Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
vaterafoliashop
Lenne valaki olyan kedves és megnézné a nyitóoldalamat, ugyanis pirossal ott virít: Új üzenete érkezett
De az nem, ill. nincsen. De el sem akar onnan tünni.
Köszönöm.
bambooflower
IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-04-24 17:54) *
Lenne valaki olyan kedves és megnézné a nyitóoldalamat, ugyanis pirossal ott virít: Új üzenete érkezett
Köszönöm.

vettem a fáradságot, és megnéztem mind a 18 terméklapodat, de nem láttam üzenetet.
vaterafoliashop
IDÉZET(bambooflower @ 2009-04-24 18:06) *
vettem a fáradságot, és megnéztem mind a 18 terméklapodat, de nem láttam üzenetet.

Kösz a segítséget smile.gif
Hiába nézelödöm én sem találok üzenetet sad.gif
Gondolom a " Technikus kolegák " majd megorvosolják unsure.gif
CellaTel
IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-04-24 18:28) *
Kösz a segítséget smile.gif
Hiába nézelödöm én sem találok üzenetet sad.gif
Gondolom a " Technikus kolegák " majd megorvosolják unsure.gif

esetleg a törölt üzeneteknél is nézd meg.. (vastag betüst töröld vagy olvasd el smile.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-04-24 17:54) *
Köszönöm.

Kedves vaterafoliashop!

Abban az esetben jelenik meg a figyelmeztetés, amennyiben az üzenetet még az előtt törli a terméklapról,
mielőtt azt személyes menüjében elolvasná.
vaterafoliashop
IDÉZET(CellaTel @ 2009-04-24 18:43) *
esetleg a törölt üzeneteknél is nézd meg.. (vastag betüst töröld vagy olvasd el smile.gif

Kösz Cella, pont ott volt ahol írtad smile.gif

A Mod - nak is kösz, egy Mp.-el lekésett CellaTel - töl smile.gif
arany
A TV-n bevezették a kép automatikus átméretezés funkciót. ( ha 200kb. feletti, az esetben feltöltéskor kicsinyítik)
Kérdésem: itt nem tervezik bevezetni ezt a hasznos funkciót?
Karcsi
Javasolnám, hogy a termékkel kapcsolatos kérdések és válaszok NE törlődjenek nyomtalanul az aukciós lapokról. Minimum, azt kellene feltüntetni, hogy az eladó adott kérdéseket és válaszokat törölte. Bennem eleve bizalmatlanságot szül, hogy az eladó nem vállalja a feltett kérdéseket és az azokra adott válaszait.
KapdKi
IDÉZET(Karcsi @ 2009-04-24 20:02) *
Javasolnám, hogy a termékkel kapcsolatos kérdések és válaszok NE törlődjenek nyomtalanul az aukciós lapokról. Minimum, azt kellene feltüntetni, hogy az eladó adott kérdéseket és válaszokat törölte. Bennem eleve bizalmatlanságot szül, hogy az eladó nem vállalja a feltett kérdéseket és az azokra adott válaszait.

Egyetértek ... Akármennyire is bunkó lehet a kérdező ... Az eladó is lehet ugyanolyan bunkó ...
zpepe26
Tisztelt Vatera,

beszéltem az OTP ügyfélszolgálatával, és azt mondták (rövid 14 perc után), hogy nem tudnak mit kezdeni a problémámmal, ők nem ismerik a vatera rendszerét, keressem fel a vaterát...
Na mindegy! Ha valami nem megy, akkor ne erőltessük.

Üdv: zpepe26

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-24 12:59) *
Kedves zpepe26!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, vegye fel az OTP telefonos vagy internetes ügyfélszolgálatával
a probléma megoldása véget a kapcsolatot.

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(zpepe26 @ 2009-04-24 20:48) *
Tisztelt Vatera,

beszéltem az OTP ügyfélszolgálatával, és azt mondták (rövid 14 perc után), hogy nem tudnak mit kezdeni a problémámmal, ők nem ismerik a vatera rendszerét, keressem fel a vaterát...
Na mindegy! Ha valami nem megy, akkor ne erőltessük.

Üdv: zpepe26

Kedves zpepe26!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a Kapcsolatfelvételen keresztül a pénzügy, számlázás főtémán
belül a megfelelő altéma kiválasztásával. Köszönjük!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(arany @ 2009-04-24 19:24) *
A TV-n bevezették a kép automatikus átméretezés funkciót. ( ha 200kb. feletti, az esetben feltöltéskor kicsinyítik)
Kérdésem: itt nem tervezik bevezetni ezt a hasznos funkciót?

IDÉZET(Karcsi @ 2009-04-24 20:02) *

Kedves arany, Karcsi!

Az észrevételeket továbbítottuk a felelős kollégák felé.
3starkft
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-23 12:34) *
Kedves 3starkft!

Technikus kollégáink ellenőrizték a leírtakat és rendszerünkben nem találtak hibát. Az Ön által feltöltött képek
abban az esetben nem jelennek meg a termékleírásban, ha azok ideiglenesen a tárhelyen sem elérhetőek.
Javasoljuk, hogy a külső oldalakon előforduló hibák elkerülése végett képeit közvetlenül a Vaterára töltse fel.

Üdv!
Jelezném nem külső oldalakon van a hiba szerintem ,megpróbáltam más oldalról csatolni a képet az eredmény ugyan az volt! Közvetlenül a vaterára 4 db képet tölthetek fel ezzel nincs baj, de én beszurni szeretnék képet és ez szerintem nem ugyanaz.Ha már fizetek akkor szeretném ,hogy az oldalam ugy nézzen ki ahogyan én szeretném! Köszönöm 3S
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(3starkft @ 2009-04-25 07:47) *
Üdv!
Jelezném nem külső oldalakon van a hiba szerintem ,megpróbáltam más oldalról csatolni a képet az eredmény ugyan az volt! Közvetlenül a vaterára 4 db képet tölthetek fel ezzel nincs baj, de én beszurni szeretnék képet és ez szerintem nem ugyanaz.Ha már fizetek akkor szeretném ,hogy az oldalam ugy nézzen ki ahogyan én szeretném! Köszönöm 3S

Kedves 3starkft!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!
3starkft
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-25 07:51) *
Kedves 3starkft!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!

146292902 Jelenleg 4 kép látható mert újra indítottam az aukciót, most a technikus kollégák is láthatják meddig lesz minden kép látható. Köszönöm 3S
kukureku
Előre is elnézést kérek ha figyelmetlen voltam, de honnan lehet letölteni azt a PST vagy mi a neve bigyót, amivel elmentem a lejárt termékeimet? Nem rég láttam a linket, de fél órája sehol nem találom, sőt a téma topikjában sem.
Előre is köszönöm a segítséget!
brian27
IDÉZET(kukureku @ 2009-04-27 12:18) *
Előre is elnézést kérek ha figyelmetlen voltam, de honnan lehet letölteni azt a PST vagy mi a neve bigyót, amivel elmentem a lejárt termékeimet? Nem rég láttam a linket, de fél órája sehol nem találom, sőt a téma topikjában sem.
Előre is köszönöm a segítséget!

http://www.vatera.hu/info/letoltes
kukureku
IDÉZET(brian27 @ 2009-04-27 14:20) *

Köszi szépen! rolleyes.gif
bambam
Az a problémám, hogy néhány terméket nehezen találok meg - és nem a saját hibámból. Például beütök egy szót a keresőbe, mire jelzi a szolgáltató, hogy egy másik szóra 0 találat van. Konkrétabban: beírtam, hogy "Cat Ballou lgendája" Film, VHS, DVD rovatba, mire néhány másodperc után ezt láttam: keresett termék: Cat ballon legendája, 0 találat. Ami csak természetes lehet, hiszen Cat ballon c. film nem is létezik, szemben az általam keresettel. Nem lehetne úgy működtetni a rendszert, hogy ha megadok egy címet vagy egy szót, akkor arra keressen rá, és ne valami másra?
Trasher
IDÉZET(bambam @ 2009-05-02 22:17) *
Az a problémám, hogy néhány terméket nehezen találok meg - és nem a saját hibámból. Például beütök egy szót a keresőbe, mire jelzi a szolgáltató, hogy egy másik szóra 0 találat van. Konkrétabban: beírtam, hogy "Cat Ballou lgendája" Film, VHS, DVD rovatba, mire néhány másodperc után ezt láttam: keresett termék: Cat ballon legendája, 0 találat. Ami csak természetes lehet, hiszen Cat ballon c. film nem is létezik, szemben az általam keresettel. Nem lehetne úgy működtetni a rendszert, hogy ha megadok egy címet vagy egy szót, akkor arra keressen rá, és ne valami másra?

Ez az automatikus "elütés-javítás" már engem is az őrületbe kergetett egyszer. Mit germóztam mire rájöttem...
Egyszavas keresésnél elég ha idézőjelek közzé teszed.
Több szónál az a megoldás, hogy szóköz helyett kötőjellel választod el a szavakat:
Cat-Ballou-legendája
marijja
VATERA MODERÁTOR!

HOL LEHETNE MEGTUDNI A JELEN HELYZETRE VALAMI ÉRTHETŐ ÉS ÉSSZERÜ VÁLASZT! MÉGPEDIG H. A VATERÁN KINÁLT ÁRU NAGYON JELENTŐSEN LECSÖKKENT. ALIG TUDOK VÁLOGATNI, NÉZEGETNI...
MI A CÉLJUK ÉS MIT AKARNAK TENNI?
EZ IGY MARAD???????????
ELKESERITŐ!!!!!!!!!!!!!!
A VATERA VOLT MAGYARORSZÁG LEGJOBB VÁSÁRLÁSI OLDALA. TELIS TELE JÓ KIS CUCCOKKAL. A SOK RÉGISÉGKEREKEDŐ, ÉS JÓ CUCCOKAT ÁRULÓ DIVAT CIKKEK, AZ ANTIKBUTOR MIND ELTÜNTEK. ?

MENJÜNK AZ ELADÓK UTÁN MÁS OLDALAKRA???????????????????????

VALAMILYEN VÁLASZT VÁRVA!

ÜDV. EGY JÓ VÁSÁRLÓ!!!!...VOLT
paulovits
Kedves Moderátor!

Érdeklődni szeretnék hogy mi értelme vagyon annak, hogy a már lezajlott és értékelt aukcióknál az adott aukció száma szerepeljen?

Nem tudom ki volt az a nagyérdemű aki ezt így jónak találta.

Hiszen kit érdekel egy halom szám, viszont ha helyette az aukció megnevezése szerepelne rögtön látható lenne hogy az adásvétel egy csomag szotyiról vagy esetleg egy milliós tételű festményről szólt?

Üdv.: Paulovits
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(paulovits @ 2009-05-03 22:20) *
Kedves Moderátor!

Érdeklődni szeretnék hogy mi értelme vagyon annak, hogy a már lezajlott és értékelt aukcióknál az adott aukció száma szerepeljen?

Nem tudom ki volt az a nagyérdemű aki ezt így jónak találta.

Hiszen kit érdekel egy halom szám, viszont ha helyette az aukció megnevezése szerepelne rögtön látható lenne hogy az adásvétel egy csomag szotyiról vagy esetleg egy milliós tételű festményről szólt?

Üdv.: Paulovits

Kedves paulovits!

Többek kifejezett kérése volt, hogy nem szeretnék ha mindenki látná azt, hogy a regisztráció óta mivel
is rendezte be otthonát, életét, miket vásárolt magának esetleg szeretteinek, milyen értékű terméket
szerzett be vagy adott el. Ezért bár a termék nevének, árának feltüntetése nem járna jelentős
erőforrásokkal, de a fentiek miatt nem kerül feltüntetésre a visszajelzéseket mutató lapon.
paulovits
Ez így elég felemás szerintem, de mindegy nem akarok vitatkozni.

Az egész onnan indult, hogy próbáltam egy eladó előző aukcióit megtekinteni. Hibás terméket kaptam, és Eladót nem érem el. Úgy néz ki találtam is sorstársat, hiszen a már lezárt aukciói között van egy szintén nem működő termék melyet sikerült Eladónak eladnia, de hiába nyomok rá a tényleges terméket nem látom, csak a szokásos szöveg: 80 nap után már archiválásra került az aukció. Nem vagyok könnyen lerázható, összeadtam és még nem telt le a 80 nap.

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 22:40) *
Kedves paulovits!

Többek kifejezett kérése volt, hogy nem szeretnék ha mindenki látná azt, hogy a regisztráció óta mivel
is rendezte be otthonát, életét, miket vásárolt magának esetleg szeretteinek, milyen értékű terméket
szerzett be vagy adott el. Ezért bár a termék nevének, árának feltüntetése nem járna jelentős
erőforrásokkal, de a fentiek miatt nem kerül feltüntetésre a visszajelzéseket mutató lapon.

charles66
Kedves Moderátor!

Marijjához hasonlóan én is kiváncsi lennék mi zajlik a háttérben.
Rengeteg holmi teljesen eltünt a Vateráról, alig található áruválaszték, a hirdetett termékek pedig mintha kissé drágábbak lennének... Nem hiszem, hogy a Bajnai-csomag okozott volna ekkor változást néhány nap alatt (bár egybeesik a két időpont)
Nagyon szívesen vásárolt az ember a vaterán, de így már szinte nincs mit.
Várható változás pozitív irányban, vagy esetleg be kell fejeznünk a vaterázását és új oldalt keresni?

Ehhez kapcsolódva még annyit azért megjegyeznék, hogy ki az a ... Önöknél, aki kitalálta ezt a biztonságos jelszó projektet? Kikérem magamnak, hogy Önök határozzák meg számámra, hogy mi a megfelelő jelszó! Ha beváltják a minden bejelentkezéskor kiírt fenyegetést, hogy csak az Önök szerint megfelelő jelszóval lehet belépni, akkor valószínűleg búcsút veszünk egymástól.

Várom megtisztelő válaszát a többi érdeklődő ügyfél és vásárló nevében is!

Köszönettel:
Charles66
KapdKi
IDÉZET(charles66 @ 2009-05-04 21:09) *
Ehhez kapcsolódva még annyit azért megjegyeznék, hogy ki az a ... Önöknél, aki kitalálta ezt a biztonságos jelszó projektet? Kikérem magamnak, hogy Önök határozzák meg számámra, hogy mi a megfelelő jelszó! Ha beváltják a minden bejelentkezéskor kiírt fenyegetést, hogy csak az Önök szerint megfelelő jelszóval lehet belépni, akkor valószínűleg búcsút veszünk egymástól.
Charles66

Nem vagyok Vatera fan, de azért ez túlzás ... Amennyiben egy IT-z alkalmazó cég igényli, hog auditálják, akkor kötelezően be kell tartania azt, hogy a kívülről hozzá csatlakozó személyektől megkövetelje a "biztonságos" jelszó használatát ... A Vatera ezt még nem követeli, csak kéri ... Előbb-utóbb követelni fogja ... Mert ez a trend ...
charles66
IDÉZET(KapdKi @ 2009-05-04 21:15) *
Nem vagyok Vatera fan, de azért ez túlzás ... Amennyiben egy IT-z alkalmazó cég igényli, hog auditálják, akkor kötelezően be kell tartania azt, hogy a kívülről hozzá csatlakozó személyektől megkövetelje a "biztonságos" jelszó használatát ... A Vatera ezt még nem követeli, csak kéri ... Előbb-utóbb követelni fogja ... Mert ez a trend ...

Oké, részben elfogadom a hozzászólást, de nem tartom teljesen jogosnak. A jelszavam nem "11111A" szintű jelszó, mégsem akarja elfogadni a rendszer! Kiváncsi vagyok mennyivel lesz bonyolultabb egy jelszó attól, hogy mondjuk a "Károly"-hoz hozzáírok egy "1"-t.
Az auditálás egy komolytalan dolog, arra jó az egész, hogy az ISO kitatálói hatalmas összegeket kaszírozzanak.

Üdv! wink.gif
Maslajka
Üdv!
-Már a régi terméklapnál is észrevettem,hogy termék feltöltéskor(amikor az utolsó,feltöltés előtti adatellenőrzést ajánlja fel a rendszer) megnyílik egy tök üres új böngésző ablak.Mind a 7-es mind a 8-as explorernél fennáll ez a dolog.
-A másik számomra zavaró dolog,hogy a már lejárt (árverés befejezve) aukciók terméklapján aktívak maradnak a licitgombok.Szerintem "szebb" lenne,ha inaktívvá válnának ezek a kapcsolók,miután befejeződik az adott aukció,de még listázva van.
-Múltkor azon lepődtem meg,hogy "eltűnt" egy termékem.Az történt,hogy leütötték villámáron.De sem eladott áruk,sem a licitált áruk,sem a futó/lejárt aukciók,de még az e-mailjeim között nem találtam információt,mi is történhetett.Jópár órával később jött csak értesítés,hogy sikeresen eladtam a cumót.Aztán persze megjelent az eladott áruk menüben is.Jó lenne,ha ezt az információs holtidőt megszüntetnék.
paulovits
Továbbgondoltam az egészet:

Mi lenne akkor, ha az olyan aukciók neve vagy akár az egész elérhető maradna amelyek negatív értékeléssel zárultak?

A többség számára akik vásároltak és megelégedéssel távoztak fizetés után, így tényleg anonim maradna az adásvétel.

Azoknak akik átvertek másokat látható lenne hogy mekkora értékre követték ezt el, ezáltal a visszatartó erő is erősebb lenne szerintem.

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 22:40) *
Kedves paulovits!

Tadpole
Az a helyzet, hogy nagyon sokáig, bázis és referencia volt nekem a vatera, és persze, remek gyűjtőhely.
Egy ideje nem jártam erre, de a híreket olvasom. A régi könyvjelzőim egy része használhatatlan - ezt még megértem, fejlődni kell. De az már elég beteges, ha a keresőbe beírok egy létező magyar szót, ami eddig rendszeresen eredménnyel kecsegtetett, most nem elég, hogy nincs ilyen termék, még nem is ezt mondja a kereső, hanem idióta "közel hasonló" szóra cseréli, és úgy nyom be találatokat.
Rendkívül idegesítő, és elszomorít, hogy nem találom már itt, amit keresek. Most túrhatom fel a webvilágot, hogy megleljem azokat, akik itt régi és jó, megbízható eladók voltak. sad.gif
fruiterer
Tisztelt Illetékes!

Most vettem észre hogy a főoldalon, a termék kereső alól eltűnt a keresés a termékleírásban opció.

Most ha keresni akarok be kell menjek a részletes keresőbe és ott szenvedni minden egyes alkalommal.
Nem lehetne ezt a lehetőséget visszatenni a keresőmotorba az oldalakra is?
Üdv Fruiterer
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(fruiterer @ 2009-05-05 09:23) *
Tisztelt Illetékes!

Most vettem észre hogy a főoldalon, a termék kereső alól eltűnt a keresés a termékleírásban opció.

Most ha keresni akarok be kell menjek a részletes keresőbe és ott szenvedni minden egyes alkalommal.
Nem lehetne ezt a lehetőséget visszatenni a keresőmotorba az oldalakra is?
Üdv Fruiterer

Kedves fruiterer!

A nyitólapon (középen) továbbra is megtalálható a Keresés a termékek között opció, itt a leírásban is kereshet.
fruiterer
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-05 09:29) *
Kedves fruiterer!

A nyitólapon (középen) továbbra is megtalálható a Keresés a termékek között opció, itt a leírásban is kereshet.

Köszönöm a gyors választ! Meg is találtam!

Köszönettel Fruiterer
encsi83
Tudnátok segíteni,h ha valakivel megállapodtam,h megvenném a termékét,de még nem járt le az aukciója,akkor ő hogy tudja lezárni azt?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(encsi83 @ 2009-05-05 10:53) *
Tudnátok segíteni,h ha valakivel megállapodtam,h megvenném a termékét,de még nem járt le az aukciója,akkor ő hogy tudja lezárni azt?

Kedves encsi83!

Az érvényes licittel rendelkező aukció lezárható az eredeti időponttól korábban is, de az aukció befejezése előtt
24 órával a korábban licitálók mindegyike automatikus értesítést kap a módosításról. Így minden licitálónak 24
óra áll rendelkezésére egy esetleges újabb ajánlat megtételére az aukció zárása előtt. Az aukció lezárását a
Személyes menü Licitált áruk menüpontban a Lezár szövegre való kattintással lehet megtenni.
fruiterer
Tisztelt Illetékes!

A problémám az lenne hogy én úgy töltök fel terméket hogy előbb feltöltöm aztán ha minden rendben van kiemelem őket utólag.
Viszont régen mikor megvettem a kiemelést a feltöltés második oldalán megmutatta hogy milyen kiemelést vettem igénybe és ez nekem mennyibe kerül.
Most semmi mintha nem is pipáltam volna ki.
Ha egyszer alap feltöltésnél mutatja a második oldal hogy mennyi a feltölteni kívánt aukció díja
utólagos módosításnál, kiemelés igénybevételnél ezt nem lehetne ugyanígy?
Köszönettel
Fruiterer
veres_imre
Tisztelt Vatera!

Hogyan tudom az értékelőlapot újra megtekinteni, ugyanis történt két eladásom, melyeknek pozitív véleményt szeretnék nyilvánítani, de a gond csak ott van, hogy az automatikus e-mailt melyben rá lehet kattintani az értékelésre letöröltem. Válaszotokat előre is köszönöm...
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(fruiterer @ 2009-05-06 11:01) *
Tisztelt Illetékes!

A problémám az lenne hogy én úgy töltök fel terméket hogy előbb feltöltöm aztán ha minden rendben van kiemelem őket utólag.
Viszont régen mikor megvettem a kiemelést a feltöltés második oldalán megmutatta hogy milyen kiemelést vettem igénybe és ez nekem mennyibe kerül.
Most semmi mintha nem is pipáltam volna ki.
Ha egyszer alap feltöltésnél mutatja a második oldal hogy mennyi a feltölteni kívánt aukció díja
utólagos módosításnál, kiemelés igénybevételnél ezt nem lehetne ugyanígy?
Köszönettel
Fruiterer

Kedves fruiterer!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé. Köszönjük!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(veres_imre @ 2009-05-06 11:13) *
Tisztelt Vatera!

Hogyan tudom az értékelőlapot újra megtekinteni, ugyanis történt két eladásom, melyeknek pozitív véleményt szeretnék nyilvánítani, de a gond csak ott van, hogy az automatikus e-mailt melyben rá lehet kattintani az értékelésre letöröltem. Válaszotokat előre is köszönöm...

Kedves veres_imre!

Személyes menüjében az értékelések készítése menüponton belül értékelni tudja az adásvételt.
veres_imre
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-06 11:19) *
Kedves veres_imre!

Személyes menüjében az értékelések készítése menüponton belül értékelni tudja az adásvételt.

Köszönöm!
surfboardsolution
Tisztelettel kérdezném,
az Eladott termékek menüben megjelenik a sikeresen zárult már értékelt adás-vételek ellenére a MÁSODIK LEHETŐSÉG OPCIÓ.
Gyakorlatilag ha én nem értékelem a vásárlót (a második potenciális vevő nem látja), akkor akár a már eladott terméket felajánlhatom a második, harmadik, negyedik licitálónak?
Ez nagyon nagy bug tisztelt Vatera.
Szeretnék vásárolni és eladni a legnagyobb Piactéren, de az általam észrevett bugok arra következtetnek, hogy nagyon sok a kijátszható dolog a Piactéren.
Ezeket javító szándékkal írom, de kérem tisztelettel, ezt hogy engedheti meg magának egy nagyra tartott oldal üzemeltetője, hogy pár perc alatt több kapun keresztül kijátszható legyen? blink.gif

Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(surfboardsolution @ 2009-05-07 19:02) *
Tisztelettel kérdezném,
az Eladott termékek menüben megjelenik a sikeresen zárult már értékelt adás-vételek ellenére a MÁSODIK LEHETŐSÉG OPCIÓ.
Gyakorlatilag ha én nem értékelem a vásárlót (a második potenciális vevő nem látja), akkor akár a már eladott terméket felajánlhatom a második, harmadik, negyedik licitálónak?
Ez nagyon nagy bug tisztelt Vatera.
Szeretnék vásárolni és eladni a legnagyobb Piactéren, de az általam észrevett bugok arra következtetnek, hogy nagyon sok a kijátszható dolog a Piactéren.
Ezeket javító szándékkal írom, de kérem tisztelettel, ezt hogy engedheti meg magának egy nagyra tartott oldal üzemeltetője, hogy pár perc alatt több kapun keresztül kijátszható legyen? blink.gif

Kedves surfboardsolution!

A második lehetőség opció nem hiba, ha az eladó több teljesen azonos termékkel rendelkezik, de azokat aukciós
formában értékesíti (pl. promóciós célú 1 Ft-os aukciók, stb.) és az aukció során az ár olyan magas szintet ér el,
hogy az eladónak a második, harmadik, stb. ajánlati árat elérő licitálónak is megéri értékesíteni a terméket az
ajánlati ár szintjén, akkor egy nem nyertes licitálónak az árverés lezárulta után vásárlási esélyt biztosíthat.
Evacser
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-07 19:23) *

A második lehetőség opció nem hiba, ha az eladó több teljesen azonos termékkel rendelkezik, de azokat aukciós
formában értékesíti (pl. promóciós célú 1 Ft-os aukciók, stb.) és az aukció során az ár olyan magas szintet ér el,
hogy az eladónak a második, harmadik, stb. ajánlati árat elérő licitálónak is megéri értékesíteni a terméket az
ajánlati ár szintjén, akkor egy nem nyertes licitálónak az árverés lezárulta után vásárlási esélyt biztosíthat.

Üdv vagy én buta vagy nem értem a az egészet. Itt kérdezek mert nem találóm, hogy hol lenne jobb.Hogy tudok üzenetet küldeni egy adot személynek a fórum üzenet küldése résznél Köszi bárkinek a választ.
surfboardsolution
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-07 19:23) *

Nagyon köszönöm.
Ezt értem.
Mivel holland aukció már nincsen akkor ez a lehetőség itt nem játszik.
A rendszernek fel kellene ismernie a feltöltött termék darabszámát.
Azt nem értem, akkor hogyan lehet 1, azaz egy terméket felajánlani a második vagy ötödik licitálónak?
Csak akkor ha az adás-vétel nem jött létre.
Tehát ha nekem van 10 darab egyforma termékem, akkor 1-et indítok, majd nekem megfelelő ár esetén eladhatom a többit a másik licitálónak is?
Ilyenkor ugyanarról az aukcióról van szó (termékszám szerint) - itt hogyan játszik a feltöltési díj?

- itt nem egyről beszélünk. blink.gif
surfboardsolution
IDÉZET(Evacser @ 2009-05-07 19:32) *
Üdv vagy én buta vagy nem értem a az egészet. Itt kérdezek mert nem találóm, hogy hol lenne jobb.Hogy tudok üzenetet küldeni egy adot személynek a fórum üzenet küldése résznél Köszi bárkinek a választ.

Szia, keresd meg az adott személy egy hozzászólását, majd jelöld be az idézet+ zöld gombocskát.
Ha feliratkozott a Fórumtéma figyelőre akkor emailben kap róla tájékoztatást, ha nem akkor remélhetőleg hamarosan itt lesz velünk és meg tudja nézni az üzenetedet. rolleyes.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(surfboardsolution @ 2009-05-07 19:33) *
Nagyon köszönöm.
Ezt értem.
Mivel holland aukció már nincsen akkor ez a lehetőség itt nem játszik.
A rendszernek fel kellene ismernie a feltöltött termék darabszámát.
Azt nem értem, akkor hogyan lehet 1, azaz egy terméket felajánlani a második vagy ötödik licitálónak?
Csak akkor ha az adás-vétel nem jött létre.
Tehát ha nekem van 10 darab egyforma termékem, akkor 1-et indítok, majd nekem megfelelő ár esetén eladhatom a többit a másik licitálónak is?
Ilyenkor ugyanarról az aukcióról van szó (termékszám szerint) - itt hogyan játszik a feltöltési díj?

- itt nem egyről beszélünk. blink.gif

Amennyiben a felhasználó elfogadja a második lehetőséget, új termékkóddal megjelenik a csak általa látható és megvásárolható termék.
bambooflower
IDÉZET(Evacser @ 2009-05-07 19:32) *

sehogy. az nem müködik.
Evacser
IDÉZET(surfboardsolution @ 2009-05-07 19:36) *
Szia, keresd meg az adott személy egy hozzászólását, majd jelöld be az idézet+ zöld gombocskát.
Ha feliratkozott a Fórumtéma figyelőre akkor emailben kap róla tájékoztatást, ha nem akkor remélhetőleg hamarosan itt lesz velünk és meg tudja nézni az üzenetedet. rolleyes.gif

Nagy köszönet. de én erre nem jöttem volna rá soha. A sugó miért nem ad választ az ilyen kérdésre. Szerintem ez hiba vagy én vagyok gyakorlatlan?
surfboardsolution
IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-07 19:37) *
Amennyiben a felhasználó elfogadja a második lehetőséget, új termékkóddal megjelenik a csak általa látható és megvásárolható termék.

Köszönöm,
szóval akkor abban igazam van, hogy ha csak 1 azaz egy termékem van amit eladok a nyertes licitálónak és még nem értékelem az adás-vételt,
akkor felajánlhatom ugyanazt a terméket (esetünkben nincs másik) a második vagy a harmadik licitálónak !!!
És azt csak ő látja, mert neki mailben megy egy üzenet, hogy adott felhasználó felajánlotta Önnek második lehetőségként, hogy megvásárolja a licitált áron
a kínált árucikket. Szóval azt szerettem volna érzékeltetni, hogy igenis adott a lehetőség a "mellékútra."
Részemről köszönöm megtisztelő válaszát.
surf
surfboardsolution
IDÉZET(Evacser @ 2009-05-07 19:43) *
Nagy köszönet. de én erre nem jöttem volna rá soha. A sugó miért nem ad választ az ilyen kérdésre. Szerintem ez hiba vagy én vagyok gyakorlatlan?

Sűgók én szívesen... XD LOL rolleyes.gif

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-07 19:41) *
sehogy. az nem müködik.

Ez így igaz.....mert persze a Fórumból is a "butított" verziót kapjuk.
Ugye nem véletlenül? rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.