Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
Greeneye166
"valahogy így látod?"

Valahogy így és örülök, hogy nem akasztunk bajszot smile.gif
RFTEAM
Sziasztok. Segítséget kérnék. Szerintetek miért tűnik el a termékleírásom, ha módosítom mondjuk az árat egy fix áras termékemnél, vagy ha kiemelést teszek rá? Gyanítom, hogy nálam lehet a bibi, mert ez rendkívül idegesítő, nem hiszem, hogy ez így műxik mindenkinél. Ha megcsináltam a változtatást, utána az összegzésben is már üres a termékleírás ablak, és tényleg leírás nélkül jelenik meg a termékem. IE, FOX, OPERA böngészőkkel ugyanaz van. Köszönöm előre is.
draglion
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-07-17 22:47) *
"valahogy így látod?"

Valahogy így és örülök, hogy nem akasztunk bajszot smile.gif

okay akkor,

a bajusz összeakasztása szóba sem jöhet amikor konstruktív, vagy konstruktívnak szánt üzenetet olvasok
ahhoz hogy pontosabban ki legyen fejtve, mindig szükség van arra hogy ezt kiprovokáljuk
ez azért fontos mert sokszor nem tűnik a más ötlete jó ötletnek ...ilyenek vagyunk...viszont ha vitára van bocsájtva akkor nagy az esély hogy nem csak a vitát kezdeményező partner hanem azok is akik olvassák sokkal jobban átlátják a dolgot és vagy mellé vagy ellen kapmányolnak a későbbiekben
a lényeg hogy minnél többen megértsék

sok szabály amely a vaterán jelenleg aktuális így jött létre

ha másért nem akkor legalább ezért le a kalappal a hozzáállásodért

üdvözlettel,

draglion

Karcsi
IDÉZET(draglion @ 2007-07-17 18:28) *
igen ...akkor 500000 értékelésnél még pontosabbat adna 0,02 %-al pontosabba mint ezernél és 2,8%-al pontosabbat mint 200-nál
volna ennek értelme ? wink.gif

Persze akadékoskodni minden javaslatnál lehetne, de mint írtam szerencsére a vélemények és az emberek különbözőek.

Igen lenne értelme. Mert láthatnám, hogy a "páciensnek" van 15 olyan aukciója, amely már hetek óta lezáratlan. Nos az ilyentől nem szívesen vásárolnék, de eladni se szívesen adnák neki, ha tudnám. Még akkor sem, ha 1 millió pozitív értékelése van. Egyszer az eBay-on akadtam össze egy 10000 feletti pozitív értékelésű alakkal. Ritka tróger volt. Aztán beírtam neki egy negatívat és csodák csodája mások is kezdték adni neki a semlegest, meg a negatívot. Sokan nem merték értékelni a viszont negatív miatt. Aztán eltűnt és új néven került elő és egészen rendes lett (véletlenül lett egy újabb üzletünk).
draglion
IDÉZET(Karcsi @ 2007-07-19 10:36) *
Persze akadékoskodni minden javaslatnál lehetne, de mint írtam szerencsére a vélemények és az emberek különbözőek.

Igen lenne értelme. Mert láthatnám, hogy a "páciensnek" van 15 olyan aukciója, amely már hetek óta lezáratlan. Nos az ilyentől nem szívesen vásárolnék, de eladni se szívesen adnák neki, ha tudnám. Még akkor sem, ha 1 millió pozitív értékelése van. Egyszer az eBay-on akadtam össze egy 10000 feletti pozitív értékelésű alakkal. Ritka tróger volt. Aztán beírtam neki egy negatívat és csodák csodája mások is kezdték adni neki a semlegest, meg a negatívot. Sokan nem merték értékelni a viszont negatív miatt. Aztán eltűnt és új néven került elő és egészen rendes lett (véletlenül lett egy újabb üzletünk).

egy ritka eset még nem jelenti azt hogy szabályt kell alkotni miatta
nem akadékoskodok hanem logikus választ várok amivel meg leszek győzve arról hogy van létjogosultsága
eddig nem lettem meggyőzve ...nem hinném hogy én lennék a hibás

valamint a negatív hozzáállás nem az én elemem és kevésbé tolerálom amikor egyoldalúan csak a rossz vagy rossznak tűnő dolgok jelennek meg

nem fogja senki figyelembe venni mert alaptalan az igény (szerintem) nagyon kicsi az esély arra hogy tévedjek
rudolf59
[quote name='rudolf59' date='2007-07-17 16:39' post='39818']
Tisztelt Vaterafórum!
Szeretnék a termékeim leírásán változtatni. Bemegyek a személyesbe, az eladó áruk menübe, és a második oldaltól akarok változtatni. Sikerül is de a végén nem oda jutok vissza, ahol elkezdtem, hanem a személyes eladó árukhoz, az első oldal tetejére.
Namármost le a lap aljára, választom a második oldalt, ott keresem, hogy melyik a következő, de elég nehéz és komplikált ez így.
Nem lehetne ezen változtatni? Nagyon sok időbe és fáradságba kerül, hogy minden tételnél elölről kell kezdeni mindent.
Ugyanoda kellene visszajutni, ahol folytathatnám, de sajnos nem így van és bármelyik oldalnál vagyok, mindig az első oldal teteje jön vissza és nem az ahol folytatni szeretném.
Változtatást kérnék ez ügyben.
Üdv.

Hová kell beírni, hogy választ is kapjak rá, mert ez a fórum sokkal rosszabb és áttekinthetetlenebb, mint a régi volt.

Valaki válaszoljon valami érdemlegeset.

Üdv.
draglion
IDÉZET(rudolf59 @ 2007-07-19 11:46) *
Valaki válaszoljon valami érdemlegeset.

Üdv.

válaszolni fognak

én sajnos nem értem hogy mi a gond ezért nem tudtam segíteni

különben véleményem szerint nem komplikált a feltöltés és a szerkesztés...

napi 30-100 tételt felteszek és hibát vagy komplikációt nem tapasztalok

Karcsi
IDÉZET(draglion @ 2007-07-19 11:42) *
egy ritka eset még nem jelenti azt hogy szabályt kell alkotni miatta
nem akadékoskodok hanem logikus választ várok amivel meg leszek győzve arról hogy van létjogosultsága
eddig nem lettem meggyőzve ...nem hinném hogy én lennék a hibás

valamint a negatív hozzáállás nem az én elemem és kevésbé tolerálom amikor egyoldalúan csak a rossz vagy rossznak tűnő dolgok jelennek meg

nem fogja senki figyelembe venni mert alaptalan az igény (szerintem) nagyon kicsi az esély arra hogy tévedjek

Kedves Draglion, félre értettél, de nagyon. Nem akartalak én Tégedet vagy bárki mást meggyőzni. Nem bizony. Csak a véleményemet írtam le. Mi értelme van, ha én bármelyik felhasználót meggyőzöm valami helyességéről vagy jóságáról? Mindig lesz olyan, akinek nem tetszik a dolog. Aztán én csak szórakozásból vaterázom, míg más megélhetésből. Te úgy ítéled meg, hogy nagyon kicsi esélye van annak, hogy tévedhetsz. Pedig mint látod tévedtél, mert igénynek gondoltad a véleményt ;-).

(Volt amikor szerettem, volna, ha az óráknál lett volna az alkatrészeknek egy külön kategória, mert szükséges és logikus lenne. Akkor az igényem volt és most is igényelném. De nem tudtam meggyőzni a Vaterát róla. A felhasználok közül meg volt olyan, aki megkeresésemre kötekedéssel válaszolt. Rájöttem felesleges nekem győzködni bárkivel is. De nem gond ez sem, legfeljebb az alkatrészeket és óraroncsokat betesszük ezek után is a jók közé...)
draglion
IDÉZET(Karcsi @ 2007-07-19 17:10) *
Kedves Draglion, félre értettél, de nagyon. Nem akartalak én Tégedet vagy bárki mást meggyőzni. Nem bizony. Csak a véleményemet írtam le.

Kedves Karcsi,

Okay. Én is csak azt próbáltam kifejteni.

Üdvözlettel,
draglion

draglion
IDÉZET(Karcsi @ 2007-07-19 17:10) *
(Volt amikor szerettem, volna, ha az óráknál lett volna az alkatrészeknek egy külön kategória, mert szükséges és logikus lenne. Akkor az igényem volt és most is igényelném. De nem tudtam meggyőzni a Vaterát róla. A felhasználok közül meg volt olyan, aki megkeresésemre kötekedéssel válaszolt. Rájöttem felesleges nekem győzködni bárkivel is. De nem gond ez sem, legfeljebb az alkatrészeket és óraroncsokat betesszük ezek után is a jók közé...)

Tény hogy sok helyen nagyon nagy szükség van új kategóriákra...

Karcsi
IDÉZET(draglion @ 2007-07-19 19:49) *
Tény hogy sok helyen nagyon nagy szükség van új kategóriákra...

Szerintem vannak sokkal lényegesebb dolgok is, amikre szükség lenne. Pl. egy emberközpontúbb és sokkal gyorsabb reagálású ügyfélszolgálatra. Meg arra, ha valamit az ügyfélszolgálat nagynehezen megigér, az nem csak ígéret maradna.

A kategóriákra csak a káosz elkerülése miatt lenne szükség. Egy jó keresőmotor pótolhatja az egyéb hiányosságokat és szerintem ez utóbbi elég elfogadható a Vateránál.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(rudolf59 @ 2007-07-19 12:46) *
Tisztelt Vaterafórum!
Szeretnék a termékeim leírásán változtatni. Bemegyek a személyesbe, az eladó áruk menübe, és a második oldaltól akarok változtatni. Sikerül is de a végén nem oda jutok vissza, ahol elkezdtem, hanem a személyes eladó árukhoz, az első oldal tetejére.
Namármost le a lap aljára, választom a második oldalt, ott keresem, hogy melyik a következő, de elég nehéz és komplikált ez így.
Nem lehetne ezen változtatni? Nagyon sok időbe és fáradságba kerül, hogy minden tételnél elölről kell kezdeni mindent.
Ugyanoda kellene visszajutni, ahol folytathatnám, de sajnos nem így van és bármelyik oldalnál vagyok, mindig az első oldal teteje jön vissza és nem az ahol folytatni szeretném.
...

Kedves rudolf59!

Az észrevétel jogos, amelyet továbbítottuk a fejlesztő kollégák felé.
4dam90
/*Sziasztok!
Lehet, hogy nagyon egszerű a válasz a kérdésemre, de még új vagyok itt. Meghirdettem egy terméket, amellyel kapcsolatban feltettek kérdéseket, de egyszerűen nem találom, hogy hol tudnék válaszolni rájuk.
Előre is köszi*/

Sry, már megvan

mazsolla
Az lenne a kérdésem a Vat.Moderátorhoz, hogyha valaki a tiltólistámon van, akkor az mégis tudja kérni a zárt aukción való részvételt ?
( tudom levelet nem tud írni, de ezt kérheti ? ) Vagyis " ennyire bejuthat " ?
Előre is kösz a választ.
mazsolla
IDÉZET(mazsolla @ 2007-07-23 16:15) *
Az lenne a kérdésem a Vat.Moderátorhoz, hogyha valaki a tiltólistámon van, akkor az mégis tudja kérni a zárt aukción való részvételt ?
Előre is kösz a választ.

Hogy 24 óra sem elég egy akármilyen válaszra ?!

Szomorú. sad.gif sad.gif sad.gif
draglion
IDÉZET(mazsolla @ 2007-07-24 18:17) *
Hogy 24 óra sem elég egy akármilyen válaszra ?!

Szomorú. sad.gif sad.gif sad.gif

lehet hogy megharagudtak és most nem akarnak válaszolni laugh.gif laugh.gif
mazsolla
IDÉZET(draglion @ 2007-07-24 19:37) *
lehet hogy megharagudtak és most nem akarnak válaszolni laugh.gif laugh.gif

Igen ?
Adtam is rá okot ? huh.gif
RFTEAM
IDÉZET(mazsolla @ 2007-07-24 19:46) *
Igen ?

Én is köszönöm, hogy hat nap után így tolong a segítőkészek tábora. Nálam továbbra is eltűnik az a KKKKKKKKKK termékleírás, ha bármit változtatok, és újra be kell kopiznom az egészet. Lehet hogy én vagyok a balfék, mint írtam is, de azért számítottam volna némi "továbbképzésre", ha más nem! Ráadásul azt sem értem, hogy ha HTML sz@rt illesztek be, mi a túró az a pár sor, ami ott az ablakban néha megjelenik, máskor meg nem, én kitörlöm CTRL V előtt. Azért köszi, megint reménykedem...
Greeneye166
IDÉZET(RFTEAM @ 2007-07-18 10:34) *
Sziasztok. Segítséget kérnék. Szerintetek miért tűnik el a termékleírásom, ha módosítom mondjuk az árat egy fix áras termékemnél, vagy ha kiemelést teszek rá? Gyanítom, hogy nálam lehet a bibi, mert ez rendkívül idegesítő, nem hiszem, hogy ez így műxik mindenkinél. Ha megcsináltam a változtatást, utána az összegzésben is már üres a termékleírás ablak, és tényleg leírás nélkül jelenik meg a termékem. IE, FOX, OPERA böngészőkkel ugyanaz van. Köszönöm előre is.

Nálam ez a probléma nem fordult elő. Explorert használok. Üdv Greeneye166
draglion
IDÉZET(mazsolla @ 2007-07-24 19:46) *
Igen ?

hát nem akkot toltál le amikor megírtam hogy okot adtá rá
te már elfelejetetted ? blink.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
Előre is kösz a választ.

Kedves mazsolla!

Jelenleg zárt aukciós kérést küldhet tiltólistán lévő személy.
Továbbítottuk a fejlesztő kollégák felé, hogy erre is vonatkozzon a tiltás.
mazsolla
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-07-25 18:09) *
Kedves mazsolla!

Jelenleg zárt aukciós kérést küldhet tiltólistán lévő személy.
Továbbítottuk a fejlesztő kollégák felé, hogy erre is vonatkozzon a tiltás.

Tisztelt Vatera_Moderátor !

Köszönöm a választ.
Valóban jó lenne, ha ez az opció így működne.
draglion
IDÉZET(mazsolla @ 2007-07-25 18:31) *
Tisztelt Vatera_Moderátor !

Köszönöm a választ.
Valóban jó lenne, ha ez az opció így működne.

tényleg jó lenne

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(rudolf59 @ 2007-07-19 12:46) *
Tisztelt Vaterafórum!
Nem lehetne ezen változtatni?
...

Üdv.

Kedves rudolf59!

Köszönjük türelmét a kért változtatást elvégeztük.
saint555
Pénzügyi kérdésben szabad ide írni? Csak mert a pénzügynek hiába irogatok. Már nagyon unom, hogy huszadjára kérdezek/reklamálok valamit, erre nagysokára jön egy válasz, ami mindent megválaszol, csak arra nem ad segítséget, amire kértem. A csekkek sem jönnek. Jeleztem. Erre azt hiszitek küldenek? Frászt! kapom a sablonszöveget, hogy ők küldik, de ha elvész ... Nem. Nem veszett el. NEM IS KÜLDTEK. Más.
A számlázási rendszer követel rajtam egy számlát, amit mellesleg már hónapokkal ezelőtt befizettem a kiküldött csekken. Reklamálok. Jó soká kapom a választ, aminek a témához semmi köze. Ordít róla hogy sablonszöveg.
A reklamált tételt egy huszáros vágással, a következő csekkből fogták ki. Így meg azon van tartozásom, holott arról még csekket sem kaptam. Így már teljesen átláthatatlan a dolog. Bravó Vatera. Csak így tovább.
A fenti témában vagy tízszer reklamáltam már. Megemlítettem, hogy a rajtam követelt tétel befizetését tudom igazolni, a feladóvevénnyel. A válaszban nyoma sincs a probléma rendezésére irányuló próbálkozásnak. Helyette jön a sablonszöveg, hogy igen, a vetara renszere így működik.
Pfff. Hát ez elég baj a vaterának. De hogy konkrét legyek.
Sziveskednének végre csekket küldeni és valami elérhetőséget adni, ahol épeszű pénzügyessel 5 perc alatt meg tudnánk oldani a problémát? Vagy ne adj isten megkeresne egy ilyen mailban, vagy telefonon? Adataim publikusak. Vagy legalább egy fax számot adnának, ahová azt a bizonyos feladóvevényt elfaxolhatnám ? Csak hogy rendet tegyünk végre!
draglion
jó a Licititált tételek upgrade a személyes menüben wink.gif
draglion
nagyon jó az ''Eladó áruk'' upgrade a személyes menüben
sokkal áttekinthetőbb és jobb vele dolgozni
különösen jó hogy megjelennek a kis képek és ki lehet nagyítani így le lehet ellenőrizni gyorsan hogy a helyes kép van e fent
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(saint555 @ 2007-07-26 17:23) *
Pénzügyi kérdésben szabad ide írni?
...
Sziveskednének végre csekket küldeni és valami elérhetőséget adni, ahol épeszű pénzügyessel 5 perc alatt meg tudnánk oldani a problémát? Vagy ne adj isten megkeresne egy ilyen mailban, vagy telefonon? Adataim publikusak. Vagy legalább egy fax számot adnának, ahová azt a bizonyos feladóvevényt elfaxolhatnám ? Csak hogy rendet tegyünk végre!

Kedves saint555!

Ellenőrzésünk alapján a mai nappal bezárólag minden levele, megkeresése megválaszolásra került.
A befizetéseket rendszerünk nem összeg alapján azonosítja be, hanem a legrégebbi rendezetlen számlán írja jóvá.
Kiegyenlítésre várakozó számláit megküldtük Önnek a befizetési csekkeket is mellékelve a fax számunkkal együtt,
hogy elfaxolhassa a befizetések másolatát.
Vatera_Fórum_Moderátor
Előre is kösz a választ.

Kedves mazsolla!

A tiltólistát a zárt aukciókra is kiterjesztettük.
MindenemEladom
Sziasztok!

Ha megváltoztatom a telefonszámom, akkor az ellenőrzött felhasználói státuszom is megszűnik?
Mert ugye a 100Ft is anno át lett utalva, és a számlaszámom nem változik, csupán a telefonszámom.
Eladó termékeim is vannak.
Ilyenkor mi a folyamat?
Felvihetem az új számot és elég csak egy ellenörző kódot kérnem? Akkor utána ugyanúgy teljes jogú felhasználó leszek, vagy újból el kell
küldenem a 100Ft-ot is?
Megköszönném a választ!
Greeneye166
Érdeklődnék, hogy másnál is fennáll-e ez a probléma:

Hirdetés feladásakor, a termékleírásnál:
Amikor egy szöveget kijelölök, csak annak betűtípusát és méretét engedi változtatni.
Ha kijelölés után a vastagításra, döntésre, aláhúzásra, színre, tördelésra húzom az egeret, akkor a kijelölés azonal eltűnik. Ergo nem lehet ezeket a funkciókat használni. sad.gif

Üdvözlettel Greeneye166
saint555
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-07-27 10:40) *
Kedves saint555!

Ellenőrzésünk alapján a mai nappal bezárólag minden levele, megkeresése megválaszolásra került.
A befizetéseket rendszerünk nem összeg alapján azonosítja be, hanem a legrégebbi rendezetlen számlán írja jóvá.
Kiegyenlítésre várakozó számláit megküldtük Önnek a befizetési csekkeket is mellékelve a fax számunkkal együtt,
hogy elfaxolhassa a befizetések másolatát.

Végre egy konkrét megoldás. Ezért levelezek már hónapok óta a pénzüggyel. Köszönöm szépen!
MindenemEladom
IDÉZET(MindenemEladom @ 2007-07-28 17:47) *
Sziasztok!

Ha megváltoztatom a telefonszámom, akkor az ellenőrzött felhasználói státuszom is megszűnik?
Mert ugye a 100Ft is anno át lett utalva, és a számlaszámom nem változik, csupán a telefonszámom.
Eladó termékeim is vannak.
Ilyenkor mi a folyamat?
Felvihetem az új számot és elég csak egy ellenörző kódot kérnem? Akkor utána ugyanúgy teljes jogú felhasználó leszek, vagy újból el kell
küldenem a 100Ft-ot is?
Megköszönném a választ!

A T. Vatera esetleg egy választ?
Mert fontos lenne.
CellaTel
IDÉZET(MindenemEladom @ 2007-07-29 17:38) *
A T. Vatera esetleg egy választ?
Mert fontos lenne.

simán tudod változtatni. nem kell kod sem. söt egyáltalánm ne csinálj telefonos ellenörzést.. . a bankszámlás 100ft übereli az sms-t nyugodtan változtasd meg
Vateraforum
IDÉZET(MindenemEladom @ 2007-07-28 17:47) *

Amennyiben TJ felhasználó is, akkor a telefonszám változtatással nem veszti el a jogosultságait (licit, aukcióindítás).
MindenemEladom
IDÉZET(CellaTel @ 2007-07-29 19:16) *
simán tudod változtatni. nem kell kod sem. söt egyáltalánm ne csinálj telefonos ellenörzést.. . a bankszámlás 100ft übereli az sms-t nyugodtan változtasd meg

Köszönöm segítséged!
Greeneye166
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-07-28 18:42) *
Érdeklődnék, hogy másnál is fennáll-e ez a probléma:

Hirdetés feladásakor, a termékleírásnál:
Amikor egy szöveget kijelölök, csak annak betűtípusát és méretét engedi változtatni.
Ha kijelölés után a vastagításra, döntésre, aláhúzásra, színre, tördelésra húzom az egeret, akkor a kijelölés azonal eltűnik. Ergo nem lehet ezeket a funkciókat használni. sad.gif

Üdvözlettel Greeneye166

MÉG MINDIG AKTUÁLIS! wink.gif
Greeneye166
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-07-30 23:55) *
MÉG MINDIG AKTUÁLIS! wink.gif

A FIREFOX NEM CSINÁLJA. MEGTÉPEM AZ IEXPLORET mad.gif
Greeneye166
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-07-17 21:19) *
Szerintem nem pontosan. Én nem mondtam, hogy minden nullás vevő fél óráig kopácsoljon a terméklapon bebocsátásért. Egy másik aukciós oldalon az ellenőrzött vásárló vásárlási korlátoknak van kitéve: összeg, mennyiség.

Nem értem a was is dast a telefonszám ellenőrzésben! Ez nem nyújt biztonságot. Ha valaki 100ezrekért kiván vásárolgatni vállalja be a számlaszámát és a 100Ftos utalási procedúrát. Legyen teljes jogú és lenyomozható.

Én nem zárnám ki a frissen regisztrált felhasználókat. Csupán jó lenne, ha mondjuk 1 hónapban lenne maximálva a vásárlásuk összege és mennyisége. Ha mondjuk csinál öt gixert, akkor azok értékelései megérkeznek mielőtt csinálhatna még többet. Így nem történhet meg, hogy vadul nyomkodja a licit gombot és több tíz embert megkárosít, míg az első negatívja beesik. Ha az első vásárlásai után pozitívan jön ki, akkor lazul a korlát és a havi limit. Én így képzelném el.

Nem úgy kell felfogni amit írok, hogy én bárki ellen lennék. Közös érdeke minden eladónak, hogy kiszűrjék a komolytalan embereket.
Ez érdeke a becsületes vásárlóknak is! Egy jó vételt happolhatnak el előlük és LEHET (hangsújozom lehet és nem biztos), hogy meg sem veszik.

Kérlek ne vedd rossz néven amit írok, mert eszem ágában sincs összeveszni veled draglion!

Üdv Greeneye166

IDÉZET(draglion @ 2007-07-17 22:25) *
ez már barátságosabban hangzik...

ha valaki regel és akar venni egy 100000 forintos tételt akkor a licit pillanatában megjelenne egy üzenet hogy ez bizony számlaszámot igényel...
ha valaki 10 x licitál 5000 forintos tételekre annak is megjelenne...

addig amíg nem érne el egy 5-6 visszajelzéses státuszt ( 5-6 felhasználótól).

ha viszont regel és licitál egy 2500 forintos tételre akkor azt nyugodtan megteheti ...

valahogy így látod ?

ez nem kivitelezhetetlen csak kemény lobbyzásra van szükség ahhoz hogy a jövőben a vatera ilyesmibe beleegyezzen

Ez egy szükséges lépés lenne. Nem hiszem, hogy olyan nagy hülyeséget beszélnénk!!!!!!!!!!!!!!!!!
arany
Tisztelt Vatera! rolleyes.gif

Már harmadjára indulok neki új szolgáltatásuk, a bemutatkozó oldal létrehozásának. Kitöltöm a szükséges adatokat, majd színt választok, ezek után továbblépek az előlnézetre. Nos ekkor újra kéri a bejelentkezést a rendszer, majd kidob.(az oldal nem érhető el...) mad.gif
Új seprő, nem jól seper, vagy én rontok el valamit?
Tényleg, kinek mi a véleménye erről az új szolgáltatásról?(bemutatkozó oldal)
Üdv:arany
Karcsi
IDÉZET
Kedves XY!

Köszönjük, hogy részt vesz a Vatera.hu tippjátékában. Tippjét regisztráltuk rendszerünkben.

TÖBBSZÖRÖZZE MEG NYERÉSI ESÉLYEIT!
A játékban minden Vatera felhasználónak egy tippelési lehetőség jár. Ha időközben jobb tipp jutott eszébe, akkor barátai e-mailben történő meghívásával vagy SMS küldésével bármikor újabb lehetőséghez juthat!

HONNAN TÁJÉKOZÓDHAT A JÁTÉK ÁLLÁSÁRÓL?
Olvassa a Vatera hírlevelet minden héten! A játék ideje alatt, most hetente tájékoztatjuk a játék legfrissebb fejleményeiről. Ha még nem iratkozott fel hírlevelünkre, de szeretne hasznos információkat kapni a játékról, akkor kattintson ide! http://www.vatera.hu/user/account/index.php

Baráti üdvözlettel:
A Vatera Csapata

A fentebb idézett érdekes levelet ma hajnalban kaptam. Egyetlen szépséghibája, hogy nem veszek részt a tippelős játékban és ezért NEM IS TIPPELTEM, mert minden hasonló nyereményjátékot komolytalannak tartok (negatív tapasztalatok és más játékok hátterének ismerete miatt). Ennek a játéknak a komolytalanságát és ezzel esélytelenségét a tippelőknek az idézett levél is csak megerősíti. Kiváncsi vagyok, hogy más is kapott-e hasonló alap nélküli levelet és arra is, hogy mi az ügyben a Vatera véleménye!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(arany @ 2007-08-02 00:19) *
Tisztelt Vatera! rolleyes.gif

Már harmadjára indulok neki új szolgáltatásuk, a bemutatkozó oldal létrehozásának. Kitöltöm a szükséges adatokat, majd színt választok, ezek után továbblépek az előlnézetre. Nos ekkor újra kéri a bejelentkezést a rendszer, majd kidob.(az oldal nem érhető el...) mad.gif
Új seprő, nem jól seper, vagy én rontok el valamit?
Tényleg, kinek mi a véleménye erről az új szolgáltatásról?(bemutatkozó oldal)
Üdv:arany

Kedves arany!

A rendszer biztonsági okokból fél óra tétlenség után kilépteti.
eastsidecustoms
Nekem is akadt gondom az új szolgáltatással! Beállítok mindent, és miután betallózom a logot. Kitöröl mindent, ha nem rakok logot akkor maradnak a beállítások csak akkor sem aktiválja nekem senki a boltot, pedig már kétszer írtam kapcsolatfelvétellel de nem írt vissza senki! unsure.gif mellow.gif
Steinberger
Indítványozom a tisztelt Vatera.hu-t üzemeltetőknek, hogy haladéktalanul vezessenek be olyan lehetőséget az értékelésekhez, hogy az eladó le tudja tiltani az esetenként rendkívül idióta vevőt az értékeléstől. Ez a bosszúértékeléssel fenyegetőzés tűrhetetlen és primitív velejárója a jelenlegi kialakításnak! Kérem mihamarabb lépjenek az ügyben! Köszönöm!
CellaTel
IDÉZET(Steinberger @ 2007-08-02 12:54) *
Indítványozom a tisztelt Vatera.hu-t üzemeltetőknek, hogy haladéktalanul vezessenek be olyan lehetőséget az értékelésekhez, hogy az eladó le tudja tiltani az esetenként rendkívül idióta vevőt az értékeléstől. Ez a bosszúértékeléssel fenyegetőzés tűrhetetlen és primitív velejárója a jelenlegi kialakításnak! Kérem mihamarabb lépjenek az ügyben! Köszönöm!

ilyen nincs. az idiotaság meg nézöpont kérdése. értékelést legföképpen bosszuértékelést tudsz töröltetni a kapcsolatfelvételi menün keresztül. nem tul nagy eröfeszités és pár orán belül törlik is ha jogos.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(eastsidecustoms @ 2007-08-02 12:33) *
Nekem is akadt gondom az új szolgáltatással! Beállítok mindent, és miután betallózom a logot. Kitöröl mindent, ha nem rakok logot akkor maradnak a beállítások csak akkor sem aktiválja nekem senki a boltot, pedig már kétszer írtam kapcsolatfelvétellel de nem írt vissza senki! unsure.gif mellow.gif

Kedves eastsidecustoms!

Nem találtunk üzenetet Öntől. Amennyiben sikeres volt az üzenetküldés, néhány percen belül kap egy visszaigazoló levelet,
ebben lesz egy azonosítószám is, hivatkozott leveleit ezzel tudja igazolni felénk, ez alapján elő tudjuk keresni.
Ha nem kapott ilyen visszaigazolást és azonosítót, levele nem jutott el hozzánk. Legyen kedves a bolti aktiválást
a kapcsolatfelvételen keresztül a Szolgáltatás, értékesítés => VateraBolt téma kiválasztásával elküldeni részünkre. Köszönjük.
mancs789
Üdv.

Egy ideje a kép megtekintése a browser elszállásával jár. Tehát rákattintva egy termék képre megpróbálja egy másik ablakban megnyitni a képet, de itt lényegében lefagy, bazárásra a browser elszáll.
IE7-em van.

Más tapasztalta már? Máshol nem jelentkezik probléma így nem valószínű, hogy valami plugin vagy vírus lenne (van vírusellenőrzőm, és a firewall is megfelelő védettségen).

köszi
CellaTel
IDÉZET(mancs789 @ 2007-08-06 11:48) *
Üdv.

Egy ideje a kép megtekintése a browser elszállásával jár. Tehát rákattintva egy termék képre megpróbálja egy másik ablakban megnyitni a képet, de itt lényegében lefagy, bazárásra a browser elszáll.
IE7-em van.

Más tapasztalta már? Máshol nem jelentkezik probléma így nem valószínű, hogy valami plugin vagy vírus lenne (van vírusellenőrzőm, és a firewall is megfelelő védettségen).

köszi

Hiba= microsoft termék.
Megoldás: Linux , mac, Firefox (win-re)
Karcsi
IDÉZET
IDÉZET(mancs789 @ 2007-08-06 11:48)
Üdv.

IE7-em van.

köszi

IDÉZET(CellaTel @ 2007-08-06 21:06) *
Hiba= microsoft termék.
Megoldás: Linux , mac, Firefox (win-re)

Nekem IE7 van a laptopomon, az asztali gépen IE6, WIN XP HOME mindkettőn, de az adott hiba nem jelentkezik. Néha előfordul, hogy az ablak megnyílik, de a kép nem jelenik meg - szerintem szolgáltató oldali hiba -, de fagyás és "elszállás" nincs. A lefagyás ellen a programod naprakész frissítését ajánlom a hivatalos Microsoft oldalról (csak jogtiszta termék esetén működik).
nytibi
Sziasztok! Valaki tudna segíteni, le szeretném cserléni egy termékem képét, illetve még feltölteni hozzá egy párat, viszont már licitáltak a termékre és így nem tudom ezt hogy kell megcsinálni. Please help!!!
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.