsem volt szükségem az árura. Nagyon korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
watchhu
Nem tíltja a szabályzat. Az eladók nem tudnak pozitív értékelést adni ha sikertelennek jelölik meg az adásvételt.
Gizus123
IDÉZET(watchhu @ 2008-09-05 23:24) *
Nem tíltja a szabályzat. Az eladók nem tudnak pozitív értékelést adni ha sikertelennek jelölik meg az adásvételt.

Ezt nem tartom szerencsésnek, ugyanis egy adásvétel nem kizárólag a vevő miatt hiúsulhat meg. Én úgy jártam, hogy licitáltam egy képkeretre és a leütési áron az eladó nem adta oda. Arra hivatkozott, hogy hibásan indította az aukciót és kimaradt a minimál ár, ami nemigen hihető, mivel az előző menetben minimál árral indította a terméket és újraindításkor kézzel kellett kivennie. Nos, az adásvétel nem történt meg, mert a leütési ár 4xesét természetesen nem fizettem ki. Mivel nem gyakorlott vaterás, nem értékeltem negatívra, csak semlegesre. Viszont egyáltalán nem örülök, hogyha ő nem pozitvan értékel, mivel eddig 234 adásvételből kizárólag pozitív értékeléseim vannak.
foxicsaba
Értékelő: ******(706) Dátum: 2008/09/04 21:33:33 Tárgy: 88570701 Eladó
Pozitív vélemény: Remek partner!De az adásvétel nem jött össze!!! Sorry

MedveAS
Webmesternek!

Köszönöm, az eladó áruk lap kezd jó lenni!
Még ha lehetne a szélességen állitani: a TABLE sorban még mindig fix számok vannak így nem igazodik automatikusan minenkinek a beállitott monitorfelbontásához (itt a forumon jól van: %-ban van megadva) jobb és bal oldalon jó pár cm üres fehér rész az eladó áruknál így minden sor magasabb mint amit a kép és a képek felirat igényel.
Ha lehetne az áruk újraregisztrálásánál lehessen név szerint is rendezni.

Előre is köszönöm:
MedveAS
watchhu
IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-06 07:52) *
Értékelő: ******(706) Dátum: 2008/09/04 21:33:33 Tárgy: 88570701 Eladó
Pozitív vélemény: Remek partner!De az adásvétel nem jött össze!!! Sorry

Ezt az eladü értékelései közül másoltad be, a vevő értékelte őt pozitívan, ő semlegesre értékelte a vevőt.
szytam
Ismét felvetem a javaslatom,, mely szerint a személyes menüben az eladott áruknál is nagyon hasznos lenne a kisképes megjelenítés, ugyangy mint az eladó áruk listában.Ha ott megjjeleníthető, gondolom az eladott áruknál sincs technikai akadálya.
Köszönöm.
Fragreg
Tiszteletem!

Bocsánat az erős fogalmazásért, de ezt nem lehet máskép...

Tisztelt Vatera Webdesigner / Prohektmanager, vagy nem tudom, milyen címmel illetik azt /azokat a kollegákat, akik ezt a förteles, amatőr webdesign-et összeeszkábálták.

2008-at írunk, amikor relatíve olcsón be lehet szerezni egészen működőképes html, php, javascript oldalak szerkesztésére képes programokat, ha már önállóan nem sikerül ellátni a feladatunkat. Ezekkel a programokkal mintegy 48 óra gyakorlás után ki lehet azokat a durva hibákat kerülni, amit Ön / Önök elkövettek a "koncepcionális designváltás" kapcsán. Tanuljuk meg használni a css.file-okat! Könnyebb lesz az élet, tényleg. Próbáljuk meg nem teleszemetelni a kódot, még akár meg is találunk valamit, ha változtatni / javítani kell...

És mindenek előtt, ha már láthatóan zéró hazsnálható ötletünk van egy oldal új desing-jára, nézzünk körbe a neten, léteznek egészen pofás kis gyűjtemények.

Ez a szocialista, 60-as évek beli szürkét szürkével koncepció (persze, az elválasztásnak szánt kis szürkésfekete pontok továbblógnak, a heroikus munkával már majdnem a fejléc kiterjedéséhez igazított jobb oldali kereten pl. az eladó áruknál...atyavilág, én ingyen sem mernék ilyen szemetet kiadni a kezemből, már bocsánat) erősen röhelyes, aztán a sablon "dombornyomott-egy-darab-photoshop-effekt segítségével" gombok is röhejesek. Se esztétikailag, - és ez a fontosabb - sem pedig funkcionálisan sem segíti a felhasználójat az oldal böngészésében.

Higgadok - higgadok, a többit inkább magamban tartom.

Ps.: A vitrioltól eltekintve, tényleg, először tervezés, aztán tesztverzió a saját gépen (a gépen a létező összes monitorfelbonással, és legalább három böngészővel végigpróbálva minden létező kombinációt), ezekután troubleshooting, és ha már legalább tizen azt mondják, hogy fasza, tetszik, semmi sem lóg ki sehol, minden link a helyén, és 800*600-ban is pont olyan májer, mint 1250*1024-ben, akkor, és csak akkor feltölteni...
watchhu
Bementem a keresésbe, keresés licitáló szerint, ott beírtam, hogy laci961 és azt írta ki, hogy túl sok találat, szűkítsem a keresést. Ezt már többszor tapasztalatam bizonyos felhasználónevek esetén. Ez egy programhiba?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.