Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202
drschneiderne
Hahóóó ! Valaki !!
Csak nálam tűntek el a feltöltött áruk fotói, vagy ez most másnál is gond?
Se kis képpel ,se naggyal, sem sehogy nem jönnek elő.
....és miért dobja vissza ezerszer a rendszer a feltölteni kívánt termékről megírt űrlapot?
Göngyölítve írja (10 perces darálás) után, a fejlécben, hogy töttöröttö tö !! ez se jó meg semmise.

Nem értem, mit csinálok rosszúl.

csabau
............ pardon sad.gif
rolandgajdos
IDÉZET(drschneiderne @ 2008-12-08 23:00) *
Hahóóó ! Valaki !!
....és miért dobja vissza ezerszer a rendszer a feltölteni kívánt termékről megírt űrlapot?
Göngyölítve írja (10 perces darálás) után, a fejlécben, hogy töttöröttö tö !! ez se jó meg semmise.

Szia!
Egy topicban is elég előadni a problémádat... Mondjuk a megfelelőben. wink.gif

Na, ebből én sem értem, mit csinálsz rosszul...
drschneiderne
IDÉZET(rolandgajdos @ 2008-12-08 23:45) *
Szia!
Egy topicban is elég előadni a problémádat... Mondjuk a megfelelőben. wink.gif

Na, ebből én sem értem, mit csinálsz rosszul...

Jó, jó. Bocs !
Lecsaptam rátok.
Bárkire lecsapnék, csak mondaná meg, hogy miért nincs egyetlen fotó sem a Vaterán, egyetlen termékről sem.

Tényleg. Bocs' Jó éjt...
(. Lora .)
randomizer
IDÉZET(drschneiderne @ 2008-12-08 23:00) *
Hahóóó ! Valaki !!

Nincs fönn egyetlen terméked sem, így a fénykép ügyet nem tudom ellenőrizni. De korábban is előfordult, hogy ki tudja miért egy darabig kizárólag bizonyos felhasználóknál nem látszott egy-két kép. Néha a cash törlése segített, néha az se.

A tíz perces darálás tipikusan akkor szokott előfordulni, ha a csatolt kép, vagy képek túl nagyok, azaz kb a 146 kB-ot meghaladják. Egyébként pedig a fejlécben egyértelműen leírja a hibát, szóval nem nehéz javítani, csak néha egy hibához két üzenetet is dob, pl. ha nem választasz terméktípust, akkro kiírja ezt is, meg azt is hogy érvénytelen választás, de nyilván ha bejelölöd ezután, hogy új vagy használt akkro mindkét üzenet eltűnik. Szóval kicsit türelmesebben szerintem fel fogod tudni tölteni.
drschneiderne
IDÉZET(randomizer @ 2008-12-09 10:06) *
Nincs fönn egyetlen terméked sem, így a fénykép ügyet nem tudom ellenőrizni. De korábban is előfordult, hogy ki tudja miért egy darabig kizárólag bizonyos felhasználóknál nem látszott egy-két kép. Néha a cash törlése segített, néha az se.

A tíz perces darálás tipikusan akkor szokott előfordulni, ha a csatolt kép, vagy képek túl nagyok, azaz kb a 146 kB-ot meghaladják. Egyébként pedig a fejlécben egyértelműen leírja a hibát, szóval nem nehéz javítani, csak néha egy hibához két üzenetet is dob, pl. ha nem választasz terméktípust, akkro kiírja ezt is, meg azt is hogy érvénytelen választás, de nyilván ha bejelölöd ezután, hogy új vagy használt akkro mindkét üzenet eltűnik. Szóval kicsit türelmesebben szerintem fel fogod tudni tölteni.

Köszönöm, hogy írtál, de :
1-Egyetlen felhasználó, egyetlen termékének a feltöltött képe sem látszik (nálam) tegnap óta.
A termék leírást stb. látom, de képet nem.
2-A kb. 146 kB összesen, vagy képenként értendő?
3-A kategóriát 100%, hogy jól adtam meg. (Kiv. a dobozból a divat női táska lécet.) Ide bele kell, hogy férjen, mint termék. HIBÁSNAK JELÖLI VISSZA
-A termék leírása doboz kitöltése sem lehet gond,két kerek mondat. (Mondjuk tízszer beírni már enyhén szólva is unalmas) HIBÁSNAK JELÖLI VISSZA
-Szállítási, és fizetési doboz értelem szerűen kitöltve. HIBÁSNAK JELÖLI VISSZA
-Eladnék egy új táskát. Bejelöltem, hogy új. HIBÁSNAK JELÖLI VISSZA

Valóban, kezdő vagyok. Pár hónapja vagyok Vaterás. Vásároltam, és még szeretnék is.
Divat tervezőként vagyok szabadúszó. Szeretnék néhány dolgot eladni. Sajnos nem akar összejönni.
Nem szeretek másokat a saját problémáimmal zaklatni, de nincs más választásom.
Ha rossz helyen adom ezt elő, hát kérlek írd meg hol tegyem.
Köszönöm a türelmedet.
Szép napot !
(:Lora smile.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(drschneiderne @ 2008-12-09 10:55) *
1-Egyetlen felhasználó, egyetlen termékének a feltöltött képe sem látszik (nálam) tegnap óta.
3-A kategóriát 100%, hogy jól adtam meg. (Kiv. a dobozból a divat női táska lécet.) Ide bele kell, hogy férjen, mint termék. HIBÁSNAK JELÖLI VISSZA
-A termék leírása doboz kitöltése sem lehet gond,két kerek mondat. (Mondjuk tízszer beírni már enyhén szólva is unalmas) HIBÁSNAK JELÖLI VISSZA

Kedves drschneiderne!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves részletesen leírni a folyamatot, mikor és pontosan
milyen hibaüzeneteket kapott, milyen böngészőt használ. Köszönjük!
hunluigi
Érdeklődnék, hogy a vóatera futár szolgáltatása megszünt????? Most vásároltam valamit és meglepődve tapasztaltam, hogy ez az opció nem elérhető mad.gif
bambooflower
IDÉZET(hunluigi @ 2008-12-09 11:29) *
Érdeklődnék, hogy a vóatera futár szolgáltatása megszünt????? Most vásároltam valamit és meglepődve tapasztaltam, hogy ez az opció nem elérhető mad.gif

meg sad.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(hunluigi @ 2008-12-09 11:29) *

Kedves hunluigi!

A kedvezőtlen felhasználói visszajelzések miatt a TransLife futárszolgálattal megszüntettük az együttműködést.
Sanyabacsi69
Nekem is előfordult FireFox3+AdBlock-al. Az AdBlock, ki tudja miért, blokkolta azt a képet, mert valami "ad" hivatkozás volt alatta! Kivételnek felvesz, voilá, látszik a kép.

IDÉZET(randomizer @ 2008-12-09 10:06) *
De korábban is előfordult, hogy ki tudja miért egy darabig kizárólag bizonyos felhasználóknál nem látszott egy-két kép. Néha a cash törlése segített, néha az se.
randomizer
IDÉZET(drschneiderne @ 2008-12-09 10:55) *

Valóban, kezdő vagyok. Pár hónapja vagyok Vaterás. Vásároltam, és még szeretnék is.
Divat tervezőként vagyok szabadúszó. Szeretnék néhány dolgot eladni. Sajnos nem akar összejönni.
Nem szeretek másokat a saját problémáimmal zaklatni, de nincs más választásom.
Ha rossz helyen adom ezt elő, hát kérlek írd meg hol tegyem.
Köszönöm a türelmedet.
Szép napot !

1. Esetleg van valami adblocker amit használsz? Azért megpróbálkozhatsz egy cash törléssel
2.Képenként
A többire meg szerintem valami nagy árulás van. Milyen böngészőt használsz? Gyanús mintha a képek hiánya meg ez az adatközlés hiánya mintha valami tűzfalbeállítási probléma lenne. Mintha dolgok nem jutnának át egyik oldalról a a másikra.

Amikor elküldöd és jönnek sorba a hibaüzenetek, akkor gondolom már a mezők üresek?

A darálás és utána a vak terméklap is azt mondja számomra, hogy ez tűzfal és/vagy adblocker hiba

Pont jó helyen vagy.
szilva123
Sziasztok,

Tudna valaki abban segíteni hogy feltettem eladó árut, de a lejáratot szeretném módosítani és sehol sem látom azt hogyan tudnám.
Megróbáltam azt is hogy lejárttá tettem és újra akartam regisztrálni de nem hozta fel a személyes menüben az eladások között a lejárt tewrmékek újraregisztrálása címszó alatt. Valamit én szúrok el nagyon? Előre is köszi a segítséget
randomizer
IDÉZET(szilva123 @ 2008-12-09 19:36) *
Sziasztok,

Tudna valaki abban segíteni hogy feltettem eladó árut, de a lejáratot szeretném módosítani és sehol sem látom azt hogyan tudnám.
Megróbáltam azt is hogy lejárttá tettem és újra akartam regisztrálni de nem hozta fel a személyes menüben az eladások között a lejárt tewrmékek újraregisztrálása címszó alatt. Valamit én szúrok el nagyon? Előre is köszi a segítséget

A lejáratot nem lehet módosítani, illetve csak úgy, hogy lejárttá teszed. Aztán vársz kb egy órát, amíg bekerül a lejártak közé. Na ott újraindítás előtt változtathatod a lejáratot.
rudolf59
Hello!
Az eladás lapon a termékkategóriát nem tudom beállítani, mert rákattintás után, nem nyitja meg a következő oldalt. Bármire kattintok, elkezdi töltögetni, de 15 perc után is csak ezt csinálja, ha meg átváltok a dobozokra, akkor abban nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt. Ráadásul annyira apróbetűs, hogy nem lehet rendesen látni.

Nem lehetne visszakapni a régi megoldást? mert azzal 1 perc alatt mindent be lehetett állítani és nem volt ennyire bosszantó.
buvar57
Helló,
már egyszer írtam ezzel kapcsolatban, de nem találom sehol, meg az esetleg rá érkezett reagálásokat sem.
Úgyhogy most újra:
Nekem a gép az összefoglalóban 6 minősítést jelez ki, ugyanakkor legalább kétszer annyi van - lenyitásnál látszik. Tulajdonképpen ez nem is nekem lenne fontos, hanem a velem kapcsolatba lépőknek, akiktől vásárolok vagy akik tőlem vásárolnak.
Mi ennek a módja, hogy fölkerüljön az összefoglalóba a minősítéseim összegzése?
Előre is köszönöm a jó tanácsot, buvar57
Sanyabacsi69
Neked hat különböző partnerrel volt adásvételed. Az ugyanazon partnertől kapott több darab értékelés egynek számít.
Miért? Csak. Gondold el, hogy milyen egyszerű lenne hirtelen több száz pozitív értékelést szerezni mondjuk bélyegekkel, stb.

IDÉZET(buvar57 @ 2008-12-10 09:24) *
Nekem a gép az összefoglalóban 6 minősítést jelez ki, ugyanakkor legalább kétszer annyi van - lenyitásnál látszik.
Razel58
Helló,
Nekem a gép az összefoglalóban 6 minősítést jelez ki, ugyanakkor legalább kétszer annyi van - lenyitásnál látszik. ....Mi ennek a módja, hogy fölkerüljön az összefoglalóba a minősítéseim összegzése?

A módja semmi,ugyanis egy emberrel bármennyit üzletelsz,az csak 1-nek számít.Az összes üzletek száma ott van zárójelben.

(Bocs,Sanyibacsi....Te voltál a gyorsabb)
rudolf59
Helló,
már egyszer írtam ezzel kapcsolatban, de nem találom sehol, meg az esetleg rá érkezett reagálásokat sem.
Úgyhogy most újra:
Nekem a gép az összefoglalóban 6 minősítést jelez ki, ugyanakkor legalább kétszer annyi van - lenyitásnál látszik. Tulajdonképpen ez nem is nekem lenne fontos, hanem a velem kapcsolatba lépőknek, akiktől vásárolok vagy akik tőlem vásárolnak.
Mi ennek a módja, hogy fölkerüljön az összefoglalóba a minősítéseim összegzése?

Hello
Egy felhasználótól, csak egy tényleges pozitívot kapsz, függetlenül attól, hogy mennyi terméket adtál el, vagy vettél tőle. a többi az ott van a zárójel mögött.
Most így néz ki - Pozitív 6 (13)

Üdv. rudolf
rudolf59
IDÉZET(rudolf59 @ 2008-12-09 22:18) *
Hello!
Az eladás lapon a termékkategóriát nem tudom beállítani, mert rákattintás után, nem nyitja meg a következő oldalt. Bármire kattintok, elkezdi töltögetni, de 15 perc után is csak ezt csinálja, ha meg átváltok a dobozokra, akkor abban nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt. Ráadásul annyira apróbetűs, hogy nem lehet rendesen látni.

Nem lehetne visszakapni a régi megoldást? mert azzal 1 perc alatt mindent be lehetett állítani és nem volt ennyire bosszantó.

Erre nincs válasz?
randomizer
IDÉZET(rudolf59 @ 2008-12-10 09:43) *
Erre nincs válasz?

Szerintem töröld a casht, valami csúnyán kiakadt a gépeden.
csabau
tisztelettel jelezném, még mindig nem lehet
mobilról a fő linkeket elérni a big banner miatt sad.gif

kepfeltoltes.hu/081210/Screenshot0012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
randomizer
Régi bánatom, de most végre eszembe jutott és beírnám.

A személyes menü/licitált termékek menüpontban, h az utolsó licit szerint rendezem a listát, akkor azt nem az időben utoljára licitált áruk sorrendjébe teszi, hanem az időben utoljára érkezett manuális licitek sorrendjébe, azaz egy tegnap 5000 Ft-os védett ajánlattal licitált terméknél az utolsó licit dátuma a listában a védett ajánlat dátuma lesz mindaddig, amíg azt túl nem licitálják, miközben atermékre folyamatosan érkeznek licitek, az ára nő, csak épp alista elejére nem kerül, mert még mindig a védett ajánlat dátuma az utolsó licit dátuma.

Na most, ha én az utolsó licit szerint rendezem, akkor azt szeretném tudni mely termékeim ára emelkedett az utóbbi az időben, akár manuális, akár a védett ajánlat miatti automatikus licitek miatt. Márpedig ez utóbbiakkat nem látom a lista elején.

Ezen lehetne változatatni? Szerintem egyszerűen csak az utolsó licit dátumát kellene venni, akár manuális akár automatikus.
mobildivat
kedves Vatera!

lehetne -e a keresésen finomítani
a problémám:
a termék jellemzőbe (szivartöltő mobiltelefonhoz) beírom a kb 30-50 telefontípust, pl. Samsung SGH-M600
a gondom az ,hogyha vki rákeres az M600 szóra ,akkor nem dobja ki a terméket, csak az SGH-M600 beírásakor

Ugyanez a problémám a Sony Ericssonoknál: W810 és W810i beírásakor
Ne kelljen már mindkét verzióban is beírni a készülékneveket!

Lehetne ezen fejleszteni?
Vateraforum
IDÉZET(csabau @ 2008-12-10 13:40) *

Kedves csabau!

Jelzését továbbítottuk a felelős kollégáknak.
Vateraforum
IDÉZET(randomizer @ 2008-12-10 15:32) *
Régi bánatom, de most végre eszembe jutott és beírnám.
...

Kedves randomizer!

Vateraforum
IDÉZET(mobildivat @ 2008-12-10 16:52) *
kedves Vatera!

...

Kedves mobildivat!

piac009
Szeretnék megtudni többet a vatera futárszolgálatról.Vagy esteleg van valakinek tippje, egy TV vevőhöz eljuttatásának legolcsóbb módjáról.Én még csak két napja regeltem be és ilyen tapasztalatom még nincs Köszönöm előre is!
bambooflower
IDÉZET(piac009 @ 2008-12-10 22:54) *
Szeretnék megtudni többet a vatera futárszolgálatról.Vagy esteleg van valakinek tippje, egy TV vevőhöz eljuttatásának legolcsóbb módjáról.Én még csak két napja regeltem be és ilyen tapasztalatom még nincs Köszönöm előre is!

nem is lesz. nem létezik.
buvar57
IDÉZET(rudolf59 @ 2008-12-10 09:41) *
Hello
Egy felhasználótól, csak egy tényleges pozitívot kapsz, függetlenül attól, hogy mennyi terméket adtál el, vagy vettél tőle. a többi az ott van a zárójel mögött.
Most így néz ki - Pozitív 6 (13)

Üdv. rudolf

Heló,
hát ez nem is jutott eszembe, de logikus is! nagyon köszönöm neked a felvilágosítást!
búvár
Sanyabacsi69
Szívesen adtunk Neked felvilágosítást.

IDÉZET(buvar57 @ 2008-12-11 09:37) *
Heló,
hát ez nem is jutott eszembe, de logikus is! nagyon köszönöm neked a felvilágosítást!
búvár
mazsolla
Napokkal ezelött " Továbbították már a hibát a felelős kolegák felé " !? dry.gif
( halkan megkérdezném: Létezik ilyen ?? )
A hiba még mindig aktuális !! Napok után is. mad.gif
Termékleírás szeretnék módosítani. Csak HTML oldal jön be Szöveges nem !
Mi lett vele ? Hova dugták el ?
Ha kérhetem, foglalkozni vele, ne csak továbbítani.
Köszönöm !
hytech
IDÉZET(mazsolla @ 2008-12-11 13:27) *
Köszönöm !

Nem tudom mi lehet a baj.
A kedvedért megnéztem de nekem hibátlanul működik. unsure.gif
Sőt,sosem tapasztaltam az általad észlelt problémát. huh.gif
Vateraforum
IDÉZET(csabau @ 2008-12-10 13:40) *

Kedves csabau!

Kérjük adja meg a készülék és a használt böngészőprogram típusát.
Vateraforum
IDÉZET(mazsolla @ 2008-12-11 13:27) *
Napokkal ezelött " Továbbították már a hibát a felelős kolegák felé " !? dry.gif
( halkan megkérdezném: Létezik ilyen ?? )
A hiba még mindig aktuális !! Napok után is. mad.gif
Köszönöm !

Kedves mazsolla!

A jelzett hibát többszöri ellenőrzés ellenére sem tapasztaltuk.
csabau
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-11 15:51) *
Kedves csabau!

Kérjük adja meg a készülék és a használt böngészőprogram típusát.

köszönöm, tehát nem a bannert kell megigazítani...
n95 nokia, benne a symbianos browser - tök felesleges kör volt sad.gif
Misker
Idézet a Vatera Segítségből:

Mindezek mellett a Vatera lehetőséget biztosít arra, hogy a semleges vagy negatív jelzésre közvetlenül az alatt lehet reagálni, így látható a másik fél véleménye is a történtekről. Az esetleges érdeklődő így teljes képet kaphat a kialakult helyzetről.

Azt szeretném kérdezni, hogy létezik még ez a funkció, vagy csak én nem találom? Konkrétan reagálni szeretnék egy semleges minősítésre, pontosabban annak szövegére. Köszönöm előre is.
fraulein

Tisztelt Vatera!

Közel 3000 adás vétel után ( negatív nélkül ) tanácstalan vagyok.
Vettem itt egy szünetmentes tápot egy 37 ( de kigogástalan ) értékelésű eladótól.
A táp fényképein szép állapotú, de nekem a dobozában sérülten ( megnyomottan ) érkezett, ami még csak egy dolog,
de csak sípolt amikor bedugtam. Elvittem bevizsgáltatni, és kiderült hogy cellazárlatos az akksi, ergó kb a kukába mehet
15.000 Ft-ért. Amennyiben nem tudok az eladóval megegyezni a visszavételről, kénytelen leszek netgatívval értékelni,
viszont én nem szeretném kockáztatni a reputációmmal kapcsolatban azt, hogy bosszúból vissza negatívozzon, hiszen
nem kis bevételre teszek szert itt a vaterán, aminek "betehet" egy negatív értékelés.
Viszont nem szeretnék 15,000 Ft-ot sem a kukába dobni.
Mit tanácsolnak?

Köszönöm előre is, Éva
Vateraforum
IDÉZET(Misker @ 2008-12-11 18:56) *
Idézet a Vatera Segítségből:

Mindezek mellett a Vatera lehetőséget biztosít arra, hogy a semleges vagy negatív jelzésre közvetlenül az alatt lehet reagálni, így látható a másik fél véleménye is a történtekről. Az esetleges érdeklődő így teljes képet kaphat a kialakult helyzetről.

Azt szeretném kérdezni, hogy létezik még ez a funkció, vagy csak én nem találom? Konkrétan reagálni szeretnék egy semleges minősítésre, pontosabban annak szövegére. Köszönöm előre is.

Kedves Misker!

A válaszadás lehetőségét a személyes menüjébe belépve az értékelések készítése menüpont alján találja.
Vateraforum
IDÉZET(fraulein @ 2008-12-11 21:05) *
Tisztelt Vatera!

...

Kedves fraulein!

Értékelje aukciós partnerét belátása szerint, ebben sajnos nem adhatunk tanácsot.
Bővebben az értékelésekről itt olvashat: http://www.vatera.hu/help/index.php?c=20&h=66
ciliuska
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-11 22:00) *
Kedves Misker!

A válaszadás lehetőségét a személyes menüjébe belépve az értékelések készítése menüpont alján találja.

Tisztelt Vatera! Tanácstalan vagyok hogy miért nem lehet az aukciókhoz képet feltölteni.Egyszer csak a feltöltött képek autómatikusan eltünnek.Érdekelne hogy más is jelzett e ilyen jellegű problémát.Köszönettel:Cili sad.gif
randomizer
IDÉZET(fraulein @ 2008-12-11 21:05) *
Tisztelt Vatera!

Vettem itt egy szünetmentes tápot egy 37 ( de kigogástalan ) értékelésű eladótól.
A táp fényképein szép állapotú, de nekem a dobozában sérülten ( megnyomottan ) érkezett, ami még csak egy dolog,
de csak sípolt amikor bedugtam. Elvittem bevizsgáltatni, és kiderült hogy cellazárlatos az akksi, ergó kb a kukába mehet
15.000 Ft-ért. Amennyiben nem tudok az eladóval megegyezni a visszavételről, kénytelen leszek netgatívval értékelni,
viszont én nem szeretném kockáztatni a reputációmmal kapcsolatban azt, hogy bosszúból vissza negatívozzon, hiszen
nem kis bevételre teszek szert itt a vaterán, aminek "betehet" egy negatív értékelés.
Viszont nem szeretnék 15,000 Ft-ot sem a kukába dobni.
Mit tanácsolnak?

Köszönöm előre is, Éva

Szerintem írd meg neki levélben a problémád, ezt küldd el másolatban a biztonsag@vatera.com-ra. Aztán a további levelezést is, hivatkozva az eredeti ticketszámra. Ha nem tudsz megegyezni, adja negatívot, majd ha valóban bosszúnegatívot kapsz, kérdd a törlését a levelezésre hivatkozva.
AlieNeetah
Sziasztok!

Kezdő Vateráskén kérnék segítséget. Szeretnék teljes jogú felhasználóvá válni, ennek érdekében tegnap befizettem a Vatera számlára az aktiváló összeget, most mégis azt látom, hogy a státuszom továbbra is ellenőrzött vásárló. Mennyi idő, míg ez "átáll"? És honnan fogom tudni, kapok majd hivatalos értesítést? És ha nem változik, annak mi lehet az oka?

A választ előre is köszönöm: AlieNeetah
Misker
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-11 22:00) *
Kedves Misker!

Köszönöm, sajnos pont ott nem kerestem eddig.

Esetleg még arra lennék kíváncsi, egy ilyen reakció történtéről szintén kap értesítést a másik fél? (A minősítéshez hasonlóan.)
bambooflower
IDÉZET(AlieNeetah @ 2008-12-12 09:20) *
Sziasztok!

Kezdő Vateráskén kérnék segítséget. Szeretnék teljes jogú felhasználóvá válni, ennek érdekében tegnap befizettem a Vatera számlára az aktiváló összeget, most mégis azt látom, hogy a státuszom továbbra is ellenőrzött vásárló. Mennyi idő, míg ez "átáll"? És honnan fogom tudni, kapok majd hivatalos értesítést? És ha nem változik, annak mi lehet az oka?

http://www.vatera.hu/info/ellenorzes
hytech
IDÉZET(AlieNeetah @ 2008-12-12 09:20) *
Sziasztok!

Üdv a fedélzeten.
Hamarosan megkapod a telj.jogú felh. státuszt,kis türelem.

Egyébként te vagy a héten az első újonc aki nem nyitott új topikot a kérdésének ami napjainkban ritkaságszámba megy,úgyszólván kuriózum wink.gif

1 sörre a vendégem vagy ezért laugh.gif
(Ha nem szereted majd megiszom én.)
Vateraforum
IDÉZET(ciliuska @ 2008-12-12 07:22) *
Tisztelt Vatera! Tanácstalan vagyok hogy miért nem lehet az aukciókhoz képet feltölteni.Egyszer csak a feltöltött képek autómatikusan eltünnek.Érdekelne hogy más is jelzett e ilyen jellegű problémát.Köszönettel:Cili sad.gif

Tisztelt ciliuska!

Kérjük, írja meg a problémás aukciók termékkódjait.
Vateraforum
IDÉZET(Misker @ 2008-12-12 10:46) *
Köszönöm, sajnos pont ott nem kerestem eddig.

Esetleg még arra lennék kíváncsi, egy ilyen reakció történtéről szintén kap értesítést a másik fél? (A minősítéshez hasonlóan.)

Tisztelt Misker!
A válaszról nem megy ki értesítés.
Vateraforum
IDÉZET(mobildivat @ 2008-12-10 16:52) *
kedves Vatera!

a problémám:
a termék jellemzőbe (szivartöltő mobiltelefonhoz) beírom a kb 30-50 telefontípust, pl. Samsung SGH-M600
a gondom az ,hogyha vki rákeres az M600 szóra ,akkor nem dobja ki a terméket, csak az SGH-M600 beírásakor

Ugyanez a problémám a Sony Ericssonoknál: W810 és W810i beírásakor
Ne kelljen már mindkét verzióban is beírni a készülékneveket!

Lehetne ezen fejleszteni?

Kedves mobildivat!

A kereső megfelelő beállítások mellett jelenleg is tudja a leírtakat:

-M600 kérdésre a megoldás, ha beállítja a "pontos egyezés" opciót
-W810 kérdésre a megoldás, ha a keresőkifejezésnek a W810* szöveget adja meg.
ciliuska
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-12 11:37) *
Tisztelt ciliuska!

Kérjük, írja meg a problémás aukciók termékkódjait.

Íme itt van néhány termékkód/többre sajnos nincs most időm felsorolmi/------111265951.1110410405.111040403.111040399.111040397.107994985.111028945
.111040395.Hirtelen ennyi,később még visszanézek.Köszönettel:Clius huh.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.