Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205
fagyongy
IDÉZET(zejopy @ 2009-12-04 09:06) *
Csatlakozom, kedves Benz és Leó!

Nálam is kicsit gyengélkedik a rendszer. thank_you.gif

Szóval csatlakozom én is, de ezt se tudtam normálisan elküldeni rolleyes.gif
Elsőre legalábbis nem sikerült...
bambooflower
azért ez a karbantartás nem sikerült valami tökéletesen? blink.gif
zebutabu
Csatlakozom a többiekhez, megkergült a vatera, mindig beléptetni akar, vagy nem az jön be amire klikkelek. Na ez nagyon jó, új társasjáték! mosking.gif
Vateraoroszlan
Kedves Fórumozók!

A reggeli órákban felmerült problémákat elhárítottuk, az okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!

Amennyiben mégis hibát észlelnének, legyenek kedvesek konkrét termékkódot, menüpontot, url-t, stb. megjelölve jelezni azt.

Köszönjük!
Anjika
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2009-12-04 10:17) *
Kedves Fórumozók!

A reggeli órákban felmerült problémákat elhárítottuk, az okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!

Amennyiben mégis hibát észlelnének, legyenek kedvesek konkrét termékkódot, menüpontot, url-t, stb. megjelölve jelezni azt.

Köszönjük!

Bejelentkezésnél kidob,akár melyik menübe lépek,vagy böngészek kidob és újra be kell jelentkezni,használhatatlan az oldal:(
Pjotr06
Ezt nem hiszem el.... Mitől van hogy amikor be akarok lépni akkor csak másodszori nekifutásra enged be, ha nagy nehezen beléptem akkor egyből azt az oldalt hozza be ahol értékelnem kéne pár nem olyan régi adásvételt. DE nem tudom leértékelnise őket, mert odáig még eljutok, hogy megirom az értékelés szövegét, de amint el akarnám küldeni kilép a rendszer a felhasználó nevemből. Ezt már vagy 20-szor eljátszottam és most feladtam. Igy hogyan értékeljek??? De egyébként bármi másra kattintok a menüpontokon belül egyből kilép a Felhasználó nevem. Igy szinte semmit nem tudok csinálni!!! Az is csoda ha ezt az üzetenet elküldi ide..... Mit tegyek???
zejopy
IDÉZET(Pjotr06 @ 2009-12-04 10:26) *
..... Mit tegyek???

Várj egy kicsit. Nálam már működik.
b_ede
IDÉZET(zejopy @ 2009-12-04 10:28) *
Várj egy kicsit. Nálam már működik.

Nálam se megy csak másodszorra
Gyakorolom is a belépkedést rendesen hátha figyeli valaki és levesz a "tiltólistáról " laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif good.gif
marijja
TISZTELT VATERA ÜGYINTÉZŐ

Mi a oka, hogy szinte lehetetlen licitálni mert folyamatosan kiléptet a rendszer. Akkor a legborzasztóbb ha kivárja az ember az utolsó másodperceket, ami szinte lehetetlen, mert ez alatt is kétszer kiléptet minimum. Ez már két hete biztos, hogy megvan, de tegnap karbantartás volt. Azt hittem most ez már rendeződik, de ma délelőtt szinte lehetetlen bármit is nézni, mert csak vissza kell folyamatosan lépkedni. A kapcsolat is egy-egy mozdulatnál is lassubbodott. Kérem e-felől irjanak, nagy korrigálják a hibát, mert igen megneheziti, és elveszi az időt ez a probléma. üdv. marijja
szytam
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2009-12-04 10:17) *
Kedves Fórumozók!

Köszönjük!

Üdv!

Úgy tűnik , mintha nem működne a látogatottságmérő az egyes terméklapokon.
annagt
IDÉZET(szytam @ 2009-12-04 13:31) *
Üdv!

Úgy tűnik , mintha nem működne a látogatottságmérő az egyes terméklapokon.

Valóban nem működik. Nekem is nagyon úgy tűnik.
?
sahlika
Üdv!

Én úgy vettem észre hogy a délután folyamán egyáltalán nem működnek a látogatottság számlálók!
annagt
és az üzenetküldés nektek működik? vagy csak én nem kapok mostanában válaszokat...(lehet merő véletlen az egész).
bijobaju
Üdvözletem Mindenkinek!

Nagyon nehézkes a Vaterán a termékbetöltés. Másnál is ? Van olyan oldal amit csak pörget a rendszer, de nem jelenik meg. Ide a fórumra is csak sokára, többszöri próbálkozás után tudtam belépni. Van köze a tegnap éjszakai-hajnali rendszerkarbantartáshoz?
Köszönettel:
bijobaju
mazsolla
Ugy látszik, a reggeli betegség csak el lett odázva. Most már lasan roszabb mint reggel. Akkor ki-be léptetgetett a rendszer, most már lassan be sem lehet lépni.
Jó lenne egy kicsit megnyomni azt a valamit. Jön a hétvége.
bijobaju
Nem csak kritizálni tudok, de dícsérni is!

Most olyan pikk-pakk a rendszer, hogy csak ámulok... thank_you.gif
NekoKriszty
Tisztelt fórumozók!

Napok óta próbálok eladásra feltölteni egy árut, de nem hagyja a rendszer: egy olyan hibaüzenetet dob vissza, mintha minden kitöltendő mezőt üresen hagytam volna és így küldtem volna be az űrlapot. Korábban már feltöltöttem, de azóta lejárt az aukció; megpróbáltam frissíteni, de akkor is ugyanezt a hibaüzenetet kaptam. Nem böngészőhiba, mert 2 hónapja fel tudtam tölteni; a számlámon is van 100 ft, úgyhogy ott se lehet bibi.

Tudtok segíteni, hogy kihez fordulhatnék?

Üdv,

NekoKriszty
VateraBenz
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-04 23:06) *
Tisztelt fórumozók!

Napok óta próbálok eladásra feltölteni egy árut, de nem hagyja a rendszer: egy olyan hibaüzenetet dob vissza, mintha minden kitöltendő mezőt üresen hagytam volna és így küldtem volna be az űrlapot. Korábban már feltöltöttem, de azóta lejárt az aukció; megpróbáltam frissíteni, de akkor is ugyanezt a hibaüzenetet kaptam. Nem böngészőhiba, mert 2 hónapja fel tudtam tölteni; a számlámon is van 100 ft, úgyhogy ott se lehet bibi.

Tudtok segíteni, hogy kihez fordulhatnék?

Üdv,

NekoKriszty

Tisztelt NekoKriszty!

Kérjük, írja le pontosan a problémát és a konkrét hibaüzenetet.
NekoKriszty
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 00:11) *
Tisztelt NekoKriszty!

Kérjük, írja le pontosan a problémát és a konkrét hibaüzenetet.

Tisztelt VateraBenz!

Miután még egyszer megpróbáltam feltölteni az árut, hogy bemásolhassam ide a hibaüzeneteket, a feltöltés sikerrel járt, viszont a 4 képből csak egyet jelenít meg. (de ha ez idővel változni szokott, akkor nem szóltam).

Nem változtattam semmin az elmúlt pár naphoz képest. Szokott előfordulni olyan, hogy a többi (3) kép eltűnik?
VateraBenz
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-05 01:10) *
Tisztelt VateraBenz!

Miután még egyszer megpróbáltam feltölteni az árut, hogy bemásolhassam ide a hibaüzeneteket, a feltöltés sikerrel járt, viszont a 4 képből csak egyet jelenít meg. (de ha ez idővel változni szokott, akkor nem szóltam).

Nem változtattam semmin az elmúlt pár naphoz képest. Szokott előfordulni olyan, hogy a többi (3) kép eltűnik?

Tisztelt NekoKriszty!

Képek nem szoktak eltűnni. Egy olyan rajtunk kívül álló jelenség ismert, hogy adblocker jellegű programokat futtató gépeken nem látszanak egyes fotók.
Ennek az az oka, hogy véletlenszerűen egyes fotók automatikusan generált url-ében szerepel az 'ad' string, ezért az adblocker hirdetésnek véli a képet és blokkolja. Ez a probléma csak az adott gépeken jelentkezik, ettől még a kérdéses fotókat mások látják.
Elnézést a kicsit sűrű megfogalmazásért smile.gif
NekoKriszty
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 11:11) *
Tisztelt NekoKriszty!

Képek nem szoktak eltűnni. Egy olyan rajtunk kívül álló jelenség ismert, hogy adblocker jellegű programokat futtató gépeken nem látszanak egyes fotók.
Ennek az az oka, hogy véletlenszerűen egyes fotók automatikusan generált url-ében szerepel az 'ad' string, ezért az adblocker hirdetésnek véli a képet és blokkolja. Ez a probléma csak az adott gépeken jelentkezik, ettől még a kérdéses fotókat mások látják.
Elnézést a kicsit sűrű megfogalmazásért smile.gif

Köszönöm a segítséget, bár Chrome-ot használok és elvileg ehhez nincsenek reklámszűrő kiegészítők letöltve, talán a készítők beleépítették. Mindazonáltal, kipróbáltam másik 2 böngészővel is, és egyiken se látszott. De ha az adblocker egy böngészőtől független program, akkor tekintse válaszom tárgytalannak!

Köszönöm a segítséget smile.gif
VateraBenz
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-05 11:46) *
Köszönöm a segítséget, bár Chrome-ot használok és elvileg ehhez nincsenek reklámszűrő kiegészítők letöltve, talán a készítők beleépítették. Mindazonáltal, kipróbáltam másik 2 böngészővel is, és egyiken se látszott. De ha az adblocker egy böngészőtől független program, akkor tekintse válaszom tárgytalannak!

Köszönöm a segítséget smile.gif

Az adblocker egy külön telepített segédprogram, a böngészőtől független.
Ha van ilyen a gépén, akkor mindegy mivel nézi a weboldalakat, a kép nem látszik.
annagt
Kedves Vatera,a következő kérdésem lenne: szabályosnak minősül e a következő dolog (mert már több helyen láttam): termékleírásnál felüntetni egyéb termékek nevét,árát,hogy kívánságra felteszem.
őszintén szólva nekem először furcsának tűnt,de ha szabályos,szóljatok.
üdv
VateraBenz
IDÉZET(annagt @ 2009-12-05 12:12) *
Kedves Vatera,a következő kérdésem lenne: szabályosnak minősül e a következő dolog (mert már több helyen láttam): termékleírásnál felüntetni egyéb termékek nevét,árát,hogy kívánságra felteszem.
őszintén szólva nekem először furcsának tűnt,de ha szabályos,szóljatok.
üdv

Tisztelt annagt!

Látni kellene a konkrét eseteket, de alapvetően nem tekinthető szabályosnak.
Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!
annagt
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 12:42) *
Tisztelt annagt!

Látni kellene a konkrét eseteket, de alapvetően nem tekinthető szabályosnak.
Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

jó,hát természetesen nekem nem érdekem hogy bárkit kitiltsanak a piactérről.főleg így hogy lehet hogy nem is tudja az illető hogy szabálytalanságot követ el.max azt a megoldást tartanám célszerűnek ha először csak figyelmeztetést kapna az illető vagy csak az aukciója lenne törölve.ebben az esetben mutathatok egy ilyet akár.
zpepe26
IDÉZET(annagt @ 2009-12-05 13:00) *
jó,hát természetesen nekem nem érdekem hogy bárkit kitiltsanak a piactérről.főleg így hogy lehet hogy nem is tudja az illető hogy szabálytalanságot követ el.max azt a megoldást tartanám célszerűnek ha először csak figyelmeztetést kapna az illető vagy csak az aukciója lenne törölve.ebben az esetben mutathatok egy ilyet akár.

Szerintem nyugodtan mutasd, mert abból fogja megtanulni, hogy mi a helyes, hogy ha törlik a nem szabályos aukcióját. (Ha már nem olvas szabályzatot).
zejopy
IDÉZET(annagt @ 2009-12-05 13:00) *

A harmadik figyelmeztetés után inaktiválják, ha jól tudom. mellow.gif

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-12-05 13:09) *
Szerintem nyugodtan mutasd, mert abból fogja megtanulni, hogy mi a helyes, hogy ha törlik a nem szabályos aukcióját. (Ha már nem olvas szabályzatot).

Tényleg azt gondolod, hogy ez egy akkora "bűn"?
Ez nem önlicit és nem is csalás, szerintem tolerálható.
NekoKriszty
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 11:50) *
Az adblocker egy külön telepített segédprogram, a böngészőtől független.
Ha van ilyen a gépén, akkor mindegy mivel nézi a weboldalakat, a kép nem látszik.

Megkértem egy biztosan adblocker nélküli barátnőmet, hogy nézze meg az aukciót, és ő is csak 1 képet lát. Egészen biztos nem lehet más megoldása a problémámnak? sad.gif
VateraBenz
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-05 13:30) *
Megkértem egy biztosan adblocker nélküli barátnőmet, hogy nézze meg az aukciót, és ő is csak 1 képet lát. Egészen biztos nem lehet más megoldása a problémámnak? sad.gif

Kérjük írja meg a termékkódot.
NekoKriszty
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 13:33) *
Kérjük írja meg a termékkódot.

158361476
zejopy
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-05 14:37) *
158361476

Jót írtál? Mert szerintem nem.
NekoKriszty
IDÉZET(zejopy @ 2009-12-05 14:41) *
Jót írtál? Mert szerintem nem.

Csak bemásoltam a lap tetejéről: "Termékkód: 158361476"
zejopy
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-05 14:52) *

Érdekes, nekem erre nem jön be semmi. unsure.gif
VateraBenz
IDÉZET(NekoKriszty @ 2009-12-05 14:52) *

Ennél az aukciónál valóban csak egy fotó látszik, mert annyi is van feltöltve. További három még elfér.
A feltöltés hibajelzés nélkül működik, kipróbáltam.
gyongyhalas
Tisztelt ADMIN!

Csak egy bátortalan kérdés ... a 158184968 számú termékemnél , a termékleirásban az utolsó sornak a fele eltünt.
Ez csak nálam történt vagy valami más dolog van a háttérben.Mai nap észleltem ,tegnap még minden stimmelt.
Előre is köszönöm a választ.
VateraBenz
IDÉZET(gyongyhalas @ 2009-12-05 15:13) *
Tisztelt ADMIN!

Csak egy bátortalan kérdés ... a 158184968 számú termékemnél , a termékleirásban az utolsó sornak a fele eltünt.
Ez csak nálam történt vagy valami más dolog van a háttérben.Mai nap észleltem ,tegnap még minden stimmelt.
Előre is köszönöm a választ.

Tisztelt gyongyhalas!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk.
A kérdéses terméknél ez az utolsó sor és ránézésre hiánytalannak tűnik: "A hazai boltokban jelenleg 130000-170000 ft körül kapható."
Valamilyen szövegszerkesztési-tagolási problémája viszont lehet a gépénél, mert ennél a hozzászólásánál is többszörözött szóközök látszanak.
NekoKriszty
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 15:02) *
Ennél az aukciónál valóban csak egy fotó látszik, mert annyi is van feltöltve. További három még elfér.
A feltöltés hibajelzés nélkül működik, kipróbáltam.

Utánanéztem a GYIK-ben, hogy hogyan működik pontosan a képfeltöltés (bevallom, ezt elfelejtettem), nagyon köszönöm a segítséget és az időt, amit erre áldozott!
gyongyhalas
IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-05 15:17) *
Tisztelt gyongyhalas!

A kérdéses terméknél ez az utolsó sor és ránézésre hiánytalannak tűnik: "A hazai boltokban jelenleg 130000-170000 ft körül kapható."
Valamilyen szövegszerkesztési-tagolási problémája viszont lehet a gépénél, mert ennél a hozzászólásánál is többszörözött szóközök látszanak.

thank_you.gif köszönöm
Surika
SOS!

Régebben vettem egy terméket. Az értékeléseknél, meddig lehet visszanézni a termékleírást? Az lenne fontos nekem. Ha mondjuk 7 hónapja vettem, akkor ez esélytelen?
zejopy
IDÉZET(Surika @ 2009-12-05 22:15) *
SOS!

Régebben vettem egy terméket. Az értékeléseknél, meddig lehet visszanézni a termékleírást? Az lenne fontos nekem. Ha mondjuk 7 hónapja vettem, akkor ez esélytelen?

Igen. Sajnos esélytelen, addigra eltűnik.
sahlika
Tisztelt Vatera!

Licitáltak egy termékemre kb. 20 perce és ha ráklikkelek az eladó további termékei menüpontra, akkor a licitált termékem mellett nem jelenik meg a licit száma.

Mi lehet a baj?

Köszönöm a segítséget!
VateraBenz
IDÉZET(sahlika @ 2009-12-06 10:56) *
Tisztelt Vatera!

Licitáltak egy termékemre kb. 20 perce és ha ráklikkelek az eladó további termékei menüpontra, akkor a licitált termékem mellett nem jelenik meg a licit száma.

Mi lehet a baj?

Köszönöm a segítséget!

Tisztelt sahlika!

Jelenleg kettő licitált terméke van és a leírt módon megnézve mindegyik mellett ott látható a licitek száma.
gyula125d
Kedves Vatera! Hadd kérdezzek, mert még új vagyok errefelé. Lehetséges-e a licitlépcső alatti árral licitálni, mert úgy látom, hogy a rendszer ezt befogadja? Vagy rosszul érzékelem? Másik kérdésem, hogy mit jelent a "legkisebb ajánlható ár" fogalom a terméklapon, mert erre nem találtam meghatározást a szabályzatukban. Üdv. Gy thank_you.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(gyula125d @ 2009-12-07 09:15) *
Kedves Vatera! Hadd kérdezzek, mert még új vagyok errefelé. Lehetséges-e a licitlépcső alatti árral licitálni, mert úgy látom, hogy a rendszer ezt befogadja? Vagy rosszul érzékelem? Másik kérdésem, hogy mit jelent a "legkisebb ajánlható ár" fogalom a terméklapon, mert erre nem találtam meghatározást a szabályzatukban. Üdv. Gy thank_you.gif

Kedves gyula125d!

Levédett ajánlat segítségével emelhető az összeg a licitlépcső összegétől függetlenül, így alternatív összegek is megtehetők licitáláskor.
Pl. 1000 Ft-os aktuális árnál, 100 Ft-os licitlépcső mellett tehető 1151 Ft-os licit.

A "legkisebb ajánlható árnál" alacsonyabb ajánlatot azonban nem lehet tenni.
szytam
Tisztelt Vatera !

Korábban jeleztem, de nem kaptam választ, ezért megkérdezném:
Másképp működik a látogatottságmérő, mint korábban? Termékeim nézettsége a leállás óta nagyságrenddel csökkent, legalábbis a számláló szerint, és fontos lenne tudnom, minek köszönhetően!!

Köszönöm ,
szytam
Vateraoroszlan
IDÉZET(szytam @ 2009-12-07 13:37) *
Tisztelt Vatera !

Korábban jeleztem, de nem kaptam választ, ezért megkérdezném:
Másképp működik a látogatottságmérő, mint korábban? Termékeim nézettsége a leállás óta nagyságrenddel csökkent, legalábbis a számláló szerint, és fontos lenne tudnom, minek köszönhetően!!

Köszönöm ,
szytam

Kedves szytam!

A problémát elhárítottuk, a számláló már megfelelően működik.

Az esetlegesen okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!
szytam
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2009-12-07 14:14) *
Kedves szytam!

A problémát elhárítottuk, a számláló már megfelelően működik.

Az esetlegesen okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!

Köszönöm!
VateraBenz
Tisztelt Fórumozók!

Már többször is volt téma a Vatera oldalakon jobbra fent található Belépés/Kilépés funkció "furcsa" működése.
Ha minden igaz, a mai napon technikus kollégáink megtalálták és javították a hibát.
Kérjük, teszteljék és jelezzék ha bármilyen problémát tapasztalnak.
Köszönjük az eddigi észrevételeket és a türelmet.
5iandi
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom törölni a vásárolt árúk listáját?

Előre is köszönöm
zejopy
IDÉZET(5iandi @ 2009-12-08 15:40) *
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom törölni a vásárolt árúk listáját?

Előre is köszönöm

Sehogy, majd apránként törlődik, de mindig csak a régiek.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.