Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
Vateraoroszlan
IDÉZET(Mancini @ 2010-01-04 12:14) *
Sziasztok!Szeretnék kérdezni eladás körben nemtom jo helyre irom e a szöveget ha nem elnézését kérem mindenkinek és a modik akkor tegyéka megfelelö helyre.Eladással kapcsolatban mikor töltök fel képeket a rendszer általában nagyon nagyra adja ki és hogy lehet állitani ezen?hogy kisebbek legyenek a képek mármint mértékkel ne legen olyan nagyméretü hanem ugy állitsa be mint másnál.Ja és az 1 forintos aukciót melyik menüpontban lehet megcsinálni.És még annyit hogy pl van egy termék bizionyos ideig árulolm és állitani akarok rajta pl 24 órás zárás legyen azt hol tudom megcsinálni?elöre is köszi az infót

Kedves Mancini!

A képek átméretezéséhez, szerkesztéséhez ajánljuk figyelmébe az IrfanView szoftvert, amely letölthető az alábbi lapról.

Egyforintos aukció indításához kikiáltási árként 1 Ft-ot adjon meg és ne adjon meg minimálárat.

A 24 órás lezárás licitált termékek esetén működik, a Személyes menü - Licitált áruk menüpontban kell a Lezár feliratra kattintani.
zpepe26
IDÉZET(janihome @ 2010-01-03 22:02) *
...
Úgy érzem,hogy ez nem az én hibám, nem szeretnék olyanba bele esni,hogy értékelek vkit,aztán meg ne adj isten jön a negatív én meg már mehetek reklamálni ahova akarok.......

Költői kérdés:
Nem ezt nevezik véletlenül bosszúnegatívnak, ami miatt nem értékelsz? unsure.gif
zebutabu
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-04 10:13) *
Kedves zebutabu!

Ha nem sablonok segítségével állította be a szállítási költségeket, hanem egyenként, akkor egyenként tudja módosítani is.

Vagy rendelkezésre áll az a lehetőség, hogy létrehoz sablonokat és azokat beállíthatja az összes termékre vagy egy-egy kategória/alkategória termékeire a "Szállítási és fizetési beállítások tömeges módosítása" menüpontban.

Kedves V.Oroszlán! rolleyes.gif
Ettől tartottam, hogy lesz ezzel még teendőm bőven! laugh1.gif
Köszönöm a választ! B.U.É.K. yes3.gif
""""""(( Csak súgva kérdezem,: ezért a plusz munkáért, nem lehet könnyíteni a figyelmeztetés számlán? ))"""" mosking.gif mosking.gif mosking.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(zebutabu @ 2010-01-04 14:12) *
Ettől tartottam, hogy lesz ezzel még teendőm bőven! laugh1.gif
Köszönöm a választ! B.U.É.K. yes3.gif
""""""(( Csak súgva kérdezem,: ezért a plusz munkáért, nem lehet könnyíteni a figyelmeztetés számlán? ))"""" mosking.gif mosking.gif mosking.gif

Kedves zebutabu!

Önnek is BÚÉK! smile.gif

(Csak súgva válaszolom, hogy sajnos nem, de az ötlet leleményességét méltányoljuk. good.gif )
zebutabu
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-04 14:25) *
Kedves zebutabu!

Önnek is BÚÉK! smile.gif

(Csak súgva válaszolom, hogy sajnos nem, de az ötlet leleményességét méltányoljuk. good.gif )

Sajnos kezdőként követtem el, "szerintem apró" hibákat az aukciózás terén, amiket gyakorlottként véletlenül sem követnék el! Attól félek most már, hogy akaratlanul valamit rosszul csinálok-, és számomra már nincs bűnbocsánat. mellow.gif
Üdvözlöm, jó munkát! good2.gif

Vateraoroszlan
IDÉZET(zebutabu @ 2010-01-04 15:03) *
Sajnos kezdőként követtem el, "szerintem apró" hibákat az aukciózás terén, amiket gyakorlottként véletlenül sem követnék el! Attól félek most már, hogy akaratlanul valamit rosszul csinálok-, és számomra már nincs bűnbocsánat. mellow.gif
Üdvözlöm, jó munkát! good2.gif

Kedves zebutabu!

Higgye el, hogy adott esetben megvizsgáljuk a korábbi figyelmeztetéseket, a szabálytalanságok mértékét és a teljes Vaterás tevékenységet, és ezek függvényében döntünk.
zebutabu
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-04 15:09) *
Kedves zebutabu!

Higgye el, hogy adott esetben megvizsgáljuk a korábbi figyelmeztetéseket, a szabálytalanságok mértékét és a teljes Vaterás tevékenységet, és ezek függvényében döntünk.

Köszönöm ez megnyugtató!
pumark
Hello!

Nem tudom jóhelyen írok-e. Azért megpróbálom!

Kedves vatera.hu

felszólítottak hogy fizessem a lejárt határidejű tartozásom 1521 ft-ot. Ezt be is fizettem kb 3 napja ( vagy 2 nemtom), és most további üzeneteket kapok, hogy kitiltanak, ha nem fizetem be. gondolom csak késési hiba lehet, de tőlem már rég levonták az átutalt pénzt, tehát meg kellett kapja a vatera a befizetett összeget. kérem jelezzenek, hogy megkapták-e, vagy a számlámon szüntessék meg a minusz státuszt.
előre is köszönöm!

pumark
Vateraoroszlan
IDÉZET(pumark @ 2010-01-04 22:38) *
Hello!

Nem tudom jóhelyen írok-e. Azért megpróbálom!

Kedves vatera.hu

felszólítottak hogy fizessem a lejárt határidejű tartozásom 1521 ft-ot....

Kedves pumark!

A befizetések könyvelése az összeg beérkezésétől számítva általában 1-3 napot vesz igénybe. Javasoljuk, ez ügyben forduljon pénzügyi osztályunkhoz a Kapcsolatfelvétel - Pénzügy, számlázás... megfelelő alpontján keresztül.
pumark
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-05 11:30) *
Kedves pumark!

A befizetések könyvelése az összeg beérkezésétől számítva általában 1-3 napot vesz igénybe. Javasoljuk, ez ügyben forduljon pénzügyi osztályunkhoz a Kapcsolatfelvétel - Pénzügy, számlázás... megfelelő alpontján keresztül.

Rendben, köszönöm!
Minden jót!
b_ede
T mindenki !

Kérdezném, hogy másoknak se jelennek meg képek a kategóriákon belüli listázásnál ?
Pl.: Nyitólap -> bélyeg
listáz képek nélkül
két menüpont kis képek nagy képek teljesen mindegy
Köszönöm

zejopy
IDÉZET(b_ede @ 2010-01-06 12:19) *
T mindenki !

Kérdezném, hogy másoknak se jelennek meg képek a kategóriákon belüli listázásnál ?
Pl.: Nyitólap -> bélyeg
listáz képek nélkül
két menüpont kis képek nagy képek teljesen mindegy
Köszönöm

Én látom, megnéztem Óceániát. smile.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(b_ede @ 2010-01-06 12:19) *
T mindenki !

Kérdezném, hogy másoknak se jelennek meg képek a kategóriákon belüli listázásnál ? ...

Én is látom őket.
Képletiltás nem történt?
b_ede
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-06 12:25) *
Én is látom őket.
Képletiltás nem történt?

Töröltem a cookie kat és az ideiglenesen letöltött file -ket és jó lett
köszönöm
Vateraoroszlan
IDÉZET(b_ede @ 2010-01-06 12:41) *
Töröltem a cookie kat és az ideiglenesen letöltött file -ket és jó lett
köszönöm

Örömmel hallom. smile.gif good2.gif
chetaah
Nem tudom jó helyen járok e, de lenne kérdésem.
Egy ismerősöm most akart regisztrálni,de azt írja,hogy már vki regisztrált a bankszámlájával,de nem így van.
Mit lehet tenni?
Köszönöm szépen a választ.
Vateraoroszlan
IDÉZET(chetaah @ 2010-01-07 13:35) *
Nem tudom jó helyen járok e, de lenne kérdésem.
Egy ismerősöm most akart regisztrálni,de azt írja,hogy már vki regisztrált a bankszámlájával,de nem így van.
Mit lehet tenni?
Köszönöm szépen a választ.

Kedves cheetah!

Javasoljuk, hogy ismerőse írjon Ügyfélszolgálatunknak a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül, mellékelve a problémás számlaszámot.
horex
Üdv.
Itt ez az eladó termékem és szeretném lezárni, de nincs az eladó áruk közt

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=160575191

Az eladott áruk közul tettem fel ujra
Hogy tudom lezárni?

by horex

IDÉZET(horex @ 2010-01-08 06:50) *
Üdv.

Hogy tudom lezárni?

by horex

Folytatom!!

Megvan!

Nem törlöm a korábbi beirásom, ezzel jelezni szeretném hogy a korábbi VAtera oldalakhoz képest nagyon szerencsétlen lett az egész kezelése
Tény,hogy szép szines, csili-vili

Tehát Eladó áruk közt nincs
Érvényes ajánlat közt nincs
Licitált terméknél van

Érvényes ajánlat és a Licitált termék közt mi a különbség??

A további szépség, hogy amikor megszerkeztem a pposztot,elkuldöm, azt irja"Nincs jogod szerkeszteni"
Mi vaaan??
"Mentsd el a szöveget,mert lehet törlődik"
Mi vaaaan?

Visszajövök ide, a korábbi posztomat nem tudom szerkeszteni,mert a "Szerkeszt "gomb nem jelenik meg
Hová fajult a Vatera??? Mintha valami programozói csapat kirugásárol olvastam volna korábban
Megtörtént??

by horex
zpepe26
IDÉZET(horex @ 2010-01-08 07:02) *
Érvényes ajánlat és a Licitált termék közt mi a különbség??

by horex

Licitált termék amire licitáltak, érvényes ajánlat pedig ott lehet, ahol a fix áras terméknél be van jelölve az "én ajánlatom" opció.
zejopy
IDÉZET(horex @ 2010-01-08 06:50) *
Üdv.

Hogy tudom lezárni?

Visszajövök ide, a korábbi posztomat nem tudom szerkeszteni,mert a "Szerkeszt "gomb nem jelenik meg
Hová fajult a Vatera??? Mintha valami programozói csapat kirugásárol olvastam volna korábban
Megtörtént??

by horex

Nem értem, egy csomó értékelésed van már és a licitált árudat az eladó áruknál keresed? Ott tudod lezárni a kép alatti lezár gombbal. blink.gif

Egy idő után már nem szerkesztheted a postodat. Ez így van és mindig így volt.
horex
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 09:43) *
Nem értem, egy csomó értékelésed van már és a licitált árudat az eladó áruknál keresed? Ott tudod lezárni a kép alatti lezár gombbal. blink.gif

Egy idő után már nem szerkesztheted a postodat. Ez így van és mindig így volt.

Na,megint elszállt a semmibe a posztom
Lényeg
régen jártam erre és számomra nem logikus modon változott meg a kezelhetőség

by horex
VateraBenz
IDÉZET(horex @ 2010-01-08 10:00) *
Na,megint elszállt a semmibe a posztom
Lényeg
régen jártam erre és számomra nem logikus modon változott meg a kezelhetőség

by horex

Tisztelt horex!

Mit ért azon, hogy megint "elszállt a semmibe a posztom"?
A kérdésére kettő adekvát választ is kapott.
Annyira nem járt erre régen, mint amilyen régóta az említett funkciók változatlanul a leírt módon működnek.
horex
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 10:05) *
Tisztelt horex!

Mit ért azon, hogy megint "elszállt a semmibe a posztom"?
A kérdésére kettő adekvát választ is kapott.
Annyira nem járt erre régen, mint amilyen régóta az említett funkciók változatlanul a leírt módon működnek.

"Megint" elszállás alatt értem, hogy reggel is kuldés után nem jelent meg

Pedig régen, mert tavasz óta alig tettem fel valamit, csak most KArácsony tájékán.
Tavasz óta változtak meg a dolgok,ugy a feltöltő is.
Most, probléma esetén, hiába keresgéltem a régi módon

by horex
zejopy
IDÉZET(horex @ 2010-01-08 10:13) *
"Megint" elszállás alatt értem, hogy reggel is kuldés után nem jelent meg

A fórum nem változott tavasz óta. Ha a netemmel baj van (néha előfordul), akkor nekem sem sikerül a postot elküldeni, de ez nem a Vatera hibája, hanem a szolgáltatómé. Ilyenkor vagy újra írom, vagy hagyom.
VateraBenz
IDÉZET(zsolatime @ 2010-01-08 12:07) *
Tisztelt Vatera!

Már felvettem a kapcsolatot a pénzügyi osztályal, de semmi eredmény ...

Tisztelt zsolatime!

Kérjük, adja meg az eddigi folytatott levelezés tárgy mezőjében található ticket kódot.
A kiemelések kiszámlázásra kerülnek az aukció sikerességétől függetlenül.
zsolatime
A tikett kód amit kértek remélem jót adok meg?

Ticket#2010010410006635
VateraBenz
IDÉZET(zsolatime @ 2010-01-08 14:53) *
A tikett kód amit kértek remélem jót adok meg?

Ticket#2010010410006635

Tisztelt zsolatime!

Pénzügyi Osztályunk tájékoztatása szerint az Abaqoos egyenlegekre nekünk nincs rálátásunk.
Az első hozzászólását (kiszerkesztve belőle a már megválaszolt, más témáról szóló kérdéseit) ezért áthelyezzük az Abaqoos szaktopikba, ahol a képviselőjük remélhetően hamarosan megválaszolja azt.
zsolatime
Nagyon szépen köszönöm kedvességüket!
madgirl9
Lehet rossz helyre írok, de nem találtam a témához illő topikot. Azt szeretném megkérdezni, hogy én teljes jogú felhasználó vagyok, csak már sajnos nincs időm foglalkozni az oldallal és szeretném törölni magam, azt hogy tudom megtenni??? Előre is köszönöm!
VateraBenz
IDÉZET(madgirl9 @ 2010-01-10 12:28) *
Lehet rossz helyre írok, de nem találtam a témához illő topikot. Azt szeretném megkérdezni, hogy én teljes jogú felhasználó vagyok, csak már sajnos nincs időm foglalkozni az oldallal és szeretném törölni magam, azt hogy tudom megtenni??? Előre is köszönöm!

Tisztelt madgirl9!

Felhasználói fiókjának megszüntetését a Kapcsolatfelvételen kérheti a megfelelő téma kiválasztásával (Regisztráció, felhasználói fiók/Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni).
wenton51
Ha a bejövő üzeneteket törlöm, és azok átkerülnek a "törölt üzenetek" mappába, akkor a "Személyes" lapomon miért jelzi továbbra is, hogy "új üzenete érkezett"? Ez csak akkor tűnik el, ha a korábbi üzeneteket véglegesen töröltem! Apró, de (legalábbis engem) bosszantó hiba, hiszen amikor menyitom a "Személyes" lapot, és látom, hogy "3 új üzenete érkezett", természetesen ráklikkelek, mire a következő oldalon megjelenik, hogy "nincs új üzenete"...
jucmarek
Sziasztok!

Kérlek segítsetek nekem, 2009 novemberében kértem egy új jelszót, mert a régit hiába írtam be nem működött. Most a novemberi új jelszóval szerettem volna belépni, de nem sikerült. Megint kellett kérnem egy új jelszót.
Ennek mi az oka? Ezt a mostani (januári) új jelszót hogyan tudom megváltoztatni?

Köszönöm: Jucmarek
Vateraoroszlan
IDÉZET(wenton51 @ 2010-01-13 12:54) *
Ha a bejövő üzeneteket törlöm, és azok átkerülnek a "törölt üzenetek" mappába, akkor a "Személyes" lapomon miért jelzi továbbra is, hogy "új üzenete érkezett"? Ez csak akkor tűnik el, ha a korábbi üzeneteket véglegesen töröltem! Apró, de (legalábbis engem) bosszantó hiba, hiszen amikor menyitom a "Személyes" lapot, és látom, hogy "3 új üzenete érkezett", természetesen ráklikkelek, mire a következő oldalon megjelenik, hogy "nincs új üzenete"...

Kedves wenton51!

Az olvasatlan üzenet olvasatlan üzenet marad törlés után is, ezért jelzi azt a rendszer továbbra is.
Vateraoroszlan
IDÉZET(jucmarek @ 2010-01-14 10:03) *
Sziasztok!

Kérlek segítsetek nekem, 2009 novemberében kértem egy új jelszót, mert a régit hiába írtam be nem működött. Most a novemberi új jelszóval szerettem volna belépni, de nem sikerült. Megint kellett kérnem egy új jelszót.
Ennek mi az oka? Ezt a mostani (januári) új jelszót hogyan tudom megváltoztatni?

Köszönöm: Jucmarek

Kedves jucmarek!

A felhasználónevek, jelszavak önmaguktól biztosan nem változnak meg.

Jelszava megváltoztatására a Személyes menü - Jelszó megváltoztatása menüpontban van lehetőség.
zsolatime
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 16:43) *
Tisztelt zsolatime!

Pénzügyi Osztályunk tájékoztatása szerint az Abaqoos egyenlegekre nekünk nincs rálátásunk.
Az első hozzászólását (kiszerkesztve belőle a már megválaszolt, más témáról szóló kérdéseit) ezért áthelyezzük az Abaqoos szaktopikba, ahol a képviselőjük remélhetően hamarosan megválaszolja azt.

Nem tudom miért térnek ki a tárgytól a kérésemre semmijen érdemleges választ nem kapok, csak az időt húzzák és ugyanúgy átvernek szerintem mindenkit mint engem! Hát nem gondoltam volna a vateráról soha hogy ilyet tegyen a felhasználóival! De nem fogom senkinek ezek után ajánlani a vaterát inkább mást! Ha lehet és mondani fogom hogy felhasználók után részesednek és amit ígérnek a azt elfelejtik kifizetni de a hasznot leszedik! Elfelejtenek velünk foglalkozni. Kérem önöket, hogy a részesedésemet vonják le a számlámból plussz ami vele járó tranzakciósdíj kétszeri kifizetés után és csak utánna vagyok hajlandó fizetni!
Vateraoroszlan
IDÉZET(zsolatime @ 2010-01-15 11:50) *
Nem tudom miért térnek ki a tárgytól...

Kedves zsolatime!

Amennyiben kérdése van az Abaqoos pénztárca használatával kapcsolatban, akkor kérjük küldjön egy emailt az Abaqoos Ügyfélszolgálatának a help@abaqoos.com címre, illetve a számlavezető bankjának a megfelelő felületein keresztül érdeklődhet. Ha Ön már regisztrált Abaqoos felhasználó, akkor lépjen be az Abaqoos pénztárcájának weboldalára és "Problémamegoldás" menüpontra kattintva tegye fel kérdését.

Ahogy korábban megírtuk Önnek, Pénzügyi Osztályunknak nincs rálátása az Abaqoos egyenlegekre.

A következő, valótlan információkat tartalmazó hozzászólásáért figyelmeztetni fogom.
zsolatime
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-15 12:20) *
Kedves zsolatime!

Amennyiben kérdése van az Abaqoos pénztárca használatával kapcsolatban, akkor kérjük küldjön egy emailt az Abaqoos Ügyfélszolgálatának a help@abaqoos.com címre, illetve a számlavezető bankjának a megfelelő felületein keresztül érdeklődhet. Ha Ön már regisztrált Abaqoos felhasználó, akkor lépjen be az Abaqoos pénztárcájának weboldalára és "Problémamegoldás" menüpontra kattintva tegye fel kérdését.

Ahogy korábban megírtuk Önnek, Pénzügyi Osztályunknak nincs rálátása az Abaqoos egyenlegekre.

A következő, valótlan információkat tartalmazó hozzászólásáért figyelmeztetni fogom.

Nekem nem az abaqoossal van problémám csak azzal amit hirdetnek hogyha regisztrálom az abaqoost akkor a vatera fizet 1000 ft-ot . Na ezt nem látom levonásba a számláim között ezt próbálom már mióta tudtukra hozzni csak nem éppen sikerül!!!!!!
Vateraoroszlan
IDÉZET(zsolatime @ 2010-01-15 13:26) *
Nekem nem az abaqoossal van problémám csak azzal amit hirdetnek hogyha regisztrálom az abaqoost akkor a vatera fizet 1000 ft-ot . Na ezt nem látom levonásba a számláim között ezt próbálom már mióta tudtukra hozzni csak nem éppen sikerül!!!!!!

Mi meg azt próbáljuk az Ön tudtára hozni (sikertelenül), hogy ez a Vaterától független, és az Abaqoos intézi.

Érdemes lenne rászánni egy kis időt, és átolvasni az akció részvételi feltételeit:
http://www.vatera.hu/abaqoos/

A Vatera nem fizet 1000 Ft-ot, az Abaqoos ír jóvá 1000 Ft-ot a Vaterás kiadásai után, a feltételek teljesülése esetén!

Hangsúlyozom, hogy a jóváírásokat az Abaqoos intézi és nem a Vatera.
scaevola
IDÉZET(zsolatime @ 2010-01-15 13:26) *

Azért nyolcadikban már illő volna értelmezni tudni amit olvasol! tongue.gif
warriorclone
Kedves fórumozók!
Egy aprócska kérdésem lenne: elindított aukciót (mind licitáltat,mind licit nélkülit) meghosszabbítani / hamarabb lezárni hogyan és hol lehet? Sehol nem találok ilyet. Pedig úgy emlékszem, hogy erre van lehetőség. (Időközben kiderült, hogy az aukció lezárultát követően nem tudok 2-3 napig postázni. Ezért szeretném meghosszabbítani a lejárati időt.)
Köszönettel
warriorclone
VateraBenz
IDÉZET(warriorclone @ 2010-01-16 12:56) *
Kedves fórumozók!
Egy aprócska kérdésem lenne: elindított aukciót (mind licitáltat,mind licit nélkülit) meghosszabbítani / hamarabb lezárni hogyan és hol lehet? Sehol nem találok ilyet. Pedig úgy emlékszem, hogy erre van lehetőség. (Időközben kiderült, hogy az aukció lezárultát követően nem tudok 2-3 napig postázni. Ezért szeretném meghosszabbítani a lejárati időt.)
Köszönettel
warriorclone

Tisztelt warriorclone!

Meghosszabbításra nincs mód, előbb viszont le tudja zárni a személyes menüjében.
warriorclone
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-16 13:00) *
Tisztelt warriorclone!

Meghosszabbításra nincs mód, előbb viszont le tudja zárni a személyes menüjében.

Köszönöm a választ!
És a személyes menün belül pontosan hol tudom hamarabb lezárni? Lassan mindent végignéztem, de nem találom. (A terméklapn főleg nem)
VateraBenz
IDÉZET(warriorclone @ 2010-01-16 13:43) *
Köszönöm a választ!
És a személyes menün belül pontosan hol tudom hamarabb lezárni? Lassan mindent végignéztem, de nem találom. (A terméklapn főleg nem)

-Licitált terméknél: személyes menü-licitált áruk és ott a kép alatti lezár feliratra kell kattintani.
-Nem licitált aukcióknál: személyes menü-eladó áruk menüben a sor elején kijelölni a kívánt tételeket, majd alul a Kijelölt termékek lejárttá tétele gombra kell kattintani.
warriorclone
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-16 13:54) *
-Licitált terméknél: személyes menü-licitált áruk és ott a kép alatti lezár feliratra kell kattintani.
-Nem licitált aukcióknál: személyes menü-eladó áruk menüben a sor elején kijelölni a kívánt tételeket, majd alul a Kijelölt termékek lejárttá tétele gombra kell kattintani.

Kösznöm, így már megy!
vica16
Nekem a feltöltéseknél adódott problémám, van amelyik termék mellé simán fel tudom tenni a képet is, van amelyik mellé nem. A képek egy időben és egy méretben készültek. Nagyon kellemetlen az érdeklődőknek azt válaszolni, hogy technikai probléma, amit második napja nem sikerül megoldani. Ha Valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
VateraBenz
IDÉZET(vica16 @ 2010-01-16 14:02) *
Nekem a feltöltéseknél adódott problémám, van amelyik termék mellé simán fel tudom tenni a képet is, van amelyik mellé nem. A képek egy időben és egy méretben készültek. Nagyon kellemetlen az érdeklődőknek azt válaszolni, hogy technikai probléma, amit második napja nem sikerül megoldani. Ha Valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.

Tisztelt vica16!

Pontosan mi a probléma? Miért nem sikerül, mi a hibaüzenet?
vica16
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-16 14:12) *
Tisztelt vica16!

Pontosan mi a probléma? Miért nem sikerül, mi a hibaüzenet?

Nincs hibaüzenet, a tallózással kijelölöm a képet, rámegyek a küld jelzésre, kiírja, hogy tölt, és amikor a teljes hirdetési szöveg megjelenik az oldalon az aukcióra küldés előtt, a kép helye üresen marad. Vannak fent hirdetéseim, habár egy csomó kép nélkülit már töröltem, de újra próbálkoztam az Angol kínáló tállal. Ott meg lehet nézni. Két vagy három hirdetést sikerült egymás után jól feltölteni, azóta egyet sem. Köszönöm a gyors választ.
VateraBenz
IDÉZET(vica16 @ 2010-01-16 14:32) *
Nincs hibaüzenet, a tallózással kijelölöm a képet, rámegyek a küld jelzésre, kiírja, hogy tölt, és amikor a teljes hirdetési szöveg megjelenik az oldalon az aukcióra küldés előtt, a kép helye üresen marad. Vannak fent hirdetéseim, habár egy csomó kép nélkülit már töröltem, de újra próbálkoztam az Angol kínáló tállal. Ott meg lehet nézni. Két vagy három hirdetést sikerült egymás után jól feltölteni, azóta egyet sem. Köszönöm a gyors választ.

Az a többi aukcióján is látszik, hogy az optimális méretnél nagyobb fotókat készít. Feltehetően ennél az egy aukciójánál már az engedélyezettnél (2MB) valamennyivel nagyobb a fotó, ezért nem sikerült a feltöltése.
Nincs értelme túl nagy felbontású fotókat készíteni, mert a rendszer úgyis lekicsinyíti 150KB méretűre. Ez esetben viszont jelentős minőségromlás tapasztalható, ez látható a már aktív aukcióinál is, ha rákattint valamelyik fotóra.
Sokkal jobb eredményt ad, ha VGA felbontásban készíti a képeket és azokat tölti fel. Így már eleve 150KB körüli lesz a méretük és nem lesz szükség (vagy csak pár százalékban) átméretezésre.
vica16
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-16 14:43) *
Az a többi aukcióján is látszik, hogy az optimális méretnél nagyobb fotókat készít. Feltehetően ennél az egy aukciójánál már az engedélyezettnél (2MB) valamennyivel nagyobb a fotó, ezért nem sikerült a feltöltése.
Nincs értelme túl nagy felbontású fotókat készíteni, mert a rendszer úgyis lekicsinyíti 150KB méretűre. Ez esetben viszont jelentős minőségromlás tapasztalható, ez látható a már aktív aukcióinál is, ha rákattint valamelyik fotóra.
Sokkal jobb eredményt ad, ha VGA felbontásban készíti a képeket és azokat tölti fel. Így már eleve 150KB körüli lesz a méretük és nem lesz szükség (vagy csak pár százalékban) átméretezésre.

Köszönöm, tudok a már meglévő képeken a számítógépben, vagy a fényképezőgépen módosítani, vagy újra kell mindent fényképezzek?
VateraBenz
IDÉZET(vica16 @ 2010-01-16 15:28) *
Köszönöm, tudok a már meglévő képeken a számítógépben, vagy a fényképezőgépen módosítani, vagy újra kell mindent fényképezzek?

Innen le tudja tölteni az IrfanView nevű programot, ezzel át is tudja méretezni a képeket: http://www.vatera.hu/info/letoltes
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.