Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
Putyur
Hahó... Nem lehet kilépni... A fejlécen a "kilépés" helyén "belépés" szerepel. Be vagyok jelentkezve. A link pedig a személyes oldalra visz. Help... sad.gif
jszilard
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-10-05 14:46) *
Kedves jszilard!

A feltöltött termék leírásában "Az ár nem tartalmazza a 20% Áfát" szerepelt.

Kedves Vatera !

Köszönöm a válaszát. Igen ugy néz ki, hogy belekerült egy nem szó. Azt nem tudom hogy hogyan, mert egy régebbi aukcióba (31893345) jól van írva.

Ujra megpróbálom.

Üdvözlettel: Jónás Szilárd
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-10-05 14:55) *
Hahó... Nem lehet kilépni... A fejlécen a "kilépés" helyén "belépés" szerepel. Be vagyok jelentkezve. A link pedig a személyes oldalra visz. Help... sad.gif

Szerintem lődd le a böngészőt, úgy legközelebb megint be kell jelentkezned.
Putyur
IDÉZET(sagyu @ 2007-10-05 14:58) *
Szerintem lődd le a böngészőt, úgy legközelebb megint be kell jelentkezned.

Nem elegáns megoldás, úriember ilyent nem tesz. cool.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Putyur @ 2007-10-05 14:55) *

Kedves Putyur!

Ha ki szeretne lépni, kattintson a lap alján található kilépés szövegre.
sagyu
IDÉZET(Putyur @ 2007-10-05 14:59) *
Nem elegáns megoldás, úriember ilyent nem tesz. cool.gif

Akkor reset tongue.gif brutál, de hatásos.
Putyur
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-10-05 15:00) *
Kedves Putyur!

Ha ki szeretne lépni, kattintson a lap alján található kilépés szövegre.

Húha... Ott is van egy ilyen link? Sose' láttam... Ezekszerint ez már így is marad? Mert akkor rászokom a Sagyu kolléga által ajánlott resetre... laugh.gif
zsuzsabl

[size="3"][/size]
Licitálás után a " vissza " feliratra kattintva vissza lépek a licitált termék lapjára. Innen viszont nincs tovább.
Ha a vissza nyíllal lapozok, újra a " köszönjük ajánlatát " oldalra kerülök.
A licitált termék lapjáról csak úgy tudok kilépni, ha a nyitó oldalra megyek. Persze ilyenkor kezdhetem előröl a keresést.
Én csinálok rosszul valamit, vagy másnál is előfordul ilyen ?
KapdKi
IDÉZET(zsuzsabl @ 2007-10-05 17:09) *
[size="3"][/size]
Licitálás után a " vissza " feliratra kattintva vissza lépek a licitált termék lapjára. Innen viszont nincs tovább.
Ha a vissza nyíllal lapozok, újra a " köszönjük ajánlatát " oldalra kerülök.
A licitált termék lapjáról csak úgy tudok kilépni, ha a nyitó oldalra megyek. Persze ilyenkor kezdhetem előröl a keresést.
Én csinálok rosszul valamit, vagy másnál is előfordul ilyen ?

Ne a VATERA "vissza" gombját használd ! Használd a böngésződ "vissza" gombját és akkor a 3-ik "vissza" után tényleg visszakerülsz ... smile.gif

Sok sikert !
zsuzsabl
IDÉZET(KapdKi @ 2007-10-05 17:30) *
Ne a VATERA "vissza" gombját használd ! Használd a böngésződ "vissza" gombját és akkor a 3-ik "vissza" után tényleg visszakerülsz ... smile.gif

Sok sikert !

A böngésző " vissza " nyillal próbálkoztam, , vissza kerültem a Vatera " vissza"-hoz, majd ismételten a böngésző nyíl, és ezek ismétlődtek sorban.
Régebben is volt ilyen gondom, akkor expolert használtam, és pár próbálkozás után sikerült kilépnem.
Most a firefoxot használom, legalább 10 x próbálkoztam, végül a nyitólapra kattintva tudtam kilépni.
De azért köszi a tippet.
KapdKi
IDÉZET(zsuzsabl @ 2007-10-05 18:26) *
A böngésző " vissza " nyillal próbálkoztam, , vissza kerültem a Vatera " vissza"-hoz, majd ismételten a böngésző nyíl, és ezek ismétlődtek sorban.
Régebben is volt ilyen gondom, akkor expolert használtam, és pár próbálkozás után sikerült kilépnem.
Most a firefoxot használom, legalább 10 x próbálkoztam, végül a nyitólapra kattintva tudtam kilépni.
De azért köszi a tippet.

Ez nem csak tipp !!!!! Be fog válni ! Most én is fájerfox !!! Első vissza után érdeklődik szürke felületen .... Le kell OK-zni ... Utána a VATERA vissza-i jöhetnek, de minden VATERA vissza alatt más a duma smile.gif Végül ott vagy !!!
zsuzsabl
IDÉZET(KapdKi @ 2007-10-05 19:25) *
Ez nem csak tipp !!!!! Be fog válni ! Most én is fájerfox !!! Első vissza után érdeklődik szürke felületen .... Le kell OK-zni ... Utána a VATERA vissza-i jöhetnek, de minden VATERA vissza alatt más a duma smile.gif Végül ott vagy !!!

Lehet, hogy én attól a szürke felülettől ijedtem meg,. Nem tudom szó szerint idézni, de valami olyasmit írt, ha ok-t nyomok megismétli az online vásárlást, így ott a mégse gombra nyomtam, a többit meg már írtam.
Putyur
IDÉZET(zsuzsabl @ 2007-10-05 19:32) *
Lehet, hogy én attól a szürke felülettől ijedtem meg,. Nem tudom szó szerint idézni, de valami olyasmit írt, ha ok-t nyomok megismétli az online vásárlást, így ott a mégse gombra nyomtam, a többit meg már írtam.

Ha Firefox-ot használsz, akkor ne az egérjobbklikk - előugró menü/vissza opcióval lapozz vissza, hanem fent balra a visszanyíl mellett van egy lenyíl; azzal egy-két-három-akárhány lapot tudsz visszamenni. A termék nevét tartalmazó lapra kell visszaugranod.
zsuzsabl
IDÉZET(Putyur @ 2007-10-05 19:41) *
Ha Firefox-ot használsz, akkor ne az egérjobbklikk - előugró menü/vissza opcióval lapozz vissza, hanem fent balra a visszanyíl mellett van egy lenyíl; azzal egy-két-három-akárhány lapot tudsz visszamenni. A termék nevét tartalmazó lapra kell visszaugranod.

Ok! Megvan a lefelenyíl. A legközelebbi licitnél megpróbálom. Köszi
Putyur
IDÉZET(zsuzsabl @ 2007-10-05 19:46) *
Ok! Megvan a lefelenyíl. A legközelebbi licitnél megpróbálom. Köszi

Fog az menni... smile.gif
Denin80
Tisztelt Vatera!

Csak érdeklődnék a moderátortól, hogy az alábbi idézetben ígért visszautalás tényleg megtörténik, vagy csak amolyan elképzelhető/megnyugtató alternatívaként volt beírva?

IDÉZET
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-09-24 11:13)

Kedves Denin80!

Legyen kedves írni a kapcsolatfelvételen keresztül, a pénzügy, számlázás főtémán belül kiválasztva
a megfelelő altémát. Szükség lesz az utalás pontos adataira, ez alapján a felelős kolléga
utánanéz és az összeget visszautaljuk arra a számlaszámra, amit megad nekünk.
Harmadik fél részére nem utalunk, kizárólag az Ön részére küldjük vissza az összeget.

--------------------
A Vatera Csapata
www.vatera.hu

Csak azért, mert lassan két hete indítottam el a kérelmet a kapcsolatfelvételen keresztül a pénzügy felé, de azóta az automatikus válaszlevélen kívül semmilyen értesítést nem kaptam és persze a pénz se tért vissza a számlámra (most ellenőriztem). A bejelentésem száma (már az elsőé): 2007092410001479

Minden szükséges információt megadtam az első üzenetben, de azóta (egy héttel az első után) megírtam újra mindent (2007100110001643).

Ha nem tudják, vagy nem akarják visszautalni a pénzt, akkor legalább pazaroljanak rám egy ványadt e-mailt. Mert akkor elkönyvelem tanulópénzként...

Továbbá:
Kicsit utána érdeklődtem a jogász és rendőr barátaimnál arról, hogy a Vatera piactér esetleges károsultjainak milyen lehetőségei vannak a hivatalos vonalon. Ebből nekem az derült ki, hogy kisértékű terméket vásárolni/eladni, nehezen vagy egyáltalán nem ellenőrizhető elódótól/vevőnek (x név a regisztrációnál mert blabla, y név a számlaszámnál mert izébigyó, a hugom telefonja mert mér' ne) képtelen helyzetbe hozza a károsultat. Ez a gond persze jelenleg tovább van hárítva az állami intézmények felé. De a használókat ez nem hinném, hogy boldogabbá, vagy nyugodtabbá tenné (engem biztosan nem). Szóval kisértékű áru esetén (10.000 Ft alatt; ami azért még nagyon sok tud lenni, ha ellopják az embertől) a károsult a maga költségére és idejében feljelentést tehet és fizetheti a polgári peres eljárás költségeit, míg TALÁN X idő és több százezer forint múlva megtérítik a kárát és a perköltséget. Ez egy nagy kalap túró!!! Szóval a megelőzésnek (ami már jobban múlik a szolgáltatón, a Vatera-n) itt több szerepe lenne!
Azt sem értem, hogy mire kapott az oldal díjat?! Talán számszerűen nagy volt a forgalma (darabra, fonritra), de értékelték a megbízhatóságát is? Hasznos, jó és forgalmas oldal. De én nem kívánom mégegyszer azt a nyugtalanságot, amit az előre utalt pénz és az elfoglaltsága miatt eltűnt és nem reagáló eladó okozott nekem. Technikai megoldást a csalók ellen én sem tudok. De nem is az én dolgom ezt kitalálni! Talán, ha elsőre jobb tapasztalataim lettek volna, akkor pozitívabb lennék... de így úgy érzem olyan itt vásárolni, mintha orosz rulettezne az ember.

Kapkodásom, pesszimizmusom és paranoiám ellenére az első Vatera-s tranzakcióm sikeres volt (bár körülményes). De ez kizárólag a becsületes partner érdeme! A Vatera csapatának további jó munkát és sok remek újítást kívánok!

Tisztelettel:
Denin80
draglion
IDÉZET(Denin80 @ 2007-10-05 20:27) *
Tisztelt Vatera!

Csak érdeklődnék a moderátortól, hogy az alábbi idézetben ígért visszautalás tényleg megtörténik, vagy csak amolyan elképzelhető/megnyugtató alternatívaként volt beírva?

Kapkodásom, pesszimizmusom és paranoiám ellenére az első Vatera-s tranzakcióm sikeres volt (bár körülményes).
Tisztelettel:
Denin80

vajon ki az oka a pesszimizmusnak és a kapkodásnak ?

Lecsike
vajon ki az oka a pesszimizmusnak és a kapkodásnak ?

izé....háááát.....az úgy volt,hogy visszaütött ! biggrin.gif
Greeneye166
Két hete vettem egy "Apró" újságot. Kiválasztottam a nekem tetsző albérletet, a kauciót elutaltam az "Apró" szerkesztőségének, majd felszámoltam a régit és elindultam beköltözni az újba. Akkor derült ki, hogy nem az Apró szerkeztőségének kellettt volna átutalnom. A főbérlő jóságának köszönhetem, hogy most nem az utcán kell éjszakáznom.

Ami az egészben felháborít, hogy a hirdetési újság csak annyit ír, hogy Ára 325Ft illetve, hogy hol lehet a hírdetéseket feladni. Ez abszurdum és szerintem nem elég információ.
Azóta felhívtam őket és kértem a pénzem visszautalását, amin szerintem jót nevettek, hiszen máig sincs a számlámon.

Azóta felhívtam George Bush-t (jó barátom), hogy mi lenne, ha dobna egy kis atomot a szerkesztőségre. Ő mondta, hogy ha van elég olaj, akkor dobhat, bár az érintené a jelenlegi albérletemet és benne engem. Kis gondolkozás után lemondtunk az ötletről és maradtunk egy szimpla lokális népirtásban.
Nagyon feszült vagyok, hiszen az eset óta késik a napilap és a postás sem borotválkozott, a szomszéd kutyája pedig mindig megugat.
Felhívtam asztrológus ismerősömet (aki sámán is). Azt mondta, hogy a szerkesztőség feletti bolygók együttálállása negatív sugarakat küld az albérletem felé. Mivel ő is jó barátom, ezért megígérte, hogy elátkozza a szerkesztőket, mielőtt likvidálnánk őket.

Mindenki gondoljon, amit akar de nincs üldözési mániám és skizofrén sem vagyok. A kérdés már csak az, hogy hol vagyok, amikor szükségem van rám.
draglion
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-10-06 12:14) *
Felhívtam asztrológus ismerősömet (aki sámán is).

..talán táltos...mert a kettő nem ugyanaz wink.gif laugh.gif
Greeneye166
IDÉZET(draglion @ 2007-10-06 12:58) *
..talán táltos...mert a kettő nem ugyanaz wink.gif laugh.gif

Igaz! tongue.gif
KapdKi
IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-10-06 12:14) *
Azóta felhívtam George Bush-t (jó barátom), hogy mi lenne, ha dobna egy kis atomot a szerkesztőségre. Ő mondta, hogy ha van elég olaj, akkor dobhat, bár az érintené a jelenlegi albérletemet és benne engem. Kis gondolkozás után lemondtunk az ötletről és maradtunk egy szimpla lokális népirtásban.
Nagyon feszült vagyok, hiszen az eset óta késik a napilap és a postás sem borotválkozott, a szomszéd kutyája pedig mindig megugat.
Felhívtam asztrológus ismerősömet (aki sámán is). Azt mondta, hogy a szerkesztőség feletti bolygók együttálállása negatív sugarakat küld az albérletem felé. Mivel ő is jó barátom, ezért megígérte, hogy elátkozza a szerkesztőket, mielőtt likvidálnánk őket.

Mindenki gondoljon, amit akar de nincs üldözési mániám és skizofrén sem vagyok. A kérdés már csak az, hogy hol vagyok, amikor szükségem van rám.

Neutronbomba ??? Az humánus, mert az anyagi javak nem sérülnek ...
draglion
IDÉZET(KapdKi @ 2007-10-06 13:20) *
Neutronbomba ??? Az humánus, mert az anyagi javak nem sérülnek ...

ha humánus lenne akkor az emberek maradnának meg ....
igaz anyagi javak nélkül éhen pusztunának...akkor mégiscsak humánus lenne ?? laugh.gif wink.gif
Greeneye166
Bár sámán is lehetne, mert csak félig magyar...

Mindenesetre egész délután tűkkel szúrkálta az újságot! (akkor lehet, hogy wodoo is?) wink.gif

Mindegy, azóta sáskák hada szállta meg őket és tűzeső zúdult rájuk...Nem túl eredeti, de teccet mert megérdemelték! Úgy kell nekik...
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Anubis68 @ 2007-10-05 09:08) *
T.Vatera!

Megpróbálom itt is ,hátha ide jön válasz.Már másodszor kérdeztem a számlámmal kapcsolatban,a válasz mindíg az aktuális tartozásom.Ez rendben is lenne,csak 1 kérdés:Miért nem kapok csekketL?Szeptember eleján utaltam,de az az összeg nem látszik sehol.Miért nem jönnek a csekkek? Attila

Kedves Anubis68!

Észrevételét továbbítottuk pénzügyes kollégáink felé.
sunilaci
Üdv mindenkinek!

Az a problémám, hogy a céges gépemen nem jelennek meg a képek...semmi, még a főoldalon sem, csak a szöveg látszik.más weboldalakon minden megjelenik, egyedül a Vatera oldalon van ez a probléma.Az oprendszer win nt, egyszerűen nem értem.
Tud esetleg valaki segíteni?Nagyon megköszönném!
Üdv, sunilaci
Grobar
Tisztelt Moderátor!
Az lenne a kérdésem hogy ha saját avatart szeretnék, azt milyen címre kell el küldenem?
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(Grobar @ 2007-10-09 10:46) *
Tisztelt Moderátor!
Az lenne a kérdésem hogy ha saját avatart szeretnék, azt milyen címre kell el küldenem?

Kedves Grobar!

A felhasználónévre átnevezett avatart az avatar@vatera.com címre kell küldeni, a levél tárgya pedig avatar legyen.
Ezek után bekerül a személyes galériába, ahonnan feltölthető.

Maximális méret 120x120 pixel.
Grobar
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-10-09 11:03) *
Kedves Grobar!

A felhasználónévre átnevezett avatart az avatar@vatera.com címre kell küldeni, a levél tárgya pedig avatar legyen.
Ezek után bekerül a személyes galériába, ahonnan feltölthető.

Maximális méret 120x120 pixel.

Köszönöm szépen a gyors választ!
Grobar
Tisztelt Moderátor!
Ha megkérhetem, törölje a gyűjtők segítsetek Topicból, az összes hozzászólásomat! Nem akarom hogy elfajuljon a vita! Köszönettel, Grobar!
suni27
Üdv !
Technikai segítségre lenne szükségem. Egy korábban meghírdetett termékhez hogyan tudok még képet csatolni ?
Előre is köszi !
Denin80
Talán van elég sütnivalója annak a néhány embernek, akiknek címzem... (bár kétlem)

Biztos baromira humorosnak érzik, hogy más baján szórakozzanak. Csak annyit kívánok nekik, hogy hátralévő életükben mikor valamilyen gondjuk-bajuk van, akkor rajtuk is csak viccelődjenek! Mert kifigurázni más baját olyan átkozottuk poénos... eddig terjed az értelmi színvonal és az emberség. Sajnos még csak észre sem veszik, hogy magukat osztályozzák.

Amúgy pedig, ha már valaki Moderátor, akkor csak olyasmit ígérjen, amit be is tud tartani! Egy szolgáltatás minőségét nem az mutatja meg, milyen amikor minden jól megy, hanem hogy hogyan kezelik a problémákat. Ez a különbség egy komoly szolgáltató (ne adj Isten egy nyugati) és egy szedett-vedett zugárus között. Hát köszönöm a leckét, kicsit drága volt, de tanultam belőle. Majd 'jó hírét' viszem az oldalnak...
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(suni27 @ 2007-10-09 19:14) *
Üdv !
Technikai segítségre lenne szükségem. Egy korábban meghírdetett termékhez hogyan tudok még képet csatolni ?
Előre is köszi !

Kedves suni27!

Már feltöltött, de még nem licitált termék esetében a Személyes menüjében az Eladó áruk
szövegre kattintva, a kérdéses terméknél a [képek] szövegre kattintva tudja módosítani a fotókat.
Flitter
Tisztelt Vatera_Moderátor'

Küldtem mailt az ügyfélszolgálatra,kérem nézzen utána. Üdv! Flitter
Grobar
IDÉZET(Denin80 @ 2007-10-09 19:22) *
Talán van elég sütnivalója annak a néhány embernek, akiknek címzem... (bár kétlem)

Biztos baromira humorosnak érzik, hogy más baján szórakozzanak. Csak annyit kívánok nekik, hogy hátralévő életükben mikor valamilyen gondjuk-bajuk van, akkor rajtuk is csak viccelődjenek! Mert kifigurázni más baját olyan átkozottuk poénos... eddig terjed az értelmi színvonal és az emberség. Sajnos még csak észre sem veszik, hogy magukat osztályozzák.

Amúgy pedig, ha már valaki Moderátor, akkor csak olyasmit ígérjen, amit be is tud tartani! Egy szolgáltatás minőségét nem az mutatja meg, milyen amikor minden jól megy, hanem hogy hogyan kezelik a problémákat. Ez a különbség egy komoly szolgáltató (ne adj Isten egy nyugati) és egy szedett-vedett zugárus között. Hát köszönöm a leckét, kicsit drága volt, de tanultam belőle. Majd 'jó hírét' viszem az oldalnak...

Adtál meg számlaszámot?
draglion
IDÉZET(Grobar @ 2007-10-09 20:56) *
Adtál meg számlaszámot?

ez egy noname gyerek aki vagy nem fizetett és inaktiválták (ezen pedig bedühödött) vagy valami más okból neheztel a vaterára

sokat nem ér el vele
Greeneye166
...

Kedves Denin80!

Én megértem a problémádat, de tudod rosszul veszi ki magát egy udvariasnak indított közlés, ha a végén rendőrök és jogászok kerülnek elő...

A lenti egy görbe tükör volt, és nem poén. Csak a szavakat cseréltem ki, de szerintem teljesen visszaadja a valóságot. wink.gif
draglion
Kedves Vatera,

Sok külföldi nem magyar felhasználó szeretne licitálni de nem tudnak belépni.
Nem értenek magyarul és nem tudják hogy lehet regisztrálni.
Tőlem már többen kértek mobil számot hogy regisztráljak nekik és küldjem el az adatokat.
Ez nem megoldás szerintem.
Volt aki erőszakoskodott hogy vegyek le termékeket neki.
Most is kérnek ...tegnapelőtt muszály volt levennem két tételt mert három hónapig folyamatosan kértek rá.
Most is kérnek egy tételt. Nem veszem le.
A lényeg az lenne hogy angolul meg kellene jelenleg egy szabályzat és a regisztrálási lehetőség.
Akkor lenne mit ajánlani számukra.

Üdvözlettel,
draglion

draglion

Kedves Denim80,

Önmagadat minősítetted az utolsó két hozzászólásoddal.Ennek a stílusnak nincs helye itt.

Üdvözlettel,
draglion

joofey
"Most is kérnek ...tegnapelőtt muszály volt levennem két tételt mert három hónapig folyamatosan kértek rá."

Miért volt muszály? Szabadnapot adtál a híres vaterás erkölcsödnek? rolleyes.gif
draglion
IDÉZET(joofey @ 2007-10-10 10:50) *
"Most is kérnek ...tegnapelőtt muszály volt levennem két tételt mert három hónapig folyamatosan kértek rá."

Miért volt muszály? Szabadnapot adtál a híres vaterás erkölcsödnek? rolleyes.gif

Nem, azért mert tartoztam valakinek és mivel külföldi nem tud licitálni mert nem tagja a vaterának.
Nem vétettem az erkölcsnek sem és a szabályzatnak sem.
Már nem tartozom neki viszont ma is kért hogy vegyek le egy tételt.
Tudsz singlish-ül ? elküldöm a levelet ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

joofey
IDÉZET(draglion @ 2007-10-10 11:02) *
Nem, azért mert tartoztam valakinek és mivel külföldi nem tud licitálni mert nem tagja a vaterának.
Nem vétettem az erkölcsnek sem és a szabályzatnak sem.
Már nem tartozom neki viszont ma is kért hogy vegyek le egy tételt.
Tudsz singlish-ül ? elküldöm a levelet ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Tudok, de nem tudod elküldeni mert nem tudod az emilcímemet.
Persze ha feltenéd aukcióra lehet hogy megvenném. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
draglion
IDÉZET(joofey @ 2007-10-10 11:10) *
Tudok, de nem tudod elküldeni mert nem tudod az emilcímemet.
Persze ha feltenéd aukcióra lehet hogy megvenném. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Hát jó elhiszem hogy tudsz, laa laugh.gif

Email-cim nem eladó laugh.gif laugh.gif
joofey
IDÉZET(draglion @ 2007-10-10 12:59) *
Hát jó elhiszem hogy tudsz, laa laugh.gif

Email-cim nem eladó laugh.gif laugh.gif

A lavélre gondoltam. laugh.gif
Más
Sport érméid nincsenek?
draglion
IDÉZET(joofey @ 2007-10-10 15:23) *
A lavélre gondoltam. laugh.gif
Más
Sport érméid nincsenek?

azt hiszem nagyon off topic voltam....elnézést kérek

joofey,

a jópofizást befejeztem ennyire tellett nekem
joofey
IDÉZET(draglion @ 2007-10-10 15:58) *
azt hiszem nagyon off topic voltam....elnézést kérek

joofey,

a jópofizást befejeztem ennyire tellett nekem

blink.gif blink.gif blink.gif
pincetok
Tisztelt Vatera!
Ha a termékeket a "nagy képekkel" nézem, akkor miért nem tudom használni az egér jobb gomb; "megnyitás új ablakban" opciót?? Régebben ez nem okozott problémát.

Köszönettel: pincetok
Pufi73
IDÉZET(pincetok @ 2007-10-10 20:10) *
Ha a termékeket a "nagy képekkel" nézem, akkor miért nem tudom használni az egér jobb gomb; "megnyitás új ablakban" opciót??

Egyszerűen csak kattints a képre és új ablakban fog megnyílni (javascript).
Pufi73
IDÉZET(pincetok @ 2007-10-10 20:10) *
Ha a termékeket a "nagy képekkel" nézem, akkor miért nem tudom használni az egér jobb gomb; "megnyitás új ablakban" opciót??

Ha az aukciót akarod új ablakban megnyitni, akkor tartsd lenyomva a shift billentyűt mielőtt kattintol az aukció nevén.
bbl
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-10-09 19:33) *
Kedves suni27!

Már feltöltött, de még nem licitált termék esetében a Személyes menüjében az Eladó áruk
szövegre kattintva, a kérdéses terméknél a [képek] szövegre kattintva tudja módosítani a fotókat.

Kedves VATERA!

1. Miért nem lehet ugyanezt megtenni már licitált termék esetében is? Elvi v. fizikai akadályai vannak?
2. Miért nem lehet előszedni korábbi levelezéseket, ha már eltávlították a hozzá tartozó aukciót?
3. Miért nem láthatom az általam küldött üzeneteket, csak a hozzám érkezőket?
4. Régebben mintha lehetett volna direkt üzenetet küldeni csak a felhasználónak aukciótól függetlenül. Rosszul láttam, vagy már megszűnt ez a funkció?

Köszönettel: BBL
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.