Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(bobocici01 @ 2009-01-26 20:25) *
Sziasztok

Volna egy nagyon nagy kérdésem!

Mi van akkor, ha eladó vagyok, problémám lett, és mégsem akarom eladni a licitált és megnyert terméket? De a vevő mindenáron meg szeretné venni. Muszály eladnom? Mert a vevő perrel fenyeget, de az üzletszabályzatban nem találok erre utaló részt
Köszi

Üdv

Kedves bobocici01!

Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat
mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket
a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni.
Ezeket a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.
WebonKft
Szia!

Online értékesítések során a sikeresen lezárt aukcióval jogilag érvényes szerződés jön létre az eladó és vevő között.
Így kérdésedre igen a válasz.
Ha mégsem így van akkor majd rámcáfolnak.

Üdv!

IDÉZET(bobocici01 @ 2009-01-26 20:25) *
Sziasztok

Volna egy nagyon nagy kérdésem!

Mi van akkor, ha eladó vagyok, problémám lett, és mégsem akarom eladni a licitált és megnyert terméket? De a vevő mindenáron meg szeretné venni. Muszály eladnom? Mert a vevő perrel fenyeget, de az üzletszabályzatban nem találok erre utaló részt
Köszi

Üdv

szivar
A kerdesem a kovetkezo: Miert nincs arra lehetoseg hogy az elado idokozben meg akkor is ha licit alatt van a termeke, eltavolithassa az arut az aukcios oldalrol??? Szinte minden aukcios weboldalon erre van lehetoseg. Eltavolitas oka tobb minden lehet, elofordulhat egy komolyabb serulese a termeknek ami az elado esetleges onhibajan kivul tortent az aukcio ideje alatt, vagy a termek idokozben valo eladasa (miert ne hirdethetne az elado tobb helyen a termeket, amennyiben surgosen mihamarabb szeretne aruba bocsatani termekeit) vagy akarmi mas ami miatt nem lehetseges a kesobbiekben az eladas (termeszetesen en ugy gondolom hogy indok mellett legyen erre lehetosege minden eladonak). Nem ertek egyet az erre vonatkozo torveny rendelettel ez teljesen egyoldalu a vatera reszerol. Annyi minden kozbe johet par nap vagy het leforgasa alatt...
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szivar @ 2009-01-27 12:55) *
A kerdesem a kovetkezo: Miert nincs arra lehetoseg hogy az elado idokozben meg akkor is ha licit alatt van a termeke, eltavolithassa az arut az aukcios oldalrol??? Szinte minden aukcios weboldalon erre van lehetoseg. Eltavolitas oka tobb minden lehet, elofordulhat egy komolyabb serulese a termeknek ami az elado esetleges onhibajan kivul tortent az aukcio ideje alatt, vagy a termek idokozben valo eladasa (miert ne hirdethetne az elado tobb helyen a termeket, amennyiben surgosen mihamarabb szeretne aruba bocsatani termekeit) vagy akarmi mas ami miatt nem lehetseges a kesobbiekben az eladas (termeszetesen en ugy gondolom hogy indok mellett legyen erre lehetosege minden eladonak). Nem ertek egyet az erre vonatkozo torveny rendelettel ez teljesen egyoldalu a vatera reszerol. Annyi minden kozbe johet par nap vagy het leforgasa alatt...

Kedves szivar!

Érvényes licittel rendelkező terméket nem lehet eladni más úton, így a Vatera piacteréről törölni
sem lehet! Az árverés lezárta után az adásvétel a Ptk. szerint is érvényes és az eladó köteles a
feltüntetett terméket átadni a vevőnek, amely köteles azt átvenni. Mindkét fél akár polgári peres
eljárás során is kötelezheti a másikat a termék átadására ill. átvételére!
bambooflower

más aukciós oldalakon termékfeltöltési díjat kell fizetni. amíg ez itt nincs bevezetve, törödj bele, hogy a Vatera nem fog neked ingyen hirdetési felületet biztosítani.
Sanyabacsi69
Lehet reklamálni az országgyűlési képviselődnél.

Nem ertek egyet az erre vonatkozo torveny rendelettel...
mazsolla

Amennyiben korrekten szeretnéd a Vaterát használni, akkor az itt aukcióra bocsájtott terméket máshol nem hirdeted. Ez itt az előfeltétel.
Az aukció tárgyát pedig hogy " kibiztosítsd " - Bármi közbejöhet ellen laugh.gif el kell tenni arra az időre úgy,
hogy még te is a rendőrség segítségével tudd csak megtalálni akkor, amikor az aukciós oldalon valaki megveszi. rolleyes.gif
Razel58
Valamiért már inaktív,már hiába okosítjátok.... biggrin.gif
bambooflower
IDÉZET(Razel58 @ 2009-01-27 14:47) *
Valamiért már inaktív,már hiába okosítjátok.... biggrin.gif

szivar sporttárs is jobban járt volna, ha csendben marad smile.gif
ramtyika
Hello!
Az lenne a gondom, hogy ma délután feltöltöttem egy terméket, és nem találom a személyes menümbe sehol!!!!
És ha rékeresek akkor kidobja, de a hirdetést nem tudom megnyitni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elóre is köszönöm!!!
ramtyika
hytech
IDÉZET(ramtyika @ 2009-01-27 17:48) *
a hirdetést nem tudom megnyitni...

??
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(ramtyika @ 2009-01-27 17:48) *
Hello!
Az lenne a gondom, hogy ma délután feltöltöttem egy terméket, és nem találom a személyes menümbe sehol!!!!
És ha rékeresek akkor kidobja, de a hirdetést nem tudom megnyitni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elóre is köszönöm!!!
ramtyika

Kedves ramtyika!

Az aukciót a Vatera eltávolította, mivel nem felelt meg az aukciós szabályoknak.
dhfox
Most buktam egy aukciót, mert kiakadt az internet explorerem és mire be tudtam lépni az aukcióhoz, addigra lejárt az aukció! Köszönöm, hogy ennyire semmibe veszi az illetékes azt a panaszomat, hogy ne jelezzen a jelszóra, hogy változtassam meg, mert szerinte nem ideális a jelszóm! Nekem ideális! Nem elösször szóltam már, hogy ez az oldal ne jöjjön be, csak akadályoz abban, hogy gyorsan licitálni tudjak, ha technikai probléma merül fel és értékes másodperceket vesztek ennek a felesleges oldalnak a bejövetelével. Most meglett az eredménye és sikeressen buktam egy aukciót! Gratulálok!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-27 20:14) *
Most buktam egy aukciót, mert kiakadt az internet explorerem és mire be tudtam lépni az aukcióhoz, addigra lejárt az aukció! Köszönöm, hogy ennyire semmibe veszi az illetékes azt a panaszomat, hogy ne jelezzen a jelszóra, hogy változtassam meg, mert szerinte nem ideális a jelszóm! Nekem ideális! Nem elösször szóltam már, hogy ez az oldal ne jöjjön be, csak akadályoz abban, hogy gyorsan licitálni tudjak, ha technikai probléma merül fel és értékes másodperceket vesztek ennek a felesleges oldalnak a bejövetelével. Most meglett az eredménye és sikeressen buktam egy aukciót! Gratulálok!

Kedves dhfox!

A jelszó erősséget Piacterünk biztonságos használata miatt vezettük be, mely védi felhasználóinkat az esetleges
jogosulatlan fiókhasználattól. Amennyiben jelszavát módosítja, úgy az Ön által jelölt figyelmeztetést nem küldi
rendszerünk a továbbiakban és emiatt nem marad le az aukcióról.
dhfox
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-01-27 20:16) *
Kedves dhfox!

A jelszó erősséget Piacterünk biztonságos használata miatt vezettük be, mely védi felhasználóinkat az esetleges
jogosulatlan fiókhasználattól. Amennyiben jelszavát módosítja, úgy az Ön által jelölt figyelmeztetést nem küldi

Nem szándékozok modosítani, mint ahogy ezt már sok alkalommal ki is fejtettem. Azt akarom, hogy ez a jelszó erősség figyelmeztető ne jelenjen meg. Szerintem nem lehetetlen a kérésem.
Az oldal tulajdonosa remélem ezt szigorúan számon kéri magán.
bizk01
Helló!Az lenne a kérdésem,hogy e-mail címet lehet változtatni?Előre is köszönöm:Zoli
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(bizk01 @ 2009-01-27 20:34) *
Helló!Az lenne a kérdésem,hogy e-mail címet lehet változtatni?Előre is köszönöm:Zoli

Kedves bizk01!

Lépjen a Személyes menüpontra, írja be felhasználónevét és jelszavát, majd válassza az
"Elérhetőségeim" opciót. Az űrlapot kitöltve megváltoztathatja a regisztrációnál megadott
valamennyi személyes adatát.
bambooflower
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-27 20:31) *
Nem szándékozok modosítani, mint ahogy ezt már sok alkalommal ki is fejtettem. Azt akarom, hogy ez a jelszó erősség figyelmeztető ne jelenjen meg. Szerintem nem lehetetlen a kérésem.
Az oldal tulajdonosa remélem ezt szigorúan számon kéri magán.

egészen biztosan. addig is pár másodperccel elöbb kell géphez ülnöd, ha licitálni akarsz. smile.gif
dhfox
IDÉZET(bambooflower @ 2009-01-27 20:43) *
egészen biztosan. addig is pár másodperccel elöbb kell géphez ülnöd, ha licitálni akarsz. smile.gif

Látom nem olvastad el az előzményeket. Talán második nekifutásra érthetővé vállik: Kiakadt az internet explorer, amikor licitálni akartam egy aukcióra, elindítottam újra az internet explorert és a belépés után a jelszó erősség figyelmeztető oldal jópár értékes másodperctől megfosztott. Ha nem jön be feleslegessen ez az oldal, akkor rá tudok nyomni egy ajálatot az aukcióra.
bambooflower
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-27 21:11) *
Látom nem olvastad el az előzményeket. Talán második nekifutásra érthetővé vállik: Kiakadt az internet explorer, amikor licitálni akartam egy aukcióra, elindítottam újra az internet explorert és a belépés után a jelszó erősség figyelmeztető oldal jópár értékes másodperctől megfosztott. Ha nem jön be feleslegessen ez az oldal, akkor rá tudok nyomni egy ajálatot az aukcióra.

elsöre is csodálkoztam, hogy nem az internet explorer nyomvonalán elindulva reklamálsz. unsure.gif
mazsolla
Ping vatera.com [62.112.194.71] mit 32 Bytes Daten:

Antwort von 62.112.194.71: Bytes=32 Zeit=733ms TTL=54
Antwort von 62.112.194.71: Bytes=32 Zeit=730ms TTL=54
Antwort von 62.112.194.71: Bytes=32 Zeit=723ms TTL=54
Antwort von 62.112.194.71: Bytes=32 Zeit=735ms TTL=54

Ping-Statistik für 62.112.194.71:
Pakete: Gesendet = 4, Empfangen = 4, Verloren = 0 (0% Verlust),
Ca. Zeitangaben in Millisek.:
Minimum = 723ms, Maximum = 735ms, Mittelwert = 730ms

48 - óra ismét elmúlt !!
Van egyáltalán olyan felelös kolega, aki foglalkozik is a felhasználók gondjával ??
Sablon szövegek bemásolására és radírozásra az utcáról is belehet ültetni bárkit egy gép elé.
2008.Dec.30.-a óta nemtud választ adni a vateránál senki. Szomorú !?
Gondolom nem kell egyetemi végzetség ahoz, hogy tiszta kép legyen, mekkora élvezet a vatera használata ekkora sebességnél.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(mazsolla @ 2009-01-27 21:43) *
Ping vatera.com [62.112.194.71] mit 32 Bytes Daten:
Van egyáltalán olyan felelös kolega, aki foglalkozik is a felhasználók gondjával ??
Sablon szövegek bemásolására és radírozásra az utcáról is belehet ültetni bárkit egy gép elé.
2008.Dec.30.-a óta nemtud választ adni a vateránál senki. Szomorú !?
Gondolom nem kell egyetemi végzetség ahoz, hogy tiszta kép legyen, mekkora élvezet a vatera használata ekkora sebességnél.

Kedves mazsolla!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk és felhasználóinktól egyetlen hasonló bejelentés sem érkezett.
ViktorV
Tisztelt Vatera!
A következő kérdésre szeretnék választ kapni: Miért nem lehet az értékelési rendszert oly módon alakítani, hogy ha a leütött termék személyes/posta etc. átvétele során kiderül az nem megfelelő és ezért nem veszik át, akkor a negatív értékelést töröljék kérésre?
Ezt azért kérdezem, mert rengetegszer látok olyan értékelést, ahol ezért negatívat adnak és Önök nem törlik, holott az Önök butasága okozza a félreértések sorát: a Ptk. szabályaira úgy hivatkoznak, hogy mindenkit tévedésbe ejtenek. Ugyanis a 17/1999. Kormány rendelettel (4.§) egyetembe kell értelmezni a Ptk szabályait: mivel a Vatera piacterén történő adásvételek távollévők közötti adásvételnek minősülnek, így a vevő az áru átvételétől számított 8 napon belül, ha az elállási lehetőségéről nem tájékoztatták akkor 3 hónapon belül elállhat, azaz olyan mintha nem is kötött volna adásvételt. Így tulajdonképpen Önök jóhírnév rontáshoz asszisztálnak, és az önöktől elvárható tájékoztatás is elmarad (lásd fent hivatkozott kormány rendelet szabályait).
Válaszukat előre is köszönöm!
Tisztelettel,
ViktorV
dhfox
IDÉZET(bambooflower @ 2009-01-27 21:13) *
elsöre is csodálkoztam, hogy nem az internet explorer nyomvonalán elindulva reklamálsz. unsure.gif

Mivel az internet explorer nem a vatera terméke, ezért nem ők az illetékessek abban, hogy nem tökéltes, de abban viszont illetékessek, hogy a vatera oldalán van egy totál felesleges oldal, ami akadályozza abban a kedves ügyfelet, hogy mielöbb be tudjon lépni és élni tudjon a lehetőségeivel (jelen esetben egy aukciót csúsztam le pár másodperccel ez miatt). Mivel a licitálás időzítése néha nagyon fontos, ezért egy aukciós oldaltól elvárható lenne a gyorsaság és mindenféle lassító tényező mellőzése. Ami miatt már többször is szót emeltem az a jelszó erősség figyelmeztető oldal feleslegessége, de ez bizonyos alkalmazottakat ahogy észrevettem nagy ívből nem érdekli.
Ez 3 embernek okoz kárt: Az aukciós termék tulajdonosa (kevesebbért tudja eladni az aukciós tárgyát), az aukciós oldal tulajdonosa (kevesebb profitot könyvelhet el) és nem utolsó sorban a licitáló vagy licitálni szándékozó (bukik egy aukciós termék megvásárlására a lehetőséget).
Remélem a tulajdonos olvassa a fórumot és ezt a ritka zavaró jelszó erősség figyelmeztető oldalt kiszedetteti az alkalmazottaival nagyon gyorsan és az alkalmazottakkal is elbeszélget elég szigorúan.
Putyur
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-28 01:54) *
Mivel az internet explorer nem a vatera terméke,
...

A megoldás: Mozilla Firefox. Esetleg Opera. Lényegesen ritkábban fagynak le, mint a redmondiak szörnyszüleménye. Ha egy vacak böngészőt használsz, miért a Vaterát hibáztatod...?
Amúgy meg be kell lépni a licitálás előtt mondjunk 4 órával - nem az utolsó pillanatban. Én minden nap reggel belépek, és a Firefox automatikus frissítésével (Reload Every) egész nap bejelentkezve tartom magam (15 percenként elég frissíteni). Nem egyszerű...? wink.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(ViktorV @ 2009-01-28 00:03) *
Tisztelt Vatera!
A következő kérdésre szeretnék választ kapni: Miért nem lehet az értékelési rendszert oly módon alakítani, hogy ha a leütött termék személyes/posta etc. átvétele során kiderül az nem megfelelő és ezért nem veszik át, akkor a negatív értékelést töröljék kérésre?
Ezt azért kérdezem, mert rengetegszer látok olyan értékelést, ahol ezért negatívat adnak és Önök nem törlik, holott az Önök butasága okozza a félreértések sorát: a Ptk. szabályaira úgy hivatkoznak, hogy mindenkit tévedésbe ejtenek. Ugyanis a 17/1999. Kormány rendelettel (4.§) egyetembe kell értelmezni a Ptk szabályait: mivel a Vatera piacterén történő adásvételek távollévők közötti adásvételnek minősülnek, így a vevő az áru átvételétől számított 8 napon belül, ha az elállási lehetőségéről nem tájékoztatták akkor 3 hónapon belül elállhat, azaz olyan mintha nem is kötött volna adásvételt. Így tulajdonképpen Önök jóhírnév rontáshoz asszisztálnak, és az önöktől elvárható tájékoztatás is elmarad (lásd fent hivatkozott kormány rendelet szabályait).
Válaszukat előre is köszönöm!
Tisztelettel,
ViktorV

Kedves ViktorV!

A Vatera nem tud minden egyes visszajelzést kivizsgálni, hogy az jogos-e vagy sem. A Vatera az aukció zárása
után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a visszajelzésekről és eldönteni
az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát.
Az aukción (árverésen) kötött szerződésekre nem terjed ki a rendelkezés.
dhfox
IDÉZET(Putyur @ 2009-01-28 05:50) *
A megoldás: Mozilla Firefox. Esetleg Opera. Lényegesen ritkábban fagynak le, mint a redmondiak szörnyszüleménye. Ha egy vacak böngészőt használsz, miért a Vaterát hibáztatod...?
Amúgy meg be kell lépni a licitálás előtt mondjunk 4 órával - nem az utolsó pillanatban. Én minden nap reggel belépek, és a Firefox automatikus frissítésével (Reload Every) egész nap bejelentkezve tartom magam (15 percenként elég frissíteni). Nem egyszerű...? wink.gif

Nem érted meg, hogy beléptem időben, de kiakadt az ie és mire vissza tudtam lépni, mert újra a bejelentkezési procedúrát le kellett nyomnom? Pedig elég egyértelműen fogalmaztam!
Egyébként nálam a Modzilla és az Opera többet sz*rakodott, mint az ie, szóval nem véeltlenül használok ie-t!
A vaterát azért kerestem fel, mert a bejelentkezés után közvetlenül bejön egy plusz oldal, nem közvetlenül a saját oldalamra megy tovább és ez jelentős értékes másodperceket vesz el tőlem. Nem elösször jeleztem már, hogy ezt a bejövő jelszó erősség oldalt töröljék, mert zavarró! Nem hiszem, hogy lehetetlen dolgot kértem, sőt olyan dolgot kértem, ami mindenki érdekét szolgálja! Ezen mit nem lehet felfogni?
bambooflower
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-28 01:54) *
Ez 3 embernek okoz kárt: Az aukciós termék tulajdonosa (kevesebbért tudja eladni az aukciós tárgyát), az aukciós oldal tulajdonosa (kevesebb profitot könyvelhet el) és nem utolsó sorban a licitáló vagy licitálni szándékozó (bukik egy aukciós termék megvásárlására a lehetőséget).
Remélem a tulajdonos olvassa a fórumot és ezt a ritka zavaró jelszó erősség figyelmeztető oldalt kiszedetteti az alkalmazottaival nagyon gyorsan és az alkalmazottakkal is elbeszélget elég szigorúan.

természetesen. a Vatera tulajdonosa ugyan nem ért magyarul, de a te hozzászólásodat egészen bizonyosan lefordíttatja magának egy szakképzett munkaerövel, a továbbiakban kiszámoltatja a pénzügyi szakembereivel, mennyi nyereségtöl esett el a jelszóváltoztatásra való felszólítás miatt, és azon nyomban fejét veszi a felelös munkatársnak. hogy te mit indítottál el! ohmy.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-28 09:29) *
Nem érted meg, hogy beléptem időben, de kiakadt az ie és mire vissza tudtam lépni, mert újra a bejelentkezési procedúrát le kellett nyomnom? Pedig elég egyértelműen fogalmaztam!
Egyébként nálam a Modzilla és az Opera többet sz*rakodott, mint az ie, szóval nem véeltlenül használok ie-t!
A vaterát azért kerestem fel, mert a bejelentkezés után közvetlenül bejön egy plusz oldal, nem közvetlenül a saját oldalamra megy tovább és ez jelentős értékes másodperceket vesz el tőlem. Nem elösször jeleztem már, hogy ezt a bejövő jelszó erősség oldalt töröljék, mert zavarró! Nem hiszem, hogy lehetetlen dolgot kértem, sőt olyan dolgot kértem, ami mindenki érdekét szolgálja! Ezen mit nem lehet felfogni?

Kedves dhfox!

Amennyiben az oldal megjelenése zavaró módosítsa jelszavát, így az Ön által jelölt figyelmeztetést nem küldi
rendszerünk a továbbiakban. Köszönjük szíves közreműködését, megértését!
kispaci

Én csak annyit javasolnék hogy legyen egy olyan meüpont ahol meg tudom nézni a régi vásárlóim elérhetőségét ne kelljen termékenként kikeresnem újra,ugyanígy azokét is akiktől vásároltam.
Üdv Kispaci
Putyur
IDÉZET(dhfox @ 2009-01-28 09:29) *

Abszolút értettem és értem ami írtál/írsz - a látszat ellenére nem vagyok nehézfelfogású. Amúgy egyetlen kattintással több a "procedúra". (Persze adott esetben ennyin is múlhat egy aukcióról való lecsúszás...)
Ha a Mozilla és az Opera is lefagyogat Nálad, akkor ideje lenne egy nagytakarítást csinálni a gépeden (vagy újrahúzni az egészet). Csak azért javasoltam ezeket a böngészőket, mert sokkal stabilabbak és megbízhatóbbak, mint az IE. (Esetleg lehet még próbálkozni a Maxthon-nal - nekem nem jött be.)
Amúgy meg változtasd meg a jelszavadat, és máris voilá... wink.gif
Sanyabacsi69
Én is ellenálltam hónapokig, aztán átállítottam a jelszavam egy sokkal bonyolultabbra és öröm van, ...bódottá.
IDÉZET(Putyur @ 2009-01-28 11:47) *
Amúgy meg változtasd meg a jelszavadat, és máris voilá... wink.gif
Joehifi
A levelesládában olyat nem lehetne hogy mutassa az elküldött leveleket is? Sokszor előfordul hogy kérdezek egy terméknél és nem érkezik válasz.Így lehetne tudni kinek is küldtem levelet.
alpine881
rolleyes.gif Kedves Vatera!

Érdeklődni szeretnék miért nem lehet telefonszámot,vagy e-mail címet feltünteni eladáskor.Hiszen ha Önök leveszik a jutalékot 1 fix áron feltett termékért,akkor szerintem mindegy hogy valaki Önökön keresztűl,vagy Önök nélkül adja el a termékét.Viszont ha 1 ft-ról indúl akkor megértem,de sokan ragaszkodnak akkor is a licitek befejezéséhez.
A következő:hiányolom azt is,hogy a kimenő levelezéseimet nem látom,
ha valaki idő előtt lezárja az aukcióját és én licitáltam a termékére,lezárás után nem látom a befejezett aukciót.
Nem tudom a megfigyelt termékeket noteszolva bejelőlni,(pl: beírni a postaköltséget,stb)
Szerintem nagyon komolyra lehetne fejleszteni a piacteret,lenne ötletem,de ahoz kevés az időm most!
Attila
Putyur
IDÉZET(alpine881 @ 2009-01-28 14:47) *
...
lenne ötletem,de ahoz kevés az időm most!
...

Még szerencse... smile.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(alpine881 @ 2009-01-28 14:47) *
rolleyes.gif Kedves Vatera!

Érdeklődni szeretnék miért nem lehet telefonszámot,vagy e-mail címet feltünteni eladáskor.Hiszen ha Önök leveszik a jutalékot 1 fix áron feltett termékért,akkor szerintem mindegy hogy valaki Önökön keresztűl,vagy Önök nélkül adja el a termékét.Viszont ha 1 ft-ról indúl akkor megértem,de sokan ragaszkodnak akkor is a licitek befejezéséhez.
A következő:hiányolom azt is,hogy a kimenő levelezéseimet nem látom,
ha valaki idő előtt lezárja az aukcióját és én licitáltam a termékére,lezárás után nem látom a befejezett aukciót.
Nem tudom a megfigyelt termékeket noteszolva bejelőlni,(pl: beírni a postaköltséget,stb)
Szerintem nagyon komolyra lehetne fejleszteni a piacteret,lenne ötletem,de ahoz kevés az időm most!
Attila

Kedves alpine881!

A Vatera piacterén a sikeres aukciók után kell jutalékot fizetni, melynek összege 20.000 Ft alatt a
leütési érték 6%-a (max. 1.200 Ft).
A Vatera piactér használatának díjairól az alábbi linkekre kattintva tájékozódhat:
Általános Felhasználási Feltételek
A Vatera Piactér használatának díjai
Hasznos tudnivalók a számlázásról

Kimenő üzenetei amennyiben az eladó nem törölte őket a terméklapokon találhatóak.
csukcs
Ha boldog vagyok a jelszavammal, lehetne, hogy minden belépésnél ne kapjak figyelmeztetést, hogy nem tökéletes? Légyszi!!!!!!! Legyen egy nyomógomb,hogy jó nekem így ahogy van!
fecske109
Hello!

Nem tudok képeket feltölteni. A rendszer azt jelzi, hogy ez megtörtént, de az eladandó áruknál mégsem jelenik meg a kép! Valaki segítsen, PLASE!
csukcs
Pár észrevétel:
- Ha boldog vagyok a jelszavammal, lehetne, hogy minden belépésnél ne kapjak figyelmeztetést, hogy nem tökéletes? Légyszi!!!!!!! Legyen egy nyomógomb,hogy jó nekem így ahogy van!

- Ha módosítom a személyes oldalamat, akkor kérdezzen rá, hogy éljen-e addig a régi, amíg a módosítást nem engedélyezik. Így ha csak apróságot írok át, nem maradok személyes lap nélkül egy napra.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(fecske109 @ 2009-01-28 15:57) *
Hello!

Nem tudok képeket feltölteni. A rendszer azt jelzi, hogy ez megtörtént, de az eladandó áruknál mégsem jelenik meg a kép! Valaki segítsen, PLASE!

Kedves fecske109!

Már feltöltött, de még nem licitált termék esetében a Személyes menüjében az Eladó áruk szövegre kattintva,
a kérdéses terméknél a [képek] szövegre kattintva tudja módosítani a fotókat. Maximum kb 100kb és .jpg v.
.gif formátum lehet a kép! Legjobb ellenőrzési mód ha a terméklapot tekinti meg hisz ezt látják az érdeklődők is,
hogy minden rendben van -e a képpel és a leírással. Nem árt frissíteni (frissítés gomb v. Ctrl+F5) a terméklapot
utólagos képfeltöltés esetén mivel előfordulhat, hogy a böngésző beállításaiból adódóan elsőre nem jelenik meg
a kép.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(csukcs @ 2009-01-28 15:44) *
Ha boldog vagyok a jelszavammal, lehetne, hogy minden belépésnél ne kapjak figyelmeztetést, hogy nem tökéletes? Légyszi!!!!!!! Legyen egy nyomógomb,hogy jó nekem így ahogy van!

Kedves csukcs!

balage51
Ja és még, annyit, hogy hagyjanak már ezzel a kényszerű jelszóváltoztatással. Ha nem biztonságos, akkor az az én bajom, majd iszom a levét. 4 év alatt semmi károm nem volt ebből. Kérdezzék meg: akar -e változtatni és ha nem, akkor nem. Így is az ember élete csak számokból meg kódokból áll, majd most kitalálok meg megjegyzek egy hatvannyolcadikat is, mert még nincs elég a fejemben?
betty780
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem:
eladásra felraktam egy kamerát,az van ráirva SONX,én igy vettem,és fogalmam sincs hogy eredeti,vagy hamisitvány.
De egy felhasználó szólt,hogy állitólag hamisitvány.Levettem a Sony nevet,
Simán mini D-3000 van /volt feltéve/.
Érdeklődtek utánna,és megirtam nem tudom eredeti e.
Aki szólt az autómatikusan irt nekem a válaszra hogy hamisitvány,és feljelent mégegyszer.
Meg is tette!!!!!!!!!

De már nem szerepel ott a Sony név,és zaklat az illető.
Kaptam ujra egy figyelmeztetést,és lehet kitesznek a vateráról:-(

Csak nem értem a bizonyos zaklatót.
Én is tettem bejelentést ellene,de ő nem felelős ezért.

Mi a tehendőm???????????

Légyszi segitsetek.Köszönöm.Betty780
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(betty780 @ 2009-01-28 16:21) *
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem:
eladásra felraktam egy kamerát,az van ráirva SONX,én igy vettem,és fogalmam sincs hogy eredeti,vagy hamisitvány.
De egy felhasználó szólt,hogy állitólag hamisitvány.Levettem a Sony nevet,
Simán mini D-3000 van /volt feltéve/.
Érdeklődtek utánna,és megirtam nem tudom eredeti e.
Aki szólt az autómatikusan irt nekem a válaszra hogy hamisitvány,és feljelent mégegyszer.
Meg is tette!!!!!!!!!
De már nem szerepel ott a Sony név,és zaklat az illető.
Kaptam ujra egy figyelmeztetést,és lehet kitesznek a vateráról:-(
Csak nem értem a bizonyos zaklatót.
Én is tettem bejelentést ellene,de ő nem felelős ezért.
Mi a tehendőm???????????
Légyszi segitsetek.Köszönöm.Betty780

Kedves betty780!

A Vatera piacterén csak eredeti termék hirdethető meg.
betty780
Köszönöm a gyors választ,de én sima kameraként tettem fel utánna,és az sem tetszet a zaklatónak.

nem adhatom el???
Pl ha van egy nem márkás babakocsi azt sem adhatom el????
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(betty780 @ 2009-01-28 16:27) *
Köszönöm a gyors választ,de én sima kameraként tettem fel utánna,és az sem tetszet a zaklatónak.

nem adhatom el???
Pl ha van egy nem márkás babakocsi azt sem adhatom el????

A terméknév átírásával a termék nem vált eredetivé.
betty780
Azt értem,de sima kameraként sem adhatom el???

Mint egy polot??Csak ha nike márkájú,akkor adhatom el csak???Sima polot is eladok nem?De nem irom oda hogy nike!!
Nem értem??
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(betty780 @ 2009-01-28 16:55) *
Azt értem,de sima kameraként sem adhatom el???

Mint egy polot??Csak ha nike márkájú,akkor adhatom el csak???Sima polot is eladok nem?De nem irom oda hogy nike!!
Nem értem??

Amennyiben hamisítványról van szó (mint jelen esetben is), a Vaterán nem hirdethető meg.
betty780
én itt vettem a vaterán,akkor ez hogy van????
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(betty780 @ 2009-01-28 17:00) *
én itt vettem a vaterán,akkor ez hogy van????

A jövőben amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva
vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezni tudja és amennyiben jogos a bejelentés
a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.