Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205
konyvetNEKED
IDÉZET(Vateraforum @ 2009-02-07 10:43) *
Kedves konyvetNEKED!
A hibáról szóló jelzését továbbítottuk a felelős kollégának. Köszönjük.

Köszönöm, később, 1 óra környékén már jól működött.
szeku
Csak egy kérdés: Ha megváltoztatom az email címemet, az von valamit maga után?
rudolf59
Kedves Moderátor!

Van fenn egy termékem, amire licitáltak. Egy vevőjelölt ajánlatot tett, hogy megvenné, ha leviszem az árát.
Megpróbáltam, de a rendszer ezt írja ki:

Licitálás után a termék minimálárát csak csökkenteni szabad.

Ez oké is lenne, de itt nincs minimálár, 1ft-ról indult és villámár van rajta.

Miért nem tudom csökkenteni?
bambooflower
IDÉZET(rudolf59 @ 2009-02-07 22:36) *
Kedves Moderátor!

Van fenn egy termékem, amire licitáltak. Egy vevőjelölt ajánlatot tett, hogy megvenné, ha leviszem az árát.

talán levédett ajánlat van rajta.
rudolf59
IDÉZET(bambooflower @ 2009-02-07 22:42) *
talán levédett ajánlat van rajta.

Most írt a vevő, hogy rálicitált.

Anta70
Mit tehetek, ha a licitáló többszöri megkeresésre sem jelentkezik, telefonon sem elérhető? Mennyi idő után törölhetem a vásárlását és tehetem újra licitre az árut?
bambooflower
IDÉZET(Anta70 @ 2009-02-07 23:46) *
Mit tehetek, ha a licitáló többszöri megkeresésre sem jelentkezik, telefonon sem elérhető? Mennyi idő után törölhetem a vásárlását és tehetem újra licitre az árut?

egy hét és 2-3 felszólítás elegendö. a vásárlást nem lehet törölni, hanem értékelni, utána felteheted megint.
Totti000
Sziasztok!
Kérlek segítsetek.Szeretnék eladni a vatera oldalon de nem tudom az átutalás hogy történik.Csináltattam bankkártyát hogy legyen bankkártyaszámom amit hozzám tudnak rendelni.Azt élesíttettem majd a postán rózsaszín csekken feladtam a 100 ft-ot de azt írták visza a vaterások hogy ez így nem jó.Akkor most a bankba menjek és a bankkártyámmal utaljak vagy ezt hogy kell?
konyvetNEKED
IDÉZET(Totti000 @ 2009-02-08 01:16) *
...Akkor most a bankba menjek és a bankkártyámmal utaljak... ?

Igen...
Vateraforum
IDÉZET(rudolf59 @ 2009-02-07 22:36) *
Kedves Moderátor!

Kedves rudolf59!

A terméklapos üzenetváltás nem arra szolgál, hogy a licit állásától független eladási árban megegyezzenek a felek!
Az aukció lejárta után a terméket a licit során kialakult áron köteles átadni a nyertesnek. Ha a jelenlegi 8500,-Ft lesz, akkor ennyiért.
Arra viszont lehetőség van, hogy csökkentse a villámárat, de az nem érheti el a vevő által megadott levédett ajánlat összegét. Ha a levédett ajánlat 23.000,-Ft, akkor az egyik lehetséges megoldás a 23.500,-Ft-os villámár beállítása.
Vateraforum
IDÉZET(Anta70 @ 2009-02-07 23:46) *

Kedves Anta70!

Ha a partner továbbra sem jelentkezik, akkor az aukció zárása után 7 nappal amennyiben nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek a termék adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem jelentkezik. A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy az üzenet kiküldésre került a partnernek.
Vateraforum
IDÉZET(Totti000 @ 2009-02-08 01:16) *
Sziasztok!
Kérlek segítsetek.Szeretnék eladni a vatera oldalon de nem tudom az átutalás hogy történik.Csináltattam bankkártyát hogy legyen bankkártyaszámom amit hozzám tudnak rendelni.Azt élesíttettem majd a postán rózsaszín csekken feladtam a 100 ft-ot de azt írták visza a vaterások hogy ez így nem jó.Akkor most a bankba menjek és a bankkártyámmal utaljak vagy ezt hogy kell?

Kedves Totti000!

A rózsaszín csekkes befizetés nem megfelelő.
Kérjük, pontosan a regisztrációnál megadott módon járjon el.
KapdKi
IDÉZET(szeku @ 2009-02-07 21:22) *
Csak egy kérdés: Ha megváltoztatom az email címemet, az von valamit maga után?

Én is váltottam már ... Semmi különös nincs vele ... De akkor jársz jól, ha a változtatás időpontjában még él a régi mailod is, meg az új is ...

szeku
IDÉZET(KapdKi @ 2009-02-08 17:30) *
Én is váltottam már ... Semmi különös nincs vele ... De akkor jársz jól, ha a változtatás időpontjában még él a régi mailod is, meg az új is ...

Köszi, ez természetes, csak nem találtam utalást a szabályzatban rá. A bankszámla váltás macerás, meg a telefon is, ha jól vettem ki.
Bitangpower
Üdv! Milyen formátumban tudok hivatkozást linkelni az egyéb termékeimre egy termék leírása után?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(badooo @ 2009-02-05 19:46) *
Kedves Vatera Moderátor! Volna egy gondolatom-javaslatom,ami szerintem jelentősen "biztonságosabbá" tenné az aukciózást... Egy olyan apróság bevezetésre kerülne,mely szerint legalább húsz/vagy több/ üzletkötésig csak a vásárlói státusz lenne használható. Húsz különböző eladótól érkezett pozitív,azaz negatív értékelés nélkül eltöltött X -idő "hozná magával" az eladói státusz létjogosulságát ! Esetleg újab húsz /vagy több/ üzletig még limitálva lenne a max. feltölthető árumennyiség is... Ezen "apróság" mai meglétekor nem fordulhatnának elő,a mára már jelenség számba menő csalássorozatok...Tulajdonképpen a Vatera egy automatikus "regisztrációt" vezetne be,hiszen sokan,függetlenül kell véleményezzük az új partnert-megnyerve ezáltal a mi,és mások bizalmát. Igenis legyen egy elérési útja-módja az eladói státusznak...! Ez csupán egy gondolat volt az előttem szóló sok jó ötlet mellett..,köszönettel : Frey

Kedves badooo!

Az eladók igen csekély százaléka jön a vaterára rossz szándékkal, nem lenne szerencsés a többi ezer
korrekt eladót, így korlátozni. Már maga a bankszámla ellenőrzése is igen komoly akadály az eladók
számára, bár kétség kívül hazánkban az elektronikus piacterek közt a legszigorúbb ellenőrzési mód egy
adásvételhez.
Ráadásul a legutóbbi sajnálatos eset előtt nem csak több ezer forint értékű vásárlásokat, hanem
eladásokat is bonyolított a csaló, korrekt régi több száz vagy ezer visszajelzéssel rendelkező
felhasználókkal. A biztos megoldás ha figyelünk és kellő körültekintéssel folytatunk adásvételeket!

- Nézze meg az eladó regisztrációjának időpontját és ahhoz viszonyítva ellenőrizze, hogy mennyi
adásvételt bonyolított le.
Minél régebbről és minél több eladóként sikeres és pozitív adásvétele van annál megbízhatóbb az eladó.

- Nézze meg az eladóról értékelést készítők regisztrációjának időpontját és a visszajelzéseiket is. Minél
több teljes jogú felhasználó (zöld színű a felhasználónevük) és/vagy minél több különböző felhasználótól
kapott visszajelzéssel rendelkezik az illető annál megbízhatóbb!

- Kattintson a visszajelzések mellett a termékkódra és ellenőrizze, hogy az eladó mit és milyen értékben
adott el vagy vásárolt.
Ellenőrizze, hogy az adásvétel és a visszajelzés közt mennyi idő telt el. Az adásvétel utáni azonnali vagy
túl korai visszajelzés esetén gyanakodjon! Egy adásvétel csak ritkán zárul le rövid idő alatt, elképzelhető,
hogy a felhasználók célja kizárólag az volt, hogy a pozitív visszajelzésekkel a bizalmat erősítsék meg a
leendő vevőkben.

- Nézze meg, hogy a felhasználó eladóként vagy vevőként kapott e visszajelzést, - az információ a
visszajelzések mellett szerepel.
Amennyiben eladóként van több sikeres, pozitív visszajelzése úgy nagyobb a valószínűsége, hogy eladóként
már nagyobb tapasztalattal rendelkezik, eladóként megbízhatóbb.

- Gyanakodjon, ha egy – jellemzően nemrég regisztrált - felhasználó hirtelen több nagy értékű vagy
újdonságnak számító termékeket kínál eladásra a piaci árnál kedvezőbben! Ugyan a Vaterán a piaci árnál
jóval kedvezőbben vásárolhat egyedi, kurrens termékeket, de csak igen ritkán történik az meg, hogy egy
eladónak több kedvező árú terméke is legyen!

Amennyiben a termék az eladó tulajdonában van nem okozhat gondot az eredeti adásvételt igazoló
dokumentumok jól látható formában való közzététele sem, bátran kérjen róla másolatot, a tisztességes
eladó ezt nem fogja megtagadni!

Tehát nagyobb figyelem és nem szabad engedni az olcsó ár csábításának! Egy példán szemléltetve a legutóbbi
esetből: Igen ritka ha egy eladónak több vadonatúj iphone 16bg-os telefonja van 60ezer forintért. Ha ilyet
látunk ne az legyen az első, hogy másnap már utaljuk is az összeget, hanem érdemes a fentiek alapján egy
kicsit utánajárni a terméknek és az eladónak is.
nagydajab
T. Vatera admin.
A játékban valo részvételröl érdeklődnék. Az első játékhétnél 01 19-én volt egy 3600ft-os üzletem de az esélyeim 0-mutatnak, lehet hogy ez még tul korán volt? Azota volt még üzletem 1000Ft-felett de mindeggyik hétnél 0-az esélyem ÉN MIÉRT NEM? Várom Válaszukat Üdv: Nagydajab
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(nagydajab @ 2009-02-10 17:40) *
T. Vatera admin.
A játékban valo részvételröl érdeklődnék. Az első játékhétnél 01 19-én volt egy 3600ft-os üzletem de az esélyeim 0-mutatnak, lehet hogy ez még tul korán volt? Azota volt még üzletem 1000Ft-felett de mindeggyik hétnél 0-az esélyem ÉN MIÉRT NEM? Várom Válaszukat Üdv: Nagydajab

Kedves nagydajab!

Az akció 2009. január 14. déli 12 órától 2009. február 25. déli 12 óráig tart, így a január 9-én vásárolt termékért
nem jár esély. Nyerési esély csak a mindkét fél által sikeresen lezárt vásárlás után jelenik meg. Vásárlásairól az
eladó még nem készített visszajelzéseket.
massiveauto

Aki tudja kérem válaszoljon!!!

A Vaterán most bonyolítom első eladásomat, és képtelen vagyok megváltoztatni a villámárat.

Egyébként, ha az eladni kívánt termékeimre kattintok, akkor azt írja, hogy nincs ilyen. De ha a licitáltakra, akkor kihoz egy táblázatot, de abba nem tudok belépni.

Ha valaki tudja, hogyan tudom "ócsítani" a cuccot, kérem gyorsan jelezze.

Előre is köszönöm!

üdv.:

massiveauto
bambooflower
IDÉZET(massiveauto @ 2009-02-10 23:01) *

A Vaterán most bonyolítom első eladásomat, és képtelen vagyok megváltoztatni a villámárat.

Egyébként, ha az eladni kívánt termékeimre kattintok, akkor azt írja, hogy nincs ilyen. De ha a licitáltakra, akkor kihoz egy táblázatot, de abba nem tudok belépni.

Ha valaki tudja, hogyan tudom "ócsítani" a cuccot, kérem gyorsan jelezze.

Előre is köszönöm!

üdv.:

massiveauto

a villámárat nem tudod megváltoztatni, mert van rajta licit. csökkentsd a minimálárat, és zárd le az aukciót.
csabau

...

massiveauto

sehogy.

licitált tételen nem lehet, csak minimál árat.

SPeti73

massiveauto

A licitált terméked a licitáltak közt találod meg. Ha az új többmezős menüt használod, akkor bal felül: Eladás - Licitált áruk. Itt a termékkód helyett a nevére kattintasz, így tudod módosítani. Ha már van rajta licit, akkor már csak a minimálárat lehet, ha nem érték el.
Szólj a vevőnek, adja meg a minimálárat, hisz épp annyiban egyeztetek meg.
Akkor le tudod zárni (Licitált áruk - kép alatt: lezár), de ekkor is még 24 óra van hátra a végéig.
Ha ennél sürgősebb, meg kell győznöd a vevőt, nyugodtan üsse le villámáron, akkor azonnal lezárul. Ez esetben rád van utalva, hogy tényleg odaadd neki 45-ért. Te viszont a villámár után fizetsz jutalékot, ez azért még nem katasztrófa...
SPeti73
"Kedves Vatera!

Szép és jó az új Személyes menü, kimondottan tetszik a többmezős verzió, hogy minden előttem lehet, nem kell mindig visszalépkednem, ha más funkciót tervezek használni.

Viszont komoly probléma van a "Tájékoztató vásárlásaimról/eladásaimról" mezővel. Történetesen össze-vissza keverednek a termékek:
Licitáltnak mutat rég lejárt, már eladott/megvásárolt termékeket, s duplikációk, sőt, triplázások jelennek meg rendszeresen.

Remélem, hamarosan ezt orvosolják a továbbítás után a felelős kollégák.
Köszönöm!"

Ezt tegnap beírtam a megfelelő topikba, azóta semmi reakció nem történt...

Tegnap az Ügyfélszolgálatra is írtam kétszer más ügyben, onnan sem katam még automata Ticketet sem.

Nincs személyzet???
szytam
Borzalmas ma este a termékfeltöltő lap!
Szét van esve, csúszva, kurzorral kellhuzigáni mert oldalra szélesedik!!
Remélem ez egy hiba ami elhárul, nem egy újy dizájn!!!

Köszönöm, hogy szólhattam!
ivanaf
Üdv!
Kérnék kis segítséget!
Tegnap kaptam egy értesítő emailt, h az egyik termékemre megérkezett az első érvényes licit!
Ma megnéztem, és nem licitált a termékemre senki!
Hogy van ez?
Köszi
Putyur
IDÉZET(szytam @ 2009-02-11 20:19) *
...

??? blink.gif
Nálam semmi baja...
szytam
Ilyen ma a termékfeltöltés oldal.A kategóriaablakok oldalra mászva nyílnak, túlérve a monitor szélességén
a kikiáltási és többi ár rubrika is viszinztesen mászik

h ttp://kepfeltoltes.hu/view/090211/elcs_szva_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

/a linkben van egy szóköz a h betű után , csak igy tudtam ide tenni/
Putyur
IDÉZET(szytam @ 2009-02-11 20:49) *
Ilyen ma a termékfeltöltés oldal.A kategóriaablakok oldalra mászva nyílnak, túlérve a monitor szélességén
a kikiáltási és többi ár rubrika is viszinztesen mászik
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/090211/elcs_szva_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
/a linkben van egy szóköz a h betű után , csak igy tudtam ide tenni/

Hát nekem nem. Tessék Firefoxot használni.
Van annak még egy előnye: ha a link elején a "http://"-t elhagyod, akkor is megérti, hogy mit szeretnél tőle. És úgy nem minősíti a fórummotor tiltott linknek. wink.gif
szytam
IDÉZET(Putyur @ 2009-02-11 20:55) *
Hát nekem nem. Tessék Firefoxot használni.
Van annak még egy előnye: ha a link elején a "http://"-t elhagyod, akkor is megérti, hogy mit szeretnél tőle. És úgy nem minősíti a fórummotor tiltott linknek. wink.gif

Engedtessék meg olyan böngészőt használni, ami ha eddig működött, talán nem abban van a hiba..
Putyur
IDÉZET(szytam @ 2009-02-11 20:58) *
Engedtessék meg olyan böngészőt használni, ami ha eddig működött, talán nem abban van a hiba..

Meg vagyon engedve.

(A Mozilla Firefox a gyengék útja. Az igazi férfi Internet Explorert használ - kaland, veszély, kockázat! laugh.gif )
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(SPeti73 @ 2009-02-11 20:03) *
"Kedves Vatera!
Tegnap az Ügyfélszolgálatra is írtam kétszer más ügyben, onnan sem katam még automata Ticketet sem.
Nincs személyzet???

Kedves SPeti73!

Legyen kedves megadni milyen főtémában és altémában küldte üzenetét, elküldés után a lapon a köszönjük
továbbítottuk üzenet megjelent -e? Köszönjük!
csabau
a régi személyes menüt használva borzasztó idegesítő, hogy az egérrel
véletlenül az új pull-down menüre bóklászva az lenyílik, és úgy is marad,
a fókusz elvétele után is (lásd a képen) !

eltüntetni sehogy nem lehet, csak az oldal frissítésével.

kepfeltoltes.hu/090212/snap0211_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szytam @ 2009-02-11 20:19) *
Remélem ez egy hiba ami elhárul, nem egy újy dizájn!!!
Köszönöm, hogy szólhattam!

Kedves szytam!

A hiba javítva, az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk!
csabau
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-12 13:40) *
....
A hiba javítva, ...

pedig most is szét van esve -

kepfeltoltes.hu/090212/snap0213_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(csabau @ 2009-02-12 13:45) *
pedig most is szét van esve -

kepfeltoltes.hu/090212/snap0213_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kedves csabau!

Javasolt a frissítés gomb v. Ctrl+F5 megnyomásával frissíteni az oldalt.
szytam
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-12 13:40) *
Kedves szytam!

A hiba javítva, az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk!

Köszönöm!
Lordpanamo
Még annyit, h viszont az Árufeltöltés katasztrófába ment át!

Széthúzott az oldal, átláthatatlan.... Ugye ez csak átmeneti technikai problem..??
unsure.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Lordpanamo @ 2009-02-12 14:38) *
Még annyit, h viszont az Árufeltöltés katasztrófába ment át!
Széthúzott az oldal, átláthatatlan.... Ugye ez csak átmeneti technikai problem..??
unsure.gif

Kedves Lordpanamo!

Javasolt a frissítés gomb v. Ctrl+F5 megnyomásával frissíteni az oldalt.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(csabau @ 2009-02-12 13:08) *
a régi személyes menüt használva borzasztó idegesítő, hogy az egérrel
véletlenül az új pull-down menüre bóklászva az lenyílik, és úgy is marad,
a fókusz elvétele után is (lásd a képen) !
eltüntetni sehogy nem lehet, csak az oldal frissítésével.
kepfeltoltes.hu/090212/snap0211_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kedves csabau!

A jelzett hibát a böngésző újabb verziójával nem tudtuk reprodukálni. Javasoljuk az Ön által használt
böngésző frissítését.
robert.h
Üdv!

Most vettem észre, hogy a három nappal ezelőtt hosszabbított (ma lejáró) termékeimnél egyszerűen eltűntek a fotók.
(A pár nappal később, egy időben hosszabbítottak viszont megvannak.)
Elég kellemetlen, tekintve hogy a fotók már a gépen sincsenek meg.
De igazából az érdekelne, hogy történhetett ez...?

Róbert

(Meg persze az is, hogy vissza lehet-e állítani eredeti állapotot.)
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(robert.h @ 2009-02-12 15:43) *
Üdv!

Most vettem észre, hogy a három nappal ezelőtt hosszabbított (ma lejáró) termékeimnél egyszerűen eltűntek a fotók.
(A pár nappal később, egy időben hosszabbítottak viszont megvannak.)
Elég kellemetlen, tekintve hogy a fotók már a gépen sincsenek meg.
De igazából az érdekelne, hogy történhetett ez...?
Róbert

Kedves robert.h!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, termékeinél láthatóak a fotók.
satman
Nem tudom más is tapasztalta-e a következőt:

Megtetszett egy termék, rákattintottam az Elviszem gombra. Nem voltam bejelentkezve, ezért előjött az az oldal. Felhasználónevet és jelszót beírtam, majd a gombra kattintást követően egy "Hiányzó paraméter" hibaüzenetet kaptam, egy Vissza feliratú gombbal.

A hagyományos bejelentkezést követően tudtam a terméket megvásárolni.
SPeti73
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-12 11:39) *
Kedves SPeti73!

Legyen kedves megadni milyen főtémában és altémában küldte üzenetét, elküldés után a lapon a köszönjük
továbbítottuk üzenet megjelent -e? Köszönjük!

Kis késéssel egyszer csak megoldódott, köszönöm!

No, de a másik témában még nincs reakció:

"Kedves Vatera!

Szép és jó az új Személyes menü, kimondottan tetszik a többmezős verzió, hogy minden előttem lehet, nem kell mindig visszalépkednem, ha más funkciót tervezek használni.
Viszont komoly probléma van a "Tájékoztató vásárlásaimról/eladásaimról" mezővel. Történetesen össze-vissza keverednek a termékek:
Licitáltnak mutat rég lejárt, már eladott/megvásárolt termékeket, s duplikációk, sőt, triplázások jelennek meg rendszeresen.
Remélem, hamarosan ezt orvosolják a továbbítás után a felelős kollégák.
Köszönöm! "
crossb
Kedves Moderátor!

Először venném igénybe a Vaterafutár szolgáltatását. Kérném, hogy honlapjukon részletesebben írják le a szolgáltatást, mivel néhány meglepetés ért. Például, hogy a szolgáltatás csak 3 órás időintervallumban vehető igénybe, tehát nem adhatom meg mikor kerüljön sor a csomag feladására, ha otthonról indítom a csomagot. Jó lenne ha a szolgáltatást (még ha ez üzleti érdekük is) úgy hirdetnék, hogy a valós feltételek részletesen derüljenek ki, nem csak akkor ha konkrétan intézném a feladást. Üdv: crossb
Putyur
IDÉZET(crossb @ 2009-02-13 09:43) *
...
Először venném igénybe a Vaterafutár szolgáltatását.
...

Nem fogod... sad.gif
Nincs már olyan, hogy Vaterafutár.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2009-02-13 09:46) *
Nem fogod... sad.gif
Nincs már olyan, hogy Vaterafutár.

Kedves Putyur!

Az alábbi linkre kattintva tájékozódhat:
Vaterafutár
Putyur
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-13 09:54) *
Kedves Putyur!

Az alábbi linkre kattintva tájékozódhat:
Vaterafutár

Hááát, a Vaterafutár valami másnak indult még tavaly, de aztán azzal a mozdulattal meg is szűnt, ahogy elindult - ha jól emlékszem. Ez itt az MPL, egy Vatera-kedvezménnyel megspékelve - ami végülis dícséretes... wink.gif
De abban igazság van, hogy némileg hiányosak az ismereteim, mert erről én sem tudtam. Túlzottan nincs bereklámozva - hacsak nem az én AdBlockPlus-om a ludas a dologban... smile.gif

Mindenesetre köszönöm a tájékoztatást - én is.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2009-02-13 09:58) *
Hááát, a Vaterafutár valami másnak indult még tavaly, de aztán azzal a mozdulattal meg is szűnt, ahogy elindult - ha jól emlékszem. Ez itt az MPL, egy Vatera-kedvezménnyel megspékelve - ami végülis dícséretes... wink.gif
De abban igazság van, hogy némileg hiányosak az ismereteim, mert erről én sem tudtam. Túlzottan nincs bereklámozva - hacsak nem az én AdBlockPlus-om a ludas a dologban... smile.gif

Mindenesetre köszönöm a tájékoztatást - én is.

A korábbi MPL mellett a TransLife futárszolgáltatásat is igénybe lehetett venni mindaddig, míg velük meg
nem szüntettük az együttműködést. A Vatera MPL futár szolgáltatásairól 2008 elején a fórumban is
tájékoztattuk felhasználóinkat.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(crossb @ 2009-02-13 09:43) *
Kedves Moderátor!

Először venném igénybe a Vaterafutár szolgáltatását. Kérném, hogy honlapjukon részletesebben írják le a szolgáltatást, mivel néhány meglepetés ért. Például, hogy a szolgáltatás csak 3 órás időintervallumban vehető igénybe, tehát nem adhatom meg mikor kerüljön sor a csomag feladására, ha otthonról indítom a csomagot. Jó lenne ha a szolgáltatást (még ha ez üzleti érdekük is) úgy hirdetnék, hogy a valós feltételek részletesen derüljenek ki, nem csak akkor ha konkrétan intézném a feladást. Üdv: crossb

Kedves crossb!

A 3 órás időintervallum a Translife futárszolgálatra vonatkozott, jelenleg Vaterafutárként az MPL végez
kiszállítást, az MPL szolgáltatásainak leírásában nem szerepel az Ön által jelzett feltétel.
Gyula03
Üdvözlet mindenkinek.

Nemrég lettem teljes jogú felhasználó és ma próbáltam átírni a telefon számomat, mivel ott még egy régi szám volt megadva ami azóta megváltozott, de az eladáshoz nem ártana ha lenne egy működő elérhetőségem. Csakhogy amint megpróbálom átírni kapok egy üzit, hogy a szám megváltoztatásával elveszítem az ellenőrzőtt felhasználói státuszt !!! A kérdésem hogy akkor most mi a megoldás?? Köszönettel. Gyula
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.