Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206
Vateraoroszlan
IDÉZET(Meritseth @ 2010-04-08 12:46) *
Értem. Akkor ezek szerint ha meglátogatják, le is üthetik? blink.gif

Egyértelműen nem. Az indulásig csak gyönyörködhetnek benne.

Egyébként ez szinte állandó probléma, egyszer az a kifogás, hogy miért látható; másszor az, hogy miért nem...
Meritseth
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-04-08 13:35) *
Egyértelműen nem. Az indulásig csak gyönyörködhetnek benne.

Egyébként ez szinte állandó probléma, egyszer az a kifogás, hogy miért látható; másszor az, hogy miért nem...

Engem a dolognak csak a technikai része érdekelt, felőlem gyönyörködhet benne minden arra járó, olyat úgyse írok bele, amit nem láthatnak smile.gif Csak azért indítottam későbbi dátummal, mert még nem szerkesztettem meg hozzájuk a képeket, és azt hittem, nem is láthatja indulásig senki emberfia rajtatok kívül.
hytech
IDÉZET(Meritseth @ 2010-04-08 12:20) *
Ismét furcsaságra bukkantam: néhány tegnap feltöltött terméknél a 12-i indulás van beállítva, egyiknek (Húrin gyermekei) mégis volt már látogatója blink.gif Ez hogyan lehetséges?

Te voltál az az 1 látogató.
Dinamikus IP-d van. wink.gif
Meritseth
IDÉZET(hytech @ 2010-04-08 15:22) *
Te voltál az az 1 látogató.
Dinamikus IP-d van. wink.gif

Az IP címünk fix, a látogatók száma viszont nem. Egyre nő... laugh2.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(Meritseth @ 2010-04-08 15:54) *
Az IP címünk fix...

Ezt nem tudom, ki mondta Önnek, de becsapták.
Meritseth
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-04-08 16:09) *
Ezt nem tudom, ki mondta Önnek, de becsapták.

Önök mindig mást IP címet látnak nálam? Én abból gondoltam, hogy azokon az oldalakon, ahol látom az IP címünket, mindig ugyanaz jelenik meg.
Vateraoroszlan
IDÉZET(Meritseth @ 2010-04-08 16:27) *
Önök mindig mást IP címet látnak nálam? Én abból gondoltam, hogy azokon az oldalakon, ahol látom az IP címünket, mindig ugyanaz jelenik meg.

Hosszabb-rövidebb időközönként változik, igen. A legtöbb szolgáltatónál így megy.
Meritseth
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-04-08 16:46) *
Hosszabb-rövidebb időközönként változik, igen. A legtöbb szolgáltatónál így megy.

Óóóó, akkor eltévedtem borzasztó nagy technikai tudásom útvesztőjében. Én mindig csak ugyanazzal az egy címünkkel találkoztam unsure.gif
Szóval akkor meglátogattam magamat mosking.gif

Na, most már teljes a zűrzavar, Húrin látogatói már négyen voltak, és eskü nem én voltam mind.
AsterixComic
Kedves adminisztrátorok !

Hello !
Két dologban kérném a segítségeteket:

1. :

Egy ilyen feltöltést szerettem volna csinálni:
http://www.vatera.hu/a_magyar_korona_orsza..._165663639.html

Pontosabban utánozni szerettem volna a leírásban levő plusz képek beszúrását

ez lett belőle:
http://www.vatera.hu/asterix_talpraesett_t..._167734867.html

SZeretném kérdezni, hogy mit kellene tennem, hogy ugyanolyan szép legyen az én leírásomban is a plusz képeknél levő beszúrt keret?
Én követtem a Picmix oldalon levő leírtakat, és a fenti lett belőle
A Picmic oldalt itt kaptam a multkor segítségül önöktől, hogy a segítségével tudok több képet beszúrni, mint a megengedett 4 alap kép.

SZerkesztés : Igyekeztem úgy csinálni a képek beszúrását, hogy sehol ne lássanak elérhetőséget a licitálók.

2. :

Még nem csináltam ilyen árverést, hogy van minimál ára. Ezért félek, hogy ha rálicitálnak, akkor olcsón megy el. Kérdezném, hogy tényleg csak megadom a minimál ár mezőben a minimál árat, és ez már biztosítékot jelent, hogy az alatt nem mehet el?, nem kell semmi mást megadni?

Előre is köszönöm szépen.
Üdv.,

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-03-27 21:07) *
Tisztelt AsterixComic!

A html-ről nagyon sok helyen talál ismertetőt az interneten.
Addig is azt tudjuk javasolni, hogy az eladás lapon az áruleírás ablak feletti eszközsávon kattintson a fa piktogramra.
Ennek segítségével html kód írása nélkül is tud képet beszúrni.
greti57
Tisztelt fejlesztőcsapat!
04.02-ától kicsit lassabban működik a Vatera, de a személyes menü alpontjai mint pl. a termékfigyelő v. aukció figyelő egyszerűen alig vánszorog. Kérdezném, hogy foglalkoznak-e a problémával, mert egy pár napja mint láttam mások is jelezték, de nem történt érzékelhető változás.
Üdvözlettel:greti57
gerdegi
Tisztelt adminisztrátor!

Segítséget szeretnék kérni! Teljes jogú szeretnék lenni! Kűldeném a 100.-ft-ot....de az utalásnál azt írja hogy a kezdezményezett (vatera) szálaszáma nem felel meg a CDV ellenörzés feltételeinek! OTP-s vagyok! Köszi előre is a segítséget! szia
VateraBenz
IDÉZET(AsterixComic @ 2010-04-08 22:09) *

Hello !
Két dologban kérném a segítségeteket:
...

Tisztelt AsterixComic!

1. Ha bonyolultabb html alapú termékleírásokat kíván készíteni, akkor azt Önnek kell megoldania.
Itt a fórumon sajnos nem tudunk programozói tanfolyamot indítani.

2. A minimálárnak az a lényege, hogy az alatt nem lehet elvinni a terméket. Erről bővebben itt olvashat:
http://www.vatera.hu/segitseg/licitalas_va...2/minim%E1l%E1r
VateraBenz
IDÉZET(greti57 @ 2010-04-08 22:29) *
Tisztelt fejlesztőcsapat!
04.02-ától kicsit lassabban működik a Vatera, de a személyes menü alpontjai mint pl. a termékfigyelő v. aukció figyelő egyszerűen alig vánszorog. Kérdezném, hogy foglalkoznak-e a problémával, mert egy pár napja mint láttam mások is jelezték, de nem történt érzékelhető változás.
Üdvözlettel:greti57

Tisztelt greti57!

Valóban jeleztek néhányan hasonló jelenséget, de sajnos eddig nem sikerült a problémát reprodukálnunk, így megoldást sem tudunk keresni. Ha Internet Explorert használ, akkor addig is próbálja meg egy másik böngészővel.
VateraBenz
IDÉZET(gerdegi @ 2010-04-09 08:37) *
Tisztelt adminisztrátor!

Segítséget szeretnék kérni! Teljes jogú szeretnék lenni! Kűldeném a 100.-ft-ot....de az utalásnál azt írja hogy a kezdezményezett (vatera) szálaszáma nem felel meg a CDV ellenörzés feltételeinek! OTP-s vagyok! Köszi előre is a segítséget! szia

Tisztelt gerdegi!

Kérjük, ellenőrizze, hogy jól adta-e meg a számlaszámot.
Ha igen és a hiba továbbra is fennáll, akkor érdeklődjön a bankjánál.
gerdegi
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-09 09:59) *
Tisztelt gerdegi!

Kérjük, ellenőrizze, hogy jól adta-e meg a számlaszámot.
Ha igen és a hiba továbbra is fennáll, akkor érdeklődjön a bankjánál.

Szia! Köszi!

Szia!
Azért írok hogy esetleg ha valaki így jár mint én akkor tanuljon belőle! Sikerült utalnom és nem a számlaszámmal volt gond! A kedvezményezett nevét is PONTOSAN ki kell tölteni /vatera.hu kft./ én meg annyit írtam hogy vatera kft. köszi sziasztok
b_ede
Tisztelt Benz vagy Leó !

Tudom a választ ezért inkább kérem, hogy továbbítsák a technikus kollégák felé az alábbi javallatomat :
A visszajelzési mutatóban jó lenne két szűrő bevezetése :
1. Értékelő
2. Dátum intervallum

Aki 1-2 terméket ad el vagy vesz könnyen látja, hogy ki értékelte már illetve ki nem
Ha a szűrések meglennének sokkal jobban lehetne tájékozódni ,hogy nekem pl a vevő megkapta -e az árút és értékelt vagy levelezzünk egyet mert ő várja a cuccot én meg már elküldtem rég
De más egyéb esetekre is hasznos információ lenne kiszűrhető

Köszönöm
Üdv
b_ede
szego01
Tisztelt Admin.
Javaslatom a következő lenne.
Véleményem szerint valamilyen úton módon korlátozni kellene "0-ás, (1-2-3)értékelésű felhasználók jogosultságát az 1-ft-os aukcióban való részvételében (esetleg időkorláttal) . Sok esetben, sajnos, több mint gyanús, hogy ha nem pörög fel a licit egy aukció végén, a semmiből előtünik egy vadi új felhasználó. A következő linken, jól látható, hogy nem csak nekem tünt fel ez a probléma.

http://www.vatera.hu/police_divatos_napsze..._167549192.html

Nem tudom,h lehetséges e a dolog orvoslása, vmilyen formában, minden esetre, bosszantó az ilyen.
Egyébként minden szuper.
Köszönet az oldal üzemeltetéséért.
Üdv!
Szegon
Vateraoroszlan
IDÉZET(b_ede @ 2010-04-09 14:24) *
Tisztelt Benz vagy Leó !

Tudom a választ ezért inkább kérem, hogy továbbítsák a technikus kollégák felé az alábbi javallatomat :
A visszajelzési mutatóban jó lenne két szűrő bevezetése :...

Kedves b_ede!

Köszönjük a javaslatot, elképzelhető, hogy valamilyen formában megvalósul.
Vateraoroszlan
IDÉZET(szego01 @ 2010-04-09 14:51) *
Tisztelt Admin.
Javaslatom a következő lenne.
Véleményem szerint valamilyen úton módon korlátozni kellene "0-ás, (1-2-3)értékelésű felhasználók jogosultságát az 1-ft-os aukcióban való részvételében (esetleg időkorláttal) . ...

Kedves szego01!

Ilyen jellegű megoldásokat nem tervezünk.
zejopy
Kedves Benz!

Miért érkezik meg a kosaras módszerrel rendelt áruról az értesítés rögtön, és a hagyományos módon lezárult aukción eladott áruról miért csak később? Valami olyasmire emlékszem, de persze régen volt, lehet, hogy rosszul, hogy ez a kettő ki fog egyenlítődni. Azaz gondolom itt a hagyományos felgyorsulásáról és nem a kosaras lelassulásáról volt szó. biggrin.gif
(Csak a kíváncsiság motiválta a kérdésemet, semmiképpen sem a kötözködés.)

Köszönöm a választ! smile.gif
z
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2010-04-10 20:40) *
Kedves Benz!

Miért érkezik meg a kosaras módszerrel rendelt áruról az értesítés rögtön, és a hagyományos módon lezárult aukción eladott áruról miért csak később? Valami olyasmire emlékszem, de persze régen volt, lehet, hogy rosszul, hogy ez a kettő ki fog egyenlítődni. Azaz gondolom itt a hagyományos felgyorsulásáról és nem a kosaras lelassulásáról volt szó. biggrin.gif
(Csak a kíváncsiság motiválta a kérdésemet, semmiképpen sem a kötözködés.)

Köszönöm a választ! smile.gif
z

Kedves zejopy!

Teljesen más folyamatok zajlanak a két vásárlási módnál.
Azt konkrétan nem tudom, hogy miért lassabb egyik a másiknál, de nyilván megvan az oka.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-10 21:21) *
Kedves zejopy!

Teljesen más folyamatok zajlanak a két vásárlási módnál.
Azt konkrétan nem tudom, hogy miért lassabb egyik a másiknál, de nyilván megvan az oka.

Köszönöm. smile.gif
nikanika
Kedves Admin!
A szűrés az "1 Ft-os aukciók" kiválasztásánál nem listázza azokat a termékeket melyek 1 Ft-ról indulnak de minimálárasak. unsure.gif
AsterixComic

Ez a termékem van most fennt:

Szeretném úgy módosítani, hogy leállítom az aukciót, és két külön könyv-ként tenném fel, nem pedig egyben a kettőt, ahogyan most van.

Még nem érte el a licit a minimál árat, eztért azt hittem, hogy le tudom állítani.

Viszont ezek szerint nem tudok semmit sem tenni?

CSak ezeket tudom módosítani:

CSak a minimál árat állíthatom, valamint, hogy milyen kategóriában legyen a termék. Illetve még azt, hogy milyen szolgáltatást kérnék még a termékhez (kiemelés, zárt aukció, stb..)

Előre is köszönöm
üdv.,
VateraBenz
IDÉZET(nikanika @ 2010-04-10 22:29) *
Kedves Admin!
A szűrés az "1 Ft-os aukciók" kiválasztásánál nem listázza azokat a termékeket melyek 1 Ft-ról indulnak de minimálárasak. unsure.gif

Tisztelt nikanika!

Nem listázza, miután azok nem valódi egy forintos aukciók.
VateraBenz
IDÉZET(AsterixComic @ 2010-04-11 08:54) *

Ez a termékem van most fennt:

Szeretném úgy módosítani, hogy leállítom az aukciót, és két külön könyv-ként tenném fel, nem pedig egyben a kettőt, ahogyan most van.

Még nem érte el a licit a minimál árat, eztért azt hittem, hogy le tudom állítani.

Viszont ezek szerint nem tudok semmit sem tenni?

CSak ezeket tudom módosítani:

CSak a minimál árat állíthatom, valamint, hogy milyen kategóriában legyen a termék. Illetve még azt, hogy milyen szolgáltatást kérnék még a termékhez (kiemelés, zárt aukció, stb..)
Előre is köszönöm
üdv.,

Tisztelt AsterixComic!

Ha le szeretné zárni az aukciót, akkor ne a módosítás funkciót használja.
Jelölje ki a aukciót, majd lent kattintson a kijelölt termékek lejárttá tétele gombra.
AsterixComic
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-11 09:19) *
Tisztelt AsterixComic!

Ha le szeretné zárni az aukciót, akkor ne a módosítás funkciót használja.
Jelölje ki a aukciót, majd lent kattintson a kijelölt termékek lejárttá tétele gombra.

Értem, és ez esetben mennyi időn belül záródna le?

JElen esetben még nem érte el a min. árat a licit.

köszönöm
VateraBenz
IDÉZET(AsterixComic @ 2010-04-11 09:22) *
Értem, és ez esetben mennyi időn belül záródna le?

JElen esetben még nem érte el a min. árat a licit.

köszönöm

Ez esetben azonnal.
Monacomax
Tisztelt Vatera!

A Vatera szabályzatára lennék kíváncsi, ami az aukciókra vonatkozik annak indításától a zárásig.

Köszönettel:
M
VateraBenz
IDÉZET(Monacomax @ 2010-04-11 14:07) *
Tisztelt Vatera!

A Vatera szabályzatára lennék kíváncsi, ami az aukciókra vonatkozik annak indításától a zárásig.

Köszönettel:
M

Tisztelt Monacomax!

Itt mindent megtalál: http://www.vatera.hu/help/
Monacomax
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-11 14:10) *
Tisztelt Monacomax!

Itt mindent megtalál: http://www.vatera.hu/help/

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm a linket. Csak gyorsan átfutottam, hol van benne az a rész, ami az eladók válaszadási kötelezettségére vonatkozik?

Köszönettel:
M
VateraBenz
IDÉZET(Monacomax @ 2010-04-11 14:19) *
Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm a linket. Csak gyorsan átfutottam, hol van benne az a rész, ami az eladók válaszadási kötelezettségére vonatkozik?

Köszönettel:
M

Tisztelt Monacomax!

Nincs válaszadási kötelezettség.
Egyedül a Profi Eladói Program ajánlásai között szerepel hasonló. Erről a személyes menüjében olvashat.
Monacomax
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-11 14:31) *
Tisztelt Monacomax!

Nincs válaszadási kötelezettség.
Egyedül a Profi Eladói Program ajánlásai között szerepel hasonló. Erről a személyes menüjében olvashat.

Tisztelt VateraBenz!

Kissé furcsa ez nekem. Van, aki két szót bír írni egy termékről termékleírásként és a hozzá intézett kérdésekre nem válaszol.

Kb. olyan, mintha bemennék egy boltba, kérdeznék a termékről, majd a boltos szó nélkül távozna, hiszen a kirakatban ott van a termék doboza. Vagy rosszul látom?

Üdv:
M
VateraBenz
IDÉZET(Monacomax @ 2010-04-11 14:45) *
Tisztelt VateraBenz!

Kissé furcsa ez nekem. Van, aki két szót bír írni egy termékről termékleírásként és a hozzá intézett kérdésekre nem válaszol.

Kb. olyan, mintha bemennék egy boltba, kérdeznék a termékről, majd a boltos szó nélkül távozna, hiszen a kirakatban ott van a termék doboza. Vagy rosszul látom?

Üdv:
M

Tisztelt Monacomax!

Ez esetben vásároljon másik eladótól.
zejopy
IDÉZET(Monacomax @ 2010-04-11 14:45) *

Mert még nem jártál így? Visszakaffognak valamit, amivel semmire sem mész, tulajdonképpen még örülhet az ember, ha nem köpik le, mert kérdezni mert. Miért lenne az internetes kereskedelem színvonalasabb, mint a bolti?
Tényleg vásárolj mástól, ahogy Benz is írta. Miért adnád a pénzedet egy udvariatlannak?
Monacomax
IDÉZET(zejopy @ 2010-04-11 17:18) *
Mert még nem jártál így? Visszakaffognak valamit, amivel semmire sem mész, tulajdonképpen még örülhet az ember, ha nem köpik le, mert kérdezni mert. Miért lenne az internetes kereskedelem színvonalasabb, mint a bolti?
Tényleg vásárolj mástól, ahogy Benz is írta. Miért adnád a pénzedet egy udvariatlannak?

Elég nagy baj ez, de ez nem véletlen! Tudatosan csinálták ilyenre a t. vezetőink. És más az sem elvárás, hogy az eladónak legyen szaktudása.
Monacomax
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-11 15:16) *
Tisztelt Monacomax!

Ez esetben vásároljon másik eladótól.

Tisztelt VateraBenz!

Nem kimondottan magam miatt kérdeztem.
Bejöttek a Vaterára azok a (nagy)kereskedők akik feltöltenek egy képet a termékről, hozzá két szót termékleírás gyanánt - "nesze semmit, fogd meg jól" alapon. Semmi azonosító szám, ami alapján bárhonnan is kikereshető lenne. Kérdésekre nem válaszolnak.

Jó áron, esetleg kicsit ár alatt értékesítenek, elég nagy forgalommal.

Aki megnyeri az aukciót, az köteles a terméket kifizetni, átvenni.
Arra nem hivatkozhat a vásárló, hogy az eladó nem válaszolt a kérdéseire.
Akinek ez nem tetszik az - mint írta - "vásároljon másik eladótól"!

Ez engem emlékeztet a nagy multi hipermarketek bejövetelére, ami a hazai kisboltok bezárásához vezetett.

Tehát nem magam miatt, hanem a tisztességes vaterás árusokért, az eladói morál roncsolódása miatt aggódom. És mindegy, hogy én hol, kitől vásárlok, az ezt a problémát nem fogja megoldani!
Persze a Vatera szabadon eldöntheti, mihez segédkezik.

Üdv:
M
AsterixComic
Kedves Adminisztrátorok !

Indítottam egy aukciót, erről van szó :

A terméket 10 Ft-ról indítottam, és ezen kívül CSAK minimál árat adtam neki (ami nem látható módban van).

Licitáltak is a termékre, eleinte 1000 Ft volt a licitlépcső, de most meg már 5000 Ft a licitlépcső.

Ez miért változott meg?
Miért változik a licitlépcső nagysága?, és honnan tudhatom meg, hogy a későbbiekben mekkora lesz a licitlépcső?, mert ha lehet, akkor 1000 Ft-ra szeretném állítani.

Köszönöm szépen.

ÜDv.,
Vateraoroszlan
IDÉZET(AsterixComic @ 2010-04-12 16:34) *
Kedves Adminisztrátorok !
...
Miért változik a licitlépcső nagysága?, és honnan tudhatom meg, hogy a későbbiekben mekkora lesz a licitlépcső?, mert ha lehet, akkor 1000 Ft-ra szeretném állítani.

Köszönöm szépen.

ÜDv.,

Kedves AsterixComic!

A licitlépcső mértékét az eladó határozhatja meg. Amennyiben az eladó nem határozza meg, akkor a rendszer a következő táblázat alapján fogja a licitek mértékét emelni. A licitlépcső mindig az előző ajánlat összegétől függ:
1 Ft-tól 100 Ft-ig 10 Ft
100 Ft-tól 1000 Ft-ig 50 Ft
1000 Ft-tól 2000 Ft-ig 100Ft
2000 Ft-tól 5000 Ft-ig 200 Ft
5000 Ft-tól 10000 Ft-ig 500 Ft
10000 Ft-tól 100000 Ft-ig 1000 Ft
100000 Ft-tól 500000 Ft-ig 5000 Ft
500000 Ft-tól 1000000 Ft-ig 50000 Ft
1000000 Ft-tól 100000 Ft
radics13
Sziasztok ,tudja valaki hól lehet megszüntetni egy profilt?mert újat szeretnék és csak így tudom megoldani...
VateraBenz
IDÉZET(radics13 @ 2010-04-12 18:38) *
Sziasztok ,tudja valaki hól lehet megszüntetni egy profilt?mert újat szeretnék és csak így tudom megoldani...

Tisztelt radics13!

Felhasználói fiókjának megszüntetését a Kapcsolatfelvételen kérheti a megfelelő téma kiválasztásával (Regisztráció, felhasználói fiók/Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni).
radics13
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-12 18:41) *
Tisztelt radics13!

Felhasználói fiókjának megszüntetését a Kapcsolatfelvételen kérheti a megfelelő téma kiválasztásával (Regisztráció, felhasználói fiók/Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni).

köszi a gyors választ:)
Grobar
A nyitólap másnak sem jelenik meg rendesen??? Az egész elvan csúszva.
Vateraoroszlan
IDÉZET(Grobar @ 2010-04-14 09:39) *
A nyitólap másnak sem jelenik meg rendesen??? Az egész elvan csúszva.

Szia,

Mire gondolsz pontosan? Van egy oldal teteji banner, ami rakoncátlankodik, de frissítés után helyreáll.
Mást nem tapasztaltunk.
b_ede
Kedves Leó !

Szeretném megkérdezni ,hogy a többünk által jelzett listázási lassúságon dolgoznak vagy hamvába holt a dolog és találjunk valami mást ( bár csak a böngésző váltása a jó megoldás de nem biztos hogy mindenki szeretné )
köszönöm
Vateraoroszlan
IDÉZET(b_ede @ 2010-04-14 10:47) *
Kedves Leó !

Szeretném megkérdezni ,hogy a többünk által jelzett listázási lassúságon dolgoznak vagy hamvába holt a dolog és találjunk valami mást ( bár csak a böngésző váltása a jó megoldás de nem biztos hogy mindenki szeretné )
köszönöm

Kedves b_ede!

Őszintén szólva ezt a jelenséget azóta sem sikerült reprodukálnunk, többféle típusú és verziójú böngészőt illetve konfigurációt használva sem.

Ennek okán technikus kollégáinknak eddig nem sikerült előrelépniük az ügyben.
b_ede
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-04-14 12:58) *
Kedves b_ede!

Őszintén szólva ezt a jelenséget azóta sem sikerült reprodukálnunk, többféle típusú és verziójú böngészőt illetve konfigurációt használva sem.

Ennek okán technikus kollégáinknak eddig nem sikerült előrelépniük az ügyben.

200 körül van a licitált termékek száma nálam és azt listázom sajnos még mindíg fagy a rendszer tőle
A böngésző bal alsó sarkán jelzi a szöveg : Kész, a lista látszik, az egér mozog de hiába kattintok a következő menüpontra legfeljebb homokórát kapok, se más ablakba, se más ablakon belüli oldalra nem lehet átlépni nekem az egyk gépen kb 1 perc(IE8) a másikon 40 mp ( IE6 ) de az utóbbi gép gyorsabb
talán segít valamit

A kész mellett hiba a lapon
Sor 1075
karakter 11
Hiba : lezáratlan karakterlánckonstans

Sor 41
karakter 3
Hiba : kezeletlen kivételezelés
Vateraoroszlan
IDÉZET(b_ede @ 2010-04-14 13:13) *
200 körül van a licitált termékek száma nálam és azt listázom sajnos még mindíg fagy a rendszer tőle ...

Köszönjük a jelzést, továbbítottam a technikusok felé. Bízunk benne, hogy segítségükre lesz.
MrTinkleman
Üdvözlet.
Nekem csak az a kis problémám van,h korábban sajna többször sikerült rányomnom a leütés gombra,mert azt hittem,h az eladó már mégsem nekem akarja eladni a kívánt árut és ezért van egy értékeletlen eseményem. Mi tudok tenni,h az megszűnjön,főleg az email értesítés róla? Elfér nem arról van szó csak olykor fontosabb emailt várok és bezavar.. help.gif
bambooflower
IDÉZET(MrTinkleman @ 2010-04-14 14:40) *
Üdvözlet.
Nekem csak az a kis problémám van,h korábban sajna többször sikerült rányomnom a leütés gombra,mert azt hittem,h az eladó már mégsem nekem akarja eladni a kívánt árut és ezért van egy értékeletlen eseményem. Mi tudok tenni,h az megszűnjön,főleg az email értesítés róla? Elfér nem arról van szó csak olykor fontosabb emailt várok és bezavar.. help.gif

értékeljél
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.