Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(blackiex @ 2009-03-19 08:32) *
Tisztelt Vatera csapat!

Ezt a kérdést már felvetettem, de nem kaptam semmilyen választ, úgyhogy itt is megkérdezem.
Az oldalnak van egy igen kellemetlen eleme, az "adultcheck". Minden egyes 18 éven felülieknek való termék megnyitásakor rákérdez, hogy valóban elmúltam-e 18. Nos, először azt hittem, hogy a bejelentkezés megoldja, hiszen a rendszer ismeri a születési dátumomat, de hiába lépek be, ugyanúgy rákérdez.
Megoldható lenne technikailag, hogy a regsztrált 18 éven felülieknek ne dobja be újra és újra ezt a felesleges üzenetet?

Köszönettel:
Balogh Dávid

Kedves balckiex!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé, a megvalósításig szíves türelmét kérjük!
Teve92
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-19 09:50) *
Kedves Teve92!

A számlán az eladott termék után fizetett feltöltési díj kerül jóváírásra, nem az addigi összes díj.

Köszi a választ! De ameddig eladom a terméket, addig többször keletkezik rajta feltöltési díj. Tehát nem az összes, csak az utolsó feltöltési díj kerül jóváírásra!? Csak a tisztánlátás érdekében.

Köv. kérdésem: Felteszek egy ruhacsomagot, amiből kérnek külön fényképeket egyes ruhadarabokról, azokat felteszem egy külön aukcióban de ha nem kérik mégsem akkor nyilván törlöm ezt a külön aukciót. Ez minek minősül? Nem lett sikeres, viszont elindítottam, tehát rögtön kerül rá feltöltési díj. Ilyen esetben is fizetnem kell?

Köszönettel T.
draglion
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-19 11:04) *
Köszi a választ! De ameddig eladom a terméket, addig többször keletkezik rajta feltöltési díj. Tehát nem az összes, csak az utolsó feltöltési díj kerül jóváírásra!? Csak a tisztánlátás érdekében.

Köv. kérdésem: Felteszek egy ruhacsomagot, amiből kérnek külön fényképeket egyes ruhadarabokról, azokat felteszem egy külön aukcióban de ha nem kérik mégsem akkor nyilván törlöm ezt a külön aukciót. Ez minek minősül? Nem lett sikeres, viszont elindítottam, tehát rögtön kerül rá feltöltési díj. Ilyen esetben is fizetnem kell?

Köszönettel T.

igen
igen rolleyes.gif laugh.gif
draglion

Köszönettel T.

a tisztánlátás érdekében válaszolok a még fel nem tett kérdésre is (megkérdezetlenül wink.gif )

ha listázol 10 terméket és közben rájössz hogy tévedtél és leszeded a tételeleket akkor is fizetsz

gondolom most már tiszta sor hogy mikor nem fizetsz laugh.gif
Teve92
IDÉZET(draglion @ 2009-03-19 11:19) *
a tisztánlátás érdekében válaszolok a még fel nem tett kérdésre is (megkérdezetlenül wink.gif )

ha listázol 10 terméket és közben rájössz hogy tévedtél és leszeded a tételeleket akkor is fizetsz

gondolom most már tiszta sor hogy mikor nem fizetsz laugh.gif

Próbálok valami használhatóságot találni ebben az egész "újításban" de nem találok. Biztos bennem van a hiba.
Köszi a válaszokat.
Titokban te is elvégezted a moderátor suli? laugh.gif
draglion
IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-19 11:34) *
Próbálok valami használhatóságot találni ebben az egész "újításban" de nem találok. Biztos bennem van a hiba.
Köszi a válaszokat.
Titokban te is elvégezted a moderátor suli? laugh.gif

laugh.gif laugh.gif

nem fogsz használhatóságot találni mert nincs

teljes mértékben átalakul és a régi ''szabályok'' nem lesznek érvényesek

a régi szabály az volt hogy tölts fel minnél több tételt és nagyobb választékot mert nő a forgalmad

az új szabály az lesz hogy listázz egy forintért és olyat amit biztosan felmegy a piaci árára
mindenki jobban meggondolja hogy mit fog listázni

egyedi és kevesek által keresett tételek egyáltalán nem lesznek csak elvétve amit a nagypapa örökségéből szereznek az örökösök és felteszik egy forintért mert kell a nászútra a pénz

nostradamus
kukureku
T. Vaterások!

Miért nem tudok terméket listázni?
Kitöltöm az oldalt, és folyamatosan a küldés gomb után azt az infot kapom, hogy töltsem ki a termék leírását, holott ugye az természetes, hogy kitöltöm.
Tiszta hülye napok óta az egész portál. sad.gif

kukureku
Hahóóóó!
Vaterások!! ?? rolleyes.gif
Mikor gyógyizzátok meg az oldalt?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-03-19 13:55) *
T. Vaterások!

Miért nem tudok terméket listázni?
Kitöltöm az oldalt, és folyamatosan a küldés gomb után azt az infot kapom, hogy töltsem ki a termék leírását, holott ugye az természetes, hogy kitöltöm.
Tiszta hülye napok óta az egész portál. sad.gif

Kedves kukureku!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül és képernyőfotót mellékelni
a jelzett hibáról. Köszönjük!
Vatera_Fórum_Moderátor

Köszönettel T.

Igen, csak az eladott termék után felszámolt feltöltési díj kerül jóváírásra.

Igen, számlázásra kerül. A feltöltési díjak az aukciók indításakor felszámításra kerülnek.
kukureku
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-19 14:25) *
Kedves kukureku!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül és képernyőfotót mellékelni
a jelzett hibáról. Köszönjük!

Kedves Moderátor!

Oda nem írok, mert sosem foglalkoznak a problémámmal, mindig elhajtanak.
Múltkor is itt kaptam választ.
Akkor várok, hátha meggyógyul.
Köszönöm!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-03-19 14:31) *
Kedves Moderátor!

Oda nem írok, mert sosem foglalkoznak a problémámmal, mindig elhajtanak.
Múltkor is itt kaptam választ.
Akkor várok, hátha meggyógyul.
Köszönöm!

Kedves kukureku!

Legyen kedves a hibáról készített képernyőfotót ide belinkelni (www és http nélkül). Köszönjük!
kukureku
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-19 14:41) *
Kedves kukureku!

Legyen kedves a hibáról készített képernyőfotót ide belinkelni (www és http nélkül). Köszönjük!

Köszönöm, 35 perc után sikerült a feltöltés! rolleyes.gif
Meggyógyult!

(máskor is idejövök ám, nem az ügyfélszolgálatra...)
vaterafoliashop
A kérdésem az lenne, hogyan tudom a bizonyítékot elküldeni a Vaterának arról, hogy a partnernek a levelet ajánlottan elküldtem ?
Vagyis az ajánlott feladás számlájáról készült fotót ?
Magyarul: A partner negatívan értékelt, mert nem kapta meg a levelet. Nálam a bizonyíték az ajánlott feladásról, hogy elküldtem.
Választ elöre is köszönöm.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-03-20 09:34) *
A kérdésem az lenne, hogyan tudom a bizonyítékot elküldeni a Vaterának arról, hogy a partnernek a levelet ajánlottan elküldtem ?
Vagyis az ajánlott feladás számlájáról készült fotót ?
Magyarul: A partner negatívan értékelt, mert nem kapta meg a levelet. Nálam a bizonyíték az ajánlott feladásról, hogy elküldtem.
Választ elöre is köszönöm.

Kedves vaterafoliashop!

Amikor elküldi az üzenetet részünkre a kapcsolatfelvételen keresztül, emailben kap választ
egy un. ticket számmal. Erre az emailre válaszolhat és mellékletként elküldheti számunkra az igazolást.
vaterafoliashop
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-20 09:45) *
Kedves vaterafoliashop!

Amikor elküldi az üzenetet részünkre a kapcsolatfelvételen keresztül, emailben kap választ
egy un. ticket számmal. Erre az emailre válaszolhat és mellékletként elküldheti számunkra az igazolást.

Kösz a választ. Idöközben ( ha kicsit megkésve is ) de rájöttem erre a megoldásra én is és a válaszlevélhez csatoltam és már visszaküldtem ( elküldtem ).
raszuh
Üdvözlöm Önöket.

Ma megnyertem ezt a karórát:
http://www.vatera.hu/p_utanerzes_korrekt_k..._139371298.html

Leütöttem a villámárat.
Erre az történt, hogy megjelent a "minimálárat elérték"
és az "árverés befejezve", meg hogy "automatikus licit max 23000".

De nem kaptam semmi értesítôt, ahogy szoktam.
Mi történhetett?
Hess33
Kedves Moderátor!
Már többször jeleztem,hogy nem kapok termékfigyelőt,ma éppen a 4. napja van ennek!Azt a választ kaptam,hogy biztos az email cimemmel lehet baj,de azzal nem igazáén,mivel az értékeléssel kapcsolatos emailok megjönnek a vaterától,csak a termékfigyelök nem!Tehát a hiba az Önnök készülékében van,kérném tegyenek valamit ez ügyben!
Előre is köszönöm!
koko007
Üdv Mindenkinek!

Újra felháborodok és csak érdekesség képen közlöm az alábbi két üzenetemet amit innen kaptam egyiket tegnap a másikat pedig ma. Lehet gondolkodni mi történt? Már nem akarok utána járni, mivel úgy is költözök innen másik aukciós portálra, de azért érdekes.

Dátum: 2009. március 19., csütörtök, 21:24:21
Feladó: Vatera <ertesito@vatera.com>
Címzett: ---------------------------
Tárgy: Vatera: Figyelmeztetés, szabályszegés miatt - első alkalom!
Melléklet:
Kedves Zoltán!

Az Ön felhasználóneve......:zolitan.m
Email:.....................:--------------------

Sajnos nem a Vatera piacterén meghatározott szabályok szerint vett részt a piactér életében, ezért figyelmeztetésben részesítettük, a történtekről egy másik emailben is tájékoztattuk. Legyen kedves átolvasni a Vatera szabályait és a szerint folytatni a jövőben aukciós tevékenységeit.

Tájékoztatásul közöljük, hogy a szabályzatban közzétett alapelvek következetes be nem tartása a Vatera piacteréről való teljes kitiltást vonja maga után!

A Vatera szabályainak megismeréséhez kattintson ide:
http://www.vatera.hu/help/index.php?c=23

Köszönjük figyelmét, megértését!

Üdvözlettel:
A Vatera csapata
www.vatera.hu

Majd egy nap múlva az első figyelmeztetés után a következő üzenet érkezett miután inaktíváltak:

Dátum: 2009. március 20., péntek, 09:50:58
Feladó: Vatera <ertesito@vatera.com>
Címzett: ----------------------------------
Tárgy: Vatera: Felhasználónevét inaktiváltuk!
Melléklet:
Kedves Zoltán!

Az Ön felhasználóneve......:zolitan.m
Email:.....................:-------------------------------

Sajnos nem a Vatera.hu Kft. által meghatározott szabályok szerint vett részt a piactér életében, ezért kizártuk a Vatera piacteréről. Korábban több alkalommal is figyelmeztetük és minden esetben tájékoztattuk a szabálytalanságról.

A Vatera ÁFF egyértelműen meghatározza azokat a feltételeket, amelyek alapján a Vatera piacterén egy felhasználó adásvételeket folytathat. Bármely feltétel következetes be nem tartása a felhasználói jogok korlátozását vagy végleges megszüntetését eredményezi.

A Vatera szabályainak megismeréséhez kattintson ide:
http://www.vatera.hu/help/index.php?c=23

Köszönjük figyelmét, megértését!

Üdvözlettel:
A Vatera csapata
www.vatera.hu

Hát csak ennyi, aki itt marad az legyen csak óvatos smile.gif)))

Most pedig a regisztrált felhasználók tábora nem egy hanem 4 fővel lett kevesebb.
Hess33
IDÉZET(koko007 @ 2009-03-20 12:36) *
Üdv Mindenkinek!

Újra felháborodok és csak érdekesség képen közlöm az alábbi két üzenetemet amit innen kaptam egyiket tegnap a másikat pedig ma. Lehet gondolkodni mi történt? Már nem akarok utána járni, mivel úgy is költözök innen másik aukciós portálra, de azért érdekes.
Most pedig a regisztrált felhasználók tábora nem egy hanem 4 fővel lett kevesebb.

Nekem az a baj ezekkel a figyelmeztetésekkel,hogy csak az nincs benne,hogy mi a konkrét vád laugh.gif Akkor tudni fogom,ha elolvasok 1000 oldalt???Szerintem nem!!!!Egyszerűbb lenne a konkrét kihágást közölni az emberekkel,bár igaz arra nem lehet ilyen sablon leveleket küldeni laugh.gif
vaterafoliashop
Már lassan 4 x 12 órája történt, de reagálás még nincsen:
Az Ön bejelentésének száma: 2009031810004021

Kaphatnék választ ?
Köszönöm.
bambooflower
[quote name='koko007' date='2009-03-20 12:36' post='545109'

Hát csak ennyi, aki itt marad az legyen csak óvatos smile.gif)))

[/quote]

ez megmagyarázza a letiltásodat smile.gif
Hess33
IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-20 12:03) *
Kedves Moderátor!
Már többször jeleztem,hogy nem kapok termékfigyelőt,ma éppen a 4. napja van ennek!Azt a választ kaptam,hogy biztos az email cimemmel lehet baj,de azzal nem igazáén,mivel az értékeléssel kapcsolatos emailok megjönnek a vaterától,csak a termékfigyelök nem!Tehát a hiba az Önnök készülékében van,kérném tegyenek valamit ez ügyben!
Előre is köszönöm!

Kaphatnék választ?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-20 12:03) *
Kedves Moderátor!
Előre is köszönöm!

Kedves Hess33!

Az értesítők kiküldését ellenőriztük. Az értesítő email kiküldése megtörtént az a Vatera által kiküldésre
került a felhasználók számára. Jellemzően a citromail, freestart levelezőknél a belső webes spamszűrőnél
engedélyezni kell az ertesito@vatera.com címről érkező leveleket, így elméletileg nem fordulhat elő, hogy
a levelet elutasítja a szolgáltató.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-03-20 13:02) *
Már lassan 4 x 12 órája történt, de reagálás még nincsen:
Az Ön bejelentésének száma: 2009031810004021

Kaphatnék választ ?
Köszönöm.

Kedves vaterafoliashop!

Naponta több száz megkeresés érkezik be a kapcsolatfelvételen keresztül és sorban kerülnek feldolgozásra,
türelmét kérjük.
szoszi123
IDÉZET(raszuh @ 2009-03-20 11:52) *
Üdvözlöm Önöket.

Ma megnyertem ezt a karórát:
http://www.vatera.hu/p_utanerzes_korrekt_k..._139371298.html

Leütöttem a villámárat.
Erre az történt, hogy megjelent a "minimálárat elérték"
és az "árverés befejezve", meg hogy "automatikus licit max 23000".

De nem kaptam semmi értesítôt, ahogy szoktam.
Mi történhetett?

Nekem volt olyan, hogy több órával utána jött értesítő. ha belépsz a saját menüdbe a vásárol áruk kategóriába, akkor ott a kis borítékra kattintva meg tudod nézni az eladó elérhetőségét.
konyvetNEKED
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-20 14:17) *
Kedves vaterafoliashop!

Naponta több száz megkeresés érkezik be a kapcsolatfelvételen keresztül és sorban kerülnek feldolgozásra,
türelmét kérjük.

Tisztelt Vatera!

Nem lehetséges, hogy mindenki másként venné ezt az "akadály"-t, ha a válasz e-mailben nem lenne benne az irreális 12 órás időtartam-ígéret? (...ami egyébként nem irreális, csak soha nem sikerült még betartani...) Arra gondoltam, hogy nekünk, felhasználóknak be kellene vezetnünk "ígért válasz" késés-díjat...
kukureku
Kedves Vaterások!

Ha valakinek negatív értékelést adok, majd mégis fizet, én levetetem a negatívot, miért csak semlegest lehet adni, nem jött létre címszóval? Ilyenkor a jutalékkal mi történik?
jSzebi
Hát igen, sajnos idáig süllyed a vatera sad.gif
mindenki elfog menni, akinek van egy kis esze..... illetve, a vatera tulajoknak kéne egy kis észt licitálni, mert ez igy elég gázos.... 2 felhasználó fiokom van vaterán, a személyes és a bolti, eddig türelmesen, átgondolva fizettem az "illetéket" a vaterának, az eladásaim után ( kb 500), de most már leginkább nem adok el semmit. Bár tudom, hogy nem belőlem él meg a vatera, mivel tisztában vagyok hogy nagyjából mennyi a bevétele....
lassan közölnöm kell, hogy Viszlát vatera (teszvesz is kizárva smile.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(kukureku @ 2009-03-21 10:58) *
Kedves Vaterások!

Ha valakinek negatív értékelést adok, majd mégis fizet, én levetetem a negatívot, miért csak semlegest lehet adni, nem jött létre címszóval? Ilyenkor a jutalékkal mi történik?

Kedves kukureku!

Értékelés törlésénél csak a szöveg törlésére van lehetőség, az aukció sikeressége/sikertelensége utólag nem
változtatható. Jutalék csak az eladó által sikeresnek visszajelzett adásvétel esetén kerül felszámolásra.
biim66
T Vatera!

Olyan javaslattal állnék elő, aminek szerintem nagyon sok ember örülne.
Vannak ezek a 1 Ft-os aukciók, ezzel eddig nincs is semmi baj. A baj az annyi, h vannak a hiénák és a sakálok. Ezek azok az emberféleségek, akik soha, de SOHA nem vásárolnak a vaterán. Csak itt vannak és lihegnek körülöttünk. Bajom az az, meg gondolom, h másoknak is a baja, h ezek a „0” vagy max „1” vásárlást végbevivő emberek, ezekbe az 1 Ft-os aukciókba mindig belepiszkálnak. Most itt még véletlenül sem gyanakszom, h az aukciót indító ember sokadik regisztrálása lenne ez . Viszont ezek a nagy forgalmat lebonyolító emberek hónapokig nem is vásárolnak semmit csak minden 1 Ft-os aukcióba bele, licitálgat. Magyarul, FELVERI AZ ÁRAT! (vagy ez végül is jó a vaterának!?)
Javaslatom pedig az lenne, h ha valaki 1 hónapig( 30 napig) nem vásárol vagy nem bonyolít semmiféle üzletet a vaterán, akkor TÖRÖLJÉK! Nézelődni lehet regisztrálás nélkül is!
Belepiszkálni meg ne piszkáljon bele, piszkálgassa a f…….át.

Remélem, h tesznek ebben az ügyben valamilyen lépést.

Üdv biim

[size="4"][/size]
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(biim66 @ 2009-03-21 13:27) *
T Vatera!

Olyan javaslattal állnék elő, aminek szerintem nagyon sok ember örülne.
Vannak ezek a 1 Ft-os aukciók, ezzel eddig nincs is semmi baj. A baj az annyi, h vannak a hiénák és a sakálok. Ezek azok az emberféleségek, akik soha, de SOHA nem vásárolnak a vaterán. Csak itt vannak és lihegnek körülöttünk. Bajom az az, meg gondolom, h másoknak is a baja, h ezek a „0” vagy max „1” vásárlást végbevivő emberek, ezekbe az 1 Ft-os aukciókba mindig belepiszkálnak. Most itt még véletlenül sem gyanakszom, h az aukciót indító ember sokadik regisztrálása lenne ez . Viszont ezek a nagy forgalmat lebonyolító emberek hónapokig nem is vásárolnak semmit csak minden 1 Ft-os aukcióba bele, licitálgat. Magyarul, FELVERI AZ ÁRAT! (vagy ez végül is jó a vaterának!?)
Javaslatom pedig az lenne, h ha valaki 1 hónapig( 30 napig) nem vásárol vagy nem bonyolít semmiféle üzletet a vaterán, akkor TÖRÖLJÉK! Nézelődni lehet regisztrálás nélkül is!
Belepiszkálni meg ne piszkáljon bele, piszkálgassa a f…….át.

Remélem, h tesznek ebben az ügyben valamilyen lépést.

Üdv biim

Kedves biim66!

A korlátozás bevezetését nem tervezzük, amennyiben egy már korábban kizárt felhasználó újraregisztrált
és megalapozott a gyanú, kérjük jelezze a kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő altéma kiválasztásával.
Köszönjük!
kukureku
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-21 11:52) *
Kedves kukureku!

Értékelés törlésénél csak a szöveg törlésére van lehetőség, az aukció sikeressége/sikertelensége utólag nem
változtatható. Jutalék csak az eladó által sikeresnek visszajelzett adásvétel esetén kerül felszámolásra.

Ezt értem, csak ez olyan, mintha kiakarnám játszani a jutalékot.
Ez a helyzet a vaterának rossz, mert a jutalékot nem számlázzák ki, de az adás-vétel létrejött...
Fura.
Köszönöm a választ!

brian27
Kedves Moderátor!
Éredekelne a véleménye abban,hogy tegyük fel nem akarom a 900 tételnyi dolgaimat folyamatosan ujraindítani ,hanem pl.a termékleírásban beleírom,hogy van még sokféle és kérdezzen a vevő és ha ki tudom szolgáni akkor feltöltöm számára ,ezért a mondatért szankciónál a moderátor vagy elfogadható?
Várom a választ!
brian
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(brian27 @ 2009-03-21 14:55) *
Kedves Moderátor!
Éredekelne a véleménye abban,hogy tegyük fel nem akarom a 900 tételnyi dolgaimat folyamatosan ujraindítani ,hanem pl.a termékleírásban beleírom,hogy van még sokféle és kérdezzen a vevő és ha ki tudom szolgáni akkor feltöltöm számára ,ezért a mondatért szankciónál a moderátor vagy elfogadható?
Várom a választ!
brian

Kedves brian27!

Az aukció ebben az esetben szabálytalan és eltávolításra kerül.
brian27
IDÉZET(brian27 @ 2009-03-21 14:55)
Kedves Moderátor!
Várom a választ!
brian

Kedves brian27!

Az aukció ebben az esetben szabálytalan és eltávolításra kerül.

Kedves Moderátor!
Nem értem mi benne a szabálytalan.Erre kitérhetne egy kicsit:) X rákárdez bármely terméknél hogy van-e Y áru.Közlöm vele hogy van feltöltttem számára a 134568263 termékkódon megtalálja.MI a csuda a szabálytalan? Fizetni fogom a feltöltést a jutalékot.Valamint nem mellesleg plusz még egy lapon reklámozhat a "cég" ingatlant stb.Ez is szabályellenes?
Várom a választ.
brian
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(brian27 @ 2009-03-21 15:47) *
IDÉZET(brian27 @ 2009-03-21 14:55)
Kedves Moderátor!
Nem értem mi benne a szabálytalan.Erre kitérhetne egy kicsit:) X rákárdez bármely terméknél hogy van-e Y áru.Közlöm vele hogy van feltöltttem számára a 134568263 termékkódon megtalálja.MI a csuda a szabálytalan? Fizetni fogom a feltöltést a jutalékot.Valamint nem mellesleg plusz még egy lapon reklámozhat a "cég" ingatlant stb.Ez is szabályellenes?
Várom a választ.
brian

Kedves brian27!

Amennyiben a termékleírásban (az eredeti kérdés erre vonatkozott) felsorolja egyéb termékeit, az aukció
törlésre kerül a termékre nem jellemző keresőszavak használata miatt.
brian27
Kedves Moderátor!
Készitettem egyet.136787514 a kód.Tegyük fel Jóska rákérdezz ezen a lapon,hogy van-e 2 számmal nagyobb.(megjegyzem számtalanszor elöfordul hogy" akármit" keresnek s nem azt ami a lapon szerepel) Erre jómagam megválaszolom a kérdést hogy igen van feltöltöttem Jóska számára ezen és ezen a kódon találja meg.

Konkrétan ebben hol a hiba?

Kérem ne törölje az aukciót.Válasz után törlöm a termékleirásbol a mondatot.Csak tudjam már hogy hol hibáztam....már ha hibáztam egyáltalán.
brian
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(brian27 @ 2009-03-21 16:12) *
Kedves Moderátor!
Készitettem egyet.136787514 a kód.Tegyük fel Jóska rákérdezz ezen a lapon,hogy van-e 2 számmal nagyobb.(megjegyzem számtalanszor elöfordul hogy" akármit" keresnek s nem azt ami a lapon szerepel) Erre jómagam megválaszolom a kérdést hogy igen van feltöltöttem Jóska számára ezen és ezen a kódon találja meg.

Konkrétan ebben hol a hiba?

Kérem ne törölje az aukciót.Válasz után törlöm a termékleirásbol a mondatot.Csak tudjam már hogy hol hibáztam....már ha hibáztam egyáltalán.
brian

Kedves brian27!

Ebben a formában az aukció nem szabálytalan.
brian27
Köszönöm a figyelmet,és a válaszadást.
lacroix2
Az új weboldalon a "Tájékoztató eladásaimról" és a hasonló eseményeket listázó boxokban nem lehetne fordított sorrendben listázni a tételeket, mert most a legrégebbiek vannak a legtetején-legelején. Célszerűbb volna, ha a legújabb, legrelevánsabb események jelennének meg legfelül.

Köszi.
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(lacroix2 @ 2009-03-21 23:01) *
Az új weboldalon a "Tájékoztató eladásaimról" és a hasonló eseményeket listázó boxokban nem lehetne fordított sorrendben listázni a tételeket, mert most a legrégebbiek vannak a legtetején-legelején. Célszerűbb volna, ha a legújabb, legrelevánsabb események jelennének meg legfelül.

Köszi.

Kedves lacroix2!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.
gemini17
Tisztelt Vatera
Egy hete lejártak 1 forintos akcíóim közül csak egy termékkel kapcsolatban kaptam értesítés, a többi eladás is lebonyolódott, mert a vevők felvették velem a kapcsolatot egy kivételével. A 136860695 sz. termékre a vevő még nem jelentkezett és én sem tudom vele felvenni a kapcsolatot, mert nem kaptam meg az elérhetőségét.
Nem tudom a hiba hol keletkezett. Kérem segítségüket.
gemini17
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(gemini17 @ 2009-03-22 12:29) *
Tisztelt Vatera
Egy hete lejártak 1 forintos akcíóim közül csak egy termékkel kapcsolatban kaptam értesítés, a többi eladás is lebonyolódott, mert a vevők felvették velem a kapcsolatot egy kivételével. A 136860695 sz. termékre a vevő még nem jelentkezett és én sem tudom vele felvenni a kapcsolatot, mert nem kaptam meg az elérhetőségét.
Nem tudom a hiba hol keletkezett. Kérem segítségüket.
gemini17

Kedves gemini17!

Amennyiben elvesztette vagy nem kapta meg partnere elérhetőségeit, úgy lépjen be a Személyes menüjébe
és a Eladott áruk menüpontra kattintva, majd a partnere felhasználóneve mellett szereplő kis levél ikonra
kattintva tudja lekérni a keresett partner elérhetőségeit.
harley74
üdv

érdeklődnék, hogy milyen időközönként készül el egy számla?
nem havonta jön a számla?
konyvetNEKED
Tisztelt Moderátor!

Szeretném bejelenteni, hogy nagyságrendben 3 percenként kiléptet a rendszer. Az előbb akkor is kérte a belépési adatokat, amikor valakinek a nickjére kattintottam... Kérem, nyugtasson meg, hogy ez csak műszaki hiba és javítják, s nem ezzel próbálják a látogatottsági statisztikákat manipulálni... Ugyanis --- olvasva a fórumot --- azt látom, hogy többekben felmerült ez az eshetőség is...

Üdv: konyvetNEKED
harley74
IDÉZET(konyvetNEKED @ 2009-03-23 19:35) *
Tisztelt Moderátor!

Szeretném bejelenteni, hogy nagyságrendben 3 percenként kiléptet a rendszer. Az előbb akkor is kérte a belépési adatokat, amikor valakinek a nickjére kattintottam... Kérem, nyugtasson meg, hogy ez csak műszaki hiba és javítják, s nem ezzel próbálják a látogatottsági statisztikákat manipulálni... Ugyanis --- olvasva a fórumot --- azt látom, hogy többekben felmerült ez az eshetőség is...

Üdv: konyvetNEKED

hát nálam nincs ilyen gond.

viszont egy hónap alatt, már a 3. számlát kapom!!
csabau
IDÉZET(harley74 @ 2009-03-23 20:39) *

viszont egy hónap alatt, már a 3. számlát kapom!!

ha a számlázandók elérik a 300.-os nagyságrendet,

de egy héten maximum egy darab számlát állítanak ki.

konyvetNEKED
IDÉZET(harley74 @ 2009-03-23 20:39) *

Nyilván megjavították, fél 8 körül volt ez a trendi...
harley74
IDÉZET(csabau @ 2009-03-23 20:42) *
ha a számlázandók elérik a 300.-os nagyságrendet,
de egy héten maximum egy darab számlát állítanak ki.

tök jó.

a teszveszen havonta 1x jön számla, az is csak 1500ft felett!!

mad.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.