Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Gyula03 @ 2009-02-15 09:49) *
Üdvözlet mindenkinek.

Nemrég lettem teljes jogú felhasználó és ma próbáltam átírni a telefon számomat, mivel ott még egy régi szám volt megadva ami azóta megváltozott, de az eladáshoz nem ártana ha lenne egy működő elérhetőségem. Csakhogy amint megpróbálom átírni kapok egy üzit, hogy a szám megváltoztatásával elveszítem az ellenőrzőtt felhasználói státuszt !!! A kérdésem hogy akkor most mi a megoldás?? Köszönettel. Gyula

Kedves Gyula03!

A telefonszám megváltoztatásakor is megmarad a Teljes jogú felhasználói státusz, a figyelmeztetést
ebben az esetben nem kell figyelembe venni.
karak46
Szerettem volna újra regisztrálni a lejárt termékeimet, de azt mondja a rendszer, hogy nincsenek lejárt termékeim.
Eladó termékeim sincsenek. Hová lettek a termékeim??
l
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(karak46 @ 2009-02-16 10:18) *
Szerettem volna újra regisztrálni a lejárt termékeimet, de azt mondja a rendszer, hogy nincsenek lejárt termékeim.
Eladó termékeim sincsenek. Hová lettek a termékeim??
l

Kedves karak46!

A licit nélkül lezárt aukciókat 30 napig tudja újraindítani, utána azok automatikusan törlődnek.
crossb
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-13 15:34) *
Kedves crossb!

A 3 órás időintervallum a Translife futárszolgálatra vonatkozott, jelenleg Vaterafutárként az MPL végez
kiszállítást, az MPL szolgáltatásainak leírásában nem szerepel az Ön által jelzett feltétel.

Az MPL-lel szállítok. Már utazik is a csomag. Otthonról kértem a szállítást.
Hívtam a céget közölték, hogy 2 órás intervallumot adhatok meg mint Vatera-csomag feladója. Ekkor intézkedtem és újrahívtam őket a 2 órás intervallum megadása céljából. Ekkor (a telefonos ügyfélszolgik már csak ilyenek) debil stílusban elmagyarázták, hogy "hüje teccik lenni, mer biztos nem teccett mondani, hogy Vatera, mer azoknak 3 órás intervallumot vállalunk csak" megköszöntem, illetve hát mondtam, hogy "hiszen mondtam" de mit tehettem volna, intézkedtem (mivel nem személyesen adtam fel a csomagot) és kiválasztottam egy 3 órás intervallumot. (ekkor írtam a bejegyzést)
Majd újabb telefon ahol is közölték velem, hogy biztos félreértettem valamit, mert a Vaterás csomagok 2 órás feladással mennek.
Na mindegy, elintéztem.

Persze "Vatera csomagot" a kutya sem hozott nekem, bár elkövettem a hibát, hogy jeleztem, saját csomagban lesz a postázás, ezért nyilván lenyelték ezt a Vatera oldalon hirdetett extrát.

Még egyszer arra kérném az admint, hogy írják le felhasználóbarát módon , hogyan is megy ez a futárszolgálat. Amit én láttam az egy hirdetés a Vatera oldalán, de én (a Vaterának fizetett pénzemért) információt szeretnék kapni reklámszöveg helyett. Milyen adatok kellenek a feladáshoz, mire számítsak amikor intézem (még mindig nem tudom, otthoni feladásnál hány órás intervallumon belül vállalják az elszállítást) stb. Szerintem már elsőre világos volt, hogy nem panaszkodni akarok, hanem azt, hogy a többi felhasználónak egyszerűbb legyen. Kérem gondolják át, miként ismertetik ezt a szolgáltatást a felhasználók számára. Üdv: crossb
JackAss5
udv.

Amit irnak ,h 100 ft utalasa eseten megkell adni egyeni azonosito kodomat, azt hol talalom meg? huh.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(JackAss5 @ 2009-02-17 11:43) *
udv.

Amit irnak ,h 100 ft utalasa eseten megkell adni egyeni azonosito kodomat, azt hol talalom meg? huh.gif

Kedves JackAss5!

Az Ön ügyfélkódja megtalálható a Személyes menü - Biztonsági regisztráció almenüben, azon belül is
a bankszámlával történő ellenőrzés részben. Ezen kívül a Személyes menü - Tranzakció-történet
menüpontban is megtalálja az ügyfélkódot.
JackAss5
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-17 11:56) *
Kedves JackAss5!

Az Ön ügyfélkódja megtalálható a Személyes menü - Biztonsági regisztráció almenüben, azon belül is
a bankszámlával történő ellenőrzés részben. Ezen kívül a Személyes menü - Tranzakció-történet
menüpontban is megtalálja az ügyfélkódot.

Koszonom!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(crossb @ 2009-02-16 21:25) *
Az MPL-lel szállítok. Már utazik is a csomag. Otthonról kértem a szállítást.

Kedves crossb!

Köszönjük a részletes információkat, a felelős kollégák dolgoznak a megoldáson.
laubaby
egy nagy kérés
segitségetek kellene szertnék feltenni terméket de at irja ki hogy a kép mérete túl nagy hogyan lehet lekicsinyiteni???
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(laubaby @ 2009-02-17 18:24) *
egy nagy kérés
segitségetek kellene szertnék feltenni terméket de at irja ki hogy a kép mérete túl nagy hogyan lehet lekicsinyiteni???

Kedves laubaby!

Ha a kép kicsinyítése okoz gondot ajánljuk az ingyenesen letölthető IrfanView szoftvert mely innen tölthető le.

A kép kicsinyítés az IrfanView segítségével: Nyissuk meg a képet (FILE menüpont / OPEN funkció vagy O betű lenyomása)
Nyissuk meg a méretező funkciót (IMAGE menüpont / RESIZE/RESAMPLE vagy Ctrl R lenyomása) Állítsuk át a kép méretét
a megnyíló ablakban a SET NEW SIZE vagy a SET NEW SIZE AS PERCENTAGE OF ORIGINAL boxban. SET NEW SIZE box:
Width – szélesség Heigh – magasság állításával csökkentheti a méretet akár pixelben, akár cm-ben, akár inches-ben állítva.
SET NEW SIZE AS PERCENTAGE OF ORIGINAL box: Width – szélesség Heigh – magasság arányát változtathatjuk százalékos
értékben. Majd mentsük el a képet (FILE menüpont / SAVE vagy Ctrl S lenyomása) Vagy mentsük el másképp, ha az eredetit
szeretnénk megtartani (FILE menüpont / SAVE AS vagy S lenyomásával)
TerminalWeb
Számlainformációk!!

Tiszteletem!!

Nem tudom jó helyre írok e,de olyan kérdésem lenne,hogy nekem a Számlainformáció szerint tartozásom van fent pl. 200 Ft ,pontosan ennyi összeget fizessek be,vagy mondjuk fizethetek e mondjuk pl. 1000 forintot,mert függőben levő eladásaim miatt egyébként is bekel majd fizetnem,tehát többet is utalhatok vagy nem?

Bocs ha rossz helyen kérdeztem.
Válaszotokat előre is köszönöm!!

Jani
bambooflower
IDÉZET(TerminalWeb @ 2009-02-18 18:32) *
Számlainformációk!!

Tiszteletem!!

Nem tudom jó helyre írok e,de olyan kérdésem lenne,hogy nekem a Számlainformáció szerint tartozásom van fent pl. 200 Ft ,pontosan ennyi összeget fizessek be,vagy mondjuk fizethetek e mondjuk pl. 1000 forintot,mert függőben levő eladásaim miatt egyébként is bekel majd fizetnem,tehát többet is utalhatok vagy nem?

Bocs ha rossz helyen kérdeztem.
Válaszotokat előre is köszönöm!!

Jani

utalhatsz többet is, a következö számláidat abból vonják, amíg tart.
venirebene
IDÉZET(bambooflower @ 2009-02-18 19:05) *
utalhatsz többet is, a következö számláidat abból vonják, amíg tart.

Így van, de az utaláshoz ezt a számlaszámot használd (ne a regisztrációsat)
Tüntesd fel a közleményben az Ügyfélkódodat (Számlatörténetben megtalálod) és a felhasználónevedet.
10700024-25268209-51100005
harley74
üdv

egy olyan javaslatom lenne, hogy az aukciós oldalon lévő levelezést nem lehessen törölni.
ez későbbi viták esetén szerintem bizonyítékul szolgálhatna, hogy esetlegesen kinek van igaza egy nézeteltérésnél vagy bosszúbol, jogtalanúl történő értékelésnél.

sajnos így jártam én is a minap, de nem tudom bizonyítani, mert az eladó kitörölte az összes aukción folytatott levelezést!!

köszönöm
csabau
IDÉZET(harley74 @ 2009-02-20 11:01) *
üdv

egy olyan javaslatom lenne, hogy az aukciós oldalon lévő levelezést nem lehessen törölni.
...

jó, de csak nálad.

én meg virtuálisan odaszabadítom az összes ostoba, gonoszkodó,
gyalázó, pofátlan alkudozót a terméklapjaid alá - és gyönyörködj bennük jó sokat.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(harley74 @ 2009-02-20 11:01) *
üdv

ez későbbi viták esetén szerintem bizonyítékul szolgálhatna, hogy esetlegesen kinek van igaza egy nézeteltérésnél vagy bosszúbol, jogtalanúl történő értékelésnél.
sajnos így jártam én is a minap, de nem tudom bizonyítani, mert az eladó kitörölte az összes aukción folytatott levelezést!!
köszönöm

Kedves harley74!

A levelezés csak a terméklapról törlődik, nem a rendszerből, a Vatera által az továbbra is olvasható marad.
harley74
IDÉZET(csabau @ 2009-02-20 11:05) *
jó, de csak nálad.

én meg virtuálisan odaszabadítom az összes ostoba, gonoszkodó,
gyalázó, pofátlan alkudozót a terméklapjaid alá - és gyönyörködj bennük jó sokat.

na ja, de azért milyen jó lenne ha azzal is tudnád bizonyítani, hogy ki hibázott!

mert ha egyszer ilyen helyzetbe kerülsz, hogy bizonyítod, hogy átvertek?

bambooflower
IDÉZET(harley74 @ 2009-02-20 11:12) *
na ja, de azért milyen jó lenne ha azzal is tudnád bizonyítani, hogy ki hibázott!

mert ha egyszer ilyen helyzetbe kerülsz, hogy bizonyítod, hogy átvertek?

az, hogy a rendszerben megmarad, azt jelenti, hogy a Vatera rendelkezésére áll.
harley74
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-20 11:10) *
Kedves harley74!

A levelezés csak a terméklapról törlődik, nem a rendszerből, a Vatera által az továbbra is olvasható marad.

na, ez egy jóhír.

tehát ha valaki valótlan állít, akkor hogy lehet utánnanézni a levelezésnél?

most a konkrét esetem az, hogy az eladó hibájából rossz terméket kaptam, semlegesen értékeltem mert nem volt hajlandó elismerni a hibáját.
erre ő is semlegesen értékelt, (gondolom bosszúból, mert én rendesen jártam el az adásvétellel), viszont ő az értékelésnél és válaszolásánál valótlan és nem igaz dolgokat állított, ezzel lejáratva engem mások előtt!!
kukureku
Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy az 1 ft-os aukcióm, ami 10 perc múlva ér véget, nem szerepel az 1 ft-os lejáró aukciók listájában. Természetesen lefotóztam mindent. Hogy lehet ez?
A választ köszönöm!
venirebene
IDÉZET(kukureku @ 2009-02-20 11:22) *
Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy az 1 ft-os aukcióm, ami 10 perc múlva ér véget, nem szerepel az 1 ft-os lejáró aukciók listájában. Természetesen lefotóztam mindent. Hogy lehet ez?
A választ köszönöm!

Először a kiemelt aukciók jelennek meg (termékkiemeléses aukciók) azután jönnek a "sima" aukciók.
Több oldalt kell valószínű lapoznod, hogy megtaláld.
De ha a Befejezés dátuma szerint kategórizálod a szűrést, elvileg ott kellene lennie.
kukureku
IDÉZET(venirebene @ 2009-02-20 11:26) *
Először a kiemelt aukciók jelennek meg (termékkiemeléses aukciók) azután jönnek a "sima" aukciók.
Több oldalt kell valószínű lapoznod, hogy megtaláld.
De ha a Befejezés dátuma szerint kategórizálod a szűrést, elvileg ott kellene lennie.

Természetesen a befejezés dátuma szerint kerestem, úgy is fotóztam le bizonyítéknak!
Várom a tisztelt Vatera válaszát!
venirebene
IDÉZET(harley74 @ 2009-02-20 11:18) *
na, ez egy jóhír.

tehát ha valaki valótlan állít, akkor hogy lehet utánnanézni a levelezésnél?

Ajánlom mindenkinek az Ashampoo Magical Snap-et, amivel mindent lefotózhatsz.
Külön akár a képeket, külön akár a hozzászólásokat.
Nagy segítséget jelent, amikor szükséged van rá.
Ugyanis így a terméklapról már letörölt hozzászólásokat te is vissza tudod nézni.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-02-20 11:22) *
Üdv!

A választ köszönöm!

Kedves kukureku!

Legyen kedves leírni részletesen a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül. Köszönjük!
harley74
IDÉZET(venirebene @ 2009-02-20 11:29) *
Ajánlom mindenkinek az Ashampoo Magical Snap-et, amivel mindent lefotózhatsz.
Külön akár a képeket, külön akár a hozzászólásokat.
Nagy segítséget jelent, amikor szükséged van rá.
Ugyanis így a terméklapról már letörölt hozzászólásokat te is vissza tudod nézni.

köszönöm, bár ezzel csak az a baj, hogy az eladó szinte azonnal törölte a hozzászólásokat megjelenés után.
venirebene
IDÉZET(harley74 @ 2009-02-20 11:34) *
köszönöm, bár ezzel csak az a baj, hogy az eladó szinte azonnal törölte a hozzászólásokat megjelenés után.

Rögzíts mindent. Az a biztos.
Azért ajánlottam, mert folyamatosan fényképez (ha úgy van beállítva).
harley74
IDÉZET(venirebene @ 2009-02-20 11:37) *
Rögzíts mindent. Az a biztos.
Azért ajánlottam, mert folyamatosan fényképez (ha úgy van beállítva).

köszi, bár most látom, ez csak próbaverzióban tölthető le. sad.gif
venirebene
IDÉZET(harley74 @ 2009-02-20 11:42) *
köszi, bár most látom, ez csak próbaverzióban tölthető le. sad.gif

De nagyon jó progi (nem reklám).
Nem offolom szét a topikot, nézd meg a postádat.
Kellemes napot.
alpine881
Drága Vatera.hu oldal!
Azt szeretném kérdezni,ha valakitől többszőr is vásárlok és egymásnak pozitív visszajelzést küldünk,azér miért nem eggyel több pozitív feedbak-et jelent?
Alpine881
venirebene
IDÉZET(alpine881 @ 2009-02-21 15:46) *
Drága Vatera.hu oldal!
Azt szeretném kérdezni,ha valakitől többszőr is vásárlok és egymásnak pozitív visszajelzést küldünk,azér miért nem eggyel több pozitív feedbak-et jelent?
Alpine881

Üdvözlet,
egy felhasználótól származó pozitív visszajelzések után a az értékelt összesen +1 pontot kap, negatív visszajelzések után összesen -1 -et. A semleges visszajelzések a pontszámot nem módosítják. Azonos felhasználótól érkező több visszajelzés egynek számít minden értékelési mód esetén.
bambooflower
IDÉZET(alpine881 @ 2009-02-21 15:46) *
Drága Vatera.hu oldal!
Alpine881

reménykedtél, hogy eltünik a 13-as? smile.gif
csocso958
Mért van az hogy.az egyik oldalon még aukcio alatt van de. már közben egy másik oldalon árulják a terméket.Ha eladták a terméket akkor töröltetni kel.Nem engedni tovább licáltatni. Mi van akkor ha leütöm a villámárat és termék már nincs.
forevergsm
IDÉZET(csocso958 @ 2009-02-21 21:11) *
Mi van akkor ha leütöm a villámárat és termék már nincs.

...ilyen nem fordulhat elő... (csakis vis major esetén)
haidol
Tisztelt Moderátor!

Esetleg nem lehetne-e, hogy a termékfeltöltés ellenőrzésekor megjelenő adatlapon ne csak az szerepeljen, hogy az aukció hány nap múlva jár le, hanem a lejárat pontos dátuma is?
Nekem ez nagy könnyebbség lenne, hátha másnak is.

Köszönöm
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(haidol @ 2009-02-22 00:33) *
Tisztelt Moderátor!

Esetleg nem lehetne-e, hogy a termékfeltöltés ellenőrzésekor megjelenő adatlapon ne csak az szerepeljen, hogy az aukció hány nap múlva jár le, hanem a lejárat pontos dátuma is?
Nekem ez nagy könnyebbség lenne, hátha másnak is.

Köszönöm

Kedves haidol!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.
kukureku
Kedves Vatera!

Rettentően sajnálom azt, hogy több, mint 3 éves vaterás pályafutásom után azt érdemlem, hogy folyamatosan lerázzanak, ne foglalkozzanak a problémáimmal, hátráltassák a munkám! Mostanában bármilyen kéréssel fordultam önökhöz, semmiben nem segítettek, csak a lerázó, sajnáljuk, köszönjük sablon leveleket kaptam! Megértem, hogy amióta JOGOSAN nem dicsérem a vaterát, és nyíltan megfogalmaztam a véleményem, "feketelistás" lettem, de ameddig tőlem is beszedik a jutalékot, elvárhatom azt, hogy ha problémám van, foglalkozzanak vele!
Innen elhajtottak a kérdésemmel az ügyfélszolgálatra, onnan pedig a fenébe!
Szerintem elég nagy hiba, ha az időrendi sorrendben listázott 1 ft-os aukciók között nem szerepel a kiemelt termékem! Nem méltatlankodni kellene, hanem utána nézni! Ez nagyon nem fair az önök részéről, és nagyon sajnálom, mert tényleg tisztességesen végeztem a munkám, és egyre jobban az az érzésem, hogy valami nem oké.
Önök szerint az tisztességes eljárás, hogy az eladó akinek negatív értékelést adok, mert átvágott 650 ft-tal, és 1 hónapig vártam a kifizetett termékemre, leveszik tőle a negatív értékelésemet, mert vatera bolt? Úgy tudom, az értékelés arra van! Majd amikor ennek hangot adok, utána minden megváltozik. Semmiben nem segítenek, csak az elutasítást kapom!?
Azt sajnálom a legjobban, hogy aki levette az értékelésem, vagy aki leráz az ügyfélszolgálaton, vagy aki itt elküldi az embert mindenhová, az nem volt hasonló cipőben. Ha őt vágnák át, ha az ő problémáival nem foglalkoznának... nem tudom akkor is így vélekedne! Soha nem kritizáltam az oldalt azelőtt! Sosem volt problémám, míg ez meg nem történt velem, de úgy érzem amíg én nem játszom az önök pénzével, önöknek sem kellene az enyémmel. Ha negatív értékelést adok például, az jogos. Nem szoktam a levegőben vagdalkozni! Illetve ha problémám van, nem elutasítani kellene, hanem segíteni megoldani.
De lehet túl sokat kérek.
Tisztelettel:
Erika
kukureku
Kedves Moderátor!

Most olvasom, hogy két külön személy ön és az ügyfélszolgálat.
Na már most ők elhajtottak a problémámmal, akkor ön szerint kihez fordulhatnék?
Tényleg senki nem tud segíteni a problémámban?
Már csak azért is jó lenne, mert több 1 ft-os aukcióm is van, és nem szeretnék mégegyszer így járni.
Valamit írjon már nekem, ilyenkor mi a teendő?

De ne ilyet: "Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé." jó?
Nem sablont, hanem tényleg valami használható ötletet.
Előre is köszönöm!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-02-23 11:56) *
Kedves Moderátor!

Most olvasom, hogy két külön személy ön és az ügyfélszolgálat.
Na már most ők elhajtottak a problémámmal, akkor ön szerint kihez fordulhatnék?
Tényleg senki nem tud segíteni a problémámban?
Már csak azért is jó lenne, mert több 1 ft-os aukcióm is van, és nem szeretnék mégegyszer így járni.
Valamit írjon már nekem, ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm!

Kedves kukureku!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódokat, mely aukciók szerepeltek kiemelt aukcióként.
kukureku
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-23 11:59) *
Kedves kukureku!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódokat, mely aukciók szerepeltek kiemelt aukcióként.

Kedves Moderátor!

Ez lenne az: 128999209
Még le is fényképeztem a listát, sajnos nem engedi belinkelni a fórum.
Időrendi sorrendben, nem kiemelt aukciók szerint.
Ha valamit én bénáztam el kérem jelezze, ha nem, akkor valami magyarázatot kérek, mert furcsállom.
Köszönöm szépen!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-02-23 12:07) *
Kedves Moderátor!

Ez lenne az: 128999209
Még le is fényképeztem a listát, sajnos nem engedi belinkelni a fórum.
Időrendi sorrendben, nem kiemelt aukciók szerint.
Ha valamit én bénáztam el kérem jelezze, ha nem, akkor valami magyarázatot kérek, mert furcsállom.
Köszönöm szépen!

Kedves kukureku!

A termék nem kiemelt aukció volt, a lejárt termékei listájában sem szerepel kiemelt aukcióként. Az 1Ft-os lejáró termékek közt ezért nem
szerepelhetett az első oldalakon a kiemelt aukciók közt.
A kép a http:// elhagyásával belinkelhető.
kukureku
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-23 12:17) *
Kedves kukureku!

A termék nem kiemelt aukció volt, a lejárt termékei listájában sem szerepel kiemelt aukcióként. Az 1Ft-os lejáró termékek közt ezért nem
szerepelhetett az első oldalakon a kiemelt aukciók közt.
A kép a http:// elhagyásával belinkelhető.

Azt hittem, hogy az 5 perces hosszabítás az kiemelésnek számít. Ugyanis a kiemelések rovatkában szerepel a termék indításnál.
Már csak az a kérdésem, hogy ha listázom az 1 ft-os aukciókat időrendi sorrendben, akkor is a kiemelt aukciókat teszi előre? Vagy időrendi sorrendnél teljesen mindegy, de megmutatom akkor:

images.netbag.hu/20090220/11422338052.JPG

Itt szerintem vegyesen van kiemelt és nem kiemelt. Vagy mégsem? unsure.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-02-23 12:22) *
Azt hittem, hogy az 5 perces hosszabítás az kiemelésnek számít. Ugyanis a kiemelések rovatkában szerepel a termék indításnál.
Már csak az a kérdésem, hogy ha listázom az 1 ft-os aukciókat időrendi sorrendben, akkor is a kiemelt aukciókat teszi előre? Vagy időrendi sorrendnél teljesen mindegy, de megmutatom akkor:

images.netbag.hu/20090220/11422338052.JPG

Itt szerintem vegyesen van kiemelt és nem kiemelt. Vagy mégsem? unsure.gif

Listázáskor is a kiemelt aukciókat mutatja elsőként, ezek a listázások elejére kiemelt aukciók. Egyéb kiemelések esetén a termék nem kerül a lista elejére
(pl. színes háttér esetén a szín változása jelenti a kiemelést).
kukureku
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-23 12:29) *
Listázáskor is a kiemelt aukciókat mutatja elsőként, ezek a listázások elejére kiemelt aukciók. Egyéb kiemelések esetén a termék nem kerül a lista elejére
(pl. színes háttér esetén a szín változása jelenti a kiemelést).

Értem! Köszönöm a segítséget!
martelajos
SZIASZTOK!
ÉN IS SZERETNÉK TELJES JOGÚ FELHASZNÁLÓ LENNI,ÉS MÁR KI IS TÖLTÖTTEM AMIT KELL,MEG A 100 FT-OT IS ELKÜLDTEM,PÉNTEKEN ÉS MÉG SEMMI VÁLTOZÁS.MIKORTÓL LEHETEK TELJESJOGÚ FELHASZNÁLÓ?
csabau
IDÉZET(martelajos @ 2009-02-23 18:15) *
SZIASZTOK!
ÉN IS SZERETNÉK TELJES JOGÚ FELHASZNÁLÓ LENNI,ÉS MÁR KI IS TÖLTÖTTEM AMIT KELL,MEG A 100 FT-OT IS ELKÜLDTEM,PÉNTEKEN ÉS MÉG SEMMI VÁLTOZÁS.MIKORTÓL LEHETEK TELJESJOGÚ FELHASZNÁLÓ?

lehet, hogy kitöltötted, de nem olvastad.

1-3 munkanap az átfutás...minek tetszik üvöltözni ?
Maslajka
Üdv!
A Pannonos banner kissé nagyobb a kelleténél.Kitakar fontos részeket.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Maslajka @ 2009-02-23 20:38) *
Üdv!
A Pannonos banner kissé nagyobb a kelleténél.Kitakar fontos részeket.

Kedves Maslajka!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves részletesen leírni a problémát a Kapcsolatfelvételen keresztül, megadni az Ön által használt
böngésző pontos verzióját valamint képernyőfotót készíteni a hibáról és azt is továbbítani. Köszönjük!
Maslajka
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-23 20:49) *
Kedves Maslajka!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves részletesen leírni a problémát a Kapcsolatfelvételen keresztül, megadni az Ön által használt
böngésző pontos verzióját valamint képernyőfotót készíteni a hibáról és azt is továbbítani. Köszönjük!

Ha rámegyek egy termékre, a szürke sávban lévő bannerből lelóg pár pixelnyi az alata lévő részbe.
IE 7.0.5730.11 alól látszik ez a hiba.Firefoxnál rendben látszódik.
Küldenék képernyőfotót,de minden képfeltöltős linkre tiltás van

Talán így:
http:// kep.ivpicture.hu/55769.jpg

"kep" elől ki venni a spacet.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Maslajka @ 2009-02-23 21:13) *
Ha rámegyek egy termékre, a szürke sávban lévő bannerből lelóg pár pixelnyi az alata lévő részbe.
IE 7.0.5730.11 alól látszik ez a hiba.Firefoxnál rendben látszódik.
Küldenék képernyőfotót,de minden képfeltöltős linkre tiltás van
Talán így:
http:// kep.ivpicture.hu/55769.jpg
"kep" elől ki venni a spacet.

Köszönjük, az észrevételt továbbítottuk a technikus kollégák felé.
szeku
A gondom a következő, 2009/02/23 22:11:45 -kor írtak nekem levelet, amit a terméklapon látok is, de a vatera a mail címemre nem küldte ki a mostani pillanatig az üzenetet, hogy üzenetem érkezett. Idág megjött mindig, de egyre később, egyre nagyobb késésekkel érkeznek a levelek a vaterától.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.