Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(blackfeet @ 2009-03-15 18:18) *
Üdvözletem,

14:54-kor lejárt, érvényes licittel rendelkező aukcióm kapcsán most, 18:17-kor sem kaptuk meg egymás elérhetőségeit, mivel licitált és nem eladott árunak értékeli a rendszer az aukciót. Szíves tájékoztatást kérnék, általános probléma-e, netán nálunk a hiba. blackfeet

Kedves blackfeet!

Az észrevételt korábban már továbbítottuk a technikus kollégák felé, türelmét kérjük.
Razel58
IDÉZET(blackfeet @ 2009-03-15 18:18) *
14:54-kor lejárt, érvényes licittel rendelkező aukcióm kapcsán most, 18:17-kor sem kaptuk meg egymás elérhetőségeit, mivel licitált és nem eladott árunak értékeli a rendszer az aukciót. Szíves tájékoztatást kérnék, általános probléma-e, netán nálunk a hiba. blackfeet

Nem nálad van a hiba.Nekem is már 2 órája a licitáltak közt ácsorog az eladott termék,de a lejártakat sem rakja át.
papucs55
Nekem is hasonló volt ma...
reggel vásároltam egy fényképezőt kb max 30perc múlva ott volt az Email róla
ezután vásároltam pólóra vasalható matricát 1körül és most nemrég kaptam meg az Emailt róla...
Eddig mindig hamar megkaptam az Emailt pedig..
Gondoltam leírom..
Üdv
passiflora
Szeretném megkérdezni, hogy a Vaterán van-e olyan funkció valahol a személyes menüben, ami egyszerűbbé, gyorsabbá teszi az eladó számára egy már futó aukciójához hasonló termék feltöltését - ami máshol "hasonló termék eladása" néven elérhető, vagy valami ehhez hasonló. Előre is köszönöm a segítséget!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(passiflora @ 2009-03-15 21:08) *
Szeretném megkérdezni, hogy a Vaterán van-e olyan funkció valahol a személyes menüben, ami egyszerűbbé, gyorsabbá teszi az eladó számára egy már futó aukciójához hasonló termék feltöltését - ami máshol "hasonló termék eladása" néven elérhető, vagy valami ehhez hasonló. Előre is köszönöm a segítséget!

Kedves passiflora!

Hasonló vagy azonos termék feltöltése a tömeges termékfeltöltő (Vatera PST 2) segítségével lehetséges.
passiflora
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-15 21:17) *
Kedves passiflora!

Hasonló vagy azonos termék feltöltése a tömeges termékfeltöltő (Vatera PST 2) segítségével lehetséges.

Köszönöm a gyors választ! :-)
bruyere
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-15 18:48) *
Kedves blackfeet!

Az észrevételt korábban már továbbítottuk a technikus kollégák felé, türelmét kérjük.

Köszönöm a gyors választ és intézkedést. Kellemes napot kívánok: blackfeet
toxi74
Sziasztok. Azt szeretném tudni,hugy az én gépemmel van a baj? Vagy a vatera oldalaival? A problémám,hogy átugrik automatikusan az /Ingatlan.com/ oldalára. Teljesen élvezhetetlen az oldal használata. Próbáltam már (operával, és firefox-al is)
zsolt12
IDÉZET(toxi74 @ 2009-03-16 06:58) *
Sziasztok. Azt szeretném tudni,hugy az én gépemmel van a baj? Vagy a vatera oldalaival? A problémám,hogy átugrik automatikusan az /Ingatlan.com/ oldalára. Teljesen élvezhetetlen az oldal használata. Próbáltam már (operával, és firefox-al is)

Nálam sajnos ugyanez a helyzet, ezek szerint nem egyedi hiba, jó lenne ha gyorsan törölnék ezt az erőszakos reklámot!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(toxi74 @ 2009-03-16 06:58) *

Kedves toxi74!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves leírni részletesen mikor és mire kattintva
vált át az oldal. Köszönjük!
Craftman
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-16 08:05) *
Kedves toxi74!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves leírni részletesen mikor és mire kattintva
vált át az oldal. Köszönjük!

Nálam is megcsinálta vagy 5x egymás után (a Levelesládából nyitottam új ablakban az aukciókat, 1-2 mp múlva ezekről ugrott tovább),
"Vissza"-ra az aukció képei alatt a hirdetés helyett "502 Bad GateWay" üzenet.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Craftman @ 2009-03-16 08:22) *
Nálam is megcsinálta vagy 5x egymás után (a Levelesládából nyitottam új ablakban az aukciókat, 1-2 mp múlva ezekről ugrott tovább),
"Vissza"-ra az aukció képei alatt a hirdetés helyett "502 Bad GateWay" üzenet.

Kedves Craftman!

Köszönjük, az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.
csabau
kepfeltoltes.hu/090316/snap0100_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

a fórum is használhatatlan napok óta - komment a képen.

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(csabau @ 2009-03-16 08:32) *
kepfeltoltes.hu/090316/snap0100_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a fórum is használhatatlan napok óta - komment a képen.

Kedves csabau!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül,
csatolni a hibáról készített képet, valamint megadni az Ön által használt böngésző pontos verziószámát. Köszönjük!
Gettagrip
Üdv!
Kedves Vatera, lassan megijedek a plusz-szolgáltatásaiktól... Tegnap lejárt egy olyan termék amit megfigyeltem, semmi baj nem volt ezzel, kaptam is emailt hogy lejár az általam megfigyelt termék, eddig 5-öt. Eleinte percenként aztán 30 percenként.
Üdv: z.
csabau
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-16 08:39) *
Kedves csabau!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül,
csatolni a hibáról készített képet, valamint megadni az Ön által használt böngésző pontos verziószámát. Köszönjük!

nem írkálok oda - a fórum pont ezt a célt szolgálja.

egyébként sem értek hozzá, a böngészőm hibátlan minden más oldallal.

(tömegével jönnek a problémákról szóló postok - nem is egy fajta problémáról -

talán Önöknek kellene intézkedni, nem a felhasználóra hárítani ismét a mindent )

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(csabau @ 2009-03-16 08:42) *
nem írkálok oda - a fórum pont ezt a célt szolgálja.
egyébként sem értek hozzá, a böngészőm hibátlan minden más oldallal.

A fórum elsősorban a felhasználók egymás közti kapcsolattartását szolgálja.
Köszönjük szíves közreműködését, megértését!
csabau
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-16 08:44) *
A fórum elsősorban a felhasználók egymás közti kapcsolattartását szolgálja.
Köszönjük szíves közreműködését, megértését!

akkor nekem már az olvasással is problémáim lehetnek -

"...Technikai kérdések, észrevételek a Vaterával kapcsolatban"

ez lenne a téma címe.  blink.gif

(részemről befejeztem a meddő próbálkozást)
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(csabau @ 2009-03-16 08:49) *
akkor nekem már az olvasással is problémáim lehetnek -
"...Technikai kérdések, észrevételek a Vaterával kapcsolatban"
ez lenne a téma címe.  blink.gif

Az ügyfélszolgálat a kapcsolatfelvételen keresztül érhető el, ahol fogadják hibabejelentéseit is.
A jelzett hibát más felhasználók nem jelezték, így egyedi esetről lévén szó a fórumban csak
a böngésző cseréjét tudjuk javasolni, ahogy korábban azt technikus kollégáink is javasolták
más hiba előfordulásakor is.
szbellagh
Sziasztok,

Be szeretném állítani, hogy milyen eseményről kapjak e-mailt és milyenről nem. Pl. ha új üzenetem érkezik, vagy lejár egy árverésem arról nem kérnék, de ha valaki megveszi egy termékemet arról szeretnék (másról egyáltalán nem kérnék e-mailt). Szerintetek lehet ilyet beállítani? Ha nem, akkor javasolnám, hogy dolgozza ki a Vatera az eseményenkénti e-mail küldés beállítási lehetőséget, mert mostnában 20 e-mailemből 10 vaterás legalább, pedig csak 6-8 termékem van fenn. A Vaterás e-mailek között is nehezen lehet kiigazodni, hogy mit törölhetek és mi a fontos.

Köszönöm, üdvözlet,

Szabolcs
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(szbellagh @ 2009-03-16 21:42) *
Sziasztok,

Be szeretném állítani, hogy milyen eseményről kapjak e-mailt és milyenről nem. Pl. ha új üzenetem érkezik, vagy lejár egy árverésem arról nem kérnék, de ha valaki megveszi egy termékemet arról szeretnék (másról egyáltalán nem kérnék e-mailt). Szerintetek lehet ilyet beállítani? Ha nem, akkor javasolnám, hogy dolgozza ki a Vatera az eseményenkénti e-mail küldés beállítási lehetőséget, mert mostnában 20 e-mailemből 10 vaterás legalább, pedig csak 6-8 termékem van fenn. A Vaterás e-mailek között is nehezen lehet kiigazodni, hogy mit törölhetek és mi a fontos.

Köszönöm, üdvözlet,

Szabolcs

Kedves szbellagh!

Az értesítők szűrése a levelezőprogramban lehetséges, személyes menüjében erre nincs lehetőség.
atbalogh
Kedves Vatera!!

Ismételtem KÉREM hogy SÜRGŐSEN JAVÍTSÁK azt a bosszantó dolgot hogy a vevőim duplán ütnek le termékeket.
Mivel nem 100 Ft.-os termékekről van szó, így ezek jutaléka elég megterhelő lenne, semlegeseket meg hogy az üzlet
nem jött létre nem akarok gyűjteni, lévén az alacsony reputációm elcsúfítása lenne.
Már írtam is levelet, melyben megynyugtattak hogy javítva lett a probléma.
Válaszoltam ticket számmal is hogy a hiba továbbra is fennál ( Ticket#2009022610003161 ) de válasz nem érkezett!!!!

Az érintett aukcióim ( egyre csak gyarapodik ):

> 137438374
> 138444297

> 136187188
> 135853560

> 132871833
> 132871831

> 132205891
> 132294894

KÉREM TÖRÖLNI A MÁSOD LEÜTÉSEKET A RENDSZERBŐL !! ( JUTALÉKOKAT, ÉRTÉKELÉSI LEHETŐSÉGEKET STB )
ÉS A HIBÁT LEHETŐLEG MINÉL ELŐBB MEGSZÜNTETNI, MERT NYUGTATOM FOLYAMATOSAN
AZ AGGÓDÓ VEVŐKET HOGY NEM AZ Ő HIBÁJUK HOGY 2 TERMÉKET ÜTNEK LE EGY IDŐBEN
AMIKOR CSAK EGY KELL NEKIK!!!!
rampez
Olvastátok már az új jutalékok és a megsarcolás szabályait?
Úgy látszik a milliárdok felé igyekszik a vatera
milliók cöhh miazmár... aprópénz...
kikocska
ez a feltöltési díj, ez minden aukcióindításkor újra és újra kiszámlázásra kerül? vagy egyszeri díjról van szó, és tényleg a feltöltésre vonatkozik? nekem van kb 400 ruhám feltöltve, 7 napos aukciók. egyszer kifizetem utána a 2000ft-ot, és amit eladok, az után levonják az értékeléskor, amit nem adok el, azt meg ugye benyelem?
vagy 400-ból eladok mondjuk 10-et egy hét alatt, akkor a maradék 390 után a következő héten újra ki kell fizetnem az 5ft-okat? (pár száz ft-os tételekről lévén szó)
nekem ez nem világos a körlevélből.
előre is köszönöm a választ.
draglion
IDÉZET(kikocska @ 2009-03-17 16:41) *
ez a feltöltési díj, ez minden aukcióindításkor újra és újra kiszámlázásra kerül? vagy egyszeri díjról van szó, és tényleg a feltöltésre vonatkozik? nekem van kb 400 ruhám feltöltve, 7 napos aukciók. egyszer kifizetem utána a 2000ft-ot, és amit eladok, az után levonják az értékeléskor, amit nem adok el, azt meg ugye benyelem?
vagy 400-ból eladok mondjuk 10-et egy hét alatt, akkor a maradék 390 után a következő héten újra ki kell fizetnem az 5ft-okat? (pár száz ft-os tételekről lévén szó)

a rosszabb változatot elemezd
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kikocska @ 2009-03-17 16:41) *

Kedves kikocska!

A feltöltési díj nem egyszeri, a díjak az aukciók újraindításakor is felszámításra kerülnek.
papucs55
Üdv
De az ingyenes marad hogy regisztrálva vagyok és néha vásárolok?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(papucs55 @ 2009-03-17 19:21) *
Üdv
De az ingyenes marad hogy regisztrálva vagyok és néha vásárolok?

Kedves papucs55!

A vevők számára továbbra is ingyenes a piactér használata, terméket nem adnak el, így sem jutalék,
sem feltöltési díjat nem kell fizetniük.
vaterafoliashop
A mobil és telefon kategória nyitására ez jön be: picom(65) visszajelzési mutatója unsure.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-03-17 21:08) *
A mobil és telefon kategória nyitására ez jön be: picom(65) visszajelzési mutatója unsure.gif

Kedves vaterafoliashop!

Az észrevételt korábban már továbbítottuk a technikus kollégák felé.
Papirmasni
Üdv.

Mi ez az újabb kényszer? Miért nem léphetek be nem biztonságos jelszóval május elejétől?
Ne akarja már senki nálam jobban tudni hogy mi a jó nekem. A mostani jelszavamhoz ragaszkodom és nem akarom megváltoztatni. Mért nem lehet ezt megérteni?
Azért mert nem 20 féle karakterből áll, még lehet jó, főleg ha csak én ismerem.
Ha meg mások megtudják akkor magamra vessek, de ne atyáskodjon felettem a Vatera. mad.gif mad.gif
Semelyik másik (aukciós) weboldalon nem hallottam ilyen kötelező jelszóváltoztatási marhaságról.
Kérlek gondoljátok újra!!
Emili5
Vészesen közeledik az új arculat véglegesítése, de továbbra sem látom bizonyos hibák megszűnését, viszont újakat igen. Hátha használ, ha szólok.
Az "új leveled érkezett" eddig sem volt igaz, a rég olvasott levelek mellett is ez az üzenet jelent meg, de immár darabszámot is látok a hibás figyelmeztetésben. Bosszantó apróság, hátha javítható.
Az új "licitált" összefoglalóból hiányzik, hogy hol áll az én licitem, nekem a korábbi megoldás sokkal jobban tetszett. Igaz, hogy az új fizimiska illatosabb, de funkcionálisan is legyen legalább olyan jó, mint az előző.

A feltöltő-adóról: szerencsétlen az időzítés, a gazdasági alapozása sem biztos, hogy jó. A nagy értékű áruknak mindegy lenne az új díj,de ezek kevéssé fognak itt (értsd: fénykép alapján, egy netes oldalon) gazdára lelni. Az olcsó, bolhapiaci holmik árát viszont arányában egyre jobban emelik az intézkedéseik. Marad az Ecseri. mad.gif
Üdv
geneve
Nagyon itt volt már az ideje a termékfeltöltési díjnak! A sok eladhatatlan vagy irreális áron kínált tételtől már nem lehet áttekinteni a kínálatot.
draglion
IDÉZET(geneve @ 2009-03-17 22:49) *
Nagyon itt volt már az ideje a termékfeltöltési díjnak! A sok eladhatatlan vagy irreális áron kínált tételtől már nem lehet áttekinteni a kínálatot.

így igaz , majd májustól tekingetheted a nagy semmit

jó szórakozást hozzá laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Lecsike
IDÉZET(geneve @ 2009-03-17 22:49) *

Igen,igen ... a bőség zavara néha megbolondítja az embert ... bizonyára ezért is volt közel 1 év alatt 6 adás-vételed dry.gif
geneve
IDÉZET(Lecsike @ 2009-03-17 22:57) *
Igen,igen ... a bőség zavara néha megbolondítja az embert ... bizonyára ezért is volt közel 1 év alatt 6 adás-vételed dry.gif

Gyufacimkéből én is eladok 300-at egy év alatt. De most a poénokat félretéve én nem azért járok ide vásárolni, hogy az internetről letöltött fotókat nézegessek, meg olyan árukat, amelyek sosem voltak az eladók birtokában, és majd az én pénzemen kegyesen megrendelik, utólag...
Teve92
Amikor a sikeres eladás után visszzakapjuk a feltöltési díjat, akkor az addigi összes arra a termékre vonatkozó feltöltési díjat kapjuk vissza, vagy csak az aktuálisat? Bocs, ha már valaki feltette a kérdést, vagy bugyutának tűnik de ez nekem nem jött le! Köszi
draglion
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-18 20:41) *
Amikor a sikeres eladás után visszzakapjuk a feltöltési díjat, akkor az addigi összes arra a termékre vonatkozó feltöltési díjat kapjuk vissza, vagy csak az aktuálisat? Bocs, ha már valaki feltette a kérdést, vagy bugyutának tűnik de ez nekem nem jött le! Köszi

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ez volt a nap kérdése

ilyen jót ritkán olvas az ember

laugh.gif laugh.gif
draglion

amikor eladásra kerül az akkori listázás vagy ujralistázásért levont feltöltési díj kerül jóváírásra, nem visszakapásra.

visszakapni nem fogsz az egyenlegedről semmit oda csak jóváírják azt ami egy sikertelen aukcióból egy minimálár díjból vagy az új feltöltési díjból visszajár.

Teve92
csakis rolleyes.gif a kp-t el sem fogadnám, természetesen jóváírásra gondoltam én is, csak ez a sok újdonság teljesen megzavarított rolleyes.gif
draglion
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-18 20:51) *
csakis rolleyes.gif a kp-t el sem fogadnám, természetesen jóváírásra gondoltam én is, csak ez a sok újdonság teljesen megzavarított rolleyes.gif

laugh.gif laugh.gif

dehogyis , csak olyan jó volt olvasni a feltett kérdést , tényleg 10.00 pontos mint a tornászlányok gyakorlata a gerendán rolleyes.gif wink.gif
Teve92
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-18 20:51) *

Amúgy köszi a választ! Le van ez valahol írva, nem találtam sehol sem részletes magyarázatot? tongue.gif
Teve92
Rossz idézetet választottam, de amint látod, nem vagyok tapasztalt fórumozó rolleyes.gif
draglion
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-18 20:56) *
Amúgy köszi a választ! Le van ez valahol írva, nem találtam sehol sem részletes magyarázatot? tongue.gif

Nagyon szívesen,
igen le van írva pontosan minden itt is sok hozzászólás hivatkozik rá de a Vatera Moderátos is fog válaszolni majd mert az ilyen típusú kérdésekre mindig érkezik hivatalos válasz

Teve92
IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 20:58) *
Nagyon szívesen,
igen le van írva pontosan minden itt is sok hozzászólás hivatkozik rá de a Vatera Moderátos is fog válaszolni majd mert az ilyen típusú kérdésekre mindig érkezik hivatalos válasz

Próbáltam visszaolvasni, de iszonyú sok hozzászólás van mindenütt ezügyben, ami persze érthető, felháborító az egész, két napja ezen jár az agyrágó bogár blink.gif
draglion
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-18 21:01) *
Próbáltam visszaolvasni, de iszonyú sok hozzászólás van mindenütt ezügyben, ami persze érthető, felháborító az egész, két napja ezen jár az agyrágó bogár blink.gif

nem fogod tuni visszaolvasni a napi fórumot ...nagyon nagy mennyiség

a Moderátor biztosan válaszol
Teve92
IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 21:03) *
nem fogod tuni visszaolvasni a napi fórumot ...nagyon nagy mennyiség

a Moderátor biztosan válaszol

ettől félek én is laugh.gif
már 2 hozzászólásomat törölte, de ez a kérdés nyilván nem ütközik semmilyen szabályba wink.gif
atbalogh

Újabb adalék az alábbi szösszenetemhez, mai friss ropogós...
Már ha valaki még foglalkozik a vateránál mással is nem csak a moderálással ezekben az időkben.
Én viszont kezdem unalmasnak találni hogy kettesével ütik le a termékeimet egyazon másodpercben...

138704056

139143079

Kedves Vatera!!

Ismételtem KÉREM hogy SÜRGŐSEN JAVÍTSÁK azt a bosszantó dolgot hogy a vevőim duplán ütnek le termékeket.
Mivel nem 100 Ft.-os termékekről van szó, így ezek jutaléka elég megterhelő lenne, semlegeseket meg hogy az üzlet
nem jött létre nem akarok gyűjteni, lévén az alacsony reputációm elcsúfítása lenne.
Már írtam is levelet, melyben megynyugtattak hogy javítva lett a probléma.
Válaszoltam ticket számmal is hogy a hiba továbbra is fennál ( Ticket#2009022610003161 ) de válasz nem érkezett!!!!

Az érintett aukcióim ( egyre csak gyarapodik ):

> 137438374
> 138444297

> 136187188
> 135853560

> 132871833
> 132871831

> 132205891
> 132294894

KÉREM TÖRÖLNI A MÁSOD LEÜTÉSEKET A RENDSZERBŐL !! ( JUTALÉKOKAT, ÉRTÉKELÉSI LEHETŐSÉGEKET STB )
ÉS A HIBÁT LEHETŐLEG MINÉL ELŐBB MEGSZÜNTETNI, MERT NYUGTATOM FOLYAMATOSAN
AZ AGGÓDÓ VEVŐKET HOGY NEM AZ Ő HIBÁJUK HOGY 2 TERMÉKET ÜTNEK LE EGY IDŐBEN
AMIKOR CSAK EGY KELL NEKIK!!!!
blackiex
Tisztelt Vatera csapat!

Ezt a kérdést már felvetettem, de nem kaptam semmilyen választ, úgyhogy itt is megkérdezem.
Az oldalnak van egy igen kellemetlen eleme, az "adultcheck". Minden egyes 18 éven felülieknek való termék megnyitásakor rákérdez, hogy valóban elmúltam-e 18. Nos, először azt hittem, hogy a bejelentkezés megoldja, hiszen a rendszer ismeri a születési dátumomat, de hiába lépek be, ugyanúgy rákérdez.
Megoldható lenne technikailag, hogy a regsztrált 18 éven felülieknek ne dobja be újra és újra ezt a felesleges üzenetet?

Köszönettel:
Balogh Dávid
Vatera_Fórum_Moderátor

Kedves Teve92!

A számlán az eladott termék után fizetett feltöltési díj kerül jóváírásra, nem az addigi összes díj.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.