Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
LaserPortal
Kedves Vatera!

Először is boldog karácsonyt!

Másodszor, lenne egy kérdésem (javaslatom): az üzenetek funkciót nem lehetne esetleg úgy megoldani, hogy a beérkező üzenetek csak akkor válnak láthatóvá, ha ez eladó azt
- jóváhagyja vagy
- megválaszolja?
- Vagy az üzenetek az eladó következő belépésénél jelenjenek meg? (Ezzel végképp "visszaélni" sem lehet, az meg, hogy vki pl alkud, vagy cserét kínál fel, teljesen lényegtelen mások számára. Amíg meg válasz nem érkezik rá, pláne nincs információ értéke egy-egy kérdésnek...)

Csak azért mert engem (bár van egy sejtésem hogy ezzel nem vagyok egyedül) rendszeresen megtalálnak az 1 ft-os , NMÁ-s termékeknél olyanok akik nem ismerik a "védett ajánlatot" és telerondítják a terméklapot hogy "CSALÁS!! EZ KAMU, NE LICITÁLJATOK"

Rendben hogy tiltólistára kerülnek, az elmúlt egy hétben kb 15-en kerültek rá. De ha az ember egy-két napig nincs itt, máris rengeteg érdeklődőt, licitálót veszít az ilyen hozzászólók miatt...

Köszönöm előre is!
Putyur
IDÉZET(LaserPortal @ 2008-12-25 03:05) *
...
Másodszor, lenne egy kérdésem (javaslatom): az üzenetek funkciót nem lehetne esetleg úgy megoldani, hogy a beérkező üzenetek csak akkor válnak láthatóvá, ha ez eladó azt
- jóváhagyja vagy
- megválaszolja?
- Vagy az üzenetek az eladó következő belépésénél jelenjenek meg? (Ezzel végképp "visszaélni" sem lehet, az meg, hogy vki pl alkud, vagy cserét kínál fel, teljesen lényegtelen mások számára. Amíg meg válasz nem érkezik rá, pláne nincs információ értéke egy-egy kérdésnek...)
...

A probléma valós, csak a vázolt megoldás(ok) aggályos(ak). A jutalékkijátszásra, trükkös kapcsolatfelvételekre irányuló, esetleg elérhetőséget megadó üzenetek nyilván "nem válnának láthatóvá", így a szabálytisztelő felhasználók ezen szabálytalanságokra nem is tudnák felhívni az illetékesek figyelmét. (Gyakorlatilag egy privát üzenetküldő rendszerként működne ez a megoldás.)
Vateraforum
IDÉZET(LaserPortal @ 2008-12-25 03:05) *
Kedves Vatera!

Először is boldog karácsonyt!

- jóváhagyja vagy
- megválaszolja?

Csak azért mert engem (bár van egy sejtésem hogy ezzel nem vagyok egyedül) rendszeresen megtalálnak az 1 ft-os , NMÁ-s termékeknél olyanok akik nem ismerik a "védett ajánlatot" és telerondítják a terméklapot hogy "CSALÁS!! EZ KAMU, NE LICITÁLJATOK"

Rendben hogy tiltólistára kerülnek, az elmúlt egy hétben kb 15-en kerültek rá. De ha az ember egy-két napig nincs itt, máris rengeteg érdeklődőt, licitálót veszít az ilyen hozzászólók miatt...

Köszönöm előre is!

Tisztelt LaserPortal!

Az üzenetküldő rendszer módosítását egyelőre nem tervezzük.
hental
Kedves Vatera,

kellemes ünnepeket Mindnyájatoknak!

A kérdésemre / kérésemre nem sürgős a válasz smile.gif

Volt egy vásárlásom, ahol a Posta elvesztette a vásárolt dolgot. Én természetesen elöre utaltam az árat a postaköltséggel együtt. Mivel ajánlottan kértem, lehetetett reklamálni a feladónak, kivártam, amig helyt adtak a panasznak, és - nem tudom, milyen összegű - kárpótlást kapott, és visszautalta a vételárat. Tehát én csak a postaköltséget buktam, végig együttműködtem, pozitiv értékelést adtam, mivel az eladó tényleg nem tehetett semmiről. A kérdésem az, én miért csak semlegest kaphatok, én miről tehetek jobban?

Üdv

hental
csabau
ha sikertelennek megjelölt aukciót lehetne pozitívval értékelni,
egy büdös buznyák jutalék nem folyna be a vat számlájára.

a Te esetedben, persze értéktől függően az eladó jelölhetett volna sikerest - és befizeti a jutit utána.
zizzzi
IDÉZET(randomizer @ 2008-12-23 23:02) *
Vedd ki a pipát. Azzal lemondtad a galériát.

Lehet, hogy nem voltam érthető, de nem tudom kivenni azt a pipát, mert üresen jelenik meg a kocka, csak betenni tudnám, tehát újra megrendelni, lemondani nem tudom!!!!
(Miközben folyamatosan fut a galéria nálam).

És most sem kaptam értesítőt a hozzászólásról, pedig be van jelölve minden!

Segítsetek légyszi!
rudolf59
IDÉZET(hental @ 2008-12-25 13:27) *
Kedves Vatera,

kellemes ünnepeket Mindnyájatoknak!

A kérdésemre / kérésemre nem sürgős a válasz smile.gif

Volt egy vásárlásom, ahol a Posta elvesztette a vásárolt dolgot. Én természetesen elöre utaltam az árat a postaköltséggel együtt. Mivel ajánlottan kértem, lehetetett reklamálni a feladónak, kivártam, amig helyt adtak a panasznak, és - nem tudom, milyen összegű - kárpótlást kapott, és visszautalta a vételárat. Tehát én csak a postaköltséget buktam, végig együttműködtem, pozitiv értékelést adtam, mivel az eladó tényleg nem tehetett semmiről. A kérdésem az, én miért csak semlegest kaphatok, én miről tehetek jobban?

Üdv

hental

Hello!

Ha az eladó is pozitívan értékelte volna az aukciót, akkor neki jutalékot kellene fizetnie a Vaterának.
Tehát egy olyan adásvétel után, ami nem történt meg.
Ezért kaptál semlegest.

Pozitívot, csak a sikeres aukció lezárása után kell adni.

A posta az elveszett ajánlott küldemények után, a feladási összeg 15-szörösét fizeti ki annak, aki feladta a terméket.

Nekem is volt már ilyen ügyem, de mivel belefért a kapott összegbe, a vevőnek visszautaltam a vételárat, a postaköltséget és a Vatera jutaléka is belefért. Ezért adtunk egymásnak pozitívot.

Üdv: rudolf
zizzzi
ennyit látni nálam:
Információ A szolgáltatás célja a széles termékpalettával rendelkező eladó terméklapjának alján, egy jól elkülöníthető, galériaszerű felületen mutathassa be többi termékének képes ajánlóját. Az ajánló 15 termékajánlót tartalmaz, az alábbi termékadatokkal (termékenként): termék képe, megnevezése, aktuális ár, hátralevő idő. A szolgáltatást a személyes menü - kiemelt szolgáltatások menüpontban lehet aktiválni. Szolgáltatás igénybevétele Igénybe veszem a szolgáltatást (450,-Ft/30nap)
LaserPortal
IDÉZET(Putyur @ 2008-12-25 07:18) *
A probléma valós, csak a vázolt megoldás(ok) aggályos(ak). A jutalékkijátszásra, trükkös kapcsolatfelvételekre irányuló, esetleg elérhetőséget megadó üzenetek nyilván "nem válnának láthatóvá", így a szabálytisztelő felhasználók ezen szabálytalanságokra nem is tudnák felhívni az illetékesek figyelmét. (Gyakorlatilag egy privát üzenetküldő rendszerként működne ez a megoldás.)

Igen, erre sajnos nem gondoltam...
Bár valamilyen megoldás (így viszont nagyon ötletem sincs már) mindenképpen jól jönne. kOnkrétan az általam felvázolt problémánál az is elegendő lenne, ha a licitálónak csak a legmagasabb licitált összege jelen meg. Nálam sajnos ez okoz gondot hogy xy-nak van egy levédett ajánlata, amit zy szeretne túl lépni. Licitál a licitlépcsővel megegyező összeget, de csak a 7. licitjével tudja túl lépni (vagy megunja és nem lépi túl). Ez bizonyos emberek szemében csalás, mert hogy ez árfelverés, hisz ott van, hogy 3 percen belül zy saját magára licitál.
Az még a kisebbik gond, hogy a "nullások" előszeretettel "ordítják" tele a terméklapot, de amikor már egy 165 pozitív értékeléses is ilyeneket ír az már felháborító. És hiába írom le neki normálisan hogy ez miért van, illetve ha gyanús kérje a vaterától az ellenőrzésemet, azt reagálja hogy "na ne már". Aztán ha tiltólistára teszem, az a gyanús, ha törlöm az üzeneteit az a gyanús. Egy nullás meg biztos nem fogja megérteni, mert tényleg nem túl egyszerű és egy sztoikusnak tényleg árfelverésnek tűnik.

Na kigőzöltem magam, megyek vacsorázni smile.gif
randomizer
IDÉZET(LaserPortal @ 2008-12-25 17:41) *
Igen, erre sajnos nem gondoltam...
Bár valamilyen megoldás (így viszont nagyon ötletem sincs már) mindenképpen jól jönne. kOnkrétan az általam felvázolt problémánál az is elegendő lenne, ha a licitálónak csak a legmagasabb licitált összege jelen meg. Nálam sajnos ez okoz gondot hogy xy-nak van egy levédett ajánlata, amit zy szeretne túl lépni. Licitál a licitlépcsővel megegyező összeget, de csak a 7. licitjével tudja túl lépni (vagy megunja és nem lépi túl). Ez bizonyos emberek szemében csalás, mert hogy ez árfelverés, hisz ott van, hogy 3 percen belül zy saját magára licitál.
Az még a kisebbik gond, hogy a "nullások" előszeretettel "ordítják" tele a terméklapot, de amikor már egy 165 pozitív értékeléses is ilyeneket ír az már felháborító. És hiába írom le neki normálisan hogy ez miért van, illetve ha gyanús kérje a vaterától az ellenőrzésemet, azt reagálja hogy "na ne már". Aztán ha tiltólistára teszem, az a gyanús, ha törlöm az üzeneteit az a gyanús. Egy nullás meg biztos nem fogja megérteni, mert tényleg nem túl egyszerű és egy sztoikusnak tényleg árfelverésnek tűnik.

Na kigőzöltem magam, megyek vacsorázni smile.gif

Az analfabetizmuson nem tud segíteni a rendszer. Ha védett ajánlat miatt nem a tiéd a nyerő licit, azt a rendszer a licitálás után kiírja, sőt szerintem linket is ad a magyarázathoz. És lefogadom azért mert ilyen hőzöngők voltak korábban. Ennél többet szerintem nem lehet csinálni.
LaserPortal
IDÉZET(randomizer @ 2008-12-25 17:53) *
Az analfabetizmuson nem tud segíteni a rendszer. Ha védett ajánlat miatt nem a tiéd a nyerő licit, azt a rendszer a licitálás után kiírja, sőt szerintem linket is ad a magyarázathoz. És lefogadom azért mert ilyen hőzöngők voltak korábban. Ennél többet szerintem nem lehet csinálni.

Világos, de én nem mint licitáló, hanem mint Eladó veszek részt benne. Ha valaki nem licitál nincs ott a magyarázat, ha rákattint arra hogy "Licitek". Csak azt látja hogy xy-nak egymás után pár percen belül van 7 licitje...Analfabétákkal tényleg nem nagyon lehet mit kezdeni, a rossz indulató felhasználókkal meg végképp nem.
rudolf59
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-23 21:55) *
Kedves KapdKi!

Érdekes felvetés. A 82668577 aukció linkjére kattintva ezt írta ki a böngésző program: "A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni." Meglepő hibaüzenet.
Biztosan van magyarázat, de az Ünnepek miatt nem 1-2 napon belül.
A bejelentést továbbítottuk az illetékes kollégáknak. Köszönjük.

Kedves Vateraforum!

Itt is van egy hasonló probléma, mint lejjebb.

ezen az oldalon mandaszkriszta értékelésénél jött elő, amikor a termékkódra klikkeltem 77304344

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=450414

Átirányítási hurok

A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.
A böngésző megszakította a kért elem lekérésére irányuló kísérleteket. A webhely oly módon irányította át a kérést, hogy az soha nem teljesülhet.
Putyur
IDÉZET(rudolf59 @ 2008-12-25 23:26) *
Kedves Vateraforum!
Itt is van egy hasonló probléma, mint lejjebb.
ezen az oldalon mandaszkriszta értékelésénél jött elő, amikor a termékkódra klikkeltem 77304344
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=450414
Átirányítási hurok
A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.
A böngésző megszakította a kért elem lekérésére irányuló kísérleteket. A webhely oly módon irányította át a kérést, hogy az soha nem teljesülhet.

Először is; ez itt teljesen offtopic... sad.gif
Másodszor: az összes ilyen jellegű kavarodás azért van (más helyen is volt hasonló felvetés-csodálkozás), mert valamilyen okból a rendszert úgy módosították, hogy a lejárt, de újraindított aukció esetén nem az eredeti aukcióra, hanem az (esetlegesen többször) újraindítottra mutat a link. Hogy ennek mi az értelme, mi lett volna ebben a jó - ezt valaki elmagyarázhatná egyszer... blink.gif
rudolf59
IDÉZET(Putyur @ 2008-12-26 05:36) *
Először is; ez itt teljesen offtopic... sad.gif
Másodszor: az összes ilyen jellegű kavarodás azért van (más helyen is volt hasonló felvetés-csodálkozás), mert valamilyen okból a rendszert úgy módosították, hogy a lejárt, de újraindított aukció esetén nem az eredeti aukcióra, hanem az (esetlegesen többször) újraindítottra mutat a link. Hogy ennek mi az értelme, mi lett volna ebben a jó - ezt valaki elmagyarázhatná egyszer... blink.gif

Ez, amit írsz egy jól hangzó blabla szöveg, csak nem válasz a kérdésre.

Azért írtam ide, mert, ha lejjebb lapozol, akkor már találsz hasonlót és a Vateraforum is válaszolt rá, hogy kivizsgálják, tehát itt van egy újabb vizsgálni való, rolleyes.gif

Putyur
IDÉZET(rudolf59 @ 2008-12-26 10:13) *
Ez, amit írsz egy jól hangzó blabla szöveg, csak nem válasz a kérdésre.

Azért írtam ide, mert, ha lejjebb lapozol, akkor már találsz hasonlót és a Vateraforum is válaszolt rá, hogy kivizsgálják, tehát itt van egy újabb vizsgálni való, rolleyes.gif

1. Ki mondta, hogy a kérdésedre válaszolok...? smile.gif
2. Megpróbáltam összefoglalni a dolgot - ez nem jelenti azt, hogy a jelenséggel egyetértenék. Ezt már másutt kifejtettem.
3. A fórumot elég alaposan tanulmányozom nap-mint-nap... smile.gif

A téma offtopic voltát pedig mi sem bizonyítja ékesebben, mint az, hogy mostanra az egész diskurzus át lett mozgatva ide - a helyére.
rudolf59
IDÉZET(Putyur @ 2008-12-26 10:58) *
1. Ki mondta, hogy a kérdésedre válaszolok...? smile.gif
2. Megpróbáltam összefoglalni a dolgot - ez nem jelenti azt, hogy a jelenséggel egyetértenék. Ezt már másutt kifejtettem.
3. A fórumot elég alaposan tanulmányozom nap-mint-nap... smile.gif

A téma offtopic voltát pedig mi sem bizonyítja ékesebben, mint az, hogy mostanra az egész diskurzus át lett mozgatva ide - a helyére.

....és hol a helye, mert eddig nem találtam meg sad.gif
Putyur
IDÉZET(rudolf59 @ 2008-12-26 22:45) *
....és hol a helye, mert eddig nem találtam meg sad.gif

Itt a helye, ahol most van - át lett mozgatva a "Csevegő/Vicces, Furcsa, Szokatlan Felhasználói Nevek" topicból. smile.gif
Misker
Részlet a Vatera Segítségből:

IDÉZET
Hogyan tudom megváltoztatni a regisztrációs adataimat?

Lépjen a Személyes menüpontra, írja be felhasználónevét és jelszavát, majd válassza az "Elérhetőségeim" opciót. Az űrlapot kitöltve megváltoztathatja a regisztrációnál megadott valamennyi személyes adatát. Ez alól kivételt képez a meg nem változtatható Felhasználónév.

Én azért kíváncsi lennék, hogy most akkor egy Vaterás felhasználónév életfogytig egy emberhez rögzített? Ha én mondjuk a Misker nevem szeretném módosítani, üzleti vagy bármi okból:
  • Vagy a teljes profilom, minősítéseim megtartásával.
  • Esetleg teljesen tiszta lappal kezdve, újoncként? Nincsenek negatív minősítéseim egyébként, nem emiatt. (A pozitív ügyletek mellett csak egy semleges, az sem miattam.)
Egyikre sincs lehetőség? A kérdés most inkább csak elméleti, nincs konkrét szándékom, egyelőre. Köszönöm előre is.
Vateraforum
IDÉZET(Misker @ 2008-12-27 15:44) *
Részlet a Vatera Segítségből:
Én azért kíváncsi lennék, hogy most akkor egy Vaterás felhasználónév életfogytig egy emberhez rögzített? Ha én mondjuk a Misker nevem szeretném módosítani, üzleti vagy bármi okból:
  • Vagy a teljes profilom, minősítéseim megtartásával.
  • Esetleg teljesen tiszta lappal kezdve, újoncként? Nincsenek negatív minősítéseim egyébként, nem emiatt. (A pozitív ügyletek mellett csak egy semleges, az sem miattam.)
Egyikre sincs lehetőség? A kérdés most inkább csak elméleti, nincs konkrét szándékom, egyelőre. Köszönöm előre is.

Tisztelt Misker!

A felhasználói név megváltoztatására nincs lehetőség.
Putyur
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-27 19:10) *
Tisztelt Misker!

A felhasználói név megváltoztatására nincs lehetőség.

Pusztán elvi síkon boncolgatva a rendszer működését: a felhasználó saját kérésére történő törlése után a telefonszám/bankszámlaszám "felszabadul", nem?
(Magyarul: a felhasználónév megváltoztatható - de ez együtt jár az összes eddigi értékelés/előélet törlésével. Jól értelmezem...?)
Vateraforum
IDÉZET(Putyur @ 2008-12-27 19:22) *
Pusztán elvi síkon boncolgatva a rendszer működését: a felhasználó saját kérésére történő törlése után a telefonszám/bankszámlaszám "felszabadul", nem?
(Magyarul: a felhasználónév megváltoztatható - de ez együtt jár az összes eddigi értékelés/előélet törlésével. Jól értelmezem...?)

Tisztelt Putyur!

Az egyszer már "felhasznált" telefonszám/bankszámlaszám még ilyen esetben sem regisztrálható újra.
lacroix2
Helló!

Egy kérdésem lenne: az értékelésnél mi a különbség a piros és a zöld nevű felhasználók között?

Köszi,
István
hytech
IDÉZET(lacroix2 @ 2008-12-27 23:16) *
Helló!

Egy kérdésem lenne: az értékelésnél mi a különbség a piros és a zöld nevű felhasználók között?

Köszi,
István

Ez valami karácsonyi tréfa tőled? biggrin.gif
bambooflower
Helló!

Köszi,
István

hü, ezt szerettem volna én is mindig tudni... smile.gif
Putyur
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-27 22:32) *
Tisztelt Putyur!

Az egyszer már "felhasznált" telefonszám/bankszámlaszám még ilyen esetben sem regisztrálható újra.

Értem. Köszönöm a tájékoztatást!
Vateraforum
Helló!

Köszi,
István

Tisztelt lacroix2!

Az értékeléseknél nincs különbség.
zistvayb
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-28 10:44) *
Tisztelt lacroix2!

Az értékeléseknél nincs különbség.

Mindösszesen csak annyi - legalábbis az én logikám szerint -, hogy:
- zöld = teljes jogú felhasználó;
- piros (narancs) = ellenőrzött vásárló;
- kék = nem ellenőrzött felhasználó.
Putyur
IDÉZET(zistvayb @ 2008-12-28 12:01) *

Abszolút jól logikáztad ki a dolgot. Kiegészítésül csak annyi:

- piros = Moderátor (a fórumon)
csabau
IDÉZET(Putyur @ 2008-12-28 17:45) *
Abszolút jól logikáztad ki a dolgot. Kiegészítésül csak annyi:

- piros = Moderátor (a fórumon)

további kiegészítés -

fekete - read only - "renitens" fórumozó megvont írási joggal wink.gif
SPeti73
IDÉZET(zistvayb @ 2008-12-28 12:01) *

Kéknek láttam már régen kitiltott arcokat is...
zistvayb
IDÉZET(SPeti73 @ 2008-12-28 22:43) *
Kéknek láttam már régen kitiltott arcokat is...

Gondolom akik megkapták a kitiltásukat, még mielőtt ellenőriztethették volna magukat. smile.gif
SPeti73
IDÉZET(zistvayb @ 2008-12-28 22:56) *
Gondolom akik megkapták a kitiltásukat, még mielőtt ellenőriztethették volna magukat. smile.gif

Rossz válasz rolleyes.gif
Van közte 887 db adás-vétellel rendelkező...
CellaTel
IDÉZET(SPeti73 @ 2008-12-28 22:59) *
Rossz válasz rolleyes.gif
Van közte 887 db adás-vétellel rendelkező...

helyes válasz: modositotta a telefonszámát vagy a bankszámlaszámát. nem ellenöriztette és ezalatt tiltották ki.

más.. a piros nevü nem licitálhat. szal csak kék ződ' és narancs van ;-)
SPeti73
IDÉZET(CellaTel @ 2008-12-28 23:03) *
helyes válasz: modositotta a telefonszámát vagy a bankszámlaszámát. nem ellenöriztette és ezalatt tiltották ki.
más.. a piros nevü nem licitálhat. szal csak kék ződ' és narancs van ;-)

Kezdem kapisgálni: így lehet az, hogy az év elején kitiltott kék delikvensnek most zölden, más néven ugyanaz a bankszámlaszáma? A "vesztét érezve" törölte, s így előlről kezdhette más néven, immár újnak minősülő bankszámlaszámmal...?
Vateraforum
IDÉZET(KapdKi @ 2008-12-23 20:52) *
Kedves VateraMod !

Fussunk neki mégeccer !

Rudolf linkje : http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=316865

Behívom ....

Felülről a negyedik minősítés termékkód : 82668577 Adta Braien

Ráklikk ...

Erre bejön az elmúltál 18 éves stb ... Majd a hivatkozott terméklap ... (FF 3.0.5) Sehol nem látom a terméklapon rudolf által becitált felhasználó nevét ... Pedig róla indultam ... És lapon is más a termékkód, mint ami amiről indítottam ....

Kedves KapdKi!

A 82668577 sz. aukció már archiválásra került. Látható, hogy a 100925684. termék jelenik meg, ez annak a terméknek egy újraindított változata. Azért ez jelenik meg, hogy az érdeklődő ne egy "üres" képernyőt kapjon, hanem egy hasonló terméket. Ha nincs újraindított verzió, akkor az oldal próbál keresni egy hasonló terméket.
Putyur
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-30 08:55) *
Kedves KapdKi!

A 82668577 sz. aukció már archiválásra került. Látható, hogy a 100925684. termék jelenik meg, ez annak a terméknek egy újraindított változata. Azért ez jelenik meg, hogy az érdeklődő ne egy "üres" képernyőt kapjon, hanem egy hasonló terméket. Ha nincs újraindított verzió, akkor az oldal próbál keresni egy hasonló terméket.

Értjük mi, hogy ez így működik - csak azt nem értjük, hogy ennek így mi értelme van... A keresett felhasználókról ugyanis nem nyújt semmilyen információt - sőt, a termékről sem biztos; hiszen könnyen elképzelhető, hogy az újraindítás után módosítottak a terméklapon/feltételeken.
A lejárt aukciók 90 (?) nap után eltűnnek (archiválásra kerülnek). Az újraindítottak miért nem archiválódnak? A hasonló termék keresése sem biztos hogy indokolt és célravezető, hiszen általában a konkrét aukcióra kíváncsiak a keresők, és nem valami másra.
betty780
Sziasztok.

Megszeretném kérdezni,hogy kell POZITIV értékelést csinálni,ha nem jött létre az adásvétel?????
Kaptam már olyat,de én nem tudok pozitivat adni!!

Hogyan csináljam????Köszönöm.Betty780
bambooflower
IDÉZET(betty780 @ 2008-12-30 10:47) *
Sziasztok.

Megszeretném kérdezni,hogy kell POZITIV értékelést csinálni,ha nem jött létre az adásvétel?????
Kaptam már olyat,de én nem tudok pozitivat adni!!

Hogyan csináljam????Köszönöm.Betty780

simán adhatsz pozitív értékelést, ha te vagy az eladó, ha bejelölöd, hogy az adásvétel létrejött.
KapdKi
IDÉZET(Vateraforum @ 2008-12-30 08:55) *
Kedves KapdKi!

Kedves VateraMod !

Köszi a választ ... De egy halk megjegyzés ... Ha valakinek az értékelései között kattanok rá egy termékkódra, akkor feltehetőleg nem a termékek közt böngészek, hanem arra a konkrét aukcióra lennék kíváncsi ... Hogy helyette valamit feldob a rendszer, azt megköszönjük, de vajmi keveset mond nekünk ...

A többit Putyur felhasználó már megírta ...

Azért még egyszer köszi ...

KapdKi
mazsolla
Lehetne a " Felelős Kolegák " felé jelezni, hogy kínok kínja kivárni, mire betölti a Vatera oldalait ?!
Köszönöm.
csabau
IDÉZET(mazsolla @ 2008-12-30 14:29) *
Lehetne a " Felelős Kolegák " felé jelezni, hogy kínok kínja kivárni, mire betölti a Vatera oldalait ?!
Köszönöm.

errefelé pörög, mint a ringlispil - a szolgáltatód esetleg ? rolleyes.gif
Vateraforum
IDÉZET(mazsolla @ 2008-12-30 14:29) *
Köszönöm.

A jelzett hibát nem tapasztaltuk.
mazsolla
IDÉZET(csabau @ 2008-12-30 14:48) *
errefelé pörög, mint a ringlispil - a szolgáltatód esetleg ? rolleyes.gif

Más errefelé is pörög rolleyes.gif
A szolgáltatóm is " mértem ". Az is " pörög ". laugh.gif
Razel58
IDÉZET(mazsolla @ 2008-12-30 16:37) *
Más errefelé is pörög rolleyes.gif
A szolgáltatóm is " mértem ". Az is " pörög ". laugh.gif

A legjobb "forgó-morgó" neted van? laugh.gif
balintbalint
Sziasztok!
Lenne egy kis problémám a regisztrációval, illetve a számlaszám hitelesítésével kapcsolatban, ugyanis már 3 napja megtörtént az átutalás (tehát nem akkor indítottam, hanem akkor ment végbe), de mégis csak "ellenőrzött felhasználó" vagyok. Ha valaki tudja ennek lehetséges okát, kérem írjon.
A válaszokat előre is köszönöm!
balintbalint
Bocsi, nem "ellenőrzött felhasználó", hanem "ellenőrzött vásárló"!
forevergsm
IDÉZET(balintbalint @ 2008-12-30 22:14) *
Sziasztok!
Lenne egy kis problémám a regisztrációval, illetve a számlaszám hitelesítésével kapcsolatban, ugyanis már 3 napja megtörtént az átutalás (tehát nem akkor indítottam, hanem akkor ment végbe), de mégis csak "ellenőrzött felhasználó" vagyok. Ha valaki tudja ennek lehetséges okát, kérem írjon.
A válaszokat előre is köszönöm!

...a türelem (általában) "teljes jogú felhasználó" címet terem... feltéve, hogy mindent pontosan úgy csináltál, ahogy az le van írva... (egyébként, ha jól számolom, 3 nappal ezelőtt bankszünnap volt, két nappal ezelőtt is, 23-át követően csak tegnap és ma érkezhetett be az utalásod a bankba...)
bings1
IDÉZET(forevergsm @ 2008-12-30 23:36) *
...a türelem (általában) "teljes jogú felhasználó" címet terem... feltéve, hogy mindent pontosan úgy csináltál, ahogy az le van írva... (egyébként, ha jól számolom, 3 nappal ezelőtt bankszünnap volt, két nappal ezelőtt is, 23-át követően csak tegnap és ma érkezhetett be az utalásod a bankba...)

Én 29.én utaltam át az összeget és nekem sse történt idáig semmi! Elég lassú a rendszerük.Na mindegy még várok egy kicsit!
Jbeus29
Helló!

Kérdésem a következő volna... teljesjogú felhasználó ügyfélkódját hol találom meg?
A bankszámlaszámot már rögzítettem, de az ellenőrző utalást az ügyfélkód hiányában nem tudom elvégezni.

Köszönöm a választ.

Üdv és BUÉK
balintbalint
Amikor rákattintottál az "Eladni akarok" fülre, akkor, megjelent az oldalon egy szöveg a vatera számlaszámával, és a Te számlaszámod hitelesítéséhez szükséges lépések leírásával, na ott több helyen is leírják az ügyfélkódodat, olvas el, ott megtalálod!
Mindenkinek Boldog és licitálásban\eladásban sikeres Új Évet Kívánok!
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.