Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202
zejopy
IDÉZET(maczakb @ 2010-10-18 17:24) *
Köszi a nyulakat!

Igazán nincs mit, a kincstárból emeltem el őket. rolleyes.gif
Ezek legalább nem lesznek levágva. (Legalábbis remélem.... unsure.gif )
Liderc71
IDÉZET(Jutka46 @ 2010-10-18 13:26) *
headbang.gif
Kedves Mindenki, aki profibb, mint én:
Én, mint eladó (2000-nél több eladással) a részletes értékelésénél szeretném megnézni, hogy mit takar az "egyéb indok" arra nézve, miért nem volt elégedett a vásárló. Van erre mód? mert csak abból lehetne valamiféle következtetést levonni az elkövetkezendőkre nézve.
Egy észrevételem is van: néha előfordul, hogy csomagolás, esetleg szétszerelés közben megsérül az áru - mint néhány nappal ezelőtt. Ilyenkor az ember ír egy bocsánatért esedező levelet, és visszaküldi a vásárlónak a vételárat. És mi jelenik meg a részletes értékelésben? Hogy a vásárló egyáltalán nem kapta meg az árut - ami azt jelentheti az értékelést olvasónak, hogy az eladó zsebretette a vételárat, és nem küldte el a kifizetett árut. Vagy : a postán elveszett, ugye akkor sem kapta meg az árut a vásárló - és az eladó máris fekete s eggű.
Véleményem szerint a részletes eladó-értékelés félrevezeti a leendő vásárlókat! A hagyományos értékelés elég teret ad a vásárlónak, hogy kifejtse a véleményét, és ott lehetőség van a semleges vagy negatív értékelésre választ adni. dry.gif dry.gif dry.gif

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Ha nem tudom megnézni, hogy ki , miért adott ennyi vagy annyi csillagot, soha az életben nem tudom kijavítani az esetleges hibáimat.
Eddig mindenki kifejezetten dicsérte a gondos csomagolásomat. Akkor miért "csak" 4,77 az erre kapott értékelésem ?
Ha vásárolnak tőlem, vagy én vásárolok valakitől, egy - két órán belül jelentkezem. Akkor az miért "csak" 4,85 ???
Nem kaptam senkitől rossz érdemjegyet :-) , de még az is megtörténhet. Viszont értelmetlen ha nem tudok tanulni a hibáimból.
zejopy
IDÉZET(Liderc71 @ 2010-10-18 17:45) *
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Szétbeszéltük a problémát, amikor az még friss volt. Normális, hivatalos és nem hivatalos moderátori válaszokat kaptunk, és meg is beszélték az "ügyet" maguk között.
Tényleg érdemes lenne visszaolvasni egy kicsit. smile.gif
Jutka46
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-18 18:02) *
Szétbeszéltük a problémát, amikor az még friss volt. Normális, hivatalos és nem hivatalos moderátori válaszokat kaptunk, és meg is beszélték az "ügyet" maguk között.
Tényleg érdemes lenne visszaolvasni egy kicsit. smile.gif

Lehet, hogy TI szétbeszéltétek, de ettől nekem ez még probléma....Ezért most visszaolvastam jónéhány oldalt, és nem akadtam nyomára olyasminek, ami válasz lehetne a felvetett problémámra. Másfél órája keresek valami hasonló hozzászólást, de nem találtam....
zejopy
IDÉZET(Jutka46 @ 2010-10-18 18:57) *
Lehet, hogy TI szétbeszéltétek, de ettől nekem ez még probléma....Ezért most visszaolvastam jónéhány oldalt, és nem akadtam nyomára olyasminek, ami válasz lehetne a felvetett problémámra. Másfél órája keresek valami hasonló hozzászólást, de nem találtam....

A lényeg az, hogy többen több szempontból javasoltunk változtatásokat, ezeket a Vatera megtárgyalta, de elvetették, mert a döntéshozásuk ebben az ügyben megalapozott volt. Ugyanazok voltak a problémáink, mint nektek.
Én személy szerint fejet hajtottam az érvek előtt.
ginuska74
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-18 12:09) *
Ha nincs minimálár, akkor a vételár hagyományos aukció esetében független a villámártól.
Ha van minimálár, akkor hiába teszel rá annál kevesebb összeget, egyszerűen nem nyered meg a licitet. Tehát nem kapod meg az árut.

Köszönöm a választ!
Üdv:ginuska74
zejopy
IDÉZET(ginuska74 @ 2010-10-19 10:33) *
Köszönöm a választ!
Üdv:ginuska74

Szívesen. smile.gif
zejopy
Tetszik az új megjelenítés, bár még nem ismerem, majd otthon a nagy gépen, ott jobban látszik.
Addig is csók a csapatnak. air_kiss.gif (Az átadást nem tudom, hogyan oldja meg, kedves Benz. biggrin.gif )
Vateraoroszlan
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-19 11:34) *
Tetszik az új megjelenítés, bár még nem ismerem, majd otthon a nagy gépen, ott jobban látszik.
Addig is csók a csapatnak. air_kiss.gif (Az átadást nem tudom, hogyan oldja meg, kedves Benz. biggrin.gif )

Kedves zejopy!

Köszönjük a visszajelzést, bízunk benne, hogy minden eladónk javát szolgálja majd a megjelenítésbeli változás.

És átadtam. mosking.gif (Mert ma már újra kedves Leó van a fronton)
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-19 12:10) *
Kedves zejopy!

Köszönjük a visszajelzést, bízunk benne, hogy minden eladónk javát szolgálja majd a megjelenítésbeli változás.

Nekem nem úgy tűnik. laugh.gif De hát ezt megszokhatták. friends.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-19 12:10) *
És átadtam. mosking.gif (Mert ma már újra kedves Leó van a fronton)

Tevőlegesen? A látványra befizettem volna. laugh.gif
(Amikor írtam, akkor kedves Benzet láttam a listán, azt hittem, marad a tegnapi rendszer. Épp a zokogó-időpont módosítását készültem megbeszélni, illetve egyeztetni vele, mert a tegnapi időpontban ma foglalt leszek. biggrin.gif)
Bigdept
Szép napot!
Szóval itt:
http://www.vatera.hu/listings/help_clicod.php?c=530357
(egy terméklapon jobb oldalon "Az eladó további termékei" link)
rábökök...
És nem jelenik meg semmi, talán mert inaktív lett az eladó, nem ez a lényeg,
hanem a tippben az jelenik meg:
"Ön egyszavas keresést adott meg, próbálja meg egy másik szóval, vagy másik szinonimával!"

//jobban nézne ki egy "Az eladónak nincs jelenleg felkínált terméke"//
internetshop
Javaslom egy "vatera light" üzemmód létrehozását, ahol a létező legegyszerűbb és legalapvetőbb dolgok lennének egy lapon szinte

értem én hogy fel kell mutatni valami változást a tulajdonosok felé különben nem fizet, de szerintem már lassan túl bonyolódik a dolog

az eladó lapon ez a finomítás is csak felesleges klikkelésre kényszerít, pl a "további opciók" almenü.

a terméklapon is a szállítási fizetési opciók fület senki se használja mert 10-ből 9 megkérdezi

hogy mennyi a posta, na de mindegy ... ugyis csak bonyolódik az egész
rolandgajdos
Egyetértek, lassan már a jóból is megárt a sok. unsure.gif
Én örülök a fejlesztéseknek, csak meghökkentem egy kicsit, hogy megint lehet új külsővel barátkozni, megszokni. Valóban jó lenne a választás lehetősége, a "skin választás". Ki-ki ízlése, hozzáértése szerint választhasson kinézetet, ki az új -valljuk be- bonyolultat, ki egy egyszerűbb változatot. Nagyon sokakat nemcsak az zavar, hogy már megint új kinézet van, a megszokott dolgok nem a helyükön vannak, hanem az, hogy nincs alternatíva; ezt kell használni és kész... sad.gif
Továbbá én nagyon hiányolom az eladó áruk menüből az azonnali árutörlés lehetőségét, eddig volt ilyen.
(Vagy csak nem találom?)
zejopy
Kedves Benz!

Most akartam lejárt termékeket újraindítani, és nem találtam az összes kijelölése opciót. smile.gif
Segítene, hogy hol van? Így egysével eléggé lassan ment. smile.gif
Köszönöm. thank_you.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-19 20:44) *
Kedves Benz!

Most akartam lejárt termékeket újraindítani, és nem találtam az összes kijelölése opciót. smile.gif
Segítene, hogy hol van? Így egysével eléggé lassan ment. smile.gif
Köszönöm. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Kattintson a bal oldali négyzetes-kijelölős oszlop fejlécében lévő négyzetre.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-10-19 20:52) *
Kedves zejopy!

Kattintson a bal oldali négyzetes-kijelölős oszlop fejlécében lévő négyzetre.

Kedves Benz!
Ilyet illetlent mond nekem estefelé? Hogy bal oldali? Komolyan elgondolkodtatott. De rájöttem. biggrin.gif
Szóval emlékeim szerint én kattintottam oda, de nem történt semmi, de majd következő alkalommal újra megpróbálom.
Köszönöm a választ. smile.gif
zejopy
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-19 21:15) *
Kedves Benz!
Ilyet illetlent mond nekem estefelé? Hogy bal oldali? Komolyan elgondolkodtatott. De rájöttem. biggrin.gif
Szóval emlékeim szerint én kattintottam oda, de nem történt semmi, de majd következő alkalommal újra megpróbálom.
Köszönöm a választ. smile.gif

Valóban sikerült, megtaláltam. Nagyon köszönöm. rolleyes.gif
pompom11
Sziasztok! Nem tudom TI hogy vagytok vele,de nekem nem igazán jön be a megváltoztatott oldal! Mire végre valamit megszokna az ember megváltozik?!
Szerintem nem olyan átlátható mint az elöző volt! üdv!
Joco-2
Részemről megdöbbenten nézegettem az oldalakat, különösen a saját eladási oldalaimat, mert áttekinthetetlenek.
Ez az újabb váltóztatás, avagy fejlesztés nekem nem jött be. Lassan teljesen idegennek érzem magamat a vaterán. Pedig pár éve itt vagyok.
Sajnálom, de
skipperD16
Véleményem szerint jó,
hogy a személyes oldalon kevesebb lett a hasznos hely,
hogy áttekinthetetlenebb lett, pl. a termékkód és a darabszám összeér,
hogy kétszer kell átrendezni, ha a lényegeseket akarja az ember a lista elején látni,
hogy aki az eladó árui miatt klikkelget, annak kéznél van néhány ajánlott aukció,
hogy a "Meghirdetett termékek", az "Eladó" és a "Licitált" listák exportálása CSV-ba három különböző fejléc-struktúrájú táblát eredményez. Az egyik hiányos is. Arról nem is szólva, hogy fontos információkat -amik egy későbbi feltöltésnél fontosak lehetnek- nem is lehet exportálni.
Ez mind nagyon jó.

A kérdés csak az, hogy kinek?

Bigdept
Olvasgatom itt kívülállóként az értetlenkedéseket. fejvakar.gif
Jó lenne pár képernyőkép, talán érthetőbb lenne.
Mert nekem:
- Gyors
- A változások nem annyira szemet szúrók, hogy negatív élmény legyen. (Látom én, hogy változott,
de hogy miért ez a hepaj, nem értem.
- termékkód és darabszám nem ér össze, egymás alatt vannak, oszlopok szélessége dinamikusan változik
az ablak átméretezésekor, egy bizonyos méretig, anélkül, hogy szétesnének.
- sorok magassága furcsán nagy talán, de képek miatt, amik a sorok elején találhatók..
- nem hiányolok hasznos területet a személyes oldalon, mert nem tudok odafirkálni úgysem, de
szerintem nem értem, mi az a hasznos terület.
- Amire szükségem van, az az, hogy a meghirdetett termékem a google találati listán elől legyen,
ha valaki rákeres...
- CSV még szép hogy eltérő szerkezetű, hiszen eltérő listákról van szó.
- Mi az, ami hasznos lehet a CSV-ben a további értékesítés szempontjából?

Firefox/3.6.10
XP SP3
ADSL 4M
PIV, Northwood 3 GHz, 3 GB DDR400.

Lehetne ezeknek a gyanús eseteknek egy ideiglenes képtárhelyet biztosítani, nem?
Hogy látsszék is, miről beszélnek az értetlenkedők...

Íme, nálam így néz ki: (linket összeszerkeszteni, nem értem, miért nem fogadja el?
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera01.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera02.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera03.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera04.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera05.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera06.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera07.png[/img]
[img]http://www.fw.hu/alaposan/Vatera08.png[/img]

Ahol sz@r, ott hogy néz ki? Ezzel van baj, ami a fenti képeken látszik?
zejopy
Annyira unom már, hogy bármi változtatás van, mindig ez a cirkusz megy.
Idejönnek emberek és nagy mellénnyel kijelentik, hogy nem látják át az oldalt. Hát én nem dicsekednék azzal, hogy egy egyszerű táblázatot nem látok át csak azért, mert kicsit másképpen néz ki.
Szerintem nem hieroglifákkal van teleírva az oldal, hanem magyar szavakkal, amikre rábökve történnek a megszokott események.
Háborgó hölgyeim és uraim, javaslom először a frissítés után alaposan megnézni az új kinézetet, majd értelmezni a látottakat. Ha ezek után sem értünk valamit, akkor lehet jönni kérdezni. Udvariasan, és figyelmesen. Ennek ez a módja.
Ha a szomszéd házát átfestik és nem találok haza, akkor megnézem, hogy hányas szám van kiírva. Ha ez nem megy, akkor megkérek egy járókelőt, hogy igazítson útba. De semmiképpen sem fejelem le a szomszédot.
Vateraoroszlan
IDÉZET(Bigdept @ 2010-10-20 06:57) *
Olvasgatom itt kívülállóként az értetlenkedéseket. fejvakar.gif
Jó lenne pár képernyőkép, talán érthetőbb lenne.
Mert nekem:
...

Kedves Bigdept!

Éppen így kell kinéznie, mint Önnél. Ön nyilvánvalóan megfelelően frissítette a lapokat. good2.gif

IDÉZET(Joco-2 @ 2010-10-19 23:54) *
Részemről megdöbbenten nézegettem az oldalakat, különösen a saját eladási oldalaimat, mert áttekinthetetlenek....

IDÉZET(skipperD16 @ 2010-10-20 05:42) *
Véleményem szerint jó,...

Önök pedig frissítsenek (Ctrl+F5) akár többször is, utána visszatérhetünk a témára.

IDÉZET(Bigdept @ 2010-10-20 06:57) *
Lehetne ezeknek a gyanús eseteknek egy ideiglenes képtárhelyet biztosítani, nem?
Hogy látsszék is, miről beszélnek az értetlenkedők...

A kepfeltoltes.hu-t tudom mindenki figyelmébe ajánlani, de a jelzések nagy része abból adódik, hogy a felhasználók nem frissítik megfelelően a lapokat.
Sanyabacsi69
"A 4-nél több kép feltöltése a későbbiekben díjköteles lesz, de jelenleg a bevezetés időszaka alatt még ingyenesen igénybe lehet venni ezt a szolgáltatást. "
"Díjkötelesen feltölthető képek:"

Gondolom, nem viccelnek ezzel, meg nincs is április 1.

Kérdésem mindössze annyi, hogyha képet linkelek egy ingyenes képfeltöltő oldalról, mint azt már többször tettem, (példának lásd egy futó aukciómat: http://www.vatera.hu/canyon_notebook_taska..._183827360.html ), akkor mi a helyzet ezzel?
zejopy
IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-10-20 15:00) *
Kérdésem mindössze annyi, hogyha képet linkelek egy ingyenes képfeltöltő oldalról, mint azt már többször tettem, (példának lásd egy futó aukciómat: http://www.vatera.hu/canyon_notebook_taska..._183827360.html ), akkor mi a helyzet ezzel?

Szeretem, ha egy pasi kimondja a gondolataimat. smile.gif
Netán megszűnik az eddig adott lehetőség?
Vateraoroszlan
IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-10-20 15:00) *
"A 4-nél több kép feltöltése a későbbiekben díjköteles lesz, de jelenleg a bevezetés időszaka alatt még ingyenesen igénybe lehet venni ezt a szolgáltatást. "
"Díjkötelesen feltölthető képek:"

Gondolom, nem viccelnek ezzel, meg nincs is április 1.

Tisztelt Sanyabacsi69!

Jelenleg még díjmentesen használható a 8 kép feltöltésének lehetősége, később ez 4 ingyenes + 4 díjköteles képre fog oszlani, ahogy a feltöltőlapon már látható is.

A termékleírásba pedig továbbra is be tud szúrni képeket, nyilván Ön is látta, hogy ez a lehetőség még mindig ott van a feltöltőlapon.
Sanyabacsi69
Köszönöm a választ. Bízom benne, hogy ott is marad. smile.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-20 16:12) *
ez a lehetőség még mindig ott van a feltöltőlapon.

poiuyt
IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-10-20 16:52) *
Köszönöm a választ. Bízom benne, hogy ott is marad. smile.gif

A remény hal meg utoljára... :-)
Bigdept
IDÉZET(poiuyt @ 2010-10-20 17:09) *
A remény hal meg utoljára... :-)

Helyesen: a lepényhal először, a remény hal meg utoljára rolleyes.gif :-)
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-20 16:12) *
Tisztelt Sanyabacsi69!

Jelenleg még díjmentesen használható a 8 kép feltöltésének lehetősége, később ez 4 ingyenes + 4 díjköteles képre fog oszlani, ahogy a feltöltőlapon már látható is.

A termékleírásba pedig továbbra is be tud szúrni képeket, nyilván Ön is látta, hogy ez a lehetőség még mindig ott van a feltöltőlapon.

Kedves Benz! (Tudom, ez Leó postja, de már Önt láttam beragadni a szomszéd topikba, elvégre besötétedett. smile.gif )

Lehet, hogy ott van, de én nem láttam. Mennyibe fognak kerülni a fizetős képek?
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-20 19:44) *
Kedves Benz! (Tudom, ez Leó postja, de már Önt láttam beragadni a szomszéd topikba, elvégre besötétedett. smile.gif )

Lehet, hogy ott van, de én nem láttam. Mennyibe fognak kerülni a fizetős képek?

Kedves zejopy!

Erről még nincs végleges döntés. Nem lesz egy nagy összeg, de ebbe a témába egyelőre ne menjünk bele.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-10-20 22:16) *
Kedves zejopy!

Erről még nincs végleges döntés. Nem lesz egy nagy összeg, de ebbe a témába egyelőre ne menjünk bele.

Köszönöm. thank_you.gif
Jóéjt. smile.gif
ktibor68
Sziasztok !

Az új áru feltöltés után, az adatlapon kiírja hol található az áru helyileg ezt ki lehet valahogy kapcsolni ? Eddig csak a Megye látszott
erdelicsakos
Sziasztok!
Tudna esetleg nekem valaki segíteni,mert nem igazán akar menni a képfeltöltés!!!
Mit csináljak!?
Köszönöm!
Bigdept
IDÉZET(erdelicsakos @ 2010-10-21 06:27) *
Sziasztok!
Tudna esetleg nekem valaki segíteni,mert nem igazán akar menni a képfeltöltés!!!
Mit csináljak!?
Köszönöm!

Mit jelent, hogy nem akar menni?

Mekkorák a képek? Legyen JPG, és kisebb, mint 2 MB...
Bigdept
IDÉZET(ktibor68 @ 2010-10-20 22:53) *
Sziasztok !

Az új áru feltöltés után, az adatlapon kiírja hol található az áru helyileg ezt ki lehet valahogy kapcsolni ? Eddig csak a Megye látszott

Egészen eddig mindenki azért balhézott, hogy miért csak a megye látszik. dirol.gif
Akkor kellett volna ellenkezni, lehet nem győztek volna rolleyes.gif
zejopy
IDÉZET(Bigdept @ 2010-10-21 07:23) *
Egészen eddig mindenki azért balhézott, hogy miért csak a megye látszik. dirol.gif

Na ja.... dry.gif
Pont ez jutott eszembe, amikor olvastam. Tényleg az van, hogy bármit is csinálnak, valaki mindig talál benne hibát. Tök felemelő lehet.... unsure.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(ktibor68 @ 2010-10-20 22:53) *
Sziasztok !

Tisztelt ktibor68!

Nem kötelező kitölteni a harmadik mezőt, mint ahogy a vásárlók dolgát sem kötelező megkönnyíteni.
Vateraoroszlan
IDÉZET(erdelicsakos @ 2010-10-21 06:27) *
Sziasztok!
Mit csináljak!?
Köszönöm!

Kedves erdelicsakos!

Ezt a webhelyet nyissa meg és töltse le, ami ott található:
get.adobe.com/flashplayer/

Sajnos nem túl pontos a hibajelzése, de a képfeltöltéssel kapcsolatos egyetlen problémát, amiről tudunk, ez oldja meg.
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-21 09:39) *
Alapértelmezés szerint azt a várost tölti ki a program, ami a regisztrált lakcíme. A későbbiekben, ha minden igaz, lehet majd város szerint is keresni, tehát lehet, hogy érdemes lesz módosítania.

Lehetek telhetetlen? Leszek, aztán, ha nem megoldható, akkor úgyis megmondja. smile.gif
A technikusok meg minden este úgy fekszenek le, hogy jaj, nehogy velem álmodjanak. biggrin.gif
Arra gondoltam, hogy a nagyobb városoknak a vonzáskörzetében sok "alvóváros" van, ahonnan járnak dolgozni az emberek a nagyobb városokba. Ahol ez a helyzet, ott valószínű, hogy mindkét helyen átvehető az áru, ahogy az én esetemben is. Nem lehetne kettő település megjelölését lehetővé tenni? Vagy ez nagy munka lenne?
Köszönöm, ha átgondolják. smile.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(zejopy @ 2010-10-21 09:51) *
Lehetek telhetetlen? Leszek, aztán, ha nem megoldható, akkor úgyis megmondja. smile.gif
A technikusok meg minden este úgy fekszenek le, hogy jaj, nehogy velem álmodjanak. biggrin.gif
Arra gondoltam, hogy a nagyobb városoknak a vonzáskörzetében sok "alvóváros" van, ahonnan járnak dolgozni az emberek a nagyobb városokba. Ahol ez a helyzet, ott valószínű, hogy mindkét helyen átvehető az áru, ahogy az én esetemben is. Nem lehetne kettő település megjelölését lehetővé tenni? Vagy ez nagy munka lenne?
Köszönöm, ha átgondolják. smile.gif

Már felmerült a dolog, nagyon-nagyon valószínű, hogy meg lesz csinálva. Lehet, hogy csak januárban, de meglesz.
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-21 10:17) *
Már felmerült a dolog, nagyon-nagyon valószínű, hogy meg lesz csinálva. Lehet, hogy csak januárban, de meglesz.

Köszönöm, nagyon kedves. smile.gif
erdelicsakos
IDÉZET(Bigdept @ 2010-10-21 07:17) *
Mit jelent, hogy nem akar menni?

Mekkorák a képek? Legyen JPG, és kisebb, mint 2 MB...

Feltöltés fájlból:

You need to have either swfobject or jquery flash in order to embed.

Eszt írja ki,és nem tudok csinálni semmit sajnos!
köszönöm a válaszod!
Vateraoroszlan
IDÉZET(erdelicsakos @ 2010-10-21 10:42) *
Feltöltés fájlból:

You need to have either swfobject or jquery flash in order to embed.

Eszt írja ki,és nem tudok csinálni semmit sajnos!
köszönöm a válaszod!

Tisztelt erdelicsakos!

Ez a megoldás, amit írtam:

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-21 09:10) *
Kedves erdelicsakos!

Ezt a webhelyet nyissa meg és töltse le, ami ott található:

Bigdept
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-21 11:59) *

Ajaj... (Ezt meg csak rendszergazdi jogokkal lehet telepíteni, -melós gépeken gond lesz- / állandóan bugos, / nem tartalmazza alapból a windoz sem / szóval ezt mellőztem volna a fejlesztéskor... Na, de nem az én dolgom)
Vateraoroszlan
IDÉZET(Bigdept @ 2010-10-21 12:12) *
Ajaj... (Ezt meg csak rendszergazdi jogokkal lehet telepíteni, -melós gépeken gond lesz- / állandóan bugos, / nem tartalmazza alapból a windoz sem / szóval ezt mellőztem volna a fejlesztéskor... Na, de nem az én dolgom)

Véletlenül sem akarok beleszólni az eszmefuttatásaiba, de egy flashvezérlő 2010-ben szerintem alapvető elvárás egy számítógépen... dry.gif

Az "állandóan bugos"-t sem tudom, mire érti... kevés olyan megbízható szoftvert ismerek, mint az adobe termékek.
Bigdept
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-21 12:21) *
Véletlenül sem akarok beleszólni az eszmefuttatásaiba, de egy flashvezérlő 2010-ben szerintem alapvető elvárás egy számítógépen... dry.gif

Az "állandóan bugos"-t sem tudom, mire érti... kevés olyan megbízható szoftvert ismerek, mint az adobe termékek.

1. igen, szerintem is, de tömegével találkozom flash nélküli gépekkel, sokszor még magyarázattal is indokolva, hogy nem jútúb nézegetésre való a masina.

2. az utóbbi időkben rájárt a rúd a flashra, de nagyon. (Ami ugyebár kívülről érkezett az Adobe-hoz, és azzal együtt, amilyen. Az eredeti ős Adobe termékek valóban dicséretesek) Nem akarok ide listát írni, csak be kell gépelni a gugliba: "Flash bugs", rengeteg az olvasnivaló.
(szó se róla, az Adobe gőzerővel javít, csak az idén számos új kiadása lett a flash playernek)

3. off, meg tényleg nem vagyok illetékes beleszólni, csak kicsúszott...
zejopy
Kedves Leó!

A garanciális feltételek közül eltűnt a kipróbálási, megtekintési garancia, amit én használok. Vállalkozóként nekem is van ÁFF-em, amiben ez a lehetőség van megjelölve. Ez nem ugyanaz, mintha nem lenne garanciám, hiszen biztosítom a vásárlónak, hogyha nem tetszik az áru, akkor visszaveszem. Az én esetemben nincs értelme egy hetes, vagy bármilyen időtartamra szabott garanciát megszabni, hiszen az áruim nem romlanak el, esetleg összetörnek. Akkor meg értelemszerűen nem áll a visszavétel, csak ha a csomagolásból eredő hiányosság okozza a balesetet.
Kérem, ha lehet, tegyék vissza ezt az opciót. Ráadásul az is aggaszt, hogy mivel eltűnt, így majd minden egyes termékemnél módosítanom kell egyesével. Hiszen most egyik termékemen sincs megjelölve a garancia.
És tényleg nem szeretném azt megjelölni, hogy nincs, mert van.
Köszönöm. smile.gif
pc-network
Nem tudom kinek az ötlete volt, hogy megváltozzon az értékelés képernyő. De hogy a régi jobban használható volt, az biztos. El nem tudom képzelni miért vezetnek be olyan változtatásokat, amik megnehezítik az ember életét. A friss képernyőn nincsenek rajta a kis borítékok, amikre kattintva elérhető a partner neve és telefonszáma. Most komolyan gondoljátok, hogy én mindig átböngészem majd az összes levelet ami a vaterátor jött, hogy valahogyan összepárosítsam a felhasználóneveket a hús vér emberek neveivel? A régi rendszer sokat segített. Láttam az elmaradt értékeléseket (amik azért maradtak el, mert nem fizetettek) és egyből tudtam hívni az embert, mert egy kattintás és ott a száma. Most meg vadászhatom az elérhetőségét a levelek között, mert egyszerűen sehol nem találom ezen az új felületen hogy mi a partner elérhetősége. Azt már nem is említem, hogy az eladott/vásárolt darabszám is eltűnt az értékelés képernyőről, ami megint csak hasznos olyan embereknek, mint én aki jellemzően nem egy darab terméket ad el egyszerre egy embernek.
VateraBenz
IDÉZET(pc-network @ 2010-10-21 20:16) *
Nem tudom kinek az ötlete volt, hogy megváltozzon az értékelés képernyő. De hogy a régi jobban használható volt, az biztos. El nem tudom képzelni miért vezetnek be olyan változtatásokat, amik megnehezítik az ember életét. A friss képernyőn nincsenek rajta a kis borítékok, amikre kattintva elérhető a partner neve és telefonszáma. Most komolyan gondoljátok, hogy én mindig átböngészem majd az összes levelet ami a vaterátor jött, hogy valahogyan összepárosítsam a felhasználóneveket a hús vér emberek neveivel? A régi rendszer sokat segített. Láttam az elmaradt értékeléseket (amik azért maradtak el, mert nem fizetettek) és egyből tudtam hívni az embert, mert egy kattintás és ott a száma. Most meg vadászhatom az elérhetőségét a levelek között, mert egyszerűen sehol nem találom ezen az új felületen hogy mi a partner elérhetősége. Azt már nem is említem, hogy az eladott/vásárolt darabszám is eltűnt az értékelés képernyőről, ami megint csak hasznos olyan embereknek, mint én aki jellemzően nem egy darab terméket ad el egyszerre egy embernek.

Tisztelt pc-network!

Az elérhetőségeket megtalálja a sorok végén lévő "További lehetőségek" oszlopban, ha rákattint az "opciók" feliratra.
Az eladott termékek adatait ne az értékelések menüben keresse, hanem az erre való "Eladott áruk" menüpontban.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.