Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
Karcsi
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-05 11:19) *
Kedves Karcsi!

A figyelmeztetés jelenleg is megjelenik amennyiben korábban tiltólistára felvett felhasználó termékére szeretne licitálni.

Megnéztem és való igaz. Valószínűleg ez egy nem túl régi dolog, vagy én voltam eddig figyelmetlen. Köszönöm, a választ!

(Igazán etikátlan dolog lenne tőlem, egy általam letiltott felhasználó termékét megvásárolni...)
Metya222
Kedves Vatera.hu csapat!

A minap regisztáltam a partnerprogramba és létrehoztam a 160x320px bannert...

Sajnos a banner hibásan jelenik meg, mert rossz a css kód részlet benne, ezt ugyan tudtam javítani, de a hibás magyartalan szöveget nem.

A szöveg: Itt biztosan megtalálod ami keresel!
De az ami helyett amit kellene írni, na de az bele van kasírozva a képbe.

Másik, hogy sehol nem látom, hogy hányan klikkeltek a bannerre. Engem viszont érdekel ez az infó is.

A javítást és fejlesztést szeretettel várom...

Üdv,
Metya222
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Metya222 @ 2009-03-05 14:04) *
Kedves Vatera.hu csapat!

A minap regisztáltam a partnerprogramba és létrehoztam a 160x320px bannert...
Sajnos a banner hibásan jelenik meg, mert rossz a css kód részlet benne, ezt ugyan tudtam javítani, de a hibás magyartalan szöveget nem.
A szöveg: Itt biztosan megtalálod ami keresel!
De az ami helyett amit kellene írni, na de az bele van kasírozva a képbe.
Másik, hogy sehol nem látom, hogy hányan klikkeltek a bannerre. Engem viszont érdekel ez az infó is.
A javítást és fejlesztést szeretettel várom...

Üdv,
Metya222

Kedves Metya222!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül és képernyőfotót mellékelni
a jelzett hibáról. Köszönjük!
haidol
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-04 11:30) *
Kedves haidol!

Köszönjük türelmét a kért változtatást elvégeztük.

Köszönöm, már láttam is élesben :-)
(eddig ez másnak nem hiányzott??!)

rudolf59
Kedves Vatera Moderátor!

Nem lehetne a személyes menüben, az eladó áruknál a fejlécen lévő " Alkategória " menüt használni? pl: rákattintáskor az összes, egy kategóriában lévő terméket belistázza.

A többi menüpont így működik, ez miért nem?

Üdvözlettel: rudolf59

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(rudolf59 @ 2009-03-06 10:43) *
Kedves Vatera Moderátor!

Nem lehetne a személyes menüben, az eladó áruknál a fejlécen lévő " Alkategória " menüt használni? pl: rákattintáskor az összes, egy kategóriában lévő terméket belistázza.

A többi menüpont így működik, ez miért nem?

Üdvözlettel: rudolf59

Kedves rudolf59!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(yyyani @ 2009-03-04 09:38) *
T. Vatera!

A megfigyelt aukcióknál viszonylag új lehetőség, hogy az aukciók adatait naptáramba másolom.
A legenerált ics fájl formátuma nem megfelelő. Én Ms Outlook 2003 SP2-be probáltam importálni. Egy naptárbejegyzés született, 2009.02.23-2009.03.16.-ig. A bejegyzésben az ics file első eleme szerepel.

Üdvözlettel

Kedves yyyani!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, amennyiben csak egy esemény látszik, az arra vezethető vissza,
hogy összesen egy olyan megfigyelt aukció van, mely nem járt még le.
fantazmania
IDÉZET(fantazmania @ 2009-02-25 20:53) *
Elnézést, közben felismertem, hogy "pontosság" szerint rendezi a rendszer a termékeket
...
Szeretnék vitatkozni ezzel a döntéssel

Tisztelt Vatera,

Örömmel vettem észre (remélem jól) , hogy ismét lejárat szerint kerülnek rendezésre a termékek. Szeretném megkérdezni, hogy véglegesen került ez visszaállításra, vagy várható még változás?

Köszönöm az intézkedést!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(fantazmania @ 2009-03-06 22:28) *
Tisztelt Vatera,

Örömmel vettem észre (remélem jól) , hogy ismét lejárat szerint kerülnek rendezésre a termékek. Szeretném megkérdezni, hogy véglegesen került ez visszaállításra, vagy várható még változás?

Köszönöm az intézkedést!

Kedves fantazmania!

Visszaállítottuk a régi rendezési sorrendet (lejárat dátuma szerint), a pontosság szerinti keresést pedig meghagytuk opciónak.
JackAss5
Sziasztok!

Feltettek 1 kerdest a hirdetesemben, de sehol se talalok ra valasz gombot?

Koszonom a segitseget!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(JackAss5 @ 2009-03-08 17:17) *
Sziasztok!

Feltettek 1 kerdest a hirdetesemben, de sehol se talalok ra valasz gombot?

Koszonom a segitseget!

Kedves JackAss5!

A Személyes menüjében kattintson a postaláda ikonra (bal felső rész a képernyőn), itt láthatja leveleit
és a levél tárgyára kattintva válaszolni is tud rájuk.
JackAss5
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-08 17:39) *
Kedves JackAss5!

A Személyes menüjében kattintson a postaláda ikonra (bal felső rész a képernyőn), itt láthatja leveleit
és a levél tárgyára kattintva válaszolni is tud rájuk.

Koszonom csak eddig nem a levelem targyara kattintottam!
gasparv
Sziasztok!

Mit jelent egy felhasználó mellett piros keretben inaktív felírat?
Én egy "ilyentől" vásároltam terméket.

Köszi a választ .
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(gasparv @ 2009-03-08 18:42) *
Sziasztok!

Mit jelent egy felhasználó mellett piros keretben inaktív felírat?
Én egy "ilyentől" vásároltam terméket.

Köszi a választ .

Kedves gasparv!

Jelzett felhasználó ideiglenesen inaktiválásra került.
A felhasználó saját kérésére vagy negatív jelzések, hiányos, valótlan adatok közlése, számlatartozás
és minden egyéb Vatera szabály megsértése a Vatera piacteréről való teljes kitiltást eredményez.
gasparv
Köszi válaszod.
Lenne még egy kérdésem.: A Felhasználónevemet hogy tudom megváltoztatni?

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-08 19:00) *
Kedves gasparv!

Jelzett felhasználó ideiglenesen inaktiválásra került.
A felhasználó saját kérésére vagy negatív jelzések, hiányos, valótlan adatok közlése, számlatartozás
és minden egyéb Vatera szabály megsértése a Vatera piacteréről való teljes kitiltást eredményez.

KapdKi
IDÉZET(gasparv @ 2009-03-08 20:04) *
Köszi válaszod.

Sehogy ...
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(gasparv @ 2009-03-08 20:04) *
Köszi válaszod.

Kedves gasparv!

A felhasználónév megváltoztatására nincs lehetőség.
atbalogh
T.Vatera

Egy észrevétel:
Ha be van jelölve az én ajánlatom opció, akkor amikor mondjuk 8000 Ft-ért van fent egy termék 10%-os alku lehetőséggel,
vagyis 7200-ért vehetik meg, amikor ujra indítom, a 7200-ft-al indul újra.
( azt nem néztem még hogy automatikusan is a lealkudott árral indul-e ujra )
Nem tudom ez hiba-e, de ha nem, akkor ujrainduláskor kellene egy pipázható lehetőség arra nézve,
hogy az eredeti kiinduló árról induljon újra, ne pedig a lealkudott árról, mert ha nem figyel a user, akkor sokat veszthet,
ugyanis ha csak simán ujra indítja, akkor már a 7200-ból lehet lealkudni 10%-ot, és így tovább... a végén 0 ft lesz smile.gif
Köszönöm
A
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(atbalogh @ 2009-03-09 13:20) *
T.Vatera

Egy észrevétel:
Ha be van jelölve az én ajánlatom opció, akkor amikor mondjuk 8000 Ft-ért van fent egy termék 10%-os alku lehetőséggel,
vagyis 7200-ért vehetik meg, amikor ujra indítom, a 7200-ft-al indul újra.
( azt nem néztem még hogy automatikusan is a lealkudott árral indul-e ujra )
Nem tudom ez hiba-e, de ha nem, akkor ujrainduláskor kellene egy pipázható lehetőség arra nézve,
hogy az eredeti kiinduló árról induljon újra, ne pedig a lealkudott árról, mert ha nem figyel a user, akkor sokat veszthet,
ugyanis ha csak simán ujra indítja, akkor már a 7200-ból lehet lealkudni 10%-ot, és így tovább... a végén 0 ft lesz smile.gif
Köszönöm
A

Kedves atbalogh!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!
atbalogh
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-09 13:30) *
Kedves atbalogh!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!

Minden termékemnél van "ön ajánlata" és az eladott áruk újraregisztrálásánál
minden esetben az alkus ( leütött ) árral tudom újra indítani vagy át kell írnom.
Ezt csak azért vettem észre, mert a lista ár 70%-ért van fent minden könyvem, és 15%
alku van rajta. Viszont amikor újra akarom regisztrálni, a 60%-os ár van ott kb. vagyis a lealkudott
ár amiért leütötték.
De ez nem csak a könyvre, mindenre vonatkozik. Ahogy az előbb is írtam, az újraregisztrálásnál
a LEÜTÖTT árral tudom szerkesztés nélkül újra regelni.
Ezen felül jó lenne egy olyan funkció, hogy amikor megkapom az értesítést hogy xy áru elkelt
automatikus elfogadással, látnám hogy mennyiről alkudták le.
Magyarul ha felteszek egy 10.000 Ft-os árut mondjuk 70%-os automata ajánlati lehetőséggel,
akkor ha elviszik egy hónap mulva 7000-ért, én azt kapom hogy elkelt xy áru 7000-ért.
De nem látom mennyi volt az induló ár.És mint feljebb írtam, ez esetben 7000-ért tudom újra
regisztrálni mint elkelt áru.
A
NTXGirl
Azt szeretném kérdezni,hogy valaki nem-e tudja,hogy hogy lehet törölni a Vaterán vagy,hogy lehet-e eggyáltalán törölni a regisztrációt? sad.gif Lécci valaki mondja meg! ohmy.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(NTXGirl @ 2009-03-09 17:31) *
Azt szeretném kérdezni,hogy valaki nem-e tudja,hogy hogy lehet törölni a Vaterán vagy,hogy lehet-e eggyáltalán törölni a regisztrációt? sad.gif Lécci valaki mondja meg! ohmy.gif

Kedves NTXGirl!

A regisztráció törlését a kapcsolatfelvételen keresztül lehet kérni.
Kapcsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(atbalogh @ 2009-03-09 16:31) *
Minden termékemnél van "ön ajánlata" és az eladott áruk újraregisztrálásánál
minden esetben az alkus ( leütött ) árral tudom újra indítani vagy át kell írnom.
Ezt csak azért vettem észre, mert a lista ár 70%-ért van fent minden könyvem, és 15%
alku van rajta. Viszont amikor újra akarom regisztrálni, a 60%-os ár van ott kb. vagyis a lealkudott
ár amiért leütötték.
De ez nem csak a könyvre, mindenre vonatkozik. Ahogy az előbb is írtam, az újraregisztrálásnál
a LEÜTÖTT árral tudom szerkesztés nélkül újra regelni.
Ezen felül jó lenne egy olyan funkció, hogy amikor megkapom az értesítést hogy xy áru elkelt
automatikus elfogadással, látnám hogy mennyiről alkudták le.
Magyarul ha felteszek egy 10.000 Ft-os árut mondjuk 70%-os automata ajánlati lehetőséggel,
akkor ha elviszik egy hónap mulva 7000-ért, én azt kapom hogy elkelt xy áru 7000-ért.
De nem látom mennyi volt az induló ár.És mint feljebb írtam, ez esetben 7000-ért tudom újra
regisztrálni mint elkelt áru.
A

Kedves atbalogh!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé, a válaszig türelmét kérjük.
szytam
Tisztelt Vatera!

Már eddig is tűrtük , mert nem tehettünk mást, hogy a saját termékoldalainkat óriásbannerek csúfítják, és csábítják a látogatókat az oldal elhagyására (!!), de ez a most ez az alulfutó szalagbanner megint több mint ami üzletileg tisztességes. Fizetem a termékgalériát fizetem minden termékemre a 4-500 ft-os felrakás/kiemelés díjat, ezért határozattan visszautasítom ezt az eljárást, hogy egy ilyen mozgó , futó bannerrel eltereljék a termékeimről a látogatók figyelmét!

Kérem ezt az eladókkal szembeni tisztességtelen eljárás megszüntetését!

B.Tamas
dayita
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Egy félreértés folytán negatív minősítést adtam valakinek, amit szeretnék visszavonni, vagy valami más módon nyilvánosítani, hogy nem szolgált rá. Hogy tudom ezt megtenni? Várom a választ. üdv dayita huh.gif
bambooflower
IDÉZET(dayita @ 2009-03-09 20:40) *
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Egy félreértés folytán negatív minősítést adtam valakinek, amit szeretnék visszavonni, vagy valami más módon nyilvánosítani, hogy nem szolgált rá. Hogy tudom ezt megtenni? Várom a választ. üdv dayita huh.gif

Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szytam @ 2009-03-09 20:39) *
Tisztelt Vatera!

Már eddig is tűrtük , mert nem tehettünk mást, hogy a saját termékoldalainkat óriásbannerek csúfítják, és csábítják a látogatókat az oldal elhagyására (!!), de ez a most ez az alulfutó szalagbanner megint több mint ami üzletileg tisztességes. Fizetem a termékgalériát fizetem minden termékemre a 4-500 ft-os felrakás/kiemelés díjat, ezért határozattan visszautasítom ezt az eljárást, hogy egy ilyen mozgó , futó bannerrel eltereljék a termékeimről a látogatók figyelmét!

Kérem ezt az eladókkal szembeni tisztességtelen eljárás megszüntetését!

B.Tamas

Kedves szytam!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.
mariann197
Tisztelt Moderátor!
2 kérdésem lenne:van egy vevőm,aki írt az e-mail címemre,de választ nem tudtam neki írni,mert visszadobta a levelezőm.licitál még pár termékre,és a licitált áruknál lévő borítékra kattintva írtam neki,erről ő kap értesítést?
Másik kérdésem:e-mail címet változtattam a vaterán,jelenleg gmail-es vagyok,viszont a fórum hozzászólásokról az e-mail értesítő még a régi vipmail címre megy.ez mitől lehet?válaszát köszönöm!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(mariann197 @ 2009-03-09 22:30) *
Tisztelt Moderátor!
2 kérdésem lenne:van egy vevőm,aki írt az e-mail címemre,de választ nem tudtam neki írni,mert visszadobta a levelezőm.licitál még pár termékre,és a licitált áruknál lévő borítékra kattintva írtam neki,erről ő kap értesítést?
Másik kérdésem:e-mail címet változtattam a vaterán,jelenleg gmail-es vagyok,viszont a fórum hozzászólásokról az e-mail értesítő még a régi vipmail címre megy.ez mitől lehet?válaszát köszönöm!

Kedves mariann197!

Amennyiben a vevő nem kapja meg az Ön által küldött emailt, próbálja más email címről elküldeni.

A fórumban is megtörtént a változtatás, köszönjük a jelzést!
dayita
IDÉZET(bambooflower @ 2009-03-09 20:59) *
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést

Kedves bambooflower, köszönöm a gyors segítséget, azt hiszem sikerrel jártam. Minden jót neked rolleyes.gif
AlieNeetah
Tisztelt Moderátor/Admin!

Segítséget kérek. Szeretnék végre teljes jogú felhasználó lenni, ezért kérlek titeket, erre a levélre válaszként írjátok már meg pontosan, mit kell tennem! Mint korábban jeleztem, többször próbálkoztam, menet közben mindig elromlott valami.

Segítene, ha ránéznétek az adataimra, nem azokkal van-e baj, ugyanis bankot váltottam, többek között. Nem tudom, ez a rendszerben megváltozott-e, szóval nem ott bújik-e meg a kisördög, hogy eredetileg OTP-s voltam, menet közben lettem CIB-es, viszont már az újról utaltam kétszer pénzt...

Szóval:

1. jelenleg CIB bankos vagyok, új számom az adatlapomon, innen tudok utalni, netbankon keresztül.
2. Szeretném tudni, melyik a helyes számlaszám, amire utalnom kell a pénzt.
3. A közlemény rovatban most akkor csak a felhasználói kódot kell fetüntetnem, vagy a kódot és a felhasználói nevet?

Köszönöm a segítséget előre is, remélem, tudtok időt szakítani, mert nagyon fontos lenne a státuszváltás.

További jó munkát kívánok,

üdvözlettel: AlieNeetah
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(AlieNeetah @ 2009-03-11 08:26) *

Szóval:
1. jelenleg CIB bankos vagyok, új számom az adatlapomon, innen tudok utalni, netbankon keresztül.
2. Szeretném tudni, melyik a helyes számlaszám, amire utalnom kell a pénzt.
3. A közlemény rovatban most akkor csak a felhasználói kódot kell fetüntetnem, vagy a kódot és a felhasználói nevet?
Köszönöm a segítséget előre is, remélem, tudtok időt szakítani, mert nagyon fontos lenne a státuszváltás.
üdvözlettel: AlieNeetah

Kedves AlieNeetah!

A bankszámlaszám, ahová a 100Ft-ot utalni kell: 10700024-25268209-52000001
A közlemény rovatban csak és kizárólag pontos ügyfélkódját tüntesse fel.
Az Ön ügyfélkódja megtalálható a Személyes menü - Biztonsági regisztráció almenüben, azon belül
is a bankszámlával történő ellenőrzés részben. Ezen kívül a Személyes menü - Tranzakció-történet
menüpontban is megtalálja az ügyfélkódot.
crossb
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-17 13:07) *
Kedves crossb!

Köszönjük a részletes információkat, a felelős kollégák dolgoznak a megoldáson.

Kedves Vatera!

Érdeklődnék, miképp kapok felvilágosítást a dolog eredményéről.

Üdv: crossb
AlieNeetah
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-11 08:36) *
Kedves AlieNeetah!

A bankszámlaszám, ahová a 100Ft-ot utalni kell: 10700024-25268209-52000001
A közlemény rovatban csak és kizárólag pontos ügyfélkódját tüntesse fel.
Az Ön ügyfélkódja megtalálható a Személyes menü - Biztonsági regisztráció almenüben, azon belül
is a bankszámlával történő ellenőrzés részben. Ezen kívül a Személyes menü - Tranzakció-történet
menüpontban is megtalálja az ügyfélkódot.

Kedves Admin!

Köszönöm a választ, még a héten eljuttatom a jelzett számlaszámra a pénzt, vigyázva, hogy még véletlenül sem csússzon hiba a folyamatba.

üdvözlettel: AN.
ZSUZSANNA75
Az a problémám, hogy rendeztem a számlám átutalással, csak az ügyfélkódot nem tüntettem fel, csak a felhasználó nevemet.Kérem segítsen nekem, hogy ilyen esetben , hogy tudom rendezni a számlám.
Előre is köszönöm.
Üdvözlettel : ZSUZSANNA75
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(ZSUZSANNA75 @ 2009-03-11 09:21) *
Az a problémám, hogy rendeztem a számlám átutalással, csak az ügyfélkódot nem tüntettem fel, csak a felhasználó nevemet.Kérem segítsen nekem, hogy ilyen esetben , hogy tudom rendezni a számlám.
Előre is köszönöm.

Kedves ZSUZSANNA75!

Amennyiben pár napon belül nem kerül jóváírásra az összeg, legyen kedves részletesen leírni a problémát
a kapcsolatfelvételen keresztül. Köszönjük!
bambooflower
IDÉZET(ZSUZSANNA75 @ 2009-03-11 09:21) *
Előre is köszönöm.

ez elég kell hogy legyen ahhoz, hogy beazonosítsanak.
ZSUZSANNA75
Köszönöm szépen, majd jelentkezem.
Üdvözlettel : Zsuzsa
btschiga
Tisztelt Moderátor!

Az alábbi termékeket véletlenül listázások eleljére kerülő opcióval
töltöttem fel (az előző feltöltésnél bentmaradt és nem vettem észre),
észrevétel után egyszerre töröltem az aukciókat, de a számlázandó tételeknél
már jelentkezett (sok esetben a termék ára megegyezett az igénybe vett opció
költségével).
Új eladási lap nyitásakor az esetlegesen előtte feltöltött termék adatai+opciói maradnak bent, nem egy "blank" feltöltési lap nyílik meg, így előfordul, hogy egy GYAKORLATLAN felhasználó nem veszi észre , hogy a kiemelési díj opció be volt jelölve!
Amúgy az említett aukciók kb. 30 percen belül törölve is lettek (én kis naiv, azt hittem, ekkor nem számlázzák ki, mivel szerintem meg sem jelentek a piactér kínálatában, bár hagytam volna úgy legalább nem dobtam volna ki a pénzt az ablakon).
Kérdésem, hogy fizessek-e egy olyan szolgáltatásért amit nem is akartam ezeknél az eladásoknál igénybe venni, és ezt Önök le is tudják ellenőrizni (már, hogyha akarják)?
Az alábbiaknál nem vettem észre az opciót:
135407031
135406853
135411768
135409516
135407636

üdvözlettel, Anita
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(btschiga @ 2009-03-12 14:45) *
Tisztelt Moderátor!

Az alábbi termékeket véletlenül listázások eleljére kerülő opcióval
töltöttem fel (az előző feltöltésnél bentmaradt és nem vettem észre),
észrevétel után egyszerre töröltem az aukciókat, de a számlázandó tételeknél
már jelentkezett (sok esetben a termék ára megegyezett az igénybe vett opció
költségével).
Új eladási lap nyitásakor az esetlegesen előtte feltöltött termék adatai+opciói maradnak bent, nem egy "blank" feltöltési lap nyílik meg, így előfordul, hogy egy GYAKORLATLAN felhasználó nem veszi észre , hogy a kiemelési díj opció be volt jelölve!
Amúgy az említett aukciók kb. 30 percen belül törölve is lettek (én kis naiv, azt hittem, ekkor nem számlázzák ki, mivel szerintem meg sem jelentek a piactér kínálatában, bár hagytam volna úgy legalább nem dobtam volna ki a pénzt az ablakon).
Kérdésem, hogy fizessek-e egy olyan szolgáltatásért amit nem is akartam ezeknél az eladásoknál igénybe venni, és ezt Önök le is tudják ellenőrizni (már, hogyha akarják)?
Az alábbiaknál nem vettem észre az opciót:
135407031
135406853
135411768
135409516
135407636

üdvözlettel, Anita

Kedves btschiga!

A termékkiemelés költségei az aukció indulásakor felszámításra kerülnek akkor is, ha a termékeket később törli
a piactérről. Érdemes aukciófeltöltéskor ellenőrizni az adatokat, így elkerülhető a tévedés.
AlieNeetah
Kedves Admin/Moderátor!

Két napja átutaltam a státuszváltáshoz szükséges 100 Ft-ot és ma reggel MÁR TELJE JOGÚ FELHASZNÁLÓ VAGYOK.

Köszönöm a gyors reagálást, a rengeteg, menet közbeni segítséget,

további jó munkát kívánok,

üdvözlettel: AlieN
forevergsm
Tisztelt Moderátor!

Két aukcióm, a 136991490 és a 136991491 ma 14.00-kor licit nélkül lejárt. Most 15.50 van, és nem tudom őket rábírni, hogy az eladó áruk közül áthaladjanak a lejárt aukciók közé, hogy újraindíthassam... Frissítés nem használ.

Köszönöm a segítséget.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(forevergsm @ 2009-03-13 15:53) *
Tisztelt Moderátor!

Két aukcióm, a 136991490 és a 136991491 ma 14.00-kor licit nélkül lejárt. Most 15.50 van, és nem tudom őket rábírni, hogy az eladó áruk közül áthaladjanak a lejárt aukciók közé, hogy újraindíthassam... Frissítés nem használ.

Köszönöm a segítséget.

Kedves forevergsm!

A felelős kollégák már dolgoznak a javításon, köszönjük a jelzést!
AlieNeetah
Sziasztok, segítséget kérek, ismét... Feltöltöttem árukat, de nem látszanak a képek :-( Ennek mi lehet az oka?
ZSUZSANNA75
Tisztelt Moderátor!
Sikerült a számlám intézése, köszönöm szépen a segítséget.
Üdvözlettel : Zsuzsa
sonart
Tisztelt Moderátor!

Nem tudom mi lehet az oka,de a ma 14.08 kor lejárt termékeimet még most sem- 16-25 kor-tudom újraregisztrálni.Üdv.sonart
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(sonart @ 2009-03-15 16:25) *
Tisztelt Moderátor!

Nem tudom mi lehet az oka,de a ma 14.08 kor lejárt termékeimet még most sem- 16-25 kor-tudom újraregisztrálni.Üdv.sonart

Kedves sonart!

Az észrevételt továbbítottuk a technikus kollégák felé.
sonart
Tisztelt Moderátor!

Köszönöm.sonart
blackfeet
Üdvözletem,

14:54-kor lejárt, érvényes licittel rendelkező aukcióm kapcsán most, 18:17-kor sem kaptuk meg egymás elérhetőségeit, mivel licitált és nem eladott árunak értékeli a rendszer az aukciót. Szíves tájékoztatást kérnék, általános probléma-e, netán nálunk a hiba. blackfeet
Gettagrip
IDÉZET(blackfeet @ 2009-03-15 18:18) *
Üdvözletem,

14:54-kor lejárt, érvényes licittel rendelkező aukcióm kapcsán most, 18:17-kor sem kaptuk meg egymás elérhetőségeit, mivel licitált és nem eladott árunak értékeli a rendszer az aukciót. Szíves tájékoztatást kérnék, általános probléma-e, netán nálunk a hiba. blackfeet

Szia!
Ha a terméket nézed a személyes menüben és a vásárló neve melletti kis borítékra kattintasz, akkor sem írja ki az elérhetőségeket?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.